Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-26, 21:19   #721
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Namawiała go, żeby się rozebrał w pokoju, przy niej - i moim zdaniem to nie było ok, bo jeśli nie miał ochoty tego robić, no to nie musiał.
Że jak? o matko, musiałam to przegapić
Co to w ogóle ma znaczyć, jakby nie było dalej są dla siebie praktycznie obcymi osobami, znają się od kilku godzin i prawda jest taka, że jak nie zaiskrzy z obu stron to nie ma się co dziwić, że ktoś nie ma od razu ochoty na jakąś bliskość/intymność
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 21:55   #722
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez MsCorleone Pokaż wiadomość
Współczułam Izie i Kamilowi, bo chyba jechali w strojach ślubnych całą noc. Już mogli im powiedzieć, żeby wskoczyli w coś wygodnego Pokój hotelowy Igi i Karola przemilczę
O matko, tak! Jak oni mogli puścić Izę w kilkugodzinną podróż samochodem w sukni ślubnej :| W gorsecie, rajtach, szpilach... A co to szkodziło dać im 10 min na przebranie się w jeansy?
Idąc tropem spiskowym - hotel Karola i Igi rezerwowała ta sama sekretarka, która pomyliła ludzi na ślubach Ciekawa jestem pozostałych apartamentów :P
Na razie całokształt produkcji wygląda, jakby na kolanie planował wszystko stażysta.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2021-03-26 o 21:57
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 22:02   #723
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Karol wyglądał jakby miał ochotę sobie pójść. I trochę mu się nie dziwię. Zachowanie Igi w hotelu to już całkiem porażka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 22:22   #724
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Karolowi daje 2 tygodnie żeby z nią wytrzymał szacun bo ja bym uciekła drażni mnie w każdym calu ta dziewczyna.



Za to Iza i Kamil rokują super, za Laure i Maćka trzymam kciuki mogą miec na siebie wzajemnie dobry wpływ.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 23:02   #725
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja bym się tak przyjęć weselnych nie czepiała, bo pewnie musieli planować je z wyprzedzeniem, a wiadomo jak to w naszym kraju - obostrzenia i wszystko zmienia się z dnia na dzień, a tu nie mogli odwoływać ani zmieniać miejsca...
Wiec zrobili tak, żeby niezależnie od obostrzeń było dobrze. Przyjęcie zamiast wesela, plener zamiast sali, żeby nie było przesadnego zbliżania trawa i brak muzyki - co zniechęca co zbliżeń i tancow.
Wszystko po coś moim zdaniem i właśnie to wymagało dużej logistyki. xD dużo łatwiej jest wynająć sale i mieć z głowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 23:09   #726
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Czytałam w jakimś komentarzu na pudelku ze Karol i Iga po podróży poślubnej już się nie spotkają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 06:28   #727
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Muszę bo nie wytrzymam... ten kosmyk włosów u Igi, to jej wyszedł czy to był celowy zabieg 🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-27, 08:14   #728
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dla mnie hitem były jeszcze pytania koleżanki Igi o status materialny Karola - metraż mieszkania, kredyt, to na ile lat itd. Nie przypominam sobie gości, którzy aż tak nie mieli taktu, żeby wypytywać o takie rzeczy.

Jeszcze nie wiem, czemu produkcja przyoszczędziła; mogli ich wysłać do Polski, do ładnego ośrodka, a tak to będzie jeszcze gwóźdź do trumny.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 08:40   #729
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Iga i jej świadkowa... Zwłaszcza świadkowa. Żenadometr poza skalą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 09:02   #730
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 302
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Muszę bo nie wytrzymam... ten kosmyk włosów u Igi, to jej wyszedł czy to był celowy zabieg 🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez się nad nim zastanawiałam, o co z tym chodzi... ogólnie fryzura i makeup na minus.
Karol tez dla mnie nie jest jakiś mega atrakcyjny, bardzo przeciętny, jakby nie miał zarostu to w ogóle by wyglądał slabo, ja na to mowie aparycja księdza

Natomiast wszystkie tu piszecie ze Kamila zachowanie takie super, a ja odebrałam to jego ciagle macanie i smyranie Izy jako niefajne, nawet jej łapę w rozporek sukni pchał jej to chyba pasowało, wiec się nie czepiam

Co do Maćka i Laury, ona zachowywała się bardzo nerwowo, ciagle się chichotala, on to wyglada jakby miał pierwszy raz dziewczynę i jest mega zajarany, ze mu się tak świetnie trafiło zobaczymy jak to będzie wyglądać jak już weselny kurz opadnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 11:08   #731
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Dla mnie hitem były jeszcze pytania koleżanki Igi o status materialny Karola - metraż mieszkania, kredyt, to na ile lat itd. Nie przypominam sobie gości, którzy aż tak nie mieli taktu, żeby wypytywać o takie rzeczy.

Jeszcze nie wiem, czemu produkcja przyoszczędziła; mogli ich wysłać do Polski, do ładnego ośrodka, a tak to będzie jeszcze gwóźdź do trumny.

Myśle, ze mogli mieć problem z dostępnością, wtedy był jeden z niewielu momentów, gdzie ludzie mogli ogarnąć wakacje. Wiec musieli mieć miejsce w danym terminie i miejsce raczej musiało wyrazić zgodę na kręcenie i bez reklamy, wiec to tez nie takie proste, za granica łatwiej xD
Z miejscem wesela tez, mysle, ze mieli z cała organizacja dużo więcej problemów niż zwykle przez pandemie


Ta świadkowa Igi serio dramat... zero taktu w ogóle ciekawa jestem czemu ona była świadkowa, skoro nie była w ogóle obecna podczas przygotowań, nie pomaga jej w dniu ślubu itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Joasia1122
Czas edycji: 2021-03-27 o 11:22
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-27, 11:27   #732
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Czytałam w jakimś komentarzu na pudelku ze Karol i Iga po podróży poślubnej już się nie spotkają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czyli nie wyrobił z nią...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Muszę bo nie wytrzymam... ten kosmyk włosów u Igi, to jej wyszedł czy to był celowy zabieg 🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie sam jej wyszedł...Tak samo jak wszystko inne. Taka to nieokielznana, nietuzinkowa osobowość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Czas edycji: 2021-03-27 o 11:29
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 16:54   #733
Kaviaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 83
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie no, dla mnie nawet jakby wesele zostało w tydzien zaplanowane to możnaby było to lepiej zorganizować. Hotel Igi i Karola to jakis dramat - mogli ich wysłać do ładnego pensjonatu w górach, jak nie hotel to sa tez alternatywne formy wynajmu. Cos by sie znalazło. Na weselu nawet nie było gdzie usiaść, tylko wszysyc stali. A co ze starszymi osobami? Takie stanie w szplikach przez kilka h jest męczące, jeszcze w trawie. Nie bylo nawet gdzie potanczyc, mogli rozlozyc im jakis parkiet. To wszystko jest wina slabej organizacji, braku pomyslowosci i oszczedzaniu na uczesnikach. Skoro uczestnicy kreca im ogladalnosc kosztem hejtu w internecie to mogliby sie lepiej postarac i zorganizowac im lepsze sluby i jakos im to wynagrodzic

tak jak juz ktos wspomnial, mogliby zainwestowac w profesjonalna makijazystke i fryziera, jak to zazwyczaj bywa w ich programach na zywo a tutaj zwykli ludzie to przyoszczedza pieniedzy mimo milionowych zyskow stacji. Slabe zachowanie TVN.
Kaviaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 17:18   #734
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Kaviaa Pokaż wiadomość
Nie no, dla mnie nawet jakby wesele zostało w tydzien zaplanowane to możnaby było to lepiej zorganizować. Hotel Igi i Karola to jakis dramat - mogli ich wysłać do ładnego pensjonatu w górach, jak nie hotel to sa tez alternatywne formy wynajmu. Cos by sie znalazło. Na weselu nawet nie było gdzie usiaść, tylko wszysyc stali. A co ze starszymi osobami? Takie stanie w szplikach przez kilka h jest męczące, jeszcze w trawie. Nie bylo nawet gdzie potanczyc, mogli rozlozyc im jakis parkiet. To wszystko jest wina slabej organizacji, braku pomyslowosci i oszczedzaniu na uczesnikach. Skoro uczestnicy kreca im ogladalnosc kosztem hejtu w internecie to mogliby sie lepiej postarac i zorganizowac im lepsze sluby i jakos im to wynagrodzic

tak jak juz ktos wspomnial, mogliby zainwestowac w profesjonalna makijazystke i fryziera, jak to zazwyczaj bywa w ich programach na zywo a tutaj zwykli ludzie to przyoszczedza pieniedzy mimo milionowych zyskow stacji. Slabe zachowanie TVN.

Przyjęcie weselne pewnie było takie celowo, żeby zniechęcić do tańców i zbliżeń, pamietajmy, ze jest pandemia i wtedy tez była, a tvn jest na cenzurowanym, na bank nie chcieli ryzykować i maksymalnie zmniejszali jakiekolwiek ryzyko :/
Słabo to wyglądało, ale myśle, ze gdyby mogli mieliby normalne wesela.

Podróż poślubna, znam to miejsce, zamek w Rynie, ogólnie dużo jest tam do robienia, całkiem fajny kompleks... wystrój pokoju - No jak to w zamku, tam wszystkie tak wyglądają, ale ogólnie fajne miejsce, dwa jeziora.
I tu myśle, jak już kiedyś pisałam - to był moment gdzie wszyscy jeździli na urlopy bo było poluzowanie obostrzeń, wiec mogli mieć problem z ogarnięciem lepszych miejsc w Polsce :/ bo w tych konkretnych dniach nie mieli miejsc.

Fryzjera i makijażystki nigdy nikt uczestnikom nie załatwia, do tej pory jakos każda umiała sobie poradzić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Joasia1122
Czas edycji: 2021-03-27 o 17:19
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 17:22   #735
Kaviaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 83
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Joasia1122 Pokaż wiadomość
Przyjęcie weselne pewnie było takie celowo, żeby zniechęcić do tańców i zbliżeń, pamietajmy, ze jest pandemia i wtedy tez była, a tvn jest na cenzurowanym, na bank nie chcieli ryzykować i maksymalnie zmniejszali jakiekolwiek ryzyko :/
Słabo to wyglądało, ale myśle, ze gdyby mogli mieliby normalne wesela.

Podróż poślubna, znam to miejsce, zamek w Rynie, ogólnie dużo jest tam do robienia, całkiem fajny kompleks... wystrój pokoju - No jak to w zamku, tam wszystkie tak wyglądają, ale ogólnie fajne miejsce, dwa jeziora.
I tu myśle, jak już kiedyś pisałam - to był moment gdzie wszyscy jeździli na urlopy bo było poluzowanie obostrzeń, wiec mogli mieć problem z ogarnięciem lepszych miejsc w Polsce :/ bo w tych konkretnych dniach nie mieli miejsc.

Fryzjera i makijażystki nigdy nikt uczestnikom nie załatwia, do tej pory jakos każda umiała sobie poradzić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No dobra, a co z krzeslami? Dlaczego tam zadnych nie bylo? Zreszta TVN w dopie pandemi wyprawial bankiety z okazji ramowek,czyli przyjecia i jakos wtedy nie przejmowali sie epidemia
Miejsca w hotelu zawsze mozna ogarnac, onie tego nie rezerwowali dzien przed, a kilka miesiecy przed i na pewno mieli wiecej wyborow. To jest organizacja.

Wiem ze w poprzednich edycjach nie mieli makijazu i fryzury - tego wlasnie nie rozumiem, mogli o to zadbac od poczatku wszystkich edycji.
Kaviaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 23:47   #736
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez dewastatorka Pokaż wiadomość
Co mają Karol i Adrian a czego brakowało Marcinowi i Łukaszowi? To męskość. Nie taka toksyczna, agresywna czy niebezpieczna. Spokojna, łagodna, męskość. Łukasz to przystojny maminsynek, u niego było widać nerwowość w ruchach i lekką niepewność mówienia z przypadkową intonacją. Marcin miał w sobie dużo kobiecego pierwiastka manifestującego się specyficzną manierą w sposobie wysławiania się i reakcjami takimi jak np lekkie stęknięcia gdy coś się do niego mówiło.
No ja akurat tak Karola nie postrzegam. Poza tym widzę, że w wątku sąsiednim więcej osób podziela moje zdanie, że Karol nie jest żadnym cudem. Nie mówię, że jest brzydki, w żadnym razie, ale jego "chomicze" policzki są dość charakterystyczne i raczej na minus. Taki Maciej obiektywnie jest chyba bardziej przystojny. W Kamilu zresztą też mnie nic nie razi.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 00:12   #737
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Kaviaa Pokaż wiadomość
No dobra, a co z krzeslami? Dlaczego tam zadnych nie bylo? Zreszta TVN w dopie pandemi wyprawial bankiety z okazji ramowek,czyli przyjecia i jakos wtedy nie przejmowali sie epidemia
Miejsca w hotelu zawsze mozna ogarnac, onie tego nie rezerwowali dzien przed, a kilka miesiecy przed i na pewno mieli wiecej wyborow. To jest organizacja.

Wiem ze w poprzednich edycjach nie mieli makijazu i fryzury - tego wlasnie nie rozumiem, mogli o to zadbac od poczatku wszystkich edycji.

Właśnie ostatnio z ramówki zrezygnowali xD tylko zrobili „show ramowkowe” i leciał zmontowany materiał zamiast ramówki na żywo, a tu jednak obcy ludzie nie wiadomo kto, skąd, z kim...
wszystko dla zminimalizowania szansy zakażenia ewentualnego.

Wszystko było w jednym miejscu, mieli ławki, żeby usiąść wiec po co jeszcze krzesła obok xD

Fryzjer i makijaż - to nie aktorki żeby im zapewniać, czy goście w programie.

Biorą udział w dokumencie, wiec musza się z tym liczyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 00:51   #738
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Dla mnie hitem były jeszcze pytania koleżanki Igi o status materialny Karola - metraż mieszkania, kredyt, to na ile lat itd. Nie przypominam sobie gości, którzy aż tak nie mieli taktu, żeby wypytywać o takie rzeczy.
Dlaczego ja tego nie pamiętam Ale na szczęście jutro powtórka

Co do oszczędzenia przez produkcję funduszy na organizację ślubów i wesel, to no cóż...Mi się akurat podobało, że odbyły się one w plenerze, ale faktycznie - naprawdę można to było zrobić lepiej. Może ekipie producenckiej się już po prostu nie chce?

Czy produkcja zakpiła sobie z Igi? Wg mnie to zakpiła chyba z większości uczestników Może nie umieją na nich patrzeć inaczej niż na nieudaczników, którzy nie potrafią sobie ułożyć życia, bo że jak na "mięso armatnie", z którym można zrobić co się chce, to jestem pewna. Pamiętając ton dyskusji i różne "podśmie..jki" naszych ekspertów domyślam się, że w realu, poza kamerą ich rozmowy były jeszcze gorsze. I wtedy wpadli na taki pomysł, że statecznemu facetowi, który liczył na pełna wdzięku dziewczynę dają do pary nieokrzesaną "dziewuchę", nieustannie zaliczającą gafy...Albo parują dwoje DDA, żrby nie wiem? Przeglądali sie w sobie jak w lustrze? To jest przepis na gotową katrastrofę. Nie wiem jak można takie rzeczy robić? Czy oni uważają tych ludzi z gruntu za nieudaczników, skazanych na porażkę i po prostu bawią się ich kosztem.

Edytowane przez 4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Czas edycji: 2021-03-28 o 00:55
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 09:16   #739
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;88606770]Dlaczego ja tego nie pamiętam Ale na szczęście jutro powtórka

Co do oszczędzenia przez produkcję funduszy na organizację ślubów i wesel, to no cóż...Mi się akurat podobało, że odbyły się one w plenerze, ale faktycznie - naprawdę można to było zrobić lepiej. Może ekipie producenckiej się już po prostu nie chce?

Czy produkcja zakpiła sobie z Igi? Wg mnie to zakpiła chyba z większości uczestników Może nie umieją na nich patrzeć inaczej niż na nieudaczników, którzy nie potrafią sobie ułożyć życia, bo że jak na "mięso armatnie", z którym można zrobić co się chce, to jestem pewna. Pamiętając ton dyskusji i różne "podśmie..jki" naszych ekspertów domyślam się, że w realu, poza kamerą ich rozmowy były jeszcze gorsze. I wtedy wpadli na taki pomysł, że statecznemu facetowi, który liczył na pełna wdzięku dziewczynę dają do pary nieokrzesaną "dziewuchę", nieustannie zaliczającą gafy...Albo parują dwoje DDA, żrby nie wiem? Przeglądali sie w sobie jak w lustrze? To jest przepis na gotową katrastrofę. Nie wiem jak można takie rzeczy robić? Czy oni uważają tych ludzi z gruntu za nieudaczników, skazanych na porażkę i po prostu bawią się ich kosztem.[/QUOTE]Obawiam się że tak. A wszysko tylko po to żeby podbić oglądalność. Kosztem ludzi niestety...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-28, 09:38   #740
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mnie to się wydaje ze oni te pary dobierają żeby była oglądalność a nie żeby przetrwały. Może i prawda jest z tym co piszą ze jedna para jest dobrana ,druga tak sobie a trzecia żeby była drama bo to się najlepiej sprzedaje , No i cel osiągnięty ,na pudelku już chyba z 10 artykułów o tym .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 09:45   #741
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;88606770]Dlaczego ja tego nie pamiętam Ale na szczęście jutro powtórka

Co do oszczędzenia przez produkcję funduszy na organizację ślubów i wesel, to no cóż...Mi się akurat podobało, że odbyły się one w plenerze, ale faktycznie - naprawdę można to było zrobić lepiej. Może ekipie producenckiej się już po prostu nie chce?

Czy produkcja zakpiła sobie z Igi? Wg mnie to zakpiła chyba z większości uczestników Może nie umieją na nich patrzeć inaczej niż na nieudaczników, którzy nie potrafią sobie ułożyć życia, bo że jak na "mięso armatnie", z którym można zrobić co się chce, to jestem pewna. Pamiętając ton dyskusji i różne "podśmie..jki" naszych ekspertów domyślam się, że w realu, poza kamerą ich rozmowy były jeszcze gorsze. I wtedy wpadli na taki pomysł, że statecznemu facetowi, który liczył na pełna wdzięku dziewczynę dają do pary nieokrzesaną "dziewuchę", nieustannie zaliczającą gafy...Albo parują dwoje DDA, żrby nie wiem? Przeglądali sie w sobie jak w lustrze? To jest przepis na gotową katrastrofę. Nie wiem jak można takie rzeczy robić? Czy oni uważają tych ludzi z gruntu za nieudaczników, skazanych na porażkę i po prostu bawią się ich kosztem.[/QUOTE]

Zgadzam się w 100%, moim zdaniem się niestety bawią ich kosztem i robią wszystko, żeby upokorzyć uczestników montażem itd.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 10:01   #742
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%, moim zdaniem się niestety bawią ich kosztem i robią wszystko, żeby upokorzyć uczestników montażem itd.
Ależ to jest normalne Wszędzie liczy się tylko show, i jeśli go nie ma, to trzeba się o to postarać. Kto by oglądał sielankę. Wystarczy spojrzeć na " Top model " , tam specjalnie robią afery
Ja się zastanawiam jedynie na ile zachowanie Igi jest jej, a na ile być może produkcja kazala jej coś dodać od siebie by nie było nudno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 12:40   #743
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ależ to jest normalne Wszędzie liczy się tylko show, i jeśli go nie ma, to trzeba się o to postarać. Kto by oglądał sielankę. Wystarczy spojrzeć na " Top model " , tam specjalnie robią afery
Ja się zastanawiam jedynie na ile zachowanie Igi jest jej, a na ile być może produkcja kazala jej coś dodać od siebie by nie było nudno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale Top model czy inne hotele paradise to show, a tu serial dokumentalny.
Są jacy są i myśle, ze niestety w większości kłamią. Potem wychodzą kwiatki, zapewne nawet eksperci są zaskoczeni, produkcja tak samo.
Iga na mnie w przygotowaniach wywarła pozytywne wrażenie, a na ślubie masakra...
przydałby się wariograf, wtedy może te pary wyglądałyby inaczej.
Iga i Karol są bardzo podobni naukowo, ale kto przewidział, ze jej aż tak odbije w kontakcie z kimś kto jej się spodoba... nie mogli tego wiedzieć.

Iza i Kamil jak dla mnie są dobrani super.
Laura i Maciek tak samo.
Iga i Karol No właśnie, podczas przygotowań jak teraz patrze to tez.. a na ślubie szok.
Nawet Kamil by z nią nie wytrzymał, tak uważam.
Moim zdaniem to nie jest osoba gotowa na związek, stabilność i ślub. Ale widze to dopiero na ślubie... i szczerze jestem w szoku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 14:51   #744
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Joasia1122 Pokaż wiadomość
Ale Top model czy inne hotele paradise to show, a tu serial dokumentalny.
Są jacy są i myśle, ze niestety w większości kłamią. Potem wychodzą kwiatki, zapewne nawet eksperci są zaskoczeni, produkcja tak samo.
Iga na mnie w przygotowaniach wywarła pozytywne wrażenie, a na ślubie masakra...
przydałby się wariograf, wtedy może te pary wyglądałyby inaczej.
Iga i Karol są bardzo podobni naukowo, ale kto przewidział, ze jej aż tak odbije w kontakcie z kimś kto jej się spodoba... nie mogli tego wiedzieć.

Iza i Kamil jak dla mnie są dobrani super.
Laura i Maciek tak samo.
Iga i Karol No właśnie, podczas przygotowań jak teraz patrze to tez.. a na ślubie szok.
Nawet Kamil by z nią nie wytrzymał, tak uważam.
Moim zdaniem to nie jest osoba gotowa na związek, stabilność i ślub. Ale widze to dopiero na ślubie... i szczerze jestem w szoku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jaki to serial dokumentalny, show jak każde inne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 15:38   #745
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jaki to serial dokumentalny, show jak każde inne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehem. Serial dokumentalny to może być na faktach ,o papierzu np.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 15:41   #746
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ehem. Serial dokumentalny to może być na faktach ,o papierzu np.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A jednak. są ci ludzie i ich życie, nikt im nic nie kaze, obserwują, nagrywają, skracają i puszczają.
Dlatego nawet nie ma jako takiego reżysera (polecam zerknąć w tylowke) jest tylko realizacja...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 17:38   #747
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ehem. Serial dokumentalny to może być na faktach ,o papierzu np.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ależ ten serial dokumentalny jest o faktach. Faktem jest to że biorą ślub. Faktem jest to że próbują razem żyć jako małżeństwo, z jakim skutkiem to już inna sprawa. "Papierza" przemilczę.
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 18:26   #748
Evel_Le
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 20
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Iga i Karol- W "normalnym" życiu kompletnie by się nie zgadali ze sobą. Określę to trochę chamsko ale "nie ta liga". Czytałam pełno komentarzy że Iga zachowywała się jakby była na fazie ale obstawiam że tak ukrywała swoje zawstydzenie.

Iza i Kamil- Szkoda mi Kamila. Chłopak nie jest zły. Wydaje się być opiekuńczy pomocny. Niestety przy takiej różnicy wieku zawsze będzie wypał na tego mniej dojrzalszego.

Laura i Maciej - Daje im największe szanse ale po dzisiejszym odcinku zaczęłam mieć obawy ze jednak nie pyknie. Obawiam się ze Maciej się zamknie a Laura będzie coś próbować aż odpuści

Co do Karola i Izy wydaje mi się że ich nie połączyli ze sobą ze względu na ich zobowiązania. Iza ma swój zakład a Karol kredyt na mieszkanie. mógłby się pojawić problem kto u kogo zamieszka.

Kolejny sezon utwierdził mnie w przekonaniu że pary są wybierane pod program/ a może akurat się uda a nie koniecznie że by stworzyli udane Małżewo. Wie ktoś może czy komus się udało?

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Pamiętajcie że to nadal montowany format. Łatwo zmanipulować jednym cięciem i komentarzem lektora.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

A i zapomniałam dodać że słabe mieli te wesela. Tak wiem że pandemia i ograniczenia ale sam biały namiot wyglądał tragicznie, brak miejsc siedzących itd.
Evel_Le jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 19:57   #749
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mi się wydaje, że produkcja strzeliła sobie w kolano dobierając ize i Kamila. Pokazuje, że nie biorą w ogóle pod uwagę tego co oni piszą w ankietach. Iza napisała, że akceptuje różnicę max 2 last a Dali jej kolesia 6 lat młodszego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-29, 00:23   #750
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

W końcu nadrobiłam odcinek

Po 1: ale śmiechłam jak fragment z zapowiedzi odcinka z piciem okazał się dialogiem o kawie i herbacie xD

Po 2: bieda w produkcji aż piszczy. Nie widziałam tam na weselach normalnego jedzenia, tylko mini przystaweczki, które można było wciągnąć na jednego gryza przy tych małych stoliczkach stójkach. Oczami wyobraźni widzę, jak wszyscy byli głodni po tym weselu i szukali najbliższego Mcdonalda żeby zajechać wracając :-D do tego tańce na szpilkach w trawie, dramat.

Iza i Kamil:
zwątpiłam jak się okazało, że ona w ankiecie wskazała preferowany wiek partnera 32-40. A on 22-32. To serio nie wiem, na jakiej podstawie ich dobrali. Wiek to chyba jednak jeden z priorytetów powinien być? Zwłaszcza, że wskazywali dość szeroki zakres a nie jedna cyfrę.

Przez całe wesele coś mi u nich nie grało. Kamil się tak starał być opiekuńczy i adorować Izę, a ona jakaś taka zamknięta na to. Nie chciała za bardzo zgadzać się, na tę bliskość. Myślę, że ten wiek jej się nie spodobał. Na wieczorze panieńskim gadka o penisach a tu niby nieśmiała. Patrząc z tego punktu widzenia wciąż trudno mi uwierzyć w spoilery, że to im się udało.

Sprawdziłam w Google Maps, że do Sopotu mieli 3h drogi, to już seria produkcja poległa na całej linii, mogli kazdej parze zarezerwować nocleg na miejscu a rano samochód do miejsca docelowego podróży poślubnej. W poprzednich edycjach to ludzie przynajmniej mieli porządne wycieczki...

PS: ale ich przemowy ślubne były piękne ale też od razu po nich widać różnicę w wieku.

Maciej i Laura:
tak uroczo razem wyglądają, Maciej wygląda na takiego, któremu naprawdę się żona podoba.

Karol i Iga:
Jako jedyna para na tych ujęciach z wesela była widziana raczej osobno niż razem. Szkoda mi jednak Karola bo już od pierwszych odcinków wyglądał (według mnie) na najfajniejszego kandydata i ogarniętego faceta, a tu taki zawód, dobrali mu dziewczynę, która mu po prostu nie pasuje i nie odpowiada z wyglądu ani temperamentu. Jak widać wspólne zainteresowania, wykształcenie czy wspólna ulubiona piosenka to za mało.


Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Namawiała go, żeby się rozebrał w pokoju, przy niej - i moim zdaniem to nie było ok, bo jeśli nie miał ochoty tego robić, no to nie musiał.
Nie no gdzie... źle to zrozumieliście...

Ona poszła się przebierać do łazienki i zaproponowała, że w tym czasie on może się przebierać w pokoju. Czyli osobno. No ale raczej walnęła to bez przemyślenia, bo w pokoju była produkcja z kamerami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.