Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-03-27, 14:42   #1021
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 878
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Dlatego o ile uważam, że Iza i Kamil to może nie jest zły pomysł, to Maciej z Igą może by się bardziej dogadał - rozruszałaby go plus jest abstynentką i też mówiła, że nie lubi, jak facet pije, a Maciej zapewne unika alkoholu.

I wtedy Laura z Karolem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 14:55   #1022
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Wczoraj Iga jakoś w godzinach programu wrzuciła post na Instagrama, gdzie pisała o programie nazywając go 'Hejt od pierwszego wejrzenia'
Pisała, że to nie jej wina, że dobrano jej takiego męża i że nie miała wpływu na to jak została zmontowana na ślubie i pokazana przez produkcję. Generalnie widać było duże rozgoryczenie po niej.
Jakoś godzinę później postu już nie było czyli musiał być przez nią usunięty. Może produkcja programu się do niej odezwała albo coś.
Widział ktoś wczoraj tego posta?
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 15:00   #1023
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Jest screen na wykopie, nie chce mi sie przekopywac przez tag znowu, zeby go odszukac, ale jakby ktos byl wystarczajaco zdeterminowany, to tam mozna szukac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 15:11   #1024
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Co do do doboru uczestników zgadzam się, że szok i porażka. Albo robią to specjalnie, żeby nakręcić dramy i oglądalność albo tak jak któraś tu pisała Mosak ma za dużo do powiedzenia przy doborze uczestników.
Ale niestety zaczynam obstawiać to pierwsze
Zastanawiam się kto w takim razie pójdzie do kolejnej edycji?
Chyba jacyś opłaceni statyści. Dobór par jest jaki jest a na dodatek w tej edycji jest po prostu biednie. (brak profesjonalnych makijazystow i fryzjerow dla młodych, lichy fotograf, beznadziejne zdjęcia, biedne wesela, podobno w tej edycji nie będzie nawet podrózy poslubnych z prawdziwego zdarzenia i widzieliście jak mało gości było na weselach w tej edycji w porównaniu z poprzednimi???Coś jest na rzeczy)
Także o ile w poprzednich edycjach ktoś mógł polecieć na blichtr i się zgłosić to po tej edycji jakoś nie widzę tłumu zgłaszających się

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość

Niestety, muszę przyznać się do błędu - teraz podobnie uważam, że nie powinni jej brać do programu, bo zrobili to, żeby się zabawić jej kosztem.
A jak ja tutaj napisałam, że wygląd i prezencja w takich programach są bardzo ważne to zostałam tu prawie zjedzona.
Szczerze, po emisji 1 odcinka podejrzewałam, że tak może być z Igą i, że może nie przypaść do gustu panu młodemu.
Ona w ogóle ma taką niepolską osobowość - jest głośna, pozytywna, pewna siebie, widać, że nie ma kompleksów, robi wokół siebie dużo szumu. Ja tam lubię takich ludzi i mi zachowanie Igi nie przeszkadza, ale znam sporo osób, których takie osoby jak Iga mogłyby przytłaczać i działać na nerwy.
No i Karol właśnie też mi wygląda na takiego typa.
Iga chyba mówiła, że kilka lat mieszkała zagranicą a nie w Polsce. Bardzo to u niej widać. Kiedy porównamy taką Igę czy Laurę a nawet Izę to niebo i ziemia.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 15:12   #1025
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Wczoraj Iga jakoś w godzinach programu wrzuciła post na Instagrama, gdzie pisała o programie nazywając go 'Hejt od pierwszego wejrzenia'
Pisała, że to nie jej wina, że dobrano jej takiego męża i że nie miała wpływu na to jak została zmontowana na ślubie i pokazana przez produkcję. Generalnie widać było duże rozgoryczenie po niej.
Jakoś godzinę później postu już nie było czyli musiał być przez nią usunięty. Może produkcja programu się do niej odezwała albo coś.
Widział ktoś wczoraj tego posta?
O to chodzi? https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...QfA76,w400.jpg
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 15:13   #1026
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Wczoraj Iga jakoś w godzinach programu wrzuciła post na Instagrama, gdzie pisała o programie nazywając go 'Hejt od pierwszego wejrzenia'
Pisała, że to nie jej wina, że dobrano jej takiego męża i że nie miała wpływu na to jak została zmontowana na ślubie i pokazana przez produkcję. Generalnie widać było duże rozgoryczenie po niej.
Jakoś godzinę później postu już nie było czyli musiał być przez nią usunięty. Może produkcja programu się do niej odezwała albo coś.
Widział ktoś wczoraj tego posta?

Nie napisała nic, ze nie ma wpływu na to jak został zmontowana i pokazana, tylko, ze fajne rzeczy robiła i chciałby żeby wszyscy to zobaczyli.

Aczkolwiek moim zdaniem mogła być jeszcze bardziej szalona niż zostało to pokazane i mimo tego co myśli, jeszcze gorzej by się to na niej odbiło.

I nie było tam nic, za co mieliby kazać jej usuwać post. Sama go usunęła, tak samo story było po programie i zniknelo.

Ona działa strasznie pod wpływem impulsu, coś pisze, pomyśli, usuwa...

Na ślubie bardzo było widać właśnie ta impulsywność...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 15:18   #1027
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Iga chyba mówiła, że kilka lat mieszkała zagranicą a nie w Polsce. Bardzo to u niej widać. Kiedy porównamy taką Igę czy Laurę a nawet Izę to niebo i ziemia.
Iga była animatorką w jakimś zagranicznym hotelu. To nie to samo, co mieszkanie przez parę lat w Madrycie czy Rzymie, bo podejrzewam, że właśnie o południowy temperament Ci chodzi. Iga prawdopodobnie wyjeżdżała kilka lat z rzędu na sezon letni do jakiegoś hotelu w Egipcie, Grecji czy gdziekolwiek, gdzie są kurorty i po prostu dzień w dzień urządzała dzieciakom malowanie twarzy i tańce przy basenie. W takich miejscach ma się do czynienia nadal głównie z Polakami, tyle że na wakacjach. Miejscowi są tylko kelnerzy i obsługa hotelu. To taka enklawa zamknięta, nie posmakujesz tam życia w obcej kulturze.
Ale specyficzny charakter Igi na pewno pomagał jej w tej pracy, przy dzieciakach trzeba być aktywnym i żywiołowym. Szkoda tylko, że tak potwornie sepleni, w pracy z dziećmi to podwójnie niewskazane.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2021-03-27 o 15:20
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-27, 15:21   #1028
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Joasia1122 Pokaż wiadomość
Nie napisała nic, ze nie ma wpływu na to jak został zmontowana i pokazana, tylko, ze fajne rzeczy robiła i chciałby żeby wszyscy to zobaczyli.

Aczkolwiek moim zdaniem mogła być jeszcze bardziej szalona niż zostało to pokazane i mimo tego co myśli, jeszcze gorzej by się to na niej odbiło.

I nie było tam nic, za co mieliby kazać jej usuwać post. Sama go usunęła, tak samo story było po programie i zniknelo.

Ona działa strasznie pod wpływem impulsu, coś pisze, pomyśli, usuwa...

Na ślubie bardzo było widać właśnie ta impulsywność...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kolejna osoba z programu, która narzeka, że w tv nie byli pokazani tak jak było naprawdę/nie pokazali wszystkiego.
Do następnej edycji zgłoszą się pewnie tylko ci co liczą na fejm bo to już 5 edycja a zamiast lepiej jest gorzej. (Chociażby te wspomniane oszczędzanie na wszystkim w obecnej edycji)
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 15:39   #1029
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Nie da się pokazać wszystkiego, ale to co pokazuja jest faktem. To mówili, to robili... No Igi na ślubie nie podmienili :p a ślub jedt świetnym przykładem bo jest prawie 1:1, żeby nie nudzić wycięli urzędnika.

Iga ewidentnie wie co odwalała i szykuje sobie grunt... tak to wyglada.
Aż jestem ciekawa co tam jeszcze nawywijała...
I właśnie ona wyglada na osobę która poszła tu dla fejmu... i zaskoczenie, ze ludzie jej „byciem super pozytywnym” nie są zachwyceni...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 15:51   #1030
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

A ja chciałabym zwrócić uwagę na Kamila, jest z mojego rodzinnego miasta. Mamy wspólnych znajomych i to naprawdę fajny facet, mysle ze z czasem Iza może się do niego przekonać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 16:01   #1031
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Iga była animatorką w jakimś zagranicznym hotelu. To nie to samo, co mieszkanie przez parę lat w Madrycie czy Rzymie, bo podejrzewam, że właśnie o południowy temperament Ci chodzi. Iga prawdopodobnie wyjeżdżała kilka lat z rzędu na sezon letni do jakiegoś hotelu w Egipcie, Grecji czy gdziekolwiek, gdzie są kurorty i po prostu dzień w dzień urządzała dzieciakom malowanie twarzy i tańce przy basenie. W takich miejscach ma się do czynienia nadal głównie z Polakami, tyle że na wakacjach. Miejscowi są tylko kelnerzy i obsługa hotelu. To taka enklawa zamknięta, nie posmakujesz tam życia w obcej kulturze.
Ale specyficzny charakter Igi na pewno pomagał jej w tej pracy, przy dzieciakach trzeba być aktywnym i żywiołowym. Szkoda tylko, że tak potwornie sepleni, w pracy z dziećmi to podwójnie niewskazane.
A myślałam, że przez kilka lat mieszkała w jakimś UK czy gdzieś. Mam znajomych (para), którzy wróćili z UK i przez kilka lat byli jak na dragach i zupełnie nie do poznania. Uśmiechnieci, ultra uprzejmi, cały czas się śmiali. Potem pomieszkali kilka lat w Polsce i im przeszło. W sumie smutne to było.
Niemniej jednak, widać, że Iga sporo czasu spędziła zagranicą i to bardzo ukształtowało jej charakter. Uważam, że ma w ogóle dużo dobrych cech tylko w Polsce rzadko spotykanych. Pozytywność, pewność siebie, wydaje mi się, że brak kompleksów.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-27, 16:17   #1032
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Ja też bardzo pozytywnie odebrałam Kamila. Na ślubie złapał Izę za rękę, chyba wpadła mu w oko mimo wszystko. Różnica wieku mogła zaskoczyć Izę, bo niestety społeczeństwo takie jest, że kobieta młodsza i o 10 lat jest ok, natomiast gdy partner jest młodszy to z takiej sytuacji niestety większość szydzi. Mam nadzieję, że im się uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm, ja myślę że to jest niestety problem w wielu społeczeństwach, nie tylko naszym, ale oczywiście się zgadzam - Polacy są pod względem tolerancji (nie tylko) taką "konserwą", że szkoda gadać.

Pamiętam kiedyś artykuł o "związku" jakiejś gwiazdy z młodszym o 15 lat facetem - piszę o "związku", bo on nigdy nie ujrzał "światła dziennego", ale dobrze poinformowani o nim donosili i nie był to raczej tylko "wakacyjny romans". Ale ta para ukrywała to i wcale się temu nie dziwię - wystarczyło poczytać komentarze pod jednym artykułem...Aż roiło się od tych nieprzyjemnych i obraźliwych, nie pozostawiających oczywiście "suchej nitki" na tej kobiecie.
Zastanowiło mnie tylko jedno - w jakim wieku byli komentatorzy? Bo jeżeli byli 40+, to mnie to nie dziwi, ale jeśli młodsi tak komentują, to szkoda gadać...
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 16:17   #1033
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Odnośnie do Karola, to nie dostrzegłam, aby wypowiedział choć jedno pełne zdanie. Nie wiem skąd te zachwyty. Już bym wolała uśmiechniętego Kamila, czy przystojnego Macieja, niż mruka Karola. Wydaje mi się, że może on być drugą Agatą. Co do Igi, to moze rzeczywiscie zboczenie zawodowe - w pracy animatora byla odpowiedzialna za zabawianie ludzi i chyba nie dostrzegła powagi w sytuacji ślubu. Dla mnie to sa dwa bieguny - mruk i wulkan energii.

Bardzo kibicuje Laurze i Maciejowi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 16:32   #1034
Kaviaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 83
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja już wcześniej pisałam, że też nie rozumiem zachwytów na Karolem... skad niby wiadomo, że jest kulturalny? Mało mówil na weselu, zreszta jeszcze w histori programu nie bylo wesela, w którym uczestnicy odwalali jakąś maniane. Nawet slub Martyny i Przemka - tam tez Przemek sie jej nie podobał a wcale nic takiego nie odwalała.
Dopiero na podróżach poślubnych wychodziły niezłe kwiatki.

Iga wcale nie jest zła, ma taki charakter po prostu...nie dopasowani są z Karolem, ale to nie jest jej wina. Gdyby jej dobrano równie ekstrawertycznego męża uszło by to wszystko na sucho. A tak to jest kręcenie dramy i pokazywanie Igi od jak najgorszej strony. Karol jest dla niej za spokojny.
Faktycznie zachowuje się dziecinnie, ale nie ma w tym nic złego. Bez przesady, wcale nie odwala nie wiadomo czego a opisywana jest jakby zrobila cos super nie na miejscu.
I te memy o niej...przykro sie na to patrzy. Jakos o Przemku az tak nie bylo na poczatku tylko ludzie mowili ze to fajny chlopak i Martyna wybrzydza a tutaj ludzie pisza ze wspolczuja Karolowi, nie rozumiem tego...

Co do wywiadu, ktory ktos tutaj podeslal, to Chorzewska powiedziała:

Cytat:
Jak to wszystko razem połączymy, to rzadko kiedy nie zgadzamy się z tym ostatecznym wyborem -
Ze zgadza sie z Mosakiem w prawie kazdej sprawie, wiec to nie tylko Mosak jest odpowiedzialny za dobor tych kompletnie roznych par i krecenie dramy kosztem uczestnikow. Chorzowska jest w takim samym stopniu odpowiedzialna. Ona tez dobiera i zgadza sie z seksistowskim Mosakiem. Nie wiem dlaczego niektore uzytkowniczki tutaj pisza ze Chorzowska jest taka super i to tylko wina Mosaka. Oboje sa pseudospecjalistami.

Maciej i Laura - Maciej jest bardzo niepewny siebie, mało decyzyjny i potrzebuje potwierdzenia. Laura natomiast mnie troche denerwowala tym ciaglym smianiem sie, co slowo to juz chichot, ile mozna....
niestety tutaj duzo osob pisalo, ze Iga powina zgryz poprawic i sie glupio zachowuje, natomiast nikt nie zwrocil uwage ne zeby Laury i jej chichotanie sie co 3 sekundy.

Iza i Kamil - nie wiem co o nich napisac, troche nudno tam. Na ich szczescie najwieksza drame skupila na sobie Iga i im sie nie oberwalo.

Edytowane przez Kaviaa
Czas edycji: 2021-03-27 o 16:37
Kaviaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 16:33   #1035
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
A myślałam, że przez kilka lat mieszkała w jakimś UK czy gdzieś. Mam znajomych (para), którzy wróćili z UK i przez kilka lat byli jak na dragach i zupełnie nie do poznania. Uśmiechnieci, ultra uprzejmi, cały czas się śmiali. Potem pomieszkali kilka lat w Polsce i im przeszło. W sumie smutne to było.
Niemniej jednak, widać, że Iga sporo czasu spędziła zagranicą i to bardzo ukształtowało jej charakter. Uważam, że ma w ogóle dużo dobrych cech tylko w Polsce rzadko spotykanych. Pozytywność, pewność siebie, wydaje mi się, że brak kompleksów.
Nie jestem weteranem podrozy, moze cos w tym jest, ale dla mnie przekroczyla po prostu granice kultury. Nie bylo to miejsce i czas na takie zachowanie, na imprezie moze nie zwrocilabym nawet uwagi, ale tu mamy slub, urzednika panstwowego i dwie rodziny postawione w jakiejs kuriozalnej sytuacji, jakies granice wyluzowania bylyby tutaj wskazane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 16:45   #1036
Kaviaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 83
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Nie jestem weteranem podrozy, moze cos w tym jest, ale dla mnie przekroczyla po prostu granice kultury. Nie bylo to miejsce i czas na takie zachowanie, na imprezie moze nie zwrocilabym nawet uwagi, ale tu mamy slub, urzednika panstwowego i dwie rodziny postawione w jakiejs kuriozalnej sytuacji, jakies granice wyluzowania bylyby tutaj wskazane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale co ona takiego robiła? Gdybym nie ogladala odcinka i przeczytala same komentarze to pomyslalabym ze conajmniej tanczyla nago na stole a to tylko kilka gestów i min.
Moim zdaniem troche jest to przesadzone, to tez sa jednak spore nerwy.
Kaviaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 16:54   #1037
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Iga była animatorką w jakimś zagranicznym hotelu. To nie to samo, co mieszkanie przez parę lat w Madrycie czy Rzymie, bo podejrzewam, że właśnie o południowy temperament Ci chodzi. Iga prawdopodobnie wyjeżdżała kilka lat z rzędu na sezon letni do jakiegoś hotelu w Egipcie, Grecji czy gdziekolwiek, gdzie są kurorty i po prostu dzień w dzień urządzała dzieciakom malowanie twarzy i tańce przy basenie. W takich miejscach ma się do czynienia nadal głównie z Polakami, tyle że na wakacjach. Miejscowi są tylko kelnerzy i obsługa hotelu. To taka enklawa zamknięta, nie posmakujesz tam życia w obcej kulturze.
Ale specyficzny charakter Igi na pewno pomagał jej w tej pracy, przy dzieciakach trzeba być aktywnym i żywiołowym. Szkoda tylko, że tak potwornie sepleni, w pracy z dziećmi to podwójnie niewskazane.

Ona była 4 lata z rzędu na Majorce.
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 16:55   #1038
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Wczoraj Iga jakoś w godzinach programu wrzuciła post na Instagrama, gdzie pisała o programie nazywając go 'Hejt od pierwszego wejrzenia'
Pisała, że to nie jej wina, że dobrano jej takiego męża i że nie miała wpływu na to jak została zmontowana na ślubie i pokazana przez produkcję. Generalnie widać było duże rozgoryczenie po niej.
Jakoś godzinę później postu już nie było czyli musiał być przez nią usunięty. Może produkcja programu się do niej odezwała albo coś.
Widział ktoś wczoraj tego posta?
Widziałam, nie odebrałam go jako duże rozgoryczenie.
Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Co do do doboru uczestników zgadzam się, że szok i porażka. Albo robią to specjalnie, żeby nakręcić dramy i oglądalność albo tak jak któraś tu pisała Mosak ma za dużo do powiedzenia przy doborze uczestników.
Ale niestety zaczynam obstawiać to pierwsze
Zastanawiam się kto w takim razie pójdzie do kolejnej edycji?
Chyba jacyś opłaceni statyści. Dobór par jest jaki jest a na dodatek w tej edycji jest po prostu biednie. (brak profesjonalnych makijazystow i fryzjerow dla młodych, lichy fotograf, beznadziejne zdjęcia, biedne wesela, podobno w tej edycji nie będzie nawet podrózy poslubnych z prawdziwego zdarzenia i widzieliście jak mało gości było na weselach w tej edycji w porównaniu z poprzednimi???Coś jest na rzeczy)
Także o ile w poprzednich edycjach ktoś mógł polecieć na blichtr i się zgłosić to po tej edycji jakoś nie widzę tłumu zgłaszających się



A jak ja tutaj napisałam, że wygląd i prezencja w takich programach są bardzo ważne to zostałam tu prawie zjedzona.
Szczerze, po emisji 1 odcinka podejrzewałam, że tak może być z Igą i, że może nie przypaść do gustu panu młodemu.
Ona w ogóle ma taką niepolską osobowość - jest głośna, pozytywna, pewna siebie, widać, że nie ma kompleksów, robi wokół siebie dużo szumu. Ja tam lubię takich ludzi i mi zachowanie Igi nie przeszkadza, ale znam sporo osób, których takie osoby jak Iga mogłyby przytłaczać i działać na nerwy.
No i Karol właśnie też mi wygląda na takiego typa.
Iga chyba mówiła, że kilka lat mieszkała zagranicą a nie w Polsce. Bardzo to u niej widać. Kiedy porównamy taką Igę czy Laurę a nawet Izę to niebo i ziemia.
W końcu jakaś osoba, której zachowanie Igi aż tak nie drażni myślałam, że jestem jedyna.
Cytat:
Napisane przez Kaviaa Pokaż wiadomość
Ja już wcześniej pisałam, że też nie rozumiem zachwytów na Karolem... skad niby wiadomo, że jest kulturalny? Mało mówil na weselu, zreszta jeszcze w histori programu nie bylo wesela, w którym uczestnicy odwalali jakąś maniane. Nawet slub Martyny i Przemka - tam tez Przemek sie jej nie podobał a wcale nic takiego nie odwalała.
Dopiero na podróżach poślubnych wychodziły niezłe kwiatki.

Iga wcale nie jest zła, ma taki charakter po prostu...nie dopasowani są z Karolem, ale to nie jest jej wina. Gdyby jej dobrano równie ekstrawertycznego męża uszło by to wszystko na sucho. A tak to jest kręcenie dramy i pokazywanie Igi od jak najgorszej strony. Karol jest dla niej za spokojny.
Faktycznie zachowuje się dziecinnie, ale nie ma w tym nic złego. Bez przesady, wcale nie odwala nie wiadomo czego a opisywana jest jakby zrobila cos super nie na miejscu.
I te memy o niej...przykro sie na to patrzy. Jakos o Przemku az tak nie bylo na poczatku tylko ludzie mowili ze to fajny chlopak i Martyna wybrzydza a tutaj ludzie pisza ze wspolczuja Karolowi, nie rozumiem tego...

Co do wywiadu, ktory ktos tutaj podeslal, to Chorzewska powiedziała:



Ze zgadza sie z Mosakiem w prawie kazdej sprawie, wiec to nie tylko Mosak jest odpowiedzialny za dobor tych kompletnie roznych par i krecenie dramy kosztem uczestnikow. Chorzowska jest w takim samym stopniu odpowiedzialna. Ona tez dobiera i zgadza sie z seksistowskim Mosakiem. Nie wiem dlaczego niektore uzytkowniczki tutaj pisza ze Chorzowska jest taka super i to tylko wina Mosaka. Oboje sa pseudospecjalistami.

Maciej i Laura - Maciej jest bardzo niepewny siebie, mało decyzyjny i potrzebuje potwierdzenia. Laura natomiast mnie troche denerwowala tym ciaglym smianiem sie, co slowo to juz chichot, ile mozna....
niestety tutaj duzo osob pisalo, ze Iga powina zgryz poprawic i sie glupio zachowuje, natomiast nikt nie zwrocil uwage ne zeby Laury i jej chichotanie sie co 3 sekundy.

Iza i Kamil - nie wiem co o nich napisac, troche nudno tam. Na ich szczescie najwieksza drame skupila na sobie Iga i im sie nie oberwalo.
Dla mnie Chorzewska i Mosak to niebo a ziemia. Nawet jeśli się z nim zgadza w doborze uczestników to nie zmiania faktu, że mam o niej o wiele lepszą opinię niż o Mosaku- po prostu widzę co każdy z osobna mówi i jak się zachowuje.

A co do Laury i Igi to ja właśnie zwracałam na to uwagę pisałam, że Laura nie jest dla mnie tak urodziwa i że drażniło mnie jej ciągłe chichotanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 16:56   #1039
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Kaviaa Pokaż wiadomość
No ale co ona takiego robiła? Gdybym nie ogladala odcinka i przeczytala same komentarze to pomyslalabym ze conajmniej tanczyla nago na stole a to tylko kilka gestów i min.
Moim zdaniem troche jest to przesadzone, to tez sa jednak spore nerwy.

Nerwy nerwami, ale w programie były już młodsze dziewczyny, które potrafiły się normalnie zachować, a nie jak postrzelona piętnastolatka. Przecież ona ma 31 lat, powinna umieć nad sobą panować. Jak dla mnie jest niedojrzała i niewychowana
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-27, 16:58   #1040
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Kaviaa Pokaż wiadomość
No ale co ona takiego robiła? Gdybym nie ogladala odcinka i przeczytala same komentarze to pomyslalabym ze conajmniej tanczyla nago na stole a to tylko kilka gestów i min.
Moim zdaniem troche jest to przesadzone, to tez sa jednak spore nerwy.
Nie gesty i miny, tylko darcie
A ze nerwy mogly zrobic swoje, to sie absolutnie zgadzam i ze ktos moze ją odebrac inaczej, a ja po prostu nie lubie takiego zachowania, tez. W gruncie rzeczy jesli po odcinku jest taki hejt, to bardzo mnie ciesza takie opinie jak Twoja, bez nich latwo sie nakrecic
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 17:04   #1041
Kaviaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 83
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
Dla mnie Chorzewska i Mosak to niebo a ziemia. Nawet jeśli się z nim zgadza w doborze uczestników to nie zmiania faktu, że mam o niej o wiele lepszą opinię niż o Mosaku- po prostu widzę co każdy z osobna mówi i jak się zachowuje.
Ni nie wiem, skoro ona zgadza sie z Mosakiem w doborze par to znaczy ze jej pasowali:
Agata i Maciek
Przemek i Martyna
Iga i Karol
Adam i Joanna

czyli jedne z najgorzej dobranych par wszystkich edycji. Skoro to jest ekspertka i psycholog, to jakim cudem nie zauwazyla az takich roznic miedzy tymi osobami i stwierdzila, ze beda do siebie pasowac? Ja nie mam wyksztalcenia z psychologi, ale wystarczylo mi przez 5 minut posluchac tych wszystkich osob zeby stwierdzic ze ich zwiazki nie maja szans a oni mieli tyle aniekt, rozmow itp.
Chorzowska jest kiepskim specjalista. Wydaje sie duzo sympatyczniejsza od Mosaka, to fakt, ale zawodowo to jest to samo dno.

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Nie gesty i miny, tylko darcie
A ze nerwy mogly zrobic swoje, to sie absolutnie zgadzam i ze ktos moze ją odebrac inaczej, a ja po prostu nie lubie takiego zachowania, tez. W gruncie rzeczy jesli po odcinku jest taki hejt, to bardzo mnie ciesza takie opinie jak Twoja, bez nich latwo sie nakrecic
Racja, jest bardzo niedojrzala i ma dziecinne zachowania, ale uwazam ze jest to troche wyolbrzymione. Ma typ charakteru, ktory nie przypada wszystkim do gustu, a raczej wiekszosci nie, ale to nie zmienia faktu ze jako osoba wcale nie jest taka zla. Nie powinni do niej dobierac Karola, to jest wtopa 'ekspertow' (a raczej amatorow).
Kaviaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 17:05   #1042
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Kaviaa Pokaż wiadomość
No ale co ona takiego robiła? Gdybym nie ogladala odcinka i przeczytala same komentarze to pomyslalabym ze conajmniej tanczyla nago na stole a to tylko kilka gestów i min.
Moim zdaniem troche jest to przesadzone, to tez sa jednak spore nerwy.
Te okrzyki, wyrzucanie w powietrze rąk w jakimś zwycięskim (?) geście, zbijanie piątki. A przede wszystkim niekończące się trajkotanie, jej się po prostu usta nie zamykają. Dla mnie to już nie tylko pewność siebie i pozytywne podejście, ale jakiś dziwaczny egocentryzm, skupianie na sobie uwagi i przede wszystkim absolutny brak klasy. W tej dziewczynie nie ma za grosz kobiecości i ok, generalnie nie ma wymogu, zależy co się komu podoba. Ale Karolowi się nie podoba ewidentnie.

Co do Laury - wszyscy widzą jej zęby, ale to jest jedyny mankament jej urody, więc nie komentujemy. Nikt nie jest idealny. Ale u Igi zęby i wymowa to tylko czubek góry lodowej, że tak powiem. No i inaczej się ocenia osoby miłe, sympatyczne, przyjemne w obyciu, a inaczej takie jak Iga. Im bardziej ktoś nas irytuje, tym mniej łaskawi jesteśmy dla jego wad.

A tak po ludzku to oczywiście żal mi tej Igi. Moim sromnym zdaniem jej pewność siebie i głośny styl bycia nie są dowodem na brak kompleksów, tylko ich maskowaniem. Ale mogę się mylić. I żal mi jej, że świat patrzy, jak bardzo nie spodobała się mężowi i jak bardzo wszyscy mu teraz współczują. Niejedną osobę takie doświadczenie mogłoby złamać. Np. mnie, tak sądzę.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2021-03-27 o 17:11
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 17:11   #1043
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 878
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Wczoraj Iga jakoś w godzinach programu wrzuciła post na Instagrama, gdzie pisała o programie nazywając go 'Hejt od pierwszego wejrzenia'
Pisała, że to nie jej wina, że dobrano jej takiego męża i że nie miała wpływu na to jak została zmontowana na ślubie i pokazana przez produkcję. Generalnie widać było duże rozgoryczenie po niej.
Jakoś godzinę później postu już nie było czyli musiał być przez nią usunięty. Może produkcja programu się do niej odezwała albo coś.
Widział ktoś wczoraj tego posta?

Potwierdziła tym, że im nie wyszło, czyli zrobiła SPOILER. Pewnie stąd usunięty post - w umowie ma przecież, że nie może zdradzać takich szczegółów. Czego ona w sumie się spodziewała idąc do takiego programu?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 17:11   #1044
Kaviaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 83
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość

Co do Laury - wszyscy widzą jej zęby, ale to jest jedyny mankament jej urody, więc nie komentujemy. Nikt nie jest idealny. Ale u Igi zęby i wymowa to tylko czubek góry lodowej, że tak powiem. No i inaczej się ocenia osoby miłe, sympatyczne, przyjemne w obyciu, a inaczej takie jak Iga. Im bardziej ktoś nas irytuje, tym mniej łaskawi jesteśmy dla jego wad.
Dokladnie, dla niektorych jestesmy sklonni przymknac oko na wady a u innych je wytykamy bo ich nie lubimy. Chodzi mi o taka niekonsekwencje, niezbyt to lubie, dlatego zwrocilam na to uwage

Cytat:
A tak po ludzku to oczywiście żal mi tej Igi. Moim sromnym zdaniem jej pewność siebie i głośny styl bycia nie są dowodem na brak kompleksów, tylko ich maskowaniem. Ale mogę się mylić. I żal mi jej, że świat patrzy, jak bardzo nie spodobała się mężowi i jak bardzo wszyscy mu teraz współczują. Niejedną osobę takie doświadczenie mogłoby złamać. Np. mnie, tak sądzę.
Ja tez bym sie zalamala czytajac takie komentarze. Szczegolnie ze nasze spoleczenstwo jest mega seksistowskie i ludzie wspolczuja Karolowi, ze ma taka zone, a za to Martyna i Ewa to wybrzydzaly przy mezach
Kaviaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 17:18   #1045
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Kaviaa Pokaż wiadomość
Ja tez bym sie zalamala czytajac takie komentarze. Szczegolnie ze nasze spoleczenstwo jest mega seksistowskie i ludzie wspolczuja Karolowi, ze ma taka zone, a za to Martyna i Ewa to wybrzydzaly przy mezach
Wybrzydzały chyba tylko wg Mosaka. Nie pamiętam, żebyśmy my tutaj czy wykopki czepiali się Martyny, że jej Przemkorożec nie pasuje. Jego do dziś wspomina się jako wybitną porażkę tego programu, a ona robi za ofiarę, tak samo jak Karol. Inna rzecz, że Martyna zasłynęła jeszcze innymi rzeczami, np. podrywaniem żonatego Krzyśka (jeśli mnie pamięć nie myli) i generalnie jest mimozą z charakteru, też trudno ją lubić. Ale to wiemy teraz, w czasie programu bardzo jej współczułam. Być może Karol, jak wreszcie będzie miał możliwość się odezwać między odgłosami wydobywającymi się z Igi, okaże się wyjątkowym głupkiem, kto wie. Wtedy proporcje hejtu może się jakoś rozłożą, bo na razie na miejscu Igi wlazłabym do jakiejś nory i nie wychodziła aż do finału.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 17:19   #1046
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 878
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
A ja chciałabym zwrócić uwagę na Kamila, jest z mojego rodzinnego miasta. Mamy wspólnych znajomych i to naprawdę fajny facet, mysle ze z czasem Iza może się do niego przekonać

Myślę, że jest szansa na to, że znajdą wspólny język. Oby się sobie (s)podobali.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 17:25   #1047
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Dołączam do grona osób, którym zachowanie Igi się nie podobało. Czułam wstyd jak to oglądałam. Jeszcze to pytanie o maseczkę... Naprawdę musiała poruszać ten temat "przed ołtarzem"? Dla mnie Iga nie ma obycia. Pracowała jako animatorka, czyli mieszkała w hotelu w pokoju z innymi animatorami, więc jest to specyficzny rodzaj mieszkania za granicą. Bo tak naprawdę nie musiała załatwiać spraw urzędowych, płacić rachunków, gotować itd. Taka w sumie dłuższa kolonia. Przez to chyba zapomniała o tym co wypada robić a czego nie wypada robić w różnych sytuacjach. Dla mnie siara iść z nią nawet na imprezę, no nie mój typ na koleżankę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 17:27   #1048
Kaviaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 83
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Wybrzydzały chyba tylko wg Mosaka. Nie pamiętam, żebyśmy my tutaj czy wykopki czepiali się Martyny, że jej Przemkorożec nie pasuje.
Nie chodzi mi tylko o wizaz, tez o komentarze na social mediach. Pamietam jak bylo pisane ze Darek i Przemek to tacy fajni chlopacy. Az nie moglam w to uwiezyc
Chociaz nawet na wizazu sie przewinelo kilka takich komentarzy. Chodzi mi o uczestnikow w programie, to co robili po to nie wiem nie jestem w tetmacie.
Kaviaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 17:32   #1049
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Kaviaa Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi tylko o wizaz, tez o komentarze na social mediach. Pamietam jak bylo pisane ze Darek i Przemek to tacy fajni chlopacy. Az nie moglam w to uwiezyc
Chociaz nawet na wizazu sie przewinelo kilka takich komentarzy. Chodzi mi o uczestnikow w programie, to co robili po to nie wiem nie jestem w tetmacie.
Takie głosy zawsze się będą pojawiać, zwłaszcza od facetów, dla których to kobiety są zawsze winne. A część z nich sama żyje i wygląda jak Darek i Przemek, więc czego się po nich spodziewać. Ale nie był to moim zdaniem mainstream, większość ludzi była załamana wdziankiem jednorożca, akademikiem, pokojem u mamusi i "nie uprawiałem seksu przez cztery lata, bo nie czułem takiej potrzeby" )) Kocham ten program
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 17:35   #1050
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 878
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Dołączam do grona osób, którym zachowanie Igi się nie podobało. Czułam wstyd jak to oglądałam. Jeszcze to pytanie o maseczkę... Naprawdę musiała poruszać ten temat "przed ołtarzem"? Dla mnie Iga nie ma obycia. Pracowała jako animatorka, czyli mieszkała w hotelu w pokoju z innymi animatorami, więc jest to specyficzny rodzaj mieszkania za granicą. Bo tak naprawdę nie musiała załatwiać spraw urzędowych, płacić rachunków, gotować itd. Taka w sumie dłuższa kolonia. Przez to chyba zapomniała o tym co wypada robić a czego nie wypada robić w różnych sytuacjach. Dla mnie siara iść z nią nawet na imprezę, no nie mój typ na koleżankę

Ona ma rzeczywiście taki "kolonijny" vibe. Taka jeszcze jakby studentka a nie osoba dorosła, 31-letnia. Nie wiem naprawdę czym się kierowano włączając ją do tego programu. Zrobiono jej tym krzywdę. Myślę, że dla sensacji, bo - jeżeli ktoś uzna to za hejt, to trudno - ma jednak problem z urodą plus zachowaniem a to już sensacyjne i kontrowersyjne kombo. I nie, tu nie chodzi o bycie modelką, ale u niej sporo rzeczy po prostu nie gra. Niektóre kobiety braki w urodzie potrafią fajnie maskować, nadrabiać czymś innym. Iga na ślubie wyglądała, jakby wstała z łóżka 15 minut przed, podpięła włosy spinką i malnęła usta pierwszą z brzegu szminką. Czego ona się spodziewała? Zachwytu przyszłego męża? Serio?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.