Proszę o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-31, 18:45   #1
comeandgetit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 120

Proszę o radę


Jakiś czas temu dokladnie w lipcu poznałam faceta na tinderze. Kiedyś gadaliśmy kiedy każde z nas przestało się z kimś spotykać. On mi powiedział, że po naszym pocałunku zakończył znajomości, było to na 3 spotkaniu. Teraz się okazało, że nie była to prawda, widziałam połączenia, że jeszcze przez jakiś czas dzwonił do różnych dziewczyn a z jakąś jedną pisał co jakiś czas przez pół roku. Powiedział, że to była z jednej strony tylko znajoma, a z drugiej opcja zapasowa. Znają się 2 lata. Nie bardzo wiem co robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
comeandgetit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 20:05   #2
Wołodia
Raczkowanie
 
Avatar Wołodia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez comeandgetit Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu dokladnie w lipcu poznałam faceta na tinderze. Kiedyś gadaliśmy kiedy każde z nas przestało się z kimś spotykać. On mi powiedział, że po naszym pocałunku zakończył znajomości, było to na 3 spotkaniu. Teraz się okazało, że nie była to prawda, widziałam połączenia, że jeszcze przez jakiś czas dzwonił do różnych dziewczyn a z jakąś jedną pisał co jakiś czas przez pół roku. Powiedział, że to była z jednej strony tylko znajoma, a z drugiej opcja zapasowa. Znają się 2 lata. Nie bardzo wiem co robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zerwać.
Wołodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 20:14   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 888
Dot.: Proszę o radę

Rozstać się. Już nie zaufasz.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 20:29   #4
comeandgetit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 120
Dot.: Proszę o radę

I też mam takie poczucie, że skoro dalej miał kontakt z jakimiś kobietami, to go szczególnie na mnie nie wzięło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
comeandgetit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 22:56   #5
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Proszę o radę

Za miesiąc się okaże, że jednak zapomniał Ci powiedzieć o jakiejś trzeciej babce, z którą sypiał. Ale to była tylko opcja zapasowa, tak że spoko

Zostaw go, koleś czuje potrzebę już na początku mącić i przeinaczać rzeczywistość. I dobrze czujesz, gdyby go wzięło to nie szukałby 'opcji zapasowej'

Edytowane przez parallel_roads
Czas edycji: 2021-04-01 o 00:03
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 23:43   #6
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Proszę o radę

Ja bym chyba nie chciala byc z kims, kto potrafi zwodzic kogos przez pol roku i traktowac jako opcje zapasowa. Dla mnie taki ktos nie ma szacunku dla uczuc innych ludzi i mam wrazenie, ze idzie po trupach do celu, byleby jemu bylo dobrze.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 05:39   #7
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Ja bym chyba nie chciala byc z kims, kto potrafi zwodzic kogos przez pol roku i traktowac jako opcje zapasowa.
Dokładnie.
Poza tym, sama nie możesz mieć pewności, że też nie jesteś jakąś opcją..



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-01, 06:47   #8
comeandgetit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 120
Dot.: Proszę o radę

Z tą dziewczyną z którą pisał to ona też jakoś wybitnie nie była zainteresowana, bo sam mówił, że gdy się poznali i on proponował spotkanie to ona czasu nie miała, a potem napisała raz na miesiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------

Bardziej chodzi mi o takie kłamstwa. A przecież mógł powiedzieć, że się początkowo spotykał z innymi, chociaż wg mnie jeśli po 3-4 spotkaniach ze mną dalej utrzymywał kontakty i pewnie się spotykał, to jakoś zainteresowany nie był. Mi powiedział, że z czasem się zaangażował, że już jakiś czas randkowa i miał tak, że wszystko ok, a nagle dziewczyna kończył znajomość i tłumaczyła, że jednak jej przeszkadza, że on rozwiedziony, chociaż od poczatku wiedziala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
comeandgetit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 07:42   #9
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez comeandgetit Pokaż wiadomość
Z tą dziewczyną z którą pisał to ona też jakoś wybitnie nie była zainteresowana, bo sam mówił, że gdy się poznali i on proponował spotkanie to ona czasu nie miała, a potem napisała raz na miesiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------

Bardziej chodzi mi o takie kłamstwa. A przecież mógł powiedzieć, że się początkowo spotykał z innymi, chociaż wg mnie jeśli po 3-4 spotkaniach ze mną dalej utrzymywał kontakty i pewnie się spotykał, to jakoś zainteresowany nie był. Mi powiedział, że z czasem się zaangażował, że już jakiś czas randkowa i miał tak, że wszystko ok, a nagle dziewczyna kończył znajomość i tłumaczyła, że jednak jej przeszkadza, że on rozwiedziony, chociaż od poczatku wiedziala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widać z tej wypowiedzi, że jeśli jednak dziewczyna miałaby czas to chętnie by się z nią spotkał.

Widać, że facet zamiast szukać kogoś do stałego związku woli trzymać kilka srok za ogon. Jeśli z jedną "opcją" nie wyjdzie zawsze może skorzystać z innej.

Autorko po takich wątpliwościach jakie masz ciężko Ci będzie komuś takiemu zaufać nawet jak zacznie zapewniać, że nie utrzymuje już kontaktu z nikim innym
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 07:44   #10
comeandgetit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 120
Dot.: Proszę o radę

Pewnie by się spotykał, bo on ją poznał 2 lata temu po rozstaniu z wcześniejszą dziewczyną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
comeandgetit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-01 08:44:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.