Jestem dorosła, mieszkam z toksyczną mamą - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-16, 15:18   #31
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Jestem dorosła, mieszkam z toksyczną mamą

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Dlaczego nie wynajmiesz czegoś z chłopakiem? Koszta by się rozłożyły na dwie osoby i moglibyście mieszkać razem.

No właśnie?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 15:45   #32
kropelkarosyporannej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 15
Dot.: Jestem dorosła, mieszkam z toksyczną mamą

Wydaje mi się, że autorka pisała, że to bardzo wczesny etap związku. Może jeszcze za wcześnie na wspólne mieszkanie, jesli to etap kilku randek, więc chłopak nie jest jeszcze zwyczajnie gotowy. Skoro autorka wstydzi się mu nawet powiedzieć o całej sytuacji dlaczego go nie zaprasza, to może jest tak wczesnie, że chłopak by spanikowal na pytanie o wspólne mieszkanie.
kropelkarosyporannej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 15:48   #33
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Jestem dorosła, mieszkam z toksyczną mamą

Cytat:
Napisane przez kropelkarosyporannej Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że autorka pisała, że to bardzo wczesny etap związku. Może jeszcze za wcześnie na wspólne mieszkanie, jesli to etap kilku randek, więc chłopak nie jest jeszcze zwyczajnie gotowy. Skoro autorka wstydzi się mu nawet powiedzieć o całej sytuacji dlaczego go nie zaprasza, to może jest tak wczesnie, że chłopak by spanikowal na pytanie o wspólne mieszkanie.

Acha, ja zrozumiałam, że oni już są ze sobą nieco. Jeżeli to wczesny etap, to jasne, że może być za wcześnie. Gorzej jeżeli nie potrafi się otworzyć przed kimś, z kim już nieco jest. Zły znak na przyszłość.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 17:53   #34
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jestem dorosła, mieszkam z toksyczną mamą

Cytat:
Napisane przez Meggi_J Pokaż wiadomość
Myślicie, że chłopakowi powinnam o tym opowiedzieć? Znamy się zaledwie dwa miesiące...
Przy tak krotkim stazu naprawde nie musisz.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 07:42   #35
luks_baba
Raczkowanie
 
Avatar luks_baba
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 369
Dot.: Jestem dorosła, mieszkam z toksyczną mamą

To, że Twoja matka jest teraz w miarę ok to jest część manipulacji. W momencie kiedy jest spoko Ty z nią rozmawiasz, opowiadasz jej o swoich sprawach, co ona potem w swoim "rzucie" wykorzysta przeciwko Tobie. To jest metoda kija i marchewki-przez chwilę jesz te marchewkę i już się cieszysz że jest ok, a za chwilę dostaniesz kijem po głowie, bo poczujesz się pewniej i zaczniesz planować własne decyzje.

Wiem, że to jest totalny kolokwializm, ale ludzie mając 25 lat mają już często własne rodziny, domy, biznesy, widują rodziców raz na kilka miesięcy. Ty masz 25 lat i boisz powiedzieć mamie, że chcesz mieć własne życie. Boisz się wyprowadzić, mieć chłopaka, wychodzić do niego. Zatrzymałaś się na etapie dorastania.

Ludzie mieszkają z rodzicami i całe życie, ale mają własną indywidualność. Ty tego nie masz. Twoja matka nie ma skrupułów żeby wykorzystać Cię do swoich egoistycznych celów, przez co Ty nie masz nawet odrobiny zdrowego egoizmu który mógłby Cię obronić przed jej zachowaniem.
__________________
W życiu przecież chodzi o to, żeby pićko pić.
luks_baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-17 08:42:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.