Mamy wrześniowe 2021 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-25, 18:41   #3331
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88727219]Właśnie znalazłam na vinted 2 koszule za 20 zł, więc myślę, że do szpitala będą w sam raz, napisałam tylko o wymiary, bo jednak nie chce żeby były za krótkie

Sale pamiętaj rozgrzeszylam Cię z zakupów, więc przemyśl i w razie w bierz

Byliśmy na spacerze, zrobiliśmy ponad 7 km i teraz odpoczywam, a mały daje do wiwatu

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

300 zł i nie bardzo jest to jak zamontować do kosza mojzesza, więc chyba pozostanę przy wzdychaniu

Ufff, dostałam skierowanie z Medicoveru na wszystkie badania, jakie miałam na teraz zlecone, także nie muszę już łazić do Luxmedu i znowu potwierdzać ciąży i od początku cała zabawa. Kochana jest ta położna w Medi, przytuliłabym ją
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 19:19   #3332
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
300 zł i nie bardzo jest to jak zamontować do kosza mojzesza, więc chyba pozostanę przy wzdychaniu



Ufff, dostałam skierowanie z Medicoveru na wszystkie badania, jakie miałam na teraz zlecone, także nie muszę już łazić do Luxmedu i znowu potwierdzać ciąży i od początku cała zabawa. Kochana jest ta położna w Medi, przytuliłabym ją
Zawsze to coś powzdychac zawsze można

Elegancko

Ja kliknelam 2 koszule na vinted za 20 zł, wyglądowi szału nie ma, ale mają być wygodne i spełniać swoją rolę, więc za taką cenę można brać

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 19:42   #3333
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Dziewczyny, na 5-10-15 jest dziś jakaś noc wyprzedaży i jest 70% rabatu na wszystkie ubranka dziecięce, może coś Wam się rzuci Dla starszaków też są fajne.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 20:16   #3334
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Dziś chyba u nas dzień masowych zakupów

Ja też kliknęłam te pieluszki i do tego wzięłam na próbę ręcznik kąpielowy i prześcieradło.
Jeszcze jutro liczę że jakiś rabat wpadnie na mymemi bo chce szczotkę z koziego włosia kupić i kocyk.

Jutro idę na krzywą a jak na złość taka chcice mam na czekoladę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 20:27   #3335
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Kghyt to ja tak też ostatnio miałam, że tu mam krzywą mieć, a miałam okropną ochotę na słodkie jak nigdy, a jeszcze TŻ przyniósł z pracy 4 merci i 2 opakowania ciastek, bo dostali

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 20:36   #3336
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88727558]Kghyt to ja tak też ostatnio miałam, że tu mam krzywą mieć, a miałam okropną ochotę na słodkie jak nigdy, a jeszcze TŻ przyniósł z pracy 4 merci i 2 opakowania ciastek, bo dostali

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


No i niech mi ktoś powie że to przypadek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 20:47   #3337
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Super wieści <3


Nie, ja miałam na myśli takiego leniwca do wózka, jest maskotka, lusterko i jeszcze jakieś "wystające" bajery. Ten co macha rękami to jakaś droższa rzecz chyba, ale kojarzę go, bo jak dziś szukałam na allegro po haśle 'fisher price leniwiec' to właśnie te dwa wyskakiwały.





Powodzenia! Weź sobie książkę czy coś





Nie miałaś w ogóle pajaców z rękawami czy na razie się nie doszukałaś?


Jezuuuu wyświetliły mi się na insta takie przecudne karuzele nad łóżeczko, ręcznie robione, z filcu. I tak jak byłam przeciwniczką karuzel tak na te zachorowałam, zapytałam o cenę, ale coś czuję, że mnie zwali z nóg.
Nie miałam i o ile nie dostanę w prezencie to mieć nie będę. Dziwię się, że mam te 3, musiały być w jakiejś paczce, a w ogóle ich przy Leośku nie użyłam 🤷

Czemu jesteś przeciwna karuzelom? Mi tę z filcu się podobają, ale nie te pastelowe tylko w jakichś kontrastowych kolorach, żeby dziecko wzrok ćwiczyło ja na obecną chwilę mam motylki z projektorem ze Smoby Cottons

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na 5-10-15 jest dziś jakaś noc wyprzedaży i jest 70% rabatu na wszystkie ubranka dziecięce, może coś Wam się rzuci Dla starszaków też są fajne.
Dobrze wiedzieć spojrzę co tam mają, jak nie padnę na twarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Mój ojczym chce nam dać swojego Mondeo w kombi i jutro będzie wielkie mierzenie czy 3 foteliki, w tym 2 tyłem (w tym jeden z nogą poziomującą) da się t zamontować, bo jak nie....🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-26, 06:02   #3338
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

I się nie załapałam na noc promocji dobrze, że ja kupuję na razie tylko to co niezbędne, a z czasem będę dokupować, jak już z pracą TŻta i moim zasiłkiem się wyjaśni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 06:20   #3339
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Już po wypiciu glukozy, nie było tak źle pewnie dlatego że cytrynowa.

Już mi brzuchu burczy a tu jeszcze 2 h


Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
I się nie załapałam na noc promocji dobrze, że ja kupuję na razie tylko to co niezbędne, a z czasem będę dokupować, jak już z pracą TŻta i moim zasiłkiem się wyjaśni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A to nie przechodzisz z macierzyńskiego na l4 od razu ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 06:55   #3340
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Już po wypiciu glukozy, nie było tak źle pewnie dlatego że cytrynowa.

Już mi brzuchu burczy a tu jeszcze 2 h





A to nie przechodzisz z macierzyńskiego na l4 od razu ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wzięłaś sobie coś do jedzenia na drogę powrotną ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 06:57   #3341
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Już po wypiciu glukozy, nie było tak źle pewnie dlatego że cytrynowa.

Już mi brzuchu burczy a tu jeszcze 2 h





A to nie przechodzisz z macierzyńskiego na l4 od razu ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Co ciekawe mi to po wypiciu glukozy przestało na chwilę burczeć w brzuchu, ale później zaczęło

Miałaś swoją glukozę, czy z laboratorium?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-26, 07:08   #3342
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Już po wypiciu glukozy, nie było tak źle pewnie dlatego że cytrynowa.

Już mi brzuchu burczy a tu jeszcze 2 h





A to nie przechodzisz z macierzyńskiego na l4 od razu ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie, bo na macierzyńskim mi się umowa skończyła, bo mnie w ciula pracodawca zrobił. Będę musiała się zarejestrować w urzędzie pracy, żeby mieć ubezpieczenie i zostaje mi zasiłek z up, jeśli mi go przyznają albo kosoniakowe. I potem szukanie nowej pracy a dzieci do żłobka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Zjedz coś jak wyjdziesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 07:10   #3343
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Nie, bo na macierzyńskim mi się umowa skończyła, bo mnie w ciula pracodawca zrobił. Będę musiała się zarejestrować w urzędzie pracy, żeby mieć ubezpieczenie i zostaje mi zasiłek z up, jeśli mi go przyznają albo kosoniakowe. I potem szukanie nowej pracy a dzieci do żłobka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Zjedz coś jak wyjdziesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta umowa skończyła Ci się przed 12 tygodniem obecnej ciąży?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 07:10   #3344
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Dziewczyny macie wykupione ubezpieczenie na życie? Bo u tż w pracy dostali ofertę że można bez karencji przystąpić do ubezpieczenia, i tam wg nich wypłacają coś za urodzenie dziecka. Tż chce nas zapisać, musze owu doczytać czy tak o kasę wypłacą


Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Wzięłaś sobie coś do jedzenia na drogę powrotną ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie zapomniałam bo zaspałam i w biegu wypadłam z domu, ale za rogiem jest piekarnia


[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88727960]Co ciekawe mi to po wypiciu glukozy przestało na chwilę burczeć w brzuchu, ale później zaczęło

Miałaś swoją glukozę, czy z laboratorium?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Coś w tym jest bo mi przestało jakies 30min po wypiciu, miałam swoją


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 07:12   #3345
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Nie miałam i o ile nie dostanę w prezencie to mieć nie będę. Dziwię się, że mam te 3, musiały być w jakiejś paczce, a w ogóle ich przy Leośku nie użyłam 🤷

Czemu jesteś przeciwna karuzelom? Mi tę z filcu się podobają, ale nie te pastelowe tylko w jakichś kontrastowych kolorach, żeby dziecko wzrok ćwiczyło ja na obecną chwilę mam motylki z projektorem ze Smoby Cottons
To Twoje maluchy spały też w body i spodniach? Ja jakoś zrozumiałam, że pajac to jak piżama, ale może coś pokręciłam.

Z tymi karuzelami to obiło mi się o uszy, że nie powinno się ich montować, bo źle wpływają na rozwój. Tylko oczywiście nie doczytałam, o co chodzi, ale zakodowałam sobie, że karuzela be xD Tak czy inaczej, u nas na start i tak by się nie dało tej karuzeli zamontować, bo będziemy mieli kosz mojżesza.

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Już po wypiciu glukozy, nie było tak źle pewnie dlatego że cytrynowa.

Już mi brzuchu burczy a tu jeszcze 2 h
Powodzenia! Ja też mam cytrynową już naszykowaną na przyszły tydzień

Na Divatexie żadnych promek, chyba po wypłacie zamawiam te nieszczęsne koszule
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 07:15   #3346
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie wykupione ubezpieczenie na życie? Bo u tż w pracy dostali ofertę że można bez karencji przystąpić do ubezpieczenia, i tam wg nich wypłacają coś za urodzenie dziecka. Tż chce nas zapisać, musze owu doczytać czy tak o kasę wypłacą
Ja mam od siebie z pracy, ale niestety wykupiłam już w ciąży i kasa za urodzenie mi nie przysługuje. A też niby była oferta, że bez karencji, ale dopytałam i na ciążę jednak karencja jest. Mimo to myślę, że warto, bo w razie czego dostaniesz też pieniądze za inne rzeczy
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 07:19   #3347
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie wykupione ubezpieczenie na życie? Bo u tż w pracy dostali ofertę że można bez karencji przystąpić do ubezpieczenia, i tam wg nich wypłacają coś za urodzenie dziecka. Tż chce nas zapisać, musze owu doczytać czy tak o kasę wypłacą




Właśnie zapomniałam bo zaspałam i w biegu wypadłam z domu, ale za rogiem jest piekarnia





Coś w tym jest bo mi przestało jakies 30min po wypiciu, miałam swoją


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja jestem ubezpieczona w Generali z pracy, TŻ tak samo i jak ja musiałam wykupić dodatkowy pakiet, że w razie urodzenia dziecka dostajemy dodatkowe pieniądze, to TŻ miał to już od razu w pakiecie

Ostatnio pielęgniarka przy pobieraniu krwi (przed glukozą) powiedziała, żeby po glukozie nie jeść nic słodkiego, także

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
To Twoje maluchy spały też w body i spodniach? Ja jakoś zrozumiałam, że pajac to jak piżama, ale może coś pokręciłam.

Z tymi karuzelami to obiło mi się o uszy, że nie powinno się ich montować, bo źle wpływają na rozwój. Tylko oczywiście nie doczytałam, o co chodzi, ale zakodowałam sobie, że karuzela be xD Tak czy inaczej, u nas na start i tak by się nie dało tej karuzeli zamontować, bo będziemy mieli kosz mojżesza.



Powodzenia! Ja też mam cytrynową już naszykowaną na przyszły tydzień

Na Divatexie żadnych promek, chyba po wypłacie zamawiam te nieszczęsne koszule
Ja raczej słyszałam o karuzelach to, że na początku dzieciom nie są potrzebne jakieś super bajeranckie, tylko takie zwykłe, na których będą mogły zawiesić oko

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 07:29   #3348
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie wykupione ubezpieczenie na życie? Bo u tż w pracy dostali ofertę że można bez karencji przystąpić do ubezpieczenia, i tam wg nich wypłacają coś za urodzenie dziecka. Tż chce nas zapisać, musze owu doczytać czy tak o kasę wypłacą
Zwykle nawet jak ubezpieczenie jako takie jest bez karencji, to na urodzenie dziecka ona jest, dziewięć miesięcy (albo i więcej). Żeby ludzie nie ubezpieczali się juz w ciąży tylko w celu dostania wypłaty po urodzeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 07:32   #3349
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie wykupione ubezpieczenie na życie? Bo u tż w pracy dostali ofertę że można bez karencji przystąpić do ubezpieczenia, i tam wg nich wypłacają coś za urodzenie dziecka. Tż chce nas zapisać, musze owu doczytać czy tak o kasę wypłacą




Właśnie zapomniałam bo zaspałam i w biegu wypadłam z domu, ale za rogiem jest piekarnia





Coś w tym jest bo mi przestało jakies 30min po wypiciu, miałam swoją


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My mamy ubezpieczenie i po urodzeniu dziecka dostajemy 1500 zł bodajże z tego tytułu jednorazowo. Koleżanka kadrowa mi przypominała teraz czy na pewno mam bo właśnie teraz jest jakaś opcja bez karencji i żeby się zapisać jak by któreś z nas nie miało. Także myślę że warto się zapisać jeśli faktycznie karencja nie obowiązuje.
Spoko,jak masz piekarnie to nie zginiesz tylko nie wykup wszystkiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-26, 07:40   #3350
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Dziewczyny, które jeszcze nie miały krzywej - położna mi wczoraj powiedziała, żebym wzięła sobie też wodę do popijania w trakcie tej całej nasiadówy Zapomniałam wczoraj napisać.

No i wszystkiego dobrego dla nas z okazji naszego święta!
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 07:49   #3351
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja mam od siebie z pracy, ale niestety wykupiłam już w ciąży i kasa za urodzenie mi nie przysługuje. A też niby była oferta, że bez karencji, ale dopytałam i na ciążę jednak karencja jest. Mimo to myślę, że warto, bo w razie czego dostaniesz też pieniądze za inne rzeczy

Ja właśnie czytam tą ofertę i owu i wychodzi że kadencyjność na ciąże też zniesiona czyli dostaniem od razu kasę, ale i tak dupy wołowe jesteśmy że już dawno niczego nie mamy bo to przecież nie są jakies duże kwoty za składki

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88727993]Ja jestem ubezpieczona w Generali z pracy, TŻ tak samo i jak ja musiałam wykupić dodatkowy pakiet, że w razie urodzenia dziecka dostajemy dodatkowe pieniądze, to TŻ miał to już od razu w pakiecie

Ostatnio pielęgniarka przy pobieraniu krwi (przed glukozą) powiedziała, żeby po glukozie nie jeść nic słodkiego, także



Ja raczej słyszałam o karuzelach to, że na początku dzieciom nie są potrzebne jakieś super bajeranckie, tylko takie zwykłe, na których będą mogły zawiesić oko

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Na słodkie chwilowo to nie mogę patrzeć

Ja myślałam tez o takie zabawkach ale takich kontrastowych na pierwsze miesiące


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które jeszcze nie miały krzywej - położna mi wczoraj powiedziała, żebym wzięła sobie też wodę do popijania w trakcie tej całej nasiadówy Zapomniałam wczoraj napisać.

No i wszystkiego dobrego dla nas z okazji naszego święta!

A mi tu w lm powiedziały że mam nic nie pic w trakcie całego badania, tylko mogę ew usta przepukać po wypiciu glukozy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 08:00   #3352
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Ja właśnie czytam tą ofertę i owu i wychodzi że kadencyjność na ciąże też zniesiona czyli dostaniem od razu kasę, ale i tak dupy wołowe jesteśmy że już dawno niczego nie mamy bo to przecież nie są jakies duże kwoty za składki



Na słodkie chwilowo to nie mogę patrzeć

Ja myślałam tez o takie zabawkach ale takich kontrastowych na pierwsze miesiące


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------




A mi tu w lm powiedziały że mam nic nie pic w trakcie całego badania, tylko mogę ew usta przepukać po wypiciu glukozy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To i tak, skoro nie ma tego okresu, to dobra oferta

Mi też pani w luxmedzie powiedziała, że mam nic nie pić, tylko przepłukać usta, by ten osad sobie usunąć



Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 08:09   #3353
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Na mymemi jest 20% na wszystko, może Wam coś wpadnie w oko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 08:12   #3354
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88728044]To i tak, skoro nie ma tego okresu, to dobra oferta

Mi też pani w luxmedzie powiedziała, że mam nic nie pić, tylko przepłukać usta, by ten osad sobie usunąć



Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ojej, to u mnie był wręcz problem, że za mało wypiłam czekając na kolejne wkłucie zrobiła się bardzo gęsta krew i musiała mnie nakłuć więcej razy... Ze swojego paskudnego doświadczenia polecałabym pić dużo wody
A co do wczorajszej promocji, to ja się załapałam, zbankrutuję dzięki Wam, dziewczyny



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 08:22   #3355
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

U mnie też mówili że nie mogę nic pić ewentualnie przepłukać usta w razie potrzeby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 09:46   #3356
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja po wizycie, czekam aż mnie do punktu położnych poproszą, żeby umówić kolejną.
Młody około 850 g, przepływy na tę chwilę ładne. Tylko uparcie siedzi tyłkiem do wyjścia, no ale jeszcze ma czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 09:54   #3357
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Ojej, to u mnie był wręcz problem, że za mało wypiłam czekając na kolejne wkłucie zrobiła się bardzo gęsta krew i musiała mnie nakłuć więcej razy... Ze swojego paskudnego doświadczenia polecałabym pić dużo wody
A co do wczorajszej promocji, to ja się załapałam, zbankrutuję dzięki Wam, dziewczyny



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz już zgłupiałam z tą wodą, ale wezmę sobie, najwyżej nie będę piła jak zabronią :P

Ja już zbankrutowałam, a jeszcze w Next są fajne czapeczki...

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Ja po wizycie, czekam aż mnie do punktu położnych poproszą, żeby umówić kolejną.
Młody około 850 g, przepływy na tę chwilę ładne. Tylko uparcie siedzi tyłkiem do wyjścia, no ale jeszcze ma czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kawał chłopa! <3
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 10:28   #3358
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Ojej, to u mnie był wręcz problem, że za mało wypiłam czekając na kolejne wkłucie zrobiła się bardzo gęsta krew i musiała mnie nakłuć więcej razy... Ze swojego paskudnego doświadczenia polecałabym pić dużo wody
A co do wczorajszej promocji, to ja się załapałam, zbankrutuję dzięki Wam, dziewczyny



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to widzisz Twój przypadek jest inny najlepiej dopytać pielęgniarki przed pobraniem

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Ja po wizycie, czekam aż mnie do punktu położnych poproszą, żeby umówić kolejną.
Młody około 850 g, przepływy na tę chwilę ładne. Tylko uparcie siedzi tyłkiem do wyjścia, no ale jeszcze ma czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Duży chłopak! Super, że przepływy są w porządku

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Teraz już zgłupiałam z tą wodą, ale wezmę sobie, najwyżej nie będę piła jak zabronią

Ja już zbankrutowałam, a jeszcze w Next są fajne czapeczki...



Kawał chłopa! <3
Pewnie, wziąć możesz, zawsze to po badaniu wypijesz

Hahaha Ty to co chwilę mam wrażenie, że coś kupujesz

Ja już po wizycie u położnej, była ta, którą bardzo lubię, także pogadałyśmy chwilę, posłuchaliśmy tętna dziecka i wystawiła mi skierowania w systemie na cały trzeci trymestr jutro podjadę do swojego żeby mi wystawił zwolnienie i tym akcentem pożegnam Luxmed

Jeszcze przed wejściem do gabinetu naszła mnie ochota na kilku way nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam

Edytowane przez f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Czas edycji: 2021-05-26 o 10:32
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 10:36   #3359
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88728272]Hahaha Ty to co chwilę mam wrażenie, że coś kupujesz

Ja już po wizycie u położnej, była ta, którą bardzo lubię, także pogadałyśmy chwilę, posłuchaliśmy tętna dziecka i wystawiła mi skierowania w systemie na cały trzeci trymestr jutro podjadę do swojego żeby mi wystawił zwolnienie i tym akcentem pożegnam Luxmed

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Noo ja mam z tym duży problem, wpadam w takie ciągi zakupowe, jak już się rozpędzę, to potrafię złożyć kilka zamówień jednego dnia. Wczoraj wieczorem już dostałam powiadomienie z banku, że przekroczyłam dzienny limit transakcji blikiem Staram się z tym walczyć.

Powiem Wam, że na tych 'bobaskowych' stronach te promki na dzień matki/dziecka są naprawdę bardzo biedne. Nigdzie nie widziałam więcej niż 20%, a to i tak tylko w jednym sklepie, standardem jest -10%, -15%. Nie liczę oczywiście dużych sklepów typu Smyk czy 5-10-15. O wiele fajniejsze rabaty są na same zabawki, książki dla dzieci, widzę też dużo promek na kosmetyki, ale takie dla dorosłych, przede wszystkim przeciwzmarszczkowe itp.

Super Ci się trafiła położna, ja tę moją z Medicoveru też bardzo lubię. Takich ludzi nam trzeba Znalazłam ją w necie na liście CDL, mam nadzieję, że jak coś to przyjeżdża prywatnie na wizyty.

Na jaki najdłuższy okres lekarz może wystawić L4? Możesz mieć już do porodu aż? :O Myślałam, że to co miesiąc trzeba nowe dosyłać, ale ja najdłużej w życiu byłam na zwolnieniu 2 tyg jak miałam ospę, więc to kolejny obcy mi temat.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 10:42   #3360
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Noo ja mam z tym duży problem, wpadam w takie ciągi zakupowe, jak już się rozpędzę, to potrafię złożyć kilka zamówień jednego dnia. Wczoraj wieczorem już dostałam powiadomienie z banku, że przekroczyłam dzienny limit transakcji blikiem Staram się z tym walczyć.



Powiem Wam, że na tych 'bobaskowych' stronach te promki na dzień matki/dziecka są naprawdę bardzo biedne. Nigdzie nie widziałam więcej niż 20%, a to i tak tylko w jednym sklepie, standardem jest -10%, -15%. Nie liczę oczywiście dużych sklepów typu Smyk czy 5-10-15. O wiele fajniejsze rabaty są na same zabawki, książki dla dzieci, widzę też dużo promek na kosmetyki, ale takie dla dorosłych, przede wszystkim przeciwzmarszczkowe itp.



Super Ci się trafiła położna, ja tę moją z Medicoveru też bardzo lubię. Takich ludzi nam trzeba Znalazłam ją w necie na liście CDL, mam nadzieję, że jak coś to przyjeżdża prywatnie na wizyty.



Na jaki najdłuższy okres lekarz może wystawić L4? Możesz mieć już do porodu aż? :O Myślałam, że to co miesiąc trzeba nowe dosyłać, ale ja najdłużej w życiu byłam na zwolnieniu 2 tyg jak miałam ospę, więc to kolejny obcy mi temat.
O kurde to grube zakupy poczyniłaś, skoro dostałaś powiadomienie

Właśnie te promki to tak jak napisałaś -20% to jest najwięcej a szkoda

Nie, nie, po prostu ja chodziłam do luxmedu po zwolnienie i skierowania na badania, a dodatkowo chodziłam do innego lekarza, bo ma lepszy sprzęt i lepsze podejście, nastawienie itd. Teraz poszłam ostatni raz do luxmedu, żeby właśnie położna mi wystawiła skierowania na te wszystkie badania, a już po zwolnienie i pozostałe wizyty będę chodzić do tego lekarza prywatnie do innej przychodni ten lekarz z luxmedu to taki momentami gburowaty jest i mam wrażenie, że jak u niego byłam na wizytach to traktował się, że on jest kimś wyżej, bo jest lekarzem, a ja jestem tylko jedną z wielu pacjentek do odznaczenia na liście, a mój dr z Ginemedica jest bardzo przyjemny, jak mam pytania to odpowiada, rozmawia, tłumaczy, żartuje, ma taki normalny stosunek do pacjentki

A co do zwolnienia to maksymalnie chyba na miesiąc może lekarz wystawić

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.