NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-16, 18:17   #181
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Znam ten ból.
Pani Gardias mało nie popusci teraz prezentując pogodę taka zadowolona z ciepełka.
Już jej nie lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 18:44   #182
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Już jej nie lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 20:19   #183
naparzherbaty
Raczkowanie
 
Avatar naparzherbaty
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 182
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Nie mogę znieść tych upałów w ciągu dnia.

Dostrzegam jednak pozytywy - ciepłe/nie upalne / wieczory. Bardzo lubię siedzieć na balkonie i pić herbatę, kiedy jest taka pogoda.
__________________
Chudnę

87kg-83- 80 --- 75 --- 70 --- 65 --- 60kg

naparzherbaty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 21:24   #184
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 04:38   #185
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Mnie też się często to wyświetla, ale już omijam komentarze, bo za dużo idiotycznych wypowiedzi.

U mnie też się zmieniła. Codziennie zmienia się na gorsze. Teraz mam mieć 30 stopni już dzisiaj, a potem 33-32 aż do wtorku włącznie. Jestem przekonana, że jak jutro zerknę do aplikacji to upał przesunie się na środę. Że też to nigdy nie działa w drugą stronę
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 07:53   #186
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Ok, to dziś zaczynamy ten koszmar Zaczęłam z przytupem, już osiedlowe pijaki mnie obudziły przed 3 swoim darciem paszczy. Później przez 1,5 godz nie mogłam zasnąc, więc dziś wiadomo jak się czuję Błagam, niech to będzie tylko parę dni
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 07:57   #187
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Ok, to dziś zaczynamy ten koszmar Zaczęłam z przytupem, już osiedlowe pijaki mnie obudziły przed 3 swoim darciem paszczy. Później przez 1,5 godz nie mogłam zasnąc, więc dziś wiadomo jak się czuję Błagam, niech to będzie tylko parę dni

Niestety, zaczynam. Jak tam dziewczyny, sukienusie i klapeczki z futerkiem gotowe? Mnie czeka dzisiaj wyprawa do sklepu i to niestety około południa. Chciałam iść teraz, ale niespodziewanie mam wideo rozmowę w pracy, więc muszę siedzieć w domu.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-17, 09:20   #188
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Oczywiście, sukieneczki gotowe, jeszcze tylko muszę nóżki przysmażyć na słoneczku, bo przecież wstyd pokazać takie białe
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 09:40   #189
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 09:47   #190
naparzherbaty
Raczkowanie
 
Avatar naparzherbaty
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 182
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Niestety, zaczynam. Jak tam dziewczyny, sukienusie i klapeczki z futerkiem gotowe? Mnie czeka dzisiaj wyprawa do sklepu i to niestety około południa. Chciałam iść teraz, ale niespodziewanie mam wideo rozmowę w pracy, więc muszę siedzieć w domu.
Byłam rano w sklepie i już było nie do wytrzymania
__________________
Chudnę

87kg-83- 80 --- 75 --- 70 --- 65 --- 60kg

naparzherbaty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 09:47   #191
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Tak, zwłaszcza, że taka mocna opalenizna nie pasuje do urody typowo polskiej
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-17, 09:58   #192
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Oczywiście, sukieneczki gotowe, jeszcze tylko muszę nóżki przysmażyć na słoneczku, bo przecież wstyd pokazać takie białe

Właśnie! Blada skóra, toż to trzeba biec i się opalać, bo wstyd!


Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Też tak sądzę.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 10:22   #193
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 12:41   #194
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 12:47   #195
kszykszykszy
Raczkowanie
 
Avatar kszykszykszy
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 195
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Czasy świetności Dody i Mandaryny
kszykszykszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 13:02   #196
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Oby tak było z tym starzeniem się. Mistrzowski tekst! U mnie też ciężko, rozważam włączenie ogrzewania jak temperatura spadnie w nocy poniżej 30. Musimy sobie jakoś radzić w tych trudnych warunkach.
Straszna była ta opalenizna i w ogóle dla mnie nie do pomyślenia, żeby cały dzień siedzieć na słońcu. Koszmar.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 13:37   #197
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Ok, to dziś zaczynamy ten koszmar Zaczęłam z przytupem, już osiedlowe pijaki mnie obudziły przed 3 swoim darciem paszczy. Później przez 1,5 godz nie mogłam zasnąc, więc dziś wiadomo jak się czuję Błagam, niech to będzie tylko parę dni
Nie da się zgłosić na policję, do straży miejskiej?

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Niestety, zaczynam. Jak tam dziewczyny, sukienusie i klapeczki z futerkiem gotowe?
Żeby być gotowym z sukienkami to najpierw trzeba je mieć A mi z nimi zawsze nie po drodze.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Strzaskana na heban to znak, że urlop udany W życiu przewinęło się tyle osób z takim podejściem a ja nadal dziwię się, że tak można i ile osób ma takie podejście.

Edytowane przez dziewczyna
Czas edycji: 2021-06-17 o 13:39
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 14:09   #198
hayir
Raczkowanie
 
Avatar hayir
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pcim Dolny
Wiadomości: 468
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Witam sie w nowym wątku
plywam w sosie wlasnym, bylam kilka dni temu w stolicy i mimo ze tam bylo 23-25 to czulam sie jak by bylo 30 przez beton, u mnie na wsi znosnie ale klima dziala od kilku dni juz co tam prad..
hayir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 14:12   #199
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-17, 21:27   #200
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 22:58   #201
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Ja czekam z niecierpliwością aż najbliższy tydzień minie, bo później zapowiadana jest niższa temperatura. Mam nadzieję, że sprawdzi w znacznym stopniu.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 04:42   #202
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Byle ten tydzień wytrzymać potem zapowiadane są duże burze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 07:19   #203
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Żeby być gotowym z sukienkami to najpierw trzeba je mieć A mi z nimi zawsze nie po drodze.

Też racja. Nie mam żadnej sukienki ani spódnicy i nie zanosi się, żebym miała kupować. Wyjątkiem jest to cholerne wesele, ale może też wybiorę się w spodniach.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 08:33   #204
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Też racja. Nie mam żadnej sukienki ani spódnicy i nie zanosi się, żebym miała kupować. Wyjątkiem jest to cholerne wesele, ale może też wybiorę się w spodniach.
Ja już zaliczyłam parę wesel w spodniach i polecam. Na szczęście można pokombinować aby wyszedł fajny zestaw albo znaleźć kombinezon. Tylko czy panna młoda nie jest wrażliwa na ubiór gości i nie będzie jej przeszkadzać, że przyszłaś w spodniach, bo zwrócisz na siebie uwagę.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 08:39   #205
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Oby tak było z tym starzeniem się.

Potwierdzam z własnego doświadczenia. Jestem kilka lat po 40tce i od nastoletnich czasów unikam opalania jak tylko mogę >> lata mojej młodości to szał na solaria i ogólnie myślenie pt. opalony znaczy zdrowy, krzepki i bogaty Jestem z czasów, kiedy w drogeriach nie było jasnych kolorów podkładów, bo producenci i dystrubutorzy kolorówki w Polsce wychodzili z założenia (biorącego się z praktyki za pewne), że Polki za pomocą podkładu przyciemniają sobie cerę Przetrwać te trendy z alabastrową cerą to było wyzwanie. Nasłuchać się tych wszystkich 'zatroskanych' idiotek, które załamywały ręce nad brzydotą jasnej cery, to też trzeba mieć zdrowie.

Ale teraz właśnie - po 40tce odbieram za to nagrodę Skórę mam praktycznie bez zmarszczek (kilka mimicznych na czole tylko, okolice oczu bez zarzutu), napiętą, bez przebarwień i gładką. Oczywiście to też zasługa odpowiedniej, regularnej od dekad pielęgnacji i stylu życia (nie palę papierochów, alkohol okazjonalnie plus miłość do warzyw i owoców).
Moje rówieśnice - miłośniczki opalania, które pamiętam z młodości - wyglądają często jak swoje własne matki. Niektóre żeby tak nie wyglądać, wydają dziesiątki tysięcy na różnego rodzaju zabiegi. I po co. Trzeba było myśleć wcześniej.

Ja tam zawsze patrzę na Azjatki. Często bywam w Malezji, Hong Kongu i Singapurze. Parasol przeciwsłoneczny (masło maślane) to tam bardzo częsty widok, bo dziewczyny unikają słońca jak tylko się da. Zresztą te trendy to przecież żywcem wyjęte z Europy jeszcze z początków XX wieku, kiedy kobiety też chodziły latem z białymi parasolkami. Ludzie od zawsze i w różnych kulturach wiedzą, że słońce potrafi bardzo zaszkodzić.

Co oczywiście nie oznacza, że cały czas i całe życie siedzę w cieniu - żeby nie było Na urlopy przecież też wyjeżdżam. Ale zawsze myślałam o tym, żeby się przed słońcem chronić, a nie na nie specjalnie wystawiać.
W latach 80tych i 90tych ciotka z Francji mi przysyłała kremy/ekrany z bardzo wysokim filtrem, bo w Polsce królowały wtedy jakieś śmieszne mleczka z filtem SPF 20 albo wręcz 'przyspieszacze opalania'. Zresztą ta ciocia to dermatolożka, bardzo mi bliska osoba. To ona zawsze mnie przed słońcem i opalaniem przestrzegała, podsyłała mi różne publikacje naukowe na ten temat, bo była szczerze przerażona 'trednami na heban' w Polsce - jak mówiła. Stąd moja świadomość w tych kwestiach.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-06-18 o 08:56
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 10:57   #206
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Trzymajcie za mnie kciuki


O 13 jadę z dzieckiem do lekarza a mi klima wysiadła w aucie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 12:26   #207
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 12:27   #208
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Ja już zaliczyłam parę wesel w spodniach i polecam. Na szczęście można pokombinować aby wyszedł fajny zestaw albo znaleźć kombinezon. Tylko czy panna młoda nie jest wrażliwa na ubiór gości i nie będzie jej przeszkadzać, że przyszłaś w spodniach, bo zwrócisz na siebie uwagę.

Nawet nie przyszłoby mi do głowy, że ktoś mógłby mieć pretensje z powodu spodni. Nie przejmuję się tym. Jeśli nie znajdę sukienki, w której będę względnie dobrze wyglądać to założę spodnie. Nie nastawiam się na efekt wow, bo za gruba jestem, ale jednak spodnie łatwiej mi dostać niż sukienkę.


[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88764351]Potwierdzam z własnego doświadczenia. Jestem kilka lat po 40tce i od nastoletnich czasów unikam opalania jak tylko mogę >> lata mojej młodości to szał na solaria i ogólnie myślenie pt. opalony znaczy zdrowy, krzepki i bogaty Jestem z czasów, kiedy w drogeriach nie było jasnych kolorów podkładów, bo producenci i dystrubutorzy kolorówki w Polsce wychodzili z założenia (biorącego się z praktyki za pewne), że Polki za pomocą podkładu przyciemniają sobie cerę Przetrwać te trendy z alabastrową cerą to było wyzwanie. Nasłuchać się tych wszystkich 'zatroskanych' idiotek, które załamywały ręce nad brzydotą jasnej cery, to też trzeba mieć zdrowie.

Ale teraz właśnie - po 40tce odbieram za to nagrodę Skórę mam praktycznie bez zmarszczek (kilka mimicznych na czole tylko, okolice oczu bez zarzutu), napiętą, bez przebarwień i gładką. Oczywiście to też zasługa odpowiedniej, regularnej od dekad pielęgnacji i stylu życia (nie palę papierochów, alkohol okazjonalnie plus miłość do warzyw i owoców).
Moje rówieśnice - miłośniczki opalania, które pamiętam z młodości - wyglądają często jak swoje własne matki. Niektóre żeby tak nie wyglądać, wydają dziesiątki tysięcy na różnego rodzaju zabiegi. I po co. Trzeba było myśleć wcześniej.

Ja tam zawsze patrzę na Azjatki. Często bywam w Malezji, Hong Kongu i Singapurze. Parasol przeciwsłoneczny (masło maślane) to tam bardzo częsty widok, bo dziewczyny unikają słońca jak tylko się da. Zresztą te trendy to przecież żywcem wyjęte z Europy jeszcze z początków XX wieku, kiedy kobiety też chodziły latem z białymi parasolkami. Ludzie od zawsze i w różnych kulturach wiedzą, że słońce potrafi bardzo zaszkodzić.

Co oczywiście nie oznacza, że cały czas i całe życie siedzę w cieniu - żeby nie było Na urlopy przecież też wyjeżdżam. Ale zawsze myślałam o tym, żeby się przed słońcem chronić, a nie na nie specjalnie wystawiać.
W latach 80tych i 90tych ciotka z Francji mi przysyłała kremy/ekrany z bardzo wysokim filtrem, bo w Polsce królowały wtedy jakieś śmieszne mleczka z filtem SPF 20 albo wręcz 'przyspieszacze opalania'. Zresztą ta ciocia to dermatolożka, bardzo mi bliska osoba. To ona zawsze mnie przed słońcem i opalaniem przestrzegała, podsyłała mi różne publikacje naukowe na ten temat, bo była szczerze przerażona 'trednami na heban' w Polsce - jak mówiła. Stąd moja świadomość w tych kwestiach.[/QUOTE]


Obyś miała rację. Mam 31 lat i widzę pierwsze zmarszczki mimiczne. Np. pod oczami, bo prawie codziennie budzę się z jakimiś "krechami" pod oczami, odciśnięciami od poduszki albo kij wie czego. Na razie to się jakoś wchłania w ciągu dnia, ale już widzę delikatne zarysy zmarszczek tam. Miłości do warzyw niestety nie mam, prędzej do słodkiego. Alkoholu nie piję, ale walczę z nadwagą, więc rewelacji nie ma.

Jako dziecko mama smarowała mnie kremami z filtrem, ale tylko na wakacjach. Tak normalnie w ciągu roku to chodziłam po słońcu. Jako nastolatka miałam jedno zaćmienie umysłu i tuż po maturze wychodziłam do ogrodu, żeby się opalić. Nienawidziłam tego, ale coś mi strzeliło do głowy, że muszę być opalona. Ale to tylko jeden sezon, więc mam nadzieję, że nie wyrządziłam sobie krzywdy. Od tamtej pory słońca unikam, a teraz zamierzam się smarować kremami z filtrem przez cały rok.

A te przyśpieszacze opalania to nadal w sklepach są. I moda na opaleniznę chyba nigdy nie przeminie. Niby świadomość jest większa, że słońce szkodzi, ale wiele osób nie ma nawyku zabezpieczania się kremami jak idą w południe na działkę, na rower itd. Kremy kojarzą się z plażowaniem. Jak ktoś na plażę nie idzie to git, słońce nie szkodzi



Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Trzymajcie za mnie kciuki


O 13 jadę z dzieckiem do lekarza a mi klima wysiadła w aucie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O pani, współczuję i trzymam kciuki, żebyście dali radę! Kojarzę, że twoje dziecko jest jeszcze malutkie? Oby wytrzymało w tym upale.



Bez jaj, właśnie za oknem spacerują po chodniku dwie mamuśki z wózkami. Jest 30 stopni, ani jednej chmury i one te dzieci kiszą. No nie wiem co ludzie mają w głowach. U mnie apogeum gorąca jutro - 33 stopnie A ja będę u teściów, więc nie rozwalę się z wiatrakiem na łóżku.

Dobra, dobijcie mnie też. Upał już się rozciągnął na kolejny dzień tygodnia! W środę też 30 stopni. No kuźwa, jak ja tego nienawidzę Codziennie się to słoneczne gówno rozciąga. Miało być chłodniej w poniedziałek, a teraz według prognoz dopiero w czwartek. A pewnie i tak jutro znowu skorygują.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 12:46   #209
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 13:21   #210
kszykszykszy
Raczkowanie
 
Avatar kszykszykszy
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 195
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.3.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To ja Ci powiem, ze pokazuje mi, że we torek mam mieć 27 stopnie (BURZAAAA), środa deszcz i 24 stopnie, czwartek deszcz i 23 stopnie, piątek to samo. I tak temperatura ma się trzymać przez ok. tydzień. OBY... bo normalnie siano zamiast trawy roślinie.
kszykszykszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-24 22:26:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.