Uciążliwi sąsiedzi... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-14, 06:54   #1
Roksanna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 3

Uciążliwi sąsiedzi...


Żeby nie było, wiem że seks jest normalny, cudowny, wspaniały i że uprawiają go ludzie, którzy mają dzieci...ale po kolei. Od 3 miesięcy wynajmuję z partnerem mieszkanie- nad nami mieszka rodzina - rodzice i 2 dzieci chyba 11 i 5 lat. Dwóch chłopców. Rodzice są normalni- nie piją, pracują. Raczej nie są szczególnie sympatyczni,ale ogólnie OK. Uprawiają totalnie głośny seks i to nie byłoby problemem, bo mieszkałam w akademiku i nie takie rzeczy cżłowiek słyszał/widział. Pamiętam,kiedy pierwszy raz usłyszałam- pomyślałam sobie - haha, pewno starzy mają wolna chate i szaleją... ale okazało się, że nie... Ich dzieci na bank to słyszą ,skoro ja słyszę. Zwłaszcza teraz w upały- jak mam otwarte okno i oni też... no masakra... Wiecie,ale to nie tylko odgłosy seksu, ale też czasem takie chamskie teksty, w stylu "bierz do buzi" albo "dawaj w tyłek"...aż mi głupio o tym pisać. Kurcze,jakoś tak szkoda mi tych chłopców, oni są tacy spokojni. Rodzice myślicie, że to w porzadku? Kurde ja raz swoich przyłapałam i normalnie trauma do końca życia, do dziś to mam przed oczami
Roksanna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 19:10   #2
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Uciążliwi sąsiedzi...

Cytat:
Napisane przez Roksanna86 Pokaż wiadomość
Żeby nie było, wiem że seks jest normalny, cudowny, wspaniały i że uprawiają go ludzie, którzy mają dzieci...ale po kolei. Od 3 miesięcy wynajmuję z partnerem mieszkanie- nad nami mieszka rodzina - rodzice i 2 dzieci chyba 11 i 5 lat. Dwóch chłopców. Rodzice są normalni- nie piją, pracują. Raczej nie są szczególnie sympatyczni,ale ogólnie OK. Uprawiają totalnie głośny seks i to nie byłoby problemem, bo mieszkałam w akademiku i nie takie rzeczy cżłowiek słyszał/widział. Pamiętam,kiedy pierwszy raz usłyszałam- pomyślałam sobie - haha, pewno starzy mają wolna chate i szaleją... ale okazało się, że nie... Ich dzieci na bank to słyszą ,skoro ja słyszę. Zwłaszcza teraz w upały- jak mam otwarte okno i oni też... no masakra... Wiecie,ale to nie tylko odgłosy seksu, ale też czasem takie chamskie teksty, w stylu "bierz do buzi" albo "dawaj w tyłek"...aż mi głupio o tym pisać. Kurcze,jakoś tak szkoda mi tych chłopców, oni są tacy spokojni. Rodzice myślicie, że to w porzadku? Kurde ja raz swoich przyłapałam i normalnie trauma do końca życia, do dziś to mam przed oczami
napisalabym list ze tak glosno uprawiaja seks, ze slychac wszystko, nawet co podczas niego mowia. I poprosila o postaranie sie o cichsze zachowanie.
bez podpisywania sie.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 19:39   #3
Kiciaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 425
Dot.: Uciążliwi sąsiedzi...

Jeśli faktycznie seks odbywa się w obecności dzieci (ściana przy tych hałasach raczej nie ma znaczenia) to napisałabym do nich, że jeśli dalej tak będą się zachowywać to ich nagram i zgłoszę do opieki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mała Juleczka <3 !!
Kiciaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 09:02   #4
Roksanna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 3
Dot.: Uciążliwi sąsiedzi...

jeszcze powiem, że nie mam dzieci i nie jestem ekspertem, ale mi jest głupio tego słuchać (pewno inni sąsiedzi też słyszą), i na pewno dzieciakom nie jest miło, zwłaszcza, że 11 latek już chyba rozumie co nie co...sama nie wiem, bo nigdy sie nie wtrącałam w życie sasiadów, itd, ale jakoś tak ...własnie wczoraj znowu się "kochali", a że upał to miałam okno na oścież otwarte i aż mi było głupio....
Roksanna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 09:39   #5
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Uciążliwi sąsiedzi...

Cytat:
Napisane przez Roksanna86 Pokaż wiadomość
jeszcze powiem, że nie mam dzieci i nie jestem ekspertem, ale mi jest głupio tego słuchać (pewno inni sąsiedzi też słyszą), i na pewno dzieciakom nie jest miło, zwłaszcza, że 11 latek już chyba rozumie co nie co...sama nie wiem, bo nigdy sie nie wtrącałam w życie sasiadów, itd, ale jakoś tak ...własnie wczoraj znowu się "kochali", a że upał to miałam okno na oścież otwarte i aż mi było głupio....

Miałam kiedyś na osiedlu takich agentów (ten sam blok, klatka obok, to samo piętro). Ja pierniczę jaki to był cringe
Było słychać WSZYSTKO z detalami, nawet jak jego jajka uderzały w trakcie o jej tyłek.
Arie trwały po dwie godziny, a zaczynały się grubo po północy.
Cały blok nie spał. I jakieś pół osiedla.
Latem to był KOSZMAR bo seksili się przy otwartym balkonie.
Myślę, że to ich kręciło, bo na bank wiedzieli, że słychać wszystko. Zresztą sąsiedzi im to wprost mówili. Bez skutku.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 10:34   #6
Roksanna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 3
Dot.: Uciążliwi sąsiedzi...

Dokładnie mam takie same wrażenie że poprostu chcą być słyszani nawet powiem więcej takiej parce może nie pomoc zmiana mieszkania bo "smród" jest bardzo intensywny i może ciągnąć się za nimi jakiś czas.
Roksanna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 15:59   #7
Marta370
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 10
Dot.: Uciążliwi sąsiedzi...

Pamiętam jak już ładnych kilka lat temu pojechaliśmy na weekend na domki letniskowe nad jeziorem. Nie zapomnę tego do dzisiaj przyjechaliśmy i rzucił mi się w oczy jeden domek tak trochę na skraju małego lasku i jeszcze wtedy zażartowałam do męża ciekawe kto tutaj przyjedzie. Wieczorem gdy przechodziłam obok domku usłyszałam męski głos "wyżej nogi, wyżej nogi" co zwróciło moja uwagę zatrzymałam się i patrze i widzę przez okno cień nóg w górze padający na ścianę....mieli najprawdopodobniej zapaloną lampkę nocną albo jakąś lampę i widocznie nie brali pod uwagę że może być ich widać.
Marta370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-15, 17:28   #8
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Uciążliwi sąsiedzi...

Cytat:
Napisane przez Marta370 Pokaż wiadomość
Pamiętam jak już ładnych kilka lat temu pojechaliśmy na weekend na domki letniskowe nad jeziorem. Nie zapomnę tego do dzisiaj przyjechaliśmy i rzucił mi się w oczy jeden domek tak trochę na skraju małego lasku i jeszcze wtedy zażartowałam do męża ciekawe kto tutaj przyjedzie. Wieczorem gdy przechodziłam obok domku usłyszałam męski głos "wyżej nogi, wyżej nogi" co zwróciło moja uwagę zatrzymałam się i patrze i widzę przez okno cień nóg w górze padający na ścianę....mieli najprawdopodobniej zapaloną lampkę nocną albo jakąś lampę i widocznie nie brali pod uwagę że może być ich widać.
I co w związku z tym? Pierwszy raz widziałaś, żeby ktoś seks uprawiał, że po tylu latach przeżywasz? Przecież nie robili tego na środku parkingu w biały dzień czy ogólnodostępnej stołówce, tylko we własnym, wynajętym domku.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-19, 05:57   #9
Matishau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 140
Dot.: Uciążliwi sąsiedzi...

Nagrać odgłosy i dzwonić po bagiety.

1. Jeżeli osiedle ma zarządzona ciszę nocna masz podstawę.

2.a jak nie ma to k.w. Art 51.
Matishau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-21, 18:23   #10
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 561
Dot.: Uciążliwi sąsiedzi...

Cytat:
Napisane przez Roksanna86 Pokaż wiadomość
Żeby nie było, wiem że seks jest normalny, cudowny, wspaniały i
Akurat to forum nie jest najlepsze do zgłaszania tego typu problemów. Dziwne, że jeszcze nie dostałaś reprymendy o tolerancji i że miłość nie wyklucza.
Ad meritum, to poza kwestią ciszy nocnej i jej zakłócania, to mam pewne przeczucie, że seks i teksty przy dzieciach "a teraz mamusie wyssie tatusiowi pałkę", to podchodzi po molestowanie i przemoc seksualną.
Zatem sugeruję przedstawić opis na jakimś forum prawnym, tam na pewno dostaniesz co i jak zrobić, żeby się skutecznie pozbyć problemu.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-24, 13:05   #11
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: Uciążliwi sąsiedzi...

Powody mogą być różne od ekshibicjonizmu po niepohamowane zapomnienie się.
Mam znajomych którzy właśnie tak mieli, że podczas seksu kompletnie odpływaja i naprawdę zapominają się że to jest bardzo głośne. Mieszkali kiedyś w bloku i z tego powodu przeprowadzili sie do domu. Dzieć śpia w drugim końcu domu a Oni mają wyciszone drzwi.
wracając zatem do tego tematu.
1. porozmwaiać z tymi ludżmi bo być może (choć mała szansa) nie zdają sobie z tego sprawy. Jeśli tak jest to pomoże napewno, chyba, że włączą 100 decybeli muzykę dla zagłuszenia. ha ha
2. jesli nie pomoże to kilka podpisów sąsiadów i zgłoszenie do spółdzielni.
3. Niezależnie mozliwy zawsze anonim np na policję ze względu na dobro dzieci
Swoją drogą biedne ich dzieci bo raz gotowy na 50 proc
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-25, 09:24   #12
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Uciążliwi sąsiedzi...

Sąsiad który przez jakiś czas zakłócał ciszę nocną głośną muzyką był nie wzruszony na wszelkie prośby, pomogło dopiero jak o 6,05 ( CZYLI PO CISZY NOCNEJ JAK ODSYPIAŁ NOCKĘ ) potraktowałem go symfonią Karłowicza.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-25, 12:57   #13
Ranita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Uciążliwi sąsiedzi...

W takich sytuacjach, gdy ktoś zakłóca na głośno spokój otoczenia w sposób niekulturalnie uciążliwy mój TZ ma jeden niezawodny sposób - włącza odpowiednio głośno góralską muzykę (może być spod Tatr, może być Tyrol, nieważne musi być góralska) - działa rewelacyjnie - po 5 minutach wszystko inne cichnie. Uwierzcie - to działa (nie dotyczy tylko małych krzykaczy).
Ranita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 19:56   #14
Matishau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 140
Dot.: Uciążliwi sąsiedzi...

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Sąsiad który przez jakiś czas zakłócał ciszę nocną głośną muzyką był nie wzruszony na wszelkie prośby, pomogło dopiero jak o 6,05 ( CZYLI PO CISZY NOCNEJ JAK ODSYPIAŁ NOCKĘ ) potraktowałem go symfonią Karłowicza.

A czemu po prostu nie wzywaliście policji?

Ja miałem 3 takish sąsiadów, do każdego bagiety przyjeżdżały z moich wezwań, średnio 2-3 razy w miesiącu, każdy sięnauczył i jest od 2 lat cisza.
Matishau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 18:59   #15
Daro40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 3
Dot.: Uciążliwi sąsiedzi...

Najlepszym rozwiązaniem jest wezwać policję, może nauczą się na przyszłość że w bloku nie mieszkają sami.
Daro40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-20 19:59:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.