40 kontra 20 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-11, 13:03   #61
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Właśnie, czy oni w ogóle powiedzieli, jaka jest nagroda w tym programie? Bo wiaodmo, że nie o "miłość" jest ta rywalizacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-11, 21:24   #62
Indeed
Przyczajenie
 
Avatar Indeed
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 27
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Właśnie, czy oni w ogóle powiedzieli, jaka jest nagroda w tym programie? Bo wiaodmo, że nie o "miłość" jest ta rywalizacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No właśnie, jaka jest nagroda?
Trójkącik z tymi melepetami?


Dzisiaj to polecieli po bandzie impreza na całego.


Kochanek w ogóle nie umie rozmawiać, pokazał to dziś dobitnie. Odwraca kota ogonem i widać, że nie znosi Magdy.
No facet ewidentnie nie szuka normalnej, zdrowej relacji, tylko du.py.
On nie lubi jak kobieta płacze... ojej. No najlepiej babka ma być manekinem bez uczuć, uśmiechać się tylko, nie mieć o nic pretensji i robić co on chce. Grrr...

Edytowane przez Indeed
Czas edycji: 2021-07-11 o 21:26
Indeed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-11, 21:32   #63
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: 40 kontra 20

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:15
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-11, 21:35   #64
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Na początku miałam jakieś wrażenie, że Magda mu właśnie wpadła w oko, ale teraz jasno widzę, że on tylko za młodymi zagląda

Kinga myślała, że jak się uczepi starego to będzie autostrada do finału (o cokolwiek by nie walczyły), a tu się okazuje, że nie tylko ona jedna z młodych miała taki plan 40 nie mają z nimi szans.

Bartek to nawet nie udaje, że jakaś dziewczyna poza Julka go interesuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-11, 22:20   #65
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość

Bartek to nawet nie udaje, że jakaś dziewczyna poza Julka go interesuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A oglądałaś odcinek na playerze? Poszedł w ślinę z dwiema innymi w wyrze, żenujący typ, choć pewnie tego od niego produkcja oczekuje.
A Kochanek to jest taki gamoń, że klękajcie narody. Jak on tak całe życie z ludźmi rozmawia, jak dzisiaj z Magdą, to nic dziwnego, że życia sobie nie ułożył.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 07:58   #66
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
A oglądałaś odcinek na playerze? Poszedł w ślinę z dwiema innymi w wyrze, żenujący typ, choć pewnie tego od niego produkcja oczekuje.
A Kochanek to jest taki gamoń, że klękajcie narody. Jak on tak całe życie z ludźmi rozmawia, jak dzisiaj z Magdą, to nic dziwnego, że życia sobie nie ułożył.
Tak, ja oglądam na Playerze. To było w którym odcinku, 9? Bo nie wiedziałam znowu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 09:24   #67
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Chyba już 10.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-12, 20:07   #68
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: 40 kontra 20

tak się dzisiaj kochankowi przypatrywałam i z twarzy mi się nie podoba, do tego zarost wyglądający jak u 60-latka no i nie widać po nim wysportowanej sylwetki, a w pozycji półleżącej wygląda jakby miał parę kg za dużo, no ale co druga się nim tam zachwyca
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 20:10   #69
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Jeśli Kochanek serio nawet pomyślał o jakimś trójkącie z matką i córką to ma nieźle nawalone w czubie i jest oblechem, feeeee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 21:26   #70
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Jeśli Kochanek serio nawet pomyślał o jakimś trójkącie z matką i córką to ma nieźle nawalone w czubie i jest oblechem, feeeee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się dziwię, że Linda wprost mu nie powiedziała, że dwie tak blisko spokrewnione osoby w jednym łóżku to kazirodztwo i czy jego to kręci?

Dzisiejszy 11 - jeżu jaka żenada. W tym programie nie można mieć swoich ulubieńców, a jedynie osoby, które wydają się mniej irytujące niż pozostałe. Dla mnie to chyba tylko Magda, cała reszta wydaje mi się albo nieprzeciętnie durna, albo sztuczna, albo manipulująca, a faceci wiadomo, napuszeni kretyni, zwłaszcza stary wyliniały lis.

Poszłam poczytać komki na fejsie i z ciekawostek rzuciło mi się w oczy (oczywiście są to niepotwierdzone plotki): kilka osób opisywało małżeństwo tej starszej laski robiącej się na Marylin Monroe, o którym ona mówiła jako o bardzo przemocowym. Ludzie piszą, że jej mężem był jakiś znany (?) żużlowiec i to on miał z nią przerąbane, bo go zdradzała i to tak dość publicznie, a przy rozwodzie wyjechała z przemocą. I dwa - Marlenka położna została rozpoznana jako babka z Roxy

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2021-07-12 o 21:32
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 21:49   #71
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: 40 kontra 20

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:15
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-12, 21:55   #72
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Ja się dziwię, że Linda wprost mu nie powiedziała, że dwie tak blisko spokrewnione osoby w jednym łóżku to kazirodztwo i czy jego to kręci?

Dzisiejszy 11 - jeżu jaka żenada. W tym programie nie można mieć swoich ulubieńców, a jedynie osoby, które wydają się mniej irytujące niż pozostałe. Dla mnie to chyba tylko Magda, cała reszta wydaje mi się albo nieprzeciętnie durna, albo sztuczna, albo manipulująca, a faceci wiadomo, napuszeni kretyni, zwłaszcza stary wyliniały lis.

Poszłam poczytać komki na fejsie i z ciekawostek rzuciło mi się w oczy (oczywiście są to niepotwierdzone plotki): kilka osób opisywało małżeństwo tej starszej laski robiącej się na Marylin Monroe, o którym ona mówiła jako o bardzo przemocowym. Ludzie piszą, że jej mężem był jakiś znany (?) żużlowiec i to on miał z nią przerąbane, bo go zdradzała i to tak dość publicznie, a przy rozwodzie wyjechała z przemocą. I dwa - Marlenka położna została rozpoznana jako babka z Roxy
Stary lis, smiechłam w głos!

A co do 40 to szokłam mocno, Marlenka na Roksie? przecież ona tam taką świętą dziewicę orleanska udaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 21:59   #73
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Stary lis, smiechłam w głos!

A co do 40 to szokłam mocno, Marlenka na Roksie? przecież ona tam taką świętą dziewicę orleanska udaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tylko mówię, co przeczytałam. Każdy może coś takiego wymyślić i napisać, choć szczerze mówiąc sama bym na połączenie Marleny i Roxy nie wpadła XD Ale wiesz, równie dobrze Magda może z fake-konta robić jej czarny PR )
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 10:48   #74
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 370
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja odnosze wrazenie, ze ten watek jest wyrezyserowany , zeby cos dzialo sie w programie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 10:14   #75
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Stara chyba jest taką "skrzydłową" młodej według mnie, będzie jej pomagać usidlić Kochanka
Ogladalam dzisiejszy odcinek na Playerze, nic kompletnie się nie wydarzyło ciekawego... Jutro w końcu ktoś odpadnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 11:39   #76
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 370
Dot.: 40 kontra 20

No nie wiem czy jest taka skrzydlowa, skoro rozwazaja wymiane Kochanka miedzy sobą i Iza twierdiz, ze tez jej się podoba Dla mnie to jest tak chore, ze az nierealne i troche nie pasuje mi do tej Izy, która była pokazana w pgoramie. Dlatego ja tam wyczuwam sztuczność i wydaje mi się, ze ten watek jest stworzony na potrzeby programu, żeby trochę cos zaczelo się dziac i przyciagnac więcej widzow.


Dziwi mnie tez, ze nagle Iza nagle zaczela podobać się Kochankowi , mimo ze wcześniej nie zwracal na nia specjalnej uwagi. Dziwny ten watek Iza-Linda-Kochanek ogolnie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 11:53   #77
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

No w sumie... Może to być dla oglądalności. Przecież on się w ogóle nie interesował Iza, zresztą ona jest 10 lat starsza, a on zaglada za samymi młódkami. No chyba że jest jakimś zbokiem i go taki trójkąt kręci (rzyg), no ale jednak wątpię, raczej ustawka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 14:33   #78
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: 40 kontra 20

trochę info o uczestniczkach:
Anna Jacuńska (pracuje w fundacji, kocha jogę i pilates), Beata Dethloff (lekarz medycyny estetycznej, w wolnych chwilach czyta, spędza czas z córkami, medytuje i podróżuje), Gosia Jurasz (zajmuje się fotografią, ma dwójkę dzieci), Izabela Sopora (prowadzi lunch bar oraz firmę zajmującą się architekturą wnętrz, z byłym mężem założyła studio tatuażu), Kamila Chojnacka (była cheerleaderka reprezentacji Polski w siatkówce, jest w trakcie studiów magisterskich z zarządzania), Kinga Zapadka (kończy studia prawnicze, zaczęła rozwijać swoje kolejne wielkie marzenie: markę bieliźnianą), Magda Chajko (dziennikarka, organizuje małe przyjęcia, mama trójki dzieci), Marlena Kosiec (położna w dwóch szpitalach, biega, tańczy, jeździ na nartach, spaceruje nad morzem), Marta Mazurkiewicz (absolwentka prawa, kocha podróże, mówi: "kręcą mnie footballersi, w typie bad boy"), Oliwia Krzemińska (wschodząca gwiazda TikToka, ma ponad 1,5 mln polubień, studentka kosmetologii), Patrycja Rodak (makijażystka, stylistka, modelka, pracuje w Londynie w sklepie Chanel), Paula Migas (pilot wycieczek, tłumaczka i nauczycielka języka włoskiego i hiszpańskiego, uczy też tańca).

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...e-przedmiotowo
__________________
moja wymianka kosmetyczna
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 15:20   #79
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Ja myślę, że te opisy to są niezłe podkolorowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-14, 16:36   #80
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ja myślę, że te opisy to są niezłe podkolorowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jak z Karą z HP. Dziewczyna kilka dni temu kłóciła się na fb albo insta, że w wieku 22 lat ma ukończone już dwa kierunki studiów, bo "na Białorusi się tak da". A ktoś wynalazł info, że na Białorusi można po prostu wcześniej zrezygnować ze szkoły i zrobić kursy zawodowe, np. kosmetyczki. XD

Zastanawiają mnie natomiast i tutaj, i w HP, te studia prawnicze. Tutaj absolwentką jest dziewczyna, która robi mnóstwo błędów językowych i ledwie podejrzewam ją o maturę, w HP prawo studiowała jedna z najmniej inteligentnych osób w programie. Co to są za uczelnie i czy ci absolwenci mogą potem otwierać kancelarie na równi z absolwentami UJ czy UW? Idziesz do prawnika i bach, trafiasz na Martę "strugać Greka" XD
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 16:51   #81
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: 40 kontra 20

Bartek Andrzejczak, którego obecnie możemy oglądać w "40 kontra 20", grał w popularnej niemieckiej telenoweli (urodził się w Berlinie, ale ma polską rodzinę) i aktualnie studiuje na kierunku aktorskim. 24-letni trener tenisa na swoim koncie ma tytuł II wicemistera konkursu Mister Polski 2019;
tymczasem mało kto pamięta, że Bartek wystąpił w "Top Model"! Przystojniak pojawił się w siódmej edycji programu.

Julia Kupiec to wielokrotnie utytułowana Mistrzyni Polski i vice Mistrzyni Świata w tańcu nowoczesnym. 24-latka jest także absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi, założycielką i choreografką grupy tanecznej Juju Dancers.

Na udział w programie zdecydowała się☠Beata Dethloff, lekarz medycyny estetycznej i profilaktyki przeciwstarzeniowej. Na koncie ma także doktorat z endokrynologii i uznała, że najwyższy czas zrobić coś szalonego. Beata Dethloff podkreśla, że program zaciera granice wieku i sprawił, że znów poczuła się młoda.
__________________
moja wymianka kosmetyczna

Edytowane przez Callianna
Czas edycji: 2021-07-14 o 16:54
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 08:53   #82
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: 40 kontra 20

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:15
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 10:54   #83
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: 40 kontra 20

Po prostu nikt normalny nie chce brać udziału w takich głupich programach, gdzie większość dram jest wyreżyserowana - tam potrzebują właśnie ludzi z doświadczeniem scenicznym albo przed kamerą, żeby zrobili show. A poza tym castingowcy pierwsze co robią, to właśnie szukają ze swojej bazy, właśnie z jakis np. innych swoich programów jak Top model itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 11:08   #84
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 370
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Tak jak z Karą z HP. Dziewczyna kilka dni temu kłóciła się na fb albo insta, że w wieku 22 lat ma ukończone już dwa kierunki studiów, bo "na Białorusi się tak da". A ktoś wynalazł info, że na Białorusi można po prostu wcześniej zrezygnować ze szkoły i zrobić kursy zawodowe, np. kosmetyczki. XD

Zastanawiają mnie natomiast i tutaj, i w HP, te studia prawnicze. Tutaj absolwentką jest dziewczyna, która robi mnóstwo błędów językowych i ledwie podejrzewam ją o maturę, w HP prawo studiowała jedna z najmniej inteligentnych osób w programie. Co to są za uczelnie i czy ci absolwenci mogą potem otwierać kancelarie na równi z absolwentami UJ czy UW? Idziesz do prawnika i bach, trafiasz na Martę "strugać Greka" XD
Przyznam, ze mnie tez zaskczyly te studia prawnicze Chociaz ta Kinga Zapadka, wcale taka glupia sie nie wydaje i nawet ladnie sie wyslawia Natomiast co do Marty, to tez bylam bardzo zaskoczona.

Kancelarie mozna otworzyc po odbyciu studiow prawniczych + zrobieniu aplikacji np. radcowskiejj czy adwokackiej. (sa wyjatki bazujace na zdobytym doswiadczeniu w roznych instytucjach czy dzialalnosci naukowej). Studia prawnicze w trybie zaocznym tez mozna latwiej przejsc. Z tego co wiem, to teraz tez tworza sie jakby "filie" wydzialu danego uniwersytetu w mniejszych/innych miastach, wiec jak zalezy im na kasie , to tez beda przepuszczac. Dopiero aplikacja cos tam weryfikuje, bo jest wiecej doswiadczenia i praktyki , a egzaminy nie sa proste, szczegolnie ten koncowy, dzieki ktoremu zodbywa sie uprawnienia, wiec tutaj juz cos trzeba umiec, same studia nie wystarcza A po samym prawie to kancelarii nie otworza, wiec nie ma czego sie obawiac :P

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88809479]Po prostu nikt normalny nie chce brać udziału w takich głupich programach, gdzie większość dram jest wyreżyserowana - tam potrzebują właśnie ludzi z doświadczeniem scenicznym albo przed kamerą, żeby zrobili show. A poza tym castingowcy pierwsze co robią, to właśnie szukają ze swojej bazy, właśnie z jakis np. innych swoich programów jak Top model itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Tez mam takie odczucia, ze ciagle przewijaja sie osoby , ktore gdzies tam braly w czyms uzial
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 11:10   #85
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: 40 kontra 20

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:15
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 11:21   #86
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dopiero aplikacja cos tam weryfikuje, bo jest wiecej doswiadczenia i praktyki , a egzaminy nie sa proste, szczegolnie ten koncowy, dzieki ktoremu zodbywa sie uprawnienia, wiec tutaj juz cos trzeba umiec, same studia nie wystarcza A po samym prawie to kancelarii nie otworza, wiec nie ma czego sie obawiac :P[COLOR="Silver"]
Obawiam się, że wszystkie te prawniczki to bananowe dzieci bogatych rodziców. Ktoś w nie inwestuje $$ na płatne studia, ktoś robi im te wszystkie biusty, tyłki, doczepy i co one tam mają. Są bardzo młode, więc pewnie robią to rodzice. Wydaje mi się, choć mogę się mylić, że w tych "wyższych sferach" rodzice są w stanie załatwić potomstwu również aplikację. Nie wierzę, że udaje się to tylko wybitnym, douczonym jednostkom - odkąd prześledziłam karierę zawodową sędzi Krystyny Pawłowicz, najgłupszej baby w tym kraju, stałam się nieufna jak Cerber
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 11:41   #87
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 370
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Obawiam się, że wszystkie te prawniczki to bananowe dzieci bogatych rodziców. Ktoś w nie inwestuje $$ na płatne studia, ktoś robi im te wszystkie biusty, tyłki, doczepy i co one tam mają. Są bardzo młode, więc pewnie robią to rodzice. Wydaje mi się, choć mogę się mylić, że w tych "wyższych sferach" rodzice są w stanie załatwić potomstwu również aplikację. Nie wierzę, że udaje się to tylko wybitnym, douczonym jednostkom - odkąd prześledziłam karierę zawodową sędzi Krystyny Pawłowicz, najgłupszej baby w tym kraju, stałam się nieufna jak Cerber
Nie chcialam tworzyc teorii spiskowych, ale tak tez moze byc, bo jak sie obracasz w tzw. wyzszych sferach to pewnie tez i masz wiekszy dostep do "wplywowych" osob Ale i tak rynek uslug prawniczych zweryfikuje takie osoby, bo zeby reprezentowac w sadzie trzeba "cos" umiec , to tez nie jest tak, ze znasz cale srodowisko , lacznie z sedziami ktorzy orzekaja zeby wydac wyrok zgodnie z Twoim zamyslem i mimo braku wiedzy Wiec to wszystko ma swoj kres, uwazam.

Tak jak w przypadku Marty, kazda z nas ma zblizone odczucia i sie zastanawia jak taka osoba, ktora ma probblem z wyslawianiem sie, moze byc absolwentka studiow prawniczych Wiec jednak dobrze jak cos jednak sie za tymi studiami kryje, zeby nie wzbudzac tego rodzaju rozwazan
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 12:04   #88
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

A Marta nie mieszka przykladkiem w UK? Ona chyba tam studiowała i tam mieszka, więc nie do końca się dziwię, że wypowiada się, jak się wypowiada No i przyjechała robić z siebie durnia jednak z Polsce, w UK nikt tego nie wyciągnie, nikt nawet o tym nie będzie wiedział. Co innego te dziewczyny w Polsce, gdzie każdy może wyszukać o nich informacje i zobaczyć, co robiły w TV.
A Kinga to jest żenująca, moim zdaniem ona wcale się dobrze nie wypowiada, strasznie długo myśli i wolno mówi, jakby składanie zdań sprawiało jej ogromny problem No i nie wiem, skąd takie młode dziewczyny stać na tyle operacji. Albo bogaci rodzice, którzy to sponsorują, albo... inna osoba, która to sponsoruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mauve_lips
Czas edycji: 2021-07-15 o 12:05
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 12:47   #89
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 370
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
A Marta nie mieszka przykladkiem w UK? Ona chyba tam studiowała i tam mieszka, więc nie do końca się dziwię, że wypowiada się, jak się wypowiada No i przyjechała robić z siebie durnia jednak z Polsce, w UK nikt tego nie wyciągnie, nikt nawet o tym nie będzie wiedział. Co innego te dziewczyny w Polsce, gdzie każdy może wyszukać o nich informacje i zobaczyć, co robiły w TV.
A Kinga to jest żenująca, moim zdaniem ona wcale się dobrze nie wypowiada, strasznie długo myśli i wolno mówi, jakby składanie zdań sprawiało jej ogromny problem No i nie wiem, skąd takie młode dziewczyny stać na tyle operacji. Albo bogaci rodzice, którzy to sponsorują, albo... inna osoba, która to sponsoruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To w Polsce nie zrobi kariery jakie prawniczka, bo i tak w UK jest inny system prawny

Co do Kingi to na tle innych uczestniczek wypada calkiem niezle jezeli chodzi o wyslawianie sie, nie mowie o stylu bycia , bo ten tez srednio mi odpowiada

Mozna tez wziac pod uwage np. historie z Dubajami czy wlasnie jakichs sponsorow czy watku w stylu dam do towarzystwa albo czegos nielegalnego Moze cos reklamuja na instagramach etc. , akurat tego nie sledze, ale tak jak bylo napisane wyzej te osoby maja cos tam wspolnego mediami wiec moze cos tam udalo im sie zarobic wczesiniej
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 13:33   #90
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To w Polsce nie zrobi kariery jakie prawniczka, bo i tak w UK jest inny system prawny

Co do Kingi to na tle innych uczestniczek wypada calkiem niezle jezeli chodzi o wyslawianie sie, nie mowie o stylu bycia , bo ten tez srednio mi odpowiada

Mozna tez wziac pod uwage np. historie z Dubajami czy wlasnie jakichs sponsorow czy watku w stylu dam do towarzystwa albo czegos nielegalnego Moze cos reklamuja na instagramach etc. , akurat tego nie sledze, ale tak jak bylo napisane wyzej te osoby maja cos tam wspolnego mediami wiec moze cos tam udalo im sie zarobic wczesiniej
O Kindze nic nie wiem, ale o Julii było głośno z powodu afery z Vegą. To podobno ona była jego "kakaową księżczniczką" (?) która mu robiła przez telefon jakieś sceny, już nie pamiętam o co tam dokładnie chodziło. Weszłam też na jej insta i ona mocno bryluje właśnie w stylu Dubaju. W jej przypadku nowy tyłek to inwestycja w biznes, że tak powiem
A co do Marty - gdybyś przeprowadziła się do UK, to czy za 5 czy 10 lat mówiłabyś "strugać Greka" czy "predykacja" (w sensie premedytacja)? W ostatnim odcinku też tak coś palnęła, że aż prychnęłam, ale nie zapamiętało mi się. Ona ogólnie mówi jak Polka, nie robi błędów gramatycznych, nie ma obcego akcentu, tylko od czasu do czasu walnie jakimś głupokowatym tekstem jak Wiola z Brzyduli.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-05 12:18:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.