Seriale cz. IV - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-07-07, 16:47   #4231
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Napiszę na biało, bo spojler

Ja widzę ją w roli Gileadowej sufrażystki. Taką, która pociągnie za sobą wszystkie kobiety. Ewentualnie widzę ją jako kobietę, która wysadziłaby cały rząd Gilead w powietrze. Zbiorą się wszystkie szowinistyczne świnie w stolicy Gilead, przywódcy swoich regionów na dużej obradzie rządu i nagle boom. Nie wiem czy ona wróci po córkę czy jakoś przemycą jej córkę do Kanady. Mam milion teorii i pomysłów. Ale chcę zobaczyć cierpienie Sereny i ciotkę Lydię w koloniach albo na ścianie. Jak odpuszczą Lydii to będę wściekła.

I chcę więcej Emily w kolejnym sezonie!
Nie potrafie polubic Emily
Zawsze kiedy widze te aktorke to mysle o jej roli Rory w Gilmore girls, nie znosilam Rory.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-07, 17:13   #4232
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie potrafie polubic Emily
Zawsze kiedy widze te aktorke to mysle o jej roli Rory w Gilmore girls, nie znosilam Rory.
Ja się dowiedziałam o tym serialu po Podręcznej. Alexis kojarzyłam ze the Sisterhood of the Traveling Pants.

Obejrzałam niecałe pół odcinka tych Gilmore Girls, straszna nuda i ciepłe kluchy. Nie dla mnie serial
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-07, 17:16   #4233
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ja się dowiedziałam o tym serialu po Podręcznej. Alexis kojarzyłam ze the Sisterhood of the Traveling Pants.

Obejrzałam niecałe pół odcinka tych Gilmore Girls, straszna nuda i ciepłe kluchy. Nie dla mnie serial
Od lat bardzo lubie Gilmore girls, ale nie cierpie Rory.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-08, 17:49   #4234
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 811
Dot.: Seriale cz. IV

Lubię Gilmore girls obejrzałam na wet ta mini serię ale jednak już nie było to samo co wcześniej.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-08, 17:53   #4235
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Seriale cz. IV

Dziś oglądam Annę Boleyn, choć nie wiem jak przełknę czarnoskórą aktorkę w roli tytułowej.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-08, 18:24   #4236
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Seriale cz. IV

Oglądam Desperate Housewives Jak jeszcze miałam TV, leciało to w porze gotowania obiadu i często w kuchni miałam w tle, jak coś pichciłam.

Wciągnęłam się. Odmóżdżacz idealny. Może lecieć przy gotowaniu obiadu.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 07:17   #4237
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Ja dalej ogladam Roswell, ale powoli mi sie odechciewa.
Dzis netflix wypuszcza druga czesc Fear Street, moze tez obejrze Virgin River.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-09, 21:21   #4238
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 302
Dot.: Seriale cz. IV

Ja obejrzałam pierwszy odcinek drugiego sezonu polskiego serialu Canal+ Kruk i OMFG to było coś 🤩 zaczynamy scena akcji za która wielki szacun, super zdjęcia 🤩 a później zagłębiamy się w rozterki głównego bohatera (Żurawski wow!)
Jestem pod wrażeniem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 20:11   #4239
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja obejrzałam pierwszy odcinek drugiego sezonu polskiego serialu Canal+ Kruk i OMFG to było coś 🤩 zaczynamy scena akcji za która wielki szacun, super zdjęcia 🤩 a później zagłębiamy się w rozterki głównego bohatera (Żurawski wow!)
Jestem pod wrażeniem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też obejrzałam
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-12, 17:45   #4240
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Seriale cz. IV

Obejrzałam pierwszy odcinek Szadzi i nie będę oglądać dalej. Nuda. Jak lubię Popławską, to tu zagrała jakby za karę. Jakby paraliż twarzy ją dopadł. Emocji w grze brak.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-12, 18:22   #4241
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Obejrzałam pierwszy odcinek Szadzi i nie będę oglądać dalej. Nuda. Jak lubię Popławską, to tu zagrała jakby za karę. Jakby paraliż twarzy ją dopadł. Emocji w grze brak.
A pierwszy sezon jest naprawdę dobry . Jak drugi to nie wiem, nie widziałam jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-13, 11:50   #4242
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Seriale cz. IV

Obejrzałam "American Horror Story: 1984" i bardzo mi się podobało, żałuję, że nie obejrzałam wcześniej. Oczywiście serial utrzymany w stylistyce kiczu - jak co sezon - czysta rozrywka, ale podobało mi się nawiązanie do lat 80, dużo suspensów, ciekawi bohaterowie. Jako że lubię slashery, to naprawdę uważam, że udany sezon, lepszy niż poprzedni, gdzie moim zdaniem już przekombinowali.

I choć uwielbiam Evana Petersa, Sarę Paulson, to uważam, że sezon bez nich był taką odświeżającą odmianą; bardzo podobała mi się obsada w tym sezonie. Evana i Sarę chętniej oglądam już w innych produkcjach - uważam, że ten zabieg, że grają kilka postaci w jednym sezonie, często wypada niestety groteskowo. W każdym razie czekam na 10 sezon, szkoda że nie będzie w nim Emmy.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 12:05   #4243
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Obejrzałam "American Horror Story: 1984" i bardzo mi się podobało, żałuję, że nie obejrzałam wcześniej. Oczywiście serial utrzymany w stylistyce kiczu - jak co sezon - czysta rozrywka, ale podobało mi się nawiązanie do lat 80, dużo suspensów, ciekawi bohaterowie. Jako że lubię slashery, to naprawdę uważam, że udany sezon, lepszy niż poprzedni, gdzie moim zdaniem już przekombinowali.
Jeden z lepszych sezonow AHS
Zwlaszcza jesli ma sie slabosc do klasycznych slasherow.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 12:12   #4244
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 811
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Obejrzałam "American Horror Story: 1984" i bardzo mi się podobało, żałuję, że nie obejrzałam wcześniej. Oczywiście serial utrzymany w stylistyce kiczu - jak co sezon - czysta rozrywka, ale podobało mi się nawiązanie do lat 80, dużo suspensów, ciekawi bohaterowie. Jako że lubię slashery, to naprawdę uważam, że udany sezon, lepszy niż poprzedni, gdzie moim zdaniem już przekombinowali.

I choć uwielbiam Evana Petersa, Sarę Paulson, to uważam, że sezon bez nich był taką odświeżającą odmianą; bardzo podobała mi się obsada w tym sezonie. Evana i Sarę chętniej oglądam już w innych produkcjach - uważam, że ten zabieg, że grają kilka postaci w jednym sezonie, często wypada niestety groteskowo. W każdym razie czekam na 10 sezon, szkoda że nie będzie w nim Emmy.
Widziałam i zgadzam się, dodam jeszcze, że pierwsze 3 sezony też były świetne.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 13:15   #4245
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Seriale cz. IV

Mnie się w sumie większość sezonów podobało, najmniej "Roanoake" (choć uważam, że był brutalny i straszny, może nawet zbyt brutalny) i "Freak show" (choć sam pomysł świetny i nawiązanie do "Freaks", ale coś z realizacją im do końca nie poszło); najbardziej "Coven", "Asylum" i teraz "1984". Ale uważam, że jak na tyle sezonów, to serial trzyma poziom.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 13:23   #4246
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mnie się w sumie większość sezonów podobało, najmniej "Roanoake" (choć uważam, że był brutalny i straszny, może nawet zbyt brutalny) i "Freak show" (choć sam pomysł świetny i nawiązanie do "Freaks", ale coś z realizacją im do końca nie poszło); najbardziej "Coven", "Asylum" i teraz "1984". Ale uważam, że jak na tyle sezonów, to serial trzyma poziom.
Ja kilka sezonow opuscilam, najmilej wspominam Murder house, Asylum, Hotel i 1984.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 13:53   #4247
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Seriale cz. IV

O drugiej w nocy skończyłam bingewatchować drugi sezon Rojst, jak na polskie warunki to serial ma bardzo wysoki poziom.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-15, 13:20   #4248
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 811
Dot.: Seriale cz. IV

Ja obejrzałam 1 odcinek Biały Lotos jak na razie szału nie ma czekam na drugi odcinek.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-15, 23:11   #4249
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
A pierwszy sezon jest naprawdę dobry . Jak drugi to nie wiem, nie widziałam jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oglądam trzeci odcinek właśnie. Trochę dlatego, że Szadź jest kręcona w moich rodzinnych stronach. A Górny Śląsk to takie zadupie, że jak pojawia się w jakimś filmie albo serialu, to lecę oglądać. I Popławska mnie zatrzymała. Dałam jej szansę.

Dla mnie akcja przebiega za wolno I uszy zatykam jak są sceny z mszy w kościołach ze skrzeczącymi / przepraszam, śpiewającymi / ludźmi. Mam chyba jakąś mizofonię ostatnio :O Jak ktoś coś nuci albo śpiewa, przewijam. Jakby odcinki były krótsze i akcja szybciej się rozwijała, milej by się oglądało.

Ale z braku laku, z polskich seriali oglądam teraz Szadź i Rojst.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Obejrzałam "American Horror Story: 1984" i bardzo mi się podobało, żałuję, że nie obejrzałam wcześniej.
Nie widziałam jeszcze tego serialu (ze wszystkim jestem w tyle). Czy są tam jakieś motywy z wampirami? Lubię wampiry

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-07-15 o 23:09
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-15, 23:17   #4250
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Oglądam trzeci odcinek właśnie. Trochę dlatego, że Szadź jest kręcona w moich rodzinnych stronach. A Górny Śląsk to takie zadupie, że jak pojawia się w jakimś filmie albo serialu, to lecę oglądać. I Popławska mnie zatrzymała. Dałam jej szansę.

Dla mnie akcja przebiega za wolno I uszy zatykam jak są sceny z mszy w kościołach ze skrzeczącymi / przepraszam, śpiewającymi / ludźmi. Mam chyba jakąś mizofonię ostatnio :O Jak ktoś coś nuci albo śpiewa, przewijam. Jakby odcinki były krótsze i akcja szybciej się rozwijała, milej by się oglądało.

Ale z braku laku, z polskich seriali oglądam teraz Szadź i Rojst.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------



Nie widziałam jeszcze tego serialu (ze wszystkim jestem w tyle). Czy są tam jakieś motywy z wampirami? Lubię wampiry
Ja już oglądałam jakiś czas temu i nie pamiętam czy trzymało mnie od początku w napięciu, ale w którymś momencie miałam na bank poczucie "o kurdę, w końcu im coś wyszło". Także trzymam kciuki żeby i u Ciebie załapało .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-15, 23:29   #4251
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Ja już oglądałam jakiś czas temu i nie pamiętam czy trzymało mnie od początku w napięciu, ale w którymś momencie miałam na bank poczucie "o kurdę, w końcu im coś wyszło". Także trzymam kciuki żeby i u Ciebie załapało .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymaj, trzymaj Jakby Cezary Łukaszewicz zamienił się rolami z męczybułą Stuhrem, to by się lepiej oglądało. Dobra, już się zamykam, bo przyjdą fanki Stuhra i mnie zjedzą.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-16, 00:16   #4252
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Nie widziałam jeszcze tego serialu (ze wszystkim jestem w tyle). Czy są tam jakieś motywy z wampirami? Lubię wampiry
W American Horror Story: Hotel sa wampiry.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-16, 07:27   #4253
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Trzymaj, trzymaj Jakby Cezary Łukaszewicz zamienił się rolami z męczybułą Stuhrem, to by się lepiej oglądało. Dobra, już się zamykam, bo przyjdą fanki Stuhra i mnie zjedzą.
oj tak Łukaszewicz lepiej pasowałby do tej roli psychopaty
__________________
moja wymianka kosmetyczna
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-16, 07:53   #4254
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość

Nie widziałam jeszcze tego serialu (ze wszystkim jestem w tyle). Czy są tam jakieś motywy z wampirami? Lubię wampiry
Tak jak kasztanka napisała, w "Hotelu" są wampiry i każdy sezon można oglądać niezależnie od siebie, bo to inna historia.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-16, 13:23   #4255
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 811
Dot.: Seriale cz. IV

Z polskich seriali mam chrapkę na Kruka i Rojst ale muszą jeszcze poczekać.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-17, 03:15   #4256
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Tak jak kasztanka napisała, w "Hotelu" są wampiry i każdy sezon można oglądać niezależnie od siebie, bo to inna historia.
Zostawię sobie na jesień
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-17, 03:19   #4257
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Seriale cz. IV

Obejrzałam pierwszy odcinek tych "Żywiołów Saszy". Gra aktorska wypadła słabiutko. Wciągnęłam się dopiero w środku odcinka , ale nie będę oglądać dalej, bo nie słyszę prawie nic z dialogów. Muzyka aż dudni po uszach, a dialogi mamrotane pod nosem. Oni to chyba nagrywają dla ludzi, którzy chcą aparat słuchowy przetestować. Nie mam zamiaru ciągle przewijać, bo czegoś nie dosłyszałam.

I przez dźwięk pożegnałam się z polskimi serialami. Nie da się oglądać bez napisów.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-17, 03:30   #4258
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Zostawię sobie na jesień
Pierwszy odcinek Hotelu to uczta dla oka, kostiumy, makijaze, bizuteria, sceny w slow motion, cudo Potem sie bardziej skupiaja na fabule, ale caly sezon bardzo mi sie podobal.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-17, 17:57   #4259
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 302
Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Obejrzałam pierwszy odcinek tych "Żywiołów Saszy". Gra aktorska wypadła słabiutko. Wciągnęłam się dopiero w środku odcinka , ale nie będę oglądać dalej, bo nie słyszę prawie nic z dialogów. Muzyka aż dudni po uszach, a dialogi mamrotane pod nosem. Oni to chyba nagrywają dla ludzi, którzy chcą aparat słuchowy przetestować. Nie mam zamiaru ciągle przewijać, bo czegoś nie dosłyszałam.



I przez dźwięk pożegnałam się z polskimi serialami. Nie da się oglądać bez napisów.

Znam ten ból, a serio lubie polskie seriale…. Wszystkie produkcje canal+ to samo, dialogi lekko słyszalne a za chwile jakaś muza i mózg …..🤯

Co dziwne wszędzie na to narzekają a ci dźwiękowcy co? Nie czytają recenzji? Nie kumam czemu nie mogą tego w końcu ogarnąć

A Żywioły Saszy mi się nie podobały, porzuciłam po drugim odcinku, fabuła z tylka no i tragiczna gra aktorska..
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pempek
Czas edycji: 2021-07-17 o 17:58
pempek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-18, 18:42   #4260
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Znam ten ból, a serio lubie polskie seriale…. Wszystkie produkcje canal+ to samo, dialogi lekko słyszalne a za chwile jakaś muza i mózg …..🤯

Co dziwne wszędzie na to narzekają a ci dźwiękowcy co? Nie czytają recenzji? Nie kumam czemu nie mogą tego w końcu ogarnąć

A Żywioły Saszy mi się nie podobały, porzuciłam po drugim odcinku, fabuła z tylka no i tragiczna gra aktorska..
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak oglądam Watahę to rozumiem dialogi. A jak włączę serial TVN to nie rozumiem. Sama nie mam idealnej dykcji, ale ja tych ludzi w serialach w ogóle nie rozumiem. Mamroczą coś pod nosami, jak skarcone dzieci w kącie.

Jeszcze kilka lat temu wszyscy mówili normalnie, a teraz włączę jakikolwiek polski film i nic nie rozumiem. Nie da się oglądać bez napisów. Nie rozumiem też młodych aktorów. Oglądałam kiedyś jakiś tvn serial z młodą aktorką, Marią Kowalską, ją rozumiałam najmniej z całej obsady. Nie pamiętam nawet tytułu, coś było o uczennicy, zakochanej w dyrektorze liceum. Czułam się wtedy jak przygłup, bo dziewczyna otwierała usta, a ja miałam wrażenie, że mówi w obcym języku.

Kończę z polskimi produkcjami. Naprawdę, nie jestem w stanie ich oglądać, bo boję się o swoje zdrowie. Boje się, że głuchnę na starość, a to nie moja wina, tylko dźwiękowców.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-26 19:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.