Randki przez Internet cz. 2 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-08-05, 11:49   #2281
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Sorry, ale gdyby facet coś takiego napisał, to uznałabym spotkanie z nim za stratę czasu. Brzmi jakbyś sama nie wiedziała o co Ci chodzi - czy szukasz kolegi, czy faceta. Plus to jest takie "nie do końca się spodobał, ale mogę spróbować" w podtekście.

Znajomości się urywają, bo "fajni faceci" mają w czym wybierać i po prostu w pewnym momencie nie potrafią już przestać. Ta randka była fajna? A może następna lub piąta kolejna będzie jeszcze lepsza. Przykro mi. Facet nie powie wprost "uważam się za mega catcha i nie wiem, czy jesteś wystarczająca" tylko pójdzie dalej. Już nie mówiąc o tym, że ludzie często zwyczajnie kłamią - co do swojej motywacji w byciu na portalu randkowym, czy nawet tego na ile podobało im się spotkanie, czy czego o nim oczekiwali tak naprawdę. Radziłabym mniej wiary w to całe "randka była taka udana". No może i była, ale to nie oznacza z automatu, źe musi być druga.

Niby dużo osób chce mieć kogoś, znaleźć miłość, ale w praniu potem często się okazuje, że tak naprawdę chcą zabawy i ciągłego "next".
Dokładnie. Na portalach jest duży wybór i Ci faceci czują się tam jak w sklepie, gdzie mogą przebierać. Poza tym tam łatwiej zerwać kontakt bez słowa, bo gdyby to była osoba z grona znajomych raczej nie byłoby to możliwe.
Jeszcze, gdy byłam na studiach też zdarzało mi się często chodzić na takie randki online z nastawieniem na dobrą zabawę, luźną swobodną rozmowę. Niestety w rzeczywistości okazało się, że tylko z kilkoma na kilkunastu faktycznie dobrze się rozmawiało i był to mile spędzony czas nawet gdy nic nie wyszło. Z pozostałą częścią, albo było "sztywno", albo od razu chodziło im o sex.
Wczoraj na Tinderze napisał facet, który wprost przyznał, że szuka żony i ma dość bezsensownych randek. Wymieniłam z nim kilka zdań. Pytał jak mi mija wieczór i na odpowiedź, że właśnie wróciłam z piw z dawno niewidzianymi koleżankami, odpowiedział, że fajnie, ale on to alkoholu nie spożywa, bo...u niego w domu rodzice nie piją, więc on też nie Myślałam, że dorośli ludzie sami decydują czy chcą, lubią czy też nie. Facet 32 lata
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 12:11   #2282
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Czytam tu o wszystkim waszych historiach,i szczerze Wam współczuję ,dziewczyny Szczególnie jak są spotkania przez jakiś czas od 3 randek wzwyż i nagle kontakt sie urywa,ani be ani me ani pocaluje mnie.....
Nie randkuje już od dobrych kilku lat i jestem w szoku jak się świat zmienił.
Dużo wytrwałości zatem,będzie dobrze kiedyś na pewno!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 12:35   #2283
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Czytam tu o wszystkim waszych historiach,i szczerze Wam współczuję ,dziewczyny Szczególnie jak są spotkania przez jakiś czas od 3 randek wzwyż i nagle kontakt sie urywa,ani be ani me ani pocaluje mnie.....
Nie randkuje już od dobrych kilku lat i jestem w szoku jak się świat zmienił.
Dużo wytrwałości zatem,będzie dobrze kiedyś na pewno!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki. Przyznaję, że o ile na początku nie bardzo się przejmowałam takimi zachowaniami, tak po czasie zaczyna mnie to irytować. Chyba na jakiś czas zwyczajnie odpuszczę. Właśnie zawiesiłam konto.
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 12:54   #2284
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Co do tego znikania to mówcie co chcecie, ale mi się wydaje, że jednak dużo facetów na tych portalach szuka tylko seksu (nawet jeśli od razu się do tego nie przyznają, żeby nie zniechęcać kobiet) i jak po kilku randkach do niczego nie dochodzi to tracą zainteresowanie. Ja pamiętam, jak kiedyś pisałam z facetem, który niby szukał związku, na dwóch randkach było bardzo miło i miałam wrażenie, że złapaliśmy wspólny flow. Tylko problem w tym, że potem jednak na trzecią randkę zaczął mnie zapraszać późnym wieczorem do siebie do mieszkania na wino, a jak się wykręcałam to stwierdził, że my chyba mamy "inne temperamenty" i jeśli ja faktycznie szukam "czegoś stałego" to on nie będzie marnował mojego czasu... I jednak wydaje mi się, że dużo tych facetów nie powie wprost o co chodzi, ale chodzi dokładnie o to samo... Jak to niczego nie dochodzi tylko sobie rozmawiacie, spędzacie czas, to po paru randkach tracą zainteresowanie
Również tak myślę - że to powód wielu z tych zniknięć. Zresztą, poniekąd rozumiem tą niechęć do ryzykowania, bo może być miło i fajnie a potem po 3 miesiacach się okaże, że seks się całkowicie nie klei i co - 3 miesiące w plecy. Kalkulacja. Kobiety kalkulują i faceci również.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 13:07   #2285
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Również tak myślę - że to powód wielu z tych zniknięć. Zresztą, poniekąd rozumiem tą niechęć do ryzykowania, bo może być miło i fajnie a potem po 3 miesiacach się okaże, że seks się całkowicie nie klei i co - 3 miesiące w plecy. Kalkulacja. Kobiety kalkulują i faceci również.
Ale to chyba są różne typy ludzi - ten,o którym piszesz, a ten, o którym wspomniano.



Typ 1 - szuka związku, umawia się z dziewczyną na kilka miłych randek, w końcu naturalnie dochodzi do seksu, który całkowicie się nie klei - zawiedziony, odpuszcza znajomość i szuka dalej


Typ 2- szuka tylko seksu i przyjemności, ale nie mówi o tym wprost, tylko lakoniczne "nie mam konkretnych oczekiwań, zobaczymy co przyniesie czas" albo wprost kłamie "szukam związku", umawia się na dwie-trzy randki bez podtekstu, po czym wypala z zaproszeniem do domu na wino i masaż, a jak dziewczyna odmawia, to wtedy on rzuca "widać jednak mamy inne priorytety" i znika.


Typ 3 - szuka tylko seksu i wprost o tym pisze, i do dziewczyny należy decyzja, czy w to wchodzi, czy nie.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 14:10   #2286
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Ale to chyba są różne typy ludzi - ten,o którym piszesz, a ten, o którym wspomniano.



Typ 1 - szuka związku, umawia się z dziewczyną na kilka miłych randek, w końcu naturalnie dochodzi do seksu, który całkowicie się nie klei - zawiedziony, odpuszcza znajomość i szuka dalej


Typ 2- szuka tylko seksu i przyjemności, ale nie mówi o tym wprost, tylko lakoniczne "nie mam konkretnych oczekiwań, zobaczymy co przyniesie czas" albo wprost kłamie "szukam związku", umawia się na dwie-trzy randki bez podtekstu, po czym wypala z zaproszeniem do domu na wino i masaż, a jak dziewczyna odmawia, to wtedy on rzuca "widać jednak mamy inne priorytety" i znika.


Typ 3 - szuka tylko seksu i wprost o tym pisze, i do dziewczyny należy decyzja, czy w to wchodzi, czy nie.
Dodalabym jeszcze 4 typ, szuka żony Zazwyczaj chłopak po 30,który już sie wyszalał,ma konkretne oczekiwania i nie bawi się w randkowanie w nieskończoność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 14:56   #2287
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Dodalabym jeszcze 4 typ, szuka żony Zazwyczaj chłopak po 30,który już sie wyszalał,ma konkretne oczekiwania i nie bawi się w randkowanie w nieskończoność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szukaja zony, ale najlepiej zeby byla w 100% dokladnie taka jak sobie wymarzy, kompromisy nie wchodza w gre, bioma juz swoje przyzwyczajenia i w ogole


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-05, 15:04   #2288
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Dodalabym jeszcze 4 typ, szuka żony Zazwyczaj chłopak po 30,który już sie wyszalał,ma konkretne oczekiwania i nie bawi się w randkowanie w nieskończoność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dodam 5 typ - jestem po 30 i szukam dziewczyny/kobiety do wspólnego życia bez konieczności formalizowania związku. (I zapewne w drugą stronę to tak działa)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 15:48   #2289
DoPa_MiNa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 67
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Ja po mojej 'przygodzie' opisanej w moim wątku wróciłam na tindera i mam dosyć.
Mam wrażenie, że wszyscy fajni faceci stamtąd już pozajmowani, a zostały tylko jakieś ochłapy

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Dziewczyny, wgl jak reagujecie jak facet ma gołą klatę na fotce? Bo mnie to na wstępie odrzuca i bez względu na inne zdjęcia i opis daje w lewo. Nie chciałabym, żeby mój potencjalny partner kiedyś świecił bicepsem w internecie
DoPa_MiNa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 16:05   #2290
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez DoPa_MiNa Pokaż wiadomość
Ja po mojej 'przygodzie' opisanej w moim wątku wróciłam na tindera i mam dosyć.
Mam wrażenie, że wszyscy fajni faceci stamtąd już pozajmowani, a zostały tylko jakieś ochłapy

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Dziewczyny, wgl jak reagujecie jak facet ma gołą klatę na fotce? Bo mnie to na wstępie odrzuca i bez względu na inne zdjęcia i opis daje w lewo. Nie chciałabym, żeby mój potencjalny partner kiedyś świecił bicepsem w internecie
Ja jak wiedze gola klqte to od razu mam mysli, ze tylko o seks chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 16:07   #2291
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Ja jak wiedze gola klqte to od razu mam mysli, ze tylko o seks chodzi
Może jestem jakaś nie na czasie, ale to samo. Ewentualnie, że facet jest nieźle w siebie zapatrzony.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-05, 16:08   #2292
DoPa_MiNa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 67
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Może jestem jakaś nie na czasie, ale to samo. Ewentualnie, że facet jest nieźle w siebie zapatrzony.
Mam to samo, że albo chodzi o seks albo to jakiś narcyz, co chce się pochwalić ciałkiem. W obu przypadkach czuję zażenowanie.
DoPa_MiNa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 16:26   #2293
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez DoPa_MiNa Pokaż wiadomość
Ja po mojej 'przygodzie' opisanej w moim wątku wróciłam na tindera i mam dosyć.
Mam wrażenie, że wszyscy fajni faceci stamtąd już pozajmowani, a zostały tylko jakieś ochłapy

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Dziewczyny, wgl jak reagujecie jak facet ma gołą klatę na fotce? Bo mnie to na wstępie odrzuca i bez względu na inne zdjęcia i opis daje w lewo. Nie chciałabym, żeby mój potencjalny partner kiedyś świecił bicepsem w internecie
Od razu w lewo, podobnie jak wtedy, gdy facet ma dużo żelu na głowie, pręży muskuły na siłowni, albo ma zdjęcie robione do lustra.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 17:23   #2294
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Od razu w lewo, podobnie jak wtedy, gdy facet ma dużo żelu na głowie, pręży muskuły na siłowni, albo ma zdjęcie robione do lustra.
z tym lustrem to wogóle,plus 1500 tatuaży ,w zasadzie w zainteresowaniach wpisana tylko siłka i jeszcze araz siłka, a i to w rozmowach cięzary , ich podnoszenie,te rzeczy na instagramie ,zdjec na fejsie wole nie komentować w ogólne no sory Babe w no nie moja glina ani bajka ; )
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 17:44   #2295
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Może jestem jakaś nie na czasie, ale to samo. Ewentualnie, że facet jest nieźle w siebie zapatrzony.
Ja tak samo. Nie wiem, może jak jest jakieś zdjęcie z wakacji z plaży to uznaję, że ok. Natomiast prężenie muskuł do lustra, zdjęcia z siłowni, inne dziwne pozowane z gołą klatą na wierzchu mi się nie podobają. Dalej w lewo.
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 18:15   #2296
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Nie wiem, może jak jest jakieś zdjęcie z wakacji z plaży to uznaję, że ok. Natomiast prężenie muskuł do lustra, zdjęcia z siłowni, inne dziwne pozowane z gołą klatą na wierzchu mi się nie podobają. Dalej w lewo.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 18:19   #2297
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Dorzucę swoje trzy grosze
Typ znikający to chyba najpopularniejszy na ten moment.A najbardziej wprowadzający w konsternację to ten,z którym jest fajne flow,a tu bach,cisza, zapadł się pod ziemię.Faktycznie może tak jest prościej,ale każdej osobie się należy jakiś szacunek,nic na siłę, przecież jakby mi gość powiedział wprost,że jednak jemu nie odpowiada znajomość,to nie skoczę do Wisły.A później,z doświadczenia mojego i znajomych, człowiek się zastanawia,co z nim nie tak
Teoretycznie internet ułatwia kontakty,a z drugiej strony utrudnia,bo każdy może być tym,na kogo się wykreuje.Dlatego jestem zwolenniczką pisania,ale nie w nieskończoność
Do tego dochodzi ostrożność,bo niejednokrotnie spotkałam profile znajomych facetów, nawet takich z widzenia, którzy zakładali konta szukając taniej rozrywki,pod płaszczykiem bezdzietnego kawalera
Hitem był dla mnie facet,z którym super mi się pisało, podobne zainteresowania, poczucie humoru, więc spotkaliśmy się na kawie.Tak się przygotował,że zapomniał zdjąć obrączki,a oczywiście mi wcześniej mówił,że jest singlem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 19:14   #2298
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez DoPa_MiNa Pokaż wiadomość
Ja po mojej 'przygodzie' opisanej w moim wątku wróciłam na tindera i mam dosyć.
Mam wrażenie, że wszyscy fajni faceci stamtąd już pozajmowani, a zostały tylko jakieś ochłapy

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Dziewczyny, wgl jak reagujecie jak facet ma gołą klatę na fotce? Bo mnie to na wstępie odrzuca i bez względu na inne zdjęcia i opis daje w lewo. Nie chciałabym, żeby mój potencjalny partner kiedyś świecił bicepsem w internecie
Szybko zamykalam taki profil. Dla mnie takie zdjęcia są mało poważne i takie trochę patologiczne. Nie pamiętam czy ktoś z takim zdjeciem do mnie pisał,na 100% nie odpisałabym. Tak samo wszelkiego rodzaju grymasy przed lustrem z tel,kojarzą mi sie z gejostwem,no i to jest automatyczny koniec jakiejkolwiek kontaktu.
Cytat:
Napisane przez rybeczkawizaz Pokaż wiadomość
z tym lustrem to wogóle,plus 1500 tatuaży ,w zasadzie w zainteresowaniach wpisana tylko siłka i jeszcze araz siłka, a i to w rozmowach cięzary , ich podnoszenie,te rzeczy na instagramie ,zdjec na fejsie wole nie komentować w ogólne no sory Babe w no nie moja glina ani bajka ; )
Koksy,wytatuowani ponad zdrowy rozsadek,gdzie wszystko widać za kilometr też od razu aut.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-05, 20:22   #2299
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Nie wiem, może jak jest jakieś zdjęcie z wakacji z plaży to uznaję, że ok. Natomiast prężenie muskuł do lustra, zdjęcia z siłowni, inne dziwne pozowane z gołą klatą na wierzchu mi się nie podobają. Dalej w lewo.
Niektórzy faceci specjalnie dają akurat takie zdjęcia, żeby pokazać opalone ciało.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-06, 08:30   #2300
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Niektórzy faceci specjalnie dają akurat takie zdjęcia, żeby pokazać opalone ciało.

Dużo zależy od fotki. Czasami od razu widać, że to pozowanie narcyza, a czasami po prostu zwykłe wakacyjne zdjęcie. Sama miałam kiedyś fotkę z plaży w bikini. Oczywiście to nie była poza na "cyc na wierzchu, bierzecie mnie".
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 14:46   #2301
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Dużo zależy od fotki. Czasami od razu widać, że to pozowanie narcyza, a czasami po prostu zwykłe wakacyjne zdjęcie. Sama miałam kiedyś fotkę z plaży w bikini. Oczywiście to nie była poza na "cyc na wierzchu, bierzecie mnie".
No ale inaczej wyglada jak jest zdjecie z plazy, a inaczej jak jest zdjecje w lustrze a jak reagujecie jak na profilach maja zdjecie z piwem czy innym drinkiem? Wiadomo, praktycznie kazdy pije, ale mnie jakos odrzuca, jak na profilowym ma browara, mam wrazenie ze pozuje na super fajnego imprezowicza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 15:03   #2302
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
No ale inaczej wyglada jak jest zdjecie z plazy, a inaczej jak jest zdjecje w lustrze a jak reagujecie jak na profilach maja zdjecie z piwem czy innym drinkiem? Wiadomo, praktycznie kazdy pije, ale mnie jakos odrzuca, jak na profilowym ma browara, mam wrazenie ze pozuje na super fajnego imprezowicza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdjęcia z browarami to żenada. Ale najbardziej wstrętną fotką jaką widziałam był facet, który pozował na profilowy ze środkowym palcem. Serio? Nie wiem co chciał tym przekazać...
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 15:13   #2303
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Zdjęcia z browarami to żenada. Ale najbardziej wstrętną fotką jaką widziałam był facet, który pozował na profilowy ze środkowym palcem. Serio? Nie wiem co chciał tym przekazać...
A to ja takich swego czasu wielu widziałam, ale młodych (licealistów/studentów). Też nie rozumiem po co... chyba, żeby pokazać jak bardzo są edgy albo jak mają wywalone na randkowanie. Tak samo żałosne zachowanie jak tłumaczenie na samym wstępie, że 'on niczego nie szuka, tylko chciał zobaczyć'

Nie dawałam nigdy w prawo kolesi z selfie z gołą klatą w brudnym lustrze, fakulcami ani łapami z drogim zegarkiem na kierownicy auta. Nie mój klimat.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 15:18   #2304
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Zdjęcia z browarami to żenada. Ale najbardziej wstrętną fotką jaką widziałam był facet, który pozował na profilowy ze środkowym palcem. Serio? Nie wiem co chciał tym przekazać...
Też tak myślę. Zawsze daję w lewo. Zauważyłam też, że dużo facetów nie ma opisów. Stąd gdy jest para nawet nie ma do czego nawiązać. Myślę, że to świadczy o tym, że w sumie też mają wywalone na poznawanie kogoś.
Miałam mieć randkę z facetem z którym pisałam kilka dni ale po ostatnich wiadomościach mi się odechciało .
Pisze, że za tydzień wreszcie ma urlop, więc pytam co planuję. On na to, że nic i zwykle na urlopach siedzi w domu. Czasem chodzi tylko nad pobliski zalew. Chętnie by się kiedyś tam wybrał ze mną...bo chciałby mnie zobaczyć w stroju kąpielowym . W ogóle gdyby miał z kim to zyskałby motywację do wyjścia z domu. A na początku wydawał się taki ciekawy .

Edytowane przez kasia5266
Czas edycji: 2021-08-06 o 17:01
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 17:38   #2305
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Zawsze daję w lewo. Zauważyłam też, że dużo facetów nie ma opisów. Stąd gdy jest para nawet nie ma do czego nawiązać. Myślę, że to świadczy o tym, że w sumie też mają wywalone na poznawanie kogoś.
Miałam mieć randkę z facetem z którym pisałam kilka dni ale po ostatnich wiadomościach mi się odechciało .
Pisze, że za tydzień wreszcie ma urlop, więc pytam co planuję. On na to, że nic i zwykle na urlopach siedzi w domu. Czasem chodzi tylko nad pobliski zalew. Chętnie by się kiedyś tam wybrał ze mną...bo chciałby mnie zobaczyć w stroju kąpielowym . W ogóle gdyby miał z kim to zyskałby motywację do wyjścia z domu. A na początku wydawał się taki ciekawy .
Wiesz, lepiej zrobić odsiew już na początku jeżeli coś nie gra niż tracić czas.

Moja niedoszła randka postanowiła wczoraj polajkować mi zdjęcie na instagramie (wcześniej tylko oglądał stories). Nie obserwujemy się już ale jak widać on wchodzi na mój profil. Nie wiem, może nie chce żebym zapomniała o nim czy coś... Facet mi się bardzo podobał, ale kurczę musiałam odpuścić bo ile można prowadzić tylko wirtualną znajomość? Kiedyś bym tak nie potrafiła i próbowała ciągnąć wszystko na siłę, ale z doświadczenia już wiem, że takie rzeczy nie mają sensu.
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 17:43   #2306
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Wiesz, lepiej zrobić odsiew już na początku jeżeli coś nie gra niż tracić czas.

Moja niedoszła randka postanowiła wczoraj polajkować mi zdjęcie na instagramie (wcześniej tylko oglądał stories). Nie obserwujemy się już ale jak widać on wchodzi na mój profil. Nie wiem, może nie chce żebym zapomniała o nim czy coś... Facet mi się bardzo podobał, ale kurczę musiałam odpuścić bo ile można prowadzić tylko wirtualną znajomość? Kiedyś bym tak nie potrafiła i próbowała ciągnąć wszystko na siłę, ale z doświadczenia już wiem, że takie rzeczy nie mają sensu.
Oczywiście. Zdecydowanie lepiej jak przed randką facet pokaże prawdziwe oblicze, bo wtedy nie traci się niepotrzebnie czasu. To tylko plus.
Dlatego zawsze byłam zdania, że lepiej 1-2 dni popisać.

Edytowane przez kasia5266
Czas edycji: 2021-08-06 o 17:51
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 21:09   #2307
DoPa_MiNa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 67
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Dziewczyny, dopadła mnie wasza klątwa Pana znikającego

Jeszcze przed moim 2tygodniowym 'związkiem' poznałam Pana X. Fajnie się pisało, ale no traktowałam go jako kumpla, bo w międzyczasie się pojawiła relacja z tamtym facetem i traktowałam nasze pisanie luźno. Ale no dogadywaliśmy się przez fb.

Jak już urwałam znajomość z tamtym moim lowelasem to pomyślałam, ze fajnie by było może z tym się spotkać na żywo, najwyżej by mi został kumpel od piwa, bo serio mnóstwo mieliśmy wspólnych tematów.

Zaznaczę, że przed spotkaniem Pan do mnie pisał baaardzo dużo, nawet w pracy, jak miał zniknąć na dłuższą chwilę to mnie informował o tym mimo, że tego nie wymagałam Widać, że bardzo inicjował kontakt, itd.

Jednak po spotkaniu.. Nie wiem co się odjaniepawliło. Napisał do mnie pierwszy, czy dotarłam do domu, luz. Potem się rozpoczęła mała pogawędka i wyszło, że się umówiliśmy na spotkanie kolejnego dnia. Nazajutrz on je odwołał, bo niby rodzicom się coś w kanalizacji popsuło i miał jechać im pomóc. To raczej nie było kłamstwo, bo mi zdjęcia wysyłał tych rur czy czego tam

Sam zaproponował inny termin, ale potem znowu tego samego dnia, że niby musi być dłużej w pracy i .. no już się tyle nie odzywa co kiedyś. Co jest do niego nie podobne. Dzisiaj właściwie mu wysłałam wiadomości, na które nie odpisał nawet.

Zapewne się mu nie spodobałam, ale no.. nie rozumiem po co wtedy proponował kolejne spotkania, po cyzm je odwoływał, a na naszej pierwszej randce siedzieliśmy 6 godzin (!!!), wracałam do domu nocnym. I to ON SAM proponował na spotkaniu kolejne atrakcje. Także nie wiem, weź tu zrozum facetów :/

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

najgorsze, że nie wiesz co poszło nie tak

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Dziewczyny, mam jedno pytanie. Ja generalnie teraz odpoczywam od tindera, Pan znikający i Pan kontrolujący wyczerpali mi juz limit cierpliwości, nowego konta nie chce mi się zakładać, ale pewnie z miesiąc/dwa i znów założę znając mnie, chyba się już uzależniłam od tego klikania i tak dziwnie nie wychodzić z nowymi osobami na miasto
Ale do rzeczy. Co sądzicie o osobach, które w swoim opisie mają wzmiankę o tym, że są zaszczepieni? Myślałam, żeby dać te info w jakiś zabawny sposób typu "Jestem zaszczepiona, teraz mogę transmitować wifi i rozmawiać z lodówką" czy coś tego typu. Mój cel jest taki, żeby przez tą informacje odsiać foliarzy i antyszczepionkowców typu jak ten mój pan kontrolujący. Bo raczej jak ktoś anty przeczyta o szczepieniu to da w lewo, wiecie o co chodzi. Myślicie, że dobry sposób?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Zawsze daję w lewo. Zauważyłam też, że dużo facetów nie ma opisów. Stąd gdy jest para nawet nie ma do czego nawiązać. Myślę, że to świadczy o tym, że w sumie też mają wywalone na poznawanie kogoś.
Miałam mieć randkę z facetem z którym pisałam kilka dni ale po ostatnich wiadomościach mi się odechciało .
Pisze, że za tydzień wreszcie ma urlop, więc pytam co planuję. On na to, że nic i zwykle na urlopach siedzi w domu. Czasem chodzi tylko nad pobliski zalew. Chętnie by się kiedyś tam wybrał ze mną...bo chciałby mnie zobaczyć w stroju kąpielowym . W ogóle gdyby miał z kim to zyskałby motywację do wyjścia z domu. A na początku wydawał się taki ciekawy .
Pewnie typ faceta, który nie ma żadnych znajomych i byś była dla niego "ej, zabaw mnie"
DoPa_MiNa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 21:31   #2308
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88842402]agnek - wiesz, że łączy nas podobne doświadczenie: zakochanie się w przyjacielu i przeżywanie tego, że on kogoś ma. Ja też chciałam ruszyć do przodu, umawiać się, ale też często właśnie tchórzyłam przed spotkaniami, odwoływałam itp. Po prostu może jeszcze za wcześnie? Nie mówię, że trzeba latami teraz siedzieć w jaskini, ale u mnie 2 miesiące dłużej układania swoich spraw ogromną różnicę i później nawet weszłam w związek . Trzymam kciuki![COLOR="Silver"]
[/QUOTE]


Być może masz racje chociaż minęło już trochę czasu i właśnie chciałabym ruszyć dalej. Jest już o niebo lepiej niż było. Zobaczymy, co ma być to będzie. Dziękuje!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Zastanawiam się ilu gości daje mi w lewo tylko dlatego że w opisie mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 21:33   #2309
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Być może masz racje chociaż minęło już trochę czasu i właśnie chciałabym ruszyć dalej. Jest już o niebo lepiej niż było. Zobaczymy, co ma być to będzie. Dziękuje!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Zastanawiam się ilu gości daje mi w lewo tylko dlatego że w opisie mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hm, a jakie to ma znaczenie dla ciebie? Ja też mam wpisane, że nie toleruję palaczy, więc jakby wisi mi to, że jakiś palacz mnie przesunął w lewo, bo i tak bym się z nim nie umówiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 21:36   #2310
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez DoPa_MiNa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dopadła mnie wasza klątwa Pana znikającego

Jeszcze przed moim 2tygodniowym 'związkiem' poznałam Pana X. Fajnie się pisało, ale no traktowałam go jako kumpla, bo w międzyczasie się pojawiła relacja z tamtym facetem i traktowałam nasze pisanie luźno. Ale no dogadywaliśmy się przez fb.

Jak już urwałam znajomość z tamtym moim lowelasem to pomyślałam, ze fajnie by było może z tym się spotkać na żywo, najwyżej by mi został kumpel od piwa, bo serio mnóstwo mieliśmy wspólnych tematów.

Zaznaczę, że przed spotkaniem Pan do mnie pisał baaardzo dużo, nawet w pracy, jak miał zniknąć na dłuższą chwilę to mnie informował o tym mimo, że tego nie wymagałam Widać, że bardzo inicjował kontakt, itd.

Jednak po spotkaniu.. Nie wiem co się odjaniepawliło. Napisał do mnie pierwszy, czy dotarłam do domu, luz. Potem się rozpoczęła mała pogawędka i wyszło, że się umówiliśmy na spotkanie kolejnego dnia. Nazajutrz on je odwołał, bo niby rodzicom się coś w kanalizacji popsuło i miał jechać im pomóc. To raczej nie było kłamstwo, bo mi zdjęcia wysyłał tych rur czy czego tam

Sam zaproponował inny termin, ale potem znowu tego samego dnia, że niby musi być dłużej w pracy i .. no już się tyle nie odzywa co kiedyś. Co jest do niego nie podobne. Dzisiaj właściwie mu wysłałam wiadomości, na które nie odpisał nawet.

Zapewne się mu nie spodobałam, ale no.. nie rozumiem po co wtedy proponował kolejne spotkania, po cyzm je odwoływał, a na naszej pierwszej randce siedzieliśmy 6 godzin (!!!), wracałam do domu nocnym. I to ON SAM proponował na spotkaniu kolejne atrakcje. Także nie wiem, weź tu zrozum facetów :/

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

najgorsze, że nie wiesz co poszło nie tak

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Dziewczyny, mam jedno pytanie. Ja generalnie teraz odpoczywam od tindera, Pan znikający i Pan kontrolujący wyczerpali mi juz limit cierpliwości, nowego konta nie chce mi się zakładać, ale pewnie z miesiąc/dwa i znów założę znając mnie, chyba się już uzależniłam od tego klikania i tak dziwnie nie wychodzić z nowymi osobami na miasto
Ale do rzeczy. Co sądzicie o osobach, które w swoim opisie mają wzmiankę o tym, że są zaszczepieni? Myślałam, żeby dać te info w jakiś zabawny sposób typu "Jestem zaszczepiona, teraz mogę transmitować wifi i rozmawiać z lodówką" czy coś tego typu. Mój cel jest taki, żeby przez tą informacje odsiać foliarzy i antyszczepionkowców typu jak ten mój pan kontrolujący. Bo raczej jak ktoś anty przeczyta o szczepieniu to da w lewo, wiecie o co chodzi. Myślicie, że dobry sposób?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------



Pewnie typ faceta, który nie ma żadnych znajomych i byś była dla niego "ej, zabaw mnie"
Ja bym bardzo doceniła informacje o zaszczepieniu się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-27 19:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.