Randki przez Internet cz. 2 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-08-19, 10:17   #2611
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beatagr3 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z przedmówczyniami - u mnie byłby skreślony, bo jaki to problem napisać w ciągu dnia - 'hej, plany mi się pozmieniały/muszę zostać dłużej w pracy itp.' jeśli faktycznie coś ważnego mu wypadło.

To ja miałam ostatnio randkę z jednym gościem, byliśmy na spacerze. Fajnie się gadało, nie było niezręcznej ciszy, a po spotkaniu napisał, że to nie to bo chyba jestem za spokojna dla niego bo on jak to określił ma swoistego rodzaju 'adhd' i jest bardzo gadatliwy .
Rozumiem, że mogłam mu się nie spodobać, ale ta wymówka jest tak głupia, że aż śmieszna. Nie wiem, jakbym wokół niego skakała i krzyczała to wtedy nie byłabym za spokojna?
No to jak on sie musi wygadac, to wlasnie chyba powinien szukac osoby spkojnej, ktora nie bedzie mu sie scinac w kazde zdanie
A taknl serio to wymowka typu kiedysiejszego mojego "super jestes, swietnie sie rozmawialo, ale zaraz skoncza sie nam tematy do rozmowy"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 10:21   #2612
Seraffina30
Przyczajenie
 
Avatar Seraffina30
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 11
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Dziewczyny, a nie pomyślałyście, że gość ma po prostu żonę? Niektórzy tak mają, że muszą czuć te adrenalinę, szukają uznania w oczach innych kobiet. Żona go zaniedbuje, oczywiście on tak zawsze uważa, zazwyczaj to on nic nie jest lepszy aby te relacje naprawiać. Na portalach randkowych nawet żonaci faceci nie cyrtolą się wstawic swojego zdjęcia. Niektóre serwisy randkowe jeśli wykupi się opcje premium mogą nawet ukryć profil delikwenta. Znałam przypadek gdzie mąż jednej znajomej był równocześnie na badoo, sympatia, etodate i już nie pamiętam jeszcze jednego. W każdym bądź razie jego żona czuła, że coś kombinuje. Wiecie jak go złapała? Kupił wersję premium etodate i co miesiac doliczano za to jakaś niewielka kwotę, na rachunku widniała pozycja :subskrypcja etodate. Jak już się wydało, oczywiście on twierdził, że nie wie skąd to, znajoma znalazła jego tablet. Jak przeczytała to co on wypisywał do tych dziewczyn to byście nie uwierzyły. Singiel po przejściach. Zaradny, szczery. A jak on pisał z kobietami. Zazwyczaj one kończyły znajomość bo on oczywiście rzadko kiedy chciał się spotykać. Chyba że z mężatkami na sex bo i one miały do stracenia tyle co on. I jeszcze coś. Zawsze to na co czrhamy potęguje i wyolbrzymia jakość tego co ma być. Tym bardziej się myśli o tej osobie, fantazjuje, czeka na ten czas. Sama kiedyś pisałam z gościem który miał żonę i dziecko. Nie jestem naiwna, ale na początku nigdy bym nie pomyślała że facet ma rodzinę. Także bierzcie pod uwagę taka możliwość.
Seraffina30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 10:32   #2613
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Seraffina30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a nie pomyślałyście, że gość ma po prostu żonę? Niektórzy tak mają, że muszą czuć te adrenalinę, szukają uznania w oczach innych kobiet. Żona go zaniedbuje, oczywiście on tak zawsze uważa, zazwyczaj to on nic nie jest lepszy aby te relacje naprawiać. Na portalach randkowych nawet żonaci faceci nie cyrtolą się wstawic swojego zdjęcia. Niektóre serwisy randkowe jeśli wykupi się opcje premium mogą nawet ukryć profil delikwenta. Znałam przypadek gdzie mąż jednej znajomej był równocześnie na badoo, sympatia, etodate i już nie pamiętam jeszcze jednego. W każdym bądź razie jego żona czuła, że coś kombinuje. Wiecie jak go złapała? Kupił wersję premium etodate i co miesiac doliczano za to jakaś niewielka kwotę, na rachunku widniała pozycja :subskrypcja etodate. Jak już się wydało, oczywiście on twierdził, że nie wie skąd to, znajoma znalazła jego tablet. Jak przeczytała to co on wypisywał do tych dziewczyn to byście nie uwierzyły. Singiel po przejściach. Zaradny, szczery. A jak on pisał z kobietami. Zazwyczaj one kończyły znajomość bo on oczywiście rzadko kiedy chciał się spotykać. Chyba że z mężatkami na sex bo i one miały do stracenia tyle co on. I jeszcze coś. Zawsze to na co czrhamy potęguje i wyolbrzymia jakość tego co ma być. Tym bardziej się myśli o tej osobie, fantazjuje, czeka na ten czas. Sama kiedyś pisałam z gościem który miał żonę i dziecko. Nie jestem naiwna, ale na początku nigdy bym nie pomyślała że facet ma rodzinę. Także bierzcie pod uwagę taka możliwość.
Ameryki nie odkryłaś, że ludzie się zdradzają i wykorzystują do tego coraz częściej nowe technologie

Ale ja bym się nie rozpędzała z tymi podejrzeniami, bo paranoi można dostać. Jak cię ktoś będzie chciał oszukać to i tak oszuka. Zresztą nigdy nie dawałam w prawo ludzi bez zdjęć, bo zwyczajnie mogą być nie w moim guście wizualnie. Szkoda mi było czasu.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 10:42   #2614
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Seraffina30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a nie pomyślałyście, że gość ma po prostu żonę? Niektórzy tak mają, że muszą czuć te adrenalinę, szukają uznania w oczach innych kobiet. Żona go zaniedbuje, oczywiście on tak zawsze uważa, zazwyczaj to on nic nie jest lepszy aby te relacje naprawiać. Na portalach randkowych nawet żonaci faceci nie cyrtolą się wstawic swojego zdjęcia. Niektóre serwisy randkowe jeśli wykupi się opcje premium mogą nawet ukryć profil delikwenta. Znałam przypadek gdzie mąż jednej znajomej był równocześnie na badoo, sympatia, etodate i już nie pamiętam jeszcze jednego. W każdym bądź razie jego żona czuła, że coś kombinuje. Wiecie jak go złapała? Kupił wersję premium etodate i co miesiac doliczano za to jakaś niewielka kwotę, na rachunku widniała pozycja :subskrypcja etodate. Jak już się wydało, oczywiście on twierdził, że nie wie skąd to, znajoma znalazła jego tablet. Jak przeczytała to co on wypisywał do tych dziewczyn to byście nie uwierzyły. Singiel po przejściach. Zaradny, szczery. A jak on pisał z kobietami. Zazwyczaj one kończyły znajomość bo on oczywiście rzadko kiedy chciał się spotykać. Chyba że z mężatkami na sex bo i one miały do stracenia tyle co on. I jeszcze coś. Zawsze to na co czrhamy potęguje i wyolbrzymia jakość tego co ma być. Tym bardziej się myśli o tej osobie, fantazjuje, czeka na ten czas. Sama kiedyś pisałam z gościem który miał żonę i dziecko. Nie jestem naiwna, ale na początku nigdy bym nie pomyślała że facet ma rodzinę. Także bierzcie pod uwagę taka możliwość.

Ja miałam takie przypuszczenia jeżeli chodziło o ostatniego faceta i jego brak chęci do spotkania. Z drugiej strony, na nic nie trafiłam. Miałam jego dane, dostęp do portali internetowych. Na relacjach był wyłącznie z kolegami. Pewna informacja na FB też zdecydowanie sugerowała, że jest sam. Także nie wiem. Ostatecznie myślę, że po prostu facet szukał kogoś na szybki numerek i zrozumiał, że ze mną mu nie wyjdzie.
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 10:56   #2615
niki1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 61
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Erodate to wylęgarnia żonatych facetów szukających odskoczni, wiem, bo byłam tam gdy szukałam jakiejś fajnej, niezobowiązującej relacji Z jednym się nawet spotkałam, nie przyznał się w wiadomościach, że jest żonaty, dopiero na spotkaniu zaczął opowiadać jaka to jego żona jest okropna, taka czy owaka, ile ja się nasłuchałam od tych facetów to moje A niektóre kobietki pewnie w życiu by nie pomyślały, że ich ukochany miś robi takie rzeczy za plecami :P

Edytowane przez niki1122
Czas edycji: 2021-08-19 o 10:59
niki1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 11:50   #2616
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Ja miałam takie przypuszczenia jeżeli chodziło o ostatniego faceta i jego brak chęci do spotkania. Z drugiej strony, na nic nie trafiłam. Miałam jego dane, dostęp do portali internetowych. Na relacjach był wyłącznie z kolegami. Pewna informacja na FB też zdecydowanie sugerowała, że jest sam. Także nie wiem. Ostatecznie myślę, że po prostu facet szukał kogoś na szybki numerek i zrozumiał, że ze mną mu nie wyjdzie.



Aż muszę zacytować samą siebie. Dziewuchy, kopacz znów dał znać. I tym razem nie owijał w bawełnę bo... on szuka seksu! I jeżeli ja też to jednak możemy się spotkać, a jeżeli nie to nara... Oczywiście rzekłam "to nara".
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 11:59   #2617
RunRunRebel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 120
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Aż muszę zacytować samą siebie. Dziewuchy, kopacz znów dał znać. I tym razem nie owijał w bawełnę bo... on szuka seksu! I jeżeli ja też to jednak możemy się spotkać, a jeżeli nie to nara... Oczywiście rzekłam "to nara".

A to nie mógł od razu powiedzieć zamiast oszczędzić sobie i Tobie czasu oraz dziwnych podchodów? Ja pierdzielę, co za pipa...
RunRunRebel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-19, 12:18   #2618
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez RunRunRebel Pokaż wiadomość
A to nie mógł od razu powiedzieć zamiast oszczędzić sobie i Tobie czasu oraz dziwnych podchodów? Ja pierdzielę, co za pipa...
Moze myslal, ze koro boski pilkarz, to dziewczyna sama zaproponuje seks, wtedy nie wyszedl by na chama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 12:49   #2619
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Napisał do mnie ale nie odpisałem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I słusznie.
Można go spokojnie skreślić.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 12:51   #2620
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Napisał do mnie ale nie odpisałem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i ok ; ]
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 12:54   #2621
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Moze myslal, ze koro boski pilkarz, to dziewczyna sama zaproponuje seks, wtedy nie wyszedl by na chama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Piłkarz czekał na zaproszenie na szybki numerek między połowami meczu a ja zero. No nie padłam do jego stóp, a on przecież wysyłał filmiki i zdjęcia z zalotnym spojrzeniem. "Patrz mała, jakie gole strzelam i jaki jestem boski". W końcu nie wytrzymał i wypalił wprost.



Ale dam mu punkty za wytrwałość, bo serio długo kombinował. Raz go zbanowałam, wrócił z przeprosinami ciągle wierząc, że się mu uda. Potem drugi raz, to błagał o zostawienie go chociaż w znajomych na FB.
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-19, 12:55   #2622
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Zwykle jestem dzikusem i ostatnia relacja dała mi mocno w kość ale pomyślałam, że jak się nie otworzę to nigdy nikogo nie poznam. Dwa dni pisałam z chłopakiem - na luzie, bez pytań o przyszłość, poglądy, totalny luz. Umówiliśmy się na przysłowiowe piwko. Początkowo wszystko super. Ale kiedy ja ledwo wypiłam zamówionego drinka on kończył 4 piwo, które chyba za mocno uderzyło mu do głowy. Zakończyłam spotkanie i się rozstaliśmy. W domu mało nie smiechłam bo na Messenger czekała na mnie wiadomość od niego... Wydźwięk jednoznaczny - ja mam duży problem z ilością/jakością alkoholu i on nie chce uzależnionej dziewczyny. no bo piwem zalewał się z powodu spragnienia.
Tak mnie rozbawiło to, że dziś robota mi nie idzie zupełnie. Nawet cukierków z alkoholem nie lubię a tutaj już zatwardziały smakosz z opisu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 12:57   #2623
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Mamrot - o matko! Co za typ Już pomijam hipokryzję, ale jak on mógł w godiznę wypić 4 piwa? Masakraaaaaaaaa
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 13:04   #2624
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88862530]Mamrot - o matko! Co za typ Już pomijam hipokryzję, ale jak on mógł w godiznę wypić 4 piwa? Masakraaaaaaaaa[/QUOTE]Trwało to dłużej jak godzinę. Ale to ostatnie piwo zdrowo mu wjechało na głowę. A co chwilę dopytywał mnie czy nie chce jeszcze jednego drinka bo tak swojego pije i pije i skończyć nie mogę.
Ale w sumie jednoczenie mimo negatywnego wydźwięku to uśmiałam się za wszystkie czasy. Kolejno sądzę, że na poznawanie kogoś w celach miłosnych nie jestem gotowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 13:27   #2625
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Moze myslal, ze koro boski pilkarz, to dziewczyna sama zaproponuje seks, wtedy nie wyszedl by na chama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale jaka desperacja. Musi nie być jednak taki boski bo najwyraźniej nikogo chętnego nie znalazł więc znów usiłował wrócić do dziewczyny, która go zablokowała i powiedziała nie. :brzyda l:
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 13:28   #2626
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mamrot28 Pokaż wiadomość
Zwykle jestem dzikusem i ostatnia relacja dała mi mocno w kość ale pomyślałam, że jak się nie otworzę to nigdy nikogo nie poznam. Dwa dni pisałam z chłopakiem - na luzie, bez pytań o przyszłość, poglądy, totalny luz. Umówiliśmy się na przysłowiowe piwko. Początkowo wszystko super. Ale kiedy ja ledwo wypiłam zamówionego drinka on kończył 4 piwo, które chyba za mocno uderzyło mu do głowy. Zakończyłam spotkanie i się rozstaliśmy. W domu mało nie smiechłam bo na Messenger czekała na mnie wiadomość od niego... Wydźwięk jednoznaczny - ja mam duży problem z ilością/jakością alkoholu i on nie chce uzależnionej dziewczyny. no bo piwem zalewał się z powodu spragnienia.
Tak mnie rozbawiło to, że dziś robota mi nie idzie zupełnie. Nawet cukierków z alkoholem nie lubię a tutaj już zatwardziały smakosz z opisu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To się w psychologii nazywa chyba projekcja, kiedy swoje problemy (w tym przypadku z alkoholem) przypisujesz innym. Kazałabym mu się popukać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 18:03   #2627
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Piłkarz czekał na zaproszenie na szybki numerek między połowami meczu a ja zero. No nie padłam do jego stóp, a on przecież wysyłał filmiki i zdjęcia z zalotnym spojrzeniem. "Patrz mała, jakie gole strzelam i jaki jestem boski". W końcu nie wytrzymał i wypalił wprost.

Ale dam mu punkty za wytrwałość, bo serio długo kombinował. Raz go zbanowałam, wrócił z przeprosinami ciągle wierząc, że się mu uda. Potem drugi raz, to błagał o zostawienie go chociaż w znajomych na FB.
Ale to w sumie słabo działa ta jego strategia i czar skoro musiał w końcu prawie, że wprost się prosić o seks. Widać jednak mało fanek boskich piłkarzy z 4 ligi.

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Ale jaka desperacja. Musi nie być jednak taki boski bo najwyraźniej nikogo chętnego nie znalazł więc znów usiłował wrócić do dziewczyny, która go zablokowała i powiedziała nie. :brzyda l:
Do-kła-dnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 18:57   #2628
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Aż muszę zacytować samą siebie. Dziewuchy, kopacz znów dał znać. I tym razem nie owijał w bawełnę bo... on szuka seksu! I jeżeli ja też to jednak możemy się spotkać, a jeżeli nie to nara... Oczywiście rzekłam "to nara".
No nie wierzę,w koncu to wydusil z siebie. Szkoda,że tyle czasu Ci zmarnował
Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Napisał do mnie ale nie odpisałem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi,że to kolejny oszust
Cytat:
Napisane przez Mamrot28 Pokaż wiadomość
Zwykle jestem dzikusem i ostatnia relacja dała mi mocno w kość ale pomyślałam, że jak się nie otworzę to nigdy nikogo nie poznam. Dwa dni pisałam z chłopakiem - na luzie, bez pytań o przyszłość, poglądy, totalny luz. Umówiliśmy się na przysłowiowe piwko. Początkowo wszystko super. Ale kiedy ja ledwo wypiłam zamówionego drinka on kończył 4 piwo, które chyba za mocno uderzyło mu do głowy. Zakończyłam spotkanie i się rozstaliśmy. W domu mało nie smiechłam bo na Messenger czekała na mnie wiadomość od niego... Wydźwięk jednoznaczny - ja mam duży problem z ilością/jakością alkoholu i on nie chce uzależnionej dziewczyny. no bo piwem zalewał się z powodu spragnienia.
Tak mnie rozbawiło to, że dziś robota mi nie idzie zupełnie. Nawet cukierków z alkoholem nie lubię a tutaj już zatwardziały smakosz z opisu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mistrz po prostu! Najlepiej nie widzieć problemu u siebie,a innym wytykać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 19:29   #2629
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88862530]Mamrot - o matko! Co za typ Już pomijam hipokryzję, ale jak on mógł w godiznę wypić 4 piwa? Masakraaaaaaaaa[/QUOTE]Jedna sprawa, że cztery piwa w godzinę, ale ile by musiał biegać sikać między tymi piwami jak to aż cztery (!).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-19, 19:38   #2630
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Jedna sprawa, że cztery piwa w godzinę, ale ile by musiał biegać sikać między tymi piwami jak to aż cztery (!).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie pecherz zaparawiony w bojach i taka ilosc to dopiero rozgrzewka 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 21:09   #2631
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Czaicie że ten typ napisał do mojej koleżanki dzisiaj wieczorem na tinderze czy ma ochote się spotkać wieczorem na drinka, ona go usunęła to napisał do mnie kolejna wiadomość czy może wpaść xDD ja oczywiście nie reaguje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 21:15   #2632
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Czaicie że ten typ napisał do mojej koleżanki dzisiaj wieczorem na tinderze czy ma ochote się spotkać wieczorem na drinka, ona go usunęła to napisał do mnie kolejna wiadomość czy może wpaść xDD ja oczywiście nie reaguje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HAHHAHHAHAHAHHAHHAH
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 21:19   #2633
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Czaicie że ten typ napisał do mojej koleżanki dzisiaj wieczorem na tinderze czy ma ochote się spotkać wieczorem na drinka, ona go usunęła to napisał do mnie kolejna wiadomość czy może wpaść xDD ja oczywiście nie reaguje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cóż... przynajmniej nie będziesz mieć wątpliwości czy dobrze zrobiłaś
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 21:22   #2634
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

I nawet zaproponował to samo miejsce xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 21:24   #2635
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88863375]HAHHAHHAHAHAHHAHHAH [/QUOTE]+1
Co za gość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 21:28   #2636
Hairlooser
Raczkowanie
 
Avatar Hairlooser
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Niech się koleżanka umówi i... Ty też pójdź
Hairlooser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 21:29   #2637
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Ja często wybieram takich dziwnych kolesi. Muszę to przepracowac na nowej terapii bo na tej ostatniej zauwzylam od dawna że stoję w miejscu....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Nawet koleżanki są w szoku że ja zawsze trafię na taki "egzemplarz"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 21:47   #2638
Hairlooser
Raczkowanie
 
Avatar Hairlooser
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

To może posingluj jakiś czas, bez umawiania się, szukania, zregeneruj energię
Hairlooser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 21:55   #2639
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hairlooser Pokaż wiadomość
To może posingluj jakiś czas, bez umawiania się, szukania, zregeneruj energię
To pierwszy facet z którym umówiłam się od 2 miesięcy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-19, 22:55   #2640
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Aż muszę zacytować samą siebie. Dziewuchy, kopacz znów dał znać. I tym razem nie owijał w bawełnę bo... on szuka seksu! I jeżeli ja też to jednak możemy się spotkać, a jeżeli nie to nara... Oczywiście rzekłam "to nara".
Co za palant Szkoda, że od razu nie powiedział

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Ja często wybieram takich dziwnych kolesi. Muszę to przepracowac na nowej terapii bo na tej ostatniej zauwzylam od dawna że stoję w miejscu....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Nawet koleżanki są w szoku że ja zawsze trafię na taki "egzemplarz"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też był taki okres w moich życiu, że umawiając się, albo pisząc przez portale trafiałam głównie na chamów i toksyków. Potem właśnie terapeuta uświadomił mi, że wynikało to z dużej potrzeby bycia z kimś. Z tego powodu ignorowałam niepokojące sygnały.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-27 19:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.