Nowopoznany facet, nie wiem o co mu chodzi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-25, 19:03   #31
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Nowopoznany facet, nie wiem o co mu chodzi

Autorko, zawsze tak masz, że doszukujesz się znaków na "tak" w przypadku byle jakiej znajomości z facetem? Bo poziom desperacji level hard. Sorry. Tak to wygląda. Żeby to jeszcze był jakiś model, Adonis, to moglabym zrozumieć. Ale nieświeży pan "na odwal" a Ty szukasz znaków na niebie i ziemi, że może warto.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-08-25 o 19:54
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 19:47   #32
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Nowopoznany facet, nie wiem o co mu chodzi

Cytat:
Napisane przez Ann_ka87 Pokaż wiadomość
Uważasz że siedzenie w kawiarni półtorej godziny to mało? Po tym czasie to ja zaproponowałam spacer, bo on chciał dalej siedzieć i gadać. Nie fajne z jego strony m.in. było to że pod pretekstem pójścia do samochodu żeby zobaczył czy nie dostał mandatu on się nagle chciał zmyć. Bał się, bo pewnie sam by nie trafił.[
Jak można gdzieś dziś nie trafić?
Mapy gogle i trafi się wszędzie nawet po ciemku.

Strasznie szukasz dziwacznych wytłumaczeń w dodatku traktując drugiego człowieka jak upośledzonego umysłowo. Koleś umie obsłużyć aplikacje randkową to i mapy gogle obsłuży.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 20:31   #33
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 386
Dot.: Nowopoznany facet, nie wiem o co mu chodzi

Mi nawet nie przyszłoby do głowy rozkminiać tę sytuację, cieszyłabym się, że już po wszystkim i dała sobie spokój Litości, idąc na pierwszą randkę człowiek jednak jakoś się stara, przychodzi świeży, zadbany, chociażby z szacunku dla drugiej osoby. Nawet jeśli gość dojeżdżał ileś tam km i ma problem z potliwością, to w dzisiejszych czasach naprawdę można sobie z tym poradzić. Poza tym od samego początku jego zachowanie jest dość dziwne, teksty też. Nie rozumiem też pomysłu pójścia do kina na tak wczesnym etapie poznawania się - jakie tam są warunki do rozmowy, zaobserwowania czyjegoś zachowania itp?
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 20:32   #34
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Nowopoznany facet, nie wiem o co mu chodzi

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 00:54
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 20:34   #35
lanolin
Raczkowanie
 
Avatar lanolin
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 97
Dot.: Nowopoznany facet, nie wiem o co mu chodzi

Jeny, aż przypomniała mi się randka, z której uciekłam koleś nie dość, że inaczej wyglądał niż za swoich sympatycznych zdjęciach z wycieczek, był mega niepewny siebie, to jeszcze niezbyt zadbany...No taka łajza po prostu.
lanolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 22:12   #36
Ann_ka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 25
Dot.: Nowopoznany facet, nie wiem o co mu chodzi

Droga MsN,

Randka na której z nim byłam była pierwszą, byliśmy w kawiarni, w trakcie rozmowy zaproponował czy nie chciałabym pójść z nim na kolejną do kina. Nie miał brudnych paznokci ani rąk, po prostu przepoconą bluzkę, upierniczony plecak. Nie mam go w znajomych jak zagadał w klubie to wysłałam mu coś na messengerze, nie przyjęłam go do znajomych, a konto mam ustawione tak że nic na nim nie widać. Weszłam na jego konto żeby zobaczyć co na nie dodaje itd, chyba każda z nas przed randką by to zrobiła. Zdaję sobie sprawę, że jak facet rzuca takimi tekstami to może mu chodzić tylko o jedno.
Ann_ka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 22:37   #37
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nowopoznany facet, nie wiem o co mu chodzi

Cytat:
Napisane przez Ann_ka87 Pokaż wiadomość
Droga MsN,

Randka na której z nim byłam była pierwszą, byliśmy w kawiarni, w trakcie rozmowy zaproponował czy nie chciałabym pójść z nim na kolejną do kina. Nie miał brudnych paznokci ani rąk, po prostu przepoconą bluzkę, upierniczony plecak. Nie mam go w znajomych jak zagadał w klubie to wysłałam mu coś na messengerze, nie przyjęłam go do znajomych, a konto mam ustawione tak że nic na nim nie widać. Weszłam na jego konto żeby zobaczyć co na nie dodaje itd, chyba każda z nas przed randką by to zrobiła. Zdaję sobie sprawę, że jak facet rzuca takimi tekstami to może mu chodzić tylko o jedno.
OK. No teraz trochę z tego opisu wyłania się łagodniejszy obraz jego osoby (że jednak nie miał brudnych rąk ani paznokci tylko przepocony t-shirt i ubrudzony plecak, cóż zdarza się, to nie jest koniec świata). Niemniej jednak koleś malował się, kreował na dziwnego typa, w ogóle jakby nie był zainteresowany Tobą ani spotkaniem. Dobrze, że go sobie odpuściłaś bo trochę malujesz się na desperatkę, a desperacja jest tylko dobra przy toksykach i być może facetach niezaradnych życiowo jeśli kobieta myśli, że muszą być jakiekolwiek gacie bo na lepszego to ona nie zasługuje. Nie, zasługujesz na kogoś lepszego, nie na creepa, incela czy jakiegoś zaburzonego. Co zaś do tego o czym wspominałam, że jestem przeciwnikiem wysyłania zaproszeń niezależnie jaką płeć ma dana osoba (przy poznawaniu się) miałam na myśli swoje doświadczenia, z którymi się zmierzyłam, ale nie wątpię, że inni też się z nimi mierzą i ich doświadczają bo to nie są sytuacje które występują baaardzo rzadko. Zdarzają się.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2021-08-25 o 22:39
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-25, 23:29   #38
Ann_ka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 25
Dot.: Nowopoznany facet, nie wiem o co mu chodzi

Nie ja go odpuściłam tylko on mnie olał. Zresztą nieważne.. dziękuję za miłe słowa ❤
Ann_ka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 00:00   #39
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Nowopoznany facet, nie wiem o co mu chodzi

Zachowujesz się jak desperatka. Ty do niego pierwsza napisałaś, on się spóźnił, przyszedł nieprzygotowany, a po spotkaniu się nie odezwał. Tego oczekujesz od mężczyzny? Na pewno jesteś fajną dziewczyną, tylko brakuje ci pewności siebie. Nie marnuj czasu na na facetów, którzy tylko bajerują i nie wkładają żadnego wysiłku w znajomość.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 00:12   #40
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Nowopoznany facet, nie wiem o co mu chodzi

Cytat:
Napisane przez Ann_ka87 Pokaż wiadomość
Nie ja go odpuściłam tylko on mnie olał. Zresztą nieważne.. dziękuję za miłe słowa ❤
Ważne, bo powinnaś się jednak zastanowić skąd ta desperacja. Inaczej będziesz z jakiś czas miała powtórkę z rozrywki. Może nawet z nim, bo takie typki lubią sobie przypomnieć o dziewczynie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-27, 16:45   #41
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Nowopoznany facet, nie wiem o co mu chodzi

Cytat:
Napisane przez Ann_ka87 Pokaż wiadomość
Nie ja go odpuściłam tylko on mnie olał. Zresztą nieważne.. dziękuję za miłe słowa ❤
Rany boskie, to stawiasz krzyżyk na facecie i next!
Zamiast przeżywać, że taki lump cię nie docenił, zastanów się, po co chciałaś go uszczęśliwiać na siłę.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-27 17:45:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.