Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-30, 20:31   #4051
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Szkoda, że podczytując systemu nie potrafią naprawić...
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 21:58   #4052
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Nie chcą. Nie opłacałoby się...
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 06:43   #4053
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 066
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Byłam wczoraj w stacjonarce wyjaśnić czemu nie mogę złożyć zamówienia z odbiorem w sklepie ze względu na brak zestawu "kosmetyczka+tusz". Pani oczywiście nic nie wie, nic nie może zrobić. A zestawów na sklepie jest kilkaset także już nie wiem z kim się teraz w tej sprawie kontaktować
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 06:55   #4054
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w stacjonarce wyjaśnić czemu nie mogę złożyć zamówienia z odbiorem w sklepie ze względu na brak zestawu "kosmetyczka+tusz". Pani oczywiście nic nie wie, nic nie może zrobić. A zestawów na sklepie jest kilkaset także już nie wiem z kim się teraz w tej sprawie kontaktować
Może to specjalna zagrywka, żeby klienci robili zakupy stacjonarnie (zwłasza ci co nie mają darmowej dostawy w sklepie on-line)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 07:39   #4055
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Stara maseczka hydra też już jest niedostępna. Czekałam na nowe goldowe darmowe wysyłki w październiku i klops. Wzięłam na próbę nową maseczkę dotleniającą, myślałam że to następczyni hydry, ale wielkie rozczarowanie. Po nałożeniu, odczekaniu i przetarciu wacikiem twarz jest ściągnięta i napięta, musiałam umyć i nałożyć krem. Kolejna zmiana na gorsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To pewnie też zależy od skory, ja dotleniajaca sobie chwalę, nawilża i jest przyjemna, może nic specjalnego, ale skora jest nawilżona. W drugim zamówieniu wzięłam glinkę, która mnie zachwyciła i właśnie te starsza wersję.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 08:28   #4056
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez marlenaa08 Pokaż wiadomość
To fakt, malutki bardzo, ja swój córce oddałam, bo przez ten rozmiar wydaje się być taki dziecięcy kalendarz lepszy niż kubek, mały, poręczny, już z niego korzystam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to ile ten kubek ma ml? jak filizanka do kawy mala? mi się na zdjeciu bardzo podoba- taki w kwiatki wiosenny i kiedys dawniejsze kubki od YR byly w miarę ok- tzn. normalne takie.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Stara maseczka hydra też już jest niedostępna.
juz dostepna.
dziekujemy wam podczytujący pracownicy YR!
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 09:33   #4057
jouka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 292
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Chciałam zapytać o maseczki oczyszczające - jedna jest z glinką, a druga z węglem. Którą polecacie? I która jest delikatniejsza? Mam przetłuszczającą się, ale dość wrażliwą skórę i trochę boję się podrażnienia.
jouka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-01, 09:48   #4058
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w stacjonarce wyjaśnić czemu nie mogę złożyć zamówienia z odbiorem w sklepie ze względu na brak zestawu "kosmetyczka+tusz". Pani oczywiście nic nie wie, nic nie może zrobić. A zestawów na sklepie jest kilkaset także już nie wiem z kim się teraz w tej sprawie kontaktować
Ja pisałam do BOKu kilka razy, na messengerze. Panie ze stacjo na moją prośbę 2 razy dzwoniły zgłosić problem. Nic, zero odzewu od tygodnia. Martwa cisza... Po prostu gdzieś mają klientów A przecież wystarczyło według nich wyczyścić cookies i historię przeglądania🤦 A tu sobie tyle czasu poradzić specjaliści nie mogą🤦

Chciałam złożyć 2 zamówienia i namówić szwagierkę, by też skorzystała z promki, ale bez możliwości odbioru za free w stacjonarce to ja dziękuję...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 10:19   #4059
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 066
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Na messengerze pisałam już w tym tygodniu. Dziś jeszcze pisałam do BOKu. Zobaczymy czy odpiszą. Ja też chciałam 2 zamówienia złożyć i mama chciała te skorzystać ale w takiej sytuacji podziękuję.

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Ja pisałam do BOKu kilka razy, na messengerze. Panie ze stacjo na moją prośbę 2 razy dzwoniły zgłosić problem. Nic, zero odzewu od tygodnia. Martwa cisza... Po prostu gdzieś mają klientów A przecież wystarczyło według nich wyczyścić cookies i historię przeglądania🤦 A tu sobie tyle czasu poradzić specjaliści nie mogą🤦

Chciałam złożyć 2 zamówienia i namówić szwagierkę, by też skorzystała z promki, ale bez możliwości odbioru za free w stacjonarce to ja dziękuję...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 10:27   #4060
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

No jak to mają klienta gdzieś?
Do mnie dziś dzwoniła pani z ofertą urodzinową (pierwszy telefon od YR), ale nie mam czasu na pogawędki i ma dzwonić później
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 10:53   #4061
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 824
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
No jak to mają klienta gdzieś?
Do mnie dziś dzwoniła pani z ofertą urodzinową (pierwszy telefon od YR), ale nie mam czasu na pogawędki i ma dzwonić później
A ja jestem ciekawa, jak uwolnić się od telefonów od YR. Wydzwaniają od lat, mimo że nigdy niczego z tych telefonów nie zamówiłam i w większości robię zamówienia internetowe. Lepiej by przysłali comiesięczną ofertę na maila, to by było coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-01, 11:02   #4062
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88928365]to ile ten kubek ma ml? jak filizanka do kawy mala? mi się na zdjeciu bardzo podoba- taki w kwiatki wiosenny i kiedys dawniejsze kubki od YR byly w miarę ok- tzn. normalne takie.[/QUOTE]

Kubek ma ładną grafikę, ale jest malutki.
Wysokość 8cm, średnica 7cm. Dla porównania kalendarz 15x10cm.
Mnie ten kubek kusił, ale że lubię duże kubki, to odpuściłam.
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 11:27   #4063
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez jouka2 Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać o maseczki oczyszczające - jedna jest z glinką, a druga z węglem. Którą polecacie? I która jest delikatniejsza? Mam przetłuszczającą się, ale dość wrażliwą skórę i trochę boję się podrażnienia.
Nie wiem czy z czystym sumieniem można polecać po 1 użyciu, ale wypróbowałam z glinka I cera jest wygładzona, na mnie zadziałała wspaniale, lepiej niż ulubiona maseczka Origins. Nie wysuszyła mocno, wydaje mi się, że ta z weglem może działać intensywniej.

EDIT : Maseczka w piance i stara nawilżająca znów są dostępne na stronie, więc popełniłam kolejne zamówienie, bo piankowa była na mojej liście.
__________________


Edytowane przez KarinaBallerina
Czas edycji: 2021-10-01 o 11:33
KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 11:47   #4064
marlenaa08
Raczkowanie
 
Avatar marlenaa08
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 299
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88928365]to ile ten kubek ma ml? jak filizanka do kawy mala? mi się na zdjeciu bardzo podoba- taki w kwiatki wiosenny i kiedys dawniejsze kubki od YR byly w miarę ok- tzn. normalne takie.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------


juz dostepna.
dziekujemy wam podczytujący pracownicy YR! [/QUOTE]Kubek jest malutki, jak taka mała filiżanka, jest mniej więcej o połowę mniejszy od takiego zwykłego, dużego kubka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 11:58   #4065
amorito
Amorito
 
Avatar amorito
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
No jak to mają klienta gdzieś?
Do mnie dziś dzwoniła pani z ofertą urodzinową (pierwszy telefon od YR), ale nie mam czasu na pogawędki i ma dzwonić później
O informuj tu nas jakie brylanty dostaniesz na urodziny, do goldowej paczki

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
A ja jestem ciekawa, jak uwolnić się od telefonów od YR. Wydzwaniają od lat, mimo że nigdy niczego z tych telefonów nie zamówiłam i w większości robię zamówienia internetowe. Lepiej by przysłali comiesięczną ofertę na maila, to by było coś.
Do mnie dzwoni przemiła babka, nigdy nie narzekam bo jak powiem że dziś nie, to rozumie i bez kwękania.

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Ja pisałam do BOKu kilka razy, na messengerze. Panie ze stacjo na moją prośbę 2 razy dzwoniły zgłosić problem. Nic, zero odzewu od tygodnia. Martwa cisza... Po prostu gdzieś mają klientów A przecież wystarczyło według nich wyczyścić cookies i historię przeglądania🤦 A tu sobie tyle czasu poradzić specjaliści nie mogą🤦

Chciałam złożyć 2 zamówienia i namówić szwagierkę, by też skorzystała z promki, ale bez możliwości odbioru za free w stacjonarce to ja dziękuję...
To skoro u nich martwa cisza, to Ty im stale przypominaj, do skutku.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88928365]to ile ten kubek ma ml? jak filizanka do kawy mala? mi się na zdjeciu bardzo podoba- taki w kwiatki wiosenny i kiedys dawniejsze kubki od YR byly w miarę ok- tzn. normalne takie.
[/QUOTE]
stare kubki byly super, z jakim kodem zamowic obecny kubek, bo nie widze ?
amorito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 12:09   #4066
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
No jak to mają klienta gdzieś?
Do mnie dziś dzwoniła pani z ofertą urodzinową (pierwszy telefon od YR), ale nie mam czasu na pogawędki i ma dzwonić później
Bo Ty jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę
Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
O informuj tu nas jakie brylanty dostaniesz na urodziny, do goldowej paczki

Do mnie dzwoni przemiła babka, nigdy nie narzekam bo jak powiem że dziś nie, to rozumie i bez kwękania.

To skoro u nich martwa cisza, to Ty im stale przypominaj, do skutku.


stare kubki byly super, z jakim kodem zamowic obecny kubek, bo nie widze ?
Mam taki zamiar. W ciąży zrobiłam się upierdliwa, więc nie odpuszczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 13:23   #4067
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
O informuj tu nas jakie brylanty dostaniesz na urodziny, do goldowej paczki

Do mnie dzwoni przemiła babka, nigdy nie narzekam bo jak powiem że dziś nie, to rozumie i bez kwękania.

To skoro u nich martwa cisza, to Ty im stale przypominaj, do skutku.


stare kubki byly super, z jakim kodem zamowic obecny kubek, bo nie widze ?
z kodem indywidualnym wysłanym na maila,rzekomo ważnym do konca września, ale myślę że wygasili go wcześniej, bo sprawdzalam jakoś po 20tym i się nie dodawało, także myślę że to słynna Roskowa zagrywka "pojawiam się i znikam"



Czy TuRMania dostanie brylanty, to smiem wątpić, ale oczywiście życzę Jej tego

Co do przypominania to też Cie Karolina namawiam, bez pracy nie ma kołaczy. Kołacz aż się na Niedurnego usłyszą

a z bardziej przyjemnych tematów.
Dostałam paczkę wreszcie sprzed miesiąca i o dziwo:
status na wysłany
2 próbeczki z kremami
piękna zakładeczka
no i najlepsze: link do śledzenia paczki!!!

WRESZCIE Rosiek nam normalnieje i nie ma paczek widmo!


To mi się baardzo podoba więc chwalę. Mężowi zamowiłam żele z kodem voucher dobrze wyszło. Wszyscy zadowoleni
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 14:30   #4068
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
z kodem indywidualnym wysłanym na maila,rzekomo ważnym do konca września, ale myślę że wygasili go wcześniej, bo sprawdzalam jakoś po 20tym i się nie dodawało, także myślę że to słynna Roskowa zagrywka "pojawiam się i znikam"



Czy TuRMania dostanie brylanty, to smiem wątpić, ale oczywiście życzę Jej tego

Co do przypominania to też Cie Karolina namawiam, bez pracy nie ma kołaczy. Kołacz aż się na Niedurnego usłyszą

a z bardziej przyjemnych tematów.
Dostałam paczkę wreszcie sprzed miesiąca i o dziwo:
status na wysłany
2 próbeczki z kremami
piękna zakładeczka
no i najlepsze: link do śledzenia paczki!!!

WRESZCIE Rosiek nam normalnieje i nie ma paczek widmo!


To mi się baardzo podoba więc chwalę. Mężowi zamowiłam żele z kodem voucher dobrze wyszło. Wszyscy zadowoleni
Będę, będę Dziś pisałam na messengerze, ale oczywiście standardowa regułka, ze przekazali do działu internetowego i oczekują na odpowiedź.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 14:39   #4069
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
stare kubki byly super, z jakim kodem zamowic obecny kubek, bo nie widze ?
To była wrześniowa oferta. W tej chwili można jeszcze próbować stacjonarnie (przez pierwszych 7 dni października), tam gdzie uchowały się jeszcze kalendarze+kubki. Trzeba mieć ulotkę/smsa/mailing i wydać 79zł.

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
z kodem indywidualnym wysłanym na maila,rzekomo ważnym do konca września, ale myślę że wygasili go wcześniej, bo sprawdzalam jakoś po 20tym i się nie dodawało, także myślę że to słynna Roskowa zagrywka "pojawiam się i znikam"
Ja zrobiłam mini zamówienie 24.09. za 14,96zł z lakierem i żelem CuE i już wtedy od kilku dni zamiast zestawu kalendarz+kubek dodawał się szary koc. Tak więc kod działał, tylko skończyły się określone gratisy i zastąpili je innym prezentem. To się zdarza, więc jeśli zależy nam na konkretnym gratisie, to nie ma co zwlekać zbyt długo, bo może się wyczerpać
__________________
♥ fragrantica ♥

Edytowane przez Aleksa_888
Czas edycji: 2021-10-01 o 14:41
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-01, 19:53   #4070
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dziś odebrałam moje zamówienie z sierpnia. 144zl nie moje, a naczekalam się ponad 2 miesiące. Miałam anulować ale wkrótce podam z Golda, więc chyba już nie uda misie złożyć fajnego zamówienia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20211001-204755.jpg (66,2 KB, 116 załadowań)
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 08:37   #4071
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
To była wrześniowa oferta. W tej chwili można jeszcze próbować stacjonarnie (przez pierwszych 7 dni października), tam gdzie uchowały się jeszcze kalendarze+kubki. Trzeba mieć ulotkę/smsa/mailing i wydać 79zł.



Ja zrobiłam mini zamówienie 24.09. za 14,96zł z lakierem i żelem CuE i już wtedy od kilku dni zamiast zestawu kalendarz+kubek dodawał się szary koc. Tak więc kod działał, tylko skończyły się określone gratisy i zastąpili je innym prezentem. To się zdarza, więc jeśli zależy nam na konkretnym gratisie, to nie ma co zwlekać zbyt długo, bo może się wyczerpać
tak, dokladnie tak. Musialo sie skonczyc wczesniej.

Ale wczesniej nie mialam potrzeby na stanie w roskowej kolejce do realizacji. Dopiero w tym tygodniu dostalam zamowienie z sierpnia z kodem voucher, wiec nie chcialam kolejnych postojow.
No nic, beda inne akcje kubkowe
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 12:45   #4072
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 824
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Bardzo pozytywna recenzja Voile d'Ocre https://nezdeluxe.pl/2021/10/yves-ro...0Ja8mJDZT42BFA

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 13:18   #4073
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Bardzo pozytywna recenzja Voile d'Ocre https://nezdeluxe.pl/2021/10/yves-ro...0Ja8mJDZT42BFA

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja je uwielbiam
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 13:39   #4074
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Bardzo pozytywna recenzja Voile d'Ocre https://nezdeluxe.pl/2021/10/yves-ro...0Ja8mJDZT42BFA

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na tym blogu też są pochwały nad wycofana już serią Secrets d'Essences, a Voile d'Ocre i tak miałam w planach, chociaż Voile d'Ambre również mogliby przywrócić w jakiejś nowej serii, pod inną nazwą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 14:09   #4075
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Na tym blogu też są pochwały nad wycofana już serią Secrets d'Essences, a Voile d'Ocre i tak miałam w planach, chociaż Voile d'Ambre również mogliby przywrócić w jakiejś nowej serii, pod inną nazwą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nad Voile d'Ocre nie będę piąć z zachwytu- wiadomo, ogór... ale Ambra ma dla mnie nawet konsystencję olejku, żywicy. Kocham te perfumy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 14:12   #4076
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Jaki ogór? cieple jesienne nuty
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 15:48   #4077
jouka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 292
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Nie wiem czy z czystym sumieniem można polecać po 1 użyciu, ale wypróbowałam z glinka I cera jest wygładzona, na mnie zadziałała wspaniale, lepiej niż ulubiona maseczka Origins. Nie wysuszyła mocno, wydaje mi się, że ta z weglem może działać intensywniej.

EDIT : Maseczka w piance i stara nawilżająca znów są dostępne na stronie, więc popełniłam kolejne zamówienie, bo piankowa była na mojej liście.

Dzięki za odpowiedź
A czy któraś z Was używała maseczki Riche Creme? Jakieś opinie na jej temat?
jouka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 16:05   #4078
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jaki ogór? cieple jesienne nuty
Na mnie piękne kiszone ogóraski. Jakaś taka nuta na mnie wyłazi. Chociaż jak psikałam się w sklepie to jakiś inny ten zapach. Jakby była 10-tka to bym się pokusiła, bo setka poleciała w świat.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 23:15   #4079
krzysztof_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 53
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez jouka2 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź
A czy któraś z Was używała maseczki Riche Creme? Jakieś opinie na jej temat?
Ja używałem. Ale na całą noc zostawiałem na twarzy i stosowałem na krem na noc. Znam lepsze maski na noc, ale ta nie była zła. Spełniała swoją rolę, rano skóra była elastyczna, nawilżona w dobrej kondycji. Ze ezględu na to, że mam ulubione produkty tego typu i też chcę sprawdzać inne, raczej do tej RC prędko nie wrócę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krzysztof_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 19:08   #4080
ImmortalM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Czy może ktoś z Was doradzić czy maseczka z glinką lub węglem nadaje się do cery normalnej? Czy raczej tylko do przetłuszczającej się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ImmortalM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-19 11:28:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.