Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-10-04, 07:18   #4651
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

[1=3d9a9bd777fee7351c4ba8e a2bfeb1b870820984_624e207 10b6a4;88930638]Wychodzę z założenia ze im mniej osób będzie wiedziało o operacji tym lepiej. Narazie wie tylko mąż, rodzice, kuzynka i najbliżsi przyjaciele i mam nadzieje ze tak zostanie. Mi raczej nie będzie trudno ukryć operacji bo chce takie piersi jakie w sumie kiedyś miałam a w pracy chodzę w mundurze także mam nadzieje ze nikt nie zauważy różnicy[/QUOTE]Myślę dokładnie to samo. U mnie wie tylko mąż. Myślę że wizualnie w ubraniu nie będzie jakiegoś wielkiego Wow. Ja mam mnóstwo skóry, jak się ją wypełni będzie taki sam efekt jak w push upach w których chodziłam. "Koleżankom" z pracy nic nie mówię. Nawet nie uprzedzam że będzie zwolnienie lekarskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-04, 11:41   #4652
TakaJa06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 16
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja też nie zamierzam nikomu mówić. Oczywiście mąż będzie wiedział i siostra - bo i tak nic jej nie umknie XD ale rodzice, znajomi nie. Zależnie jaki będzie efekt PO, myślałam, żeby ew powiedzieć, że miałam jakiś lifting (jestem po długim karmieniu 2 dzieci), mastopeksja czy coś takiego
U dr Szczyta terminy dłuugie, ale w jego klinice jest też dr K.Bieganski który chyba też działa w poznaniu i zastanawiam się też nad nim, chyba umówię się do niego na konsultację. Pierwszą swoją konsultację mam u T.W. już w środę ależ jestem podekscytowana!!!
Myślicie, że lepiej jechać z mężem czy sama?
TakaJa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-04, 13:30   #4653
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez TakaJa06 Pokaż wiadomość
Ja też nie zamierzam nikomu mówić. Oczywiście mąż będzie wiedział i siostra - bo i tak nic jej nie umknie XD ale rodzice, znajomi nie. Zależnie jaki będzie efekt PO, myślałam, żeby ew powiedzieć, że miałam jakiś lifting (jestem po długim karmieniu 2 dzieci), mastopeksja czy coś takiego
U dr Szczyta terminy dłuugie, ale w jego klinice jest też dr K.Bieganski który chyba też działa w poznaniu i zastanawiam się też nad nim, chyba umówię się do niego na konsultację. Pierwszą swoją konsultację mam u T.W. już w środę ależ jestem podekscytowana!!!
Myślicie, że lepiej jechać z mężem czy sama?
O, ja podobnie z kilkoma rzeczami - też prawie nikomu nie mówię, a pierwszą konsultację mam równo za tydzień też zaczynam się już ekscytować.
Mi przy zapisie na konsultację przyszedł SMS, w którym miałam info, żeby nie przyprowadzać osób towarzyszących. Mąż i tak ze mną pojedzie, ale najwyżej poczeka w samochodzie jeśli ta wytyczna nadal będzie wiążąca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-04, 16:36   #4654
Kasia4004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 65
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Zostało mi 2 tyg i 1 dzien, zaczynam świrować, ale skupiam się na pozytywach, staram się już nie myśleć o powikłaniach, w sumie kilka procent to nie duzo
Kasia4004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-04, 20:53   #4655
123karool123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 98
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Nie stresuj się....

Sama przeszłam w życiu cztery operacje (nie plastyczne&#128540

I każda mogła mieć szerokie powikłania ale wtedy tak się nie myśli

Przy operacjach plastycznych nagle każdy sobie przypomina, że.. powikłania...

Nastaw się pozytywnie



Ja ciągle tak myślę, jestem wdzięczna, że tego doświadcze, że medycyna jest na tyle rozwinięta i że mnie na to stać

Cieszę się nawet na ten ból



Nie każdy może sobie pozwolić na takie zmiany, trzeba być wdzięcznym 😁

Kolejna część życia będzie już z nowym nabytkiem😜
123karool123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-04, 22:18   #4656
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Kasia4004 Pokaż wiadomość
Zostało mi 2 tyg i 1 dzien, zaczynam świrować, ale skupiam się na pozytywach, staram się już nie myśleć o powikłaniach, w sumie kilka procent to nie duzo
To naturalne że się stresujesz, nie na co dzień podejmuje się takie decyzje Pamiętaj jednak, że ta decyzja ma przed Tobą otworzyć całkiem nową rzeczywistość, o której pewnie od dawna marzyłaś

Cytat:
Napisane przez 123karool123 Pokaż wiadomość
Ja ciągle tak myślę, jestem wdzięczna, że tego doświadcze, że medycyna jest na tyle rozwinięta i że mnie na to stać
Cieszę się nawet na ten ból.
Nie każdy może sobie pozwolić na takie zmiany, trzeba być wdzięcznym ��
Kolejna część życia będzie już z nowym nabytkiem��
Dokładnie! Też tak sobie powtarzam, tym bardziej że mam już swoje lata i chcę z tego życia jeszcze pokorzystać z cyckami o jakich marzyłam od wielu lat


Co do mówienia innym, u mnie na razie wie tylko mąż, zastanawiam się nad powiedzeniem mamie, ale ona bardzo się wszystkim przejmuje, więc nie chcę żeby się stresowała. Może powiem kilku bliższym osobom, ale to się jeszcze okaże
Mam jednak obawy że tego się nie ukryje, rodzina na pewno zauważy zmianę, znajomi też, w pracy być może też (ale tego obawiam się akurat najmniej, zacznę ubierać się w luźne ciuchy i tyle ).
Sif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-04, 23:05   #4657
TakaJa06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 16
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jak to dobrze, że jesteście dziewczyny na tym forum i tak świetnie się wspieracie Mi czas ostatnio szybko leci, wręcz przecieka przez palce, dlatego myślę, że nie ma co się stresować na zapas, bo to wszystko tylko mignie a efekt zostanie piękny.
Ja się zastanawiam, czy brała któraś np drugą dobę pobytu w klinice? Ja mam w domu małe dzieciaki i wiem, że jak wrócę to nie będzie za bardzo taryfy ulgowej.
Czytałam, że któraś była dwie doby i, że nawet masaże miała wykonywane/ pokazywane jak później wykonywać samej. Rozmawiałyście o tym na konsultacji?
TakaJa06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-05, 09:25   #4658
3d9a9bd777fee7351c4ba8ea2bfeb1b870820984_624e20710b6a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Lekarz na konsultacji powiedział mi ze będę właśnie dwie doby w klinice
3d9a9bd777fee7351c4ba8ea2bfeb1b870820984_624e20710b6a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-05, 18:48   #4659
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja miałam zabieg o 15, a na drugi dzień ok. 10 wyszłam.
Powinnaś załatwić pomoc do dzieci, druga doba w klinice nie jest rozwiązaniem. Nie wiem w jakim wieku są dzieci, ale dźwiganie odpada przez kilka tygodni, weź to pod uwagę. Przez pierwszy tydzień po operacji trzeba się mocno oszczędzać.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-05, 21:29   #4660
TakaJa06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 16
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Na pewno mąż będzie wsparciem. dzieciaki niby już nie takie do noszenia, bo 3 i 6 lat. No ale tu właśnie dałaś mi do myślenia, bo jak mąż będzie w pracy, to mam nadzieję, że dzieci w przedszkolu, ale z kolei jeśli będą np. chorowały to jest jeszcze teściowa, tylko co jej powiedzieć poza tym teściowa lubi tak bez zapowiedzi do nas wpadać ze 2 razy w tyg żeby dzieciaki zobaczyć, hmmm no coś muszę pomyśleć, bo jej to na pewno nie powiem
Właśnie szperam po necie i obmyślam pyt na konsultację i musiałam jeszcze tu na forum zajrzeć, żeby zobaczyć co tu nowego słychać ja dam znać jak wrażenia po konsultacji, ale pewnie nie jutro, bo późno wracam do domu. buziaki dziewczyny

Edytowane przez TakaJa06
Czas edycji: 2021-10-05 o 23:03
TakaJa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 06:30   #4661
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

TakaJa06 daj znać, jak po tej konsultacji To Twoja jedyna konsultacja, czy idziesz też do kogoś innego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-07, 11:32   #4662
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Bylam dzis zrobic potrzebne badania. Dopadł mnie pierwszy stres związany z tym czy wyniki będą ok, bo na samą operację czekam i nie mogę się doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-07, 11:44   #4663
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Bylam dzis zrobic potrzebne badania. Dopadł mnie pierwszy stres związany z tym czy wyniki będą ok, bo na samą operację czekam i nie mogę się doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz już za chwilkę tę operację! Super, pozytywnie zazdroszczę.
Nie martw się wynikami na zapas, jesli do tej pory nic sama nie wylapalas, to jest duża szansa, że wszystko jest w normie. Zresztą nawet jak będą minimalne odchyły, to - z tego co czytam na grupie na FB - to i tak nie są przeciwwskazaniem do operacji.

Moje dwie konsultacje już w przyszłym tygodniu. W końcu! Czekam na nie od wakacji...

EDIT
Właśnie dostałam telefon i przyspieszyli mi konsultacje na DZIŚ! Lecę się przygotowywać
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2021-10-07 o 12:09
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-08, 11:43   #4664
TakaJa06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 16
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Sorki, ale nie miałam kiedy wejść na forum. Ja po pierwszej konsultacji, ale marnie ją oceniam. Dla mnie to trochę nieporozumienie- płacę 400 zł, a wizyta trwa 20 min. Tak, klientki umówione co 20 min, czy to taki standard? Bo ja odczułam to jako maszynkę do robienia pieniędzy. Niewiele się dowiedziałam, miałam sporo pytań, ale nie wszystkie oczywiście zadałam, bo jak dr mi odp na moje pyt, to na koniec dodawał, że to by było tyle na dzisiaj itp, czyli spławiał mnie.

W sumie, mam mieć później jeszcze jedną bezpłatną konsultację, bo mój przypadek wymaga dodatkowych badań/konsultacji, ale jakoś mnie nie przekonało takie podejście do klientek.
squirrelqa czekamy na Twoje relacje po konsultacji


Edytowane przez TakaJa06
Czas edycji: 2021-10-08 o 11:51
TakaJa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-08, 12:59   #4665
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

O, TakaJa06, a kto Cię tak nieładnie potraktował? To nie jest standardem. Przecież pierwsza konsultacja to taka wizytówka lekarza i on dobrze wie, że jeszcze na tym etapie nikt nie musi się już zapisać od razu na operację...
Ja przykładowo jestem zapisana aż do 4 lekarzy na konsultacje! Nie, nie mam świra, po prostu terminy do tych dwóch, których chciałam najbardziej są mega odległe, a chciałam się coś dowiedzieć i popchnąć temat do przodu szybciej.

A co do mojej spontanicznej konsultacji wczoraj - byłam u Anny B. w Warszawie. Piękna i charyzmatyczna kobieta w środowisku zdominowanym jednak przez mężczyzn. Konsultacja rzeczowa, pytałam o dużo rzeczy, dużo też sama dopowiadałam, aby upewnić się, że moja wiedza jest właściwa, że czegoś nie przekręciłem itp. Pani była baaaaardzo zaskoczona hasłami, które u nas na forum cały czas się przewijają, czyli "piersi się wybiją" oraz "mięsień puści". To drugie skwitowała "Oby ten mięsień właśnie nie puścił, bo to by była dopiero tragedia!" Czyli te terminy nie są dobrze widziane przez tego operatora.

W ogóle przed wizytą miałam od razu ankietę dot.stanu zdrowia, żeby lekarka od razu wiedziała, jakie ewentualnie problemy czy trudności zdrowotne mogą być problematyczne. Siedziałam chyba 45 minut, a i tak zaczełam trochę przed czasem.
No i najważniejsze! Mierzenie sizera - 400ml wydaje mi się już za ciężko, skłaniam się do 350ml, ewentualnie 375ml. Mam możliwość aż do 450ml, bo klata szeroka. Ale nie chcę jednak aż tyle...

Dużo pytałam o komplikacje - i przykurcz torebki, i te animacje, które ma tu jedna z nas (wypadł mi pełny nick z głowy, wybacz! ). O przykurczu dowiedziałam się ciekawej rzeczy - że jeśli zgłosi się z nim na czas do lekarza, to jest bardzo duża szansa na zahamowanie procesu przy pomocy leków, bez potrzeby operacji! I druga rzecz - te przykurcze często pojawiają się, gdy za wcześnie wraca się do normalnej sprawności oraz wtedy, gdy dociska się piersi zbyt szybko śpiąc na boku oraz uciskając usztywniany mi stanikami (nawet jeśli bez fiszbin, ale jest usztywniany).

Także konsultacje oceniam bardzo pozytywnie. Ale czy się na nią zdecyduję? Zobaczę po poniedziałku, bo wtedy mam drugą konsultację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-09, 20:42   #4666
TakaJa06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 16
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja byłam na konsultacji u TadeuszaW. w Warszawie, w planach mam też konsultacje u innych. Na tego się nastawiałam, sądziłam, że to będzie właśnie TEN, ale wielce się rozczarowałam. Nic rzeczowego się nie dowiedziałam. Po tej wizycie nawet zwątpiłam czy w ogóle dalej w to iść czy nie zrezygnować, ale mąż mi dodał otuchy i powiedział, żeby się nie zrażać, bo "Pierwsze śliwki robaczywki" Skoro piszesz squirrelqa, że u A.B tak dużo się dowiedziałaś to zapewne też się do niej wybiorę a czy brałaś ją pod uwagę, żeby to ona wykonała zabieg? Pisałaś o dwóch innych, możesz powiedzieć o kogo chodzi?
TakaJa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-10, 07:23   #4667
Kasia4004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 65
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, ja stchorzylam, miałam wszystkie wyniki badań ok, ale jednak potrzebuje jeszcze jednej konsultacji, tym razem idę do K. P, niestety wpływ na moją decyzję miało.przewertowanie forum i opinie o G N. J , i keipskie doświadczenia dwóch forumowiczek, wiadomo, że komplikacje się zdarzają bez względu na lekarza, jednak ja potrzebuje jeszcze jednej konsultacji, być może chirurg mężczyzna bardziej mnie przekona że podejmuje dobra decyzje
Kasia4004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-10, 17:58   #4668
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez TakaJa06 Pokaż wiadomość
Ja byłam na konsultacji u TadeuszaW. w Warszawie, w planach mam też konsultacje u innych. Na tego się nastawiałam, sądziłam, że to będzie właśnie TEN, ale wielce się rozczarowałam. Nic rzeczowego się nie dowiedziałam. Po tej wizycie nawet zwątpiłam czy w ogóle dalej w to iść czy nie zrezygnować, ale mąż mi dodał otuchy i powiedział, żeby się nie zrażać, bo "Pierwsze śliwki robaczywki" Skoro piszesz squirrelqa, że u A.B tak dużo się dowiedziałaś to zapewne też się do niej wybiorę a czy brałaś ją pod uwagę, żeby to ona wykonała zabieg? Pisałaś o dwóch innych, możesz powiedzieć o kogo chodzi?
Polecam A.B. to naprawdę taki lekarz nastawiony na pacjenta, nie zbywa, odpowiada, wszystko z uśmiechem i w dobrej atmosferze. Ale decyzji za Ciebie też nie podejmie (np. co do ostatecznej wielkości implantów), poda tylko propozycje i każe samej się zdecydować jak się czuje ale to pewnie większość tak robi.
Cały czas biorę A.B pod uwagę przy ostatecznym wyborze operatora. Inni to też Twój, czyli T.W., a także Piotr T., Jaroslaw.S. i Tomasz D.
Najbardziej chciałam tego ostatniego, ale pewnie nie doczekam terminu - konsultacja dopiero w maju...
Cytat:
Napisane przez Kasia4004 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja stchorzylam, miałam wszystkie wyniki badań ok, ale jednak potrzebuje jeszcze jednej konsultacji, tym razem idę do K. P, niestety wpływ na moją decyzję miało.przewertowanie forum i opinie o G N. J , i keipskie doświadczenia dwóch forumowiczek, wiadomo, że komplikacje się zdarzają bez względu na lekarza, jednak ja potrzebuje jeszcze jednej konsultacji, być może chirurg mężczyzna bardziej mnie przekona że podejmuje dobra decyzje
Ojej, przykro mi, że tak się bilaś z myślami i w końcu zrezygnowalas. Ale widocznie tak miało być. Lepiej się upewnić niż później żałować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-11, 21:15   #4669
Kasia4004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 65
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

W środę jadę na konsultacje do doktora, zwolniło się miejsce, może i operacje uda się szybko ogarnąć , muszę po prostu jeszcze skonsultować rozmiar , chwilę to wszystko oswoić w glowie
Kasia4004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-12, 19:12   #4670
Yerbatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witajcie kochane! To mój pierwszy kontakt z tym forum, także wybaczcie, ze odpowiadam na wiadomość, ale to jedyny sposób jaki umożliwia mi mój telefon aby skomentować 😅



Jestem już po konsultacjach - miałam 2. Pierwsza była z dr R.M z Lublina, który przyjeżdża do Krakowa i wrażenie 10/10. Druga była u pani A.S z kliniki B.D. w Krk i wrażenie okropne. Pani doktor nawet nie raczyła mnie zmierzyć „bo ona widzi na oko”, proponowała tylko anatomiczne pod gruczoł, mimo ze moja wyjściówka jest mikro i nie chce odcinającego się efektu ani deski u góry piersi o czym jej powiedziałam. Dodatkowo mówiła tylko o wielkich rozmiarach, których nawet nie biorę pod uwagę.



Operacje będę mieć u R.M. 6.11 czyli za 4 tygodnie 😁 już wie nie mogę doczekać. Mój obwód pod biustem to 70, w biuście 74, pole piersiowe 13. Mam wybrane Motiva Ergonomix 315cc full pod mięsień z cięciem w fałdzie.



Chciałam najpierw 285 demi, jednak za namowa innego forum wzięłam większe, które dr proponował mi od samego początku i za moja namowa zaproponował mniejsze (285). Teraz trochę się stresuje, ze będą za duże, ale już za późno hahah. Dr przyjeżdża z Lublina i podnajmuje miejsce w klinice wiec wpłacając zaliczkę tydzień temu przypieczętowałam swój los. Zaliczę miałam duża, bo 9k.



Jutro ide zrobić wstępne badania krwi żeby zobaczyć czy wszystko jest w normie, a jak nie to będę mieć ponad 3 tygodnie żeby coś podziałać z wynikami
Yerbatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-12, 20:55   #4671
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Yerbatka nie chciałabym byś to wziela do siebie, ale byłam w podobnej sytuacji. Miałam wszystko obmyślone co chce, nawet zdjęcia które bylam gotową pokazać, że chce takie same. Lekarze moment mnie ustawili do pionu. Oni chyba jednak wiedzieli lepiej ode mnie co dla mnie będzie dobre, co nie. Na początku miałam lekki zawód, a potem uznałam że oni tyle operacji przeprowadzili że i bez mierzenia widzą co można zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-12, 21:46   #4672
Yerbatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Nie biore, dzięki za opinie z jednej strony tak, stad tez moja decyzja, żeby pójść za sugestia dr M, ale ta druga chirurg mnie do siebie nie przekonała 😁 dalej się boje ze będą za duże a 380, które ona mi proponowała byłyby potężne!
Yerbatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 07:20   #4673
Yerbatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Widziałam, ze pojawiał się dawniej temat badań i ich wysokiego kosztu. Wystarczy, ze powiecie lekarzowi żeby wam wystawił skierowanie na te badania, bo będziecie mieć chirurgicznie usuwane pod narkoza 2 ósemki sprawdzone i działa, dostałam 2 skierowania od 2 lekarzy (na badania właściwe i „próbne” pare tygodni przed)
Yerbatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 08:53   #4674
bonia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny. Robiła któraś piersi u dr Jacka Jarl. z Wrocławia? Jak efekty? jestescie zadowolone? Czytam, ze ma problem z asymatrią.... jestem przed operacja i sie stresuje.
bonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 14:20   #4675
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Yerbatka Pokaż wiadomość
Widziałam, ze pojawiał się dawniej temat badań i ich wysokiego kosztu. Wystarczy, ze powiecie lekarzowi żeby wam wystawił skierowanie na te badania, bo będziecie mieć chirurgicznie usuwane pod narkoza 2 ósemki sprawdzone i działa, dostałam 2 skierowania od 2 lekarzy (na badania właściwe i „próbne” pare tygodni przed)
Ja za wszystkie badania oprócz USG, podwójne badanie na grupę krwi bo nie miałam wcześniej, zapłaciłam 330 zł. Szkoda że nie wiedziałam o tym wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fehn
Czas edycji: 2021-10-13 o 19:07
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-14, 17:08   #4676
123karool123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 98
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, które będą miec motive

Właśnie pojawił się nowy rodzaj implantów

Motiva ergonomix 2



Coś ktoś słyszał?
123karool123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-14, 19:00   #4677
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Nasza wyliczanka:



fehn - 25.10.2021r, wyjściówka małe C, proponowane: 270-300ml anatomiczne, polytechy, pod mięsień, operator: D.B. Kraków

Sif - 17.11.2021r, wyjściówka 70C/D, proponowane: Motiva 335 wysoki profil

martyna_zdybel - 27.07.2022r, wyjściówka 65D, planowane: ergonomiczne Motiva, operator: P. Sz. Gdańsk

123karool123 - 3.08.2022r, wyjściówka A, planowane: Motiva ergonomiks 340ml Demi pod mięsień, operator: P.Sz. Gdańsk

lavieenrose789 - oczekuje na nowy termin, zmiana z okrągłych 270cc na anatomiczne 215 cc pod gruczoł)

Kasia4004 - oczekuje na termin, wyjściówka: zero, 168, 59 kg, 76 pod biustem

squirrelqa - dopiero konsultacje w październiku
-------------------------------------
Już po operacji:
kirakira - 20.09.2021r. (wyjściówka 75C/D, implant: Motiva 380, operator: W.B. Bydgoszcz)
: roza:


Cytat:
Napisane przez 123karool123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które będą miec motive

Właśnie pojawił się nowy rodzaj implantów

Motiva ergonomix 2

Coś ktoś słyszał?
Nic o nich nie wiem. Mają jakieś nowe ciekawe właściwości?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2021-10-14 o 19:04
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-14, 21:03   #4678
3d9a9bd777fee7351c4ba8ea2bfeb1b870820984_624e20710b6a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Podobno Motiva ergonomix 2 zapewnia jeszcze bardziej naturalny kształt
3d9a9bd777fee7351c4ba8ea2bfeb1b870820984_624e20710b6a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-15, 10:34   #4679
Kasia4004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 65
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jestem po konsultacji, wrażenia super, termin na 23 listopada, implant okrągły 325 moderate plus xtra, gładka powierzchnia (No właśnie, czy któraś z was ma gladki implant, myślałam że wszyscy idą w strukture) . Czeka mnie jeszcze konsultacja u onkologa z powodu torbieli, jesli będzie wszystko ok to tym razem już nic mnie nie powstrzyma, nawet moje lęki.
Kasia4004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-15, 10:38   #4680
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Kasia4004 Pokaż wiadomość
Jestem po konsultacji, wrażenia super, termin na 23 listopada, implant okrągły 325 moderate plus xtra, gładka powierzchnia (No właśnie, czy któraś z was ma gladki implant, myślałam że wszyscy idą w strukture) . Czeka mnie jeszcze konsultacja u onkologa z powodu torbieli, jesli będzie wszystko ok to tym razem już nic mnie nie powstrzyma, nawet moje lęki.
Jeju, tak szybko konsultacja i operacja! Bardzo zazdroszczę. Jakie to miasto?

Teksturowane bardziej drażnią tkankę i są związane z większą liczbą nowotworów z tego co mi wiadomo, więc zwłaszcza przy okrągłych warto brać gładkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.