Mamusie październik 2021 cz. 3. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-05, 06:52   #421
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Szefowa na razie nic nie wiem czekam na obchód.

Po nocy miałam dość mocne brudzenia zgłosiłam okazało się że mam 4cm (wczoraj przy przyjęciu 2cm) a ja właściwie skurczy nie czuje. Ciekawe co będzie dalej ciągle pytają i się upewniają czy ja akcji nie czuje No nie czuje. Na razie w każdym razie dzisiaj raczej trafię już na porodówkę

Wczoraj przede mną na IP była dziewczyna 20tc która się o ciąży dowiedziała właśnie brzuch ja bolał

Aha Johasia pytałam o te przepełnienie szpitala - gliwice podobno zawsze są przepełnione to drka i położna powiedziały zabrze też nie mają gdzie wywozić dziewczyn na położniczy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Daj znać po obchodzie. Swoją drogą nie lubiłam czekania na niego. bo i tak nas budzili o 5.30 na ktg, a później człowiek czekał na tego lekarza jak na zbawienie. Bo tylko on mógł coś powiedzieć.


Już niedługo będziesz mieć swoją malutką

Normalnie zżyłam się z Wami i wzruszam za każdym razem jak coś u któreś się dzieje. 🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 07:00   #422
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Daj znać po obchodzie. Swoją drogą nie lubiłam czekania na niego. bo i tak nas budzili o 5.30 na ktg, a później człowiek czekał na tego lekarza jak na zbawienie. Bo tylko on mógł coś powiedzieć.


Już niedługo będziesz mieć swoją malutką

Normalnie zżyłam się z Wami i wzruszam za każdym razem jak coś u któreś się dzieje. 🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak te pobudki o 5.30 Pobrania, ciśnienie, temp i wszystko w innym czasie i przez inną położną. Taki maraton przed śniadaniem. A obchody zawsze późno... I zwykle jak idziesz siku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 07:15   #423
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj pół nocy z głowy bo mała chyba jakiś tunel próbowała we mnie wydrążyć, na nic były moje tłumaczenia, że już tam jest jeden gotowy i ma nie kombinować.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Tak te pobudki o 5.30 Pobrania, ciśnienie, temp i wszystko w innym czasie i przez inną położną. Taki maraton przed śniadaniem. A obchody zawsze późno... I zwykle jak idziesz siku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mnie w moim szpitalu tak wkurzali, dzień przed cc ktg zrobili mi o 22, na pobrania krwi przychodzili o północy, a godzinę później jeszcze clexane 🙄 Kurczę, wiem że to nie hotel, tylko szpital, ale człowiek próbuje chociaż godzinkę ciągiem pospać a tu non stop wbijają i wszystkie światła zapalają. Ale akurat o znieczulicy w moim szpitalu mogłabym napisać książkę. Zastanawialiśmy się z mężem czy te zachowanie personelu ma coś wspólnego z tym ich strajkiem. 🤔

Lady, kciuki żeby mała jak najszybciej pojawiła się na świecie! 🥰 powodzenia!

Hyhy, czas zakładać sektę 😂
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 07:28   #424
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Ja miałam oddac próbkę k 6 a zaspałam i oddałam przed 7

Tu jest straszliwie gorąco myślałam w nocy że się rozpłynę - przypomnę że w domu mamy 17-18st i wiecznie okna otwarte. Tu jest ze 30

Justynka ja też za każdym razem jak któras napisze że ma Maleństwo to wzrusz

A teraz jak tu jestem to czuje mega podekscytowanie (głupia jestem ) ale wizualizacje robią swoje. Mąż już panikuje a ja póki co pełen spokój. Wszystko przebiega totalnie inaczej niż 9 lat temu......


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

No właśnie wygląda na to że kolejna dzidzia "wykrakana" zobaczymy o której Malutka wyskoczy

Alios to tutaj - jak na razie - są wszyscy cudowni. Odpukać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 07:40   #425
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Dzień dobry Kurcze co noc sie budze z takim przekonaniem "rany zaraz urodze" nie że skurcze tylko jakis taki niepokoj.

Lady kciuki No to super, ja przy pierwszym porodzie juz mocno bolało a oni...."rozwarcie na opuszek palca" Takze dobrze ze i taki masz start! Powodzenia

Ja wiem że jest duzo chamskiego personelu dziewczyny, ale uwierzcie ze skoro ktos do Was idzie cos pobrać czy podać o 1 w nocy to naprawde nie dlatego bo mu sie nudzi, chce Was obudzic, albo strajkuje. Tylko dlatego że musi cos zrobic bo mu zlecono/ bo takie są zalecenia ze ma byc pobrane w nocy/ nad ranem. Te osoby naprawde wolalyby sie kimnąć na kanapie w dyzurce

A co do pobieran krwi o 5.30-6 to pomyslcie o tym, ze to jedyna opcja zeby lekarz ktory przyjdzie do Was o 8.30-9 mial juz wynik tych badań i wiedzial czy cos Wam jest czy nie Tak to by przyszedl i zero wgladu to jakiegos wyniku.

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Jeszcze nie ma żadnej październikowej dzidzi nie?
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 08:20   #426
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Te pory budzenia w szpitalu są nieludzkie. Jak byłam ostatnio to słuchali serduszka dziecka co dwie godziny. Najbardziej bawiło mnie to, że babka mnie budziła i stała nade mną i mówi " proszę założyć maskę". No rozumiem jakby weszła i przy drzwiach to powiedziała, a nie stoi nade mną 5minut zanim maskę znajdę i ubiorę. Jaki to miało sens? 🤷

Dzisiaj w nocy miałam takie skurcze, że aż zaczęłam je mierzyć. Apka mi pokazała, że powoli mogę się zbierać do szpitala. No ale uznałam jednak, że warto by było odpocząć przed porodem to zamiast się pakować, poszłam się położyć. Całą noc mnie męczyło, ale nie rozkręciło się bardziej. Teraz muszę odespać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 08:25   #427
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Mamusie październik 2021 cz. 3.

Szefowa tutaj nie trzeba masek nosić.

Aha i pytałam wczoraj o masaż szyjki macicy - drka powiedziała że w zasadzie już tego nie robią

Śmiać mi się chce bo wczoraj mega spa zrobiłam sobie nawet włosy podcięłam jakbym czuła.

Ciągle czuje plecy bolą mnie ale nic bardziej niż od kilku dni. To samo z takim cmieniem jak na okres, jest ale jakbym się nie skupiała to pewnie bym nie czuła nawet.

Ciekawe ile to potrwa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej





Edytowane przez LadyWhisper
Czas edycji: 2021-10-05 o 08:28
LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-05, 08:42   #428
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Tak te pobudki o 5.30 Pobrania, ciśnienie, temp i wszystko w innym czasie i przez inną położną. Taki maraton przed śniadaniem. A obchody zawsze późno... I zwykle jak idziesz siku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety. Ledwo człowiek żywy jest a oni od rana maraton.

I mnie chyba z 2 razy w kibelku złapali na obchodzie

Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość




To mnie w moim szpitalu tak wkurzali, dzień przed cc ktg zrobili mi o 22, na pobrania krwi przychodzili o północy, a godzinę później jeszcze clexane Kurczę, wiem że to nie hotel, tylko szpital, ale człowiek próbuje chociaż godzinkę ciągiem pospać a tu non stop wbijają i wszystkie światła zapalają. Ale akurat o znieczulicy w moim szpitalu mogłabym napisać książkę. Zastanawialiśmy się z mężem czy te zachowanie personelu ma coś wspólnego z tym ich strajkiem.

Lady, kciuki żeby mała jak najszybciej pojawiła się na świecie! 🥰 powodzenia!

Hyhy, czas zakładać sektę
Jestem Twoim pierwszym wyznawcą.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Ja miałam oddac próbkę k 6 a zaspałam i oddałam przed 7

Tu jest straszliwie gorąco myślałam w nocy że się rozpłynę - przypomnę że w domu mamy 17-18st i wiecznie okna otwarte. Tu jest ze 30

Justynka ja też za każdym razem jak któras napisze że ma Maleństwo to wzrusz

A teraz jak tu jestem to czuje mega podekscytowanie (głupia jestem ) ale wizualizacje robią swoje. Mąż już panikuje a ja póki co pełen spokój. Wszystko przebiega totalnie inaczej niż 9 lat temu......


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

No właśnie wygląda na to że kolejna dzidzia "wykrakana" zobaczymy o której Malutka wyskoczy

Alios to tutaj - jak na razie - są wszyscy cudowni. Odpukać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dobrze, że pełen spokój. Głowa i pozytywne nastawienie wiele dobrego mogą zrobić.

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Kurcze co noc sie budze z takim przekonaniem "rany zaraz urodze" nie że skurcze tylko jakis taki niepokoj.

Lady kciuki No to super, ja przy pierwszym porodzie juz mocno bolało a oni...."rozwarcie na opuszek palca" Takze dobrze ze i taki masz start! Powodzenia

Ja wiem że jest duzo chamskiego personelu dziewczyny, ale uwierzcie ze skoro ktos do Was idzie cos pobrać czy podać o 1 w nocy to naprawde nie dlatego bo mu sie nudzi, chce Was obudzic, albo strajkuje. Tylko dlatego że musi cos zrobic bo mu zlecono/ bo takie są zalecenia ze ma byc pobrane w nocy/ nad ranem. Te osoby naprawde wolalyby sie kimnąć na kanapie w dyzurce

A co do pobieran krwi o 5.30-6 to pomyslcie o tym, ze to jedyna opcja zeby lekarz ktory przyjdzie do Was o 8.30-9 mial juz wynik tych badań i wiedzial czy cos Wam jest czy nie Tak to by przyszedl i zero wgladu to jakiegos wyniku.

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Jeszcze nie ma żadnej październikowej dzidzi nie?
Ja doskonale rozumiem ich pracę. Jestem nawet pełna podziwu dla nich i dużego szacunku. Zawsze pięknie dziękowałam o tej 5:30 za ktg z usmiechem od ucha do ucha.

Ale fakt, że praktycznie nie mogłam spać. I jeszcze o 5:30 pobudka. Zmęczenie dawało się odczuć. I już 3 dnia, o tej 5:30 ledwo żyłam.

No chyba nie. Czekamy zaraz będzie.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88934285]Te pory budzenia w szpitalu są nieludzkie. Jak byłam ostatnio to słuchali serduszka dziecka co dwie godziny. Najbardziej bawiło mnie to, że babka mnie budziła i stała nade mną i mówi " proszę założyć maskę". No rozumiem jakby weszła i przy drzwiach to powiedziała, a nie stoi nade mną 5minut zanim maskę znajdę i ubiorę. Jaki to miało sens? 🤷

Dzisiaj w nocy miałam takie skurcze, że aż zaczęłam je mierzyć. Apka mi pokazała, że powoli mogę się zbierać do szpitala. No ale uznałam jednak, że warto by było odpocząć przed porodem to zamiast się pakować, poszłam się położyć. Całą noc mnie męczyło, ale nie rozkręciło się bardziej. Teraz muszę odespać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

O skurcze🥰 czyli już momencik.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Szefowa tutaj nie trzeba masek nosić.

Aha i pytałam wczoraj o masaż szyjki macicy - drka powiedziała że w zasadzie już tego nie robią

Śmiać mi się chce bo wczoraj mega spa zrobiłam sobie nawet włosy podcięłam jakbym czuła.

Ciągle czuje plecy bolą mnie ale nic bardziej niż od kilku dni. To samo z takim cmieniem jak na okres, jest ale jakbym się nie skupiała to pewnie bym nie czuła nawet.

Ciekawe ile to potrwa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O fajnie, że masażu szyjki nie robią. Bo to podobno niebezpieczne.



Dzisiaj wstałam z pozytywnym nastawieniem. Serio wygadałam Wam sie trochę i mi lepiej🥰🥰🥰

Martwi mnie tylko jedno. NIE ZGADZAM SIĘ z moją lekarką. Uważam, że sieje panikę. 14.10 chce dawać papiery na cc lub wywolanie. Gdzie jedyną podstawą jest kiepska porodowa historia rodzinna....

Mam się z nią kłócić? Mogę dyskutować jeszcze w szpitalu? Lekarza teraz nie zmienie ale stanowczo nie pasuje mi jej decyzja.

Znaczy. Dla mnie idealbie by było sn z zzo. Mogę mieć cc jak faktycznie mała bedzie mieć 4300 a nie 3900( gdzie sama mówi, że margines błędu wynosi 500.). Nie znam się. Nie chce jej podważać ale chyba jej w 100% nie ufam.

Ale dzisiaj stałam w nastroju zadaniowym. Już po jodze. O 10:00 zajecia z oddechu. O 14:00 ostatnia fizyta u fizjo. Ostatnie porządki. Masaż, herbata z malin. Zaraz poczytam jak ją wykurzyć

A_Lios92 dobra jesteś w tym. Zadanie dla Ciebie. Rodzę 13.10. Właśnie to postanowiłam więc przepowiadaj mi to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 09:00   #429
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Mamusie październik 2021 cz. 3.

Lady już niedługo wreszcie się doczekasz



A potem chyba ja w kolejce
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 09:09   #430
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Ja miałam oddac próbkę k 6 a zaspałam i oddałam przed 7

Tu jest straszliwie gorąco myślałam w nocy że się rozpłynę - przypomnę że w domu mamy 17-18st i wiecznie okna otwarte. Tu jest ze 30

Justynka ja też za każdym razem jak któras napisze że ma Maleństwo to wzrusz

A teraz jak tu jestem to czuje mega podekscytowanie (głupia jestem ) ale wizualizacje robią swoje. Mąż już panikuje a ja póki co pełen spokój. Wszystko przebiega totalnie inaczej niż 9 lat temu......


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

No właśnie wygląda na to że kolejna dzidzia "wykrakana" zobaczymy o której Malutka wyskoczy

Alios to tutaj - jak na razie - są wszyscy cudowni. Odpukać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No w szpitalu strasznie gorąco. Ale np z noworodkiem to nawet nie wiedziałam jak to będzie garnąć. Jakoś otwieranie okna w pierwszej dobie gdzie dziecko leży zaraz pod to średnia opcja. Z koleżanką miałyśmy drzwi uchylone. A jak dzieciaki zabierali na pomiary to wszystko otwieralysmy przynajmniej na te kilka minut żeby wymienić powietrze.
Super, że to już dzisiaj trzymam kciuki za was 🤞
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Szefowa tutaj nie trzeba masek nosić.

Aha i pytałam wczoraj o masaż szyjki macicy - drka powiedziała że w zasadzie już tego nie robią

Śmiać mi się chce bo wczoraj mega spa zrobiłam sobie nawet włosy podcięłam jakbym czuła.

Ciągle czuje plecy bolą mnie ale nic bardziej niż od kilku dni. To samo z takim cmieniem jak na okres, jest ale jakbym się nie skupiała to pewnie bym nie czuła nawet.

Ciekawe ile to potrwa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie w szpitalu maski na korytarzu to konieczność.
A wiesz, że jak robiłaś to spa to zaraz pomyślałam, że to będzie ten dzień
Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
No niestety. Ledwo człowiek żywy jest a oni od rana maraton.

I mnie chyba z 2 razy w kibelku złapali na obchodzie



Jestem Twoim pierwszym wyznawcą.



Dobrze, że pełen spokój. Głowa i pozytywne nastawienie wiele dobrego mogą zrobić.



Ja doskonale rozumiem ich pracę. Jestem nawet pełna podziwu dla nich i dużego szacunku. Zawsze pięknie dziękowałam o tej 5:30 za ktg z usmiechem od ucha do ucha.

Ale fakt, że praktycznie nie mogłam spać. I jeszcze o 5:30 pobudka. Zmęczenie dawało się odczuć. I już 3 dnia, o tej 5:30 ledwo żyłam.

No chyba nie. Czekamy zaraz będzie.



O skurcze🥰 czyli już momencik.



O fajnie, że masażu szyjki nie robią. Bo to podobno niebezpieczne.



Dzisiaj wstałam z pozytywnym nastawieniem. Serio wygadałam Wam sie trochę i mi lepiej🥰🥰🥰

Martwi mnie tylko jedno. NIE ZGADZAM SIĘ z moją lekarką. Uważam, że sieje panikę. 14.10 chce dawać papiery na cc lub wywolanie. Gdzie jedyną podstawą jest kiepska porodowa historia rodzinna....

Mam się z nią kłócić? Mogę dyskutować jeszcze w szpitalu? Lekarza teraz nie zmienie ale stanowczo nie pasuje mi jej decyzja.

Znaczy. Dla mnie idealbie by było sn z zzo. Mogę mieć cc jak faktycznie mała bedzie mieć 4300 a nie 3900( gdzie sama mówi, że margines błędu wynosi 500.). Nie znam się. Nie chce jej podważać ale chyba jej w 100% nie ufam.

Ale dzisiaj stałam w nastroju zadaniowym. Już po jodze. O 10:00 zajecia z oddechu. O 14:00 ostatnia fizyta u fizjo. Ostatnie porządki. Masaż, herbata z malin. Zaraz poczytam jak ją wykurzyć

A_Lios92 dobra jesteś w tym. Zadanie dla Ciebie. Rodzę 13.10. Właśnie to postanowiłam więc przepowiadaj mi to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twoja lekarka wystawia, ale to szpital decyduje. Może uznają, że jednak nie.
A jestem ciekawa jakie miałaś wyniki na krzepliwość krwii. Ja też robiłam i norma przekroczona była 3 razy. Lekarz Medicover zaczął pisać cos o lekach a za to moja lekarka powiedziała, że jest ok. Problem jest powyżej 2k w ddimerach
Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Kurcze co noc sie budze z takim przekonaniem "rany zaraz urodze" nie że skurcze tylko jakis taki niepokoj.

Lady kciuki No to super, ja przy pierwszym porodzie juz mocno bolało a oni...."rozwarcie na opuszek palca" Takze dobrze ze i taki masz start! Powodzenia

Ja wiem że jest duzo chamskiego personelu dziewczyny, ale uwierzcie ze skoro ktos do Was idzie cos pobrać czy podać o 1 w nocy to naprawde nie dlatego bo mu sie nudzi, chce Was obudzic, albo strajkuje. Tylko dlatego że musi cos zrobic bo mu zlecono/ bo takie są zalecenia ze ma byc pobrane w nocy/ nad ranem. Te osoby naprawde wolalyby sie kimnąć na kanapie w dyzurce

A co do pobieran krwi o 5.30-6 to pomyslcie o tym, ze to jedyna opcja zeby lekarz ktory przyjdzie do Was o 8.30-9 mial juz wynik tych badań i wiedzial czy cos Wam jest czy nie Tak to by przyszedl i zero wgladu to jakiegos wyniku.

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Jeszcze nie ma żadnej październikowej dzidzi nie?
No bo teraz to może być w każdej chwili
Wszystkie pewnie rozumiemy jak to wygląda z pobraniami itp ale trzeba troszkę marudzić na niewyspanie
Mój mąż wrócił do domu i pyta gdzie ja jestem. A moja mama na to, że zalegam na kanapie Siedzę na łóżku i karmie dziecko Mnie to tylko w...wia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 09:12   #431
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Może tez muszę sobie spa zrobić
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-05, 09:27   #432
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88934285]Te pory budzenia w szpitalu są nieludzkie. Jak byłam ostatnio to słuchali serduszka dziecka co dwie godziny. Najbardziej bawiło mnie to, że babka mnie budziła i stała nade mną i mówi " proszę założyć maskę". No rozumiem jakby weszła i przy drzwiach to powiedziała, a nie stoi nade mną 5minut zanim maskę znajdę i ubiorę. Jaki to miało sens? 🤷

Dzisiaj w nocy miałam takie skurcze, że aż zaczęłam je mierzyć. Apka mi pokazała, że powoli mogę się zbierać do szpitala. No ale uznałam jednak, że warto by było odpocząć przed porodem to zamiast się pakować, poszłam się położyć. Całą noc mnie męczyło, ale nie rozkręciło się bardziej. Teraz muszę odespać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]To u nas maseczek nie trzeba i super bo ja w nich się duszę.
I współczuję ci tych skurczy męczą cię już tak długo i nic z tego nie ma.
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Szefowa tutaj nie trzeba masek nosić.

Aha i pytałam wczoraj o masaż szyjki macicy - drka powiedziała że w zasadzie już tego nie robią

Śmiać mi się chce bo wczoraj mega spa zrobiłam sobie nawet włosy podcięłam jakbym czuła.

Ciągle czuje plecy bolą mnie ale nic bardziej niż od kilku dni. To samo z takim cmieniem jak na okres, jest ale jakbym się nie skupiała to pewnie bym nie czuła nawet.

Ciekawe ile to potrwa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oby Nina szybko wyskoczyła. [1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88934357]Lady już niedługo wreszcie się doczekasz



A potem chyba ja w kolejce [/QUOTE]To się pośpiesz bo ja w czwartek na CC idę xp

Jestem po wizycie. Franek podgonil z wagą 3300g a dwa i pół tygodnia temu miał 2440g. Szyjka przez skurcze się skróciła i jeżeli skurcze znowu się pojawia to od razu na szpital mam jechać bo blizna cienka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 09:29   #433
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
To u nas maseczek nie trzeba i super bo ja w nich się duszę.
I współczuję ci tych skurczy męczą cię już tak długo i nic z tego nie ma.Oby Nina szybko wyskoczyła. To się pośpiesz bo ja w czwartek na CC idę xp

Jestem po wizycie. Franek podgonil z wagą 3300g a dwa i pół tygodnia temu miał 2440g. Szyjka przez skurcze się skróciła i jeżeli skurcze znowu się pojawia to od razu na szpital mam jechać bo blizna cienka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahaha ja chętnie ale mała się nie spieszy

Chyba będę po tobie jednak jeśli masz cc
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 09:34   #434
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88934419]Hahaha ja chętnie ale mała się nie spieszy

Chyba będę po tobie jednak jeśli masz cc [/QUOTE]Co najlepsze wymiary wskazują datę 08.10 więc w ogóle kamień z serca można iść pod nóż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 09:50   #435
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Zubi kciuki za was! I oszczędzaj się

Kurcze na patologii cudowni ludzie.
Byłam na badaniach idę na porodówkę. Pani dr powiedziała że dzisiaj urodzę. Popłakałam się ze wzruszenia.

Pozwólcie ze jak coś to z resztą relacji przeniosę się na fb


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 09:53   #436
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Zubi kciuki za was! I oszczędzaj się

Kurcze na patologii cudowni ludzie.
Byłam na badaniach idę na porodówkę. Pani dr powiedziała że dzisiaj urodzę. Popłakałam się ze wzruszenia.

Pozwólcie ze jak coś to z resztą relacji przeniosę się na fb


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję nie mam w sumie wyboru bo lewa dłoń dalej spuchnięta nic nią robić nie mogę. Z tym, że od 13 jestem sama z dziećmi więc jakoś trzeba będzie sobie radzić.

Trzymam kciuki za was fajnie, że cię biorą na porodówkę a nie każą czekać dalej. Czekamy na wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 09:56   #437
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Zubi kciuki za was! I oszczędzaj się

Kurcze na patologii cudowni ludzie.
Byłam na badaniach idę na porodówkę. Pani dr powiedziała że dzisiaj urodzę. Popłakałam się ze wzruszenia.

Pozwólcie ze jak coś to z resztą relacji przeniosę się na fb


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jasne. Już tam lęcę czytać

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
No w szpitalu strasznie gorąco. Ale np z noworodkiem to nawet nie wiedziałam jak to będzie garnąć. Jakoś otwieranie okna w pierwszej dobie gdzie dziecko leży zaraz pod to średnia opcja. Z koleżanką miałyśmy drzwi uchylone. A jak dzieciaki zabierali na pomiary to wszystko otwieralysmy przynajmniej na te kilka minut żeby wymienić powietrze.
Super, że to już dzisiaj trzymam kciuki za was 🤞U mnie w szpitalu maski na korytarzu to konieczność.
A wiesz, że jak robiłaś to spa to zaraz pomyślałam, że to będzie ten dzień Twoja lekarka wystawia, ale to szpital decyduje. Może uznają, że jednak nie.
A jestem ciekawa jakie miałaś wyniki na krzepliwość krwii. Ja też robiłam i norma przekroczona była 3 razy. Lekarz Medicover zaczął pisać cos o lekach a za to moja lekarka powiedziała, że jest ok. Problem jest powyżej 2k w ddimerachNo bo teraz to może być w każdej chwili
Wszystkie pewnie rozumiemy jak to wygląda z pobraniami itp ale trzeba troszkę marudzić na niewyspanie
Mój mąż wrócił do domu i pyta gdzie ja jestem. A moja mama na to, że zalegam na kanapie Siedzę na łóżku i karmie dziecko Mnie to tylko w...wia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz nie znam się totalnie. Więc zrobiłam zdjęcie tych wyników. Widzę, że jest źle. Ale jak bardzo źle to nie wiemScreenshot_20211005-105304_Gallery.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 10:07   #438
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Jasne. Już tam lęcę czytać



Wiesz nie znam się totalnie. Więc zrobiłam zdjęcie tych wyników. Widzę, że jest źle. Ale jak bardzo źle to nie wiemZałącznik 7759821

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja fibrynogen miałam w normie, ale ddimery już wyższe niż twoje i to sporo nie dostałaś specjalistycznych leków więc pewnie jakoś bardzo źle nie jest. IMG_20211005_110734.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 10:12   #439
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
To ja fibrynogen miałam w normie, ale ddimery już wyższe niż twoje i to sporo nie dostałaś specjalistycznych leków więc pewnie jakoś bardzo źle nie jest. Załącznik 7759822

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Acard kazała łykać. Powiedziała, że w ciąży takim wynikom nie można ufać. 🤫

W tej materi, ja wiem, że nic nie nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-05, 10:39   #440
Carillon
Zadomowienie
 
Avatar Carillon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 126
GG do Carillon
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Zubi kciuki za was! I oszczędzaj się

Kurcze na patologii cudowni ludzie.
Byłam na badaniach idę na porodówkę. Pani dr powiedziała że dzisiaj urodzę. Popłakałam się ze wzruszenia.

Pozwólcie ze jak coś to z resztą relacji przeniosę się na fb


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale super! Trzymaj się i powodzenia !

Czy macie coś z dokumentów / informacji o których powinno się pomyśleć do porodu? Z takich które obiły mi się o uszy to potwierdzenie ojcostwa z urzędu (z tz nie jesteśmy małżeństwem), certyfikaty szczepień dla mnie i TŻ, adres przychodni dla bobo. Co jeszcze może się przydać, tak żeby potem nie szukać tego? Adresy zakładu pracy, do jakiś zwolnień? Macie coś takiego?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 10:42   #441
a_n_n_a87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88934384]Może tez muszę sobie spa zrobić [/QUOTE]Wczoraj robiłam i nic

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
a_n_n_a87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 11:04   #442
kawowa_lkj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 542
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Carillon Pokaż wiadomość
Ale super! Trzymaj się i powodzenia !

Czy macie coś z dokumentów / informacji o których powinno się pomyśleć do porodu? Z takich które obiły mi się o uszy to potwierdzenie ojcostwa z urzędu (z tz nie jesteśmy małżeństwem), certyfikaty szczepień dla mnie i TŻ, adres przychodni dla bobo. Co jeszcze może się przydać, tak żeby potem nie szukać tego? Adresy zakładu pracy, do jakiś zwolnień? Macie coś takiego?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nip zakladu pracy jeżeli tż chce opieke na Ciebie, dane położnej środowiskowej, nip twojego zakładu pracy jeżeli potrzebujesz l4 za czas pobytu w szpitalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kawowa_lkj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 11:24   #443
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88934357]Lady już niedługo wreszcie się doczekasz



A potem chyba ja w kolejce [/QUOTE]To się pospieszcie, bo potem ja nie licząc cesarek. A z tymi skurczami i pęcherzem już mi się zaczyna spieszyć.
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Zubi kciuki za was! I oszczędzaj się

Kurcze na patologii cudowni ludzie.
Byłam na badaniach idę na porodówkę. Pani dr powiedziała że dzisiaj urodzę. Popłakałam się ze wzruszenia.

Pozwólcie ze jak coś to z resztą relacji przeniosę się na fb


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak mi tak lekarz w pierwszej ciąży powiedział, to najpierw pomyślałam "jaki głupi", a potem, że w sumie do północy dużo czasu. No a ostatecznie po południu było po sprawie.
Cytat:
Napisane przez Carillon Pokaż wiadomość
Ale super! Trzymaj się i powodzenia !

Czy macie coś z dokumentów / informacji o których powinno się pomyśleć do porodu? Z takich które obiły mi się o uszy to potwierdzenie ojcostwa z urzędu (z tz nie jesteśmy małżeństwem), certyfikaty szczepień dla mnie i TŻ, adres przychodni dla bobo. Co jeszcze może się przydać, tak żeby potem nie szukać tego? Adresy zakładu pracy, do jakiś zwolnień? Macie coś takiego?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dane położnej. Nipów nie trzeba bo mają w systemie. Wyniki badań, karta ciąży i jak będziesz mieć CC lub chcesz znieczulenie to dokumentację medyczną jeśli na coś co może mieć wpływ chorujesz.

Ja sobie posłałam, a miałam takie ambitne plany posprzątać całe mieszkanie. Potem wywożę syna do dziadków to może po południu coś ogarnę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Justynka ta twoja lekarka moim zdaniem mataczy. Będziesz miała jeszcze to ktg w szpitalu? Potem jest konsultacja z lekarzem. Może wtedy tam z nimi porozmawiaj, powiedz, że masz wątpliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 11:45   #444
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88934645]To się pospieszcie, bo potem ja nie licząc cesarek. A z tymi skurczami i pęcherzem już mi się zaczyna spieszyć. Jak mi tak lekarz w pierwszej ciąży powiedział, to najpierw pomyślałam "jaki głupi", a potem, że w sumie do północy dużo czasu. No a ostatecznie po południu było po sprawie. Dane położnej. Nipów nie trzeba bo mają w systemie. Wyniki badań, karta ciąży i jak będziesz mieć CC lub chcesz znieczulenie to dokumentację medyczną jeśli na coś co może mieć wpływ chorujesz.

Ja sobie posłałam, a miałam takie ambitne plany posprzątać całe mieszkanie. Potem wywożę syna do dziadków to może po południu coś ogarnę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Justynka ta twoja lekarka moim zdaniem mataczy. Będziesz miała jeszcze to ktg w szpitalu? Potem jest konsultacja z lekarzem. Może wtedy tam z nimi porozmawiaj, powiedz, że masz wątpliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja właśnie czuje, że ona przesadza i kręci. Ja nie czuję potrzeby tej cc na już. Ale nie wiem co w szpitalu zrobią. Pewnie ktg będę mieć- ja nie wiem jak wygląda kwalifikacja do cc. Czy lekarz ze szpitala podważy opinie lekarza prowadzącego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 12:07   #445
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Ja właśnie czuje, że ona przesadza i kręci. Ja nie czuję potrzeby tej cc na już. Ale nie wiem co w szpitalu zrobią. Pewnie ktg będę mieć- ja nie wiem jak wygląda kwalifikacja do cc. Czy lekarz ze szpitala podważy opinie lekarza prowadzącego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justynka a co im się właściwie tak spieszy z tym Twoim porodem? Przecież Ty termin masz 2 dni po mnie, toż to jeszcze 2 tygodnie prawie. Dobrze kojarzę, że ta mała Twoja jakaś duża była wg usg? Ile dokładnie miała i w którym tc?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 12:14   #446
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Justynka a co im się właściwie tak spieszy z tym Twoim porodem? Przecież Ty termin masz 2 dni po mnie, toż to jeszcze 2 tygodnie prawie. Dobrze kojarzę, że ta mała Twoja jakaś duża była wg usg? Ile dokładnie miała i w którym tc?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Ze względu na paraliż siostry lekarka chce rozwiazać już ciaże. Bo dziecko duże...

Wczoraj miała 3900.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 12:15   #447
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Lady, powodzenia, oby ten poród odczarował poprzedni i był dokładnie taki, jaki byś chciała

Justynka, nie znam się na tych wynikach, ale mi lekarka kazała acard odstawić w 36 tc, a brałam cała ciążę, chyba lepiej żeby krzepliwość krwi była większa przed porodem? Ale od razu mówię, że to tylko moje domysły. I w ogóle super, że nastrój i nastawienie dzisiaj już Ci się poprawiły, jak to mówi mój kolega 'ranek mądrzejszy od wieczora', coś w tym jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 12:17   #448
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Lady, powodzenia, oby ten poród odczarował poprzedni i był dokładnie taki, jaki byś chciała

Justynka, nie znam się na tych wynikach, ale mi lekarka kazała acard odstawić w 36 tc, a brałam cała ciążę, chyba lepiej żeby krzepliwość krwi była większa przed porodem? Ale od razu mówię, że to tylko moje domysły. I w ogóle super, że nastrój i nastawienie dzisiaj już Ci się poprawiły, jak to mówi mój kolega 'ranek mądrzejszy od wieczora', coś w tym jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mi kazała brać od dzisiaj. Jeszcze nie wziełam.

Oszaleje. Za późno na zmianę lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 12:18   #449
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
A mi kazała brać od dzisiaj. Jeszcze nie wziełam.

Oszaleje. Za późno na zmianę lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój lekarz też gadał, że na koniec ciąży się już nie bierze acardu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 12:22   #450
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88934804]Mój lekarz też gadał, że na koniec ciąży się już nie bierze acardu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]A mi wczoraj kazała kupić i od dzisiaj brać.


Oszaleje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-01 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.