Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-23, 18:58   #4381
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Wklejam chyba najważniejszy punkt regulaminu:

4. Ulotka zawierająca symbol (gałązka/kwiatek) wskazany w § 4 ust. 3 niniejszego Regulaminu, trafi do:
a. 250 (słownie: dwieście pięćdziesiąt) członków Klubu Yves Rocher, którzy w
okresie od 01.01.2021 r. do 26.09.2021 r. zgromadzili największą ilość punktów
zgodnie z postanowieniami Regulaminu Programu Lojalnościowego Klub Yves
Rocher oraz dokonali ostatniego zakupu w sklepie stacjonarnym w okresie od
01.01.2021 r. do 30.06.2021 r. (wg stanu bazy na dzień 26.09.2021 r.),
b. 250 (słownie: dwieście pięćdziesiąt) członków Klubu Yves Rocher, którzy w
okresie od 01.01.2021 r. do 26.09.2021 r. zgromadzili największą ilość punktów
zgodnie z postanowieniami Regulaminu Programu Lojalnościowego Klub Yves
Rocher oraz dokonali ostatniego zakupu w sklepie stacjonarnym w okresie od
01.07.2021 r. do 26.09.2021 r. (wg stanu bazy na dzień 26.09.2021 r.).


Tak więc nie mam szans na wygraną, bo pomimo, że dużo kupuję online, to 1) w 2021 nie kupiłam nic stacjonarnie - nie opłaca mi się to, zwł. że mam vipa i darmowe dostawy 2) przestały mi przychodzić papierowe ulotki, a po ich wznowieniu przyszła mi jedna ulotka, a potem znowu nic, więc zapewne i ta ze zdrapkami nie dotrze
A ja chyba nie kupiłam nic w tym okresie i dostałam ulotkę? Mam kwiatki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 19:52   #4382
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Było do przewidzenia. Ale w końcu po moich bodajże 6 e-mailach odpisali.
"Uprzejmie informuję, iż otrzymaliśmy informację z działu internetowego, iż z przyczyn technicznych i logistycznych produkty mają czasami inne oznaczenie w sklepie internetowym, niż stacjonarnym i wtedy mogą pojawić się sytuacje, w których nie da się zrealizować zamówień przez C&C. W związku z powyższym zachęcamy do telefonicznego kontaktu z wybranym sklepem w celu złożenia zamówienia z takiej oferty, bądź wizyty w sklepie stacjonarnym.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cichooo, bo chociaż to, co Tobie napisali pokrywa się z tym, co napisali mnie.

Szczerze, to dla mnie to jest wprowadzanie klienta w błąd, że można coś odebrać w sklepie nie ponosząc kosztów przesyłki, a tak naprawdę nie można. Ciekawe, co na to by powiedział UOKiK

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 20:54   #4383
jaestera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 103
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Drogie ( dosłownie) If Rosze,
piszę tutaj, bo jest to bardziej skuteczne niż pisanie maili przesyłanych do działów zawieszonych w kosmosie. Pozwolę sobie udzielić Wam całkiem za darmo marketingowej lekcji.
Zdrapki - super pomysł, szkoda tylko, że wywołał tyle negatywnych emocji w Klientkach. O ile lepiej byłoby gdyby każda zdrapka wygrywała choćby perfumy, krem czy nawet głupi koc przy zakupach "od...". I Wam by wzrosła sprzedaż i Klientki byłyby może chociaż trochę bardziej "pocieszone".

PS. pomysł przepytywania jak na lekcji matematyki kiepski, traktujcie poważnie swoje Klientki- wyobraźcie sobie sytuacje sklep pełen ludzi przy kasie Pani 60+ a studentka za ladą wygłasza "A teraz proszę o odpowiedź na pytanie od kiedy..." naprawdę???
jaestera jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 21:02   #4384
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 968
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez jaestera Pokaż wiadomość
Drogie ( dosłownie) If Rosze,
piszę tutaj, bo jest to bardziej skuteczne niż pisanie maili przesyłanych do działów zawieszonych w kosmosie. Pozwolę sobie udzielić Wam całkiem za darmo marketingowej lekcji.
Zdrapki - super pomysł, szkoda tylko, że wywołał tyle negatywnych emocji w Klientkach. O ile lepiej byłoby gdyby każda zdrapka wygrywała choćby perfumy, krem czy nawet głupi koc przy zakupach "od...". I Wam by wzrosła sprzedaż i Klientki byłyby może chociaż trochę bardziej "pocieszone".

PS. pomysł przepytywania jak na lekcji matematyki kiepski, traktujcie poważnie swoje Klientki- wyobraźcie sobie sytuacje sklep pełen ludzi przy kasie Pani 60+ a studentka za ladą wygłasza "A teraz proszę o odpowiedź na pytanie od kiedy..." naprawdę???

Forma zdrapek z "ukrytym" produktem w wysyłkowej już kiedyś (dawno) była
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 21:04   #4385
jaestera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 103
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez kuba222 Pokaż wiadomość
Forma zdrapek z "ukrytym" produktem w wysyłkowej już kiedyś (dawno) była
no i mogli na tym poprzestać
jaestera jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 21:04   #4386
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale kalendarze, według regulaminu, przysługują nie tym, które wydały najwięcej kasy - ale tym, które zebrały najwięcej punktów, a to różnica. Sama wydałam raczej niewiele, choć podlucze ile tego było, natomiast często zamiast gratisów brałam punkty i robiłam zamówienia głównie wtedy, kiedy dodatkowo wpadały jeszcze 100-200 punktów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Według tego kryterium to powinnam dostać ulotkę wygrywającą
Aż tak mi nie zależy, ale fajnie by było dostać w końcu ulotkę dla "wybranych"
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 11:08   #4387
Cath73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Super! Ja też już odebrałam swój kalendarz, CH Sarni Stok Bielsko- Biała, przemiła Pani Ekspedientka, aż miło odbierać takie prezenty!
Cath73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-24, 11:24   #4388
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

W mojej stacjo można już przetestować nowości na Święta (na razie jeszcze niewystawione na sklepie), są te płócienne torby z folkowymi wzorami YR 30 lat w Polsce za 15 zł tę kupiłam, bo na zakupy używam tylko takich, żadnych foliówek, a co do nowego Mon Rouge, na mój gust to on zastąpi wycofywane Matin Blanc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 12:07   #4389
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Cichooo, bo chociaż to, co Tobie napisali pokrywa się z tym, co napisali mnie.

Szczerze, to dla mnie to jest wprowadzanie klienta w błąd, że można coś odebrać w sklepie nie ponosząc kosztów przesyłki, a tak naprawdę nie można. Ciekawe, co na to by powiedział UOKiK

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam sie...
Ciekawe ile znalazloby sie takich "pokrzywdzonych/ niezadowolonych"

Cytat:
Napisane przez jaestera Pokaż wiadomość
Drogie ( dosłownie) If Rosze,
piszę tutaj, bo jest to bardziej skuteczne niż pisanie maili przesyłanych do działów zawieszonych w kosmosie. Pozwolę sobie udzielić Wam całkiem za darmo marketingowej lekcji.
Zdrapki - super pomysł, szkoda tylko, że wywołał tyle negatywnych emocji w Klientkach. O ile lepiej byłoby gdyby każda zdrapka wygrywała choćby perfumy, krem czy nawet głupi koc przy zakupach "od...". I Wam by wzrosła sprzedaż i Klientki byłyby może chociaż trochę bardziej "pocieszone".

PS. pomysł przepytywania jak na lekcji matematyki kiepski, traktujcie poważnie swoje Klientki- wyobraźcie sobie sytuacje sklep pełen ludzi przy kasie Pani 60+ a studentka za ladą wygłasza "A teraz proszę o odpowiedź na pytanie od kiedy..." naprawdę???
O, super pomysl...
Gdyby byly jakies super oferty pod ta zdrapka np. nic nie wygrywasz ALE dla Ciebie oferta "od zakupu 59zl dowolny kosmetyk gratis" lub " 50% na zielone punkty tylko dla ciebie z ta ulotka" to sama bym sie skusila.
A nie takie "cos"- wygrana/ przegrana + jakies progi kto ile punktow uzbieral.
Pewnie im sprzedaz w stacjo spadla i probuja uswiadomic klientow ze jak beda czesciej chodzic do stacjo to cos ztego beda miec

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
W mojej stacjo można już przetestować nowości na Święta (na razie jeszcze niewystawione na sklepie), są te płócienne torby z folkowymi wzorami YR 30 lat w Polsce za 15 zł tę kupiłam, bo na zakupy używam tylko takich, żadnych foliówek, a co do nowego Mon Rouge, na mój gust to on zastąpi wycofywane Matin Blanc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo, super!
Testowalas cos? Jak wrazenia?
Z tymi zapachami to juz kombinuja jak moga...
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 12:09   #4390
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale kalendarze, według regulaminu, przysługują nie tym, które wydały najwięcej kasy - ale tym, które zebrały najwięcej punktów, a to różnica. Sama wydałam raczej niewiele, choć podlucze ile tego było, natomiast często zamiast gratisów brałam punkty i robiłam zamówienia głównie wtedy, kiedy dodatkowo wpadały jeszcze 100-200 punktów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzeczywiście wg regulaminu jest tak, jak mówisz. I jeśli kalendarz jako nagroda za wydanie sporej kwoty w yr jeszcze rozumiem (choć informowanie o tym na papierowych ulotkach, które nie docierają do klientek - żyjemy w dobie internetu na litość boską! - oraz warunek zakupów stacjonarnych jest conajmniej żenująca ), to kryterium uzbierania największej ilości pkt nie wiem jak nazwać Bo niby co w takim wypadku premiuje firma? Mini zamówienia? Dobre kombinowanie? Nie wiem, może chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle? Bo nie wierzę, że opłacają im się lawinowe zamówienia w stylu - wydaj 15zł - dostaniesz darmową dostawę i w gratisie prezent i 200/300pkt... Bo teraz taki przekaz poszedł do klientów Dodam, że fajnie, że się starają, ale niech to ma ręce i nogi, bo spory niesmak pozostał...
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 12:44   #4391
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest, chciałam odebrać zamówienie stacjonarnie,ale w Poznaniu jest do wyboru tylko jeden sklep a i w tym nie można. Czemu nie ma wszystkich sklepów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-24, 14:37   #4392
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest, chciałam odebrać zamówienie stacjonarnie,ale w Poznaniu jest do wyboru tylko jeden sklep a i w tym nie można. Czemu nie ma wszystkich sklepów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba nadal nie wszystkie obsługują opcje odbioru w sklepie. U mnie na przykład chyba nie ma żadnego.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 16:51   #4393
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 342
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

"Kombinowanie" / Grażyniarstwo - made my day!
Nie mogę się doczekać tegorocznych kolekcji świątecznych - szczególnie pomarańczy w czekoladzie Może wrzucą na stronę jakoś po Wszystkich Świętych.

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście wg regulaminu jest tak, jak mówisz. I jeśli kalendarz jako nagroda za wydanie sporej kwoty w yr jeszcze rozumiem (choć informowanie o tym na papierowych ulotkach, które nie docierają do klientek - żyjemy w dobie internetu na litość boską! - oraz warunek zakupów stacjonarnych jest conajmniej żenująca ), to kryterium uzbierania największej ilości pkt nie wiem jak nazwać Bo niby co w takim wypadku premiuje firma? Mini zamówienia? Dobre kombinowanie? Nie wiem, może chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle? Bo nie wierzę, że opłacają im się lawinowe zamówienia w stylu - wydaj 15zł - dostaniesz darmową dostawę i w gratisie prezent i 200/300pkt... Bo teraz taki przekaz poszedł do klientów Dodam, że fajnie, że się starają, ale niech to ma ręce i nogi, bo spory niesmak pozostał...
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 17:39   #4394
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście wg regulaminu jest tak, jak mówisz. I jeśli kalendarz jako nagroda za wydanie sporej kwoty w yr jeszcze rozumiem (choć informowanie o tym na papierowych ulotkach, które nie docierają do klientek - żyjemy w dobie internetu na litość boską! - oraz warunek zakupów stacjonarnych jest conajmniej żenująca ), to kryterium uzbierania największej ilości pkt nie wiem jak nazwać Bo niby co w takim wypadku premiuje firma? Mini zamówienia? Dobre kombinowanie? Nie wiem, może chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle? Bo nie wierzę, że opłacają im się lawinowe zamówienia w stylu - wydaj 15zł - dostaniesz darmową dostawę i w gratisie prezent i 200/300pkt... Bo teraz taki przekaz poszedł do klientów Dodam, że fajnie, że się starają, ale niech to ma ręce i nogi, bo spory niesmak pozostał...
Podejrzewam, że w ich rozumowaniu najwięcej punktów uzbiera ta, co wyda najwięcej kasy/zrobi najwięcej zamówień, widać tego nie rozróżniają bądź liczą, że finalnie wyjdzie na jedno. A fakt, że mini zamówienia ( czyt. Grazyniarstwo) nie do końca spełnia te kryteria, a jednak wypełnia warunki promocji, jest chyba przez nich nieprzemyślany. Ale z drugiej strony wiele promocji/ofert/wycofywania produktów i innych decyzji, które robią - w naszym rozumieniu, jako klientek, mija się z logiką
Osobiście nie prosiłam się o wyróżnienie w postaci kalendarza, sama bym go nie kupiła, a w obecnej "niesmacznej" sytuacji wręcz czuję się źle z tym faktem, że go mam Czy oni kiedyś ogarną system i zaczną traktować uczciwie i z szacunkiem polskie klientki ?? Chciałabym, ale czarno to widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Według tego kryterium to powinnam dostać ulotkę wygrywającą
Aż tak mi nie zależy, ale fajnie by było dostać w końcu ulotkę dla "wybranych"
Wiecz co, w obecnej sytuacji to chyba lepiej być jednak w większości i nawet nie wspominać, że się jest "wybranym" Kalendarz zamiast cieszyć wzbudza we mnie jakiś taki niesmak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 18:31   #4395
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez kuba222 Pokaż wiadomość
Forma zdrapek z "ukrytym" produktem w wysyłkowej już kiedyś (dawno) była
Ale pytanie na szóstkę nie było
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 19:01   #4396
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez AlexBtw Pokaż wiadomość
Dziś odebrałam swój kalendarz Też w Katowicach w SCC
Czyli szewc nie chodzi bez butow, i obsluga sklepu zadbala o siebe...




Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Do mnie dotarła dzisiaj ulotka ze zdrapką "pawie oczka" - to te przegrywające?

I do mnie przegrywajaca.

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Chciałam zamówić z odbiorem w sklepie i nie zgadniecie znów mam ten sam problem co z kodem tusz3 ��â˜☠♀️��â˜☠♀️��⠘☠♀️Załącznik 7761051
Tak właśnie myśle, że to już podchodzi pod bezczelność, albo inaczej: mam nadzieję że odpowiada bot zamiast N.Drozdzik


Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że nic nie naprawią
Żałuje teraz, że nie pojechałam do prawnika w sprawie punktow za polecenie po tym jak mnie zalosnie spławili latem.
Nikt tu nie odpowiadal czy mu doliczyli, no ale nie chciało mi się wcześniej robić dymów i dalam sie splawic, a poza tym wydałam sporo dla golda, puntków tez zrobilam ale finalnie mam wielki wieeelki niesmak.

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Było do przewidzenia. Ale w końcu po moich bodajże 6 e-mailach odpisali.
"Uprzejmie informuję, iż otrzymaliśmy informację z działu internetowego, iż z przyczyn technicznych i logistycznych produkty mają czasami inne oznaczenie w sklepie internetowym, niż stacjonarnym i wtedy mogą pojawić się sytuacje, w których nie da się zrealizować zamówień przez C&C. W związku z powyższym zachęcamy do telefonicznego kontaktu z wybranym sklepem w celu złożenia zamówienia z takiej oferty, bądź wizyty w sklepie stacjonarnym.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności"


Cytat:
Napisane przez Benita5 Pokaż wiadomość
U mnie podobny staz i coraz słabiej odbieram ten sklep.

Oczywiscie ulotka przyszła do mnie przegrywająca.
Co dziwne wydałam w tym roku dość pokaźną kwotę, a w stacjonarce byłam 2razy. Także gdyby to była prawda o tych 500kalendarzach to bym go dostała.


Nie wierze im że tyle osób miało wyższe wydatki od moich.
I zgadzam się że wydrukowanie ulotek bez jasno sprecyzowanego kryterium obdarowania kalendarzami, a tylko dzielących klientelę jest do bani.

Moim zdaniem firma strzeliła grubego samobója.

.

Co do pogrubionego, mam podobne zdnie,
że w ostatnich miesiącach poziom obslugi w sklepach,
problemy z kodem odbioru,
opoznienia wysylkowe z magazynem,
stale braki

Reasumujac to poszło mocno w dół, mimo paru fajnych akcji z mila kosmetyczka czy akcji z serum.


Nie oszukujmy się są tez inne sklepy gdzie za wydanie 500zł ma sie profity. Ja ostatnio robiłam zakupy w hebe czy superpharm multum promocji darmowa dostawa - można zrobić fajne wręcz wypasione zamówienia lekką ręką tzn. bez wydawania pensji.

No bo chyba ta nowa tak szeroko promowana seria Botanique w Rosku, to też już nie sa takie hiper
swietne sklady...

Pewnie dobrze byłoby być tą uhonorowaną i dostać kalendarz, a nie ze fig e... no mogliby choć jakiś pocieszacz za wizyte czy cos..a tak idziesz do skrzynki i wiesz ze jestem klient w stylu" mamy cie w tyle"?

Żałuje teraz, że sie nakręciłam na tego golda, tym numerem z kalendarzami pojechali mocno...


Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale kalendarze, według regulaminu, przysługują nie tym, które wydały najwięcej kasy - ale tym, które zebrały najwięcej punktów, a to różnica. Sama wydałam raczej niewiele, choć podlucze ile tego było, natomiast często zamiast gratisów brałam punkty i robiłam zamówienia głównie wtedy, kiedy dodatkowo wpadały jeszcze 100-200 punktów
Ja to wiem i akurat ciesze sie ze Ty dostalas bo tu wiele dajesz fajnych pomyslow i recenzji , a nie jak tu wpada ekipa Roska co ma raptem 3posty i w 4 szczytuje z kalendarzem...

Edytowane przez umman
Czas edycji: 2021-10-24 o 19:06
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 20:53   #4397
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 968
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

U mnie od dawna ulotek w skrzynce brak, o sms'ach nie wspomnę.
Kiedy zaczynałam z Rośkiem historię miałam małe dzieci, a "katalog" znalazłam w gazecie. Teraz mając "swobodę" finansową coraz częściej zaglądam do Douglasa.
Nie ma lojalności wobec stałego (w moim mniemaniu z Goldem) dobrego klienta. Już nawet nie o kalendarz mi chodzi (nie kręci mnie akurat) ale o całokształt "starań" YR.
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 21:02   #4398
amorito
Amorito
 
Avatar amorito
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez kuba222 Pokaż wiadomość
Nie ma lojalności wobec stałego (w moim mniemaniu z Goldem) dobrego klienta. Już nawet nie o kalendarz mi chodzi (nie kręci mnie akurat) ale o całokształt "starań" YR.
Zgadzam sie, nie ma lojalnosci i nie ma przemyslanego marketingu.
Takie dzialania powodują że ów całokształt "starań" odbieram jako odrażający.
Jak firma nie szanuje mnie, ani moich pieniędzy to znajdą się inni co bardziej docenią.

Oczywiście ulotka przyszła goła, bez żadnej zdrapki.

Podejrzewam że to swoista zemsta, za reklamowanie rozwarstwionej bazy(gratis) i cisnięcie boku, ponaglenia.

Teoretycznie gdyby nie wysłali tej ulotki nie byłabym tak zirytowana jak po jej otrzymaniu.
amorito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 22:02   #4399
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

U mnie na razie cisza z ulotką. Liczę że jednak Rosiu mnie kocha, bo jak inaczej żyć/ rzyć
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-24, 22:09   #4400
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie...
Ciekawe ile znalazloby sie takich "pokrzywdzonych/ niezadowolonych"



O, super pomysl...
Gdyby byly jakies super oferty pod ta zdrapka np. nic nie wygrywasz ALE dla Ciebie oferta "od zakupu 59zl dowolny kosmetyk gratis" lub " 50% na zielone punkty tylko dla ciebie z ta ulotka" to sama bym sie skusila.
A nie takie "cos"- wygrana/ przegrana + jakies progi kto ile punktow uzbieral.
Pewnie im sprzedaz w stacjo spadla i probuja uswiadomic klientow ze jak beda czesciej chodzic do stacjo to cos ztego beda miec



Oooo, super!
Testowalas cos? Jak wrazenia?
Z tymi zapachami to juz kombinuja jak moga...
Ale same Panie w stacjo mówią, że u nich się nie opłaca kupować, bo online są lepsze oferty... Także w życiu takimi praktykami klientów nie przekonają.
Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście wg regulaminu jest tak, jak mówisz. I jeśli kalendarz jako nagroda za wydanie sporej kwoty w yr jeszcze rozumiem (choć informowanie o tym na papierowych ulotkach, które nie docierają do klientek - żyjemy w dobie internetu na litość boską! - oraz warunek zakupów stacjonarnych jest conajmniej żenująca ), to kryterium uzbierania największej ilości pkt nie wiem jak nazwać Bo niby co w takim wypadku premiuje firma? Mini zamówienia? Dobre kombinowanie? Nie wiem, może chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle? Bo nie wierzę, że opłacają im się lawinowe zamówienia w stylu - wydaj 15zł - dostaniesz darmową dostawę i w gratisie prezent i 200/300pkt... Bo teraz taki przekaz poszedł do klientów Dodam, że fajnie, że się starają, ale niech to ma ręce i nogi, bo spory niesmak pozostał...
Teraz pytanie czy zbierać te punkty i chomikować czy wymieniać na produkty. Ja miałam spokojnie ponad 1500 punktów i prawie wszystkie wymieniłam. Mam teraz sporo, ale oczekujących. Ulotkę miałam przegrywającą. Zresztą po ostatnich akcjach szybko zakupów w rośku nie zrobię...
Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, nie ma lojalnosci i nie ma przemyslanego marketingu.
Takie dzialania powodują że ów całokształt "starań" odbieram jako odrażający.
Jak firma nie szanuje mnie, ani moich pieniędzy to znajdą się inni co bardziej docenią.

Oczywiście ulotka przyszła goła, bez żadnej zdrapki.

Podejrzewam że to swoista zemsta, za reklamowanie rozwarstwionej bazy(gratis) i cisnięcie boku, ponaglenia.

Teoretycznie gdyby nie wysłali tej ulotki nie byłabym tak zirytowana jak po jej otrzymaniu.
Otóż to. Jest wiele sklepów, które mega szanują klientów i do których się chętnie wraca, by coś kliknąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 22:23   #4401
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Teraz pytanie czy zbierać te punkty i chomikować czy wymieniać na produkty. Ja miałam spokojnie ponad 1500 punktów i prawie wszystkie wymieniłam. Mam teraz sporo, ale oczekujących. Ulotkę miałam przegrywającą. Zresztą po ostatnich akcjach szybko zakupów w rośku nie zrobię...Otóż to. Jest wiele sklepów, które mega szanują klientów i do których się chętnie wraca, by coś kliknąć.
No jak to?
Chomikowac, ale po kiego czorta?
Zeby przepadlo?
jak cokolwiek uciułam od razu wymieniam, u mnie nie ma leżakowania punktów od razu mają szychtę i zarabiać na następne
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 22:59   #4402
ania2517
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście wg regulaminu jest tak, jak mówisz. I jeśli kalendarz jako nagroda za wydanie sporej kwoty w yr jeszcze rozumiem (choć informowanie o tym na papierowych ulotkach, które nie docierają do klientek - żyjemy w dobie internetu na litość boską! - oraz warunek zakupów stacjonarnych jest conajmniej żenująca ), to kryterium uzbierania największej ilości pkt nie wiem jak nazwać Bo niby co w takim wypadku premiuje firma? Mini zamówienia? Dobre kombinowanie? Nie wiem, może chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle? Bo nie wierzę, że opłacają im się lawinowe zamówienia w stylu - wydaj 15zł - dostaniesz darmową dostawę i w gratisie prezent i 200/300pkt... Bo teraz taki przekaz poszedł do klientów Dodam, że fajnie, że się starają, ale niech to ma ręce i nogi, bo spory niesmak pozostał...
Myślę, że gdyby chodziło o jakąś niewielką rzecz, np. krem/serum, to nie byłoby aż takiego niesmaku. Ale to jest jednak kalendarz, trochę tych produktów tam się uzbiera, no i przykro być jednak tą klientką, która kupuje nawet kilka razy w miesiącu, ale nie załapała się do grona tych, którzy spełnili zasady konkursu. Tylko co to za konkurs/loteria, której reguł nie mieliśmy szans poznać przed jej rozpoczęciem? Moim zdaniem mega nieuczciwe ze strony firmy, bo akurat ktoś wydał swoje punkty zamiast zbierać przez x miesięcy, inny nie lubi zakupów w stacjonarce, trzeci nałapał punktów dzięki dziurom w systemie, czwarty nie dostaje ulotek. Jak tu ocenić, że ktoś jest lepszy/gorszy? To już bardziej sprawiedliwym kryterium wydaje się ogólna suma pieniędzy wydana przez konkretny okres roku.
ania2517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 07:43   #4403
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
No jak to?
Chomikowac, ale po kiego czorta?
Zeby przepadlo?
jak cokolwiek uciułam od razu wymieniam, u mnie nie ma leżakowania punktów od razu mają szychtę i zarabiać na następne
Noo, żeby zostać wyróżnionym klientem Bo nie wiadomo czym się kierowali - czy ilością punktów ogólnie zgromadzonych i wydanych, czy tylko tych zebranych. Ja też się staram od razu wymieniać, żeby potem o nich nie zapomnieć. Raz długo czekałam, bo się uparłam, żeby Mon Rouge jakoś złapać. A i tak w końcu wymieniłam na coś innego🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 09:28   #4404
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez ania2517 Pokaż wiadomość
Myślę, że gdyby chodziło o jakąś niewielką rzecz, np. krem/serum, to nie byłoby aż takiego niesmaku. Ale to jest jednak kalendarz, trochę tych produktów tam się uzbiera, no i przykro być jednak tą klientką, która kupuje nawet kilka razy w miesiącu, ale nie załapała się do grona tych, którzy spełnili zasady konkursu. Tylko co to za konkurs/loteria, której reguł nie mieliśmy szans poznać przed jej rozpoczęciem? Moim zdaniem mega nieuczciwe ze strony firmy, bo akurat ktoś wydał swoje punkty zamiast zbierać przez x miesięcy, inny nie lubi zakupów w stacjonarce, trzeci nałapał punktów dzięki dziurom w systemie, czwarty nie dostaje ulotek. Jak tu ocenić, że ktoś jest lepszy/gorszy? To już bardziej sprawiedliwym kryterium wydaje się ogólna suma pieniędzy wydana przez konkretny okres roku.
Otóż to. Jeszcze gdyby właśnie było tak, że każda zdrapkami wygrywa ( ci najbardziej zasłużeni kalendarze, a szwykle szaraki jakieś rabaty, drobiazgi) to byłoby spoko. Zdecydowanie bardziej w duchu Świat, bo teraz to raczej irytacja niż poczucie, że YR O klientach pamięta
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 09:34   #4405
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Noo, żeby zostać wyróżnionym klientem Bo nie wiadomo czym się kierowali - czy ilością punktów ogólnie zgromadzonych i wydanych, czy tylko tych zebranych. Ja też się staram od razu wymieniać, żeby potem o nich nie zapomnieć. Raz długo czekałam, bo się uparłam, żeby Mon Rouge jakoś złapać. A i tak w końcu wymieniłam na coś innego🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kierowali się ilością ogólnie zdobytych punktów. Nikt chyba nie chomikuje kilku tysięcy punktów, skoro nawet ich regulamin mówi, że max to 1000
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 10:06   #4406
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Kierowali się ilością ogólnie zdobytych punktów. Nikt chyba nie chomikuje kilku tysięcy punktów, skoro nawet ich regulamin mówi, że max to 1000
OK, ale dla mnie to jest trochę niefajne. Bo premiują w ten sposób osoby, które zamiast prezentu za zakup, wybierają punkty, a przecież nie o to chyba chodziło... To powinien być wolny wybór, z czego chce skorzystać, a nie zastanawianie się czy warto wybrać punkty, bo może przydadzą się do akcji w kolejnym roku. Nie widzę sensu, bo 2 osoby mogą zostawić w Rosku taka sama kwotę, ale jedna jest na przegranej pozycji, bo wybrała upominki zamiast dodatkowych punktów...
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 10:08   #4407
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

No ciekawe czy dostane w tym roku boxa, bo mimo ze styknelo mi w peselu to ani boxa ani kalendarza. Wszyscy pamietali od Orsaya po Sephore z Douglasem...oprocz Roska

Upominac sie i wyrywac im z paszczy, czy jednak wysla?
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 10:13   #4408
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
No ciekawe czy dostane w tym roku boxa, bo mimo ze styknelo mi w peselu to ani boxa ani kalendarza. Wszyscy pamietali od Orsaya po Sephore z Douglasem...oprocz Roska

Upominac sie i wyrywac im z paszczy, czy jednak wysla?
W tym roku też nie dostałam kodu na box urodzinowy, ale tym razem nie zamierzam się dopraszać.

EDIT:
Cofam co napisałam, bo sprawdziłam właśnie pocztę i 20 października przysłali mi kod na box
Jednak, żeby nie było tak kolorowo to kod miał ważność do 30.09.2021br. i wpisując go wyskakuje komunikat, że nieprawidłowy
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej

Edytowane przez tuRmaNIA
Czas edycji: 2021-10-25 o 10:21
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 12:03   #4409
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 968
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
W tym roku też nie dostałam kodu na box urodzinowy, ale tym razem nie zamierzam się dopraszać.

EDIT:
Cofam co napisałam, bo sprawdziłam właśnie pocztę i 20 października przysłali mi kod na box
Jednak, żeby nie było tak kolorowo to kod miał ważność do 30.09.2021br. i wpisując go wyskakuje komunikat, że nieprawidłowy

Mój kod z 2020-11-17 11:07:58 nadal dziala. Nie działa za to kod z sierpnia. Jaka logika kieruje YR??? Pytanie retoryczne
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 12:10   #4410
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

W strefie VIP są dostępne kolekcje świąteczne
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-19 11:28:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.