Idealna partnerka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-25, 10:50   #31
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Idealna partnerka

A ja mam takie wrażenie, że autorka chciała przestawić siebie jako taką heroiczną, idealną i wspaniałą żonę, która poświęca się dla rodziny, aby następnie zrzucić bombę pt. "no, widzicie, ja jestem taka super, a mój mąż tego nie docenia, bo odszedł do młodszej / zdradził / coś innego".

No, a tu zonk, bo odpowiedzi są różne i tego oczekiwanego chwalenia jej heroizmu zbytnio nie widać

Edytowane przez ElBelzebub
Czas edycji: 2021-10-25 o 10:51
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 14:23   #32
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Idealna partnerka

Mamy 2021 rok, nikomu nie imponuje podażanie slepo wzorcem pomocy domowej zamiast partnerki.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 14:54   #33
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Idealna partnerka

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
jak mozna nazwac kobiete, ktora jest: opiekuncza, cierpliwa, sprzata, gotuje i dba o wszystkich ... , ktorej sie wydaje (wydaje - slowo klucz), ze przeciez robi wszystko, co moze, zeby jej facet byl szczesliwy ...
Brzmi jak skrzat domowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 20:47   #34
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Idealna partnerka

Ja nam wrażenie ze takie sprzątaczki szybko się nudzą. Wielu facetow nie zwraca uwagi czy wytarte kurze itd. Raczej wolą pogadać z kimś na poziomie, podroczyć się, poprzytulać itd. Gosposie szybko się nudzą.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 02:58   #35
aspergerWsieci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 49
Dot.: Idealna partnerka

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
Od razu na wstepie chcialabym zaznaczyc, ze licze na otwarta dyskusje i mam nadzieje, ze rowniez Panowie beda chetni, aby podzielic sie opinia, przemysleniami i doswiadczeniem.
Do napisania tego watku sklonila mnie wlasna postawa ..
jak mozna nazwac kobiete, ktora jest: opiekuncza, cierpliwa, sprzata, gotuje i dba o wszystkich ... , ktorej sie wydaje (wydaje - slowo klucz), ze przeciez robi wszystko, co moze, zeby jej facet byl szczesliwy ...
Mam wrażenie że na taką dziewczynę trafiłem (opiekuńcza i cierpliwa), post #98 ale znamy sie bardzo krótko https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1283238&page=4

z męskiego punktu widzenia: wielkie docenienie, troche niewierzenie że dziewczyna z takimi cechami może istnieć gdy spotyka się taką po wielu latach stykania się z czymś przeciwnym, odwzajemnianie i dbanie o nią zwłaszcza jeśli brakuje asertywności czy zdrowego egoizmu i też myślenia o sobie. Najpiękniejsza forma opiekuńczości to ta emocjonalna, wiążąca się z cierpliwością, wyrozumiałością dla wad (u mnie to ważne z powodu zaburzenia z mojego nicka), a kwestie jak sprzątanie czy gotowanie, raczej widze jako wspólne, chociażby gotowanie razem i szukanie inspiracji czy przepisów, albo pomaganie dziewczynie "szefowej kuchni" w prostszych czynnościach jeśli własne umiejętności kulinarne są słabe
Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
To mama. Albo kobieta, która darzy rodzinę (czy faceta, zależy o kogo tak dba, opiekuje się, sprząta i gotuje) macierzyńskim i uczuciami.
dobrze napisane i z tym się zgadzam

Edytowane przez aspergerWsieci
Czas edycji: 2021-10-26 o 03:00
aspergerWsieci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-28, 00:32   #36
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Idealna partnerka

Dziekuje za wszytkie odpowiedzi i ciekawa dyskusje
Czyli czas wrocic do swoich pasji i troche zaangazowac partnera

Trzymajcie kciuki
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-28, 05:14   #37
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Idealna partnerka

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
Dziekuje za wszytkie odpowiedzi i ciekawa dyskusje
Czyli czas wrocic do swoich pasji i troche zaangazowac partnera

Trzymajcie kciuki
Życzę powodzenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-28, 05:18   #38
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Idealna partnerka

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
Dziekuje za wszytkie odpowiedzi i ciekawa dyskusje
Czyli czas wrocic do swoich pasji i troche zaangazowac partnera

Trzymajcie kciuki
Zawalcz o siebie
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-29, 09:43   #39
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Idealna partnerka

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
Od razu na wstepie chcialabym zaznaczyc, ze licze na otwarta dyskusje i mam nadzieje, ze rowniez Panowie beda chetni, aby podzielic sie opinia, przemysleniami i doswiadczeniem.
Do napisania tego watku sklonila mnie wlasna postawa ..
jak mozna nazwac kobiete, ktora jest: opiekuncza, cierpliwa, sprzata, gotuje i dba o wszystkich ... , ktorej sie wydaje (wydaje - slowo klucz), ze przeciez robi wszystko, co moze, zeby jej facet byl szczesliwy ...
Facet cie nie pokocha za pranie gaci czy gotowanie rosołu. Bedzie mu wygodnie a jak sie zakocha w kims innym to sobie pojdzie.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-29, 16:57   #40
vertigen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 21
Dot.: Idealna partnerka

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
Od razu na wstepie chcialabym zaznaczyc, ze licze na otwarta dyskusje i mam nadzieje, ze rowniez Panowie beda chetni, aby podzielic sie opinia, przemysleniami i doswiadczeniem.
Do napisania tego watku sklonila mnie wlasna postawa ..
jak mozna nazwac kobiete, ktora jest: opiekuncza, cierpliwa, sprzata, gotuje i dba o wszystkich ... , ktorej sie wydaje (wydaje - slowo klucz), ze przeciez robi wszystko, co moze, zeby jej facet byl szczesliwy ...
Naiwna kura domowa bez własnego życia, ślepo zapatrzona w mężunia jak w boga. Współczuję. Taki typ chyba jest najczęściej zdradzany bo takie kobiety są nudne jak flaki z olejem I tak nikt tego Twojego poświęcenia nie doceni, będziesz sobie potem pluła w brodę z frustracji i przeklinała stracone lata. Ogarnij się i skup się bardziej na sobie. Z tego, co zaobserwowałam w życiu zazwyczaj jest tak, że takie kobity i tak są zdradzane i dostają kopa w doopę od mężusia, im bardziej się przed nim płaszczą.
vertigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 16:38   #41
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Idealna partnerka

Mnie ten opis nie rusza.

Jest mało szczegółowy, bo:

- nie wspomina jak czuje się z tym dana osoba

- nie wspomina czy robi coś więcej oraz np. jakie jest obłożenie obowiązki zawodowymi - można sprzątać i gotować a jednocześnie realizować inne pasje. Nie widzę związku. Moja koleżanka nie pracuje, ma trojkę dzieci, sprząta i gotuje dla wszystkich, ale to nie przeszkadza jej to jeździć wspinać się po najwyższych górach świata i tych mniejszych. Ale jako że na co dzien jej partner ma własny biznes i jest w rozjazdach a ona jest w domu, to wiadomo, że ona będzie więcej ogarniać chatę. Z kolei on, pomijając kwestie zawodowe, jest domatorem, a ona podróżniczką, wiec jak on jest na miejscu, to ona też podróżuje.

- same określenia jak 'opiekuńcza' czy 'cierpliwy' mają raczej pozytywny wydźwięk. Sama chciałabym by mój facet też był opiekuńczy i cierpliwy, ale patrząc na wątki na Wizażu chyba faktycznie większe zapotrzebowanie jest na badboy'a skur...iela
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-01 17:38:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.