Randki przez Internet cz. 2 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-11-07, 14:01   #4201
obLIWion
Raczkowanie
 
Avatar obLIWion
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 180
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Cóż, jak się nie ma czym zaimponować kobiecie to zawsze zostaje auto może akurat jakaś poleci na nie, a nie na właściciela Na randce już raz usłyszałam, że kobiety się oglądają za znaczkiem BMW, więc może jakieś szukają Audi 🤷🏻☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawa myśl. Spróbować nie zaszkodzi. Czy znajdę tu jakąś fankę Hondy?
obLIWion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 14:04   #4202
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Cóż, jak się nie ma czym zaimponować kobiecie to zawsze zostaje auto może akurat jakaś poleci na nie, a nie na właściciela Na randce już raz usłyszałam, że kobiety się oglądają za znaczkiem BMW, więc może jakieś szukają Audi 🤷🏻♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak sie nie ma nic ciekawego do powiedzenia,to nawet i jaguar nie pomoże.
Swoją drogę,płytkie myślenie,że mozna fajna,inteligentną,atrakc yjną dziewczynę wyrwać na samochód

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 14:04   #4203
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Przestan panikowac. To już jest któras z kolei randkaz nim,więc czas wyluzować i dobrze sie bawić. Spodobałas się facetowi na 100%,nie stresuj już. Relax

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

2


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 14:08   #4204
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez obLIWion Pokaż wiadomość
Ciekawa myśl. Spróbować nie zaszkodzi. Czy znajdę tu jakąś fankę Hondy?
Próbować zawsze warto
Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Jak sie nie ma nic ciekawego do powiedzenia,to nawet i jaguar nie pomoże.
Swoją drogę,płytkie myślenie,że mozna fajna,inteligentną,atrakc yjną dziewczynę wyrwać na samochód

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to swoją drogą, dlatego nie rozumiem tych zdjęć. Aż korci zapytać co autor miał na myśli wrzucają zdjęcie swojego auta Tym bardziej, że posiadanie auta to nie jest jakiś luksus na który tylko nielicznych stać, więc no nie ma czym się chwalić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 14:12   #4205
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
2


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No Ok Pierwsza zawsze jest stresująca,2 już może być na luzie Gdzie sie spotykacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 14:13   #4206
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Ja sie widze z W dzisiaj i stresuje się bardziej niż za pierwszym razem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale czym się stresujesz? Jak coś pójdzie nie tak to najwyżej nie będzie następnych. To nie koniec świata. Nie musisz nic nikomu udowadniać. Masz się po prostu dobrze bawić, a jakbyś nie mogła to dziękujesz i wracasz do domu.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 14:17   #4207
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

A no właśnie.Nie rob nic wbrew sobie,nie ma dobrej energii,flow,dziekujesz i wracasz do domu
Mi sie wydaje,że będzie jednak dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-07, 14:22   #4208
obLIWion
Raczkowanie
 
Avatar obLIWion
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 180
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Próbować zawsze warto A to swoją drogą, dlatego nie rozumiem tych zdjęć. Aż korci zapytać co autor miał na myśli wrzucają zdjęcie swojego auta Tym bardziej, że posiadanie auta to nie jest jakiś luksus na który tylko nielicznych stać, więc no nie ma czym się chwalić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żartowałem. Nie mam Hondy


@ Agnek Ja sie widze z W dzisiaj i stresuje się bardziej niż za pierwszym razem

Taaaa, nie czekamy z kolacją
obLIWion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 14:43   #4209
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
No Ok Pierwsza zawsze jest stresująca,2 już może być na luzie Gdzie sie spotykacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na miasto zjeść coś idziemy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88984128]Ale czym się stresujesz? Jak coś pójdzie nie tak to najwyżej nie będzie następnych. To nie koniec świata. Nie musisz nic nikomu udowadniać. Masz się po prostu dobrze bawić, a jakbyś nie mogła to dziękujesz i wracasz do domu.[/QUOTE]


Nie wiem, po prostu tak mam nieobyta jestem i to też nie pomaga jak sie z nim spotkam już to nerwy ze mnie zejdą. Oby.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 15:29   #4210
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Agnek, powodzenia

Hondy są spoko i każdy inny samochód jest. Seksizm i/lub szpanowanie samochodem już nie.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 15:42   #4211
bloodylev
Raczkowanie
 
Avatar bloodylev
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 98
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Cóż, jak się nie ma czym zaimponować kobiecie to zawsze zostaje auto może akurat jakaś poleci na nie, a nie na właściciela Na randce już raz usłyszałam, że kobiety się oglądają za znaczkiem BMW, więc może jakieś szukają Audi 🤷🏻♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zeby jesscze te auta na zdjęciach byly ich, bo często okazuje się że kolega ma jednak tylko rower.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloodylev jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-07, 16:06   #4212
Malinowanuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 257
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Ja wybrałam się jednak dziś na to spotkanie. Poszliśmy do kawiarni. Co do moich odczuć. Ogólnie myślę, że to pewnie fajny facet, natomiast kompletny introwertyk. Ja musiałam przejmować inicjatywę, zagadywać itd, bo pewnie byśmy siedzieli w ciszy. Sama jestem spokojną osobą i trochę mnie to męczyło, że muszę wyszukiwać tematy do rozmów. Na plus na pewno to, że wydawał się bardzo porządny, dobrze wychowany, taki grzeczny Na minus- różnica między nami kilku lat i na żywo faktycznie było to widoczne, powiedziałabym nawet że wygląda jeszcze starzej. Także spotkanie generalnie nie zaliczam do nieudanych, ale pewnie się nie dogadamy na dłuższą metę.
Malinowanuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 18:02   #4213
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez obLIWion Pokaż wiadomość
Gdyby dziewczyny znały się na samochodach jak Pandora...
Ja podobnie jak Pandora pracuje z samymi facetami i zdarza nam sie rozmawiac o autavh, bledach silkow, osiagach, usterkach, sposobach naprawy...
A gdyby faceci lepiej znali sie na sprzataniu i gotowaniu ti swiat bylby lepszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 18:12   #4214
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Malinowanuta Pokaż wiadomość
Ja wybrałam się jednak dziś na to spotkanie. Poszliśmy do kawiarni. Co do moich odczuć. Ogólnie myślę, że to pewnie fajny facet, natomiast kompletny introwertyk. Ja musiałam przejmować inicjatywę, zagadywać itd, bo pewnie byśmy siedzieli w ciszy. Sama jestem spokojną osobą i trochę mnie to męczyło, że muszę wyszukiwać tematy do rozmów. Na plus na pewno to, że wydawał się bardzo porządny, dobrze wychowany, taki grzeczny Na minus- różnica między nami kilku lat i na żywo faktycznie było to widoczne, powiedziałabym nawet że wygląda jeszcze starzej. Także spotkanie generalnie nie zaliczam do nieudanych, ale pewnie się nie dogadamy na dłuższą metę.
Pewnie stres go zjadł,ja bym nie skreslala faceta tak szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Agnek,jak tam rendez-vous? ;

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 18:22   #4215
sanah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 244
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Cóż, jak się nie ma czym zaimponować kobiecie to zawsze zostaje auto może akurat jakaś poleci na nie, a nie na właściciela Na randce już raz usłyszałam, że kobiety się oglądają za znaczkiem BMW, więc może jakieś szukają Audi ����â˜☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha. Kręciłam z facetem ostatnio co miał BMW i bardzo duży fan tej marki i ogólnie motoryzacji. Uważał swoje autko nawet za jakieś dziecko czy najlepszą kochankę pod słońcem. No świr pod tym względem. Nawet jak podchodziliśmy do jego auta to gwizdał i mówił no popatrz jaka dupka stoi. Na usprawiedliwienie jego napisze, że miał 20 lat i to były żarty. A ja zawsze mówiłam aby przestał się tak zachowywać bo cringe , ale rozśmieszało mnie to...

Pamiętam jak raz stoimy koło jego samochu i mówi ale śliczna i ja myślałam, że to o mnie i mówię, że nie, że przesadza tak więcej kokietyjnie to powiedziałam. To odpowiedział, że nie ja a auto. A ja wtedy, że dzięki... ale bardzo mnie to rozbawiło, jakby wiedziałam, że to żarty i miałam co do tego dystans. Pewnie inne kobiety by stwierdziły, że co za cham czy by się skrzywiły.

No i też się chwalił swoim autem przed spotkaniem, znaczy nie ciągle. ale wysłał mi fotke jak przerobił auto to zapytalam sie czy uwaza ze lece na samochody a on ze nie, ze chcial sie pochwalic efektem swojej pracy a ja ze aha ok ale nie lece na auta i aby sobie to zapamiętał.

ps: uważał, że audi to kaudi i jest gówniane, ale ci co maja zajawke na bwm nienawidza wlasnie audi i jest jakies stracie zawsze. Ale moje koleżanki jak sie pytam i sama uwazam, że audi ładniej sie prezentuje i mi sie tam podoba jesli chodzi wizualnie bo na sprawach technicznych się nie znam.
sanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 18:36   #4216
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Od kiedy mieszkam nad morzem liczy się tylko facet, który ma jacht, wiadomo
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 18:57   #4217
obLIWion
Raczkowanie
 
Avatar obLIWion
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 180
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Ja podobnie jak Pandora pracuje z samymi facetami i zdarza nam sie rozmawiac o autavh, bledach silkow, osiagach, usterkach, sposobach naprawy...
A gdyby faceci lepiej znali sie na sprzataniu i gotowaniu ti swiat bylby lepszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakoś na pierwszym roku studiów nauczyłem się gotować, bo zamieszkałem sam to trzeba było. Ze sprzątaniem raczej problemów nie miałem (ale zmywanie to marnowanie życia). Dalej poszedłem ucząc się..jak zrobić żelowe pazury Jakoś ostatnio nawet wyjechałem z tym do koleżanki z pracy. Uświadomiła mnie, że to stara technologia i teraz są te...no...hybrydy(?). AT least I tried
obLIWion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 19:07   #4218
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez obLIWion Pokaż wiadomość
Jakoś na pierwszym roku studiów nauczyłem się gotować, bo zamieszkałem sam to trzeba było. Ze sprzątaniem raczej problemów nie miałem (ale zmywanie to marnowanie życia). Dalej poszedłem ucząc się..jak zrobić żelowe pazury Jakoś ostatnio nawet wyjechałem z tym do koleżanki z pracy. Uświadomiła mnie, że to stara technologia i teraz są te...no...hybrydy(?). AT least I tried
A ja jakoś mam przeczucie, że ta wstawka o sprzątaniu i gotowaniu to było wyśmianie stereotypów że niby kobiety nie znają się na motoryzacji a faceci na używaniu mopa .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 19:15   #4219
obLIWion
Raczkowanie
 
Avatar obLIWion
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 180
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
A ja jakoś mam przeczucie, że ta wstawka o sprzątaniu i gotowaniu to było wyśmianie stereotypów że niby kobiety nie znają się na motoryzacji a faceci na używaniu mopa .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze myślisz Szkoda, że moja uwaga o wiedzy kobiet na temat samochodów, nie została odebrana jako żart Aż mi przypomniałaś o tekście przeczytanym wczoraj-Co by było, gdyby pozamieniać role męskie z żeńskimi w Szybkich i Wściekłych. Te fury! Te emocje! Te wybuchy! I wszystko to podczas samego parkowania
obLIWion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-07, 19:46   #4220
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[QUOTE
[/COLOR]Agnek,jak tam rendez-vous? ;

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Wracam właśnie, spoko było, ale takie przemyślenia mam że jednak nic z tego więcej nie będzie raczej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Upsi, coś popsułam w edycji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 19:58   #4221
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
A ja jakoś mam przeczucie, że ta wstawka o sprzątaniu i gotowaniu to było wyśmianie stereotypów że niby kobiety nie znają się na motoryzacji a faceci na używaniu mopa .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie tak tak samo jak zakladanie ze kobieta nie zna sie na samochodach i nie umie prowadzic. Wszystko zalezy od osoby

Apropos hybryd, z tego co kojarze, to juz kolo 10 lat na rynku beda, wiec chyba nie jest to jakas nowinka jesli chodzi o paznokcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 20:02   #4222
doktorkaprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 111
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez obLIWion Pokaż wiadomość
Jakoś na pierwszym roku studiów nauczyłem się gotować, bo zamieszkałem sam to trzeba było. Ze sprzątaniem raczej problemów nie miałem (ale zmywanie to marnowanie życia). Dalej poszedłem ucząc się..jak zrobić żelowe pazury Jakoś ostatnio nawet wyjechałem z tym do koleżanki z pracy. Uświadomiła mnie, że to stara technologia i teraz są te...no...hybrydy(?). AT least I tried
Hybrydy nie mogą wyprzeć żelu, bo służą do czego innego. Tak w skrócie.
doktorkaprawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 20:19   #4223
Dianubishi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 13
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Ja to w sumie lubię beemki, ale nie lubię ich właścicieli. Większość z nich ma taki stosunek do swoich aut, że jakieś modły do nich oddaje. Już nie mówiąc o tym, że rzadko w ogóle da się na drodze spotkać beemkę, która normalnie jedzie - a jak już to pewnie prowadzi nim ktoś kto auto pożyczył bo jego w warsztacie.
Ja też nie lubię takiego generalizowania, że jak kobieta to na pewno się nie zna na autach, bo ilu jest facetów, którzy też się nie znają. Ale stereotypy też się znikąd nie biorą, nie oszukujmy się, że jednak facet zwykle wie na ten temat ciut więcej i że ciężej znaleźć kobietę, która się zna na tym. Tak na marginesie to jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby facet np. nie był w stanie mi powiedzieć, jakim paliwem jest jego auto zasilane, a spotkałam kobiety, które nawet tego nie wiedziały lub nie były pewne.

Cytat:
Napisane przez obLIWion Pokaż wiadomość
Aż mi przypomniałaś o tekście przeczytanym wczoraj-Co by było, gdyby pozamieniać role męskie z żeńskimi w Szybkich i Wściekłych. Te fury! Te emocje! Te wybuchy! I wszystko to podczas samego parkowania
Fajnie jakby powstala taka parodia Szybkich i Wscieklych. Chociaz chwila, w sumie juz jest, z żartami tego typu wlasnie, ale z facetami w rolach glownych, wiec bez seksizmu.
Dianubishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 20:26   #4224
obLIWion
Raczkowanie
 
Avatar obLIWion
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 180
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dianubishi Pokaż wiadomość
Ja to w sumie lubię beemki, ale nie lubię ich właścicieli. Większość z nich ma taki stosunek do swoich aut, że jakieś modły do nich oddaje. Już nie mówiąc o tym, że rzadko w ogóle da się na drodze spotkać beemkę, która normalnie jedzie - a jak już to pewnie prowadzi nim ktoś kto auto pożyczył bo jego w warsztacie.
Ja też nie lubię takiego generalizowania, że jak kobieta to na pewno się nie zna na autach, bo ilu jest facetów, którzy też się nie znają. Ale stereotypy też się znikąd nie biorą, nie oszukujmy się, że jednak facet zwykle wie na ten temat ciut więcej i że ciężej znaleźć kobietę, która się zna na tym. Tak na marginesie to jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby facet np. nie był w stanie mi powiedzieć, jakim paliwem jest jego auto zasilane, a spotkałam kobiety, które nawet tego nie wiedziały lub nie były pewne.


Fajnie jakby powstala taka parodia Szybkich i Wscieklych. Chociaz chwila, w sumie juz jest, z żartami tego typu wlasnie, ale z facetami w rolach glownych, wiec bez seksizmu.
BE-EM-WU. BO MU WOLNO Lusterka są tylko po to, żeby spełniać normy homologacji i przepisów prawa o ruchu drogowym. To samo kierunkowskazy. Jak widzisz bejcę używającą kierunków-zwolnij, to pewnie Policja

Na koniec suchar jakby ktoś był głodny: Czemu w Szybkich i Wściekłych nie ma sceny tankowania auta? Bo mieli Vin Diesela
obLIWion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 20:52   #4225
Dianubishi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 13
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez obLIWion Pokaż wiadomość
BE-EM-WU. BO MU WOLNO Lusterka są tylko po to, żeby spełniać normy homologacji i przepisów prawa o ruchu drogowym. To samo kierunkowskazy. Jak widzisz bejcę używającą kierunków-zwolnij, to pewnie Policja
Słuszna rada. Kiedyś mnie zatrzymały tajniaki w bmw. Podejrzanie wolno jechali.

Cytat:
Na koniec suchar jakby ktoś był głodny: Czemu w Szybkich i Wściekłych nie ma sceny tankowania auta? Bo mieli Vin Diesela
Daj szklankę wody
Dianubishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 04:04   #4226
Monstera_zielona
Raczkowanie
 
Avatar Monstera_zielona
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 45
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Witajcie dziewczyny, dołączam się jako kolejna singielka próbująca nawiązać jakiś interesujący i sensowny kontakt przy pomocy Tindera. Wczoraj pisałam z sympatycznym, ogarniętym facetem, przynajmniej takie sprawiał wrażenie, ze zdjęć też ok. Niestety, kiedy napisałam mu, że mam dziecko z poprzedniego związku najpierw nie odpisał nic, a prawdopodobnie w nocy mnie ,,odmatchował". Oczywiście rozumiem, że mogłoby mu to nie pasować, zdaję sobie z tego sprawę. Ale poczułam się troszkę jak jakaś ,,trędowata", zwiał jak poparzony bez słowa. Staram się tym nie przejmować, ale gdzieś tam w środku mnie leciutko zakuło. No nic, żyję dalej
Monstera_zielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 06:52   #4227
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Monstera_zielona Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, dołączam się jako kolejna singielka próbująca nawiązać jakiś interesujący i sensowny kontakt przy pomocy Tindera. Wczoraj pisałam z sympatycznym, ogarniętym facetem, przynajmniej takie sprawiał wrażenie, ze zdjęć też ok. Niestety, kiedy napisałam mu, że mam dziecko z poprzedniego związku najpierw nie odpisał nic, a prawdopodobnie w nocy mnie ,,odmatchował". Oczywiście rozumiem, że mogłoby mu to nie pasować, zdaję sobie z tego sprawę. Ale poczułam się troszkę jak jakaś ,,trędowata", zwiał jak poparzony bez słowa. Staram się tym nie przejmować, ale gdzieś tam w środku mnie leciutko zakuło. No nic, żyję dalej
Niestety,nie każdy jest w stanie zaakceptować cudze dziecko. Ja też nigdy nie chcialam sie spotykać z Panem mającym dzieko/ci.
Następnym razem pisz od razu o dziecku,nie trać czasu na pisanie,bo jak widać,może być różnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
[QUOTE
[/COLOR]Agnek,jak tam rendez-vous? ;

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wracam właśnie, spoko było, ale takie przemyślenia mam że jednak nic z tego więcej nie będzie raczej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Upsi, coś popsułam w edycji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Aha,a cos więcej?skąd takie wnioski?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 07:49   #4228
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

No o dziecku lepiej informować od razu. Miałam sytuację i to dwa razy, że o dziecku dowiedziałam się już na spotkaniu, a ja partnera z dzieckiem nie chcę.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 08:40   #4229
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Monstera_zielona Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, dołączam się jako kolejna singielka próbująca nawiązać jakiś interesujący i sensowny kontakt przy pomocy Tindera. Wczoraj pisałam z sympatycznym, ogarniętym facetem, przynajmniej takie sprawiał wrażenie, ze zdjęć też ok. Niestety, kiedy napisałam mu, że mam dziecko z poprzedniego związku najpierw nie odpisał nic, a prawdopodobnie w nocy mnie ,,odmatchował". Oczywiście rozumiem, że mogłoby mu to nie pasować, zdaję sobie z tego sprawę. Ale poczułam się troszkę jak jakaś ,,trędowata", zwiał jak poparzony bez słowa. Staram się tym nie przejmować, ale gdzieś tam w środku mnie leciutko zakuło. No nic, żyję dalej
Znaczy chłopak mógł kulturalnie zakończyć "znajomość", zabrakło tego, ale cóż, taki mamy klimat i niestety chyba często ludzie po prostu milkną. Natomiast nie dziwi mnie, że przeszkodą dla niego okazało się dziecko. Rzeczywiście takie rzeczy warto mówić od razu, bo to jest bardzo istotne.
Acz gdy ludzie są bardziej grubo po 30-tce, to akurat dzieci z poprzednich związków raczej rzadkością nie są i mam wrażenie, że łatwiej o akceptację. I też kwestia ile dziecko ma lat.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 14:31   #4230
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Zero zdziwienia z tym, że Włosi to bajeranci i każda jest tutaj "bella" i w ogóle co tam u ciebie (na zywo, nie tylko w necie), ale właśnie dostałam wiadomość od typa z którym trochę pisałam i wrzuciłam to w dwa słowniki, bo byłam pewna, że mi się coś wydaje

"Myślę o tobie... Trudno to opisać. Ty, włoski renesans, twoje oczy, które mówią i nie mogą przestać. Trudno to opisać..."

Taaa, to jemu jest trudno
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-27 19:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.