Zakupy na Vinted - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-11-09, 09:21   #2461
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Przesyłka olx w kategorii moda podrożała do 3zl, szkoda
Paczka Orlen jest za 1 zł.
Poza tym, hm, przesyłka paczkomatem podrożała - ok, ale to wciąż promocja, ciągną ją od sierpnia, naprawdę długo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 10:01   #2462
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
3zł to i tak super cena

Odebrałam kolejną paczkę z Vinted. Wiem, że bluzki, na które polowałam to stary model i zazwyczaj są już w stanie bardzo takim se, ale przyszła przepięknie pachnąca. Muszę zapytać sprzedającą co to za zapach. A nad stanem - uczciwie, kupiłam jako "dobry", będę pracowała maszynkami, bo ma zmechacenia.

Przeliczyłam garderobę i 30% moich rzeczy jest z drugiej ręki Nie sądziłam, że będę mieć aż taki wynik. Jeśli odliczyć buty i torebki, które kupuję tylko nowe, zostaje 37%. Myślę, że to fajny rezultat jak na pierwszy rok takiego przestawienia.

Ja też jestem zadowolona z zakupów na Vinted. Co prawda bardzo rzadko coś kupuję, ale jak już, to zawsze jest to fajny zakup. Dziś kupiłam trzeci wełniany sweterek
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 10:24   #2463
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
3zł to i tak super cena
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
I tak się bardziej opłaca nic vinted

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Paczka Orlen jest za 1 zł.
Poza tym, hm, przesyłka paczkomatem podrożała - ok, ale to wciąż promocja, ciągną ją od sierpnia, naprawdę długo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem wiem, ale jak się już przyzwyczaiłam do złotówki to musiałam ponarzekać
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 10:26   #2464
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Dostałam rano maila z olx ze znowu jest za 1zl na dwa tygodnie, ale nie patrzyłam o jakich kategoriach mowa.
Dzisiaj powinni moja ramoneske wsadzić do ściany z prezentami., ale nie weszła w porannej, wiec pewnie będzie po 15.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 11:09   #2465
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
3zł to i tak super cena

Odebrałam kolejną paczkę z Vinted. Wiem, że bluzki, na które polowałam to stary model i zazwyczaj są już w stanie bardzo takim se, ale przyszła przepięknie pachnąca. Muszę zapytać sprzedającą co to za zapach. A nad stanem - uczciwie, kupiłam jako "dobry", będę pracowała maszynkami, bo ma zmechacenia.

Przeliczyłam garderobę i 30% moich rzeczy jest z drugiej ręki Nie sądziłam, że będę mieć aż taki wynik. Jeśli odliczyć buty i torebki, które kupuję tylko nowe, zostaje 37%. Myślę, że to fajny rezultat jak na pierwszy rok takiego przestawienia.
Moja szafa to 90% z drugiej ręki. Bielizna, buty, rękawiczki to, co zawsze kupuje nowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 13:32   #2466
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Mam dwa bralety z Vinted, bo przy sporym biuście i nie takim sporym obwodzie jak znajdę model na siebie, kupuję od razu kilka, a wtedy się zgapiłam. Kupiłam też swój model usztywnianego biustonosza z poprzednich kolekcji w kilku odcieniach, bo co roku wychodzi nowa kolorystyka. Zresztą stacjonarnie bralet kosztował ze 60zł, a z Vtd miałam za dychę nowy; staniki kupiłam po 20zł, w sklepie są po bodajże 180. Buty to inna bajka, zazwyczaj muszę przymierzyć, bo mogą być za wąskie, a sandałki za szerokie, więc nic mi po długości wkładki. Do tego mam mało popularny rozmiar. Znalazłam model, który chcę, stan idealny, ale nie w swoim rozmiarze. W swoim znalazłam, owszem, ale znoszone Wybór ubrań jest jednak dużo większy. No i nie umiem kupować spodni bez mierzenia i to zazwyczaj grubszych przymiarek w domu. Nawet jak brałam swój model Levi'sów, to okazało się, że w różnych latach miały różne składy i wymiary Ale nauczyłam się poznawać marki z uzyciem Zalando, a później szukać ich "tu i tam" Za to w SH nie umiem kupować. Przymierzalnie to żart, człowiek jest zmęczony i przebodźcowany, bo kopał godzinę w wieszakach i koniec końców przynosi do domu jakieś byle co, bo było tanie.

Ehh ktoś kliknął płaszcz, który sobie upatrzyłam
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 16:00   #2467
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Musiałam wejść w transakcję, ten cały cykl kontaktu z kupującym i tam był przycisk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak nie mam takiej korespondencji to pewnie wznowić nie mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-09, 20:45   #2468
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Moja szafa to 90% z drugiej ręki. Bielizna, buty, rękawiczki to, co zawsze kupuje nowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też obecnie jakieś 80% moich ubrań jest z drugiej ręki i bardzo mnie to cieszy przekonałam się nawet do używanych biustonoszy i butów choć długo byłam na "nie" - kolekcja staników z sh i kilka par butów z vinted to jedne z moich najlepszych łupów

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Za to w SH nie umiem kupować. Przymierzalnie to żart, człowiek jest zmęczony i przebodźcowany, bo kopał godzinę w wieszakach i koniec końców przynosi do domu jakieś byle co, bo było tanie.
Ja umiem ale w końcu w tym roku wyleczyłam się z kupowania rzeczy "nie w moim stylu, ale ładne i tanie" albo "nie mój rozmiar ale w super stanie (i tanie) to wezmę bo może schudne"
Oj nie, dotarło do mnie że żyje tu i teraz i nie kupuje już rzeczy na później, na lepsze czasy, na nową mnie. Bo przez takie wcześniejsze myślenie od lipca musiałam sprzedać ponad 100 rzeczy które same w sobie były świetne ale z różnych powodów do mnie nie pasowały.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 03:25   #2469
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Zazdroszczę tej setki
U mnie samych butów jest ze 40 do sprzedania - muszę rozstać się z kolekcją obcasów (kręgosłup). Ciuchów ze 200 pewnie. Ale już nie przybywa wpadek... Zależy mi na zbudowaniu kapsuły. Dłubię sobie zestawy, na razie mam gotowych ok 30 przy wykorzystaniu 50 ubrań i dodatków, a części jeszcze nie przejrzałam. Podglądam też porady stylistek online co do robienia zakupów - przemysleć i sprawdzić czy ma się to do czego załozyć, czy po prostu wybiera, "bo ładne" i będzie tak leżało z metką latami. No i zakupy z listą po przymiarkach szafy w domu na zasadzie czego mi do tych zestawow brakuje. W SH brałam, bo "okazja", bo "po domu", bo "tanio, przyda się". I w efekcie naprzynosiłam szmat Nosze z tego 5 rzeczy może, po domu oczywiście, bo najłatwiej mi znaleźć optymalną, miękką bluzę. Na Vinted umiem kupić fajne, markowe, modne ciuchy w stanie idealnym, np z kolekcji sprzed pół roku, roku. Idę tam "jak do sklepu", a w SH trafiam na 99,99% obciachowych, albo zniszczonych szmat po prostu Takie Y2K najczęściej, czyli najsłabsze momenty mody, albo przyciasne kroje sprzed 10 lat, których już nikt poza panią Halinką z urzędu nie chce nosić.
Mam w planach ograniczyć budżet zakupów ubraniowych i ich ilość.
Kliknęłam wczoraj bojówki ze Stradika z 2019 w cenie 8zł, więc nie wiem co przyjdzie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 15:37   #2470
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Też obecnie jakieś 80% moich ubrań jest z drugiej ręki i bardzo mnie to cieszy przekonałam się nawet do używanych biustonoszy i butów choć długo byłam na "nie" - kolekcja staników z sh i kilka par butów z vinted to jedne z moich najlepszych łupów


Ja umiem ale w końcu w tym roku wyleczyłam się z kupowania rzeczy "nie w moim stylu, ale ładne i tanie" albo "nie mój rozmiar ale w super stanie (i tanie) to wezmę bo może schudne"
Oj nie, dotarło do mnie że żyje tu i teraz i nie kupuje już rzeczy na później, na lepsze czasy, na nową mnie. Bo przez takie wcześniejsze myślenie od lipca musiałam sprzedać ponad 100 rzeczy które same w sobie były świetne ale z różnych powodów do mnie nie pasowały.
Mam tak samo.
Swego czasu, ze 2 lata temu obsesyjnie laziłam po lumpeksach. Szłam co tydzień i przynosiłam kilka rzeczy:
- bo mi się podobały
-bo może schudnę
-moze kiedyś założę.

Porażka. Na szczęście większość sprzedałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 15:44   #2471
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja jednak zdecydowanie wolę lumpeksy. Chociaż częściej kupuję w nich jakieś szałowe rzeczy, a przydało by mi się jeszcze trochę zwyczajnych do noszenia na co dzień. Większą satysfakcję daje mi jednak bezpośrednie szukanie na żywo, znajdowanie jakiś ciekawych ubrań ze świetnymi materiałami i już nie mam raczej zakupowych wtop. Na zakupy na Vinted nie decyduje się często, chociaż aktualnie czekam na paczkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-10, 15:49   #2472
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Ja jednak zdecydowanie wolę lumpeksy. Chociaż częściej kupuję w nich jakieś szałowe rzeczy, a przydało by mi się jeszcze trochę zwyczajnych do noszenia na co dzień. Większą satysfakcję daje mi jednak bezpośrednie szukanie na żywo, znajdowanie jakiś ciekawych ubrań ze świetnymi materiałami i już nie mam raczej zakupowych wtop. Na zakupy na Vinted nie decyduje się często, chociaż aktualnie czekam na paczkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wolę lumpeksy, bo mogę przymierzyć. A z vinted to niestety loteria - kilka moich zakupów poszło ostatnio do kosza, bo wyglądałam po prostu źle. Niestety już dawno nie udało mi się znaleźć nic fajnego w lumpie, a jak znajdę to nie mój rozmiar/fason itd. A na vinted można szukać po wybranych parametrach.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 22:19   #2473
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Oj tak, wymieszane ze sobą tysiące ciuchów vs wyszukiwanie konkretnego koloru, marki, rozmiaru.

Co do przymierzalni w SH to niestety tam zawsze panują takie warunki, że kupuje się nadal kota w worku - fatalne oświetlenie sprawia, że nie da się sprawdzić, czy coś leży dobrze. Do tego ludzie chodzący sobie po głowach
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 22:44   #2474
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja jednak wolę przymierzalnie w lumpie od tych w sieciówkach. Nie wiem co jest nie tak z lustrami czy oświetleniem w sklepach odzieżowych w galeriach handlowych, ale wygląda się w nich w gorzej niż w rzeczywistości. W lumpie ciasno, ale jednak łatwiej o realistycznie ukazujące lustro i wiem czy wyglądam w czymś dobrze czy niekoniecznie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja wolę lumpeksy, bo mogę przymierzyć. A z vinted to niestety loteria - kilka moich zakupów poszło ostatnio do kosza, bo wyglądałam po prostu źle. Niestety już dawno nie udało mi się znaleźć nic fajnego w lumpie, a jak znajdę to nie mój rozmiar/fason itd. A na vinted można szukać po wybranych parametrach.
To ja muszę przyznać, że mam farta i naprawdę fajne rzeczy trafiam .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Oj tak, wymieszane ze sobą tysiące ciuchów vs wyszukiwanie konkretnego koloru, marki, rozmiaru.

Co do przymierzalni w SH to niestety tam zawsze panują takie warunki, że kupuje się nadal kota w worku - fatalne oświetlenie sprawia, że nie da się sprawdzić, czy coś leży dobrze. Do tego ludzie chodzący sobie po głowach
Dla mnie akurat raczej znaczenie ma skład, nie marka, więc nie wykorzystuje tego jako parametr na vinted.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2021-11-10 o 22:49
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-11, 00:15   #2475
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Ja jednak wolę przymierzalnie w lumpie od tych w sieciówkach. Nie wiem co jest nie tak z lustrami czy oświetleniem w sklepach odzieżowych w galeriach handlowych, ale wygląda się w nich w gorzej niż w rzeczywistości. W lumpie ciasno, ale jednak łatwiej o realistycznie ukazujące lustro i wiem czy wyglądam w czymś dobrze czy niekoniecznie...

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Dla mnie akurat raczej znaczenie ma skład, nie marka, więc nie wykorzystuje tego jako parametr na vinted.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coraz wiecej przymierzalni ma swiatlo rozproszone, ktore daje efekt dzienny, a w SH taka ordynarna lampa z góry, głębokie cienie, no kija widać. Często to jakaś smętna jedna żarówka na dwie kabiny, albo ogólne światło na hali, które ma wystarczyć mierzącym Równie dobrze mozna mierzyć przy swiecach albo w piwnicy

W kwestii metek, szukam konkretnych ubrań, konkretnego stylu i rozmiarówki, którą znam, więc ubieram się w może max 10 marek. Co mi po kaszmirze, w którym będę wyglądała jak z zaścianka, czy jedwabiu w kroju dla statecznej kobiety 65+. Sweter może być po domu, bo mięciutki i ciepły, a taka jedwabna bluzka? Można coś z niej ewentualnie uszyć, nie wiem, scrunchie czy czepek do spania i tyle. Na ulicę w tym nie wyjdę, bo czułabym się po prostu źle.
Nie jestem modowym specem, więc ciuchy w jednym stylu i spójnej kolorystyce o wiele łatwiej ze sobą spasować. To kolejna wygodą, którą daje trzymanie się kilku sprawdzonych marek.


Zrobiłam porządek w ciuchach na sprzedaż, musze znowu zacząć je focić i wystawiać. Doliczyłam się, póki co ponad 170 sztuk samych ubrań, butów podejrzewam jest ok 30 par, z 50 najtańszych koszulek i uzywanych spodni poszło na grupie śmieciarkowej, a jeszcze jest jakiś pojemnik drobnicy letniej pod łózkiem i rzeczy do zdecydowania co dalej na fotelu

A ja siedzę i oglądam co by tu sobie kupić
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-11, 06:53   #2476
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

U mnie w lumpeksach są spoko kabiny. Duże, nie mam problemu z przymiarką.
Pani Robót, współczuję ogarnięcia takie ilości ciuchów. Osobiście zrobiłabym jednak selekcję, co do kontenera a co na sprzedaż. Szkoda czasu by mi było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-11, 08:58   #2477
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Coraz wiecej przymierzalni ma swiatlo rozproszone, ktore daje efekt dzienny, a w SH taka ordynarna lampa z góry, głębokie cienie, no kija widać. Często to jakaś smętna jedna żarówka na dwie kabiny, albo ogólne światło na hali, które ma wystarczyć mierzącym Równie dobrze mozna mierzyć przy swiecach albo w piwnicy

W kwestii metek, szukam konkretnych ubrań, konkretnego stylu i rozmiarówki, którą znam, więc ubieram się w może max 10 marek. Co mi po kaszmirze, w którym będę wyglądała jak z zaścianka, czy jedwabiu w kroju dla statecznej kobiety 65+. Sweter może być po domu, bo mięciutki i ciepły, a taka jedwabna bluzka? Można coś z niej ewentualnie uszyć, nie wiem, scrunchie czy czepek do spania i tyle. Na ulicę w tym nie wyjdę, bo czułabym się po prostu źle.
Nie jestem modowym specem, więc ciuchy w jednym stylu i spójnej kolorystyce o wiele łatwiej ze sobą spasować. To kolejna wygodą, którą daje trzymanie się kilku sprawdzonych marek.


Zrobiłam porządek w ciuchach na sprzedaż, musze znowu zacząć je focić i wystawiać. Doliczyłam się, póki co ponad 170 sztuk samych ubrań, butów podejrzewam jest ok 30 par, z 50 najtańszych koszulek i uzywanych spodni poszło na grupie śmieciarkowej, a jeszcze jest jakiś pojemnik drobnicy letniej pod łózkiem i rzeczy do zdecydowania co dalej na fotelu

A ja siedzę i oglądam co by tu sobie kupić
No i nic dziwnego, że Ty wolisz vinted - jeśli szukasz konkretnych ciuchów, które już masz tylko w innych kolorach to vinted jest dużo wygodniejsze .

Mamy inny system zakupów . Dla mnie dużo wygodniejszy jest lumpeks i większa szansa, że znajdę coś ciekawego i unikatowego. Wiem co lubię, jakie kolory noszę, a jakich bym nigdy nie założyła, jakie kroje lubię, a w jakich nie wyglądam dobrze.


Teraz coś zamówiłam na vinted bo była spódniczka w kroju, który lubię, ale także podobajacym mi się wzorze. Zgrały się tu dwie rzeczy, więc się zdecydowałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-11, 09:18   #2478
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Zakupy na Vinted

Dziewczyny, czy jeśli po tygodniu sprzedającą nie wyśle przedmiotu to vinted sam anuluje transakcje? Jak to jest?
Kupiłam tydzień temu sweterek, sprzedającą utworzyła numer przesyłki (Orlen paczka), ale nie wysłała. Napisałam do niej wczoraj, kiedy planuje to zrobić, a przed chwilą dostałam powiadomienie, ze transakcja anulowana... Przy czym ona się nie logowała od 9.11 na konto. Vinted sam anulowal?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-11, 11:56   #2479
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
U mnie w lumpeksach są spoko kabiny. Duże, nie mam problemu z przymiarką.
Pani Robót, współczuję ogarnięcia takie ilości ciuchów. Osobiście zrobiłabym jednak selekcję, co do kontenera a co na sprzedaż. Szkoda czasu by mi było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To są same nowe rzeczy z metkami z 2019/2020 roku Wszystko co poszłoby poniżej powiedzmy 10-12zł oddałam na grupach śmieciarkowych. Do kontenera trafiło ze 30 ciuchów.

Zrobiłam zdjęcia ze 30 sztuk, poszło szybko, bo nie robiłam zdjęć na wieszaku, tylko leżące. Rano jest fajnie, rozproszone światełko. Teraz ze dwa dni to będę obrabiać (balans bieli, oby jak najmniej), dodawać napisy i wrzucać. Do tego ktoś kupił na Allegro Lokalnie sweter, szykuję go do wysyłki, patrzę - taka jopa w rękawie

Stotek automatem anulują Mnie też dwie panie nie wysłały, a cały czas się logowały.

Nocna Wiedma dokładnie - szukam tego, co zmacałam wczesniej w sklepie, tylko po cebulowemu
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-11-11 o 11:58
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-11, 23:00   #2480
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
To są same nowe rzeczy z metkami z 2019/2020 roku Wszystko co poszłoby poniżej powiedzmy 10-12zł oddałam na grupach śmieciarkowych. Do kontenera trafiło ze 30 ciuchów.

Zrobiłam zdjęcia ze 30 sztuk, poszło szybko, bo nie robiłam zdjęć na wieszaku, tylko leżące. Rano jest fajnie, rozproszone światełko. Teraz ze dwa dni to będę obrabiać (balans bieli, oby jak najmniej), dodawać napisy i wrzucać. Do tego ktoś kupił na Allegro Lokalnie sweter, szykuję go do wysyłki, patrzę - taka jopa w rękawie

Stotek automatem anulują Mnie też dwie panie nie wysłały, a cały czas się logowały.

Nocna Wiedma dokładnie - szukam tego, co zmacałam wczesniej w sklepie, tylko po cebulowemu

Az bym z chęcią obejrzała twój profil na vinted co tam masz ciekawego do sprzedania


Ja to pewnie bym miala trochę tych ciuchów na sprzedaż ale jakos nie mogę się zmobilizować do fotek itd No i jak sobie pomysle ze niektóre ciuchy leżały z rok albo lepiej w szafie gdzie upchane i trzeba to wszyyyyyystko prac to omg! Glowa mała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Kamilaa21
Czas edycji: 2021-11-11 o 23:03
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-11, 23:18   #2481
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jeśli po tygodniu sprzedającą nie wyśle przedmiotu to vinted sam anuluje transakcje? Jak to jest?
Kupiłam tydzień temu sweterek, sprzedającą utworzyła numer przesyłki (Orlen paczka), ale nie wysłała. Napisałam do niej wczoraj, kiedy planuje to zrobić, a przed chwilą dostałam powiadomienie, ze transakcja anulowana... Przy czym ona się nie logowała od 9.11 na konto. Vinted sam anulowal?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, vinted sam anuluje.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-12, 07:14   #2482
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Zakupy na Vinted

Kumpela się przyznała, że w portfelu na vinted trzyma 4,5 k za sprzedane rzeczy. Wariatka postraszyłam, że może mieć problem z wypłatą tak dużej sumy i mogą chcieć od niej kopii dowodu. na szczęście wypłaciła bez problemu, kasa już w drodze.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-12, 07:53   #2483
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Tak, vinted sam anuluje.
Szkoda, do ostatniej chwili miałam nadzieję 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-12, 10:32   #2484
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zakupy na Vinted

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88990768]Kumpela się przyznała, że w portfelu na vinted trzyma 4,5 k za sprzedane rzeczy. Wariatka postraszyłam, że może mieć problem z wypłatą tak dużej sumy i mogą chcieć od niej kopii dowodu. na szczęście wypłaciła bez problemu, kasa już w drodze.[/QUOTE]Ale ładnie nastukała hajsu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-12, 12:09   #2485
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

WOW! W sumie był to sposób, żeby się nie rozeszło, o ile nie jesteś wytrwałą klientką tejże platformy Mnie inwigilowali po sprzedaży za jakieś 300-800zł
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-12, 12:48   #2486
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Zakupy na Vinted

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88990768]Kumpela się przyznała, że w portfelu na vinted trzyma 4,5 k za sprzedane rzeczy. Wariatka postraszyłam, że może mieć problem z wypłatą tak dużej sumy i mogą chcieć od niej kopii dowodu. na szczęście wypłaciła bez problemu, kasa już w drodze.[/QUOTE]


Woooow! Szacun za kwotę i za to ze nie bała się o blokadę konta przy takiej sumie Ja takim sposobem x lat temu jak sprzedawalam różne rzeczy w tym ciuchy na Allegro to tez miałam tam na koncie z 500zl uzbierane i nie korciło mnie wcale żeby przelać na normalne konto ale tam to chociaz nie bałam się o blokadę konta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-12, 17:47   #2487
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Szkoda, do ostatniej chwili miałam nadzieję ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znam ten ból, bo kiedyś czekałam na sukienkę, no i niestety sprzedająca nie wysłała mi jej, a pozostał mi niesmak

Wklejam, co mi odpisał wtedy Vinted:
"...Bardzo mi przykro, że sprzedający nie wysłał Ci jeszcze paczki.

Po dokonaniu płatności, sprzedawca ma 4 dni robocze na pobranie etykiety wysyłkowej, a następnie 6 dni roboczych na wysłanie przedmiotu. W tym przypadku etykieta została pobrana w dniu ...

Jeśli nie wykona którejkolwiek z tych czynności na czas, nasz system anuluje Waszą transakcję automatycznie, a Ty otrzymasz zwrot środków w ciągu 5 dni roboczych."
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2021-11-12 o 17:54
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-12, 19:37   #2488
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Zakupy na Vinted

Nakupilam ostatnio kilka spódnic, dziś odebrałam ostatnią za 5zl i jest najlepsza ze wszystkich, super stan, oczywiście co można to przez olx niestety dwie za krótkie i puszczę dalej.
Wystawiłam swetry i na razie nic nie idzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-13, 04:01   #2489
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Woooow! Szacun za kwotę i za to ze nie bała się o blokadę konta przy takiej sumie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ona nie miała po prostu świadomości, że mogą zablokować konto...
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-13, 15:30   #2490
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Ehh, mają poustawianą opcję paczki Orlen, klikam, a po pięciu dniach anulacja "wysyłam tylko paczkomatem"

Odebrałam zamszową kurtkę. No i nie wiem, czy śmierdzi brudem, czy po prostu wisiała np na strychu i się wywietrzy Wygląda na taką załozoną ze 2-3 razy, ma jeszcze folię na suwakach, ale zamsz po profesjonalnym czyszczeniu nie będzie już tak miękki. No nie kupiłam jej za 30zł, żeby były takie kwiatki. Wszystkie poprzednie kurtki z tego modelu, które brałam były bezzapachowe... Nic, najwyżej pójdzie do tego czyszczenia, ładna jest. Jakie mam wyjście.

Spróbowałam kliknąć u innych sprzedających te golfy, których mi nie wysłano. Może tym razem dotrą

I wykopałam sobie bluzę na suwak w stylu Y2K z Zary. Czarna, obicsła, ze stójką i srebrnym zamkiem. Kochałam je. Wtedy się w tym chodziło do klubów, a jak ktoś miał takiego oryginalnego, granatowego Adidasa z lat 80 to uuu
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.