Mamy z maja 2022 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-23, 07:33   #1051
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja tyle co po synku, ale planuje i tak dopiero po polowkowych kupować to co mi brakuje. Teraz jeszcze troche za wcześnie jak dla mnie, wole po nowym roku bo nawet nie mam pewności ze to napewno chłopak


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 07:52   #1052
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja mam część rzeczy po synku, ale najpierw chcę potwierdzić że będzie drugi chłopak
Myślę że po nowym roku się wezmę za przeglądanie tego żeby wiedzieć czego mi brakuje i co mam dokupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 08:16   #1053
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy z maja 2022

O matko tragedia z lekarzami, najlepiej to wgl omijać ośrodku zdrowia chociaż czasami się inaczej nie da.
U nas syna zawsze przyjmowali osobiście, nie miałam jeszcze nigdy teleporady.

Ja się nie szczepie.

Wyprawki jeszcze nie zaczęłam kompletować, jakoś nie mam chęci na nic ostatnio. Ledwo żyje z dnia na dzień, raz mnie boli głowa,raz brzuch, i ogólnie tak trochę kijowo się czuje. Stwierdziłam, że nie lubię być w ciąży;p wolałabym odrazu urodzić;p i cieszyć się malenstwem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 08:17   #1054
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja się zaszczepiłam jesscze na etapie starań. W grudniu lub styczniu przyjmę trzecią dawkę.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 08:24   #1055
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
O matko tragedia z lekarzami, najlepiej to wgl omijać ośrodku zdrowia chociaż czasami się inaczej nie da.
U nas syna zawsze przyjmowali osobiście, nie miałam jeszcze nigdy teleporady.

Ja się nie szczepie.

Wyprawki jeszcze nie zaczęłam kompletować, jakoś nie mam chęci na nic ostatnio. Ledwo żyje z dnia na dzień, raz mnie boli głowa,raz brzuch, i ogólnie tak trochę kijowo się czuje. Stwierdziłam, że nie lubię być w ciąży;p wolałabym odrazu urodzić;p i cieszyć się malenstwem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ośrodki zdrowia to w ogóle jest inna bajka i mam wrażenie, że oni żyją swoimi prawami. My od początku pandemii z synem jeździmy tylko prywatnie do pediatry, bo to co się dzieje w naszym ośrodku to woła o pomstę do nieba.

Ja wyprawkę raczej też zacznę kompletować po nowym roku, teraz dla mnie jeszcze za wcześnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 08:29   #1056
caprisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 125
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Zdrówka

Czy ktoś oprócz mnie ,nie ma jeszcze nic totalnie nic w kwestii wyprawki ? ( Ja to nawet nie mam koszuli nocnej do szpitala bo zwykłam spać bez) 🤡

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak nic nie mam jeszcze chyba że liczą się legginsy i rajstopy ciążowe
Uważam że zaczniemy po nowym roku albo i później teraz jest tego pełno więc raczej nie będzie problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caprisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 08:39   #1057
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
O matko tragedia z lekarzami, najlepiej to wgl omijać ośrodku zdrowia chociaż czasami się inaczej nie da.
U nas syna zawsze przyjmowali osobiście, nie miałam jeszcze nigdy teleporady.

Ja się nie szczepie.

Wyprawki jeszcze nie zaczęłam kompletować, jakoś nie mam chęci na nic ostatnio. Ledwo żyje z dnia na dzień, raz mnie boli głowa,raz brzuch, i ogólnie tak trochę kijowo się czuje. Stwierdziłam, że nie lubię być w ciąży;p wolałabym odrazu urodzić;p i cieszyć się malenstwem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooooo uważam tak samo nie lubię być w ciąży, już bym chciała mieć gotowe dziecko


Ja się szczepiłam w lipcu, nie planuję na razie kolejnej dawki. Mam nadzieję, że w szpitalu się tego nie uczepią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-23, 08:46   #1058
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy z maja 2022

A powiedzcie mi jak to wygląda jeśli ktoś się zaszczepił w tym roku np w maju druga dawka i będzie chciał wylecieć na wakacje w przyszłym roku we wrześniu, to szczepienie będzie aktualne? Czy ważne że jest tylko rok od drugiej dawki?

Jak się pytałam koleżanek, które ostatnio rodziły to u nas nie pytali o szczepienie, ale do maja daleko i wszystko się może jeszcze zmienić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016

Edytowane przez wioleta20
Czas edycji: 2021-11-23 o 08:48
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 08:59   #1059
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi jak to wygląda jeśli ktoś się zaszczepił w tym roku np w maju druga dawka i będzie chciał wylecieć na wakacje w przyszłym roku we wrześniu, to szczepienie będzie aktualne? Czy ważne że jest tylko rok od drugiej dawki?

Jak się pytałam koleżanek, które ostatnio rodziły to u nas nie pytali o szczepienie, ale do maja daleko i wszystko się może jeszcze zmienić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba rok jest certyfikat ważny

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 09:28   #1060
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Witam się oficjalnie w II trymestrze 🤩
Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość
Jest wynik i ja i dziecko negatywni. Uff ulżyło.

No niestety taki czas, że karetek wolnych nie ma i do nas jechała karetka z miejscowości 35 km dalej. Kolejka na test to stanie z 2 godziny. Nam się udało, ludzie jak zobaczyli 3 latka to nas przepuścili.
Jutro nas czeka kolejna teleporada. Moje dziecko znów będzie musiało kaszleć do telefonu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że wynik negatywny Dużo zdrówka.
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Ale NFZ nakazało jakiś czas temu zakaz teleporad dla dzieci, jedynie z objawami covida mieli nie być przyjmowani osobiście u mnie gdzie pracuje przyjmują osobiście. Chyba ze coś się zmieniło od czasu jak poszłam na l4.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie tak
Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ja mam ogólnie większość rzeczy po synku, jak zostanie córka to ciuszki dostanę od bratowej i od siostry, tyle co kupiliśmy wózek w niedzielę . Trafiła się okazja w dobrej cenie, to mam z glowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie kupiliście? To już poważny zakup, fajnie, że udało się w okazyjnej cenie Ja może w grudniu się wybiorę pooglądać na żywo wózki, ale coś czuję, że to będzie ciężki wybór.
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Ja tyle co po synku, ale planuje i tak dopiero po polowkowych kupować to co mi brakuje. Teraz jeszcze troche za wcześnie jak dla mnie, wole po nowym roku bo nawet nie mam pewności ze to napewno chłopak


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ja większość ubranek mam uniwersalnych I raczej takie rzeczy staram się kupować, ale na razie mamy kilka ubranek tylko.
Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Ooooo uważam tak samo nie lubię być w ciąży, już bym chciała mieć gotowe dziecko


Ja się szczepiłam w lipcu, nie planuję na razie kolejnej dawki. Mam nadzieję, że w szpitalu się tego nie uczepią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja się wyłamię, bo jak na razie lubię ten stan Mimo różnych dolegliwości i cukrzycy ciążowej... Zobaczymy jak będzie dalej
Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Chyba rok jest certyfikat ważny

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Też tak słyszałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 09:45   #1061
kitek131
Raczkowanie
 
Avatar kitek131
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy z maja 2022

Certyfikat jest ważny rok od daty przyjęcia drugiej dawki . Szczepiłam się w styczniu pierwszą , drugą w lutym teraz wypadałoby przyjąć już trzecią, ale nie chcę w ciąży przyjmować szczepionki . Mam nadzieję ,że nie będzie z tego tytułu problemu w maju przy przyjęciu do szpitala . Póki co do lutego mogę sobie podróżować 🤪.
Mnie w 13 tygodniu magicznie opuściły nudności oraz uczucie ciągłego zmęczenia i chęci spania , rozważam nawet wyjście w Tatry oczywiście w granicach zdrowego rozsądku , z bólem serca kończąc wycieczkę na schronisku ,od którego zwykle dopiero zaczynał się fun idąc w górę. Ale lepsze to niż nic Mam nadzieję że ten stan euforii nie jest chwilowy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kitek131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-23, 11:05   #1062
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Certyfikat jest ważny rok od daty przyjęcia drugiej dawki . Szczepiłam się w styczniu pierwszą , drugą w lutym teraz wypadałoby przyjąć już trzecią, ale nie chcę w ciąży przyjmować szczepionki . Mam nadzieję ,że nie będzie z tego tytułu problemu w maju przy przyjęciu do szpitala . Póki co do lutego mogę sobie podróżować 🤪.
Mnie w 13 tygodniu magicznie opuściły nudności oraz uczucie ciągłego zmęczenia i chęci spania , rozważam nawet wyjście w Tatry oczywiście w granicach zdrowego rozsądku , z bólem serca kończąc wycieczkę na schronisku ,od którego zwykle dopiero zaczynał się fun idąc w górę. Ale lepsze to niż nic Mam nadzieję że ten stan euforii nie jest chwilowy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też na razie nie myślę o trzeciej dawce, chyba, że w III trymestrze Podróżować i tak nie podróżuję w ciąży, więc to mnie nie martwi.
Kitek, ostrożnie Ja akurat mieszkam w górach i dość często do nas na patologię ciąży trafiały panie z centralnej lub północnej Polski z nagłym plamieniem lub krwawieniem właśnie po wyjściu w góry. Nasi ginekolodzy tłumaczyli to zbyt dużą różnicą ciśnień. Między innymi dlatego ja odpuściłam sobie wyjazd nad polskie morze w ciąży, mimo, że bardzo chciałam. Nie piszę tego, żeby straszyć, ale lepiej być ostrożną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 11:45   #1063
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy z maja 2022

Też uwielbiam góry, ale odkąd jest synek to inaczej wyglądają nasze wyprawy, ale staramy się i tak co roku jechac a że mieszkamy nad morzem to dla nas wyprawa na cały tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 12:08   #1064
kitek131
Raczkowanie
 
Avatar kitek131
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ja też na razie nie myślę o trzeciej dawce, chyba, że w III trymestrze Podróżować i tak nie podróżuję w ciąży, więc to mnie nie martwi.
Kitek, ostrożnie Ja akurat mieszkam w górach i dość często do nas na patologię ciąży trafiały panie z centralnej lub północnej Polski z nagłym plamieniem lub krwawieniem właśnie po wyjściu w góry. Nasi ginekolodzy tłumaczyli to zbyt dużą różnicą ciśnień. Między innymi dlatego ja odpuściłam sobie wyjazd nad polskie morze w ciąży, mimo, że bardzo chciałam. Nie piszę tego, żeby straszyć, ale lepiej być ostrożną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gwiazdka a co złego jest w wyjeździe nad morze poza oczywiście męczącą podróżą? Też mieszkam w górach i nie myślałam ,że w przypadku takiej wycieczki mówimy o znacznej różnicy ciśnień? Chętnie się dowiem bo mi by to do głowy nie przyszło że może być jakimś przeciwwskazaniem. Chyba byłam nieobecna na jakiejś lekcji geografii 🤭🤫

No i nie mam na myśli górskiej wspinaczki czy forsownej wyprawy ,ale w spokojnym tempie ,spacerowym do takiego Murowańca czy Piątki też nie wskazane ?

Muszę się dopytać jak jesteś w temacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kitek131
Czas edycji: 2021-11-23 o 12:13
kitek131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 12:44   #1065
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Gwiazdka a co złego jest w wyjeździe nad morze poza oczywiście męczącą podróżą? Też mieszkam w górach i nie myślałam ,że w przypadku takiej wycieczki mówimy o znacznej różnicy ciśnień? Chętnie się dowiem bo mi by to do głowy nie przyszło że może być jakimś przeciwwskazaniem. Chyba byłam nieobecna na jakiejś lekcji geografii 🤭🤫

No i nie mam na myśli górskiej wspinaczki czy forsownej wyprawy ,ale w spokojnym tempie ,spacerowym do takiego Murowańca czy Piątki też nie wskazane ?

Muszę się dopytać jak jesteś w temacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma nic złego, po prostu w ciąży nie są wskazane takie zmiany klimatu, ciśnień itp. Ale tak jak pisałam, to tylko obserwacje z własnej pracy Akurat te panie, które miałam na myśli też nie wchodziły na wysokie szczyty, a jedne z niższych u nas Ale wiadomo, że nie jest to regułą. Sporo kobiet pójdzie i nic nie będzie się działo. Wiem tylko jak u nas nerwowo lekarze reagowali na hasło ciężarnej: byłam w górach. Choć i tak nic nie przebije pacjentki, która jeździła konno w 30 tygodniu i oczywiście z konia spadła, o mały włos od tragedii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 12:49   #1066
kitek131
Raczkowanie
 
Avatar kitek131
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy z maja 2022

Nie no wiadomo trzeba do wszystkiego podejść z głową ,każdy sam decyduje ale lubię słuchać opinii osób które mają do czynienia z tematem ,że tak powiem od strony praktycznej ,zawsze to jakieś inne spojrzenie dzięki za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kitek131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 13:10   #1067
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Nie no wiadomo trzeba do wszystkiego podejść z głową ,każdy sam decyduje ale lubię słuchać opinii osób które mają do czynienia z tematem ,że tak powiem od strony praktycznej ,zawsze to jakieś inne spojrzenie dzięki za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma za co, może niepotrzebnie straszę, ale to chyba zboczenie zawodowe i praca na patologii ciąży

Korzystacie z Black Friday?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 13:17   #1068
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

U mnie po wizycie, mój lekarz chyba jest jakis anty usg bo mi nie zrobił. Stwierdził ze byłam dopiero na prenatalnych wiec nie ma potrzeby ale chociaż zbadał mi szyjkę czy jest ok. Ryzko oceniał i tak na niskie po spojrzenia wyniki pappa, a co do cc to stwierdził ze moze być cieżko, bo u mnie na dzień dzisiejszy nie ma żadnych przeciwwskazań, jedynie papier od psychiatry.
Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie bo u mnie dopiero na polowkowych w 1 ciąży wyszło ze cos nie tak z łożyskiem.
Kolejna wizytę mam 21.12 bo maz nie dostanie wolnego, pewnie 22.12 lub 23 popołudniu ruszymy.

Ja mam nadzieje, ze jakies prezenty upoloje na Black week w sumie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 13:29   #1069
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja z wyprawki nic nie kupiłam. Mam raczej większość po synku. Czekam dalej na potwierdzenie kto mieszka w brzuchu. Jak się okaże, że dziewczynka to pewnie na wyprzedażach zaszaleję

U mnie w pracy wreszcie zdecydowali kto przejmie moje obowiązki i jest mi mega przykro. Dziewczyna bez najmniejszego doświadczenia dostała 2000 brutto więcej niż ja. Strasznie to jest smutne, że ja pracując tam od 2014roku nie mogłam liczyć na taka kwotę. Wychodzi na to, że się nie ceniłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-23, 13:55   #1070
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
U mnie po wizycie, mój lekarz chyba jest jakis anty usg bo mi nie zrobił. Stwierdził ze byłam dopiero na prenatalnych wiec nie ma potrzeby ale chociaż zbadał mi szyjkę czy jest ok. Ryzko oceniał i tak na niskie po spojrzenia wyniki pappa, a co do cc to stwierdził ze moze być cieżko, bo u mnie na dzień dzisiejszy nie ma żadnych przeciwwskazań, jedynie papier od psychiatry.
Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie bo u mnie dopiero na polowkowych w 1 ciąży wyszło ze cos nie tak z łożyskiem.
Kolejna wizytę mam 21.12 bo maz nie dostanie wolnego, pewnie 22.12 lub 23 popołudniu ruszymy.

Ja mam nadzieje, ze jakies prezenty upoloje na Black week w sumie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Dokładnie, zobaczysz jak będzie dalej Dobrze, że ryzyko ocenił na niskie.
O ja też, może się uda z prezentami
Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość
Ja z wyprawki nic nie kupiłam. Mam raczej większość po synku. Czekam dalej na potwierdzenie kto mieszka w brzuchu. Jak się okaże, że dziewczynka to pewnie na wyprzedażach zaszaleję

U mnie w pracy wreszcie zdecydowali kto przejmie moje obowiązki i jest mi mega przykro. Dziewczyna bez najmniejszego doświadczenia dostała 2000 brutto więcej niż ja. Strasznie to jest smutne, że ja pracując tam od 2014roku nie mogłam liczyć na taka kwotę. Wychodzi na to, że się nie ceniłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To faktycznie przykre... Ale coraz mniej mnie dziwi. Postaraj się o tym zapomnieć i się nie przejmować, bo i tak nie masz na to wszystko wpływu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 15:22   #1071
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Witam się oficjalnie w II trymestrze 🤩Super, że wynik negatywny Dużo zdrówka.Dokładnie tak Jakie kupiliście? To już poważny zakup, fajnie, że udało się w okazyjnej cenie Ja może w grudniu się wybiorę pooglądać na żywo wózki, ale coś czuję, że to będzie ciężki wybór.Ja większość ubranek mam uniwersalnych I raczej takie rzeczy staram się kupować, ale na razie mamy kilka ubranek tylko.To ja się wyłamię, bo jak na razie lubię ten stan Mimo różnych dolegliwości i cukrzycy ciążowej... Zobaczymy jak będzie dalej Też tak słyszałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anex sport taki szaro biały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

I ja tez po wizycie, z małą wszystko dobrze no i potwierdziło się, że będzie dziewczynka, widziałam piękna myszkę 🤣, poza tym borykała, wierciła się. Następna wizytę mam dopiero 3 stycznia i to będą połówkowe a u lekarza 4 .. trochę długo, liczyłam że weźmie mnie jeszcze przed świętami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 15:40   #1072
tojaan
Raczkowanie
 
Avatar tojaan
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 53
Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość
Jest wynik i ja i dziecko negatywni. Uff ulżyło.

No niestety taki czas, że karetek wolnych nie ma i do nas jechała karetka z miejscowości 35 km dalej. Kolejka na test to stanie z 2 godziny. Nam się udało, ludzie jak zobaczyli 3 latka to nas przepuścili.
Jutro nas czeka kolejna teleporada. Moje dziecko znów będzie musiało kaszleć do telefonu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Masakra, dużo zdrowka dla Was!! Niestety takie czasy, ze szybciej się zajedzie samemu do szpitala, sluzba zdrowia w opłakanym stanie, złe zarządzanie plus pandemia zrobiły swoje :-(

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
U mnie po wizycie, mój lekarz chyba jest jakis anty usg bo mi nie zrobił. Stwierdził ze byłam dopiero na prenatalnych wiec nie ma potrzeby ale chociaż zbadał mi szyjkę czy jest ok. Ryzko oceniał i tak na niskie po spojrzenia wyniki pappa, a co do cc to stwierdził ze moze być cieżko, bo u mnie na dzień dzisiejszy nie ma żadnych przeciwwskazań, jedynie papier od psychiatry.
Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie bo u mnie dopiero na polowkowych w 1 ciąży wyszło ze cos nie tak z łożyskiem.
Kolejna wizytę mam 21.12 bo maz nie dostanie wolnego, pewnie 22.12 lub 23 popołudniu ruszymy.

Ja mam nadzieje, ze jakies prezenty upoloje na Black week w sumie




Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Szkoda, ze nie zrobili ci usg bo zawsze fajnie popatrzeć na maluszka, ale najważniejsze ze wszystko w porządku, a do świat to zleci nim się obejrzysz zapomniałam ze to już jest black friday, aczkolwiek poki co nawet nie mam żadnych pomysłów na prezenty wiec pewnie nie skorzystam


Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Zdrówka

Czy ktoś oprócz mnie ,nie ma jeszcze nic totalnie nic w kwestii wyprawki ? ( Ja to nawet nie mam koszuli nocnej do szpitala bo zwykłam spać bez)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja nie mam nic totalnie, nawet jednego bodziaka dla dziecka mam taki mały brzuch i jeszcze z ta płcią nie jest pewne ze nie wpadłam w szał zakupowy

Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość

U mnie w pracy wreszcie zdecydowali kto przejmie moje obowiązki i jest mi mega przykro. Dziewczyna bez najmniejszego doświadczenia dostała 2000 brutto więcej niż ja. Strasznie to jest smutne, że ja pracując tam od 2014roku nie mogłam liczyć na taka kwotę. Wychodzi na to, że się nie ceniłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Faktycznie bardzo demotywujace i slabe ze strony pracodawcy, ale nie mysl o tym teraz, nie masz na to wpływu, a czeka cie w najbliższym czasie coś nieporównywanie fajniejszego niż praca Może uda się po powrocie wynegocjować jeszcze fajniejsze pieniądze, a jak nie to na pewno znajdziesz coś lepszego gdzie cie docenia jak powinni

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
O matko tragedia z lekarzami, najlepiej to wgl omijać ośrodku zdrowia chociaż czasami się inaczej nie da.
U nas syna zawsze przyjmowali osobiście, nie miałam jeszcze nigdy teleporady.

Ja się nie szczepie.

Wyprawki jeszcze nie zaczęłam kompletować, jakoś nie mam chęci na nic ostatnio. Ledwo żyje z dnia na dzień, raz mnie boli głowa,raz brzuch, i ogólnie tak trochę kijowo się czuje. Stwierdziłam, że nie lubię być w ciąży;p wolałabym odrazu urodzić;p i cieszyć się malenstwem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja tez sie ostatnio kiepsko czuje, zrobiłam wczoraj badania i zaczyna mi sie anemia, wiec pewno dlatego, aczkolwiek lubię ten stan gdzie jestem w ciąży, pewnie dlatego ze staraliśmy sie prawie 2 lata, wiec dla mnie to spełnienie marzeń nawet z tymi ciemnymi stronami

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Anex sport taki szaro biały


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[


COLOR="Silver"]



---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

[/COLOR]




I ja tez po wizycie, z małą wszystko dobrze no i potwierdziło się, że będzie dziewczynka, widziałam piękna myszkę , poza tym borykała, wierciła się. Następna wizytę mam dopiero 3 stycznia i to będą połówkowe a u lekarza 4 .. trochę długo, liczyłam że weźmie mnie jeszcze przed świętami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi się marzy cybex tak mi sie wbił do głowy, ze w każdym innym który oglądam to doszukuje soe czegoś na „nie”


Super gratuluje małej rozbójnicy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez tojaan
Czas edycji: 2021-11-23 o 15:54
tojaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 15:50   #1073
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Dziewczyny moge do Was dołączyć? Podczytuje już jakiś czas, myślałam że wątek czerwcowych mam się bardziej rozkręci ale póki co tam jest spokojnie a u was jest co czytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 15:55   #1074
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moge do Was dołączyć? Podczytuje już jakiś czas, myślałam że wątek czerwcowych mam się bardziej rozkręci ale póki co tam jest spokojnie a u was jest co czytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapraszamy, staramy się coś skrobać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 16:01   #1075
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moge do Was dołączyć? Podczytuje już jakiś czas, myślałam że wątek czerwcowych mam się bardziej rozkręci ale póki co tam jest spokojnie a u was jest co czytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jasne Witamy na pokładzie!

Ja mam wózek cybex, taką typowo miejską spacerówkę i mam zamiar dokupić do niego gondolę No chyba, że przed porodem się przeprowadzimy za miasto to wtedy chyba pójdę w bardziej terenowy model

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 16:41   #1076
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Anex sport taki szaro biały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

I ja tez po wizycie, z małą wszystko dobrze no i potwierdziło się, że będzie dziewczynka, widziałam piękna myszkę 🤣, poza tym borykała, wierciła się. Następna wizytę mam dopiero 3 stycznia i to będą połówkowe a u lekarza 4 .. trochę długo, liczyłam że weźmie mnie jeszcze przed świętami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam anex Sport w szare paski po synu, dla mnie najlepszy wózek
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moge do Was dołączyć? Podczytuje już jakiś czas, myślałam że wątek czerwcowych mam się bardziej rozkręci ale póki co tam jest spokojnie a u was jest co czytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witamy 🤩 na kiedy masz termin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 16:51   #1077
kitek131
Raczkowanie
 
Avatar kitek131
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moge do Was dołączyć? Podczytuje już jakiś czas, myślałam że wątek czerwcowych mam się bardziej rozkręci ale póki co tam jest spokojnie a u was jest co czytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej
Zapraszamy ..W którym jesteś tygodniu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kitek131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 17:04   #1078
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Anex sport taki szaro biały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

I ja tez po wizycie, z małą wszystko dobrze no i potwierdziło się, że będzie dziewczynka, widziałam piękna myszkę 🤣, poza tym borykała, wierciła się. Następna wizytę mam dopiero 3 stycznia i to będą połówkowe a u lekarza 4 .. trochę długo, liczyłam że weźmie mnie jeszcze przed świętami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję córy
Cytat:
Napisane przez tojaan Pokaż wiadomość
Masakra, dużo zdrowka dla Was!! Niestety takie czasy, ze szybciej się zajedzie samemu do szpitala, sluzba zdrowia w opłakanym stanie, złe zarządzanie plus pandemia zrobiły swoje :-(



Szkoda, ze nie zrobili ci usg bo zawsze fajnie popatrzeć na maluszka, ale najważniejsze ze wszystko w porządku, a do świat to zleci nim się obejrzysz zapomniałam ze to już jest black friday, aczkolwiek poki co nawet nie mam żadnych pomysłów na prezenty wiec pewnie nie skorzystam





Ja nie mam nic totalnie, nawet jednego bodziaka dla dziecka mam taki mały brzuch i jeszcze z ta płcią nie jest pewne ze nie wpadłam w szał zakupowy





Faktycznie bardzo demotywujace i slabe ze strony pracodawcy, ale nie mysl o tym teraz, nie masz na to wpływu, a czeka cie w najbliższym czasie coś nieporównywanie fajniejszego niż praca Może uda się po powrocie wynegocjować jeszcze fajniejsze pieniądze, a jak nie to na pewno znajdziesz coś lepszego gdzie cie docenia jak powinni





Ja tez sie ostatnio kiepsko czuje, zrobiłam wczoraj badania i zaczyna mi sie anemia, wiec pewno dlatego, aczkolwiek lubię ten stan gdzie jestem w ciąży, pewnie dlatego ze staraliśmy sie prawie 2 lata, wiec dla mnie to spełnienie marzeń nawet z tymi ciemnymi stronami




Mi się marzy cybex tak mi sie wbił do głowy, ze w każdym innym który oglądam to doszukuje soe czegoś na „nie”


Super gratuluje małej rozbójnicy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dla mnie ta ciąża to też spełnienie marzeń...

Mnie znowu już odrzuca od cybexów, bo za dużo ich. W dodatku czytałam sporo opinii o słabej amortyzacji.
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moge do Was dołączyć? Podczytuje już jakiś czas, myślałam że wątek czerwcowych mam się bardziej rozkręci ale póki co tam jest spokojnie a u was jest co czytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witamy Na kiedy masz tp?
Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Jasne Witamy na pokładzie!

Ja mam wózek cybex, taką typowo miejską spacerówkę i mam zamiar dokupić do niego gondolę No chyba, że przed porodem się przeprowadzimy za miasto to wtedy chyba pójdę w bardziej terenowy model

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heh ja właśnie bym chciała terenowy, z dobrą amortyzacją, nie wyglądający jak czołg, w rozsądnej cenie i niezbyt ciężki... Poszukiwania ideału chyba trochę potrwają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 17:50   #1079
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Zapraszamy, staramy się coś skrobać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Jasne Witamy na pokładzie!

Ja mam wózek cybex, taką typowo miejską spacerówkę i mam zamiar dokupić do niego gondolę No chyba, że przed porodem się przeprowadzimy za miasto to wtedy chyba pójdę w bardziej terenowy model

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Ja mam anex Sport w szare paski po synu, dla mnie najlepszy wózek Witamy 🤩 na kiedy masz termin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Hej
Zapraszamy ..W którym jesteś tygodniu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej

Ja mam termin na 4.06, jestem teraz 12+3

Co do wózka też bym chciała cybex, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Ogólnie będzie to moje pierwsze dziecko i przeraża mnie ilość wydatków i co kupić itp. Czy kupic łóżeczko czy dostawke, czy to i to. Zielona jestem marzę o dziewczynce, ale coś czuję że będzie chłopak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 17:56   #1080
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Gratuluję wizyt
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moge do Was dołączyć? Podczytuje już jakiś czas, myślałam że wątek czerwcowych mam się bardziej rozkręci ale póki co tam jest spokojnie a u was jest co czytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj i rozgość się

Ja po synu mam Espiro, ale to jest taki czołg, że raczej chcę inny wózek. Chyba, że nie trafię na żadną okazję to zostanie, bo teraz też jestem już mądrzejsza i na pewno jak kupię to z drugiej ręki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez paula_ros
Czas edycji: 2021-11-23 o 17:58
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 10:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.