❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-21, 13:34   #961
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Nie wiecie, gdzie można jeszcze coś zamówić w internecie?, aby doszło przed wigilią? Na allegro już chyba nic nie można zamówić, mimo że jest opcja przed świętami.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 17:38   #962
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 885
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Nie wiecie, gdzie można jeszcze coś zamówić w internecie?, aby doszło przed wigilią? Na allegro już chyba nic nie można zamówić, mimo że jest opcja przed świętami.

Nie ryzykowałabym. Poza jakimiś dodatkowo płatnymi przesyłkami ekspresowymi, to jednak nikt nie da gwarancji, że dojdzie przed świętami. Paczkomaty przeładowane w niektórych miejscach, kurierzy dosłownie uwijają się w ukropie. No chyba, że sklep gdzieś blisko i opcja odbioru w siedzibie, ale i to dosyć śliska sprawa.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny!
Co prawda, jestem przez Was ogromnie głodna i idę szukać po szafkach czegoś słodkiego, ale mnie nakierowałyście.

Miałam nie jeść słodyczy na tydzień przed Wigilią a codziennie coś podżeram. Wprawdzie w rozsądnych jak na mnie ilościach, ale jednak.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 17:47   #963
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 012
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
U nas śnieg leży i ma padać przez kolejny tydzień, także raczej na pewno będą białe Święta, ale za to zdążyłam się przeziębić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie trzymam kciuki żebyś wyzdrowiała U nas biało że hej! Dłuuugo jechałam do domu...Najpierw byłam u ginekologa, potem do sklepu jeszcze po prezent dla TŻ, w międzyczasie śnieg tak sypał! Po drodze paczka i zatankować paliwo. I w końcu dom, od jutra wolne ale TŻ jeszcze zaplanował zakupy przedświąteczne
Antymionka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 19:12   #964
Asa31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 178
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
O nie trzymam kciuki żebyś wyzdrowiała U nas biało że hej! Dłuuugo jechałam do domu...Najpierw byłam u ginekologa, potem do sklepu jeszcze po prezent dla TŻ, w międzyczasie śnieg tak sypał! Po drodze paczka i zatankować paliwo. I w końcu dom, od jutra wolne ale TŻ jeszcze zaplanował zakupy przedświąteczne
Zazdroszcze tego sniegu u nas bylo dzisiaj tylko mrozno. Ja przed chwilka skonczylam ubierac choinke i czekam na grzanca, ktory mi TZ grzeje 😅
Asa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 19:17   #965
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Zrobiłam dzisiaj ponad 200 ciasteczek. Trochę za dużo mi wyszło, więc obdaruję kilka osób. A jutro mam zamiar posprzątać (tylko kurze), poprasować i zrobić resztę prania. Szybko leci mi ten tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 19:25   #966
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U nas resztki sniegu ale mrozno wiec spacerek mega udany z psiakiem

Co do ciast to u nas beda 2 torty ( ciotki kupuja ) ja osobiscie nie przepadam makowiec, keks i zawsze robie wafelki przekladane masa czekoladowa i krowkowa

Wciaz nie wierze, ze Wigilia jest za 3 dni .... Czemu ten grudzien tak pedzi ????!!!!

Ide pakowac prezenty co by sobie humor poprawic
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 20:20   #967
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja już odpaliłam tryb holidays i wracam do pracy dopiero w styczniu. Właśnie delektuje się pysznym winem z mojej świątecznej kolekcji. Jutro ogarnę część zakupów, jakieś sprzątanie, mam do ubrania jeszcze 2 choinki - jedna do naszej sypialni, druga na zewnątrz. Zacznę gotować kompot z suszu. A no i mam jeszcze kilka okien do przetarcia. No leci ten czas, leci. Zaraz będziemy się witać w wigilię w zeszłym roku miałam wspaniałą wigilię, gotowałam sobie w świetnym humorze, delektując się przy tym pysznym winem, wszystko wyszło świetnie, miałam cały dzień super humor, co rzadko mi się zdarza w wigilię oby w tym roku też było tak fajnie

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-21, 20:37   #968
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 885
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Uprałam 3 chodniczki, umyłam góry dwóch szafek w kuchni i została jeszcze jedna. Wykąpałam kota, bo już na tyle jej się polepszyło, że koniec taryfy ulgowej dla śmierdzenia. Poskładałam trochę prania (została jeszcze cała góra, to jest rzecz, której oboje z TŻ nie cierpimy - składanie prania). Jutro chcę trochę przemyć lodówkę, ale bez zbytniego zagłębiania się w temat - nie śmierdzi, nic tam nie pleśnieje, więc nie zamierzam być zbyt drobiazgowa. Mycie kanapy również najlepiej jutro. I jedziemy z TŻ po napoje, jakieś wino, żeby takie ciężkie zakupy mieć z głowy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-12-21 o 20:43
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 20:40   #969
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja też mam taką górę prania w gościnnym na łóżku pewnie składania na dobrą godzinę, już następne trzeba prać i wieszać. To jest jakieś perpetum mobile - się kręci samo non stop bez przerwy

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 21:04   #970
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 885
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89046042]Ja też mam taką górę prania w gościnnym na łóżku pewnie składania na dobrą godzinę, już następne trzeba prać i wieszać. To jest jakieś perpetum mobile - się kręci samo non stop bez przerwy
[/QUOTE]

Prać a nawet wieszać to mogę non stop (zresztą obecnie przy małym dziecku to jest non stop), ale składanie. Nie. Urodziłam się do wyższych celów... Jak mycie szafek.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 21:07   #971
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89046042]Ja też mam taką górę prania w gościnnym na łóżku pewnie składania na dobrą godzinę, już następne trzeba prać i wieszać. To jest jakieś perpetum mobile - się kręci samo non stop bez przerwy

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
dokładnie, skąś to znam
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-21, 21:15   #972
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Cześć, kochane!

Podczytuję Was i przypomniałyście mi, że piernik staropolski "kisi się" w lodówce.
Upiekłam wczoraj i przełożyłam powidłem. Czeka sobie grzecznie przygnieciony książkami.
Jak na to, że zamieniłam mąkę pszenną na kilka innych bez glutenu, to wyszedł fajny.

Ja miałam ogromne plany na ten grudzień, a wyszło niewiele. Chociaż cieszę się, że zmotywowałam się i w pierwszej połowie miesiąca zrobiłam sobie małe przyjemności typu świąteczna kawka w kawiarni, zrobienie świątecznego wianka i sesja z mężem.
Teraz by nic z tego nie wyszło, bo leżę chora od paru dni. Mam nadzieję, że już pod koniec tygodnia będzie lepiej.

Jakie ciasta wjeżdzają u Was na stół w tym roku?
Szukam jeszcze jednego pomysłu na coś, co większości będzie smakowało.
Zdrówka.
Co do ciast to robię orzechowca, ciasto obibok i sernik z rosą. Dzielimy się ciastami z mamą więc nie będzie tego za dużo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 21:19   #973
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 885
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
U nas śnieg leży i ma padać przez kolejny tydzień, także raczej na pewno będą białe Święta, ale za to zdążyłam się przeziębić

Mam nadzieję, że to taka "chwilówka" i za moment będziesz zdrowa.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 21:47   #974
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89046014]Ja już odpaliłam tryb holidays i wracam do pracy dopiero w styczniu. Właśnie delektuje się pysznym winem z mojej świątecznej kolekcji. Jutro ogarnę część zakupów, jakieś sprzątanie, mam do ubrania jeszcze 2 choinki - jedna do naszej sypialni, druga na zewnątrz. Zacznę gotować kompot z suszu. A no i mam jeszcze kilka okien do przetarcia. No leci ten czas, leci. Zaraz będziemy się witać w wigilię w zeszłym roku miałam wspaniałą wigilię, gotowałam sobie w świetnym humorze, delektując się przy tym pysznym winem, wszystko wyszło świetnie, miałam cały dzień super humor, co rzadko mi się zdarza w wigilię oby w tym roku też było tak fajnie

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Ja jutro zaczynam urlop! I też wracam dopiero w styczniu Także trzymajcie kciuki, żeby szybko zleciało…
Dużo zdrówka dla wszystkich!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 22:35   #975
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 975
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
I tak nie będzie nas dużo, bo zazwyczaj jest nas o 4 osoby dorosłe i o 4 dzieci więcej Za to jak jesteśmy u moich rodziców, to mamy kameralną Wigilię: nasza trójka, moi rodzice, brat i babcia z dziadkiem.
U mnie leży śnieg i jest mróz. Jutro i pojutrze też mróz, więc śnieg poleży, ale w piątek ma być 6° i deszcz Mam wrażenie, że ktoś sobie z nas żartuje
To i tak więcej niż teraz u mnie

U mnie biało, teraz -5*. Kotka cały dzień na kaloryferach leży, zmienia tylko pomieszczenia A wzięłam ją w dzień na dwór na śnieg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z (6).jpg (77,2 KB, 79 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 22:45   #976
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
To i tak więcej niż teraz u mnie

U mnie biało, teraz -5*. Kotka cały dzień na kaloryferach leży, zmienia tylko pomieszczenia A wzięłam ją w dzień na dwór na śnieg

Fajna, wyglada na młodziutka? Chociaż ja się na kotach wcale nie znam Moje psisko właśnie mnie grzeje pod kołderką
Trzeba jej kupić chyba buty, bo przy -6 stopniach chodzi na trzech łapach, a co będzie przy -15… No cóż, psia emerytura też się rządzi swoimi prawami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 22:55   #977
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 975
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję i pozdrowienia dla zwierzaczków. Kocia je za dwoje, umyła się (a wyglądała jak kot-zombie, serio każdy casting do filmu i serialu o zombie jej ), miauczy na masz widok i wczoraj przytuptała, żeby zobaczyć co je jej siostra. Wyjdzie z tego. Byłam już nastawiona na najgorsze, bo momentami wyglądała jakby za moment miała odejść. Mamy więc świąteczny cud, a tak serio to dobry weterynarz nam się trafił i w miarę szybko postawił diagnozę i zaaplikował odpowiednie leki.

Zazdroszczę takiego porządku. Ja najbardziej zagraconego pokoju nawet nie ruszam.
Dzięki

To dobrze, nienawidzę jak ludzie czy zwierzaki chorują lub odchodzą w grudniu. Ogólnie wiadomo, że jest to przykre w każdym miesiącu, ale nie cierpię jak to się dzieje przed świętami.

Na początku listopada odszedł mój sąsiad-ogrodnik.
W połowie listopada dalszego, 33 letniego kuzyna zabrali w ciężkim stanie do szpitala, a 2 grudnia zmarł Osierocił 2 córki malutkie.
4 grudnia kolega z pracy dostał wylewu krwi do mózgu, 39 lat. Jego mama zrobiła zbiórkę pieniędzy na zrzutce. Cel- 20 000. Zebrała ponad 32 000. 10 000 było jednego dnia.
No i też niedawno dowiedziałam się, że nasz mechanik w ciężkim stanie w szpitalu- covid...

Ten pokój był moją zmorą Teraz muszę się wziąć za dół
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 06:54   #978
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie znowu sypie śnieg
Dzisiaj zabieram się za sprzątanie. Jutro mąż umyje podłogi i schody, a ja zajmę się tylko barszczem i paznokciami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 07:19   #979
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Mam już wszystkie prezenty, w końcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Ale ze sprzątaniem jestem w lesie...pozostaje mi to ogarnąć jutro,bo dziś jeszcze jadę na paznokcie i zakupy, a potem nocka w pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-22, 07:23   #980
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dziękuję za życzenia zdrowia, a Tobie Ellen też szczególnie zdrówka dla kotki
Trochę męczy to przeziębienie, ale u nas i tak przygotowania do Świąt idą pełną parą, mam jeszcze zaproszenie na drugi dzień BN do domu przyjaciółki, trzeba się zwijać z obowiązkami i starać wyzdrowieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 07:32   #981
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
U nas resztki sniegu ale mrozno wiec spacerek mega udany z psiakiem

Co do ciast to u nas beda 2 torty ( ciotki kupuja ) ja osobiscie nie przepadam makowiec, keks i zawsze robie wafelki przekladane masa czekoladowa i krowkowa

Wciaz nie wierze, ze Wigilia jest za 3 dni .... Czemu ten grudzien tak pedzi ????!!!!

Ide pakowac prezenty co by sobie humor poprawic
U nas nigdy nie było tortów na święta.
Rodzice kupili jakiś makowiec, keks, a ja robię w tym roku sernika i ciasto z makiem.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 07:34   #982
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja o tych tortach to się dopiero z wizażu dowiedziałam. Nigdy u nikogo nie spotkałam się z tortem świątecznym. Same makowce, serniki itp.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 07:37   #983
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89046327]Ja o tych tortach to się dopiero z wizażu dowiedziałam. Nigdy u nikogo nie spotkałam się z tortem świątecznym. Same makowce, serniki itp.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ja też, ale dla mnie torty mogłyby nie istnieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 07:39   #984
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

To ja dobry domowy torcik lubię, ale urodzinowo mi wystarcza. Chociaż ostatnio na wszystkie okazję robimy pavlovą bo najprościej i najmniej roboty

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 08:12   #985
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89046327]Ja o tych tortach to się dopiero z wizażu dowiedziałam. Nigdy u nikogo nie spotkałam się z tortem świątecznym. Same makowce, serniki itp.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ja tak samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 08:54   #986
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Dzięki

To dobrze, nienawidzę jak ludzie czy zwierzaki chorują lub odchodzą w grudniu. Ogólnie wiadomo, że jest to przykre w każdym miesiącu, ale nie cierpię jak to się dzieje przed świętami.

Na początku listopada odszedł mój sąsiad-ogrodnik.
W połowie listopada dalszego, 33 letniego kuzyna zabrali w ciężkim stanie do szpitala, a 2 grudnia zmarł Osierocił 2 córki malutkie.
4 grudnia kolega z pracy dostał wylewu krwi do mózgu, 39 lat. Jego mama zrobiła zbiórkę pieniędzy na zrzutce. Cel- 20 000. Zebrała ponad 32 000. 10 000 było jednego dnia.
No i też niedawno dowiedziałam się, że nasz mechanik w ciężkim stanie w szpitalu- covid...

Ten pokój był moją zmorą Teraz muszę się wziąć za dół
Ło matko, ale szereg nieszczesc i tragedii ... masakra, wspołczuje bardzo

Prezenty spakowane i leza pod choinka
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 08:58   #987
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie też prezenty spakowane te dla rodziny stoją na stole, a te dla nas pod choinką. Nie wiemy, co sobie nawzajem z mężem kupiliśmy i czekamy do piątku rano, żeby otworzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 09:31   #988
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

My zamawiamy co roku torty u takiego rzemieślnika, który robi ciasta tylko dla rodziny i znajomych, ale są po prostu cudne i w wyglądzie i w smaku. Ojciec jeden tort zostawia dla nas na Wigilię, a reszta trafia do księdza z naszej parafii, który przygotowuje co roku Święta dla opuszczonych, starszych i ogólnie potrzebujących ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 10:44   #989
Christmasoholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 106
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Wzięło mnie na jakieś cięższe smaki i stwierdziłam, że będzie coś na odmianę: zrobię 3 bita lub banoffee pie, bo u nas wszyscy lubią to połączenie śmietany z kajmakiem i serniczek dekadencki (z musem z masła orzechowego).
Christmasoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 12:51   #990
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 885
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Większość postów z dzisiaj powinno zawierać ostrzeżenie przez skokiem cukru we krwi.


Coś tam zaczęłam robić, ale jestem w proszku. Jutro zasadnicze porządki, bo przy dzidziusiu guzik mogę. Boję się, że pójdę do innego pokoju coś porobić, a on się zawinie z kanapy pomimo zabezpieczeń. Na podłodze też nie bardzo, bo się już całkiem sprawnie przemieszcza. Jutro TŻ zostaje w domu, więc wespół zespół działamy.


Po chorobie kotki mam do wyczyszczenia kanapę (z neutralizacją zapachu). Jak mi jedna firma podliczyła koszt, to myślałam, że padnę (prawie 300 złotych za prostokąt 200x75 cm). Napisałam na OLX do innej firmy i 140 złotych.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-12-22 o 12:54
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-06-18 12:33:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.