Mamy z maja 2022 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-22, 10:39   #1831
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

U mnie też sprzątanie, dzisiaj mąż przywiezie choinkę nasz mały już od tygodnia na nią czeka. Popakowałam prezenty, zostały mi ostatnie 4 które mają przyjść. Piore chłopakom koszule na wigilię ale też robię wszystko na raty bo zaraz się mecze i mała szaleje w brzuchu chyba daje mi znać żebym trochę wyluzowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 11:20   #1832
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Dzięki

Idziemy z młodym do lekarza. Całą noc gorączkował i ciężko było, żeby mu zbić. Pewnie skończy na antybiotyku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrowia
Cytat:
Napisane przez tojaan Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo dużo śluzu takiego rzadkiego, jest bezwonny i ma białawy kolor


Witam się z pozytywnym testem covid :-( same problemy ostatnio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oj A jak się czujesz? Rodzina też chora? Dużo zdrówka!
Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Dawno nie pisałam. U nas przygotowania do remontu, bo zaczynamy 3 stycznia, więc choinki w tym roku nie kupiliśmy. Na razie wyrzuciliśmy meble z salonu, po świętach wyniesiemy na strych meble z salonu i wyrzucimy kanapę. Panele i gres już wybrane. Będę musiała wynieść się na tydzień z domu, bo będzie parkiet zrywany, a był klejony na subit jakieś 70 lat temu. Robiłam kolejne TSH i ft4. Na szczęście dostaje skierowanie od rodzinnego i nie muszę płacić (taka ze mnie Grażyna ) Zaczynałam od euthyrox 25, TSH spadło z 3,2 na 2,3 potem było 50 i po miesiącu było 2,6, więc dostałam euthyrox 75. 28.12 mam połówkowe i okaże się, czy potwierdzą, że będzie Hania czy może jednak Helmut 🤣 i trzeba będzie kupić hełm Oczywiście żartuję z tym imieniem. Dzisiaj jest 20+2 tydzień ciąży i od tamtego tygodnia czuję jakieś delikatne ruchy. Jeszcze mieszczę się w moje jeansy gumowane, ale z tydzień i będę je zamieniać na leginsy. Muszę rozejrzeć się za jeansami ciążowymi, ale wysoka jestem i może być ciężko.

Z przygotowań do świąt, to bigos na już zrobiony, dwa czterolitrowe garnki. Mąż swój doprawiał po swojemu, bo lubi pikantne, mój jest bardziej słodki. Część włożyłam w słoiki i tyndalizuję żeby dłużej postał. Jutro będziemy robić sernik krówkowy, rybę po grecku, śledzie, a w wigilię dorsza, barszcz. Sałatkę i uszka ma przynieść teściowa. Pierogi też już gotowe. Wczoraj byliśmy z kotem u weterynarza, bo zauważyłam przedwczoraj, że ma problem z wskoczeniem na meble i odciąża tylną łapkę. Po obmacaniu stwierdziłam, że ma problem z kocią piętą, jak to nazwałam. Dostała zastrzyk p/bólowy, p/zapalny i 4 dawki leku w syropie do domu. Okazało się, że po roku ma znowu kamień i po nowym roku pójdziemy na usunięcie. Rok temu musieli jej przez to wyrwać kilka zębów, bo zrobił się stan zapalny dziąseł, zęby zaczęły się ruszać i śmierdziało jej z pyszczka. Ma dopiero 7 lat, więc jeszcze trochę pociągnie i trzeba zadbać żeby miała czym gryźć jedzenie i pańciów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Mój USG robi, ale sprzęt kiepski i tylko patrzy czy serduszko bije. Mówi, że to nie jest USG położnicze i rzeczywiście dużo gorszy obraz niż na badaniach w poradni prenatalnej. Dziwne, bo to uniwersyteckie centrum medycyny rodzinnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Tak, sporo mam. Ostatnio jak chodziłam po domu tylko w szlafroku, bez bielizny to musiałam gatki założyć, bo poczułam, jak mi coś po nodze leci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam dwie pary jeansów ciążowych z h&m, ale szczerze, cały dzień czasem ciężko w nich wytrzymać i wieczorem pas odbity. Także szykuje się na to, że na wiosnę skończę w legginsach
Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Uff dobrze, że wszyscy tak mają więc to normalne.
Ja dzisiaj się wkoncu wzięłam za łazienkę, sprzątam na raty oczywiście bo się szybko mecze. Pod tym wzgledem mnie wkurza ciąża, bo cokolwiek robię odrazu jestem zmęczona i muszę odpoczywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To piona U mnie to samo, a jeszcze mój wewnętrzny perfekcjonizm nie może się pogodzić ze spadkiem formy 🤣 W tym roku wszystko sobie rozłożyłam i robię wcześniej, żeby zdążyć. I ta świadomość, że po godz. 17 forma jeszcze bardziej spada 🤣 W ogóle w ostatnich dniach, akurat przed świętami, strasznie mi brzuszek zrobił się widoczny, także razem z małym nie pozostaniemy niezauważalni.
Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
U mnie też sprzątanie, dzisiaj mąż przywiezie choinkę nasz mały już od tygodnia na nią czeka. Popakowałam prezenty, zostały mi ostatnie 4 które mają przyjść. Piore chłopakom koszule na wigilię ale też robię wszystko na raty bo zaraz się mecze i mała szaleje w brzuchu chyba daje mi znać żebym trochę wyluzowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 12:15   #1833
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

No i u starszaka oczywiście zapalenie ucha środkowego. Nic nowego. Po nowym roku jedziemy z nim do laryngologa, bo coś czuję, że zaczął się problem z migdałem.


Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Może to jednodniowe i mu minie.

Dziewczyny czy wy macie dużą ilość śluzu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam bardzo dużo. A jeszcze odkąd biorę luteinę dopochwowo to w ogóle czasami czuję jakbym miała wodospad między nogami.

Cytat:
Napisane przez tojaan Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo dużo śluzu takiego rzadkiego, jest bezwonny i ma białawy kolor


Witam się z pozytywnym testem covid :-( same problemy ostatnio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ojej, to niedobrze jak się czujesz?

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
U mnie to samo, a jeszcze mój wewnętrzny perfekcjonizm nie może się pogodzić ze spadkiem formy 🤣 W tym roku wszystko sobie rozłożyłam i robię wcześniej, żeby zdążyć. I ta świadomość, że po godz. 17 forma jeszcze bardziej spada 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam tak samo, nerwy mnie biorą, bo nie mogę zrobić wszystkiego tak jak chcę zawsze robiłam wszystko na szóstym biegu, a teraz mam wrażenie, że próbuje jechać na hamulcu ręcznymi wczoraj na wieczór wstawiłam kandyzowaną skórkę pomarańczową i oczywiście przysnęłam na kanapie, no i po skórce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 17:36   #1834
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja dzisiaj upiekłam orzeszki.
Właśnie skończyliśmy robić olej sezamowy. Mąż ma nowa zabawkę i sami tłoczymy oleje. Chcemy w małych butelkach rozdać rodzinie jako dodatek do prezentu.

Jutro przygotuje sałatki tak żeby majonez tylko dodać w piątek.

Na spokojnie wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 18:21   #1835
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Dawno nie pisałam. U nas przygotowania do remontu, bo zaczynamy 3 stycznia, więc choinki w tym roku nie kupiliśmy. Na razie wyrzuciliśmy meble z salonu, po świętach wyniesiemy na strych meble z salonu i wyrzucimy kanapę. Panele i gres już wybrane. Będę musiała wynieść się na tydzień z domu, bo będzie parkiet zrywany, a był klejony na subit jakieś 70 lat temu. Robiłam kolejne TSH i ft4. Na szczęście dostaje skierowanie od rodzinnego i nie muszę płacić (taka ze mnie Grażyna ) Zaczynałam od euthyrox 25, TSH spadło z 3,2 na 2,3 potem było 50 i po miesiącu było 2,6, więc dostałam euthyrox 75. 28.12 mam połówkowe i okaże się, czy potwierdzą, że będzie Hania czy może jednak Helmut 🤣 i trzeba będzie kupić hełm Oczywiście żartuję z tym imieniem. Dzisiaj jest 20+2 tydzień ciąży i od tamtego tygodnia czuję jakieś delikatne ruchy. Jeszcze mieszczę się w moje jeansy gumowane, ale z tydzień i będę je zamieniać na leginsy. Muszę rozejrzeć się za jeansami ciążowymi, ale wysoka jestem i może być ciężko.

Z przygotowań do świąt, to bigos na już zrobiony, dwa czterolitrowe garnki. Mąż swój doprawiał po swojemu, bo lubi pikantne, mój jest bardziej słodki. Część włożyłam w słoiki i tyndalizuję żeby dłużej postał. Jutro będziemy robić sernik krówkowy, rybę po grecku, śledzie, a w wigilię dorsza, barszcz. Sałatkę i uszka ma przynieść teściowa. Pierogi też już gotowe. Wczoraj byliśmy z kotem u weterynarza, bo zauważyłam przedwczoraj, że ma problem z wskoczeniem na meble i odciąża tylną łapkę. Po obmacaniu stwierdziłam, że ma problem z kocią piętą, jak to nazwałam. Dostała zastrzyk p/bólowy, p/zapalny i 4 dawki leku w syropie do domu. Okazało się, że po roku ma znowu kamień i po nowym roku pójdziemy na usunięcie. Rok temu musieli jej przez to wyrwać kilka zębów, bo zrobił się stan zapalny dziąseł, zęby zaczęły się ruszać i śmierdziało jej z pyszczka. Ma dopiero 7 lat, więc jeszcze trochę pociągnie i trzeba zadbać żeby miała czym gryźć jedzenie i pańciów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Mój USG robi, ale sprzęt kiepski i tylko patrzy czy serduszko bije. Mówi, że to nie jest USG położnicze i rzeczywiście dużo gorszy obraz niż na badaniach w poradni prenatalnej. Dziwne, bo to uniwersyteckie centrum medycyny rodzinnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Tak, sporo mam. Ostatnio jak chodziłam po domu tylko w szlafroku, bez bielizny to musiałam gatki założyć, bo poczułam, jak mi coś po nodze leci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie, że dostajesz skierowania od rodzinnego bo u mnie to nie chcą dawać dwa razy w tym samym roku.. nie wiem jak patrzą na to gdy ktoś jest w ciąży ale zraziłam się wtedy. I tak planuje zmienić przychodnie po świętach bo już rok mieszkam w innym mieście a później pewnie byłby problem z położna
Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Uff dobrze, że wszyscy tak mają więc to normalne.
Ja dzisiaj się wkoncu wzięłam za łazienkę, sprzątam na raty oczywiście bo się szybko mecze. Pod tym wzgledem mnie wkurza ciąża, bo cokolwiek robię odrazu jestem zmęczona i muszę odpoczywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tz wziął łazienkę, ale ile się nasłuchałam ile jest moich gratów i że to przeze mnie się tak brudzi to moje

Co do śluzu to ja też mam dużo, czasem aż chodzę do łazienki sprawdzić czy to aby np nie krew bo nagle czuje takie mokro.

Po kupnie prezentów pojechaliśmy oglądać wózki. W jednym sklepie facet straszył że od nowego roku niektóre modele wzrosną o 700 (!!!) złotych, inne o 300 itp. ale szczerze mówiąc to nie chce mi się w to wierzyć. Pojechaliśmy do drugiego to potwierdzili, że faktycznie podwyżki się szykują bo już firmy pisały maile ale nie takie duże. No fajne te wózki, ale weź się teraz zdecyduj jak tam taki wybór...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 18:52   #1836
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

My już spakowani żeby tylko jutro wrzucić kosmetyki i ruszyć. Chcemy koło 9 jechać jak mina poranne korki tych wszystkich co jadą do pracy.
Ale jak mąż pojechał zawieźć popołudniu nasza psice do teściowej to się popłakałam, jakos tak mi przykro, jeszcze cała drogę piszczała ;( niby to tylko pies ale pusto bez niej teraz i smutno. Ale w niedziele ją odbierzemy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 19:32   #1837
Uleczka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 106
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Może to jednodniowe i mu minie.

Dziewczyny czy wy macie dużą ilość śluzu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam tez sporo. Dużo wodnistego i białego. Lekarz powiedział, że to normalne i pewnie będzie do końca ciąży

Cytat:
Napisane przez tojaan Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo dużo śluzu takiego rzadkiego, jest bezwonny i ma białawy kolor


Witam się z pozytywnym testem covid :-( same problemy ostatnio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O nie, współczuję
Obyś przeszła łagodnie

Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj upiekłam orzeszki.
Właśnie skończyliśmy robić olej sezamowy. Mąż ma nowa zabawkę i sami tłoczymy oleje. Chcemy w małych butelkach rozdać rodzinie jako dodatek do prezentu.

Jutro przygotuje sałatki tak żeby majonez tylko dodać w piątek.

Na spokojnie wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ekstra pomysł 🤩 lubię takie prezenty.


Ja jestem po wizycie i mały ma się dobrze 🥰 za 2 tygodnie połówkowe to pewnie będzie większy stres.
Mój mąż wejdzie ze mną na USG, więc jestem ciekawa jego reakcji



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uleczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-22, 21:14   #1838
tojaan
Raczkowanie
 
Avatar tojaan
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 53
Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
No i u starszaka oczywiście zapalenie ucha środkowego. Nic nowego. Po nowym roku jedziemy z nim do laryngologa, bo coś czuję, że zaczął się problem z migdałem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Współczuje, znam ból Twojego malucha, bo jako dziecko miałam co miesiąc Zapalenie ucha i antybiotyk i teraz jako dorosła troszkę gorzej na to ucho słyszę i przez to głośno mówię i to ucho teraz w badaniu laryngologicznym jest inne od zdrowego, nie doskwiera mi to, ale może jak problem jest przez migdałki to da się zapobiec temu w przyszłości kurujcie się!



Dzieki dziewczyny, jest w porządku, w ogóle się nie spodziewałam ze to covid, myślałam ze zwykle przeziębienie, zaczęło mi się w sobotę od pokaszliwania, w niedziele straciłam głos, w pon podwyższona temp do 37,4, a dziś mam już tylko katar. Poszłam na test na wszelki wypadek, bo na wigilie chodzimy zawsze do dziadków, którzy są już starsi, niby szczepieni, ale nie chciałam ich narażać, No i bardzo mnie zaskoczyło ze pozytyw!
Kupiliśmy pulsoksymetr i siedzimy sobie z mężem w domu nie mam pojęcia gdzie się zaraziłam ?
Mąż czeka na wynik bo dziś robił wymaz ale zupełnie nic mu nie jest, z rodzicami miałam mało kontaktu im tez nic nie jest
Zmartwiłam się dziś rano tym pozytywem, ale trochę mnie pocieszył mój lekarz prowadzący, bo powiedział ze na dzieciaka wewnatrzlonowo infekcja nie wplywa, wiec kuruje się i odpoczywam już spokojniejsza o małego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez tojaan
Czas edycji: 2021-12-22 o 21:15
tojaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 05:53   #1839
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Jeju, dużo się tu dzieje! Jeden dzień, a ciężko nadrobić co do śluzu to tez mam ilości duże, wiecznie chodzę z wkładką, ale zwalam to na progesteron, który biorę dopochwowo…
Choinkę ustroiliśmy, Luiza ma ją w poważaniu myślałam, że będzie się cieszyć, ale jakoś nie
Wzięłam dziś urlop, zawiozę Luizę do żłobka i jadę na zakupy i do koleżanki na chwile, potem do babci na sekundę (nie chcą żeby wchodzić, wiec tylko przekazanie prezentów na klatce, bo im zależy żeby Luiza od nich dostała) i do domu. Upiekę roladę i sernik baskijski i gotowe tylko zapakować prezenty jeszcze i chyba z głowy. Słabo, że te Święta w tym roku tak w weekend… szybko zleci…
Współczuję chorym i dzieciaczkom chorującym tez… u nas odpukać ok, chociaż Luizie po nocy lekko oczy ropiały, zobaczymy dziś bo zaraz pobudka…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 07:31   #1840
kitek131
Raczkowanie
 
Avatar kitek131
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy z maja 2022

Dzień dobry ja się cieszę ,że święta w tym roku są w weekend bo męczy mnie siedzenie przy stole a w góry czy na dłuższy spacer nie dam rady się wymknąć.
Całkiem nudna tą ciąża 🤪i niech tak zostanie ,nic się nie dzieje .
Postawiłam warzywa na sałatkę i podjadam świąteczny piernik ️. Miłego czasu dla Was dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kitek131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 07:52   #1841
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ja się cieszę ,że święta w tym roku są w weekend bo męczy mnie siedzenie przy stole a w góry czy na dłuższy spacer nie dam rady się wymknąć.
Całkiem nudna tą ciąża 🤪i niech tak zostanie ,nic się nie dzieje .
Postawiłam warzywa na sałatkę i podjadam świąteczny piernik ️. Miłego czasu dla Was dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo się cieszę z tego

Ja dzisiaj muszę skończyć sprzątanie, umówiłam się też na brwi, chociaż teraz żałuję bo to kawał drogi muszę jechać a dzisiaj czas na wagę złota, wrócę to będę robiła ciasto. Muszę jeszcze kilka sklepów zaliczyć - torebki, dodatek do prezentów i coś na obiad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-23, 10:59   #1842
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Fajnie, że dostajesz skierowania od rodzinnego bo u mnie to nie chcą dawać dwa razy w tym samym roku.. nie wiem jak patrzą na to gdy ktoś jest w ciąży ale zraziłam się wtedy. I tak planuje zmienić przychodnie po świętach bo już rok mieszkam w innym mieście a później pewnie byłby problem z położna U mnie tz wziął łazienkę, ale ile się nasłuchałam ile jest moich gratów i że to przeze mnie się tak brudzi to moje

Co do śluzu to ja też mam dużo, czasem aż chodzę do łazienki sprawdzić czy to aby np nie krew bo nagle czuje takie mokro.

Po kupnie prezentów pojechaliśmy oglądać wózki. W jednym sklepie facet straszył że od nowego roku niektóre modele wzrosną o 700 (!!!) złotych, inne o 300 itp. ale szczerze mówiąc to nie chce mi się w to wierzyć. Pojechaliśmy do drugiego to potwierdzili, że faktycznie podwyżki się szykują bo już firmy pisały maile ale nie takie duże. No fajne te wózki, ale weź się teraz zdecyduj jak tam taki wybór...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, mój mąż to samo mówi o moich kosmetykach Ale teraz nie ma wyjścia, bo coraz trudniej mi się schylać i myć wannę.
Mi też nie chce się wierzyć, żeby aż takie podwyżki były. Nam mówili, że ceny wzrosną o 100- 200 zł. Zobaczymy My będziemy zamawiać po Trzech Królach to dam znać czy faktycznie taki wzrost.
Cytat:
Napisane przez Uleczka91 Pokaż wiadomość
Ja mam tez sporo. Dużo wodnistego i białego. Lekarz powiedział, że to normalne i pewnie będzie do końca ciąży



O nie, współczuję
Obyś przeszła łagodnie



Ekstra pomysł 🤩 lubię takie prezenty.


Ja jestem po wizycie i mały ma się dobrze 🥰 za 2 tygodnie połówkowe to pewnie będzie większy stres.
Mój mąż wejdzie ze mną na USG, więc jestem ciekawa jego reakcji



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję udanej wizyty Mój mąż był na pierwszych prenatalnych. Prawie zaniemówił, zwłaszcza jak lek. powiedziała, że będzie chłopak. Ale do teraz wspomina to jako fantastyczne przeżycie Może na drugie też pojedzie.
Cytat:
Napisane przez tojaan Pokaż wiadomość
Współczuje, znam ból Twojego malucha, bo jako dziecko miałam co miesiąc Zapalenie ucha i antybiotyk i teraz jako dorosła troszkę gorzej na to ucho słyszę i przez to głośno mówię i to ucho teraz w badaniu laryngologicznym jest inne od zdrowego, nie doskwiera mi to, ale może jak problem jest przez migdałki to da się zapobiec temu w przyszłości kurujcie się!



Dzieki dziewczyny, jest w porządku, w ogóle się nie spodziewałam ze to covid, myślałam ze zwykle przeziębienie, zaczęło mi się w sobotę od pokaszliwania, w niedziele straciłam głos, w pon podwyższona temp do 37,4, a dziś mam już tylko katar. Poszłam na test na wszelki wypadek, bo na wigilie chodzimy zawsze do dziadków, którzy są już starsi, niby szczepieni, ale nie chciałam ich narażać, No i bardzo mnie zaskoczyło ze pozytyw!
Kupiliśmy pulsoksymetr i siedzimy sobie z mężem w domu nie mam pojęcia gdzie się zaraziłam ?
Mąż czeka na wynik bo dziś robił wymaz ale zupełnie nic mu nie jest, z rodzicami miałam mało kontaktu im tez nic nie jest
Zmartwiłam się dziś rano tym pozytywem, ale trochę mnie pocieszył mój lekarz prowadzący, bo powiedział ze na dzieciaka wewnatrzlonowo infekcja nie wplywa, wiec kuruje się i odpoczywam już spokojniejsza o małego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Będzie dobrze Najważniejsze, żebyś Ty w miarę łagodnie to przeszła. Dużo zdrówka
Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Jeju, dużo się tu dzieje! Jeden dzień, a ciężko nadrobić co do śluzu to tez mam ilości duże, wiecznie chodzę z wkładką, ale zwalam to na progesteron, który biorę dopochwowo…
Choinkę ustroiliśmy, Luiza ma ją w poważaniu myślałam, że będzie się cieszyć, ale jakoś nie
Wzięłam dziś urlop, zawiozę Luizę do żłobka i jadę na zakupy i do koleżanki na chwile, potem do babci na sekundę (nie chcą żeby wchodzić, wiec tylko przekazanie prezentów na klatce, bo im zależy żeby Luiza od nich dostała) i do domu. Upiekę roladę i sernik baskijski i gotowe tylko zapakować prezenty jeszcze i chyba z głowy. Słabo, że te Święta w tym roku tak w weekend… szybko zleci…
Współczuję chorym i dzieciaczkom chorującym tez… u nas odpukać ok, chociaż Luizie po nocy lekko oczy ropiały, zobaczymy dziś bo zaraz pobudka…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też mam wrażenie, że te święta momentalnie zlecą. Jeszcze ja w pon. mam wizytę na NFZ, we wtorek połówkowe, także wszystko mi szybko zleci pewnie.
W sumie na jedno dobrze,że mała nie zainteresowana choinką
Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ja się cieszę ,że święta w tym roku są w weekend bo męczy mnie siedzenie przy stole a w góry czy na dłuższy spacer nie dam rady się wymknąć.
Całkiem nudna tą ciąża 🤪i niech tak zostanie ,nic się nie dzieje .
Postawiłam warzywa na sałatkę i podjadam świąteczny piernik ️. Miłego czasu dla Was dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O dokładnie, obyśmy wszystkie miały nudną ciążę do końca

Ja dziś upiekę 2 ciasta, doogarniam mieszkanie i wolne. Jutro będziemy szykować przyjęcie i wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 12:21   #1843
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

A my z mężem na same święta ciche dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 12:58   #1844
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
A my z mężem na same święta ciche dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kurczę… współczuję, słaby czas na takie akcje. Poszło o coś konkretnego czy pierdoły? Trzymam kciuki żebyście się jednak dogadali jeszcze dzisiaj…
[mention]gwiazdka93 [/mention]cieszę się ogólnie, że nic nie ściąga z choinki itd, ale miałam nadzieję na jakieś zachwycone zdjęcia czy coś
Ja już po zakupach, robię szybki obiad i jak mąż przejmie córkę to wezmę się za ciasta. Później pakowanie prezentów i fajrant, jeszcze jutro do pracy i wigilia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 13:25   #1845
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Kurczę… współczuję, słaby czas na takie akcje. Poszło o coś konkretnego czy pierdoły? Trzymam kciuki żebyście się jednak dogadali jeszcze dzisiaj…
[mention]gwiazdka93 [/mention]cieszę się ogólnie, że nic nie ściąga z choinki itd, ale miałam nadzieję na jakieś zachwycone zdjęcia czy coś
Ja już po zakupach, robię szybki obiad i jak mąż przejmie córkę to wezmę się za ciasta. Później pakowanie prezentów i fajrant, jeszcze jutro do pracy i wigilia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na szczęście pierdoły, od słowa do słowa i każdy powiedział co myśli.. też liczę że pogodzimy się do jutra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 14:25   #1846
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Na szczęście pierdoły, od słowa do słowa i każdy powiedział co myśli.. też liczę że pogodzimy się do jutra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jutro wigilia to dobry czas na pogodzenie. Trzymam kciuki żebyście się pogodzili.

Ja właśnie pije "drinka". Dostałam od koleżanki z pracy GIN bezalkoholowy. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Chyba najlepszy prezent świąteczny jaki dostałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 17:43   #1847
Uleczka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 106
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Na szczęście pierdoły, od słowa do słowa i każdy powiedział co myśli.. też liczę że pogodzimy się do jutra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli najbardziej klasyczna kłótnia w małżeństwie na pewno się pogodzicie szybko. Szczególnie, że nie poszło o nic poważnego

Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość
Jutro wigilia to dobry czas na pogodzenie. Trzymam kciuki żebyście się pogodzili.

Ja właśnie pije "drinka". Dostałam od koleżanki z pracy GIN bezalkoholowy. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Chyba najlepszy prezent świąteczny jaki dostałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też piłam gin 0% i z tonikiem całkiem całkiem. W Lidlu jest na stałej Polsce i dosyć tani, bo +/- 12 zł.
Przez internet to tak naprawdę można wszystko bez alku kupić. Wódkę, whisky, likiery, wina itd.. co dusza zapragnie
Chociaż nie wiem jaki jest sens picia np wódki 0%. Na pewno niedobre i nic nie kopie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uleczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 18:01   #1848
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Uleczka91 Pokaż wiadomość
Czyli najbardziej klasyczna kłótnia w małżeństwie na pewno się pogodzicie szybko. Szczególnie, że nie poszło o nic poważnego

Też piłam gin 0% i z tonikiem całkiem całkiem. W Lidlu jest na stałej Polsce i dosyć tani, bo +/- 12 zł.
Przez internet to tak naprawdę można wszystko bez alku kupić. Wódkę, whisky, likiery, wina itd.. co dusza zapragnie
Chociaż nie wiem jaki jest sens picia np wódki 0%. Na pewno niedobre i nic nie kopie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja taka nie wtajemniczona. Wina i piwa bez % znałam. Ale nie miałam pojęcia, że można dostać odpowiedniki mocnych alkoholi.
32 lata a człowiek się ciągle uczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 18:13   #1849
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja z „alkoholi” to najbardziej lubię smakowe piwo 0% ewentualnie dobry drink, w którym nie czuć alko, albo jakieś wino od Święta. A swoją drogą dziewczyny polecam Wam piwo 0% po porodzie jakbyście miały problem z rozbijaniem laktacji zawiera słód jęczmienny i zwiększa produkcję mleka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-23, 18:15   #1850
caprisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 125
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Ja z „alkoholi” to najbardziej lubię smakowe piwo 0% ewentualnie dobry drink, w którym nie czuć alko, albo jakieś wino od Święta. A swoją drogą dziewczyny polecam Wam piwo 0% po porodzie jakbyście miały problem z rozbijaniem laktacji zawiera słód jęczmienny i zwiększa produkcję mleka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przede wszystkim słynna bavaria

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caprisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 18:21   #1851
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja piłam whisky 0% z colą i dobre to było nawet w smaku podobne, chociaż oczywiscie nie kopie

Ja mało robię w tym roku, brzuch mnie ciągnie więc staram się więcej odpoczywać. Całe szczęście, że jesteśmy u rodziców, bo sama bym pewnie świąt nie ogarnęła 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 19:34   #1852
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

U nas będą bardzo smutne święta. Rano spłynęła na nas wiadomość o śmierci brata taty... Wszyscy jesteśmy zdruzgotani. W pierwsze święto mieli do nas przyjechać, upiekłam całą wielką blachę makowca specjalnie dla wuja, bo uwielbiał. Ta końcówka roku jest po prostu jakaś fatalna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 20:05   #1853
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
U nas będą bardzo smutne święta. Rano spłynęła na nas wiadomość o śmierci brata taty... Wszyscy jesteśmy zdruzgotani. W pierwsze święto mieli do nas przyjechać, upiekłam całą wielką blachę makowca specjalnie dla wuja, bo uwielbiał. Ta końcówka roku jest po prostu jakaś fatalna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro chorował?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 20:50   #1854
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
U nas będą bardzo smutne święta. Rano spłynęła na nas wiadomość o śmierci brata taty... Wszyscy jesteśmy zdruzgotani. W pierwsze święto mieli do nas przyjechać, upiekłam całą wielką blachę makowca specjalnie dla wuja, bo uwielbiał. Ta końcówka roku jest po prostu jakaś fatalna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Współczuję ogromnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 21:09   #1855
tojaan
Raczkowanie
 
Avatar tojaan
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 53
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
U nas będą bardzo smutne święta. Rano spłynęła na nas wiadomość o śmierci brata taty... Wszyscy jesteśmy zdruzgotani. W pierwsze święto mieli do nas przyjechać, upiekłam całą wielką blachę makowca specjalnie dla wuja, bo uwielbiał. Ta końcówka roku jest po prostu jakaś fatalna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Strasznie mi przykro :-( trzymajcie się ciepło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tojaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 21:20   #1856
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
U nas będą bardzo smutne święta. Rano spłynęła na nas wiadomość o śmierci brata taty... Wszyscy jesteśmy zdruzgotani. W pierwsze święto mieli do nas przyjechać, upiekłam całą wielką blachę makowca specjalnie dla wuja, bo uwielbiał. Ta końcówka roku jest po prostu jakaś fatalna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo przykra wiadomość. trzymajcie się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 21:52   #1857
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
U nas będą bardzo smutne święta. Rano spłynęła na nas wiadomość o śmierci brata taty... Wszyscy jesteśmy zdruzgotani. W pierwsze święto mieli do nas przyjechać, upiekłam całą wielką blachę makowca specjalnie dla wuja, bo uwielbiał. Ta końcówka roku jest po prostu jakaś fatalna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej bardzo ci współczuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-24, 00:10   #1858
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
U nas będą bardzo smutne święta. Rano spłynęła na nas wiadomość o śmierci brata taty... Wszyscy jesteśmy zdruzgotani. W pierwsze święto mieli do nas przyjechać, upiekłam całą wielką blachę makowca specjalnie dla wuja, bo uwielbiał. Ta końcówka roku jest po prostu jakaś fatalna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo przykra wiadomość. Współczuję.

Ja od 4 dni głównie w kuchni siedzę, za to mam wolne od sprzątania I mi to pasuje
Wszyscy się już wychorowalismy, więc jest ok. Tylko młodemu musieliśmy przesunąć szczepienie.
Polowkowe 4 stycznia, nie mogę się doczekać już tak bardzo bardzo!!! Mam nadzieję tylko, że malutka ładnie rośnie i tym razem nie będzie problemów z przepływami. Wszyscy już macie wybrane imię? Bo nam bardzo kiepsko to idzie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-24, 08:04   #1859
kitek131
Raczkowanie
 
Avatar kitek131
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
U nas będą bardzo smutne święta. Rano spłynęła na nas wiadomość o śmierci brata taty... Wszyscy jesteśmy zdruzgotani. W pierwsze święto mieli do nas przyjechać, upiekłam całą wielką blachę makowca specjalnie dla wuja, bo uwielbiał. Ta końcówka roku jest po prostu jakaś fatalna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kitek131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-24, 08:36   #1860
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
U nas będą bardzo smutne święta. Rano spłynęła na nas wiadomość o śmierci brata taty... Wszyscy jesteśmy zdruzgotani. W pierwsze święto mieli do nas przyjechać, upiekłam całą wielką blachę makowca specjalnie dla wuja, bo uwielbiał. Ta końcówka roku jest po prostu jakaś fatalna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 10:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.