Help! Problem w sieci - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-28, 16:36   #151
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Help! Problem w sieci

Nie jestem trollem, niektóre osoby zdążyły dojść do tego kim jestem... W sensie jaki był mój poprzedni nick.

Miałam tylko jedno konto tutaj, wieloletnie i nie pisałam za dużo.

Byłam bardziej aktywna na przestrzeni ostatnich dwóch lat, ale też bez przesady.

Byłam przywiązana do swojego nicka, jednak rozważalam utworzenie nowego konta, bo stary nick wydawał mi sie dość infantylny.

Jak widać to zupełnie inna sytuacja zmusiła mnie do tej zmiany i usunięcia konta. To tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Pusheen_
Czas edycji: 2021-12-28 o 16:41
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 16:37   #152
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Help! Problem w sieci

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Ok, zaraz wybiorę Ci parę kawałków, a jest tego sporo, ale żebyś się tylko nie znudziła

Myślę, że raczej szybko będziesz w stanie ocenić inteligencję i erudycje tej osoby ))
A przynajmniej erudycje, bo inteligencję to faktycznie czasem trudno jest ocenić komunikujac się z kimś tylko przez Internet.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dostałam, autorko, dzięki. Cóż, normalny język, nie osoby, ktora ukończyła podstawówkę, ale też naprawdę nic elokwentnego. Nie widzę wielkiej erudycji. Ot słownictwo kogoś, kto czyta trochę książek, nic więcej. Pisałam takie teksty na licencjacie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2021-12-28 o 20:43
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 16:42   #153
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Help! Problem w sieci

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Bo to troll lub panna szuka na siłę atencji i przy okazji rzeczywiście wygląda to jak jej obsesja na punkcie jakiegoś gostka z sieci. Idę zresztą o zakład, że to nie pierwsze konto tutaj tej osoby.
Bo jak czytam te elaboraty na temat inteligencji, oczytania, erudycji i ogólnie przyjętej niezwykłości tego pana to aż trudno się nie uśmiechnąć z zażenowania.
Gość jest prawdopodobnie jest jakimś zwykłym piwniczakiem żyjącym z rodzicami - kto aż tak wyjątkowy, z takim telentem przywódczym, urodzony manipulant - traciłby czas na śledzenie starych wątków jakiejś polskiej laski, no błagam.

Sent from my SM-G780G using Tapatalk

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Nie jestem trollem, niektóre osoby zdążyły dojść do tego kim jestem... W sensie jaki był mój poprzedni nick.

Miałam tylko jedno konto tutaj, wieloletnie i nie pisałam za dużo.

Byłam bardziej aktywna na przestrzeni ostatnich dwóch lat, ale też bez przesady.

Byłam przywiązana do swojego nicka, jednak rozważalam utworzenie nowego konta, bo stary nick wydawał mi sie dość infantylny.

Jak widać to zupełnie inna sytuacja zmusiła mnie do tej zmiany i usunięcia konta. To tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To teraz nam powiedz proszę - dlaczego nie zablokujesz typa i nie usuniesz konta na tym forum? Co Cię powstrzymuje?

Sent from my SM-G780G using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 16:45   #154
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Help! Problem w sieci

DLACZEGO NIE USUNIESZ KONTA NA FORUM????
JEŻELI NIE ODPISZESZ TO ZGŁASZAM WĄTEK.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 16:50   #155
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: Help! Problem w sieci

Poza tym powiedzmy sobie szczerze, ogarnięty wykładowca ze Stanów miałby dawno temu poukładane życie i serio miałby czym się zająć choćby w pracy, zamiast stalkowac i grozić kobietom po drugiej stronie oceanu. No nie wierzę kompletnie w przedstawioną przez niego bajkę, nawet w 5% nie ma tam prawdy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
DLACZEGO NIE USUNIESZ KONTA NA FORUM????
JEŻELI NIE ODPISZESZ TO ZGŁASZAM WĄTEK.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie usunie, bo to troll i trollowy wątek, tego też jestem już pewna. Trolla zdradza choćby stopniowanie napięcia i wyciąganie coraz to nowszych "smaczków" jak choćby te o jego rzekomym super wykształceniu. Kłamstwo goni kłamstwo, dlatego ja już się odmeldowuję, bo te porady to jak perły przed wieprze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 16:55   #156
794223bc1851dab5ec7b06d8fd71564d3001e1e8_6223fec174efc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 65
Dot.: Help! Problem w sieci

Myślę, że autorka to nie troll tylko osoba z problemami mentalnymi.
Co do kolesia - to na bank jakiś loser, przecież ludzie sukcesu nie spędzają życia na kreowaniu swojej persony w necie, by nękać nieznajomą laskę z innego kraju.
Osoba o wysokiej pozycji społecznej dostaje tyle uznania, szacunku i podziwu w życiu realnym, że w dupie ma przypadkową znajomość z forum internetowego.
794223bc1851dab5ec7b06d8fd71564d3001e1e8_6223fec174efc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 17:09   #157
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 231
Dot.: Help! Problem w sieci

Ten gość Ci najzwyczajniej w świecie imponuje i realizuje "mokre marzenia" nastolatki o przystojnym, dojrzałym, bogatym (?), mądrym wykładowcy z USA, świata sukcesu. Imponuje Ci, że taka osoba się Tobą interesuje, poświęca czas właśnie TOBIE, rozmawia z Tobą miesiącami, uzależnia psychicznie i sprawia, że czujesz się wyjątkowa. Ja nie wierzę w takie rzeczy, koleś wciska Ci kit aż miło. Nie wierzę, że osoba tak mądra i elokwentna siedzi dniami i nocami na jakimś forum i rozmawia na privach z dziewczynami z drugiego końca świata. Pewnie to jakiś znudzony mąż próbuje się dowartościować rozmową z młodą laską, z czego się śmieje wieczorami przy piwie z kolegami. Daj sobie spokój.
malwoz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-28, 17:09   #158
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Help! Problem w sieci

Nic nie usunie, bo się zabujała w typie i tyle, a ten wątek ja nakręca dodatkowo, tak jak plotkowanie z kumpelą o swoim obiekcie. Skoro nie ma żadnej kumpeli, a wątek o zwykłym zakochaniu nie byłby ciekawy, bo co tam do opisywania, to na siłę nakręca ten aby się udzielać i aby odpowiadać. Tak to widzę.

Taki mroczny, taki elokwentny, taki amerykański, tak ją zniewolił. Saga Twilight prawie że.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 17:14   #159
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Help! Problem w sieci

Ja przychylam się do stanowiska że autorka ma obsesję na punkcie tego faceta i on jest dla niej nie miły bo ma już jej dość. Jej wypowiedzi w dłuższej perspektywie robią się bardzo irytujące bo nie ma tu żadnej sensownej dyskusji. Ogólnie autorka gada sama ze sobą czym mogła też doprowadzać do szału ludzi na tamtym forum, dlatego też jakieś osoby postanowiły pozbyć się jej z grupy rozmówców a ona traktuje to jak jakąś cyberprzemoc.
Ogólnie autorka świadomie lub nie ale trolluje aż miło przy okazji będąc straszną atencjuszką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 17:18   #160
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Help! Problem w sieci

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89052941]Ja przychylam się do stanowiska że autorka ma obsesję na punkcie tego faceta i on jest dla niej nie miły bo ma już jej dość. Jej wypowiedzi w dłuższej perspektywie robią się bardzo irytujące bo nie ma tu żadnej sensownej dyskusji. Ogólnie autorka gada sama ze sobą czym mogła też doprowadzać do szału ludzi na tamtym forum, dlatego też jakieś osoby postanowiły pozbyć się jej z grupy rozmówców a ona traktuje to jak jakąś cyberprzemoc.
Ogólnie autorka świadomie lub nie ale trolluje aż miło przy okazji będąc straszną atencjuszką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Yup.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 17:25   #161
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Help! Problem w sieci

nawet jakby byl elokwentny wyszukany itp to fakt ze szantazuje kobiete z polski fotkami z glupimi minami i jej topikami na wizazu na temat zgagi moze oznaczac tylko jedno facet ma nie rowno pod kopułą i kazdy normalny czlowiek przestalby z nim utrzymywac kontakt a autorka zaklada watki po necie i pieje z zachwytu

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2021-12-28 o 17:27
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-28, 17:28   #162
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Help! Problem w sieci

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
DLACZEGO NIE USUNIESZ KONTA NA FORUM????
JEŻELI NIE ODPISZESZ TO ZGŁASZAM WĄTEK.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chcę żeby negatywnie pisano na mój temat, wyciągano jakieś moje stare wątki, posty, itd. Oczywiście jestem świadoma, ze niektóre z tych rzeczy pewnie będą mieć miejsce i trudno, ale to wszystko mogę akceptować tylko do pewnego stopnia...

A jak usunę konto, to mogę już tam nie mieć wstępu, skoro admin jest w komitywie z tym gosciem.

Mówiąc wprost - tam jest taka grupka właśnie, gdzie ten typ robi wręcz za ich guru. Więc mają taką mini społeczność, a ja nie chcę żeby zrobili sobie ze mnie "kozła ofiarnego", o którym będą potem pisać i używać mojej osoby dla jakichs tam swoich celów.

Ja po prostu uważam, że oni na moim "trupie" (jeśli zniknę) będą jeszcze chcieli cos zbudować, bo inaczej ich grupka się rozleci i boję się, że to może wpłynąć na ludzi, z którymi miałam kontakt, a których nie było na tym forum przez jakiś czas.
Wiadomo jak to działa na takich forach - ludzie przychodzą, odchodzą, nie są aktywni na forum przez jakiś czas ,żeby potem wrócić...Ruch tam prawie jak na dworcu ))

Boje się, że ta grupka porabanych bullies z ich nawiedzonym guru (bo tak teraz myślę o tym gościu) zbuduje jakaś "piramidke" z mojej forumowej historii i jeszcze dorobia nową fabułę do tego wszystkiego, bo bez tego ich grupka pewnie się rozleci.

Jeżeli chcecie powiedzieć "Czy ty jestes normalna z tymi swoimi wizjami?", to odpowiem tylko tyle...

Podobne rzeczy już miały tam miejsce - oni tam ciągle napuszczają jednych na drugich, stosuja bullying w różnorakich formach, obgaduja i knuja na mlodszych, nieświadomych niczego userow, wymieniają się informacjami na ich temat.
Potem wykopuja kogos z grupy, kto "rzekomo źle się zachowal" i używają tego jako odstraszacza dla innych. Te historie to często takie dorabianie pupie uszu, ale potrafi być to bardzo obraźliwe.

Nawet na Twiterze była jakaś afera, w której dziewczyny skarżyły się jak nie cierpia tej strony i admin próbował je uspokajac ))

No i to włamanie na moje konto...Wyobrażacie sobie taką sytuację?

Gość ukradł cos z mojego konta i nie wiem jaką niespodziankę dla mnie szykuje?

Ukradł CV, które ogląda jego grupka?
Pokazuje moje posty innym? Zapewne.

Ukradł moje zdjęcia z google i teraz lataja one prywatnie po różnych ludziach
?
A może chce je teraz wysłać do jedynego usera z tej strony, z którym tam teraz rozmawiam?

Albo wstawi te urocze fotki do swojego profilu czy utworzy watek, w ktorym będzie jedno z tych zdjęć i tylko wybrane osoby będą wiedzieć, ze to ja? Taka zabawa?

Uważam, że szykuje dla mnie jakaś niespodziankę na do widzenia, tak żebym juz nigdy na to forum nie wróciła.

Przeraża mnie brak kontroli nad tym wszystkim - nie wiem, co się stanie po usunięciu konta. Nie chcę żeby ktoś przywolywal moje imię i nie wyobrażam sobie nowych przykrości po tym wszystkim.

Sorry, ale to jest świństwo i jakby by nie było...przestępstwo chyba?

Nie wiem co przyjdzie do głowy "erudycie", który mówi mi, że w takim przypadku jak ten, to mogę sobie pozwać Google za to co zrobił...Skoro mam z tym problem ))
I teraz zrozumcie, ze mam pewne obawy, skoro nie wiem, co swirowi przyjdzie do głowy.

(To jest wytlumaczenie dla wszystkich, którzy pytają, ale planuję to usunąć.Nie chcę żeby ten post tutaj wisial za długo)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 17:38   #163
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Help! Problem w sieci

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Nie chcę żeby negatywnie pisano na mój temat, wyciągano jakieś moje stare wątki, posty, itd. Oczywiście jestem świadoma, ze niektóre z tych rzeczy pewnie będą mieć miejsce i trudno, ale to wszystko mogę akceptować tylko do pewnego stopnia...

A jak usunę konto, to mogę już tam nie mieć wstępu, skoro admin jest w komitywie z tym gosciem.

Mówiąc wprost - tam jest taka grupka właśnie, gdzie ten typ robi wręcz za ich guru. Więc mają taką mini społeczność, a ja nie chcę żeby zrobili sobie ze mnie "kozła ofiarnego", o którym będą potem pisać i używać mojej osoby dla jakichs tam swoich celów.

Ja po prostu uważam, że oni na moim "trupie" (jeśli zniknę) będą jeszcze chcieli cos zbudować, bo inaczej ich grupka się rozleci i boję się, że to może wpłynąć na ludzi, z którymi miałam kontakt, a których nie było na tym forum przez jakiś czas.
Wiadomo jak to działa na takich forach - ludzie przychodzą, odchodzą, nie są aktywni na forum przez jakiś czas ,żeby potem wrócić...Ruch tam prawie jak na dworcu ))

Boje się, że ta grupka porabanych bullies z ich nawiedzonym guru (bo tak teraz myślę o tym gościu) zbuduje jakaś "piramidke" z mojej forumowej historii i jeszcze dorobia nową fabułę do tego wszystkiego, bo bez tego ich grupka pewnie się rozleci.

Jeżeli chcecie powiedzieć "Czy ty jestes normalna z tymi swoimi wizjami?", to odpowiem tylko tyle...

Podobne rzeczy już miały tam miejsce - oni tam ciągle napuszczają jednych na drugich, stosuja bullying w różnorakich formach, obgaduja i knuja na mlodszych, nieświadomych niczego userow, wymieniają się informacjami na ich temat.
Potem wykopuja kogos z grupy, kto "rzekomo źle się zachowal" i używają tego jako odstraszacza dla innych. Te historie to często takie dorabianie pupie uszu, ale potrafi być to bardzo obraźliwe.

Nawet na Twiterze była jakaś afera, w której dziewczyny skarżyły się jak nie cierpia tej strony i admin próbował je uspokajac ))

No i to włamanie na moje konto...Wyobrażacie sobie taką sytuację?

Gość ukradł cos z mojego konta i nie wiem jaką niespodziankę dla mnie szykuje?

Ukradł CV, które ogląda jego grupka?
Pokazuje moje posty innym? Zapewne.

Ukradł moje zdjęcia z google i teraz lataja one prywatnie po różnych ludziach
?
A może chce je teraz wysłać do jedynego usera z tej strony, z którym tam teraz rozmawiam?

Albo wstawi te urocze fotki do swojego profilu czy utworzy watek, w ktorym będzie jedno z tych zdjęć i tylko wybrane osoby będą wiedzieć, ze to ja? Taka zabawa?

Uważam, że szykuje dla mnie jakaś niespodziankę na do widzenia, tak żebym juz nigdy na to forum nie wróciła.

Przeraża mnie brak kontroli nad tym wszystkim - nie wiem, co się stanie po usunięciu konta. Nie chcę żeby ktoś przywolywal moje imię i nie wyobrażam sobie nowych przykrości po tym wszystkim.

Sorry, ale to jest świństwo i jakby by nie było...przestępstwo chyba?

Nie wiem co przyjdzie do głowy "erudycie", który mówi mi, że w takim przypadku jak ten, to mogę sobie pozwać Google za to co zrobił...Skoro mam z tym problem ))
I teraz zrozumcie, ze mam pewne obawy, skoro nie wiem, co swirowi przyjdzie do głowy.

(To jest wytlumaczenie dla wszystkich, którzy pytają, ale planuję to usunąć.Nie chcę żeby ten post tutaj wisial za długo)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety obgadywanie ludzi nie jest przestępstwem. Usilnie starasz się zostać w miejscu gdzie nikt już Cię nie chce bo nie chcesz stracić kontroli. To jest toksyczne. Już wyżej to pisałam ale może być tak że to właśnie Ty stanowisz problem i Twoje usilne próby tłumaczenia wszystkim do okoła że się mylą i tylko Ty wiesz jaka jest prawda. Nie dziwię się że gość wyciąga Twoje stare posty z innych wątków. W tym np naprawdę zaprezentowałaś się jako osoba z mocnymi zaburzeniami. Opanuj się dziewczyno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 17:43   #164
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 870
Dot.: Help! Problem w sieci

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89052941]Ja przychylam się do stanowiska że autorka ma obsesję na punkcie tego faceta i on jest dla niej nie miły bo ma już jej dość. Jej wypowiedzi w dłuższej perspektywie robią się bardzo irytujące bo nie ma tu żadnej sensownej dyskusji. Ogólnie autorka gada sama ze sobą czym mogła też doprowadzać do szału ludzi na tamtym forum, dlatego też jakieś osoby postanowiły pozbyć się jej z grupy rozmówców a ona traktuje to jak jakąś cyberprzemoc.
Ogólnie autorka świadomie lub nie ale trolluje aż miło przy okazji będąc straszną atencjuszką.
[/QUOTE]

Jak wyżej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 17:58   #165
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Help! Problem w sieci

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Uważam, że szykuje dla mnie jakaś niespodziankę na do widzenia, tak żebym juz nigdy na to forum nie wróciła.
Więc go przechytrz i sama odejdź wcześniej.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 18:01   #166
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Help! Problem w sieci

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Nie chcę żeby negatywnie pisano na mój temat, wyciągano jakieś moje stare wątki, posty, itd. Oczywiście jestem świadoma, ze niektóre z tych rzeczy pewnie będą mieć miejsce i trudno, ale to wszystko mogę akceptować tylko do pewnego stopnia...

A jak usunę konto, to mogę już tam nie mieć wstępu, skoro admin jest w komitywie z tym gosciem.

Mówiąc wprost - tam jest taka grupka właśnie, gdzie ten typ robi wręcz za ich guru. Więc mają taką mini społeczność, a ja nie chcę żeby zrobili sobie ze mnie "kozła ofiarnego", o którym będą potem pisać i używać mojej osoby dla jakichs tam swoich celów.

Ja po prostu uważam, że oni na moim "trupie" (jeśli zniknę) będą jeszcze chcieli cos zbudować, bo inaczej ich grupka się rozleci i boję się, że to może wpłynąć na ludzi, z którymi miałam kontakt, a których nie było na tym forum przez jakiś czas.
Wiadomo jak to działa na takich forach - ludzie przychodzą, odchodzą, nie są aktywni na forum przez jakiś czas ,żeby potem wrócić...Ruch tam prawie jak na dworcu ))

Boje się, że ta grupka porabanych bullies z ich nawiedzonym guru (bo tak teraz myślę o tym gościu) zbuduje jakaś "piramidke" z mojej forumowej historii i jeszcze dorobia nową fabułę do tego wszystkiego, bo bez tego ich grupka pewnie się rozleci.

Jeżeli chcecie powiedzieć "Czy ty jestes normalna z tymi swoimi wizjami?", to odpowiem tylko tyle...

Podobne rzeczy już miały tam miejsce - oni tam ciągle napuszczają jednych na drugich, stosuja bullying w różnorakich formach, obgaduja i knuja na mlodszych, nieświadomych niczego userow, wymieniają się informacjami na ich temat.
Potem wykopuja kogos z grupy, kto "rzekomo źle się zachowal" i używają tego jako odstraszacza dla innych. Te historie to często takie dorabianie pupie uszu, ale potrafi być to bardzo obraźliwe.

Nawet na Twiterze była jakaś afera, w której dziewczyny skarżyły się jak nie cierpia tej strony i admin próbował je uspokajac ))

No i to włamanie na moje konto...Wyobrażacie sobie taką sytuację?

Gość ukradł cos z mojego konta i nie wiem jaką niespodziankę dla mnie szykuje?

Ukradł CV, które ogląda jego grupka?
Pokazuje moje posty innym? Zapewne.

Ukradł moje zdjęcia z google i teraz lataja one prywatnie po różnych ludziach
?
A może chce je teraz wysłać do jedynego usera z tej strony, z którym tam teraz rozmawiam?

Albo wstawi te urocze fotki do swojego profilu czy utworzy watek, w ktorym będzie jedno z tych zdjęć i tylko wybrane osoby będą wiedzieć, ze to ja? Taka zabawa?

Uważam, że szykuje dla mnie jakaś niespodziankę na do widzenia, tak żebym juz nigdy na to forum nie wróciła.

Przeraża mnie brak kontroli nad tym wszystkim - nie wiem, co się stanie po usunięciu konta. Nie chcę żeby ktoś przywolywal moje imię i nie wyobrażam sobie nowych przykrości po tym wszystkim.

Sorry, ale to jest świństwo i jakby by nie było...przestępstwo chyba?

Nie wiem co przyjdzie do głowy "erudycie", który mówi mi, że w takim przypadku jak ten, to mogę sobie pozwać Google za to co zrobił...Skoro mam z tym problem ))
I teraz zrozumcie, ze mam pewne obawy, skoro nie wiem, co swirowi przyjdzie do głowy.

(To jest wytlumaczenie dla wszystkich, którzy pytają, ale planuję to usunąć.Nie chcę żeby ten post tutaj wisial za długo)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale przeciez ci ludzie cie nie znaja w realu
kazdy nowy czlowiek ktory do nich dolaczy nie bedzie wiedzial o kim oni gadaja twoj nick zaczy nic dla ludzi ktorzy buszuja po internecie jestes dla nich nikim
tu na wizazu bylo pelno takich watkow nawet kiedys byl watek z perelkami z danego roku gdzie wpisywalo sie co ciekawsze historie czy ktos robi z tego jakis uzytek?posmiali sie i zapomnieli,czasem ktos wspomni znowu sie posmiejemy ,zgasimy kompa i zyjemy dalej nikt nie wie kto zalozyl ten watek kim jest co robi na codzien bo nikogo normalnego to nie obchodzi
a ty sie przejmujesz banda jakis przyglupow ze cie beda obgadywac,no beda,pewnie juz to robia w prywatnych wiadomosciach co to zmieni ze tam zostaniesz ?nic
nie zastopujesz gadania siedzac na tym forum ,nie masz takich mocy .dla wlasnego zdrowia psychicznego powinnas z tamtad odejsc i nigdy tam nie wlazic za jakis czas wszyscy o tobie zapomna znajda sobie nowa ofiare siedzac tam tylko to wszystko nakrecasz

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2021-12-28 o 18:10
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 18:04   #167
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Help! Problem w sieci

Czyli Autorka jest zmuszona logować się na tym forum aż do śmierci.
Gdyby postąpiła tak jak jej radzimy i usunęła konto to nie daj buk musiałaby toksyczne towarzystwo nie wiem? Olać? Zapomnieć? Odciąć się? Mieć w pupie to czy oglądają jej fotki z minami czy tam poczytują jej stare wątki (tak jakby faktycznie ludzie byli tym zainteresowani).
No wiadomo, że tego NIE DA SIĘ zrobić.
Czego nie rozumiecie?


Sent from my SM-G780G using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 18:04   #168
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Help! Problem w sieci

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89052958]Niestety obgadywanie ludzi nie jest przestępstwem. Usilnie starasz się zostać w miejscu gdzie nikt już Cię nie chce bo nie chcesz stracić kontroli. To jest toksyczne. Już wyżej to pisałam ale może być tak że to właśnie Ty stanowisz problem i Twoje usilne próby tłumaczenia wszystkim do okoła że się mylą i tylko Ty wiesz jaka jest prawda. Nie dziwię się że gość wyciąga Twoje stare posty z innych wątków. W tym np naprawdę zaprezentowałaś się jako osoba z mocnymi zaburzeniami. Opanuj się dziewczyno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]To samonakrecajaca się spirala...

Przyznaję, ze mój umysl ma tendencje do kręcenia się wokół jednego tematu; zawsze tak miałam, ze potrafilam się zafiksowac na na czyms na długo i wręcz obsesyjnie - może to też coś, co powinnam zacząć leczyć.

Wiesz, ja myślę, ze on akurat najbardziej to boi się tego, że ja gdzieś zamieszczę te jego teksty, ktore nie najlepiej o nim świadczą. Bo one potrafily być bardzo niepokojące.

Przyznaję, że mam problem mentalny, ale nie jestem trollem. I to ostatni raz, kiedy o tym piszę. Przestańcie już z tym, ja też mam swój limit.

Zapetlilam się w tym wszystkim, a KTOS ordynarnie wykorzystuje tę słabość czy wręcz ułomnośc mojego charakteru.
Po prostu znalazł sobie słabą psychicznie osobę, nad którą może się poznecac i teraz tylko naciska dla zabawy odpowiednie przyciski, żeby sprawdzić co zaskoczy albo jaki w ogóle będzie efekt.

Skończcie z podejrzeniami o trolling, przecież przyznałam się do tego, że straciłam "trzeźwość" umysłu już jakiś czas temu...I nie wiem ile czasu mi zajmie wychodzenie z tego. Do tego problemy z kołataniem serca, itd.

Opcja ze szpitalem psychiatrycznym jest dla mnie niestety bardzo realna. Zastanawiam się jak to wszystko teraz zorganizować. Pewnie znikne stąd na parę miesięcy, więc ok, będzie mi już wszystko jedno, co i gdzie o mnie piszą.

Mam smutne przekonanie, że nie ma już innej drogi poza takim leczeniem i oczywiście to też mnie trochę przeraża.
Jest mi przykro, że to zawedrowalo tak daleko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 18:14   #169
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Help! Problem w sieci

ok dobrze ze zdajesz sobie sprawe ze potrzebujesz leczenia
teraz powinnas sobie zdac sprawe ze rozwiazanie twojego problemu z tym czlowiekiem jest bardzo proste ,wystarczy usunac swoje konto i wyglogowac sie z tego forum
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-28, 18:16   #170
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Help! Problem w sieci

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
To samonakrecajaca się spirala...

Przyznaję, ze mój umysl ma tendencje do kręcenia się wokół jednego tematu; zawsze tak miałam, ze potrafilam się zafiksowac na na czyms na długo i wręcz obsesyjnie - może to też coś, co powinnam zacząć leczyć.

Wiesz, ja myślę, ze on akurat najbardziej to boi się tego, że ja gdzieś zamieszczę te jego teksty, ktore nie najlepiej o nim świadczą. Bo one potrafily być bardzo niepokojące.

Przyznaję, że mam problem mentalny, ale nie jestem trollem. I to ostatni raz, kiedy o tym piszę. Przestańcie już z tym, ja też mam swój limit.

Zapetlilam się w tym wszystkim, a KTOS ordynarnie wykorzystuje tę słabość czy wręcz ułomnośc mojego charakteru.
Po prostu znalazł sobie słabą psychicznie osobę, nad którą może się poznecac i teraz tylko naciska dla zabawy odpowiednie przyciski, żeby sprawdzić co zaskoczy albo jaki w ogóle będzie efekt.

Skończcie z podejrzeniami o trolling, przecież przyznałam się do tego, że straciłam "trzeźwość" umysłu już jakiś czas temu...I nie wiem ile czasu mi zajmie wychodzenie z tego. Do tego problemy z kołataniem serca, itd.

Opcja ze szpitalem psychiatrycznym jest dla mnie niestety bardzo realna. Zastanawiam się jak to wszystko teraz zorganizować. Pewnie znikne stąd na parę miesięcy, więc ok, będzie mi już wszystko jedno, co i gdzie o mnie piszą.

Mam smutne przekonanie, że nie ma już innej drogi poza takim leczeniem i oczywiście to też mnie trochę przeraża.
Jest mi przykro, że to zawedrowalo tak daleko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leczenie psychiatryczne jest sensownym rozwiązaniem. Byłaś już leczona psychiatrycznie? Moim zdaniem lepiej żebyś zamknęła ten wątek nakręcasz sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 18:18   #171
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 231
Dot.: Help! Problem w sieci

Po tym co napisałaś jestem na 100% pewna, że oni mają z Ciebie bekę, Autorko i chcą Cię stamtąd wykurzyć. Tu nawet nie chodzi o niezdrową obsesję na punkcie tego kolesia, ale wiedzą i widzą to, że się bardzo emocjonujesz tym forum i no ... Stałaś się dla nich pożywką. Dla swojego zdrowia psychicznego - odpuść sobie to wszystko i zacznij ŻYĆ. Real jest 100 razy bardziej interesujący niż vitrual, serio.
malwoz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 18:20   #172
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Help! Problem w sieci

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-12-28 o 18:47
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 18:26   #173
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Help! Problem w sieci

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Leczenie psychiatryczne jest sensownym rozwiązaniem. Byłaś już leczona psychiatrycznie? Moim zdaniem lepiej żebyś zamknęła ten wątek nakręcasz sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A podejrzewasz, ze byłam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 18:58   #174
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Help! Problem w sieci

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
A podejrzewasz, ze byłam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że nie i takie są skutki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-28 19:58:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.