Mamy z maja 2022 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-05, 08:30   #2161
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Mam duży balkon, na kwarantannie robiłam tam z 8 km dziennie, to będę najwyżej dziecko na spacer na balkon brać

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 08:40   #2162
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja juz nie daje rady wejść na 3 piętro bez przystanku. Jest masakra teraz a co dopiero za 2-3 miesiące. Jakos nie umiem sobie wyobrazic pózniej wychodzić na spacery z 2 dzieci, gdzie wózek będę musiała trzymać w rowerowej który jestna końcu bloku… juz pare razy mówiłam mężowi ze chyba pora rozejrzeć sie za czymś innym ale to dopiero za 2-3 lata jak skończy sie nam duży kredyt okolica fajna ale to 3 piętro mnie dobija


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Też tak mam. My mieszkamy na piętrze, a już dla mnie wchodzenie po schodach to przeprawa i muszę sobie zawsze odpocząć po wejściu. Po porodzie też już będzie łatwiej, bez brzucha to inna bajka. Oczywiście na początku pewnie będzie ciężko, szczególnie trzeba się będzie przyzwyczaić do tego, że do ogarnięcia będzie dwójka ale na pewno każda dostanie super moce ostatnio śmiała się ze mnie szwagierka, bo ja zaczęłam ubierać siebie i młodego a ona w tym czasie ogarnęła trójkę dzieci, w tym 8 miesięczne i siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 09:28   #2163
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Chyba im więcej dzieci tym wieksza wprawa

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 09:29   #2164
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez caprisek Pokaż wiadomość
Będziemy składać pojutrze, ale chyba dla spokoju ducha przyczepimy do ściany .
Dziś kolejne zakupy wybrane.
Chyba najgorsze bo wózek i fotelik
Jakoś sprawnie nam to idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na co się zdecydowaliście? Tak z ciekawości, gdzie Wy to później trzymacie? W domu, piwnicy, sklep umożliwia?
Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam jak wejdę po porodzie na razie jakoś wchodzę, ale też czasem na drugim piętrze przestanę na chwilę, większą zadyszkę miałam na początku ciąży My planujemy przeprowadzkę z dwumiesięcznym dzieckiem, też jestem ciekawa jak to wyjdzie i na sama myśl chce mi się śmiać z tego pomysłu.
Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

My chyba będziemy trzymać wózek w samochodzie w bagazniku i znosić z foteliku. Ale wyjdzie w praniu.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Mamy wstępnie wybrany fotelik, ale jeszcze podjedziemy do osiem gwiazdek sprawdzić, czy do naszego samochodu pasuje. No i mąż musi sprawdzić czy da się uchwyty do isofix zamontować.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
A jaki macie wybrany? Skoro takie rozwiązanie to polecam wybrać lekki, nam pan w sklepie pokazywał i faktycznie jest ogromna różnica w porównaniu np do cybexa. mam koleżankę która trzyma wózek w samochodzie bo mieszka na 4 piętrze i zejść dla niej z dzieckiem w foteliku to jest koszmar, ostatnio nawet mówiła że partner ledwo wchodzi a dziecko ma 5 miesięcy. Ale doczytałam że się przeprowadzacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edyta508
Czas edycji: 2022-01-05 o 09:30
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 09:30   #2165
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Pixel avionaut, ale to tak wstępnie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 09:32   #2166
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Pixel avionaut, ale to tak wstępnie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
O to to jest właśnie ten my też o nim myślimy. Bo jak wzięłam dwa w rękę to niebo a ziemia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 09:43   #2167
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Ale jeszcze właśnie zobaczymy w sklepie i jak to do auta wygląda .

Przyjaciółka też miała ten fotelik, nawet chciała nam sprzedać, ale jestem zdania, że fotelik musi być nowy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Może przed wizytą w sklepie mąż się zmotywuje auto posprzątać

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DiabolloPomidorro
Czas edycji: 2022-01-05 o 09:40
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-05, 09:45   #2168
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

A co do wagi to właśnie weszłam ale u mnie nic, 400 gramów. Zobaczę jak waga lekarza w piątek bo może moja jakaś trafna, no i nie zważyłam się zaraz na początku tylko po jakimś czasie pierwszy raz. I też się bardzo szybko mecze, już mam problem stać przy garach bo mnie szybko zaczyna kręgosłup boleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 09:48   #2169
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja dzień w dzień przed snem pamiętam żeby się zwazyc, ale potem zapominam rano. Dwa tygodnie temu było 1.4kg na plusie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 10:06   #2170
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamy z maja 2022

Hej, ja w poniedziałek byłam na USG połówkowym, będzie drugi chłopak 🤭 mamy ogromny problem z imieniem, ale na szczęście jeszcze trochę czasu.
Niestety potwierdziła się pępowina dwunaczyniowa, więc musimy zrobić echo serca żeby zobaczyć czy wszystko jest ok. Na USG lekarz powiedział, żeby nie martwić się na zapas, bo on nie widzi nic niepokojącego, a też wykonuje badania echa serca.

Ja przytyłam już 8 kg 🤦 w pierwszej ciąży przytyłam 24 kg i teraz też się zapowiada podobnie na szczęście po roku ważyłam już mniej niż przed ciążą więc mam nadzieję, że i teraz będzie podobnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 10:27   #2171
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

My wózek też już kupiliśmy, na szczęście mamy wozkownie w bloku i piwnice więc mam gdzie trzymać.

Z tą zadyszka mam tak samo, jak chodzę po syna do przedszkola a mam na prawdę 10 minut to później muszę się normalnie położyć. Wczoraj tak mi spojenie dawało czadu że ledwo mogłam wstać z łóżka, trochę martwi mnie postawa mojego lekarza że on odradza CC i wogole jest anty.. wolałabym żeby nie zrobił mi krzywdy namawiając na poród naturalny przy moim rozejściu, na pewno będę mu co wizytę mówić o bólu żeby wysłał mnie do ortopedy chociażby na kontrolę żeby zobaczyć czy faktycznie az tak się rozeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-05, 10:47   #2172
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
My wózek też już kupiliśmy, na szczęście mamy wozkownie w bloku i piwnice więc mam gdzie trzymać.

Z tą zadyszka mam tak samo, jak chodzę po syna do przedszkola a mam na prawdę 10 minut to później muszę się normalnie położyć. Wczoraj tak mi spojenie dawało czadu że ledwo mogłam wstać z łóżka, trochę martwi mnie postawa mojego lekarza że on odradza CC i wogole jest anty.. wolałabym żeby nie zrobił mi krzywdy namawiając na poród naturalny przy moim rozejściu, na pewno będę mu co wizytę mówić o bólu żeby wysłał mnie do ortopedy chociażby na kontrolę żeby zobaczyć czy faktycznie az tak się rozeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mój gin tez jest raczej za próbą porodu SN, przy problemach ze spojeniem… oglądałam kiedyś webinar z nim i właśnie o tym mówił. Mówił ze wskazaniem do cc jest dopiero takie rozejście które sprawia ze nie jesteś w stanie wejść po schodach (nie, że jest ciężko bo boli tylko zwyczajnie się nie da). Nie wiem czy to Cię jakkolwiek uspokaja, ale zawsze to druga opinia
My wózek i fotelik mamy po córce. Celowo kupowałam szare wózek espiro next melange, a fotelik cybex cloud z z obrotową bazą. Jego wadą jest faktycznie ciężar, ale poza tym bardzo go lubiłam. Córka jeszcze niedawno w nim jeździła i czasem jak jest potrzeba to jeszcze jedzie. Fakt ze ona z tych chudzinek i ma ledwie ponad 9 kg, ale mimo wagi z fotelikiem spokojnie dam rade ją zanieść do samochodu (teraz w ciąży tego nie robię ).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 11:04   #2173
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja też mam zadyszkę, nie wiem czy to od anemii czy po prostu od ciąży 🤪 ale ciężko mi wyjść po schodach, czy gdzieś dalej chodzić to potem brakuje mi tchu i muszę odpocząć.

Mieszkamy na parterze i wózek trzymamy w domu, chociaż ciężko z miejscem marzy mi się kupno większego, ale to wiadomo, że to nie takie hop siup. Wózek mam anex Sport w szare paski. Fotelik mam maxi Cosi pebble i potem do tej samej bazy wpina się następny fotelik. Sprawdziło nam to się przy 1 synku więc zostaje
Na weekend zaplanowałam przeglądanie malutkich ciuszków żeby zobaczyć czy na coś polować na wyprzedażach 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 11:44   #2174
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Ja też mam zadyszkę, nie wiem czy to od anemii czy po prostu od ciąży ale ciężko mi wyjść po schodach, czy gdzieś dalej chodzić to potem brakuje mi tchu i muszę odpocząć.

Mieszkamy na parterze i wózek trzymamy w domu, chociaż ciężko z miejscem marzy mi się kupno większego, ale to wiadomo, że to nie takie hop siup. Wózek mam anex Sport w szare paski. Fotelik mam maxi Cosi pebble i potem do tej samej bazy wpina się następny fotelik. Sprawdziło nam to się przy 1 synku więc zostaje
Na weekend zaplanowałam przeglądanie malutkich ciuszków żeby zobaczyć czy na coś polować na wyprzedażach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam ten sam fotelik i nie planuje kupować nowego, jedynie mysle czy da się kupić nowy ten materiał bo prałam go napewno nie raz. I fajnie by chociaż teraz nowy kupić bo tamten trochę już ma i leżał w piwnicy zreszta.
Wózek mam bebetto luca i specjalnie kupowałam w odcieniach szarości żeby w razie co pasował co 2 płci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 12:13   #2175
Uleczka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 106
Dot.: Mamy z maja 2022

U mnie jutro zaczyna się 21+0 i mam +3kg. Długo długo nie było nic i nagle waga podskoczyła

Ja też melduje, że połówkowe za nami i klopsik ma 400 g 🥳 najważniejsze, że wszystko wyszło prawidłowe

Co do mieszkań to my jesteśmy w trakcie kupowani na 3 piętrze tylko ja całe życie gdzie bym nie mieszkała musiałam wchodzić na 3-4 piętro i jestem przyzwyczajona.
Oczywiście na początku mówiłam, że w grę wchodzi tylko parter, ew wyższe piętra z windą. Niestety obecne ceny trochę zweryfikowały. Jestem dobrej myśli doszliśmy do wniosku, że jeśli będzie to dużym problemem to kupno mieszkania to nie wyrok i zawsze można zmienić


Współczuję wam tych różnych dolegliwości bólowych pewnie też mnie to czeka, ale na ten moment jest ok.
Zadyszki też już nie mam, męczyła mnie tylko w pierwszym trymestrze.
Za to mam taki apetyt, że wcale się nie dziwię, że ta waga tak urosła



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uleczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 12:27   #2176
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Do mnie dzwonili potwierdzić wizytę i dostałam informację, że cennik się zmienił. Jej, to nie wiem ile teraz będe płacić bo wcześniej płaciłam 200, a teraz mi powiedziała że sama konsultacja 190 :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 12:42   #2177
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 879
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Chyba nie uda mi się nadrobić już U mnie w rodzinnej firmie gorący okres i nie mam czasu na nic. Dziś zaczynamy 20 tydzień ciąży, aż mi się nie chce wierzyć kiedy to przeleciało.

Gratuluję wszystkich dobrych wyników badań połówkowych, coś na szybko przeczytałam Duże dzieci macie, mój syn ważył 28.12 207 g, ale zawsze nam wychodzi mniejszy i szykuje się drobinka.

Prośba do dziewczyn, które prosiły mnie o listę wyprawkową (chyba Edyta i Kolorowa?) Wysłałam do Was pw, zerknijcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też poproszę listę wyprawkową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja juz nie daje rady wejść na 3 piętro bez przystanku. Jest masakra teraz a co dopiero za 2-3 miesiące. Jakos nie umiem sobie wyobrazic pózniej wychodzić na spacery z 2 dzieci, gdzie wózek będę musiała trzymać w rowerowej który jestna końcu bloku… juz pare razy mówiłam mężowi ze chyba pora rozejrzeć sie za czymś innym ale to dopiero za 2-3 lata jak skończy sie nam duży kredyt okolica fajna ale to 3 piętro mnie dobija


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Znam ten ból. My mieszkamy na 4 piętrze i wdrapywanie się tam lekkie nie jest, zwłaszcza z zakupami. Teraz przez 6 dni mieszkam na parterze w wynajętym na booking mieszkaniu, ale żeby tak mieszkać na stałe, to bym nie chciała. Wieczorem trzeba mieć zasłonięte rolety, bo wszystko widać z ulicy. Dobrze, że mamy wózkarnię, to nie trzeba będzie dźwigać na 4 piętro karocy. Trzeba tylko z ludźmi pogadać, bo mąż mówił, że ktoś tam jakieś meble wstawił i jest mało miejsca, a teraz pod koniec stycznia rodzi sąsiadka z 1 piętra i też będzie potrzebowała miejsca. Pytałam ją, gdzie będzie rodzić, to mówiła, że w prywatnej klinice. Standard , salą dwuosobową po porodzie kosztuje 9 8000 zł, a premium z salą jednoosobową poporodową i posiłkiem dla osoby towarzyszącej 13 000 zł. Mi by było szkoda kasy, Grażyna ze mnie 🤣
Podoba mi się zestaw mebelków z allegro, Bellamy Ines White. Jest łóżeczko, komoda i szafa i zastanawiam się czy brać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2022-01-05 o 12:53
Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 12:49   #2178
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Też jesteśmy na etapie wybierania mebli do pokoju dzieci, potrzebujemy biurka i szafy żeby pomieścić dwójkę ale pokój nie jest za duzy więc chyba zrobimy na wymiar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 13:36   #2179
Angelitta
Raczkowanie
 
Avatar Angelitta
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 64
Dot.: Mamy z maja 2022

U nas też Baby Hug rządzi! Poprzedni sprzedaliśmy, bo mamy średniej wielkości mieszkanie i bardzo się z tego cieszę, bo córce kupiliśmy przepiękny różowy! Tkanina ma zupełnie inną, taką jakby pikowana fakturę, także mamom dziewczynek bardzo polecam

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Mam ten sam fotelik i nie planuje kupować nowego, jedynie mysle czy da się kupić nowy ten materiał bo prałam go napewno nie raz. I fajnie by chociaż teraz nowy kupić bo tamten trochę już ma i leżał w piwnicy zreszta.
Wózek mam bebetto luca i specjalnie kupowałam w odcieniach szarości żeby w razie co pasował co 2 płci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Widziałam kiedyś w Zara Home takie pokrowce na fotelik. Bardzo fajna sprawa, można ściągać i prać w razie potrzeby
Angelitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-05, 15:01   #2180
caprisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 125
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Na co się zdecydowaliście? Tak z ciekawości, gdzie Wy to później trzymacie? W domu, piwnicy, sklep umożliwia? A jaki macie wybrany? Skoro takie rozwiązanie to polecam wybrać lekki, nam pan w sklepie pokazywał i faktycznie jest ogromna różnica w porównaniu np do cybexa. mam koleżankę która trzyma wózek w samochodzie bo mieszka na 4 piętrze i zejść dla niej z dzieckiem w foteliku to jest koszmar, ostatnio nawet mówiła że partner ledwo wchodzi a dziecko ma 5 miesięcy. Ale doczytałam że się przeprowadzacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wybraliśmy cybex talos plus fotelik z bazą avionaut.
Przechowywane do odbioru w sklepie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caprisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 15:16   #2181
kitek131
Raczkowanie
 
Avatar kitek131
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja się pytam jak można nie przytyć w ciąży? Czarownice 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kitek131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 15:16   #2182
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Widzę, że wicie gniazda już Wam się zaczyna. Ja chyba przez start budowy domu nie mam weny nic planować. Na 31.07 mamy mieć dom gotowy i bardziej o tym myślę co trzeba kupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 15:28   #2183
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość
Widzę, że wicie gniazda już Wam się zaczyna. Ja chyba przez start budowy domu nie mam weny nic planować. Na 31.07 mamy mieć dom gotowy i bardziej o tym myślę co trzeba kupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, to bardzo szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Jak macie u siebie sklep 5-10-15 to polecam zajrzeć. Za 100 złotych kupiłam nawet sporo rzeczy, oczywiście nie wiedziałam jaki rozmiar brać to wzięłam w cały świat ale na prawdę fajne rzeczy, jedne spodenki mają taką małą metkę z przodu a tam napis "kocham cię", rozczulilo mnie to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 15:41   #2184
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja aktualnie szukam kurtki .. mam już spory brzuszek, w moich nie dopinam się, przyjaciółka dała mi kurtke hm mama rozmiar M zapne się ale czuję że opina mi brzuch, myślałam że dam radę w moich ale zimno tak ciągle rozpięta w dodatku w lutym jedziemy na tydzień na ferie więc nie wyobrażam sobie marznąć..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 16:08   #2185
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ja aktualnie szukam kurtki .. mam już spory brzuszek, w moich nie dopinam się, przyjaciółka dała mi kurtke hm mama rozmiar M zapne się ale czuję że opina mi brzuch, myślałam że dam radę w moich ale zimno tak ciągle rozpięta w dodatku w lutym jedziemy na tydzień na ferie więc nie wyobrażam sobie marznąć..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie w grudniu zakupiłam sobie na vinted kurtkę ciążową z HM, bo miałam taką samą sytuację, moje kurtki zaczęły już za bardzo opinać brzuszek. Na razie jest trochę za duża, ale jak brzuch jeszcze urośnie to będzie idealna. Polecam Ci tam zajrzeć, oczywiście jeżeli chcesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 16:20   #2186
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Ja właśnie w grudniu zakupiłam sobie na vinted kurtkę ciążową z HM, bo miałam taką samą sytuację, moje kurtki zaczęły już za bardzo opinać brzuszek. Na razie jest trochę za duża, ale jak brzuch jeszcze urośnie to będzie idealna. Polecam Ci tam zajrzeć, oczywiście jeżeli chcesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak zajrzałam i znalazłam dwie fajne kurtki, szkoda mi wydawać dużo kasy jak to tylko na chwilę więc jak jest w dobrym stanie to super 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 16:40   #2187
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Wow, to bardzo szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Jak macie u siebie sklep 5-10-15 to polecam zajrzeć. Za 100 złotych kupiłam nawet sporo rzeczy, oczywiście nie wiedziałam jaki rozmiar brać to wzięłam w cały świat ale na prawdę fajne rzeczy, jedne spodenki mają taką małą metkę z przodu a tam napis "kocham cię", rozczulilo mnie to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to dom szkieletowy. Firma ma 6 miesięcy na oddanie domu pod klucz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 16:50   #2188
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Tak zajrzałam i znalazłam dwie fajne kurtki, szkoda mi wydawać dużo kasy jak to tylko na chwilę więc jak jest w dobrym stanie to super 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No też właśnie. Ja wyszłam z założenia, że nie ma sensu wydawać tyle kasy jak to na jeden sezon. Za rok nie zamierzam być w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 17:24   #2189
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
Hej, ja w poniedziałek byłam na USG połówkowym, będzie drugi chłopak mamy ogromny problem z imieniem, ale na szczęście jeszcze trochę czasu.
Niestety potwierdziła się pępowina dwunaczyniowa, więc musimy zrobić echo serca żeby zobaczyć czy wszystko jest ok. Na USG lekarz powiedział, żeby nie martwić się na zapas, bo on nie widzi nic niepokojącego, a też wykonuje badania echa serca.

Ja przytyłam już 8 kg w pierwszej ciąży przytyłam 24 kg i teraz też się zapowiada podobnie na szczęście po roku ważyłam już mniej niż przed ciążą więc mam nadzieję, że i teraz będzie podobnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki


Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Do mnie dzwonili potwierdzić wizytę i dostałam informację, że cennik się zmienił. Jej, to nie wiem ile teraz będe płacić bo wcześniej płaciłam 200, a teraz mi powiedziała że sama konsultacja 190 :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam w grudniu Enel-Med, moja prowadząca współpracuje tam i lekarz od prenatalnych. A tu mi lekarz od prenatalnych wziął i się zmył do innej przychodni i trzeba będzie za połówkowe zapłacić, a nie chce zmieniać lekarza od tych głównych USG dziś musiałam jechać na awaryjna wizytę to zapłaciłam za wizytę z USG i posiewem 440 zł... no ale moja prowadząca ma urlop, a bardzo nie chciałam jechać do szpitala bo u nas nie ma czegoś takiego że sprawdza i do domu, na Izbie nic nie zrobią tylko z góry na oddział kładą. Już pal licho ten szpital, ale jak pomyślałam o moich cukrach na tej diecie... Na szczęście raczej wszystko jest ok, szyjka długa i zamknięta, ale cieszę się, że sprawdziłam. Oby posiew był czysty . Za dwa tygodnie będzie moja prowadząca i tak się cieszę, że mi odpisała na urlopie na smsa z pytaniem bo ja oczywiście nie wiedziałam czy nie panikuje.

A no i nareszcie potwierdzona płeć, SYN . Nie mam wątpliwości, zdążyłam sama powiedzieć zanim lekarka się wypowiedziała chociaż ciężko było sprawdzić bo siedzi w poprzek z głową przy szyjce, oby się maluch obrócił mi tam główką. Abstrakcja, że on tam siedzi

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ja aktualnie szukam kurtki .. mam już spory brzuszek, w moich nie dopinam się, przyjaciółka dała mi kurtke hm mama rozmiar M zapne się ale czuję że opina mi brzuch, myślałam że dam radę w moich ale zimno tak ciągle rozpięta w dodatku w lutym jedziemy na tydzień na ferie więc nie wyobrażam sobie marznąć..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja znalazłam super na vinted z F&F. Za 25 zł jest długa i aż za ciepła.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DiabolloPomidorro
Czas edycji: 2022-01-05 o 17:25
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 18:11   #2190
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Tez muszę przejrzeć vinted chyba. Po poprzedniej ciąży tak schudłam, że kupiłam sobie na zimę kurtkę xs i teraz już mi mega ciasno w niej… mi wicie gniazda się jeszcze nie włącza, ale jesteśmy na etapie wykańczania domu i planujemy się wprowadzić przed porodem wiec wtedy się pewnie zacznie szaleństwo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 10:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.