Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-29, 14:03   #61
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;89054026]Okropne. Odnośnie tej fazy strachu, ja też ją przechodziłam, ale trochę wcześniej. W wieku około 16 lat. Tak mnie księża nastraszyli szatanem i opętaniami, naczytałam się książek i obejrzałam głupi film, że bałam się przebywać sama w pomieszczeniu, budziłam w nocy zalana zimnym potem i bałam się ruszyć, coś strasznego, nie życzę nikomu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Właśnie tak podejrzewałam, że ten strach był związany z nowym środowiskiem, którego wcześniej nie znała, nigdy wcześniej nie była na takich egzorcyzmach, tam się napatrzyła, nasłuchała i takie były skutki. Minęło już z 13 lat od tego czasu, z siostrą i jej mężem wszystko w normie, z ich matkami wręcz przeciwnie Pamiętam jeszcze sytuacje,kiedy byłam na urodzinach u tej siostry ciotecznej. Zaprosiła rodziców jego i swoich i ta jego matka opowiadała, że "kiedyś słońce nie kręciło się tak szybko wokół ziemi jak teraz, kiedyś to pół dnia mijało, a słońce było w tym samym miejscu, ona doskonale pamięta, a teraz slońce porusza się szybko, bo ludzi opętał diabeł" byłam w szoku, nowa teoria geocentryczna A ciotka siedziała i potakiwała, że to prawda i że też pamięta
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 15:08   #62
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Teoria świetna Ja serio też pamiętam, że kiedyś dnie były "dłuższe" , ale to nie wina wieku i trybu życia.

A, moja matka też zawsze na wszystkie okazję coś związanego z religią dawała. Nawet znalazła jakiś film o Jezusie i dzienniczek Faustyny po niemiecku, żeby mój facet czytał i się nawracał.

Spoiler alert. Nie nawrócił się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 17:53   #63
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Ponarzekam sobie.

Pisałam sobie dziś z rodziną, co u nich i tak dalej, zdjęcia powysyłali itd. I już miałam się pożegnać i tu nagle zapodali religijny link. Kilka razy ich prosiłam, tłumaczyłam i nic. Dla nich każdy ateista to człowiek, którego trzeba nagabywać i nękać, aż pęknie i dołączy do ich grupki.

Denerwuje mnie, że co chwilę mówię "dam im jeszcze jedną szansę", potem mam spokój miesiącami i potem zaś mi wysyłają linki do jakiegoś polityczno-religijnego gówna. To napiszę tutaj, żeby mieć to oficjalnie Jeszcze jeden raz i zrywam kontakt.

I mam oczywiście screeny, jak proszę i mówię, że zerwę kontakt jak jeszcze raz mi coś takiego podeślą. I oni myślą, że jak usuną swoją wiadomość na komunikatorze to znaczy, że nic takiego się nie wydarzało.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 18:24   #64
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ponarzekam sobie.

Pisałam sobie dziś z rodziną, co u nich i tak dalej, zdjęcia powysyłali itd. I już miałam się pożegnać i tu nagle zapodali religijny link. Kilka razy ich prosiłam, tłumaczyłam i nic. Dla nich każdy ateista to człowiek, którego trzeba nagabywać i nękać, aż pęknie i dołączy do ich grupki.

Denerwuje mnie, że co chwilę mówię "dam im jeszcze jedną szansę", potem mam spokój miesiącami i potem zaś mi wysyłają linki do jakiegoś polityczno-religijnego gówna. To napiszę tutaj, żeby mieć to oficjalnie Jeszcze jeden raz i zrywam kontakt.

I mam oczywiście screeny, jak proszę i mówię, że zerwę kontakt jak jeszcze raz mi coś takiego podeślą. I oni myślą, że jak usuną swoją wiadomość na komunikatorze to znaczy, że nic takiego się nie wydarzało.
Wygląda to jak działanie Świadków Jehowy.
Moja teściowa i brat męża mają problem z jej rodziną ( siostra i jej dzieci ) , które od lat "głoszą" im przez telefon, a teraz też przez internet na komunikatorze.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 19:02   #65
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Wygląda to jak działanie Świadków Jehowy.
Moja teściowa i brat męża mają problem z jej rodziną ( siostra i jej dzieci ) , które od lat "głoszą" im przez telefon, a teraz też przez internet na komunikatorze.
Jehowcami nie są, zapisali się do jakieś polityczno-ewangelickiej sekty. Takiej w amerykańskim stylu. Przypominają zachowaniem Jehowców, bo czytają razem swoją biblię, omawiają itd. Mają swoje spotkania online itd. Ta sama książka omawiana codziennie Po domach nie głoszą, ale przez komunikatory tak. I tak chamsko. Jak ktoś z ich znajomych miał covid, to martwimy się, zrobimy ci zakupy itd. Pomogli im itd. I wysłali wiadomość, że będziemy się modlić (tu link do ich biblii) w twoim imieniu.

No, ludzie. Porzygać się można od czegoś takiego. Widzę w tym jad i fałsz.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Aż sobie obejrzałam stary stand up z Georgem Carlinem, żeby się rozweselić. Już nawet nie jestem wkurzona tylko mam ogromny żal, że nie rozumieją słowa 'nie'.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 19:02   #66
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Jehowcami nie są, zapisali się do jakieś polityczno-ewangelickiej sekty. Takiej w amerykańskim stylu. Przypominają zachowaniem Jehowców, bo czytają razem swoją biblię, omawiają itd. Mają swoje spotkania online itd. Ta sama książka omawiana codziennie Po domach nie głoszą, ale przez komunikatory tak. I tak chamsko. Jak ktoś z ich znajomych miał covid, to martwimy się, zrobimy ci zakupy itd. Pomogli im itd. I wysłali wiadomość, że będziemy się modlić (tu link do ich biblii) w twoim imieniu.

No, ludzie. Porzygać się można od czegoś takiego. Widzę w tym jad i fałsz.
Mormoni lub Zielonoświądkowcy obstawiam. Podobne metody działania mają. Religie dzielą rodziny do tego stopnia, że tacy nawet na ważne uroczystości w Twoim życiu się nie pojawią, bo im religia nie pozwala.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 19:08   #67
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Mormoni lub Zielonoświądkowcy obstawiam. Podobne metody działania mają. Religie dzielą rodziny do tego stopnia, że tacy nawet na ważne uroczystości w Twoim życiu się nie pojawią, bo im religia nie pozwala.
Nie, polscy protestanci. Ale taki totalny, religijny beton. Taki PiS i mohery, tańczące 'gdzie jest krzyż', ale w wersji ewangelickiej.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-09, 19:13   #68
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 260
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;89054139]Teoria świetna Ja serio też pamiętam, że kiedyś dnie były "dłuższe" , ale to nie wina wieku i trybu życia.

A, moja matka też zawsze na wszystkie okazję coś związanego z religią dawała. Nawet znalazła jakiś film o Jezusie i dzienniczek Faustyny po niemiecku, żeby mój facet czytał i się nawracał.

Spoiler alert. Nie nawrócił się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

My byliśmy na weekend u moich rodziców, było pytanie, czy idziemy z nimi na mszę ale już spokojniej, w święta większych awantur nie było, w porównaniu z tym co było 2 lata i rok temu, to bajka Chyba w końcu matka widzi, że to nie ma sensu. Za to jak kiedyś byłam w domu rodzinnym, niestety słyszałam, bo akurat ściany cienkie, jak mówi koleżance, że ten mój to fajny chłopak, ale do kościoła to nie... Jakby chodzenie do kościoła cokolwiek mówiło o człowieku - rzeczywiste zachowania niektórych katolików nijak mają się do tego, o czym tam w kościele nauczają. I obie się wzajemnie nakręcały, bo obie kościelne.

Edytowane przez Rysia16
Czas edycji: 2022-01-09 o 19:15
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 20:18   #69
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Nie, polscy protestanci. Ale taki totalny, religijny beton. Taki PiS i mohery, tańczące 'gdzie jest krzyż', ale w wersji ewangelickiej.
O, to pewnie wolni chrześcijanie.
Tutaj niestety raczej wzajemnego zrozumienia nie odnajdziecie. Oni uważają Cię za zbłąkana owieczkę i będą Cię starali uratować przed potępieniem. Nie robią tego w złej wierzę, chcą dla Ciebie dobrze, no ale cóż...to są ludzie, którzy wartościują innych w ten sposób- Ty jesteś według nich na złej drodze, raczej nie zaakceptują Twoich poglądów i będą co jakiś czas próbowali.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 20:26   #70
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89068636]O, to pewnie wolni chrześcijanie.
Tutaj niestety raczej wzajemnego zrozumienia nie odnajdziecie. Oni uważają Cię za zbłąkana owieczkę i będą Cię starali uratować przed potępieniem. Nie robią tego w złej wierzę, chcą dla Ciebie dobrze, no ale cóż...to są ludzie, którzy wartościują innych w ten sposób- Ty jesteś według nich na złej drodze, raczej nie zaakceptują Twoich poglądów i będą co jakiś czas próbowali.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Nie chcę akceptacji i przytaknięcia tylko szacunku. I nie to znaczy nie, a nie "może".

Ale moje postanowienie noworoczne to zerwać kontakt jak dostanę jeszcze jedną próbę 'zbawienia'. Nie mogę sobie ciągle powtarzać, że dam im jeszcze jedną szansę, bo to rodzina. Właśnie z rodziną powinno się być bardziej asertywnym.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 20:33   #71
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Nie chcę akceptacji i przytaknięcia tylko szacunku. I nie to znaczy nie, a nie "może".



Ale moje postanowienie noworoczne to zerwać kontakt jak dostanę jeszcze jedną próbę 'zbawienia'. Nie mogę sobie ciągle powtarzać, że dam im jeszcze jedną szansę, bo to rodzina. Właśnie z rodziną powinno się być bardziej asertywnym.
No jak uważasz, to Twoja decyzja. Ja znam takich ludzi, ale mam bardzo sporadyczny kontakt, bo mnie denerwuje sprowadzanie każdej rozmowy do "Pana" I brak otwartości na odmienność innych. I bardzo przeszkadza mi, że oni widzą Cię jako tą gorszą i grzeszną - nie potrafią nie oceniać, zaakceptować, że ludzie wierzą w różne rzeczy/bóstwa lub nie wierzą wcale. I że to jest tylko wiara, każdy ma swoją i każdy może się mylić. Nie, oni tak niestety nie potrafią.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-09, 20:49   #72
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89068682]No jak uważasz, to Twoja decyzja. Ja znam takich ludzi, ale mam bardzo sporadyczny kontakt, bo mnie denerwuje sprowadzanie każdej rozmowy do "Pana" I brak otwartości na odmienność innych. I bardzo przeszkadza mi, że oni widzą Cię jako tą gorszą i grzeszną - nie potrafią nie oceniać, zaakceptować, że ludzie wierzą w różne rzeczy/bóstwa lub nie wierzą wcale. I że to jest tylko wiara, każdy ma swoją i każdy może się mylić. Nie, oni tak niestety nie potrafią.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Mnie chodzi o samo uszanowanie, że ktoś ma inne poglądy, choć się z nimi nie zgadzają. Bo ma prawo myśleć inaczej i już. Jak wierzą, że ich bóg dał ludziom wolną wolę to niech się ode mnie odwalą. Jeden jest ateistą, drugi tańczy wokół ognia i niech sobie żyją, dopóki innych nie zmuszają do tego samego.

I w ogóle nie czuję z nimi więzi. Zero tęsknoty. Nic. Do domu jeżdżę dwa razy w roku, żeby odbębnić wizytę i tyle. Jak tęsknię 'do domu' to tęsknię tylko i wyłącznie za ich zwierzakami.

Nie będzie mi szkoda zerwać tych kontaktów. Dlatego nie będę już tak ślęczeć nad sobą, że jeszcze jeden raz, dam im szansę. Moje zdrowie psychicznie jest ważniejsze niż ich poglądy.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2022-01-09 o 20:55
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 20:57   #73
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Mnie chodzi o samo uszanowanie, że ktoś ma inne poglądy, choć się z nimi nie zgadzają. Bo ma prawo myśleć inaczej i już. Jak wierzą, że ich bóg dał ludziom wolną wolę to niech się ode mnie odwalą. Jeden jest ateistą, drugi tańczy wokół ognia i niech sobie żyją, dopóki innych nie zmuszają do tego samego.



I w ogóle nie czuję z nimi więzi. Zero tęsknoty. Nic. Do domu jeżdżę dwa razy w roku, żeby odbębnić wizytę i tyle.



Nie będzie mi szkoda zerwać tych kontaktów. Dlatego nie będę już tak ślęczeć nad sobą, że jeszcze jeden raz, dam im szansę. Moje zdrowie psychicznie jest ważniejsze niż ich poglądy.
No nie potrafią, bo mają Cię za grzesznice, która trzeba nawrócić żeby nie spłonęła w ogniu...Dla mnie to jest straszne i jeśli czujesz, że tak będzie dla Ciebie dobrze to tak zrób. Ja się cieszę, że mam dobrą najbliższą rodzinę, że szanują moje poglądy. Mam kościółkową babcię i nawet słowem się nie zająknęła, że syna nie chrzciłam i nie chodzimy do kościoła- zawsze powtarza, że każdy robi jak uważa i jej nic do tego (a nie dość, że kościółkoes to jeszcze team PiS).

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 21:03   #74
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Trafiłam ostatnio na fajną dziewczynę na yt - Psycholoszkę - która na podstawie filmików/zachowań youtuberów ciekawie wyjaśnia różne zjawiska psychologiczne.
I przez Psycholoszkę dowiedziałam się o istnieniu "pierwszej jezusiary tiktoka" czyli o niejakiej Najce - rany, co ta dziewczyna wygaduje...
Tutaj np jeden z filmów Psycholoszki, może ktoś będzie miał ochotę obejrzeć.
https://youtu.be/vcd5MdXY0MA

I drugi
https://youtu.be/8oDJp_wSvWQ

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2022-01-09 o 21:05
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 21:08   #75
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89068721]No nie potrafią, bo mają Cię za grzesznice, która trzeba nawrócić żeby nie spłonęła w ogniu...Dla mnie to jest straszne i jeśli czujesz, że tak będzie dla Ciebie dobrze to tak zrób. Ja się cieszę, że mam dobrą najbliższą rodzinę, że szanują moje poglądy. Mam kościółkową babcię i nawet słowem się nie zająknęła, że syna nie chrzciłam i nie chodzimy do kościoła- zawsze powtarza, że każdy robi jak uważa i jej nic do tego (a nie dość, że kościółkoes to jeszcze team PiS).

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Jak dołączyli do sekty to było, jak u ciebie. Oni mieli swoją religię i nikomu tyłka nie zawracali. Ale jak się wkręcili w politykę i zaczęli finansowo wspierać sektę to się zaczęło nawracanie itd. I dlatego nie widzę sensu tej relacji. Jak ktoś nie potrafi uszanować mojego "nie" to nie będę utrzymywać z nimi kontaktu i tyle.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 11:27   #76
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;89054139]Teoria świetna Ja serio też pamiętam, że kiedyś dnie były "dłuższe" , ale to nie wina wieku i trybu życia.

A, moja matka też zawsze na wszystkie okazję coś związanego z religią dawała. Nawet znalazła jakiś film o Jezusie i dzienniczek Faustyny po niemiecku, żeby mój facet czytał i się nawracał.

Spoiler alert. Nie nawrócił się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Niedawno przeczytałem, że Dzienniczek Faustyny był na liście ksiąg zakazanych w KK przed 1958 rokiem, bo Faustyna promowała mocne herezje.


Ciekawostka z tego dzienniczka: Faustyna postanowiła dzień 17 grudnia 1936 roku poświęcić na modlitwy za księży i tego dnia bardzo cierpiała fizycznie i psychicznie. W ten dzień w Argentynie przyszło na świat dziecko o imieniu Jorge Mario Bergoglio.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 13:39   #77
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 13:52   #78
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też mi się spodobała.
Tutaj np na temat wypowiedzi pewnego księdza, że kobieta to szklanka (może być czysta albo brudna)
https://youtu.be/3G9BCfCZJzI
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 13:59   #79
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-11, 14:04   #80
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No właśnie oglądam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 14:18   #81
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Też obejrzałam.

Zwróciłam uwagę na jedną rzecz. Osoby zafiksowane na jakimś temacie, uważające że mają świętą rację a jednocześnie z deficytem logicznych argumentów nadużywają wyrażenia "PO PROSTU". Najjjce chyba ciężko zdanie złożyć bez tego. Moja matka też tego bardzo często używa. Teraz to zauważyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 14:43   #82
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;89070795]Też obejrzałam.

Zwróciłam uwagę na jedną rzecz. Osoby zafiksowane na jakimś temacie, uważające że mają świętą rację a jednocześnie z deficytem logicznych argumentów nadużywają wyrażenia "PO PROSTU". Najjjce chyba ciężko zdanie złożyć bez tego. Moja matka też tego bardzo często używa. Teraz to zauważyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


To powiedz mamie, że popełnia grzech promując dzienniczek Faustyny, bo był na liście książek zakazanych przez KK i były ku temu ważne powody. Całe te jej objawienia są dziwne i KK zakazał ich rozpowszechniania. Ciekawe co mama odpowie.

Problem tych fanatyków jest taki, że mało znają historię religii, a ich skrajne zachowania wobec rodziny próbują ukryć wyrzuty sumienia odnośnie ich własnego grzesznego postępowania w życiu.


Nawet jest chyba wers z Biblii ze słowami Jezusa, że można próbować nawracać raz, a jak się nie uda, to próbować tylko jeszcze jeden raz. Czyli wg Biblii próby są dwie.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2022-01-11 o 14:51
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 15:00   #83
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-01-11 o 15:01
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 17:23   #84
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Też mi się spodobała.
Tutaj np na temat wypowiedzi pewnego księdza, że kobieta to szklanka (może być czysta albo brudna)
https://youtu.be/3G9BCfCZJzI
Wpisałam w you tube "kobieta szklanka" i wyskoczyło mi -

facet w sukience
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2022-01-11 o 17:31
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 17:36   #85
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 17:55   #86
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Bo facet to zwierzę i kobieta wodzi na pokuszenie, bo ma waginę i już. Czego nie rozumiecie? Dzieci w kościele też kuszą księdza i się biedaczysko powstrzymać nie może
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 18:06   #87
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 18:21   #88
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A jak coś odwali, to go przeniosą na drugi koniec Polski, do jakiejś wiejskiej parafii. To będzie "kara".
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 21:42   #89
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Chyba chodzi Ci o nieskromny ubiór

Czy ja coś źle odebrałem, czy on na tym filmie podał przykład kurtyzany w pozytywnym świetle?
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-12, 08:06   #90
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Fanatyczne osoby otoczeniu - beton religijny

Brrrrr filmik z tą szklanką widziałam już jakiś czas temu i niedobrze mi się robiło, jak ten młody facet mówił o tym z taką bezczelną pewnością siebie, wyższością, pogardą. Z takim przekonaniem, że ma moralne prawo oceniać innych. Typowy przedstawiciel kleru z wypranym mózgiem. No nie wiem, ma coś takiego w sobie, że ciarki mnie przeszły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-25 20:08:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.