Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-29, 06:29   #751
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja niestety z tych, co nie widzą i nie czują efektów i z fizjoterapią mam podobnie. Byłam kilka razy i niestety nie czułam jakiegoś polepszenia. Byłam nawet jako "model" na szkoleniu dla innych fizjoterapeutów i miał na mnie co pokazywać, ale czy czułam się po wszystkim inaczej, bardziej rozluźniona czy mniej obolała? Nieee.
Ale najprawdopodobniej to kwestia indywidualna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 07:09   #752
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Wiem, ze na wątku pojawiał się często temat fizjoterapeuty - ja nigdy nie byłam i zadam głupie pytanie to pomaga? Jak wygląda pierwsza wizyta?

Niestety, nadal boli mnie łydka, tak po boku, przy zgięciu grzbietowym stopy - czuję to m.in. przy wykrokach, jeździe na rowerze. I tak trenuję, ale o wiele mniej intensywnie, natomiast coś czuję, że samo nie przejdzie; natomiast nie jest to niesamowicie odczuwalne, jak nie ćwiczę; przy chodzeniu nie boli. Chyba przesadziłam z tymi treningami w jednym tygodniu i oto tego skutki.
Ja chodzę w miarę możliwości. Na początku klasycznie wywiad, rozmowa co się dzieje, sprawdzili mi kręgosłup, wady postawy, ułożenie ciala ruchomość - kilka prostych ruchów. Przyszłam z bardzo konkretnym problem, to od razu też miałam zdjęcie RTG swojego problematycznego odcinka, żeby się zapoznali i zajęli.

Mi to pomaga, przynosi ulgę. Nie chodzę regularnie, ale staram się być na wizycie raz na miesiąc/dwa jak już czuję, że mam jakiś dyskomfort, z którym sama sobie nie mogę poradzic. Mam bardzo spięte plecy, barki, odcinek piersiowy, więc podczas wizyty fizjo dużo energii wkłada w rozluźnienie tych mięśni. Sama bym nie dała rady zrobić, bo to mocno boli, a samemu odruchowo unika się sprawienia sobie bolu. Odblokowuje mnie to. Ostatnio czułam się jak u kręgarza, bo autentycznie mnie nastawiała, czułam jak coś we mnie przeskakuje u wraca na swoje miejsce. Dodatkowo uczy mnie jak wykonywać automasaz w domu, np. jak się prawidłowo rolowac lub układać na macie do akupresury i jeżeli stosuje sie do jej wskazówek to faktycznie mniej mnie boli ciało tak fizycznie, mam lepszy zakres ruchu. Dzięki tym wizytom czuje, że mam większą świadomość ciała, bo na wizycie też poznaje "powiązania" ciała, np. boli mnie kolano, to naciśnie gdzies na plecach i rozluźnia mi się noga, i w domu mogę próbować sobie to trochę odtworzyć i ulżyć.

Wydaję mi się, że to chyba kwestia tego, czy ma się jakiś większy problem. Jeden pójdzie i nic mu to nie da, drugiemu wystarczy kilka wizyt i jakieś wskazówki, aby dbać o siebie samemu, a trzeci będzie potrzebować regularnych wizyt.

Edytowane przez gosia_9508
Czas edycji: 2022-01-29 o 07:13
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 08:46   #753
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Wiem, ze na wątku pojawiał się często temat fizjoterapeuty - ja nigdy nie byłam i zadam głupie pytanie to pomaga? Jak wygląda pierwsza wizyta?

Niestety, nadal boli mnie łydka, tak po boku, przy zgięciu grzbietowym stopy - czuję to m.in. przy wykrokach, jeździe na rowerze. I tak trenuję, ale o wiele mniej intensywnie, natomiast coś czuję, że samo nie przejdzie; natomiast nie jest to niesamowicie odczuwalne, jak nie ćwiczę; przy chodzeniu nie boli. Chyba przesadziłam z tymi treningami w jednym tygodniu i oto tego skutki.
Zależy, na kogo trafisz. Po wizycie u mojej pierwszej fizjoterapeutki ból wrócił 10 minut po wyjściu z gabinetu

Za drugim podejściem trafiłam na świetną fizjoterapeutkę, która po kwadransie zidentyfikowała źródło problemu, którego nikt nie potrafił rozwiązać i w końcu dostałam trafną diagnozę. Dzięki niej nie dość, że wyzdrowiałam, to w końcu przestałam chodzić od lekarza do lekarza, którzy próbowali diagnozować u mnie: pcos, endometriozę, kamienie w nerce, zapalenie wyrostka robaczkowe, rwę kulszową i inne. Nikt nie wpadł na to, że problem może być z mięśniem

Dlatego gorąco polecam fizjoterapię. Jeśli znajdzie się dobrego/dobrą terapeutę/terapeutkę, to trzeba się go/jej trzymać i nie puszczać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 08:48   #754
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Dzięki za odpowiedzi dziewczyny chyba tak czy siak nie mam wyboru i muszę iść - choć też myślałam nad ortopedą. Ja ogólnie nie mam nigdy żadnych bóli oprócz zwykłych zakwasów, wiadomo, czasami plecy pobolą czy coś, jednak nie jakoś, żebym musiała to konsultować, ale teraz ta łydka to mój koszmar.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 09:02   #755
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny chyba tak czy siak nie mam wyboru i muszę iść - choć też myślałam nad ortopedą. Ja ogólnie nie mam nigdy żadnych bóli oprócz zwykłych zakwasów, wiadomo, czasami plecy pobolą czy coś, jednak nie jakoś, żebym musiała to konsultować, ale teraz ta łydka to mój koszmar.
Ortopeda to jest lekarz od kości i od ich gipsowania, śrubowania, dłutowania, składania i operacji w ich obrębie tak w sumie. I tak Cię odeśle do fizjoterapeuty.
Z całym szacunkiem do ortopedów, oni po prostu maja swoją konkretną działkę.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 09:34   #756
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ortopeda to jest lekarz od kości i od ich gipsowania, śrubowania, dłutowania, składania i operacji w ich obrębie tak w sumie. I tak Cię odeśle do fizjoterapeuty.
Z całym szacunkiem do ortopedów, oni po prostu maja swoją konkretną działkę.
Ok, dzięki za doprecyzowanie; ja ciągle mam nadzieję, że samo magicznie przejdzie, ale chyba jednak nie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-31, 17:28   #757
dziewczyna_na_progu
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_na_progu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 295
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Przychodzę z podsumowaniem miesiąca, który zapowiadał się tak sobie, a zakończył się bardzo owocnie. Łącznie wykonałam 19 treningów, w tym 11x joga i 8x wzmacniających. Miałam stresujący i pracowity miesiąc, co widać po tym, że częściej wybierałam jogę, ale widzę teraz efekty, bo pozycja gołębia wchodzi teraz jak złoto. Poza tym, 3 dni chodzenia po górach w śniegu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_na_progu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-31, 18:39   #758
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_na_progu Pokaż wiadomość
Przychodzę z podsumowaniem miesiąca, który zapowiadał się tak sobie, a zakończył się bardzo owocnie. Łącznie wykonałam 19 treningów, w tym 11x joga i 8x wzmacniających. Miałam stresujący i pracowity miesiąc, co widać po tym, że częściej wybierałam jogę, ale widzę teraz efekty, bo pozycja gołębia wchodzi teraz jak złoto. Poza tym, 3 dni chodzenia po górach w śniegu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję
U mnie tak sobie. Wystartowałam całkiem nieźle, dwa pierwsze tygodnie ćwiczyłam zgodnie z celem. W trzecim udało mi się prócz dwóch dłuższych treningów zrobić 2x kilkunastominutowe rozciągania. Ale niestety w poprzednim dramat. Miałam przez cały tydzień paskudny nastrój przez tę pogodę i nie byłam w stanie się zmusić do czegokolwiek produktywnego. Ale się nie poddaję. Jutro szybciej kończę pracę, to już na pewno się zmobilizuję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-31, 19:01   #759
dziewczyna_na_progu
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_na_progu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 295
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89098821]Gratuluję
U mnie tak sobie. Wystartowałam całkiem nieźle, dwa pierwsze tygodnie ćwiczyłam zgodnie z celem. W trzecim udało mi się prócz dwóch dłuższych treningów zrobić 2x kilkunastominutowe rozciągania. Ale niestety w poprzednim dramat. Miałam przez cały tydzień paskudny nastrój przez tę pogodę i nie byłam w stanie się zmusić do czegokolwiek produktywnego. Ale się nie poddaję. Jutro szybciej kończę pracę, to już na pewno się zmobilizuję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dziękuję
Moje treningi też są dość krótkie, ok. 30 minut, bo więcej trudno mi wcisnąć w tygodniu, jeśli chcę iść spać o normalnej porze. Za to staram się wtedy, żeby były zrobione na 100%.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_na_progu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-31, 19:13   #760
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Dobra wasza! Nawet krótki trening jest lepszy niż brak treningu. Jak ta kropla co drąży skałę
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-01, 15:38   #761
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Dzisiaj byłam pobiegać (na spokojnie) i jestem z siebie dumna. Postaram się biegać regularnie planem na rozbieganie. Potem zrobiłam trening góry ciała w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-01, 19:14   #762
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Poćwiczone. Z jednej strony miałam wrażenie, że idzie mi jak po grudzie, z drugiej widzę postępy. Na początku stycznia przy wielu ćwiczeniach musiałam urywać po kilka(naście) sekund, a teraz przy tym samym workoucie już tylko przy plankach nie wytrzymuje pełnego czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-01, 22:36   #763
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

U mnie dzisiaj znowu body pump. W styczniu udało mi się pójść na zajęcia na siłce 7 razy, więc jak na to, że to moje absolutne początki, jestem zadowolona. W lutym mam nadzieję na co najmniej 10 wyjść, w tym może jakiś basen.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 18:31   #764
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Melduję pierwszy trening w tym miesiącu


I się chwalę. W końcu (bo w grudniu nie wypaliło) pierwszy raz w życiu idę na zajęcia Idziemy z koleżankami na jogę dla początkujących. Może jak to ma w nazwie "dla początkujących" to tam nie zginę


W każdym razie proszę jutro o kciuki Nawet sobie stopy ogarnęłam jeśli będzie trzeba ścigać skarpetki bo rozumiecie - zimą to ja je tak po macoszemu traktuję.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 19:05   #765
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
I się chwalę. W końcu (bo w grudniu nie wypaliło) pierwszy raz w życiu idę na zajęcia Idziemy z koleżankami na jogę dla początkujących. Może jak to ma w nazwie "dla początkujących" to tam nie zginę
Będzie dobrze, na takich zajęciach nie ma nie wiadomo jakich akrobacji.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 19:14   #766
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Melduję pierwszy trening w tym miesiącu


I się chwalę. W końcu (bo w grudniu nie wypaliło) pierwszy raz w życiu idę na zajęcia Idziemy z koleżankami na jogę dla początkujących. Może jak to ma w nazwie "dla początkujących" to tam nie zginę


W każdym razie proszę jutro o kciuki Nawet sobie stopy ogarnęłam jeśli będzie trzeba ścigać skarpetki bo rozumiecie - zimą to ja je tak po macoszemu traktuję.
Powodzenia! Daj znać, jak wrażenia

Mi się udało dziś zrobić chociaż trening szpagatu z apką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 21:01   #767
dziewczyna_na_progu
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_na_progu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 295
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89102013]Powodzenia! Daj znać, jak wrażenia

Mi się udało dziś zrobić chociaż trening szpagatu z apką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Do jakiego szpagatu trenujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_na_progu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 21:11   #768
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_na_progu Pokaż wiadomość
Do jakiego szpagatu trenujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podłużnego. Jeśli kiedykolwiek uda mi się go zrobić, to nadejdzie czas na poprzeczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 07:37   #769
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-03, 10:41   #770
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No dokładnie, każdy by chciał coś mieć lepsze. Ja bym chciała takie długie nogi i ładną różnice talia-biodra jak ma Maria, a jestem krótkonogim kołkiem z udami Tadzia małego pakera.

Mnie się ciąża spożywcza robi wysoko, wywala mnie zaraz pod żebrami , jakoś tak na wysokości wątroby, przepony, wyglada to wtedy jak regularna ciąża a nie żadna spożywcza. No i boli wtedy.

Na codzień to wyglądam tak, tu z dziś przed obiadem, po śniadaniu i drugim śniadaniu.



Ktoś pisał tu, ze jest wege i ma problemy z ilością białka w diecie.
W tym filmiku, 4 extra-mega białkowe, bardzo proste przepisy:
https://www.youtube.com/watch?v=-793vzECxzc
Zawierają jajka i nabiał.
Ale może się przydadzą jako inspiracja.
Super brzuch 🤩

No właśnie, jak z tą wege dietą pełną białka? Udało się polepszyć? To chyba Squirella pisała.

Dzięki dziewczyny za miłe słowa odnośnie sylwetki. Po 10 wejść w miesiącu - widzę, że ładnie ciśniecie. Mnie się udaje regularnie ćwiczyć. Jedyny plus pracy zdalnej (przy otwartych siłowniach), że zdążam na tabatę, więc w dobry tydzień wpada:
- 1 x tabata,
- 2 x pump,
- 1x salsation.
Udało się wypracować stały harmonogram i czuję, że muszę trochę większe ciężary brać na niektóre partie, bo już jest za lekko. Dziś urlopik, więc wyjątkowo byłam na porannych zajęciach jogi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 15:25   #771
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

MariaFrancesca z białkiem coraz lepiej Zaprzyjaźniłam się z makaronem z groszku, który sam w sobie ma sporo białka, więc jak zrobię już dowolny sos, to wyrabiam normę. I tez zmiksowanie kostki tofu z pomidorami na gładki sos jest fajną alternatywą, a tego tofu praktycznie nie czuć. No i do tego codziennie jeden białkowy koktajl i dobijam do 100g białka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 15:31   #772
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Idę dzisiaj pierwszy raz na cross, nie wiem, czego się spodziewać.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 15:37   #773
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Idę dzisiaj pierwszy raz na cross, nie wiem, czego się spodziewać.
Obstawiam burpees, wskakiwanie na skrzynię i pompki Z tym najbardziej mi się kojarzy, ale byłam tylko kilka razy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 15:57   #774
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
MariaFrancesca z białkiem coraz lepiej Zaprzyjaźniłam się z makaronem z groszku, który sam w sobie ma sporo białka, więc jak zrobię już dowolny sos, to wyrabiam normę. I tez zmiksowanie kostki tofu z pomidorami na gładki sos jest fajną alternatywą, a tego tofu praktycznie nie czuć. No i do tego codziennie jeden białkowy koktajl i dobijam do 100g białka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajny patent z tym miksowanym tofu, choć ja akurat lubię jego smak i ostatnio robię lekki, prosty sos z pomidorkami koktajlowymi i podsmażonym tofu właśnie. Nie wiem w sumie czemu całe życie robiłam ciężkie ragu.
Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Melduję pierwszy trening w tym miesiącu


I się chwalę. W końcu (bo w grudniu nie wypaliło) pierwszy raz w życiu idę na zajęcia Idziemy z koleżankami na jogę dla początkujących. Może jak to ma w nazwie "dla początkujących" to tam nie zginę


W każdym razie proszę jutro o kciuki Nawet sobie stopy ogarnęłam jeśli będzie trzeba ścigać skarpetki bo rozumiecie - zimą to ja je tak po macoszemu traktuję.
I jak tam? Udało się dotrzeć na tę jogę? Jak wrażenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 17:18   #775
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja jestem załamana. Zmieniam pracy i już mi wyłączyli kartę, a w nowej mogę mieć dopiero od kwietnia. Serio nie wiem jak ja przeżyje dwa miesiące bez multisporta.
Muszę gdzieś karnet kupić na ten okres ale nie mam pojęcia gdzie :/ basen, pumpy, joga, spinning, wszędzie chodzę gdzie indziej. :0

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 17:25   #776
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
MariaFrancesca z białkiem coraz lepiej Zaprzyjaźniłam się z makaronem z groszku, który sam w sobie ma sporo białka, więc jak zrobię już dowolny sos, to wyrabiam normę. I tez zmiksowanie kostki tofu z pomidorami na gładki sos jest fajną alternatywą, a tego tofu praktycznie nie czuć. No i do tego codziennie jeden białkowy koktajl i dobijam do 100g białka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do groszku to mega polecam wege kiełbaski (są w Lidlu): https://roslinne.onedaymore.pl/o-produktach/
Są naprawdę smaczne i mają sporo białka. Najczęściej kroję na kawałki, przesmażam i dorzucam do pomidorowego sosu + makaron tagliatelle.

A do makaronów z groszku/ciecierzycy/itp. jakoś nie mogę się przekonać niestety...
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 17:35   #777
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Co do groszku to mega polecam wege kiełbaski (są w Lidlu): https://roslinne.onedaymore.pl/o-produktach/
Są naprawdę smaczne i mają sporo białka. Najczęściej kroję na kawałki, przesmażam i dorzucam do pomidorowego sosu + makaron tagliatelle.

A do makaronów z groszku/ciecierzycy/itp. jakoś nie mogę się przekonać niestety...
O, dzięki fajnie wyglądają, poszukam ich w swoim Lidlu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 17:58   #778
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_na_progu Pokaż wiadomość
Przychodzę z podsumowaniem miesiąca, który zapowiadał się tak sobie, a zakończył się bardzo owocnie. Łącznie wykonałam 19 treningów, w tym 11x joga i 8x wzmacniających. Miałam stresujący i pracowity miesiąc, co widać po tym, że częściej wybierałam jogę, ale widzę teraz efekty, bo pozycja gołębia wchodzi teraz jak złoto. Poza tym, 3 dni chodzenia po górach w śniegu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz





tych gór najbardziej zazdroszczę tam kilometry się nabijają same;D
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 18:09   #779
dziewczyna_na_progu
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_na_progu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 295
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
tych gór najbardziej zazdroszczę tam kilometry się nabijają same;D
To prawda żałuję, że nie mieszkam bliżej i nie mogę sobie wyskoczyć na weekend w góry. Od razu trening nóg z głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_na_progu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 18:22   #780
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Obstawiam burpees, wskakiwanie na skrzynię i pompki Z tym najbardziej mi się kojarzy, ale byłam tylko kilka razy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobry jezu, módlcie się za mnie.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-20 13:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.