Mamy Sierpniowe 2021 cz 2! - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-02-03, 11:49   #4591
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

@ekrystal nie sadzaj biernie dziecka, to jest szkodliwe, będzie gotowy, to usiadzie


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-03, 12:27   #4592
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez ekrystal Pokaż wiadomość
To ja przy was mam wrazenie że moje dziecko nic nie robi. Nie chce leżeć na brzuchu nie znosi tego i nie drze się tylko jak ma dobry humor na boku tez nie tylko by na plecach i na rekach lezał już mu sie wlosy na glowie z tylu wytarły od tego leżenia. Sam sie nie obraca bo nie lubi jedyne co to jak go posadze opartego o mnie lub trzymajac pod pachami to siedzi sztywno i sie nie kolysze ani nie leci nigdzie. Mało tego jak sama go obróce na bok albo brzuch to na mnie pokrzykuje zeby wyrazic mega niezadowolenie ze jak smialam go ruszyc. Ale ma swoja ulubiona zabawke pluszowa małpkę pozytywkę z która lubi lezeć i ktora przeklada z boku na bok i lapie nogami. Łapie tez za spioszki i nalsona mi probuje zakladac jak sie nad nim pochyle.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

U nas jest duza roznica temperatur miedzy pomieszczeniami w sypialni i lazience mamy 22-24 zalezy od dnia a w duzym i przedpokoju/kuchni 19-22 jak jest gorna granica to ja tez body z dlugim i getry cienkie zakladam jak niższa to grubsze welurowe śpiochy / pajac lub cienka bluze chyba ze jest w bujaku lub na macie na ziemi to jest ciagle zimny i wtedy dodatkowo kocyk musze uzyc.
Przyjdzie czas i Cię zaskoczy byłaś u fizjo ? Może coś nie tak, i potrzebuje lekkiej pomocy ?

Chciałam dać młodemu wody, to aż się trząsł do butelki ale gdy tylko ogarnął, że to nie mleko to się skrzywił i odpychał butle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-03, 12:43   #4593
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci też tak marudzą, jęczą? Czuję się, jakby mi ktoś dziecko podmienił, wszystko jest na nie, nawet na rękach potrafi jęczeć, z karmieniem cyrk, tak się odgina w moich ramionach, jakby fikołka chciała zrobić, jedynie wieczorem i w nocy wygląda to normalnie. Zabawki są interesujące na max 3 minuty…


Sent from my iPhone using Tapatalk
U mojego dokładnie tak samo, liczę na to że to przejściowe 🤣
Cytat:
Napisane przez ekrystal Pokaż wiadomość
To ja przy was mam wrazenie że moje dziecko nic nie robi. Nie chce leżeć na brzuchu nie znosi tego i nie drze się tylko jak ma dobry humor na boku tez nie tylko by na plecach i na rekach lezał już mu sie wlosy na glowie z tylu wytarły od tego leżenia. Sam sie nie obraca bo nie lubi jedyne co to jak go posadze opartego o mnie lub trzymajac pod pachami to siedzi sztywno i sie nie kolysze ani nie leci nigdzie. Mało tego jak sama go obróce na bok albo brzuch to na mnie pokrzykuje zeby wyrazic mega niezadowolenie ze jak smialam go ruszyc. Ale ma swoja ulubiona zabawke pluszowa małpkę pozytywkę z która lubi lezeć i ktora przeklada z boku na bok i lapie nogami. Łapie tez za spioszki i nalsona mi probuje zakladac jak sie nad nim pochyle.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

U nas jest duza roznica temperatur miedzy pomieszczeniami w sypialni i lazience mamy 22-24 zalezy od dnia a w duzym i przedpokoju/kuchni 19-22 jak jest gorna granica to ja tez body z dlugim i getry cienkie zakladam jak niższa to grubsze welurowe śpiochy / pajac lub cienka bluze chyba ze jest w bujaku lub na macie na ziemi to jest ciagle zimny i wtedy dodatkowo kocyk musze uzyc.
Dużo dzieci nie lubi leżeć na brzuchu, spróbuj go zachęcać np. leżąc z nim i czytając książeczki, albo przed nim robiąc miny (dzieci często żywo reagują na czerwoną szminke ) , fajnie działa też lusterko postawione przed dzieckiem i chociaż to kuszące postaraj się nie sadzac malucha, skoro sam nie usiadł to znaczy że jego gorset mięśniowy nie jest wystarczająco silny i to może zaszkodzić kręgosłupowi, jedynym wyjątkiem jest rozszerzanie diety bo tutaj wybieramy mniejsze zło, tylko pozycja siedzącą chroni przed zadławieniem, wszelkie leżaczki/łupinki to ryzyko zakrztuszenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-03, 12:58   #4594
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

A czy Wasze dzieci też tak nachalnie podnoszą głowę leżąc na plecach ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-03, 13:35   #4595
_kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 215
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Mój nawet na spacerze, w wózku podnosi głowę i się patrzy z taką miną, że mam wrażenie, że zaraz pęknie od tego napięcia. Czerwoniutki się robi ale to jest tak, że jak chce to robi te obroty itd ale przeważnie woli być noszony na rękach
_kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-03, 14:32   #4596
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Moje to jeczy odkąd skończyło 2 miesiace. Więc to normalne ale Twoja może skok? Brawo!

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka

U Nas już 27 tygodni, czyli powinno być po skoku.
@ekrystal moja też nie lubiła bawić się na brzuchu, ale odkąd zaczeła się obracać, to non stop bawi się na brzuchu. Znasz zasady prawidłowej pielęgnacji? Np. podnoszenie przez boczek, ubieranie, noszenie- takie rzeczy bardzo pomagaja maluchom w rozwoju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-03, 16:50   #4597
motyczkam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 226
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość

Ps. Czy wasze maluchy ssą dolna wargę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Faktycznie, ssie 😁
motyczkam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-03, 17:28   #4598
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez maybelline Pokaż wiadomość
A czy Wasze dzieci też tak nachalnie podnoszą głowę leżąc na plecach ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój właśnie do niedawna nie i to było problemem i mamy ćwiczenia od fizjo! Więc dobrze, że ćwiczy co oczywiście nie oznacza że "rwie się do siadania" i trzeba go posadzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-03, 17:48   #4599
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Mój właśnie do niedawna nie i to było problemem i mamy ćwiczenia od fizjo! Więc dobrze, że ćwiczy co oczywiście nie oznacza że "rwie się do siadania" i trzeba go posadzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uff, bo nieraz to już mnie martwi.. śmiesznie wygląda jak śpi, budzi się i w kamerce widzę jak podnosi głowę i się patrzy 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-03, 21:11   #4600
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci też tak marudzą, jęczą? Czuję się, jakby mi ktoś dziecko podmienił, wszystko jest na nie, nawet na rękach potrafi jęczeć, z karmieniem cyrk, tak się odgina w moich ramionach, jakby fikołka chciała zrobić, jedynie wieczorem i w nocy wygląda to normalnie. Zabawki są interesujące na max 3 minuty…


Sent from my iPhone using Tapatalk
Do wczoraj tak było ale dziś znów anioł, miła odmiana. Nauczył się dziś obracać z pleców na brzuch więc może to to.
Cytat:
Napisane przez maybelline Pokaż wiadomość
A czy Wasze dzieci też tak nachalnie podnoszą głowę leżąc na plecach ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak
Cytat:
Napisane przez maybelline Pokaż wiadomość
Uff, bo nieraz to już mnie martwi.. śmiesznie wygląda jak śpi, budzi się i w kamerce widzę jak podnosi głowę i się patrzy 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój to patrzy na bok tam gdzie stoję zawsze, bo z drugiej strony ma ścianę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Normalnie zaczęły mi lecieć włosy i cera jak u nastolatki. Po corce tego nie miałam, dawno nie wygladałam tak źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-03, 21:32   #4601
motyczkam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 226
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Do wczoraj tak było ale dziś znów anioł, miła odmiana. Nauczył się dziś obracać z pleców na brzuch więc może to to.TakMój to patrzy na bok tam gdzie stoję zawsze, bo z drugiej strony ma ścianę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Normalnie zaczęły mi lecieć włosy i cera jak u nastolatki. Po corce tego nie miałam, dawno nie wygladałam tak źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi od początku leciały. Cały czas garściami. Dziwię się że jeszcze coś na głowie mam. Zastanawiam się kiedy to wszystko się unormuje...
motyczkam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-03, 22:00   #4602
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Mi leciały odkad mały skończył 2 miesiace. Przestały wypadać jakos po skończeniu 5 miesiąca. Teraz mam mnóstwo baby hairow odrastają. A leciało ich naprawdę OGROM

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-04, 09:45   #4603
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Mi może nie leci ogrom ale zdecydowanie więcej niż zawsze. Po corce nie odczułam żadnej różnicy, teraz to i cera mi się popsuła. Nie dość że sucha aż piecze, to wysypuje mnie strasznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-04, 10:41   #4604
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

A to ja przeciwnie troche mi wypadało włosów, ale krótko i nie długo, cera spoko. Ale ja piłam kolagen (głównie na regenerację mięśni dna miednicy) i wcierkałam wcierkę Banfi Hajszesz. Teraz wypadają tak standardowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-04, 11:15   #4605
_kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 215
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Za nami ciężka noc- jak zasnął o 20 tak pobudka o północy i od północy do drugiej bal. Później sie budził niby, że głodny co godzinę. Wstaliśmy o 6 i od tego czasu zaliczyliśmy dwie krótkie drzemki- ja piję kawę i szukam energii a bobas hopsa radośnie z pleców na brzuszek i pokrzykuje sobie.
_kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-04, 16:52   #4606
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Aa mój się już świadomie turla brzuch-plecy-brzuch-plecy. Szkoda tylko że tą sekwencję pierwszy raz przećwiczył leżąc na łóżku starszaka i w konsekwencji zaliczył lot na podłogę. Locik, właściwie, bo łóżko niskie, ale krzyku i strachu co niemiara.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-04, 18:33   #4607
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Aa mój się już świadomie turla brzuch-plecy-brzuch-plecy. Szkoda tylko że tą sekwencję pierwszy raz przećwiczył leżąc na łóżku starszaka i w konsekwencji zaliczył lot na podłogę. Locik, właściwie, bo łóżko niskie, ale krzyku i strachu co niemiara.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też zaliczyliśmy w tym tygodniu upadek z łóżka. Myślałam, że zejdę, bo młody spadł głową w dół, a nogi miał w górze oparte o ramę łóżka. Pierwsza myśl była taka, że złamał kręgosłup na szczęście skończyło się siniakiem na policzku i moimi ogromnymi wyrzutami sumienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-04, 19:47   #4608
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Też zaliczyliśmy w tym tygodniu upadek z łóżka. Myślałam, że zejdę, bo młody spadł głową w dół, a nogi miał w górze oparte o ramę łóżka. Pierwsza myśl była taka, że złamał kręgosłup na szczęście skończyło się siniakiem na policzku i moimi ogromnymi wyrzutami sumienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieci podobno dzielą się na takie które spadły z łóżka, i takie, które spadły, ale rodzice się nie przyznają
Mój na szczęście śladu nie ma, i to drugie moje dziecko, więc wzięłam to na zimno, ale przy pierwszym upadku starszaka wyłam razem z nim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-05, 07:25   #4609
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Dzieci podobno dzielą się na takie które spadły z łóżka, i takie, które spadły, ale rodzice się nie przyznają
Mój na szczęście śladu nie ma, i to drugie moje dziecko, więc wzięłam to na zimno, ale przy pierwszym upadku starszaka wyłam razem z nim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja starsza raz zleciała, pamiętam że wtedy na forum co i rusz była taka akcja młodemu jeszcze się nie zdarzyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-05, 09:45   #4610
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Mój też jeszcze nie spadł, ale raczej go nie kładę na łóżko , jak już coś to idzie do leżaczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-05, 10:47   #4611
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Aa mój się już świadomie turla brzuch-plecy-brzuch-plecy. Szkoda tylko że tą sekwencję pierwszy raz przećwiczył leżąc na łóżku starszaka i w konsekwencji zaliczył lot na podłogę. Locik, właściwie, bo łóżko niskie, ale krzyku i strachu co niemiara.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasz też wczoraj wylądował. Ale nie płakał nawet rąbnął na brzuch.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-06, 22:31   #4612
_kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 215
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Macie jakieś doświadczenia z talerzykami dla dzieci takimi z dodatkową warstwą gdzie można wlać gorącą wodę dzięki czemu jedzenie nie ostygnie? Z jednej strony wydaje się to być całkiem fajne ale oczami wyobraźni widzę jak ta gorąca woda leci na malucha brrr...
_kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-07, 07:53   #4613
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez _kalinka_91 Pokaż wiadomość
Macie jakieś doświadczenia z talerzykami dla dzieci takimi z dodatkową warstwą gdzie można wlać gorącą wodę dzięki czemu jedzenie nie ostygnie? Z jednej strony wydaje się to być całkiem fajne ale oczami wyobraźni widzę jak ta gorąca woda leci na malucha brrr...
Wlasnie dlatego nawet nie próbowałam takiego talerzyka. Nam się świetnie sprawdzał talerzyk-miseczka z doidy. Silikonowy, to troszkę wolniej stygło, a przylepiec świetnie trzymał na stoliczku do krzesełka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-07, 08:13   #4614
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez _kalinka_91 Pokaż wiadomość
Macie jakieś doświadczenia z talerzykami dla dzieci takimi z dodatkową warstwą gdzie można wlać gorącą wodę dzięki czemu jedzenie nie ostygnie? Z jednej strony wydaje się to być całkiem fajne ale oczami wyobraźni widzę jak ta gorąca woda leci na malucha brrr...
Nieee, nie próbowałam. Bałabym się że młodzież się oparzy.
Ja mam jeden silikonowy, a na razie i tak używam normalnych naszych szklanych misek.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-07, 12:51   #4615
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Ja też nie. Mamy zwykle plastikowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 05:08   #4616
_kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 215
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Dzien dobry! My juz nie śpimy od godziny, pi co spać jak można ćwiczyć okrzyki moj syn uważa chyba, że zabawy książeczką cichutko nie są wskazane w sytuacji gdy matka chce jeszcze poleżeć i przymknąć oko

---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:07 ----------

Dzien dobry! My juz nie śpimy od godziny, po co spać jak można ćwiczyć okrzyki moj syn uważa chyba, że zabawy książeczką cichutko nie są wskazane w sytuacji gdy matka chce jeszcze poleżeć i przymknąć oko
_kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 08:02   #4617
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Eh u mnie podobnie. Mały się przebudził radosny, pogadał, obudził brata i poszedł spać.... a ja dzień ze starszakiem o 5.30 musiałam zacząć....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

I ma nową zabawę. Zamiast zassać sutka, dmucha w niego i robi mi pierdzioszki na piersi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 08:15   #4618
_kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 215
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

ja dostaje buziaczki w pierś. Albo uśmieszki podczas karmienia tzn.je je puszcza sutka uśmiech i znowu zasysa a wczoraj zrobił słodziaka podczas drzemki-przyszłam go przykryć bo się rozkopał, poprawiłam mu kocyk a on uśmieszek przez sen rozczuliło mnie to
_kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 11:22   #4619
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez _kalinka_91 Pokaż wiadomość
ja dostaje buziaczki w pierś. Albo uśmieszki podczas karmienia tzn.je je puszcza sutka uśmiech i znowu zasysa a wczoraj zrobił słodziaka podczas drzemki-przyszłam go przykryć bo się rozkopał, poprawiłam mu kocyk a on uśmieszek przez sen rozczuliło mnie to
Wygodniejszy i bezpieczniejszy jest śpiworek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 11:30   #4620
_kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 215
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Mamy spiworek na noc, w dzień często młody śpi w samym body- mamy ciepło w domu. Pod kocykiem śpi wtedy gdy mam go na oku np. zaśnie na narożniku
_kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-18 22:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.