Kłótnia żadnej litości - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-18, 09:53   #61
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Dziewczyna masakra, obraca kota ogonem, masz namiastke tego jak bedzie to wygladalo w przyszlosci- sam w sobie bedziesz sobie myslal ze nic zlego nie zrobiles a ona obroci wszystko tak ze bedziesz przepraszal za sam nie wiesz co i za sam nie myslac ze zawiniles. Z mojego doswiadczenia jezeli w jakiejs relacji cos takiego wystepuje to jest to toksyk.

A propo Ciebie jakby mi chlopak probowal mowic czy moge wyjsc ze znajomymi i sie napic badz mial pretensje ze wychodze na imprezy to zaraz bym sie z takim pozegnala.
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 10:02   #62
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Ja odbieram jego zachowanie (nie wiem czy słusznie) on nie chcial iść na kontrę z dziewczyną w sensie nie podoba mu się jej zachowanie ale nie ma odwagi (?) czy np. Nie chciał jej zrobić przykrości jej tego wprost powiedzieć - co faktycznie powinien zminiec nawet patrząc tylko dla własnego dobra. A ona faktycznie upaja się.
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 10:03   #63
Grajek_Tornadek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 15
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Ja napisałem jej wcześniej coś w stylu "towarzystwo dobrze Ci zrobi", potem dodałem "tylko się nie uchlej"
Grajek_Tornadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 10:05   #64
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Trochę z innej beczki ile razy w tygodniu ona tak wychodzi?
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 10:07   #65
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Cytat:
Napisane przez Grajek_Tornadek Pokaż wiadomość

Dziewczyna na to:

ja napisalam o naj...niu sie obcych facetów, którzy naprawde sie naje...li, a Twój tekst w stosunku do kobiety, na której rzekomo zależy, no nie ma w ogóle porównania


A ja o sobie myślałam, że jestem poyebana xD
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 10:08   #66
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Kłótnia żadnej litości

dwa razy zadalam pytanie 'czego ona od ciebie oczekuje?', autor watku skutecznie to ignoruje :rollyes:

jestem zmeczona samym czytaniem tych jej wysrywow, ale autorowi to najwyrazniej sprawia jakas masochistyczna przyjemnosc skoro tak sie przerzucaja tym tematem jakby chodzilo o cos naprawde powaznego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 10:09   #67
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
Dziewczyna masakra, obraca kota ogonem, masz namiastke tego jak bedzie to wygladalo w przyszlosci- sam w sobie bedziesz sobie myslal ze nic zlego nie zrobiles a ona obroci wszystko tak ze bedziesz przepraszal za sam nie wiesz co i za sam nie myslac ze zawiniles. Z mojego doswiadczenia jezeli w jakiejs relacji cos takiego wystepuje to jest to toksyk.

A propo Ciebie jakby mi chlopak probowal mowic czy moge wyjsc ze znajomymi i sie napic badz mial pretensje ze wychodze na imprezy to zaraz bym sie z takim pozegnala.

mi to też śmierdzi toksykiem.
I to takim zaawansowanym.
potem może być tylko gorzej
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-18, 10:16   #68
Grajek_Tornadek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 15
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Cytat:
Napisane przez Cornelia86 Pokaż wiadomość
Trochę z innej beczki ile razy w tygodniu ona tak wychodzi?
Tak jak pisałem, raz na tydzień/2 tygodnie. Nie broniłem jej nigdy. Dobrze, że wychodzi do ludzi, spędza czas w towarzystwie. Chociaż o czym jej nie mówiłem, co innego jest pogadanie przy drinku, a co innego kilka kolejek drinków, kilka litrów wódki na całe towarzystwo, piwa i ostre naprucie.

z tego co opowiadała to oni idą się głównie na..bać
I też podobno w kolejnym tygodniu zrobią popijawę u 1 z koleżanek, potem u jakiegoś kolegi. Ale chodzi to głównie o picie i ja tego nie rozumiem. Bo ok, jakieś urodziny, czy impreza i wypić trochę, spoko. Ale iść po to by pić, jako główny cel spotkania, to nie bardzo mnie to grzeje ;p

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

[1=0fb2986dc06479a38c396fe 4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a 18ec99;89122580]dwa razy zadalam pytanie 'czego ona od ciebie oczekuje?', autor watku skutecznie to ignoruje :rollyes:

jestem zmeczona samym czytaniem tych jej wysrywow, ale autorowi to najwyrazniej sprawia jakas masochistyczna przyjemnosc skoro tak sie przerzucaja tym tematem jakby chodzilo o cos naprawde powaznego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Przepraszam. Nie odpowiedziałem bo sam nie wiem do czego ona zmierza. Wydaje się mi, że gdy dwoje ludzi się lubi, a coś pójdzie nie tak, to obie strony chcą polubownie zażegnać konflikt.
A tutaj nie wiem na czym stoję
Grajek_Tornadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 10:34   #69
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Cytat:
Napisane przez Grajek_Tornadek Pokaż wiadomość
Tak jak pisałem, raz na tydzień/2 tygodnie. Nie broniłem jej nigdy. Dobrze, że wychodzi do ludzi, spędza czas w towarzystwie. Chociaż o czym jej nie mówiłem, co innego jest pogadanie przy drinku, a co innego kilka kolejek drinków, kilka litrów wódki na całe towarzystwo, piwa i ostre naprucie.

z tego co opowiadała to oni idą się głównie na..bać
I też podobno w kolejnym tygodniu zrobią popijawę u 1 z koleżanek, potem u jakiegoś kolegi. Ale chodzi to głównie o picie i ja tego nie rozumiem. Bo ok, jakieś urodziny, czy impreza i wypić trochę, spoko. Ale iść po to by pić, jako główny cel spotkania, to nie bardzo mnie to grzeje ;p

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------



Przepraszam. Nie odpowiedziałem bo sam nie wiem do czego ona zmierza. Wydaje się mi, że gdy dwoje ludzi się lubi, a coś pójdzie nie tak, to obie strony chcą polubownie zażegnać konflikt.
A tutaj nie wiem na czym stoję
no to moze warto ja zapytac czy chce dojsc do porozumienia, czy zamierza walkowac ten temat, jesli to drugie to jak dlugo, co masz zrobic zeby juz dala spokoj.

az nie wierze, ze mozna tyle dni tluc taka glupote

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 10:38   #70
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Cytat:
Napisane przez Grajek_Tornadek Pokaż wiadomość
Tłumaczyłem jej:

wiesz, nie abym zwalal wine na Ciebie, bo tak nie jest, ale gdy napisalas ze Twoi znajomi sa naj...ni to pomyslalem ze odpiszę w podobny spsoob


Dziewczyna na to:

ja napisalam o naj...niu sie obcych facetów, którzy naprawde sie naje...li, a Twój tekst w stosunku do kobiety, na której rzekomo zależy, no nie ma w ogóle porównania



I ponawiam pytanie, czy ktoś może polecić książki o lepszej komunikacji oraz na temat stawianiu granic?
Kolejny genialny argument. W towarzystwie byli tylko faceci? Uzywajac liczby mnogiej i piszac "znajomi" a nie "koledzy" mozna uznac ze ta informacja dotyczy calej grupy. Logika autorki, jesli w grupie byly kobiety to mozemy uznac ze one tez powinny sie poczuc zlinczowane tekstem autorki i powinny uskutecznic placze, tak jak to robi teraz autorka. No dla mnie to jest wyzszy poziom manipulacji autorem, wmawianie mu winy o ☠☠☠☠☠☠☠ke ktora moglaby pojsc w zapomnienie po pierszym przepraszam z jego strony. Ale nie, autorka napisala mu ze jest zalosny i teraz probuje odwracac kota ogonem jak to ona miala prawo pisac takie rzeczy do autora.
Autorze, przestan sie plaszczyc i przepraszac. Powiedz jej raz, dosadnie: przeprosilem, ty tez zareagowalas nieadekwatnie, jak masz zamiar odpuscic temat to sie odezwij, jak nie to nie ma o czym gadac, czesc. I poczekaj az przyjdzie z podkulonym ogonem widzac ze nie dasz się ciagac za nos. Jak odpuscisz teraz to dasz jej przyzwolenie na przyszle takie akcje, bedzie wiedziała ze moze zrobic co chce a i tak to ty przeprosisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 10:42   #71
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 317
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Cytat:
Napisane przez Grajek_Tornadek Pokaż wiadomość
I ponawiam pytanie, czy ktoś może polecić książki o lepszej komunikacji oraz na temat stawianiu granic?

Odsyłam do postu: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=59


Nie wiem jednak czy jest sens się produkować, bo wszystko co było do powiedzenia już zostało napisane. Przeczytaj sobie wszystkie odpowiedzi od nowa, Autorze, i weź sobie je do serca. Serio. Mają rację.
twiggz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-18, 10:49   #72
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Cytat:
Napisane przez twiggz Pokaż wiadomość

Nie wiem jednak czy jest sens się produkować, bo wszystko co było do powiedzenia już zostało napisane.
Nie ma sensu.
On chce 'pracować' nad sobą, żeby więcej jej nie ranić bo ona przecież 15min (z zegarkiem w ręku)płakała.
Oni mają taki schemat związku.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 10:55   #73
emiliais
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 774
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Ha, projekcja.
Dokładnie. Klasyk w wykonaniu toksycznych ludzi... To jest zabawne, jak oni doskonale wiedzą, jacy są, tylko nie potrafią tego powiedzieć w pierwszej osobie.

Cytat:
To nieprawda—nawet przed sądem brane są pod uwagę intencje. Co innego kogoś przypadkowo potrącić autem, a co innego w niego celowo wjechać.
Tę metaforę można jeszcze lepiej rozwinąć. Autor to dla mnie kierowca, który potrącił pijaka który znienacka mu wszedł pod koła. Wiadomo, że nie dostanie takiego samego wymiary kary, jak ktoś kto przejedzie pieszego na pasach wyprzedzając inny samochód. Ten pierwszy pewnie w ogóle by został uniewinniony.

Cytat:
Napisane przez Grajek_Tornadek Pokaż wiadomość
Ale ja nie chcę, serio ją lubię, spotykamy się od 1 grudnia, poznaliśmy pod koniec listopada i teraz co prawda nie możemy od tamtej sytuacji się dogadać, ale wcześniej było dobrze i ja chcę wrócić do tamtego
No to przytrzaśnij sobie palce drzwiczkami od piekarnika w ramach kary, może wtedy Ci wybaczy. I kontynuuj sielankę, czekając w napięciu, o co następnego się przyczepi. Wcześniej było lepiej, bo toksyki się na początku kryją, dopiero później odsłaniają prawdziwe oblicze, ale ty już się zdążyłeś przywiązać i nie odejdziesz, i mają jak znalazł ofiarę do wyżywania na niej swoich problemów emocjonalnych.
emiliais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 10:58   #74
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 317
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Cytat:
Napisane przez emiliais Pokaż wiadomość
No to przytrzaśnij sobie palce drzwiczkami od piekarnika w ramach kary, może wtedy Ci wybaczy. I kontynuuj sielankę, czekając w napięciu, o co następnego się przyczepi. Wcześniej było lepiej, bo toksyki się na początku kryją, dopiero później odsłaniają prawdziwe oblicze, ale ty już się zdążyłeś przywiązać i nie odejdziesz, i mają jak znalazł ofiarę do wyżywania na niej swoich problemów emocjonalnych.
Dokładnie. Na koniec tej "sielanki" autor dostanie jeszcze w twarz że "to to on ją skrzywdził!". Jak ex
twiggz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 11:03   #75
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Problem z takimi osobami jest taki ze Ty mozesz pracowac nad swoja komunikacja, starac sie dobierac slowa, chodzic jak po skorupkach ze wszystkim a ona i tak Ci powie ze zle oddychales podczasz z rozmowy z nia bo powinienes nosem a nie ustami.
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 11:11   #76
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Cytat:
Napisane przez emiliais Pokaż wiadomość
No to przytrzaśnij sobie palce drzwiczkami od piekarnika w ramach kary, może wtedy Ci wybaczy
jak bedzie mial szczescie to moze kiedys dostanie skarpete i bedzie wolny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 11:28   #77
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 380
Dot.: Kłótnia żadnej litości

2 miesiące spotykania się i już takie jazdy. Możesz to ciągnąć na sile, to twoje zycie. Ja jestem pewna ze tylko stracisz z ta osoba czas.
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 12:01   #78
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Cytat:
Napisane przez Grajek_Tornadek Pokaż wiadomość
Ale ja nie chcę, serio ją lubię, spotykamy się od 1 grudnia, poznaliśmy pod koniec listopada i teraz co prawda nie możemy od tamtej sytuacji się dogadać, ale wcześniej było dobrze i ja chcę wrócić do tamtego
Chcieć to sobie możesz Dobrze, jak tak bardzo Ci zależy żeby się z nią spotykać to oto gotowe rozwiązanie:
Bukiet kwiatów i przyznanie że ma rację, że nie powinieneś tak się do niej zwracać, że zrozumiałeś swój błąd i więcej to się nie powtórzy. Pomarudzi jeszcze trochę i powinna odpuścić chyba że to toksyk konkretny to znaczy laska która chce być traktowana "z buta" i nie interesuje ją bycie z facetem z którym nie będzie chorych dram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

[1=0fb2986dc06479a38c396fe 4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a 18ec99;89122676]jak bedzie mial szczescie to moze kiedys dostanie skarpete i bedzie wolny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE] You made my day!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 12:21   #79
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 580
Dot.: Kłótnia żadnej litości

[1=0fb2986dc06479a38c396fe 4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a 18ec99;89122676]jak bedzie mial szczescie to moze kiedys dostanie skarpete i bedzie wolny

Wysłane z aplikacji forum wizaz[/quote]

O losie
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-18, 14:43   #80
emiliais
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 774
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Tylko takie prezenty to się najwcześniej na Boże Narodzenie dostaje, więc biedak jeszcze trochę będzie się musiał z nią pomęczyć.
emiliais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 15:36   #81
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Ej, tak szczerze? Dziewczyna napisala o Tobie dokładnie to, co wcześniej użytkownicy na forum, ale o niej.

Podeślij jej po prostu ten wątek i niech przejrzy na oczy, że to ona manipuluje i odwraca kota ogonem, a nie Ty.


Pewnie się obrazi, że wysyłałeś tutaj prywatna korespondencję, ale czy to ważne w tej sytuacji? Miej totalna wyje*ke na taką typiarke, bo szkoda czasu. Aż mi się glowa zagotowała jak przeczytałam co ona napisala.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 15:59   #82
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Ja tylko mam prosbe ze jezeli jednak plaszczac sie wychodzisz u niej jej laske to kiedy w koncu ona Ci kompletnie zryje banie i sie rozstaniecie to wroc tu na forum i dopisz na koncu watku jak to sie wszystko skonczylo- dla potomnych i jako przestroge.
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 18:06   #83
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Grajek, przepraszam nie doczytałam albo mi umknęło tzn. ta ilość. Jak na moje standardy to jest za dużo takiego picia o jakim piszesz. Jeśli komuś to odpowiada to luz, ale chyba warto się zastanowić nad tym.
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-19, 06:20   #84
Ninanina88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 502
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Cytat:
Napisane przez Grajek_Tornadek Pokaż wiadomość
Tak jak pisałem, raz na tydzień/2 tygodnie. Nie broniłem jej nigdy. Dobrze, że wychodzi do ludzi, spędza czas w towarzystwie. Chociaż o czym jej nie mówiłem, co innego jest pogadanie przy drinku, a co innego kilka kolejek drinków, kilka litrów wódki na całe towarzystwo, piwa i ostre naprucie.

z tego co opowiadała to oni idą się głównie na..bać
I też podobno w kolejnym tygodniu zrobią popijawę u 1 z koleżanek, potem u jakiegoś kolegi. Ale chodzi to głównie o picie i ja tego nie rozumiem. Bo ok, jakieś urodziny, czy impreza i wypić trochę, spoko. Ale iść po to by pić, jako główny cel spotkania, to nie bardzo mnie to grzeje ;p

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------



Przepraszam. Nie odpowiedziałem bo sam nie wiem do czego ona zmierza. Wydaje się mi, że gdy dwoje ludzi się lubi, a coś pójdzie nie tak, to obie strony chcą polubownie zażegnać konflikt.
A tutaj nie wiem na czym stoję
W moim zdaniem to ona ma dosyć bycia ocenianą przez Ciebie. Jak ja byłam młoda tak do 26 lat mniej więcej to też często chodzilismy się napić i też dużo, nie na drinka. Na drinka to się chodziło z koleżanką, a grupowo to alkoholu było dużo więcej. I byłabym wściekła jakby ktoś robił z tego problem i mi zdrzędzil nad uchem i rzucał takie teksty jak Ty. No i wyliczał mi, że jeden drink mogę wypić, ale 5 juz nie. Dodam, że żadna osoba z tego środowiska nie wpadła w alkoholizm, teraz msmy mężiw/żony/dzieci i to życie już inaczej wygląda. Ja w sumie od prawie 4 lat nie pije w igóle bo albo jestem w ciąży albo karmię piersią i w ogóle mi tego nie brakuje. Jeśli chcesz być w związku z abstynentka lub z kimś kto prawie nie pije to po prpstu trzeba takiego kogoś poszukać. Bo coś czuję, że ten Twój tekst to byl zapalnik, a sprawatsk naprawdę ciągnie się juz jakiś czas tylko teraz dzuewczynie się ulało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninanina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-19, 07:48   #85
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Cytat:
Napisane przez Ninanina88 Pokaż wiadomość
W moim zdaniem to ona ma dosyć bycia ocenianą przez Ciebie. Jak ja byłam młoda tak do 26 lat mniej więcej to też często chodzilismy się napić i też dużo, nie na drinka. Na drinka to się chodziło z koleżanką, a grupowo to alkoholu było dużo więcej. I byłabym wściekła jakby ktoś robił z tego problem i mi zdrzędzil nad uchem i rzucał takie teksty jak Ty. No i wyliczał mi, że jeden drink mogę wypić, ale 5 juz nie. Dodam, że żadna osoba z tego środowiska nie wpadła w alkoholizm, teraz msmy mężiw/żony/dzieci i to życie już inaczej wygląda. Ja w sumie od prawie 4 lat nie pije w igóle bo albo jestem w ciąży albo karmię piersią i w ogóle mi tego nie brakuje. Jeśli chcesz być w związku z abstynentka lub z kimś kto prawie nie pije to po prpstu trzeba takiego kogoś poszukać. Bo coś czuję, że ten Twój tekst to byl zapalnik, a sprawatsk naprawdę ciągnie się juz jakiś czas tylko teraz dzuewczynie się ulało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba wątku nie czytałaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-19, 12:13   #86
trzyplusy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 221
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Znasz ja niecale dwa miesiace. Zwiewaj i poszukaj takiej, ktora rozumie jezyk pisany i mowiony i nie dzieli wlosa na czworo bo ta cie zameczy. Nie pasujesz jej to badz szlachetny i uwolnij ja od siebie. I nie ogladaj sie za siebie.
trzyplusy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-19, 12:31   #87
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kłótnia żadnej litości

W sumie dobrze się dobraliście. Ona strzela fochy o jakieś bzdety, a Ty zamiast kazać puknąć jej się w czoło milion razy przepraszasz. To może się udać.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-19, 12:34   #88
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
W sumie dobrze się dobraliście. Ona strzela fochy o jakieś bzdety, a Ty zamiast kazać puknąć jej się w czoło milion razy przepraszasz. To może się udać.
Do toksycznej relacji zawsze są potrzebne dwie osoby. Toksyk sam nic nie zdziała jak nie trafi na poddany grunt. Tutaj gleba jest bardzo żyzna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-19, 13:40   #89
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: Kłótnia żadnej litości

Zgadzam się z tym, że jesteś manipulantem.

Ewidentnie nie podobają ci się te wyjścia ze znajomymi i oceniasz swoją dziewczynę, ale nie umiesz pogadać wprost - brakuje ci umiejętności komunikacji albo po prostu nie pasuje ci to do roli "super kochanego faceta", którą grasz. Dlatego wybierasz niby-żarciki, tak, żeby zabolało (no raczej masz świadomość, że to dla niej drażliwy temat), a żebyś mógł się raczkiem wycofać "przecież żartowałem!". Klasyka gaslightingu.

I nim się żachniesz "nieprawda", to przecież manipulanci nie manipulują, oni znajdują drogi, żeby wyszło na ich.

"chciałem zabić czas więc zamiast filmu, gry czy książki wybrałem wspieranie Cię podczas trudniejszych chwil" - ładna ewidencja zysków i strat kto tak interpretuje rzeczywistość?

Dziewczyna jest niedojrzała. Czuje, że coś nie gra, ale chyba nie umie zlokalizować co. Dołączam do głosów: daj jej spokój.
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-19, 14:51   #90
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Kłótnia żadnej litości

[1=6610e975c85461a73511d7b 83bf3e01cd5d91d24_6487a38 504e0b;89124319]Zgadzam się z tym, że jesteś manipulantem.

Ewidentnie nie podobają ci się te wyjścia ze znajomymi i oceniasz swoją dziewczynę, ale nie umiesz pogadać wprost - brakuje ci umiejętności komunikacji albo po prostu nie pasuje ci to do roli "super kochanego faceta", którą grasz. Dlatego wybierasz niby-żarciki, tak, żeby zabolało (no raczej masz świadomość, że to dla niej drażliwy temat), a żebyś mógł się raczkiem wycofać "przecież żartowałem!". Klasyka gaslightingu.

I nim się żachniesz "nieprawda", to przecież manipulanci nie manipulują, oni znajdują drogi, żeby wyszło na ich.

"chciałem zabić czas więc zamiast filmu, gry czy książki wybrałem wspieranie Cię podczas trudniejszych chwil" - ładna ewidencja zysków i strat kto tak interpretuje rzeczywistość?

Dziewczyna jest niedojrzała. Czuje, że coś nie gra, ale chyba nie umie zlokalizować co. Dołączam do głosów: daj jej spokój.[/QUOTE]

Wybacz, ale chyba jesteś niepoważna. Gruuuba nadinterpretacja. Kolejna, która robi aferę o "tylko się nie uchlej :P" Jak Wy żyjecie na co dzień, chyba wiecznie obrażone na cały świat i w poczuciu skrzywdzenia?

- jak tam?
- idę na imprezę, towarzystwo już naeeebane
- spoko tylko się nie uchlej :P
- jesteś żałosny

No gaslighting, wbicie szpili i manipulacja jak nie wiem. Za to nazwanie kogoś żałosnym i tłuczenie takiej bzdury przez kilka dni, aby wymusić pełzanie na kolanach jest ok.

Pogrubione, czemu wyciągasz z kontekstu? Przytocz może z powodu jakich zarzutów autor miał chęć tak odpowiedzieć, chociaż tego nie zrobił.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
W sumie dobrze się dobraliście. Ona strzela fochy o jakieś bzdety, a Ty zamiast kazać puknąć jej się w czoło milion razy przepraszasz. To może się udać.
Dosłonie. I najlepsze jest jej wieczne powtarzanie, że jak to, do kobiety. Jakby z samego faktu bycia kobietą mogła więcej. Wygląda na laskę, co to walnie gościa z liścia i powie, że ona może, bo jest kobietą, a autor na faceta, co ją przeprosi, że ręka zabolała.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-30 15:50:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.