NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2. - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-19, 12:09   #2011
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Ja z HBO korzystam na konsoli i jest ok, ale mogłoby być lepiej. Więc też czekam na Max
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-19, 14:33   #2012
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 888
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Wielką fanką rapu nie jestem (w sensie płyty bym nie kupiła, na koncert nie poszła), natomiast dokument "Jeen-yuhs: A Kanye Trilogy" oglądam z przyjemnością, bo to jest po prostu bardzo bardzo dobrze zrobione. Powiew świeżości po tych wszystkich dokumentach robionych troszkę na jedno netflixowe kopyto.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-19, 19:48   #2013
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 537
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Kim jest Anna zrobiło mi duże nadzieje, ale niezbyt strawne :| Ale Oszust z tindera wzbudził duże emocje, okropne historie.
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-20, 07:29   #2014
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

"Making a murderer" oglądałyście?
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-20, 07:47   #2015
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

[1=967f3601e527e8d89f0729c 53155db34a99f48cb_63dafd3 d2687d;89124714]Kim jest Anna zrobiło mi duże nadzieje, ale niezbyt strawne :| Ale Oszust z tindera wzbudził duże emocje, okropne historie.[/QUOTE]

Moim zdaniem za bardzo to rozciągnęli.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
"Making a murderer" oglądałyście?
To był pierwszy serial Netflixa, który obejrzałam nawet nie mając jeszcze Netflixa, bo nie był wtedy aż tak popularny (czyli jakieś 5-6 lat temu).

Serial bardzo dobry, ale stronniczy. Czytałam też argumenty drugiej strony i nie potrafię sobie wyrobić zdania.
Zresztą w sprawach kryminalnych nawet nie staram się go mieć, bo ta wiedza, którą przekazują podcasty czy inne źródła powszechnie dostępne w internecie to tylko ułamek tego, co wie policja. Bardzo lubię true crime, ale nie znoszę samozwańczych detektywów internautów, którzy wydają werdykty znad klawiatury.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-20, 08:10   #2016
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moim zdaniem za bardzo to rozciągnęli.







To był pierwszy serial Netflixa, który obejrzałam nawet nie mając jeszcze Netflixa, bo nie był wtedy aż tak popularny (czyli jakieś 5-6 lat temu).



Serial bardzo dobry, ale stronniczy. Czytałam też argumenty drugiej strony i nie potrafię sobie wyrobić zdania.

Zresztą w sprawach kryminalnych nawet nie staram się go mieć, bo ta wiedza, którą przekazują podcasty czy inne źródła powszechnie dostępne w internecie to tylko ułamek tego, co wie policja. Bardzo lubię true crime, ale nie znoszę samozwańczych detektywów internautów, którzy wydają werdykty znad klawiatury.
Chodzi mi o sezon#2, wyszedł w tym roku chyba.
Cały ten serial ogląda się jak telenowelę. Zarzuty o stronniczość serialu znam, ale pewne fragmenty mówią same za siebie (jak video z przesłania Brendana). No i od początku to, co się rzuca w oczy, to to, że domniemania niewinności w tej sprawie nie było.

Edytowane przez Nette
Czas edycji: 2022-02-20 o 08:58
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-20, 10:15   #2017
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cześć

Widzę, że na Netflixie pojawiła się Teksańska Masakra, to chyba nowa wersja. Widziałyście może? Mam w planach zobaczyć
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-20, 13:37   #2018
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 888
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
"Making a murderer" oglądałyście?
Oglądałam, samo w sobie dobre, ale gdy poszukać innych źródeł, to dosyć jednostronne. Nie mam pewności ani co do niewinności tych osób, ani co do ich winy. Zgadzam się z Chimay co do stronniczości twórców.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-20, 13:57   #2019
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Chodzi mi o sezon#2, wyszedł w tym roku chyba.
Cały ten serial ogląda się jak telenowelę. Zarzuty o stronniczość serialu znam, ale pewne fragmenty mówią same za siebie (jak video z przesłania Brendana). No i od początku to, co się rzuca w oczy, to to, że domniemania niewinności w tej sprawie nie było.
A to drugiego sezonu nie widziałam. Chociaż temat jest dalej ten sam, ale ma kiepskie opinie.
Watpię w prawdziwość zeznań z lekka upośledzonego Brendana, eweidentnie zmanipulowane i wymuszone, a to zdaje się na nich oparte były zarzuty. Jeśli Avery zabił Teresę, to bardzo wątpię, żeby się to odbyło tak, jak opowiedział chłopak. Ale może nie zabił

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2022-02-20 o 13:58
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-20, 14:13   #2020
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Oglądałam, samo w sobie dobre, ale gdy poszukać innych źródeł, to dosyć jednostronne. Nie mam pewności ani co do niewinności tych osób, ani co do ich winy. Zgadzam się z Chimay co do stronniczości twórców.
[Making a murderer - SPOILERY]

Co nie zmienia faktu, że pierwsza część dot. Stevena (do uwolnienia w 2003) rozwala mózg.
I sprawa Brendana jest tam najbardziej tragiczna, nie rozumiem jak to jest, że upośledzony 16latek idzie do więzienia praktycznie na całe życie, bo pod przymusem, podczas przesłuchania bez rodziców i bez adwokata, zaczął wymyślać to, co sądził, że policja chce usłyszeć. Na nagraniach z przesłuchania dość jasno widać, że on nie zeznaje jak było, ale pod presją dorzuca jakieś nowe szczegóły - kompletnie nie mające pokrycia w dowodach - bo myśli, że przesłuchanie się dzięki temu skończy i wróci do szkoły. W dalszej części widać, że jego adwokat gra do jednej bramki z policją, a nie swoim klientem, bo człowiek adwokata go przesłuchiwał nadal w takim samym stylu, pierwotne oświadczenie Brendana (pokrywające się z wersją matki oraz Stevena) zostało odrzucone i typ dalej cisnął, by Brendon zeznał, że brał udział w morderstwie, a następnie tak go wysłali na kolejne przesłuchanie z policją bez wsparcia adwokata. To zrobili ludzie, którzy mieli go bronić. Gdzie tu domniemanie niewinności, gdzie prawo do rzetelnej obrony?
Tam nie było żadnych niezbitych dowodów, że Steven zabił Teresę, były średnio wiarygodne poszlaki. Rzekome spalenie zwłok w otwartym ognisku (wtf), brak jej dna oraz śladów krwi w rzekomym miejscu zbrodni (a posprzątane nie było, na zdjęciach z tamtego okresu widać, że Steven był strasznym syfiarzem), jego ślady dna wszędzie w aucie, ale w magiczny sposób sama krew i niby pot, ale bez odcisków palców. Do tego jak się ma do teorii, że ona zginęła w jego domu lub garażu, a zwłoki zostały spalone w ognisku przed domem, ten fakt, że jej zwłoki były w bagażniku jej auta, bo tam jest wiele śladów krwi.
Gdyby na jego miejscu był ktoś bez wcześniejszego wyroku, zintegrowany z lokalną społecznością (a cała ta rodzina żyła/żyje na uboczu), bez historii rodzinnej, jaką mieli ci mężczyźni (ta rodzina kryształowa nie była), a przede wszystkim o lepszym statusie finansowym, to ciężko mi uwierzyć, że na podstawie tych samych dowodów doszłoby do wyroku skazującego.

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A to drugiego sezonu nie widziałam. Chociaż temat jest dalej ten sam, ale ma kiepskie opinie.
Watpię w prawdziwość zeznań z lekka upośledzonego Brendana, eweidentnie zmanipulowane i wymuszone, a to zdaje się na nich oparte były zarzuty. Jeśli Avery zabił Teresę, to bardzo wątpię, żeby się to odbyło tak, jak opowiedział chłopak. Ale może nie zabił
Ja nie mam teorii, kto zabił Teresę. Być może Steven. Natomiast mam ogromny że doszło do skazania na dożywocie (i prawie dożywocie) dwóch osób na podstawie takich miernych dowodów. Rozwala mi mózg, że można komuś zabrać życie bez dowodów. Szczególnie Brendanowi.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-20, 21:55   #2021
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Włączyłam "Kim jest Anna" i jak dla mnie Garner dobrze wypada w tej roli, jak widziałam zdjęcia prawdziwej Anny, to nawet pod kątem wyglądu mi pasuje. Natomiast postać dziennikarki - koszmar, dawno mnie nie irytowała tak żadna bohaterka. Nie wiem, czy to wina tego, jak napisali tę postać, czy samej aktorki - byłam w szoku, bo wygooglowałam ją i grała w filmie "Moja dziewczyna", jeden ze smutniejszych filmów mojego dzieciństwa. Ale tam była super.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-21, 06:57   #2022
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 320
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Cześć

Widzę, że na Netflixie pojawiła się Teksańska Masakra, to chyba nowa wersja. Widziałyście może? Mam w planach zobaczyć
To nowa wersja, ale jak dla mnie bez szału. Absurd pogania absurd i nawet strasznych momentów jest jakoś mało. Jestem fankom horrory, więc obejrzałam ale obiektywnie to był stracony czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 06:57   #2023
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Cześć

Widzę, że na Netflixie pojawiła się Teksańska Masakra, to chyba nowa wersja. Widziałyście może? Mam w planach zobaczyć
boję się włączyć.

możw byc rozczarowanie, bo oryginał mega
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 07:37   #2024
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

[1=967f3601e527e8d89f0729c 53155db34a99f48cb_63dafd3 d2687d;89124714]Kim jest Anna zrobiło mi duże nadzieje, ale niezbyt strawne :| Ale Oszust z tindera wzbudził duże emocje, okropne historie.[/QUOTE]

ja o tej Annie czytałam i oglądałam zwiastun.
Mam zamiar obejrzeć zobaczymy czy mi podejdzie.
swoją drogą laska miała niezły pomysł na życie lol
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 07:40   #2025
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
To nowa wersja, ale jak dla mnie bez szału. Absurd pogania absurd i nawet strasznych momentów jest jakoś mało. Jestem fankom horrory, więc obejrzałam ale obiektywnie to był stracony czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;89126205]boję się włączyć.

możw byc rozczarowanie, bo oryginał mega[/QUOTE]

Wczoraj obejrzałam z nudów i faktycznie nie jest to horror wysokich lotów, ale nie był też całkowitym dnem. Ot, klasyczny schemat, wiadomo kto zginie pierwszy a kto przeżyje. Za niedługo nie będę pamiętać fabuły.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 09:36   #2026
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Jednak "Kim jest Anna" dobrze się zapowiadało, ale macie rację - rozwleczone do granic możliwości. Zasnęłam przy tym i jakoś nie mam ochoty włączać ponownie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 09:40   #2027
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Ja w sumie jestem na 8 odcinku i stwierdzam, że nie ma tragedii. Jak podczas pierwszego odcinka miałam ochotę wyłączyć, to im dalej tym lepiej.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-23, 00:53   #2028
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Po Annie polecam "Downfall: the case against Boeing".
Nóż się w kieszeni otwiera, zwłaszcza jak się porówna skalę nieszczęść wywołanych przez Annę vs wyrok, do skali nieszczęść wywołanych w przez zarzadzajacych Boeingiem vs konsekwencje.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-23, 11:27   #2029
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 888
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jednak "Kim jest Anna" dobrze się zapowiadało, ale macie rację - rozwleczone do granic możliwości. Zasnęłam przy tym i jakoś nie mam ochoty włączać ponownie.
Poza tym liczyłam na to, że będzie mniej fikcji a więcej rzeczywistych wydarzeń i postaci i przy tym wglądu w ich psychikę, motywację. Zawsze coś muszą udramatyzować, ale tym razem przesadzili. Zaserwowali słabo napisane fikcyjne postacie (dziennikarka - przy okazji słabo zagrane , projektant, jej chłopak, "mentorka") i gdzieś tam pośród nich jest ona, Anna. Kim jest? Z tego serialu to się raczej nie dowiem. Z prawdziwą dziennikarką, która napisała serię artykułów ma tamta tyle wspólnego, że rzeczywiście była ciąża. I to by było na tyle. Po co wprowadzać słabą fikcyjną postać, jeżeli można się oprzeć na prawdziwej? Słaby scenariusz. Po prostu.

Pewne rzeczy oddali bardzo dokładnie, tylko w sumie nie wiem po co. Zamiast skupiać się na robieniu jej Instagrama prawie, że 1 do 1, to jednak mogli skupić się bardziej na fabule, jej tempie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-23, 20:56   #2030
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Nareszcie jest chemia miedzy mna a serialem. Oglądam Borderliner i jezeli ktos lubi skandynawskie klimaty , polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-23, 21:13   #2031
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Coś hiszpańskiego polecicie? Ponoć mają dobre thrillery, dramaty, kryminały, ale nie wiem za co się zabrać.

Jestem w połowie Domu z Papieru. Vis a Vis jest ponoć dobry, ale nie widzę go na irlandzkim Netfliksie.

Biorę wszystko oprócz sitcomów i komedii romantycznych.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-23, 21:35   #2032
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Coś hiszpańskiego polecicie? Ponoć mają dobre thrillery, dramaty, kryminały, ale nie wiem za co się zabrać.

Jestem w połowie Domu z Papieru. Vis a Vis jest ponoć dobry, ale nie widzę go na irlandzkim Netfliksie.

Biorę wszystko oprócz sitcomów i komedii romantycznych.

Faktycznie jest tego sporo. Ja polecam miniserial "Someone has to die". I też czekam na inne propozycje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-23, 21:42   #2033
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Faktycznie jest tego sporo. Ja polecam miniserial "Someone has to die". I też czekam na inne propozycje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-23, 22:36   #2034
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Z hiszpanskich polecam Baztan trilogy. Mnie sie podobalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2022-02-23 o 22:40
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-24, 09:29   #2035
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Faktycznie jest tego sporo. Ja polecam miniserial "Someone has to die". I też czekam na inne propozycje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Uuuu, sprawdze bo wyglada na cos co mogloby mi sie spodobac.
Tylko najpierw wolalabym skonczyc Dollface.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-08, 16:27   #2036
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Obejrzałam October Faction. Pomysł może nie był najgorszy, ale wykonanie fatalne. I te wkurzające dzieciaki - beznadziejna gra aktorska.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-08, 16:43   #2037
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 888
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Obejrzałam October Faction. Pomysł może nie był najgorszy, ale wykonanie fatalne. I te wkurzające dzieciaki - beznadziejna gra aktorska.
Tak, pomysł był ciekawy... i na tym się niestety zakończyło. Już nie wspominając o fatalnym castingu i wyglądzie rodziców nijak nie mającym się do ich wieku.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-08, 17:08   #2038
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tak, pomysł był ciekawy... i na tym się niestety zakończyło. Już nie wspominając o fatalnym castingu i wyglądzie rodziców nijak nie mającym się do ich wieku.
Taa, zwłaszcza ojciec wyglądający jakby był co najmniej 10 lat starszy od swojej żony
Jedyną ciekawą postacią w tym serialu była Alice.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-08, 17:52   #2039
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 888
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Taa, zwłaszcza ojciec wyglądający jakby był co najmniej 10 lat starszy od swojej żony
Jedyną ciekawą postacią w tym serialu była Alice.
Nawet myślałam, że to jakoś w fabule uzasadnią - że biedaka dopadł jakiś stwór przyspieszający starzenie się lub coś w ten deseń (chociaż i ona nie wyglądała jakoś szczególnie dobrze jak na swój rzekomo wiek). A tu nic. Ludzie się w kilkanaście lat zmienili z prawie, że nastolatków w na oko 50-latków. Nie lubię takich nieścisłości. Psują mi seans.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-09, 07:19   #2040
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Obejrzalam Pieces of her. Nie polecam, nic sie nie trzyma kupy
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-26 18:57:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.