Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-02-28, 12:30   #3781
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie czytaj Kibbe w wersji Olgi, bo zwłaszcza jej interpretacja SD jest bardzo daleka od Kibbe. A już pisanie o rzekomej egzotyce to jest w obecnych czasach strzał w stopę. System Kibbe to narzędzie do uniwersalnego analizowania linii ciała każdej grupy etnicznej i on sam dawno już się wycofał z opisywania SD jako egzotycznych. Aż dziwne, że Olga dalej to powiela.
SD to jedno z najczęściej występujących ID.
Zgadzam się. Powiedziałabym, że FN jest nawet rzadszym typem.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 12:34   #3782
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Dzięki, będę celować w ten typ. Zrobiłam kilka nowych zamówień i czekam. Z ostatniego zastanawiam się czy zostawić ta w kwiaty i panterkę (obie z paskiem). Do panterki będę musiała poszukać jeszcze pasek bo ten na wyszywane kwiaty. No i czy płaskie buty z nimi przejdą bo na co dzień nie chodzę w obcasach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 13:26   #3783
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Myślę, że zestaw sliwkowa sukienka w kwiaty i pasek są trafione Ogólnie pasek to może być Twój dodatek. Ładnie Ci tez w odcieniu tej zielonej sukienki.

Nie myslalaś o pudrowej hennie na brwi?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-02-28 o 13:27
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 13:36   #3784
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Dzięki, będę celować w ten typ. Zrobiłam kilka nowych zamówień i czekam. Z ostatniego zastanawiam się czy zostawić ta w kwiaty i panterkę (obie z paskiem). Do panterki będę musiała poszukać jeszcze pasek bo ten na wyszywane kwiaty. No i czy płaskie buty z nimi przejdą bo na co dzień nie chodzę w obcasach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obejrzałam wyraźniejsze zdjęcia i mam takie samo zdanie: midi w kwiaty i panterkę najlepsze. Generalnie to SD, FN i D nie powinny ciąć linii pionowej outfitu blokami kolorów ani kontrastowymi paskami, ale mnie się bardziej podobają wersje z paskami. Kibbe pewnie by polecił paski w kolorze sukienek. On zresztą jest bardzo cięty na osobno dobierane paski i uznaje tylko takie będące integralną częścią ciucha.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 13:51   #3785
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Pasek podoba mi się bardzo właśnie taki wyraźny. Nawet kolorystycznie mam wrażenie że kolory są lepiej podbite i mniej mdłe na tej w kwiaty. No i nie mam pojęcia co z butami. Zwykle do sukienek ubierałam tenisówki a mam wrażenie że tu kompletnie nie będą pasować. Szpilek nie chce, może baletki ale przy takiej długości może to też źle wyglądać.
Hennę staram się robić ale ostatnio brakło mi czasu. Ogólnie ostatnio zwracam większą uwagę na brwi bo one dodają dużo mojej twarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 13:51   #3786
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Dlaczego podkład Revlon jest teraz tak ciężko dostępny? Jest wycofywany, czy coś jest zmieniane?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 20:47   #3787
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Pasek podoba mi się bardzo właśnie taki wyraźny. Nawet kolorystycznie mam wrażenie że kolory są lepiej podbite i mniej mdłe na tej w kwiaty. No i nie mam pojęcia co z butami. Zwykle do sukienek ubierałam tenisówki a mam wrażenie że tu kompletnie nie będą pasować. Szpilek nie chce, może baletki ale przy takiej długości może to też źle wyglądać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym ma pewno nie nosiła szpilek, tylko jakieś płaskie, a teraz jest dużo fasonów do wyboru. Przypuszczam też, że nie będzie to wyglądać ciężko u Ciebie. Mnie midi niestety przytłaczają, a jak dodam jeszcze płaskie buty, to tym bardziej, ale i tak czasem noszę, jak mnie najdzie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-01, 10:30   #3788
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja bym ma pewno nie nosiła szpilek, tylko jakieś płaskie, a teraz jest dużo fasonów do wyboru. Przypuszczam też, że nie będzie to wyglądać ciężko u Ciebie. Mnie midi niestety przytłaczają, a jak dodam jeszcze płaskie buty, to tym bardziej, ale i tak czasem noszę, jak mnie najdzie.
Dzięki, myślę nad beżowymi mokasynami albo lordsami. Będę mierzyć i szukać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-02, 13:14   #3789
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Zamówiłam przy okazji zamówienia kilka par kolczyków, wstawiłam fotki. Zostawić któreś? Te ostatnie nr 6 są z cekinów/brokatu, zamówiłam z myślą o Iskrzącym E, ale są chyba za małe, aby cokolwiek stwierdzić na temat tego Ethereala u mnie, czy go mogę mieć czy nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-02, 15:58   #3790
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Zamówiłam przy okazji zamówienia kilka par kolczyków, wstawiłam fotki. Zostawić któreś? Te ostatnie nr 6 są z cekinów/brokatu, zamówiłam z myślą o Iskrzącym E, ale są chyba za małe, aby cokolwiek stwierdzić na temat tego Ethereala u mnie, czy go mogę mieć czy nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie za bardzo się znam ale dla mnie najmniej podobają się 1 bo chyba za małe a najbardziej 4.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-02, 16:22   #3791
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Ja nie za bardzo się znam ale dla mnie najmniej podobają się 1 bo chyba za małe a najbardziej 4.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję ja też mam zawsze problem z oceną małych kolczyków
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-02, 16:27   #3792
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Mysle, ze 4 i 5
Najmniej 6 - coś mi się kojarza z tymi najjasniejszymi etherealami
2 i 3 zbyt egzotyczne
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-03-02 o 16:28
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-02, 16:32   #3793
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Wrzuciłam też trochę z moich przymiarek. Części tego co przyszło nawet nie wrzucam bo wiem że nie ma sensu. Podobają mi się białe spodnie ale mam problem bo nie mam pomysłu z czy to nosić a szczególnie jakie buty płaskie by pasowały inne niż jasne sandały. Czarne ala dzwony są na nie ale ktoś kiedys mi pisał że mogłabym spróbować. Nie wiem co myśleć o spódnicy i kolorowych szerokich spodniach (one są chyba zbyt szerokie).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-02, 16:46   #3794
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Podobają mi sie te szerokie w kwiaty i świetnie robią figurę. Dodają Ci nie wiem jak to określić, w jakiś sposób żywotności i koloru.

Zwężane cygaretki to zło dla biodrzastych, widzę po sobie. Czarne faktycznie na nie. Białe nie wiem, chyba neutralne, ale nie wiem czy to nie są bardziej yangowe spodnie z uwagi na sztywność materiału.
Kombinezon jest za ciemny i wygląda na kiepski jakościowo.
Spódnica taka zbyt zwyczajna, zbyt retro i grzeczna chyba.

Na plus, że wytargałaś lustro z garderoby. Od razu więcej widać

Zamówiłam dwa kapelusze ecru... ale kurcze chyba lepiej mi w takich koloru wlosow lub ciemniejszych. Ogarnę fotki w ciągu pół godziny i wrzucę.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-03-02 o 16:48
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-02, 16:49   #3795
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Zamówiłam przy okazji zamówienia kilka par kolczyków, wstawiłam fotki. Zostawić któreś? Te ostatnie nr 6 są z cekinów/brokatu, zamówiłam z myślą o Iskrzącym E, ale są chyba za małe, aby cokolwiek stwierdzić na temat tego Ethereala u mnie, czy go mogę mieć czy nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oprócz tych z Iskrzącymi elementami reszta jest raczej poprawna, ale bez rewelacji. 2 i 5 to takie dzienne spokojne kolczyki nie odwracające uwagi od twarzy. 4 zbyt nieregularne. Myślę, że masz na tyle oryginalne rysy twarzy, że Twoja biżuteria też powinna być mniej lub bardziej niezwykła, coś pomiędzy retro, Gwiezdną a Królewską.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-02, 17:01   #3796
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Podobają mi sie te szerokie w kwiaty i świetnie robią figurę. Dodają Ci nie wiem jak to określić, w jakiś sposób żywotności i koloru.

Zwężane cygaretki to zło dla biodrzastych, widzę po sobie. Czarne faktycznie na nie. Białe nie wiem, chyba neutralne, ale nie wiem czy to nie są bardziej yangowe spodnie z uwagi na sztywność materiału.
Kombinezon jest za ciemny i wygląda na kiepski jakościowo.
Spódnica taka zbyt zwyczajna, zbyt retro i grzeczna chyba.

Na plus, że wytargałaś lustro z garderoby. Od razu więcej widać

Zamówiłam dwa kapelusze ecru... ale kurcze chyba lepiej mi w takich koloru wlosow lub ciemniejszych. Ogarnę fotki w ciągu pół godziny i wrzucę.
Hmmm a te kwiatki w takim zestawie jak na zdjęciu czy inne buty? Szczerze średnio umiem w dopasowywanie butów.
Białe bardzo mi się podobają jak leżą na żywo i będę chciała z nimi coś kombinować ale nie wiem jeszcze w którą stronę.
Co do lustra było tak ładne światło dziś że aż żal w ciemniej garderobie się focić muszę tak częściej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-02, 17:15   #3797
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Jasna gora jasne buty raczej. Mysle, ze spokojnie mozesz nosic do dlugich spodni baleriny w szpic.
Takie kombinacje też wydają się opcją:
https://images.asos-media.com/products/asos-design-leanna-pointed-ballet-flats-in-black/14695056-1-black?$n_640w$&wid=513
Albo bym podzialala z przymiarkami czegoś z hiszpanskim rękawem, albo wiązaną, oversize, sztywną, bawelnianą koszulą. Ale nie do końca znam wyznaczniki SD. Ooo square neck
https://pl.pinterest.com/pin/775533998326132078/
https://pl.pinterest.com/pin/319826011024196413/
https://img.ltwebstatic.com/images3_...5cece7365.webp
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-03-02 o 17:17
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-02, 17:25   #3798
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Jasna gora jasne buty raczej. Mysle, ze spokojnie mozesz nosic do dlugich spodni baleriny w szpic.
Takie kombinacje też wydają się opcją:
https://images.asos-media.com/products/asos-design-leanna-pointed-ballet-flats-in-black/14695056-1-black?$n_640w$&wid=513
Albo bym podzialala z przymiarkami czegoś z hiszpanskim rękawem, albo wiązaną, oversize, sztywną, bawelnianą koszulą. Ale nie do końca znam wyznaczniki SD. Ooo square neck
https://pl.pinterest.com/pin/775533998326132078/
https://pl.pinterest.com/pin/319826011024196413/
https://img.ltwebstatic.com/images3_...5cece7365.webp
Ooo dzięki o takim czymś nawet nie pomyślałam. Sama myślałam może o koszuli w duże kolorowe plamy.
Baleriny świetne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-02, 17:43   #3799
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Dodałam kapelusze. Dwa kremowe i mój stary rudy dla porównania. Nie umiem ocenic, bo źle sie czuje (stad foto w dresie) i nic mi sie obecnie nie podoba.

Pani Auto pod te koszule moglabys zalozyc zwykla koszulke spaghetti w kolorze ze spodni i zawiazac ją tak jak babka na zdjeciu, bez zapinania.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-03-02 o 17:45
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-02, 18:07   #3800
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dodałam kapelusze. Dwa kremowe i mój stary rudy dla porównania. Nie umiem ocenic, bo źle sie czuje (stad foto w dresie) i nic mi sie obecnie nie podoba.

Pani Auto pod te koszule moglabys zalozyc zwykla koszulke spaghetti w kolorze ze spodni i zawiazac ją tak jak babka na zdjeciu, bez zapinania.
1 wygląda lepiej niż 2 ale jak dla mnie wszystkie wyglądają spoko.

Znalezienie koszulki w kolorze spodni brzmi nierealnie będę szukać, polubiłam je już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-02, 18:19   #3801
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Chodzi mi o kolor ktoregos z kwiatów
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-02, 18:23   #3802
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Chodzi mi o kolor ktoregos z kwiatów
Aaaaa to już łatwiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-02, 20:09   #3803
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Zamówiłam przy okazji zamówienia kilka par kolczyków, wstawiłam fotki. Zostawić któreś? Te ostatnie nr 6 są z cekinów/brokatu, zamówiłam z myślą o Iskrzącym E, ale są chyba za małe, aby cokolwiek stwierdzić na temat tego Ethereala u mnie, czy go mogę mieć czy nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najbardziej podobają mi się nr 5, potem 4 potem 3.
No i niekoniecznie dany E będzie się wyrażał w biżuterii. Może z Iskrzącego mogłyby pasować Ci inne elementy (np cekiny).


Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Wrzuciłam też trochę z moich przymiarek. Części tego co przyszło nawet nie wrzucam bo wiem że nie ma sensu. Podobają mi się białe spodnie ale mam problem bo nie mam pomysłu z czy to nosić a szczególnie jakie buty płaskie by pasowały inne niż jasne sandały. Czarne ala dzwony są na nie ale ktoś kiedys mi pisał że mogłabym spróbować. Nie wiem co myśleć o spódnicy i kolorowych szerokich spodniach (one są chyba zbyt szerokie).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarne dzwony są za krótkie. W tym fasonie problemem jest właśnie ten "dzwon", jego długość, szerokość, gdzie sie zaczyna rozszerzać. Bardziej bym Cię widziała w takich jak na dole.

Cygaretki na nie, możliwe że długość 2/3 nie będzie dla Ciebie, bo masz dominujący vertical (pozostaje do rostrzygniecia czy drugim dominującym elementem jest width czy curves).

Spodnie w kwiaty fajne, tylko wydają się mocno gniotące. Dobrze Ci w dużych wzorach.

Spódnica zbyt nijaka.

Jasne spodnie widziałabym z cięższymi butami. W każdym razie mniej biurowo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220302-195912_Instagram.jpg (92,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220302-200414_Instagram.jpg (155,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220302-200821_Instagram.jpg (102,2 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2022-03-02 o 20:45
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-02, 21:25   #3804
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Najbardziej podobają mi się nr 5, potem 4 potem 3.
No i niekoniecznie dany E będzie się wyrażał w biżuterii. Może z Iskrzącego mogłyby pasować Ci inne elementy (np cekiny).




Czarne dzwony są za krótkie. W tym fasonie problemem jest właśnie ten "dzwon", jego długość, szerokość, gdzie sie zaczyna rozszerzać. Bardziej bym Cię widziała w takich jak na dole.

Cygaretki na nie, możliwe że długość 2/3 nie będzie dla Ciebie, bo masz dominujący vertical (pozostaje do rostrzygniecia czy drugim dominującym elementem jest width czy curves).

Spodnie w kwiaty fajne, tylko wydają się mocno gniotące. Dobrze Ci w dużych wzorach.

Spódnica zbyt nijaka.

Jasne spodnie widziałabym z cięższymi butami. W każdym razie mniej biurowo.
Te, które nie odpowiadają za cechy twarzy, na pewno nie. U mnie np. jest tak, że Iskrzące kolczyki pasują mi średnio, ale już bransoletki, naszyjniki, pierścionki jak najbardziej mogą być. Kolor włosów mam ciepławy, i za Iskrzący może odpowiadać. Podobnie za iskrzenie w makijażu i za klarowną kolorystykę. U Lojry Iskrzących rysów nie widzę, ale może odpowiadać za pierwiastek Ingenue (który widzę) i za np. twarzowość cekinów, jak wspominałaś.
Póki co, widzę u Lojry melanż retro-Gwiezdno-Królewski, z przewagą tego pierwszego.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2022-03-02 o 21:29
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-03, 08:09   #3805
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

PaniAuto faktycznie spodnie w kwiaty są super, na pewno jeszcze lepiej by się prezntowały wyprasowane, ale wiem jak to jest Do ich długości zdecydowanie płaskie buty i mozesz strój kontrolować górą-czyli w zalezności od tego co założysz na górę, możesz steworzyć coś bardziej luźnego lub eleganckiego.Masz do wyboru kolory (jak Pani Robot pisała) z wszystkich kwiatków spodniSpodnie w kartkę i czarne na nie. Spódnica beżowa na nie, to nie jest fason dla Twojej figury. Białe spodnie sa niby ok. Ale:Szerokie spodnie sa jednak wymagające jesli chodzi o długość.Te ze względu na sztywnośc materiału są eleganckie-moim zdaniem powinny być dłuższe, tak że prawie butów nie powinno być widać. Albo krótsze i szrokie po całości (kuloty) .I mam wrażenie że skracają Cię. Dodam że bluzki (te z dekoltem w zakładkę) też mi jakoś nie pasują, te marszczenia, sama nie wiem ale coś mi zgrzyta, może w czymś gładkim byłoby lepiej?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-03, 11:09   #3806
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Lucy Liu została oficjalnie zdiagnozowana jako FG. Dotąd najczęściej była rozważana jako DC albo D.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Białe spodnie sa niby ok. Ale:Szerokie spodnie sa jednak wymagające jesli chodzi o długość.Te ze względu na sztywnośc materiału są eleganckie-moim zdaniem powinny być dłuższe, tak że prawie butów nie powinno być widać. Albo krótsze i szrokie po całości (kuloty) .I mam wrażenie że skracają Cię.
Nie jestem pewna, czy takie materiały z wyraźną strukturą i tworzące sztywne linie w ogóle są korzystne dla PaniAuto. Ale też nie każdy lejący materiał będzie korzystny (na przykład ta beżowa spódnica nie jest).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-03, 11:29   #3807
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Lucy Liu została oficjalnie zdiagnozowana jako FG. Dotąd najczęściej była rozważana jako DC albo D.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------



Nie jestem pewna, czy takie materiały z wyraźną strukturą i tworzące sztywne linie w ogóle są korzystne dla PaniAuto. Ale też nie każdy lejący materiał będzie korzystny (na przykład ta beżowa spódnica nie jest).
Myślę, że prawidłowo.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-03, 12:49   #3808
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Dziękuję bardzo za odpowiedzi! Zostawię nr 4 i 5, w nich się najlepiej czuję. Zacznę szukać coś większego tak jak mówicie, zobaczymy może się przekonam A co myślicie o tych z załączników? Co prawda są z Ali, więc trochę sobie poczekam, no i ciekawe jak z jakością, chociaż może nie będzie tak źle, bo są w większości w kolorze starego złota, a to nie wygląda tak kiczowato na pierwszy rzut oka jak te chińskie kolczyki w kolorze żółtego złota Nie jestem pewna nr 6 i 7, bo to srebro, a ja jednak wolę siebie albo w starym złocie albo w żółtym, ale kształt mają dobry, pewnie by mi pasował...

Pani Robot - kapelusze super, bardzo pasuje ci taki element i te jasne i oczywiście rudy, ja tam uwielbiam ciebie w rudościach, to twój kolor nr 1 moim zdaniem

Pani Auto - spodnie w kwiaty są super, kombinezon bez szału, spódnica na nie, tak samo czarne spodnie , spodnie nr 6 i 5 to w sumie zależy, bo faktycznie jest biurowo, trochę smutno, ale jeśli miałyby być do pracy to czemu nie na co dzień jednak spodnie w kwiaty robią robotę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bransoletka.jpg (82,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki1.jpg (152,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki2.jpg (111,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki3.jpg (105,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki4.jpg (106,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki5.jpg (66,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki6.jpg (23,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki7.jpg (23,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki8.jpg (59,7 KB, 14 załadowań)
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-03, 12:57   #3809
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedzi! Zostawię nr 4 i 5, w nich się najlepiej czuję. Zacznę szukać coś większego tak jak mówicie, zobaczymy może się przekonam A co myślicie o tych z załączników? Co prawda są z Ali, więc trochę sobie poczekam, no i ciekawe jak z jakością, chociaż może nie będzie tak źle, bo są w większości w kolorze starego złota, a to nie wygląda tak kiczowato na pierwszy rzut oka jak te chińskie kolczyki w kolorze żółtego złota Nie jestem pewna nr 6 i 7, bo to srebro, a ja jednak wolę siebie albo w starym złocie albo w żółtym, ale kształt mają dobry, pewnie by mi pasował...

Pani Robot - kapelusze super, bardzo pasuje ci taki element i te jasne i oczywiście rudy, ja tam uwielbiam ciebie w rudościach, to twój kolor nr 1 moim zdaniem

Pani Auto - spodnie w kwiaty są super, kombinezon bez szału, spódnica na nie, tak samo czarne spodnie , spodnie nr 6 i 5 to w sumie zależy, bo faktycznie jest biurowo, trochę smutno, ale jeśli miałyby być do pracy to czemu nie na co dzień jednak spodnie w kwiaty robią robotę
Miałam ostatnie z nich i na mnie prezentowały się tak sobie (te niebieskie). Dla Ciebie, myślę, że każda z tych par będzie się nadawać.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-03, 12:58   #3810
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Pani Auto AAAnka słusznie zauwazyla, Ty podwinelas te biale do zdjecia, prawda? Taki krój musi być do ziemi.

Lojra bardzo fajne te kolczyki Moje najlepsze (złote, grubsze, duże koła) są z polskiego, małego butiku Allegro, więc też na 120% produkt pochodzi z Aliexpress.
Zostawiam zatem ten pierwszy ecru z nieco wiekszym rondem. Drugi ecru wraca, bo brałam do wyboru. Też się lubię w rudościach U Ciebie takim kolorem, który wszystko podbija jest chyba ciemna zieleń.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-05 15:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.