Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-03-07, 00:21   #4441
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dziewczyny, bardzo dziekuje strasznie mi milo

Anyzku A okulary od dziewczynek

Cinde Baardzo apetycznie brzmiacy przepis a ten Kasztankowy, chyba przegapilam.

Co do zebow, to rowniez uwazam, ze lepiej zainwestowac w uzebienie niz w rzesy, paznokcie, czy ME. No, ale czasem ludzie maja inne prioritety jak widac

PaniR dziekuje za szybka odpowiedz, juz nawet nalozylam tyle ze zmieszalam 6 z CHI, bo nie mam 7.

Z ust jestem bardzo zadowolona, pamietacie, jak sie zawsze skarzylam na moje cienkie niteczki? Tylko moje siostry jak zwykle kwekaja, ze za duze, ze robie sie jak te wszystkie sztuczne lalki, a niedlugo to juz w ogole bede wygladac jak kobieta kot
Przyzwyczailam sie

Tez by mi sie przydalo poprawic moje brwi

Zrobilam sobie drina. Mialam chec na malibu, ale nie mam, ale za to mamy inny rum, wiec zshakeowalam z mlekiem migdalowym. Nawet ok Ale bardzo szczodrze nalalam tego rumy i juz czuje, ze zaraz mnie sieknie

Serio tak zawyzaja ceny w salonach, za produkty, ktore NORMALNIE kosztuja mniej? toz to zdzierstwo!! Ktos im to kupuje?

U nas kazdy jeden olaplex kosztuje $28 (miniaturki po $14) + tax (na FL 7% czyli $29.96), i wszedzie kosztuje tyle samo, czy to w Macy's, czy to Sephora, czy nawet na amazon, czy na olaplex.com, dopiero teraz pierwszy raz sie spotkalam z tym, ze musialam zaplacic wiecej.

O kurcze, ale dollar poszedl w gore !

A u nas benzyna. Jeszcze w zeszlym tyg. byla po $3.39, w piatek jak jechalam do fryzjera zerknelam bylo juz po $ 3.79, nawet przeszla mi przez glowe mysl, zeby zatankowac, ale pomyslalam, ze przez 2 dni, to mi przeciez nie zdrozeje (maz mi zawsze tankuje w niedziele bo przy okazji jedzie do myjni) ale dzis jak maz mi zatankowal, to bylo juz po $3.99. MA-SA-KRA!!!

Slodkich snow
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-07, 01:49   #4442
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

A jeszcze co do włosów, wiem, że mezoterapia robi robotę, ale od jakichś 5 mcy uzywam wcierek, głównie tej OnlyBio, bo mi ładnie pachnie i dziś wysuszyłam włosy na szybko głową w dół, po czym zobaczyłam garść sterczących na czubku baby hair. Po przerzuceniu przedziałka było ich jeszcze więcej. Wszystkie tak własnie mające z 5 mcy. Ciekawe czy wysyp jest powiązany z wcierkowaniem.

Reign nie znam kosmetyków CHI, ale jesli to olejek, to powinien być dobry efekt. Ja mieszam ze zwykłym jedwabien BioSilk, bo czytałam, że dobrze zabezpieczać końcówki silikonami.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-07, 03:39   #4443
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Wszystkie swietnie wygladacie
Reign - usta bardzo ladne i super kolor wlosow, Pani R - masz piekna cere. Anyz - tez jestes piekna

Co do kolagenu, to ja robie z mlekiem owsianym, chociaz migdalowe tez bardzo lubie.
Kawe kolagenowa (taka juz gotowa z kolagenowym pudrem) na zimno z kolei robie z sojowym, jak zamawiam mrozona kawe z kawiarni to tez biore do niej mleko sojowe, jakos bardziej mi pasuje
Smietany i sery mi w ogole nie przeszkadzaja, ale zauwazylam ze mleko krowie w kawie nie robi dobrze mojemu zoladkowi. Ciekawe, bo szklanka mleka do Oreo w ogole mi nie przeszkadza, czary.

Nadal jestem tak przybita sytuacja w Europie ze chyba wezme z 1-2 dni wolnego od pracy w tym tygodniu.
Jakos kompletnie nie umiem sie odciac od tych informacji mimo ze jestem na drugim koncu swiata.
W weekend byly u mnie w miescie protesty Rosjan przeciwko australijskiej pomocy dla Ukrainy.
To tez mnie zszokowalo, bo to naprawde byly tlumy ludzi. Z tego co wiem to obylo sie bez aresztowan.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-07, 03:45   #4444
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign, ta cena benzyny to za galon? U nas +/- $2 za litr obecnie, jeszcze nigdy nie widzialam tak wysokich cen.

W ogole zszokowalo mnie dzis to, jaka jest roznica w cenach kosmetykow miedzy USA i AU.
Nowe serum Glow Recipe u nas kosztuje AUD $78, a w USA USD $45.
$45 amerykanskich dolarow to $60 tutejszych, a nie prawie $80
W ogole kosmetyki amerykanskich marek sa tutaj sporo drozsze: The Inkey List z budzetowych, Drunk Elephant, Sunday Riley, Glow Recipe, Summer Fridays, wydaje mi sie ze tez Fenty Skin.
No i kosmetyki ostatnio podrozaly o 10-15%, sledze ceny produktow ktore kupuje i ktore mnie interesuja i widze podwyzki, juz kolejne przez ostatnie 2 lata. Niektore firmy tez calkowicie chyba padly, np. Becca.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-07, 03:48   #4445
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Przepraszam za kilka postow jeden pod drugim
Jeszcze mialam napisac, ze Bowie na bank bedzie jedynakiem, bo nie ma innego wyjscia.
Przedwczoraj wzielam do domu kotka z kocim katarem zeby go przenocowac i rano zabrac do weta.
Przeslodki rudasek, przytulasny i kochany. I Bowie oczywiscie od razu chcial go atakowac.
Na szczescie kotek byl w kojcu i nie bylo mozliwosci ataku.
Czym ja sobie zasluzylam na takie wredne kocie dziecko
Serce mi sie kraje, bo chetnie bym sobie tego kotka zatrzymala, jest przekochany
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-07, 14:49   #4446
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dziewczyny Moje Drogie, podczytuje... obiecuję, że napiszę, ale muszę znaleźć trochę więcej czasu u mnie bez zmian

Piękne Wy
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2022-03-07 o 14:51
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-07, 15:22   #4447
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde, mnie etz wzrusza cierpienie zwierzat, bardziej na mnie działą, nic ludzi Wojna mnie stresuje, a najgorsze jest poczucie bezradnosci - ze włąsciwie nikt nic nie moze zrobic, bo do Putina nic nie dotrze, poki nie postawia mu nogi na gardle. Logika, racjonalnosc, empatia, cierpienie innych - nie znacza nic dla psychopaty, dyplomacja to słabosc. Wkurza mnie zaslepienie zwykłych rosjan, maja mozgi wyprane przez indoktrynacje od małego Wychodza z załozenia, ze ci na gorze wiedza, co robia, a wszystkie negarywne informacje to fake news i koniec. Widza zdjecia, filmy z ukrainy - fake. albo to ukrainscy faszysci Nie uwierza poki trumny z ciałami im nie wyladuja na placu głwonym, wiec putin zwłok nei sprowadza...
Anyz, ja tez uwielbiam ta jego czułosc dla zwierzakow - i to takie własnie czyszczenie kuwet, zbijanie domkow na zime, dokarmianie na działce...
Anyz, ja polubiłam prasowanie - z ta parownica, słowo Siedze sobie przy kompie, na fotelu, wieszak na orbitrek - i sie paruje
Ava, przy botoksie czoła moze sie pojawic porazenie miesni podnoszacych brew, wiec wizualnie ona opada, robi sie ciezsza, bardziej prosta, co na ogoł słabo wyglada. Z czasem mija, ale u mego doktora cenie, ze on na ogoł wywołuje odwrotna reakcje - lekko podnosi mi brwi, otwierajac oko.
Reign, piekne zdjecia, swietnie wygladasz
Cinde, ludzie maja zaniedbane zeby. oczywiscie nei wszyscy, ale sporo - mowie jako osoba leczaca pacjentow w ramach nfz Kobiety modnie ubrane, wymalowane - nie mowie, ze zamozne, ale nie biedne - i ruina w ustach.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-07, 16:42   #4448
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama wczoraj czy przedwczoraj zatrzymano ponad 44tys protestujących przeciwko wojnie Rosjan. Teraz Anonymous zhackował ichniego "Netflixa" i kanały informacyjne. Rosja zamierza odciąć się od światowego internetu. No pali im się pod dupą... Ale ich propaganda od PiSowskiej specjalnie się nie różni. Putin wynajmuje aktorów tak jak Kaczyński. Teraz wymyślili wirusa, którego USA i UA tworzyła w Kijowie i Rosja pojechała go niszczyć Było nagranie zatrzymania mezczyzny w RU na proteście, który prowadzony przez OMON śpiewał Ukraiński hymn. Jasne, propaganda działa, ale ludzie mówią, że boją się wyjść na ulice z powodu masowych aresztowań. Nie wszyscy są ślepo za wodzem.

Historyk, którego słucham widzi nadzieję PiSu na kolejną kadencję, jeśli wezmą się za naturalizowanie Ukraińców, mogą zostać wybrani z wdzięczności

U nas benzyna w przeliczeniu na AUD wychodzi 2$ z ogonkiem za litr.

Kasztanka szkoda, że to twoje rude takie wredne. Moja jest szczesliwa. Tydzien kota nie dotykam, nie wchodze w interakcje, nie siadam koło niej.

Widziałam prawidłową mapę, nie tę z portali, o kontrolowanych terenach w UA i poza Donieckim i Krymem, kontrolują tylko część dróg od wschodu i południa, na których są ostrzeliwani. Njadłuższy, 64km konwój uktnął w błocie bez paliwa

Idę opatrywać Rycha, później się podzielę swoimi kolejnymi spostrzeżeniami co do naturalności, bo widziałam coś fajnego w kolejce u weta.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Sklep medyczny "Wysyłka w 24h" od 4 dni nie nadał paczki. Nawet jej podobno jeszcze nie spakowali...

A co do tego, co chciałam opowiedzieć. Glow na twarzy zamiast kiedyś preferowanego matu, czy matujacego pudru, a na niego rozświetlacza. Fakt faktem najlepiej wygląda to przy suchej lub normalnej cerze, ale widziałam parę lub rodzeństwo ok 25-latków. Ubrani bardzo posh, żadna logomania, raczej brytyjskie/amerykanskie elity. Oboje mieli już znany przeze mnie glow na buziach - prawdopodobnie od SPF. Napatrzyłam się na taki u jednego kosmetolożki online. I wyglądało to pieknie, po prostu zdrowo.

Dzisiejsze Dog SPA:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-2170.jpg (118,9 KB, 40 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-03-07 o 23:38
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-08, 08:10   #4449
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kasztanka szkoda, że to twoje rude takie wredne. Moja jest szczesliwa. Tydzien kota nie dotykam, nie wchodze w interakcje, nie siadam koło niej.
No szkoda, bo bardzo marzy mi sie drugi (a moze i tez trzeci) kot, ale nie ma opcji z tym kocim dupkiem
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-08, 11:12   #4450
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
A jeszcze co do włosów, wiem, że mezoterapia robi robotę, ale od jakichś 5 mcy uzywam wcierek, głównie tej OnlyBio, bo mi ładnie pachnie i dziś wysuszyłam włosy na szybko głową w dół, po czym zobaczyłam garść sterczących na czubku baby hair. Po przerzuceniu przedziałka było ich jeszcze więcej. Wszystkie tak własnie mające z 5 mcy. Ciekawe czy wysyp jest powiązany z wcierkowaniem.

Reign nie znam kosmetyków CHI, ale jesli to olejek, to powinien być dobry efekt. Ja mieszam ze zwykłym jedwabien BioSilk, bo czytałam, że dobrze zabezpieczać końcówki silikonami.

ta wcierka z Only Bio ma alkohol w sobie?
bo myślałam o niej ale mój skalp % nie lubi... i reaguje łupieżem na takie wcierki...
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-08, 13:36   #4451
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
ta wcierka z Only Bio ma alkohol w sobie?
bo myślałam o niej ale mój skalp % nie lubi... i reaguje łupieżem na takie wcierki...
Tylko w śladowej ilości jako konserwant. Mój skalp też by tak zareagował gdyby była na alkoholu.

Bardzo spodobała mi się kampania Ani Kruk, za to zdjęcie z okazji dnia kobiet Tous pasowałoby bardziej do Dnia Dziewczyny...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2022-03-08 at 14.57.53.jpg (102,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-2186.jpg (749,9 KB, 81 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-03-08 o 14:00
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-08, 15:08   #4452
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Fajne te zdj Ani R.
Coś jednak się w naszej mentalności zmienia.

Z zabawnych rzeczy powiem wam, że adorował mnie znajomy koleżanki. Ja dałam mu 6 lat więcej a on mi 8 lat mniej. Tym samym różnica byłaby tak z 5 lat co dla mnie problemem nie jest a wręcz zaletą. Tylko okazało się, że on jest w wieku mojej córki . Myśle sobie, że jednak odpuszczam. Mimo jego uroku to dla mnie dyskomfort.

W szpitalach pojawiają się pacjenci - uchodźcy. Przybywa ich. Nasi pacjenci czekający w kolejce przyjęć są opóźniani a uchodźcy przyjmowani są w trybie pilnym. Rozumiem powagę sytuacji - często chemioterapia została przerwana, ale często jest ona paliatywna i na serio dwie doby nie robią zbytniej różnicy.
Do tego ci ludzie nie mają szczepień obowiązujących w naszym kraju. Jest to dość niebezpieczne bo przyjmowani są na oddziały często bardzo ciężkie. Nie jest moim zadaniem sianie paniki . Absolutnie. Pomoc dla nich ma być bez dwóch zdań ale jednak jak ktoś jest świadomy epidemiologicznie to czuje zagrożenie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-08, 16:08   #4453
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani Robot, lubię jak biorą do kampanii kobiety 40+, bo przez pierwsze pół wieku kinematografii kobieta w średnim wieku mogła grać co najwyżej ciotkę-klotkę. Na szczęście od kilku dekad to się zmienia. W każdym wieku człowiek zasługuje na uwagę i wszystko, co najlepsze, a nie tylko na ochłapy.
Jak Wam mija Dzień Kobiet? Ja w pracy dostałam moc prezentów i w domu w 3 pomieszczeniach były pochowane bombonierki dla mnie Na obiad zjedliśmy rosół z jajkami - przepis wyszukałam w książce kucharskiej pt. "Rządna gospodyni we względzie kuchni i śpiżarni" z XIX w.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-08, 16:33   #4454
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Przepis
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg książka.jpg (146,4 KB, 50 załadowań)
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-08, 17:56   #4455
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja miałam słoneczny dzień tak do zachodu słońca, krótka wymiana zdań z moją matką była jak prysznic z g*wna
Dostałam ładne, spersonalizowane życzenia od Pana Ostentacyjnie Niezaangażowanego. Jak zobaczyłam migającą wiadomość, to liczyłam raczej na kopiuj wklej. Napisał mi, że mam kupić to, co on pija i naszykować na daną godzinę to przyjedzie. Złapałam się bez myślenia i mowie, spoko, to muszę w mieszkaniu ogarnąć - nie w formie randki, ale pomyślałam, że sobie z kimś pogadam... I nagle, na kolanach myjącą w pośpiechu podłogi mnie oświeciło: Co Ty niby robisz? W dniu swojego święta szorujesz chałupę i lecisz do sklepu, bo Jaśnie Pan się zapowiedział? A takiego wała!
Mam umytą podłogę, sprzątniętą kuwetę, wyniesione śmieci i cały wieczór dla siebie

Z Życzeń w internecie najbardziej spodobały mi się jedne z ulubionego profilu.
Kobiety dopisywały w komentarzach, żeby mężczyźni życzyli im wszystkiego najlepszego, a nie "wysyłali buziaczki tam gdzie lubią", czy nie odpowiadali na pytanie: Co masz ochotę zjeść? "Ciebie"
Imperatorzy Podrywu, Cesarze Sztuki Uwodzenia


Anyż faktycznie brzmi to jak okropna prowizorka...
Dla mnie różnica pokoleniowa zazwyczaj jest nie do przeskoczenia.

Z mlodych facetów, pisał do mnie 11 lat mlodszy i starał się to zrobić tak, zebym czuła sie zaszczycona, że ktos tak mlody i atrakcyjny się mną zainteresował
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2209.jpg (68,6 KB, 66 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-03-08 o 17:57
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-08, 18:31   #4456
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign, jasne ze u fryzjera produkty wyjdą drożej. Oni kupują taniej, bo z hurtowni i sprzedają drożej, żeby zarobić. Serio zrobiłaś aferę o 2 dolary, czy tam literowka wpadla? Chyba najbardziej opłaca się kupowac Olaplex w internecie, co jakiś czas są promocje 20%.

Aż mi ciary przeszły od historii o trucicielskiej gąsienicy.

Tez uzywam wcierki OnlyBio. Uwaga na paznokcie, lakier mi matowieje od kontaktu z ta wcierka.

Powiem Wam, ze mnie ta kawa kolagenowa tylka nie urwała. Pije z mlekiem migdałowym, nie toleruje laktozy. Nie jest zła, ale chyba spodziewałam się wyraźniejszego smaku. Oczywiście poświęcę się dla urody i będę dalej pic.

Kasztanko przykro mi, ze kolejny raz z rodzeństwem dla Bowiego nie wyszło.

Wracając do mojego nieszczęsnego botoksu, do tego lekarza chodzę już od kilku lat. Zawsze efekty były w porządku, wiec olałam wizytę kontrolna. Jeszcze nie zdecydowałam czy coś z tym robić czy olać, w końcu za kilka miesięcy się rozpuści…

Moj randkowicz, Obywatel Świata, jest a jakże - w podróży. Ostatnie 2 tygodnie spędził gdzieś na Saharze bez zasięgu. Jak się dzisiaj połączył z internetem mało zawału nie dostał. Zostalam zasypana wiadomościami z wyjątkowo wieloma wykrzyknikami i znakami zapytania. Trochę mi się śmiać chciało, ale z drugiej strony pewnie tez zareagowałabym wielkim WTF na jego miejscu.

Pani R, dziękuje niebiosom, ze nie randkuje w Polsce jeśli tego typu „flirciarskie” teksty są choć w najmniejszym stopniu nadal popularne.

Dobrze, ze się opamiętałas. Przynajmniej będziesz mieć czysta podłogę.

Z okazji Dnia Kobiet zostaliśmy zapędzeni na prezentacje w stylu Ted Talk o kobietach liderach w biznesie. Niech żyje korpo.

Chyba kupię sobie wino.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-08, 19:02   #4457
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Zaraz gościa zastąpiłam chińszczyzną Teraz mogę się turlać. Wskakuję do łóżka z Downtown Abbey.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-08, 19:09   #4458
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

I tak, ostatnimi czasy mamy trochę różnorodności w reklamach, ale nadal kobiety po 30-40-stce to rzadkość poza Mango. Sinsay wprowadził modelki w różnych rozmiarach, a nie tylko XS i XXL

IMG_2212.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-09, 07:29   #4459
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Bardzo mnie cieszy roznorodnosc w reklamach.
Bo kobieta nie konczy sie na rozmiarze 34 i wieku 25 lat.

U mnie na Olaplex w sklepach internetowych baaardzo rzadko sa promocje, ale przez apki do naliczania cashback moge nawet 40% ceny po zakupie odzyskac jezeli trafi mi sie dobra oferta. Dosc czesto widuje cashback 35-30%, 40% troche rzadziej, ale raz na pare tygodni/miesiecy sie zdarza i mozna trafic.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-09, 10:37   #4460
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Pani Robot, lubię jak biorą do kampanii kobiety 40+, bo przez pierwsze pół wieku kinematografii kobieta w średnim wieku mogła grać co najwyżej ciotkę-klotkę. Na szczęście od kilku dekad to się zmienia. W każdym wieku człowiek zasługuje na uwagę i wszystko, co najlepsze, a nie tylko na ochłapy.
Jak Wam mija Dzień Kobiet? Ja w pracy dostałam moc prezentów i w domu w 3 pomieszczeniach były pochowane bombonierki dla mnie Na obiad zjedliśmy rosół z jajkami - przepis wyszukałam w książce kucharskiej pt. "Rządna gospodyni we względzie kuchni i śpiżarni" z XIX w.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja dostałam kwiaty od teścia i męża
czekam jeszcze na torcik
wedlowski do kompletu ^^
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-09, 10:43   #4461
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

W Australii sie za bardzo dnia kobiet nie obchodzi, malo kto w ogole ogarnia co jest 8 marca


1 marca zaczela sie kalendarzowa jesien i czuc juz chlod w powietrzu faktycznie. Wczoraj w nocy obudzilam sie nad ranem bo bylo mi zimno. Moje standardowe letnie okrycie to bawelniany lekki koc, musialam go zamienic na letnia koldre bo pod samym kocem sie az trzeslam. Ale ja spie nago wiec tez inaczej sie to odczuwa.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-09, 13:49   #4462
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kasztanka, u Ciebie przyszła już jesień, a u nas coś wiosna się spóźnia. Wczoraj się niemiło zaskoczyłam, bo po odsunięciu rolet się okazało, że napadało śniegu...

KathyLeonia, torcik wedlowski - uwielbiam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Efkakam
Czas edycji: 2022-03-09 o 13:51
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-09, 21:35   #4463
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Miałam moralniaka, że czuję się świetnie, a tu wojna... To już zrównałam nastrojem ostatnie dwa dni Rysiek przegrywa z odleżynami, problemy rodzinne się nasilają, przywieziono mi jego wózek i szczerze to pancerna, w ogóle nieintuicyjna konstrukcja rodem z lat 50'. Niemożliwością jest zapakowanie na niego psa powyżej tych 20kg w jedną osobę. Mamy wózki z dwóch firm w Polsce i jeden gorszy od drugiego. Do tego producent zapomniał o kilku częściach i mam je sobie "przy okazji odebrac".
Podobnie z uprzężą niby rehabilitacyjną. Do d... nie podobna. O wiele lepiej sprawdza sie zwykła sportowa ze sklepu zoologicznego. O połowę tańsza.

PMS dostałam, a myslałam, ze po to sa hormony, zeby go nie miec Póki co na razie wyłącznie od nich tyję... a raczej moim jedynym zainteresowaniem jest jedzenie

Wczoraj jakiś pan aspirujący do elo wyluzowanego influencera w wieku srednim życzył kobietom, żeby były chciane i kochane, bo przeciez odpowiadają za czułość i empatię. Tłumaczono mu spokojnie i z empatią właśnie, dlaczego takie życzenia nie są właściwe, to zwyzywał od histeryczek, to zapewne w ramach tych zyczeń Pewnie w życiu chłopinie nie przyszło do głowy, że to Święto Praw Kobiet Zawsze mnie wzdryga na myśl, że tacy ludzie mają w końcu dzieci i co gorsza je wychowują czasami.

Nawet z serialem mi nie poszło, miało być przyjemnie, zwyczajnie, jak to w Downtown Abbey, a tu scenarzyści zaczęli zabijać bohaterów i cała obsada snuje się ponura w żałobie

U nas słoneczko, ale PMS już mnie wysyła w kosmos i wstaję o 14 O 19 uskuteczniam za to drzemki po 3h, a wczoraj zasnęłam o 7 rano. Pogody może nie wiosenne, ale już nie zimowe.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-03-09 o 21:36
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-09, 23:19   #4464
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Chodzenia na razie z tego nie będzie, ale z taboretem pod brzuchem się pionizujemy
Sorki za tło

IMG_2282.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-10, 11:23   #4465
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

pani R naprawde nie masz sie kiedy nudzic w swoim hospicjum
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-10, 11:46   #4466
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
W Australii sie za bardzo dnia kobiet nie obchodzi, malo kto w ogole ogarnia co jest 8 marca


1 marca zaczela sie kalendarzowa jesien i czuc juz chlod w powietrzu faktycznie. Wczoraj w nocy obudzilam sie nad ranem bo bylo mi zimno. Moje standardowe letnie okrycie to bawelniany lekki koc, musialam go zamienic na letnia koldre bo pod samym kocem sie az trzeslam. Ale ja spie nago wiec tez inaczej sie to odczuwa.

o proszę a myślałam że to takie święto na cały świat znane
choć mam wrażenie że z roku na rok coraz mniej ludzi stoi z kwiatkami do kupna...
kiedyś co 5 metrów dosłownie było jedno stoisko i drugir
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-10, 15:34   #4467
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja tam bym wolała, żeby panowie brali czynny udział w walce o równe prawa dla kobiet, a nie kupowali kwiatka na odwal się i czekali w zamian na kawkę i obiadek No ale ja z tych wybitnie nie gotujących

Przyszła nowa ampułka Venome Retinol 300, też 10ml, naprawdę tania. Ok 50zł na spokojnie 3-4 zabiegi. https://estetycznahurtownia.pl/pl/p/...300-10-ml/3427 Dokładnie ta, tylko ja brałam na Allegro z innej hurtowni akurat. Przyszedł zapas kartridży, przedlużka do kabla, bo wysiadły mi w dermapenie baterie. Za półtora tygodnia chyba będę znowu działać, teraz skóra odpoczywa. I myślę, śladami Marjolki nad adapalenem w miejsce niedostępnej u nas tretynoiny. Nie sposób dostać dobry retinol kosmetyczny w cenie leku. Nawet wliczając w to płatną wizytę po receptę co 3 mce, miesięczna kuracja wychodzi ze 60-70zł, a nie 150-200 jak w przypadku kosmetyków. W ogóle przeczytałam bardzo ciekawą informację... na mocny łojotok stosuje się... Izotek w mikro dawkach rzędu np 1 tabletka na tydzień. Trafiłam gdzies też na ślady filtra, który jest stabilny do 8h, więc odchodziłaby reaplikacja i człowiek o białej twarzy

Anyż widziałam te piegi permanentne. Widzę, że technicznie poszły bardzo do przodu i wyglądają mega naturalnie - aż mi się samej zachciało. Wczesniej to robiono takie regularne kropki a'la wągry Tylko nie wiem czy u nas ktoś robi takie porządnie.

Mamy cudne pogody, słońce sie nie chowa i tak ma być ponoć cały miesiąc. Od razu wstaje się uskrzydlonym.

Mieliśmy lvl 2 wczoraj, ostatnie 10 minut było stane bez taboretu, zaparłam tył wózka o fotel, a przód łapek o stoliki i się stało samo Myślę, że na dywanie było by o wiele lepiej. Może kupię jakis taki ścinek - chodniczek do cwiczeń. Taki zresztą miałam, zalecony przez fizjo, przy poprzednim psiaku z paraliżem trzykończynowym.

Zaczyna się u nas kryzys... wojewoda warszawski z PiS nie daje żadnych środków na posiłki dla uchodźców, żadnej rządowej pomocy nie ma. Wolontariusze nie mają za co im robić kanapek, a za chwilę tych osób może być 2x tyle. Śpią w Expo i halach, w których odbywały się normalnie koncerty i masowe imprezy. Śpią na podłogach na dworcach. Ile ludzie mogli, tyle zrobili i robią. Zebrano na zrzutkach miliony złotych, ale tych ludzi jest milion... Dostali koce, śpiwory, poduszki, kosmetyki, tylko to nie rozwiązuje problemu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-10, 16:13   #4468
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość

Zaczyna się u nas kryzys... wojewoda warszawski z PiS nie daje żadnych środków na posiłki dla uchodźców, żadnej rządowej pomocy nie ma. Wolontariusze nie mają za co im robić kanapek, a za chwilę tych osób może być 2x tyle. Śpią w Expo i halach, w których odbywały się normalnie koncerty i masowe imprezy. Śpią na podłogach na dworcach. Ile ludzie mogli, tyle zrobili i robią. Zebrano na zrzutkach miliony złotych, ale tych ludzi jest milion... Dostali koce, śpiwory, poduszki, kosmetyki, tylko to nie rozwiązuje problemu.
Ale ministra Emilewicz widziała szalejące dzieci w sali zabaw i ogólnie samych zaopiekowanych ludzi....Ona i rząd chyba w takiej samej alternatywnej rzeczywistości jak Putin żyją.
We Wrocławiu było podobnie, coś się ruszyło po apelach i wojewoda wziął sie do roboty....
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-10, 16:21   #4469
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez wasylisa123 Pokaż wiadomość
Ale ministra Emilewicz widziała szalejące dzieci w sali zabaw i ogólnie samych zaopiekowanych ludzi....Ona i rząd chyba w takiej samej alternatywnej rzeczywistości jak Putin żyją.
We Wrocławiu było podobnie, coś się ruszyło po apelach i wojewoda wziął sie do roboty....
No jak nic te śpiwory i tobołki na calutkim centralnych i zachodnim, to tak dla rozrywki Dzieci lubią spać na betonie, jak to dzieci, nie?
Wojewoda warszawski podobno nie może spać, tyle ma do roboty A wszystko idzie inicjatywa oddolną, łącznie z wydrukami w języku UA i Rosyjskim z podstawową informacją, gdzie są niepłatne toalety

I ten wał PiS w ustawie o uchodźcach (?), który ma ich zwalniać z odpowiedzialności przekrętów z okresu pandemii. A juz człowieka po tylu latach nie powinno nic dziwić...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-03-10 o 16:22
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-10, 16:29   #4470
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość

I ten wał PiS w ustawie o uchodźcach (?), który ma ich zwalniać z odpowiedzialności przekrętów z okresu pandemii. A juz człowieka po tylu latach nie powinno nic dziwić...
Niestety przeszło...może w senacie to uwalą, ale potem w sejmie i tak przywrócą. Tyle że ta wersja nie działa wstecz, więc pandemii nie dotyczy, tylko obecnej sytuacji.
Ale to i tak draństwo, bo kasa z unii na pewno w koncu dotrze, więc będzie takich przewałów, a jak ktoś je wyciągnie, to zaraz go okrzykną nie tylko totalną, ale i prorosyjską opozycją....
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.