Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe. - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-03-13, 09:28   #2911
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Chimay by chyba pasował ten ostatni zestaw, z krótką spódnicą. Tylko w wersji lawendowej.
Unikam zestawów, wydają mi się zbyt pańciowate. Spódnice A też odpadają, generalnie wszelkie rozszerzane. Jedyny rodzaj rozszerzonego dołu to układanki zaczynające się od bioder, takie jak szkockie kilty w damskiej wersji w długości mini.



Cytat:
Napisane przez _hiver_ Pokaż wiadomość
Czy te projekty nie są z gorsetami? Nie wyglądają na wygodne, ale są piękne, dla mnie tylko filmowe
Dla mnie to jest sztuka dla sztuki. Miło popatrzeć, ale kompletnie to nieżyciowe.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 09:46   #2912
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest sztuka dla sztuki. Miło popatrzeć, ale kompletnie to nieżyciowe.
Ja bym w tym nie chodziła nawet, gdyby mi pasowało i było modne, strasznie to niepraktyczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 10:12   #2913
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89149038]Ja bym w tym nie chodziła nawet, gdyby mi pasowało i było modne, strasznie to niepraktyczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja też nie, mam małą akceptację zasady cierpienia/znoszenia niewygody dla wyglądu.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2022-03-13 o 10:13
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 14:57   #2914
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
nie widuję w ogóle nastolatków tak wystylizowanych
Ja widuję codziennie, w Polsce. Mieszkam koło dwóch-trzech liceum+miejsca schadzek nastolatków Co ciekawe, jeżeli chodzi o kurtki i spodnie, często są to kroje unisex i zarówno kolesie, jak i laski noszą to samo No i wśród lasek królują szerokie spodnie/dzwony+wielkie adidasy. Pojawiają się też krótkie bluzki pod wielkimi kurtkami lub wręcz przeciwnie, totalnie worowate, wielkie bluzy.

O ile styl na lata 90 jeszcze do mnie przemawiał, tak moda wczesnych lat 00 była, jest i będzie jedną wielką tradżą.
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 17:45   #2915
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
O ile styl na lata 90 jeszcze do mnie przemawiał, tak moda wczesnych lat 00 była, jest i będzie jedną wielką tradżą.
Bo to straszna tandeta była. Z tym że na pewno ta moda nie wróci 1:1. Sądzę że powrót opalenizny na spieczoną skwarkę raczej nam nie grozi, perłowe makijaże, włosy na skunksa i białe kozaczki też chyba na razie nie. Mam nadzieję, że fryzjerzy nie wrócą jak jeden mąż do cieniowania, bo wtedy to chyba będę zmuszona zapuścić włosy, a bardzo bym tego nie chciała.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 19:27   #2916
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Ja widuję codziennie, w Polsce. Mieszkam koło dwóch-trzech liceum+miejsca schadzek nastolatków Co ciekawe, jeżeli chodzi o kurtki i spodnie, często są to kroje unisex i zarówno kolesie, jak i laski noszą to samo No i wśród lasek królują szerokie spodnie/dzwony+wielkie adidasy. Pojawiają się też krótkie bluzki pod wielkimi kurtkami lub wręcz przeciwnie, totalnie worowate, wielkie bluzy.

O ile styl na lata 90 jeszcze do mnie przemawiał, tak moda wczesnych lat 00 była, jest i będzie jedną wielką tradżą.
Zgadza się...Nie cierpię mody wczesnych lat dwutysięcznych.

Kooooszmar!

Chociaż slyszalam opinię pewnego faceta, że jemu się właśnie podoba, bo kobiety zaczęły wtedy pokazywać więcej ciała

Eee, dla mnie ma to znikoma wartość...
Lata 90. też nie należą do moich ulubionych w modzie, ale tak szczerze to już wolę ich luz i pewnego rodzaju niechlujnosc niż bycie "sexy" w wydaniu z roku 2000 .

Gdyby ktoś miał jakąś fajną stronę z przeglądem stylu dekady lat 2000 - 2010, to z chęcią pooglądam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 19:41   #2917
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bo to straszna tandeta była. Z tym że na pewno ta moda nie wróci 1:1. Sądzę że powrót opalenizny na spieczoną skwarkę raczej nam nie grozi, perłowe makijaże, włosy na skunksa i białe kozaczki też chyba na razie nie. Mam nadzieję, że fryzjerzy nie wrócą jak jeden mąż do cieniowania, bo wtedy to chyba będę zmuszona zapuścić włosy, a bardzo bym tego nie chciała.
1:1 nie wróci, ale vibe niestety już jest. Bardzo nie podobają mi się stylizacje zarówno te zniekształcające sylwetkę (typu wielka bluza+wide legi+wielkie buciory), jak i te po przeciwnej stronie bieguna, bardzo seksualizujące każdy outfit (typu biodrówki+kusy topik) w stylu Aguilery za czasów "Dirty".

Co do włosów, to mam nadzieję, że mimo wszystko będzie dalej moda na naturalne cięcia. W wielu lookbookach widziałam stroje żywcem ściągnięte z imprez typu Grammy 2002, ale makijaż i fryzury jednak były z "naszych" czasów, dzięki temu wyglądało to współcześnie, a nie jak rekonstrukcja historyczna początków XXI wieku
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-13, 20:23   #2918
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
1:1 nie wróci, ale vibe niestety już jest. Bardzo nie podobają mi się stylizacje zarówno te zniekształcające sylwetkę (typu wielka bluza+wide legi+wielkie buciory), jak i te po przeciwnej stronie bieguna, bardzo seksualizujące każdy outfit (typu biodrówki+kusy topik) w stylu Aguilery za czasów "Dirty".

Co do włosów, to mam nadzieję, że mimo wszystko będzie dalej moda na naturalne cięcia. W wielu lookbookach widziałam stroje żywcem ściągnięte z imprez typu Grammy 2002, ale makijaż i fryzury jednak były z "naszych" czasów, dzięki temu wyglądało to współcześnie, a nie jak rekonstrukcja historyczna początków XXI wieku
Jeszcze jakiś czas temu pisałam, że z dwojga złego wolę lata 00 ze względu na odejście od bezdomnej stylistyki, ale teraz już nie jestem pewna. Może przyzwyczaiłam sie do widoku mody lat 90 na ulicach, a do 00 jeszcze nie. Jak do tej pory tylko raz widziałam na żywo wystające stringi z biodrówek, ale niestety na pewno będzie tego więcej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 20:51   #2919
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
1:1 nie wróci, ale vibe niestety już jest. Bardzo nie podobają mi się stylizacje zarówno te zniekształcające sylwetkę (typu wielka bluza+wide legi+wielkie buciory), jak i te po przeciwnej stronie bieguna, bardzo seksualizujące każdy outfit (typu biodrówki+kusy topik) w stylu Aguilery za czasów "Dirty".

Co do włosów, to mam nadzieję, że mimo wszystko będzie dalej moda na naturalne cięcia. W wielu lookbookach widziałam stroje żywcem ściągnięte z imprez typu Grammy 2002, ale makijaż i fryzury jednak były z "naszych" czasów, dzięki temu wyglądało to współcześnie, a nie jak rekonstrukcja historyczna początków XXI wieku
O Boże...Jak pisałam o modzie lat 00, to pierwsze co mi przyszło do głowy to właśnie Krysia i jej kuse stylizacje - biodrowki, obcisly topik albo mikroskopijny sweterek Do tego dość "pstrokaty" makijaż - zwykle mocno podkreślone oczy (niebieskie cienie na powiece np.), itd. Włosy z kolorowymi, tu czerwonymi pasemkami. Kolczyki typu duże koła czy cokolwiek rzucającego się w oczy

Nie cierpiałam tej mody, Aguilera była dla mnie chodzaca tandeta...

TAK, ta moda wraca. Zaraz pokażę piękne przykłady

Na końcu mój ulubiony sweterek 20220313_214438.jpggettyimages-1468305.jpgchristina-aguilera-self-assignment-09-2000-004.jpg07ee733d53cdb0370e89e2aa40ba6ede.jpge27c18c7691ddc800c390aa42fa1eb8d.jpg2000+ALMA+Awards+Arrivals+vk3BetIHeRVx.jpg1307423.jpgchristina-aguilera-at-kiis-fm-wherehouse-store-autograph-session-1999-8.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 21:38   #2920
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jeszcze jakiś czas temu pisałam, że z dwojga złego wolę lata 00 ze względu na odejście od bezdomnej stylistyki, ale teraz już nie jestem pewna. Może przyzwyczaiłam sie do widoku mody lat 90 na ulicach, a do 00 jeszcze nie. Jak do tej pory tylko raz widziałam na żywo wystające stringi z biodrówek, ale niestety na pewno będzie tego więcej.
Też dopiero raz widziałam na ulicy dziewczynę (na oko w wieku licealnym) w czarnych stringach wyciągniętych ponad pasek spodni. Do tego obcisły crop top i wielka kurtka ;d

Mimo wszystko uważam, że moda z lat 90 była bardziej do ogrania dla większej liczby typów sylwetki, niż ta z 00. W strojach z początku XXI wieku praktycznie nikt nie wygląda dobrze
Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
O Boże...Jak pisałam o modzie lat 00, to pierwsze co mi przyszło do głowy to właśnie Krysia i jej kuse stylizacje - biodrowki, obcisly topik albo mikroskopijny sweterek Do tego dość "pstrokaty" makijaż - zwykle mocno podkreślone oczy (niebieskie cienie na powiece np.), itd. Włosy z kolorowymi, tu czerwonymi pasemkami. Kolczyki typu duże koła czy cokolwiek rzucającego się w oczy

Nie cierpiałam tej mody, Aguilera była dla mnie chodzaca tandeta...

TAK, ta moda wraca. Zaraz pokażę piękne przykłady

Na końcu mój ulubiony sweterek Załącznik 7768965Załącznik 7768966Załącznik 7768967Załącznik 7768968Załącznik 7768969Załącznik 7768970Załącznik 7768971Załącznik 7768972

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety, praktycznie wszystkie ubrania w stylu ww. są już dostępne w sklepach i powoli widoczne na ulicach
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 21:46   #2921
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Moda chyba znowu zatoczyła koło, bo po latach long bobów i ogólnie cięć na prosto wraca trend na mocne cieniowanie włosów, który królował w moim gimnazjum.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-13, 21:52   #2922
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Też dopiero raz widziałam na ulicy dziewczynę (na oko w wieku licealnym) w czarnych stringach wyciągniętych ponad pasek spodni. Do tego obcisły crop top i wielka kurtka ;d

Mimo wszystko uważam, że moda z lat 90 była bardziej do ogrania dla większej liczby typów sylwetki, niż ta z 00. W strojach z początku XXI wieku praktycznie nikt nie wygląda dobrze


Niestety, praktycznie wszystkie ubrania w stylu ww. są już dostępne w sklepach i powoli widoczne na ulicach
Olkaaaa_s, to zamknij oczy i otwórz po chwilii...

Bo mam dla Ciebie niespodziankę.

To Alexa Demie, jedna z najbardziej rozchwytywanych bohaterek, bijacego rekordy popularności serialu "Euforia".

Tylko spójrzcie na ten styl...

Ja mam wrażenie, że gdzieś już to widziałam...

Przecież to Krysia, jak w mordę strzelił

Tyle, że w ciemnowlosej wersji.
Przywodzi mi też na myśl teledysk Christiny, w którym ma ciemne włosy i bawi się w jakieś ustawki w miejscu, które ma robić za "getto", ale tytułu nie pamiętam.

Wystające stringasy też są, a jakże!

I biorąc pod uwagę jak popularna staje się ta aktorka oraz jej serialowa postać nie mam wątpliwości, że rozpowszechni te dawne modowe trendy.Alexa-Demie-Photo-682x1024.jpgalexa-demie-at-waves-premiere-at-2019-toronto-international-film-festival-09-10-2019-3.jpgalexa-demie-at-mid90s-screening-in-los-angeles-10-18-2018-2.jpg982fa427f87baa802cd9f3a8f9b67e7f.jpgAlexa-Demie-Sexy-MTV-Awards-19.jpgalexademie_61680258_404843920120655_1110898716483333520_n.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 22:42   #2923
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Przynajmniej kreski eyelinerem dalej w modzie, uff
Nie wyobrażam sobie chodzić tak rozneglizowana, jak zakładam crop top albo obcisłą sukienkę, to całe miasto dostaje skrętu szyi No chyba, że jak wszyscy zaczną tak chodzić, to nie będzie takiej sensacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 22:57   #2924
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Dla mnie to straszne trendy...
Aż mi się słabo robi jak na to patrzę.

To nie tak, że jestem fanką uroczych falbanek i koronek albo zachowawczego stylu, który nie pokazuje za dużo.

Podobają mi się seksowne ciuchy, ale z jakimś umiarem, klasa jednak. No nie wiem, być może trudno mi to opisać.
To już nawet nie jest kwestia, czy to jest seksowne czy nie, bo dla mnie to jest po prostu świecąca golizna. I nie jest to wybór między "sexy" a raczej "sexy" a tandeta po prostu.

Podziwiam "odwagę" w noszeniu takich ciuchów.
Brakuje tylko tygrysa prowadzonego na smyczy, z obroża wysadzana diamentami.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 06:29   #2925
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Nie na co dzień Alexa nie ma aż takiego stylu; nie wiem, czy ona jest SG czy TR - skłaniam się ku temu drugiemu - i wiele bardziej ekstrawaganckich stylizacji jej pasuje. W serialu - jak ten pierwszy strój z karnawału z tymi spodniami i odsłoniętym brzuchem - przypominają trochę Krysię, ale inne już zupełnie nie dla mnie; do tego jej postać ma określoną osobowość, którą te stylizacje dopełniają.

W "Euforii" wiadomo że stylizacje są przesadzone, aczkolwiek według mnie nie ma nic dziwnego w noszeniu crop topów czy obcisłych sukienek. Pełno kobiet się tak ubiera w Polsce latem, przynajmniej w moim mieście, ja również.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 07:12   #2926
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Moda chyba znowu zatoczyła koło, bo po latach long bobów i ogólnie cięć na prosto wraca trend na mocne cieniowanie włosów, który królował w moim gimnazjum.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
teraz to tak naprawdę wszystko na głowie jest dozwolone.
nie ma limitów
kiedyś niedopuszczalne było łażenie z odrostami że baba zaniedbana, a teraz to ombre i sombre
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 08:10   #2927
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie na co dzień Alexa nie ma aż takiego stylu; nie wiem, czy ona jest SG czy TR - skłaniam się ku temu drugiemu - i wiele bardziej ekstrawaganckich stylizacji jej pasuje. W serialu - jak ten pierwszy strój z karnawału z tymi spodniami i odsłoniętym brzuchem - przypominają trochę Krysię, ale inne już zupełnie nie dla mnie; do tego jej postać ma określoną osobowość, którą te stylizacje dopełniają.

W "Euforii" wiadomo że stylizacje są przesadzone, aczkolwiek według mnie nie ma nic dziwnego w noszeniu crop topów czy obcisłych sukienek. Pełno kobiet się tak ubiera w Polsce latem, przynajmniej w moim mieście, ja również.
plus jestem fanką makijaży serialowej Maddie idealnie komponują się ze strojami oraz charakterem postaci. Na grupach makijażowych na fb często są odtwarzane makijaże z Euforii, zwłaszcza Maddie.

A co do typów Kibbe, to poddałam się w ustaleniu swojego typu i chyba powoli godzę się z tym, że dalej będę dobierać ciuchy "na czuja"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 08:39   #2928
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Co do włosów, to mam nadzieję, że mimo wszystko będzie dalej moda na naturalne cięcia. W wielu lookbookach widziałam stroje żywcem ściągnięte z imprez typu Grammy 2002, ale makijaż i fryzury jednak były z "naszych" czasów, dzięki temu wyglądało to współcześnie, a nie jak rekonstrukcja historyczna początków XXI wieku
Tak, to prawda, jak lata 00 wzięły inspiracje z lat 70, to z wyłączeniem fryzur, bo modny był płaski wygryziony szczur na głowie, a teraz właśnie dużo sięga się po volume i burzę loków z lat 70.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
A co do typów Kibbe, to poddałam się w ustaleniu swojego typu i chyba powoli godzę się z tym, że dalej będę dobierać ciuchy "na czuja"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie w tym momencie bardziej interesuje system ethereali Olgi Brylińskiej. Kibbe nie ma mi nic więcej do zaoferowania.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 09:31   #2929
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak, to prawda, jak lata 00 wzięły inspiracje z lat 70, to z wyłączeniem fryzur, bo modny był płaski wygryziony szczur na głowie, a teraz właśnie dużo sięga się po volume i burzę loków z lat 70.




Mnie w tym momencie bardziej interesuje system ethereali Olgi Brylińskiej. Kibbe nie ma mi nic więcej do zaoferowania.
O jakiej fryzurze z lat 00 piszesz? Bo nie mogę sobie tego wyobrazić

Ostatnio analizuję ethereale ( Kibbe FN) i mam królewski yang (fasony, materiały, dodatki), gwiezdny (kolory- deep winter), bezkresny (zamsz, frędzle, wzory etno typu azteckie i skandynawskie, biżuteria, ale ciepła kolorystyka nie). Nie wiem, czy to ma sens
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021


Edytowane przez _hiver_
Czas edycji: 2022-03-14 o 10:14
_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-14, 09:47   #2930
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Też nie do końca wiem o jakie fryzury chodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 09:47   #2931
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cześć dziewczyny. Tak czytam i czytam ale niestety za nic nie jestem w stanie dopasować siebie do określonych typów. Dałybyście radę jakoś pomóc?

Dodałam sporo zdjęć w różnych ubraniach i rożnym świetle bo szczerze powiedziawszy na co najlepiej spojrzeć - jakby nadal było za mało to coś dodam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5BCD8D9C-5BED-4DD3-BE27-2FBE33BA8B41.jpg (129,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0E10E03B-0895-42E2-AD8D-9486AC5DB85F.jpg (207,2 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8D32C397-9F1D-47DA-AA2C-B4A53AD0690B.jpg (136,3 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EB268E66-A239-4AB4-8C3B-A972DC8ED5E0.jpg (144,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4D222CF6-9D6E-4E98-A54E-535BA47AABE6.jpg (82,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg CCA0460A-9592-4843-A3AD-239896866332.jpeg (184,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 191FACD8-9F73-4A1F-8CB6-A1A8FE1AAE29.jpeg (117,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg B6D12D03-D047-49B5-8193-EAF0C6854DC1.jpeg (330,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FBAB4984-8489-44CF-8FAB-B273D1EE7743.jpg (52,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DAE420C7-0532-4E30-9576-24DC01D7DAB2.jpg (116,0 KB, 66 załadowań)
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 09:55   #2932
ojejuniu1974
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 715
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Tak czytam i czytam ale niestety za nic nie jestem w stanie dopasować siebie do określonych typów. Dałybyście radę jakoś pomóc?

Dodałam sporo zdjęć w różnych ubraniach i rożnym świetle bo szczerze powiedziawszy na co najlepiej spojrzeć - jakby nadal było za mało to coś dodam
Dodalas glownie zdjecia twarzy, ktora w klasyfikacji Kibbe ma niewielkie znaczenie. Ten system opiera sie na liniach figury.
Dlatego moze byc trudno doradzic. Troche pasowaloby na FG, albo moze Dramatic?
ojejuniu1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 10:11   #2933
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Tak czytam i czytam ale niestety za nic nie jestem w stanie dopasować siebie do określonych typów. Dałybyście radę jakoś pomóc?

Dodałam sporo zdjęć w różnych ubraniach i rożnym świetle bo szczerze powiedziawszy na co najlepiej spojrzeć - jakby nadal było za mało to coś dodam
Piszesz o Kibbe czyli sylwetce czy typie kolorystycznym?
W typologii Kibbe ważny jest wzrost.
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021

_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 10:14   #2934
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Hej, dzięki! Mogłam dodać max 10 załączników, natomiast mogę dorzucić jeszcze takie, jeżeli to coś pomoże wzrost 168 cm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1B08F711-D3F6-4510-B7A9-191CCED3B9E4.jpg (87,2 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3E3864E9-8D2D-4233-98AA-20EDE7A5F074.jpg (142,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A9ADCF26-6668-47E2-A179-BBC63F945002.jpg (206,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0757FC6F-9633-4876-A61D-561719611699.jpg (133,2 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C4BD61A1-1D47-4F32-A836-146956B1B50C.jpg (155,3 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 94E80FC9-692F-468E-92FC-818DA3A862DD.jpg (177,3 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 52BCA32B-5816-45F9-9C0E-CE4701CDB079.jpeg (461,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5EE27BB5-BA2D-415C-83FC-05FC08D611CF.jpg (190,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 224AA4EE-6AA8-4BFE-ACEA-7A7525764538.jpeg (125,0 KB, 65 załadowań)
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 10:16   #2935
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Inka, rozważałabym miedzy FG, DC i D.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 10:43   #2936
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89150273]Inka, rozważałabym miedzy FG, DC i D.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Dzięki wielkie!

Cytat:
Napisane przez _hiver_ Pokaż wiadomość
Piszesz o Kibbe czyli sylwetce czy typie kolorystycznym?
W typologii Kibbe ważny jest wzrost.
Pisałam bardziej o Kibbe, natomiast dodałam też zdjęcia twarzy w związku z tym, iż na stronie z którą się zapoznawałam (https://olgabrylinska.com/typologia-kibbe) wyszczególnione były informację na temt 'cech charakterystycznych twarzy'.

Jeżeli chodzi o typy kolorystyczne to też zawsze chętnie bym się dowiedziała (ale nie wiem czy po zdjęciach będzie to takie łatwe do określenia?), bo zupełnie na oko dopasowywuje kolory. Oryginalnie posiadam ciemny kolor włosów, aktualnie farbowana blondynka. Najlepiej czuje się w kolorach takich jak czarny, biały, brązowy/beżowy, czerwony. Na niżej wrzuconych zdjęciach takie też kolory najczęściej występują. Jeżeli chodzi o makijaż to posiadam stosunkowo jasną karnację stąd szukam najjaśniejszych podkładów. W przypadku makijażu oczu raczej ciemne kolory, czarny, ciemny brąz, średni brąz. Usta najczęściej w kolorze nude.
Jakbyście dziewczyny coś z tego mogły wywnioskować to byłoby super, jak nie to tak czy siak dzięki za pomoc we wskazaniu możliwych typów Kibbe
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 11:06   #2937
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
Hej, dzięki! Mogłam dodać max 10 załączników, natomiast mogę dorzucić jeszcze takie, jeżeli to coś pomoże wzrost 168 cm.
A jak wyglądasz w czymś mniej casualowym, sportowym? W sukience?
Nie widzę raczej ostrości i bardzo długich linii pionowych typu dramatic.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie!


Pisałam bardziej o Kibbe, natomiast dodałam też zdjęcia twarzy w związku z tym, iż na stronie z którą się zapoznawałam (https://olgabrylinska.com/typologia-kibbe) wyszczególnione były informację na temt 'cech charakterystycznych twarzy'.

Jeżeli chodzi o typy kolorystyczne to też zawsze chętnie bym się dowiedziała (ale nie wiem czy po zdjęciach będzie to takie łatwe do określenia?), bo zupełnie na oko dopasowywuje kolory. Oryginalnie posiadam ciemny kolor włosów, aktualnie farbowana blondynka. Najlepiej czuje się w kolorach takich jak czarny, biały, brązowy/beżowy, czerwony. Na niżej wrzuconych zdjęciach takie też kolory najczęściej występują. Jeżeli chodzi o makijaż to posiadam stosunkowo jasną karnację stąd szukam najjaśniejszych podkładów. W przypadku makijażu oczu raczej ciemne kolory, czarny, ciemny brąz, średni brąz. Usta najczęściej w kolorze nude.
Jakbyście dziewczyny coś z tego mogły wywnioskować to byłoby super, jak nie to tak czy siak dzięki za pomoc we wskazaniu możliwych typów Kibbe
Kolorystykę zaczyna się od ustalenia typu ciepłego/ zimnego, np. czy lepiej pasuje beż/brąz czy biały/ szary, potem czy kolory intensywne/zgaszone i jasne/ ciemne.
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021


Edytowane przez _hiver_
Czas edycji: 2022-03-14 o 11:08
_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 14:14   #2938
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez _hiver_ Pokaż wiadomość
O jakiej fryzurze z lat 00 piszesz? Bo nie mogę sobie tego wyobrazić

Ostatnio analizuję ethereale ( Kibbe FN) i mam królewski yang (fasony, materiały, dodatki), gwiezdny (kolory- deep winter), bezkresny (zamsz, frędzle, wzory etno typu azteckie i skandynawskie, biżuteria, ale ciepła kolorystyka nie). Nie wiem, czy to ma sens
Myślę, że Chimay chodzi o mocno cieniowanie, które było bardzo mocno popularne w latach 00. W zalinkowanym artykule taki typ fryzury prezentuje np. Hilary Duff, Christina Aguilera i Ashley Simpson. 15-20 lat temu ciężko było ściąć włosy na prosto, bo wszyscy fryzjerzy lecieli z dzikim cieniowaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edit: zapomniałam wkleić linka
https://www.cosmopolitan.com/style-b...ck-hairstyles/

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2022-03-14 o 15:08
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 15:35   #2939
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Myślę, że Chimay chodzi o mocno cieniowanie, które było bardzo mocno popularne w latach 00. W zalinkowanym artykule taki typ fryzury prezentuje np. Hilary Duff, Christina Aguilera i Ashley Simpson. 15-20 lat temu ciężko było ściąć włosy na prosto, bo wszyscy fryzjerzy lecieli z dzikim cieniowaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edit: zapomniałam wkleić linka
https://www.cosmopolitan.com/style-b...ck-hairstyles/
Aaa, ok, chodziło o to cieniowanie, teraz kojarzę te fryzury, dzięki
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021

_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 15:38   #2940
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez _hiver_ Pokaż wiadomość

Ostatnio analizuję ethereale ( Kibbe FN) i mam królewski yang (fasony, materiały, dodatki), gwiezdny (kolory- deep winter), bezkresny (zamsz, frędzle, wzory etno typu azteckie i skandynawskie, biżuteria, ale ciepła kolorystyka nie). Nie wiem, czy to ma sens
Jak najbardziej ma. Na tym polega właśnie zaleta systemu Olgi, że bierze pod uwagę różne indywidualne aspekty każdej osoby, a jednocześnie wiąże je z konkretnymi stylistykami. Bo Kibbe tego nie uwzględnia, wg niego każde ID może nosić każdy styl, z czym ja się nie zgadzam. Choćby nie wiem co, nie będę dobrze wyglądać w cottage core, bo ten styl w systemie Olgi to wypadkowa chyba Słowiańskiego i chyba Świetlistego, a ja ich nie mam. A według Kibbe to jak pokombinuję, to mogę się nosić na pasterkę.


Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
Hej, dzięki! Mogłam dodać max 10 załączników, natomiast mogę dorzucić jeszcze takie, jeżeli to coś pomoże wzrost 168 cm.
Te zdjęcia nie nadają się do analizy, nie widać sylwetki w naturalnym ustawieniu i pod naturalnym kątem.


Cytat:
Napisane przez _hiver_ Pokaż wiadomość
Kolorystykę zaczyna się od ustalenia typu ciepłego/ zimnego, np. czy lepiej pasuje beż/brąz czy biały/ szary, potem czy kolory intensywne/zgaszone i jasne/ ciemne.
Z tym ciepłym i zimnym to różnie bywa, ja tego do dziś nie potrafię na pewno ustalić. Zwłaszcza że większość typów jest mieszana (co prawda z przewagą ciepła albo zimna, ale jednak z powodzeniem może zapożyczać kolory od swojej cieplejszej lub chłodniejszej siostry). Czasem inne parametry wybijają się na pierwszy plan.


Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Myślę, że Chimay chodzi o mocno cieniowanie, które było bardzo mocno popularne w latach 00. W zalinkowanym artykule taki typ fryzury prezentuje np. Hilary Duff, Christina Aguilera i Ashley Simpson. 15-20 lat temu ciężko było ściąć włosy na prosto, bo wszyscy fryzjerzy lecieli z dzikim cieniowaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edit: zapomniałam wkleić linka
https://www.cosmopolitan.com/style-b...ck-hairstyles/

Coś w stym stylu, jak na dole.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szczur2.jpg (109,6 KB, 93 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-17 16:46:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.