Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-03-14, 22:44   #4111
Witulka32
Raczkowanie
 
Avatar Witulka32
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 227
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Julka jutro ma sprawe rozwodowa
.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona od 09.2016
Listopadowa Córka 2017
Majowy Synek 2021

11lat na wizażu
dawniej Wanilka5 i tylko 17 060 postów
Witulka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 07:22   #4112
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Co do tego że Laura i Karol mogliby znać się wcześniej - oczywiście nie wierzę w to w ich przypadku, ale np w hotelu paradise była sytuacja że do programu wzięli dziewczynę i faceta, którzy byli parą już ładnych parę lat, ludzie mieli jakieś screeny gdzie jego mama komentowała jej zdjęcia, pełno było o ich związku w komentarzach i jakoś sprawa ucichła więc wszystko jest możliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 09:41   #4113
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 09:50   #4114
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

W HP chodzi o dobieranie się w pary i intrygi z tym związane więc raczej się wyklucza, bo w takim wypadku wiadomo że można stworzyć pewna parę i mieć pewność że można na sobie polegać. Szczególnie że oni udawali że się znają tylko z widzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 10:23   #4115
Witulka32
Raczkowanie
 
Avatar Witulka32
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 227
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

A wersji z Orleanu byla para ktoras kiedys sie spotkali na imprezie u kumpla dziewczyny.
Niestety sie rozstali ale z rok poltorej byli razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona od 09.2016
Listopadowa Córka 2017
Majowy Synek 2021

11lat na wizażu
dawniej Wanilka5 i tylko 17 060 postów
Witulka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 10:36   #4116
paziiiak
Raczkowanie
 
Avatar paziiiak
 
Zarejestrowany: 2022-01
Lokalizacja: Ulnowo
Wiadomości: 169
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Damn.... Jakie to wszystko jest oszukane xD Niby człowieka nie powinno to dziwić, ale jednak dziwi i to mocno jak się czyta na jaką skalę to wszystko jest przekłamane.
__________________
Doświadczenie młodości jest cenniejsze niż srebro...
paziiiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 10:59   #4117
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Kaśka z Pawłem też mogli się wcześniej widywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-15, 11:31   #4118
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dokładnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 12:32   #4119
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 18:30   #4120
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Co do tego że Laura i Karol mogliby znać się wcześniej - oczywiście nie wierzę w to w ich przypadku, ale np w hotelu paradise była sytuacja że do programu wzięli dziewczynę i faceta, którzy byli parą już ładnych parę lat, ludzie mieli jakieś screeny gdzie jego mama komentowała jej zdjęcia, pełno było o ich związku w komentarzach i jakoś sprawa ucichła więc wszystko jest możliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze przed rozpoczęciem tej edycji HP z tą para, było to wiadomo, pamietam jedna laska z tego programu z Rozenkową pisała że bedą jaja jak będą udawac ze sie nie znają a są razem jakiś czas. Wiec widzicie, takich rzeczy nie da sie ukryć, na bank równie życzliwi by sie znaleźli jakcyś znajomi Karola czy Laury żeby poinformowali o tym. I po tej aferze akurat wyleciał chłopak odpowiedzialny za casting z HP, bo ponoć on o tym też wiedział....
I nigdy nie uwierzę że Iga nie robi żadnych problemów z rozwodem, Julka miała dziś rozprawę z Tomkiem, a była w póżniejszej edycji. Takze covid covidem ale tam nie tylko z tego powodu są opóźnienia

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2022-03-15 o 18:35
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 19:57   #4121
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Jeszcze przed rozpoczęciem tej edycji HP z tą para, było to wiadomo, pamietam jedna laska z tego programu z Rozenkową pisała że bedą jaja jak będą udawac ze sie nie znają a są razem jakiś czas. Wiec widzicie, takich rzeczy nie da sie ukryć, na bank równie życzliwi by sie znaleźli jakcyś znajomi Karola czy Laury żeby poinformowali o tym. I po tej aferze akurat wyleciał chłopak odpowiedzialny za casting z HP, bo ponoć on o tym też wiedział....
I nigdy nie uwierzę że Iga nie robi żadnych problemów z rozwodem, Julka miała dziś rozprawę z Tomkiem, a była w póżniejszej edycji. Takze covid covidem ale tam nie tylko z tego powodu są opóźnienia
Tez bym się nie zdziwiła, gdyby Iga przed sądem wypaplała, że są z programu i że ona nadal widzi dla nich szanse :P
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-15, 20:44   #4122
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Piotr kompletnie nie mój typ z urody (a niby blisko, ale jakoś...) i energii, ale wydaje się być bardzo sympatyczny. Taki tylko może zyskać. Sama nie wiem co sądzić o ich szansach.

Dorota "nazwisko męża to branie małżeństwa na poważnie". Hmm. Takie że tak powiem tradycyjne podejście, troszkę naiwne i dla mnie na wyrost. Szczerze to bym ewentualnie zmieniła później, a nie w ramach eksperymentu. Co sądzę o niej? Miła, ale prosta. Może się zgrają...

Montaż chyba sugeruje, że sposobem na przetrwanie związku Kamila i Agnieszki będzie wspólne walenie kielonów.

Trzecia para ma szczerą, bez dorabiania ideologii motywację i pod tym względem mogą być dobrze zgrani. Jeżeli jeszcze się zgra fizyczność, to może... Oboje żyją normalnym, przyziemnym życiem i marzeniami. Widzę szansę tak na bardzo pierwszy rzut oka.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-03-15 o 21:13
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 21:14   #4123
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 21:20   #4124
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ania wróbel chyba też brała nazwisko Grześka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 21:27   #4125
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Lepiej się z tym braniem wstrzymać. No chyba, że nawet dowodu osobistego do czasu rozwodu nie zdążą wyrobić.

Na pierwszym weseli popłynęli - dosłownie. Lubię się zabawić. Lubię się napić nieraz też, ale powiem Wam, że ślub=pierwsza randka i podchmielenie się to rzadko dobra kombinacja. To trochę taka chemia napędzana procentami.

Patrycja... podoba mi się. Fajna babeczka. Najbardziej ze wszystkich.

Czemu Adamowi nikt nie towarzyszy? Przykre. W sensie w przygotowaniach. On może tylko zyskać: rodzinę Patrycji, bo na pierwszy rzut oka bardzo kochający się ludzie. Nawet nazbyt szczera babcia.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-03-15 o 21:39
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 06:27   #4126
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 07:21   #4127
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
O tak. Słuszne spostrzeżenia. Oby u Adama to tylko kwestia terminów. Natomiast ogólnie dość pozytywne fluidy szczególnie od niej czuję. Tylko kwestia, czy to, co deklarują zgadza się z tym, co będą chcieli realizować plus oczywiście czy się sobie spodobają.

Adam niby przystojny, ale taką zimną urodą. Trochę za szczupły. Kilka kilogramów więcej i nie miałby takich ostrych rysów. Mam wrażenie, że swoje przeszedł w życiu. Mama ostra sztuka. Synowa może mieć z nią zarówno bardzo dobrze, jak i...

Odniosław wrażenie, że Piotr się Dorocie nie spodobał z pierwszego wejrzenia, ale stara się to maskować. Zobaczymy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 09:30   #4128
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Dla mnie Patrycja to też ostra sztuka. Z trzech dziewczyn chyba ona jest najładniejsza, kobieca figura, włosy. Ciężko ocenić, każda jest ładna, ale Patrycja ma coś zadziornego w sobie.

Zgadzam się, że mama Adama wygląda na ostrą. Ale pamiętajmy, że życie ją ostro doświadczyło, to też zmienia postać rzeczy. Jednak najbardziej przypomina mi ona słynną mamę Agaty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 10:10   #4129
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

To już chyba tradycja, że jestem zdziwiona jak czytam opinie o atrakcyjności uczestników dla mnie Patrycja jest najmniej atrakcyjna, ma tak jakby coś nie tak z dolną częścią twarzy. Jak ma swobodną minę, nie uśmiecha się, to usta jej sie jakoś wykrzywiają w dół. Wydaje mi się też być najbardziej problematyczną uczestniczką.
Jeśli chodzi o atrakcyjność facetów to mogłabym obiektywnie ocenić tylko ze zdjęć, bo jak poznaje kogoś, gdy już coś mówi, widzę gesty i zachowanie to oceniam atrakcyjność też pod tym względem. Piotr na przykład od razu nie jest dla mnie atrakcyjny, bo jego charakter, styl bycia o tym decydują i już nie umiem popatrzeć obiektywnie na jego wygląd
I jeszcze strasznie dziwnie mi sie patrzy na Dorotę i Piotra. Wyglądają jak taka dziewczynka z podstarzałym panem, który na nią leci taki vibe. Mimo że jest między nimi tylko 5 lat różnicy. Ale obiektywnie Piotr wydaje się być w porządku, zobaczymy jak będzie później. Dorota mu się spodobała, ale myśle że jej Piotr już nie za bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-16, 11:50   #4130
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
To już chyba tradycja, że jestem zdziwiona jak czytam opinie o atrakcyjności uczestników dla mnie Patrycja jest najmniej atrakcyjna, ma tak jakby coś nie tak z dolną częścią twarzy. Jak ma swobodną minę, nie uśmiecha się, to usta jej sie jakoś wykrzywiają w dół. Wydaje mi się też być najbardziej problematyczną uczestniczką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jestem zdziwiona komentarzami na temat Patrycji. Może zabrzmi to niepoprawnie, ale jak dla mnie jest trochę zbyt pulchna. Poza tym w tej edycji w ogóle nie ma osób jakoś bardzo atrakcyjnych, czy też nieatrakcyjnych. Wszyscy raczej przeciętni.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 12:01   #4131
Didalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 134
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
To już chyba tradycja, że jestem zdziwiona jak czytam opinie o atrakcyjności uczestników dla mnie Patrycja jest najmniej atrakcyjna, ma tak jakby coś nie tak z dolną częścią twarzy. Jak ma swobodną minę, nie uśmiecha się, to usta jej sie jakoś wykrzywiają w dół. Wydaje mi się też być najbardziej problematyczną uczestniczką.
Jeśli chodzi o atrakcyjność facetów to mogłabym obiektywnie ocenić tylko ze zdjęć, bo jak poznaje kogoś, gdy już coś mówi, widzę gesty i zachowanie to oceniam atrakcyjność też pod tym względem. Piotr na przykład od razu nie jest dla mnie atrakcyjny, bo jego charakter, styl bycia o tym decydują i już nie umiem popatrzeć obiektywnie na jego wygląd
I jeszcze strasznie dziwnie mi sie patrzy na Dorotę i Piotra. Wyglądają jak taka dziewczynka z podstarzałym panem, który na nią leci taki vibe. Mimo że jest między nimi tylko 5 lat różnicy. Ale obiektywnie Piotr wydaje się być w porządku, zobaczymy jak będzie później. Dorota mu się spodobała, ale myśle że jej Piotr już nie za bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Akurat jak zobaczylam Patrycje to sobie pomyslalam, ale sliczna dziewczyna. Piekny kolor oczu. Zgadzam sie z uwaga na temat dolnej czesci twarzy, wydaje mi sie, ze ma wada zgryzu powoduje przekrzywienie przy mowieniu. Zreszta Dorota ma dosc mocno cofnieta szczeke, co tez odbiera uroku.

Ogolnie z facetow tylko Adam, ma bardzo ladna strukture twarzy. Troche za chudy, ale jak przytyje to straci na twarzy. Przykro bylo patrzec, ze tylko 3 gosci na slubie z czego obowiazkowy swiadek. Dla mnie to bylaby red flag jesli facet nie ma zadnych znajomych. Mozna nie miec super wielkiego grona, ale 3 osoby? Dziwaczne.
Didalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 12:54   #4132
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Też jestem zdziwiona komentarzami na temat Patrycji. Może zabrzmi to niepoprawnie, ale jak dla mnie jest trochę zbyt pulchna. Poza tym w tej edycji w ogóle nie ma osób jakoś bardzo atrakcyjnych, czy też nieatrakcyjnych. Wszyscy raczej przeciętni.
To w której edycji byli Ci atrakcyjni? Dla mnie ta edycja jest pod tym względem najlepsza. Wcześniej byli przeciętni. Asia, Agnieszka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 12:58   #4133
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 12:59   #4134
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Didalia Pokaż wiadomość
Akurat jak zobaczylam Patrycje to sobie pomyslalam, ale sliczna dziewczyna. Piekny kolor oczu. Zgadzam sie z uwaga na temat dolnej czesci twarzy, wydaje mi sie, ze ma wada zgryzu powoduje przekrzywienie przy mowieniu. Zreszta Dorota ma dosc mocno cofnieta szczeke, co tez odbiera uroku.

Ogolnie z facetow tylko Adam, ma bardzo ladna strukture twarzy. Troche za chudy, ale jak przytyje to straci na twarzy. Przykro bylo patrzec, ze tylko 3 gosci na slubie z czego obowiazkowy swiadek. Dla mnie to bylaby red flag jesli facet nie ma zadnych znajomych. Mozna nie miec super wielkiego grona, ale 3 osoby? Dziwaczne.
Adam przypomina mi jednego polskiego aktora, uchodzącego za bardzo przystojnego. Ma taką samą budowę twarzoczaszki i tak samo mało tkanki tłuszczowej. Chodzi mi o mecenasa Dareczka z Na wspólnej, zaraz wam go wygoogluję:
https://popularneseriale.pl/wp-conte...zekdfvdrge.png
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 13:07   #4135
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Przypomina go, ale tylko z głosu

Nie mniej jednak Mikołajczak ma to coś w sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 13:23   #4136
Didalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 134
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Adam przypomina mi jednego polskiego aktora, uchodzącego za bardzo przystojnego. Ma taką samą budowę twarzoczaszki i tak samo mało tkanki tłuszczowej. Chodzi mi o mecenasa Dareczka z Na wspólnej, zaraz wam go wygoogluję:
https://popularneseriale.pl/wp-conte...zekdfvdrge.png
Rzeczywiscie troche podobny.
Didalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 14:45   #4137
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Adam ma piękne oczy. Jakby przybyły pare kilo to byłby bardzo atrakcyjny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 14:53   #4138
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Też jestem zdziwiona komentarzami na temat Patrycji. Może zabrzmi to niepoprawnie, ale jak dla mnie jest trochę zbyt pulchna. Poza tym w tej edycji w ogóle nie ma osób jakoś bardzo atrakcyjnych, czy też nieatrakcyjnych. Wszyscy raczej przeciętni.
Ona się wydaje pulchna chyba głównie przez tą twarz - ma ją po prostu... dużą. Generalnie nie jest 'bad looking', ale również nie uznałam jej przy pierwszym, czy drugim spojrzeniu za szczególnie atrakcyjną. Jej siostra już bardziej. Natomiast wydaje mi się być bardzo fajna - po prostu od razu zapałałam do niej sympatią.

I teraz pytanie - czy Adamowi się podświadomie będą podobać kobiety w typie jego matki (szczupłe twarze, ostrzejsze rysy), czy wręcz przeciwnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 15:09   #4139
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
To w której edycji byli Ci atrakcyjni? Dla mnie ta edycja jest pod tym względem najlepsza. Wcześniej byli przeciętni. Asia, Agnieszka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No np. z kobiet to Oliwia, Natalia, Anita. Ale w sumie nie ma co o tym dyskutować, każdy ma inny gust.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 15:10   #4140
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ona się wydaje pulchna chyba głównie przez tą twarz - ma ją po prostu... dużą. Generalnie nie jest 'bad looking', ale również nie uznałam jej przy pierwszym, czy drugim spojrzeniu za szczególnie atrakcyjną. Jej siostra już bardziej. Natomiast wydaje mi się być bardzo fajna - po prostu od razu zapałałam do niej sympatią.

I teraz pytanie - czy Adamowi się podświadomie będą podobać kobiety w typie jego matki (szczupłe twarze, ostrzejsze rysy), czy wręcz przeciwnie.
Jej siostra jest dużo bardziej pyzata, i mniej atrakcyjna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.