Nie chcę młodszego chłopaka, czy to takie dziwne? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-03-15, 23:02   #61
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Nie chcę młodszego chłopaka, czy to takie dziwne?

Cytat:
Napisane przez Didalia Pokaż wiadomość
Znam takie przypadki i to wiecej niz 1. Zazwyczaj sprawa sie rypie na pierwszych wspolnych wakacjach jak sie siedzi razem na lotnisku i zaczyna sie "pokaz zdjecie z paszportu". Niezly agent tej Twojej babci ze az do slubu wytrwal.

Ja sie nie tyle odmladzalam, co nie starzalam. Jak ktos mnie poznal w wieku 31 lat to mialam tyle lat podejrzanie dlugo
Babcia ma już 88 lat, ta jej kuzynka podobnie. W tamtych czasach chyba łatwiej było parę spraw ukryć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-16, 07:19   #62
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Nie chcę młodszego chłopaka, czy to takie dziwne?

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
O, mam podobnie. Pięć lat róznicy, ja w tym roku kończę 39
I w sumie jedyna różnica, jaką zauważam między mną a moim facetem, to właśnie wspomnienia z dzieciństwa, ja pamiętam 1989, on był wtedy w pieluchach, podczas zamachu na WTC byłam w klasie maturalnej, on w gimnazjum etc. Ale to nie problem, tylko ciekawy temat do rozmów między nami

Ja jak zaczynam podstawówkę, to mój partner studia… i faktycznie dziecinstwo się nieco różni, pamięta inne zabawki, reklamy…


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-16, 07:53   #63
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Nie chcę młodszego chłopaka, czy to takie dziwne?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ja jak zaczynam podstawówkę, to mój partner studia… i faktycznie dziecinstwo się nieco różni, pamięta inne zabawki, reklamy…


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mój mąż jest 3 lata młodszy i np. Nie pamięta tych akcji z Przygarnij Kropka

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 16:16   #64
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Nie chcę młodszego chłopaka, czy to takie dziwne?

Cytat:
Napisane przez Julie097 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie nic dziwnego. Kobieta woli starszego faceta, który będzie myslal powaznie o przyszłości i stabilizacji. Kilka lat roznicy między kobieta a młodszym mężczyzna to nieraz przepaść
Ale też nie generalizuj. Ty wolisz, autorka woli, wiele kobiet woli, ale pisząc "kobieta woli" generalizujesz tak jakby wszystkie kobiety wolały starszych.
Ja jako młoda dziewczyna wolałam jeszcze młodszych, by był układ partnerski. Mężczyźnie łatwiej jest dominować, a różnica wieku miała to wyrównywać. Zawsze oczekiwałam od chłopaka szacunku, ale nie dominowałam. A jako dojrzała kobieta nadal wolałam młodszych dodatkowo ceniąc sobie ich młodzieńczy wigor, no i lubiłam mieć w łóżku obok siebie młode ciało. Sama czułam się młodziej dzięki temu. Atrakcyjniej, taki młody chłopak utwierdza kobietę w przekonaniu, że mimo swoich lat jest atrakcyjna. Wiedziałam, że związek czy nawet przelotny romans ze mną zostanie przez takiego chłopaka zapamiętany i że dojrzeje dzięki temu.
Z obecnym narzeczonym jest inaczej, bo mimo że on jest ode mnie o 20 lat młodszy, podziwiam w nim nie młodzieńczość, a to jak dojrzała jest jego miłość do mnie. Zwykle związki z młodymi mnie odmładzały, ale w tym związku tego nie czuję - w tym związku to narzeczony przyjął mój punkt widzenia i mentalnie jest bliższy mojemu wiekowi. Może w tym tkwił szkopuł, dlaczego poprzednie związki się nie udały?

Edytowane przez 67eve
Czas edycji: 2022-03-17 o 16:20
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 11:01   #65
AnnEllenRanon
Przyczajenie
 
Avatar AnnEllenRanon
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 19
Dot.: Nie chcę młodszego chłopaka, czy to takie dziwne?

A widzisz, jak ja mowie ze chce mlodszego to sa w szoku😂 ja uwazam, ze kazdy na swoj gust. Mi ze wzglefu na charakter mlodszy pasuje bo ja jesten dyrygentem a starszy sie nie da urobic w ten detal i chce decydowac. Wiec to zalezy od preferencji. A wogole nie wiem dlaczego ktos Ci mowi i za Ciebie chce decydowac- kazdy jest inny. Niech zajmą sie swoim zyciem.
__________________
Podróżuj. Żyj. Spełniaj marzenia!
AnnEllenRanon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 11:18   #66
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Nie chcę młodszego chłopaka, czy to takie dziwne?

Cytat:
Napisane przez AnnEllenRanon Pokaż wiadomość
A widzisz, jak ja mowie ze chce mlodszego to sa w szoku😂 ja uwazam, ze kazdy na swoj gust. Mi ze wzglefu na charakter mlodszy pasuje bo ja jesten dyrygentem a starszy sie nie da urobic w ten detal i chce decydowac. Wiec to zalezy od preferencji. A wogole nie wiem dlaczego ktos Ci mowi i za Ciebie chce decydowac- kazdy jest inny. Niech zajmą sie swoim zyciem.
Że młodszy da się urobić, a starszy nie?
Przecież to zależy od charakteru, a nie wieku.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 13:13   #67
AnnEllenRanon
Przyczajenie
 
Avatar AnnEllenRanon
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 19
Dot.: Nie chcę młodszego chłopaka, czy to takie dziwne?

Oczywiście, są i starsi co dadzą się urobić ale dla mnie wtedy są niemęscy i tyle Jeszcze zależy co rozumiemy przez urobić. Generalnie z wiekiem powinno się nabywac pewnych cech,ale jak się ich nie nabędzie to i facet po 40 może się zachwoywać jak 15 latek.
Niemniej nie wiem dlaczego wyśmiewasz rozmówcę, czyż każdy nie ma prawa do swojego zdania i opinii innej niż Twoja? Traktuj ludzi z szacunkiem bo odwróci się to przeciwko Tobie.
__________________
Podróżuj. Żyj. Spełniaj marzenia!
AnnEllenRanon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-19, 13:34   #68
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Nie chcę młodszego chłopaka, czy to takie dziwne?

Cytat:
Napisane przez AnnEllenRanon Pokaż wiadomość
Oczywiście, są i starsi co dadzą się urobić ale dla mnie wtedy są niemęscy i tyle Jeszcze zależy co rozumiemy przez urobić. Generalnie z wiekiem powinno się nabywac pewnych cech,ale jak się ich nie nabędzie to i facet po 40 może się zachwoywać jak 15 latek.
Niemniej nie wiem dlaczego wyśmiewasz rozmówcę, czyż każdy nie ma prawa do swojego zdania i opinii innej niż Twoja? Traktuj ludzi z szacunkiem bo odwróci się to przeciwko Tobie.
Nie wysmiałam Ciebie, może nieumiejętnie używam emotikonek, trochę bez zastanowienia.Jeśli cię uraziłam, to przepraszam

Faktycznie z wiekiem robimy się trochę cwańsi i nie dajemy tak sobą manipulować, bo jesteśmy bardziej doświadczeni i mniej naiwni? Czy to miałaś na myśli?
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 13:43   #69
AnnEllenRanon
Przyczajenie
 
Avatar AnnEllenRanon
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 19
Dot.: Nie chcę młodszego chłopaka, czy to takie dziwne?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Nie wysmiałam Ciebie, może nieumiejętnie używam emotikonek, trochę bez zastanowienia.Jeśli cię uraziłam, to przepraszam

Faktycznie z wiekiem robimy się trochę cwańsi i nie dajemy tak sobą manipulować, bo jesteśmy bardziej doświadczeni i mniej naiwni? Czy to miałaś na myśli?
W porządku, bo tak to odebrałam.

To jest długi temat w moim odczuciu,bo zależy od czasów. Myślę,że na pewno młodsi mężczyzni w pewnym sensie inaczej podchodzą do życia niż starsi. Pamiętam swoje doświadczenia wcześniejsze i obecne np. facet po 30 dzisiaj wygląda fatalnie i większość kobiet ma podobną opinię. Zawsze zdarzy się wyjątek od reguły ale głownie tak to wygląda a z kolei kiedyś młodzi faceci byli bardziej zadbani a dzisiaj wszyscy wyglądają tak samo i mają rękę przyklejoną do telefonu. Na pewno jest rożnica między 25 latkiem a 35 latkiem i to znacząca. Oczywiście mężczyzna 25 lat moze byc uparty tak,że nie będzie się dało z nim nawet porozmawiać,ale z reguły 30 latkowie mają określoną wizję i dlatego jest im ciężej się ustatkować. Wtedy zazwyczaj łatwiej z młodszym się dogadać, on jest bardziej nastawiony na uczucia. Oczywiście to nie jest regułą. Jak mi napiszesz - ale młodzi to też mogą myśleć "jak nie ta to inna" i znowu zależy o jakim środowisku rozmawiamy. Bo jeżeli chodzi o disco itd to będziesz miała rację Tak jak mowilam jest duzo aspektów w tym temacie a jeszcze dojdzie temat czasów/środowiska/środowiska koleżeńskiego i wychowania to się robi na 100 stron rozmowa
__________________
Podróżuj. Żyj. Spełniaj marzenia!

Edytowane przez AnnEllenRanon
Czas edycji: 2022-03-19 o 13:46
AnnEllenRanon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 00:33   #70
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nie chcę młodszego chłopaka, czy to takie dziwne?

Jeśli lubisz starszych, to tego nie zmieniaj. Nic na siłę. Mnie nawet pół roku różnicy przeszkadzało Od razu takiego faceta traktuję jak młodszego brata. Może dlatego, że zawsze chciałam, a nie mam młodszego rodzeństwa
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 12:50   #71
daryu
Raczkowanie
 
Avatar daryu
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 128
Dot.: Nie chcę młodszego chłopaka, czy to takie dziwne?

No cóż... W końcu każdy żyje swoim życiem i powinien szukać kogoś kto mu najbardziej leży, no nie?
daryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-22, 12:59   #72
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 390
Dot.: Nie chcę młodszego chłopaka, czy to takie dziwne?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Jeśli lubisz starszych, to tego nie zmieniaj. Nic na siłę. Mnie nawet pół roku różnicy przeszkadzało Od razu takiego faceta traktuję jak młodszego brata. Może dlatego, że zawsze chciałam, a nie mam młodszego rodzeństwa
No, coś w tym jest Co do "lubisz starszych" - nie, że starszy od razu 8 czy 12 lat, jak kilka dziewczyn tu pisało o swoich doświadczeniach. Najbardziej podobają mi się związki tak do roku, dwóch różnicy, lub równolatków. Mimo że np. moja babcia była starsza od dziadka kilka lat. Ale ja zawsze lubiłam mieć swoje zdanie i przekonania

Edytowane przez morning_coffee
Czas edycji: 2022-03-22 o 13:02
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-22 13:59:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.