Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-03-18, 14:20   #4561
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Mari nie dowiem się, bo miał zabieg łączony bioptron, akupunktura, laser. Był naświetlany tymi rzeczami półtorej godziny na 4 rany. Opuchlizna stópki była taka, że zaczynał się sączyć płyn ze skóry, nie dawało się tego rozmasować prawie dwa tygodnie i dosłownie po wyspaniu się (wieczorem wrocilismy z kliniki), stopa normalna. Do tego mamy kochanego fizjo, który bierze od nas 20zł za zabieg... Jeszcze dał dla niego paczkę Atraumatu za kilkadziesiat zlotych. Jeżdżę do niego ze swoimi owczarkami już 10 lat i zawsze mi mówi, że przywożę beznadziejne przypadki, ale ja sobie takie wyszukuje Na łatwe psy jest zawsze kolejka chętnych.

Ja się dobudzam, znowu w ramach "higieny dnia" zasiedziałam się prawie do 3 Teraz jest 14, a ja tempo patrzę przed siebie.

Ava mega ten trend! Pamietam, że nosiłam się tak w latach 90. Musze koniecznie kupić te skarpety, bo noszę obecnie sportowe frottte z dwoma paskami ze sneakersami za kostkę na modłę lat 80, ale to jest bardziej wow. Mam kolarki, z którymi będzie idealnie. Płaszcz do tego wygląda 10/10. Nie wpadłam na to, żeby suszkać po slouchy. U nas ich nie ma, ale znalazłam sporo na Amazon i Aliexpress.
Jak wykopiesz coś tak świetnego z mody vintage, to jestem pierwsza przebierająca nóżkami, żeby na to popatrzeć i wcielać w życie

U nas są takie celebrytki, którym peron odjechał, co uważają, że Putin nie istnieje, a Ukraina atakuje sama siebie To te same od spisków w pandemii, które zaczęły zajmować się energią

U mnie duże zmiany w życiu, o których niestety nie mogę publicznie jeszcze napisać na forum. Wyjdzie mi to koniec końców na dobre, ale teraz muszę po prostu przeformatować sporo nawyków i zając się własnym ogródkiem.

Opuszcza mnie po 20 latach zakupoholizm, który regularnie wpędzał w długi od przynajmniej 10 lat. Nie w sposób magiczny, bo dużo pracy własnej od tej na terapii kilka lat temu (wcale zreszta nie dotyczacej zakupów), przez tę, którą wymusiła pandemia, gdy lepiej poznaliśmy samych siebie, do tej na wizażu z systemami Kibbe i Olgi, dwóch latach przymiarek. Przejrzałam w dwa dni calutkie LPP - nic. Na-Kd - parę rzeczy mogłabym przymierzyć, gdyby były w okolicy. Inditex - kilka rzeczy pomacam, bo mam bardzo mało letniej garderoby, a to czas, kiedy przebieramy się i kilka razy dziennie. Mango - nic, H&M też nic poza ewentualnie tą torbą zakupową. Kosmetyki... trądzik zaleczony hormonami i zabiegami. Co zabieg przebarwienia jaśniejsze. Na co dzień mam na zmianę 3 kremy, bo akurat są w domu i są dobre - do zużycia, były w %. Pozabiegowy COSRX, SPF, adapalen na noc. Więcej nie potrzebuję. Nie kupuję już kolejnych, które "zadziałają, będą lepsze", bo wszystko działa. Przy zabiegach Dermapen pielęgnacja wystarcza naprawdę minimalistyczna.
Kupowałam masę rzeczy do domu np na Westwingu... który to dziś wydaje mi się jarmarczny. Da się coś pewnie wykopać, np mają piękną pufę, której pożądam od kilku lat, ale żeby mieć paryskie mieszkanie jak z Elle Decoration, zostają komisy i targi starych mebli z Zachodniej Europy oraz kontakt do stolarza artysty, który zrobi z nich np szafkę pod umywalkę. Sama doskonale widzę, że mój najlepszy mebel przyjechał na ciężąrówce z jakiegoś targu w Szwecji... I jeśli będę się kiedyś urządzać, to w rzeczy vintage. Mam na oku kilka pięknych, starych luster, którym te retro po prostu nie dorównują.

Także czuję się trochę jak alkoholik, który pewnego dnia zauważył, że przestał pić, poszedł do sklepu, nie miał na nic ochoty i wyszedł z paczką chipsów

Pamietacie? Piękne zagranie na sentymentach:
https://www.sinsay.com/pl/pl/5890m-mlc/zabawka-3e-si
https://www.sinsay.com/pl/pl/5894m-mlc/zabawka-9e-si
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-18, 21:33   #4562
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja takich paletek nie miałam, ale znajome chłopaczyska to mieli U mnie królowały Barbie, mebelki, kinderki, klocki i PEGASUS. Do dziś mam kolekcję kinderów z dzieciństwa i już teraz zastanawiam się jak wytłumaczyć przyszłemu potomstwu, że to moje zabawki XD
W powietrzu nieśmiało czuć wiosnę i od kilku dni robię porządki w ogrodzie. Przebiśniegi kwitną od kilku tygodni, w tym tygodniu zakwitły krokusiki i widzę, że narcyzy tworzą już pąki kwiatowe. Nawet porzeczce coś się powaliło i już powoli rozwija liście. Domowe parapety powoli zmieniają się w plantacje warzywne. W tym roku posadziłam imbir - zobaczymy co z tego wyniknie. Nawet w domu robimy porządki i odkurzanie zasyfionych kątów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-18, 21:43   #4563
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Ja takich paletek nie miałam, ale znajome chłopaczyska to mieli U mnie królowały Barbie, mebelki, kinderki, klocki i PEGASUS. Do dziś mam kolekcję kinderów z dzieciństwa i już teraz zastanawiam się jak wytłumaczyć przyszłemu potomstwu, że to moje zabawki XD
W powietrzu nieśmiało czuć wiosnę i od kilku dni robię porządki w ogrodzie. Przebiśniegi kwitną od kilku tygodni, w tym tygodniu zakwitły krokusiki i widzę, że narcyzy tworzą już pąki kwiatowe. Nawet porzeczce coś się powaliło i już powoli rozwija liście. Domowe parapety powoli zmieniają się w plantacje warzywne. W tym roku posadziłam imbir - zobaczymy co z tego wyniknie. Nawet w domu robimy porządki i odkurzanie zasyfionych kątów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mialam padziki, ale i Pegasusa. Nawet dalej go mam, tylko bez padow. A bym sobie zagrała w Mario albo coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-18, 23:06   #4564
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Możesz ściągnąć gry pedasusowe na kompa i odpalić je przez emulator. Z 10 lat temu zrobiłam sobie taką nostalgiczną podróż w czasie. Pół nocy graliśmy w Tank, ale w dorosłym życiu nie mam już takiej cierpliwości do gier, w których ma się tylko 3 życia! No i grą mojego życia są Simsy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-19, 01:12   #4565
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Hello

Witam weekendowo (u nas 30C) i zapraszam na szampanika, otworzylam, zeby troche odreagowac...

Nadal ciezko znosze sytuacje, pojawily sie tez ataki paniki (znowu)

Ava no ja robie dokladnie to samo , jak tylko jest jakas znizka, to biore, nawet jesli jeszcze mam w zapasie Tzn. te rzeczy, ktore na okraglo uzywam i ktore sie nie psuja (np.: kawa, plyny do kapieli, plyny do prania, mydlo, srodki czystosci, etc.)

Ahaha! rowniez odbieram jako osobista porazke fakt, iz nie zdazylam czegos kupic w czasie promocji np. dzis sie wkurzylam, bo wczoraj byla promka w VS na roznego typu stringi i inne majtaski, 8 sztuk za $35 no swietny deal, no ale juz bylo pozno, jak zobaczylam tego emaila o tej ofercie, wiec stwierdzilam, ze jutro (czyli dzisiaj) rano sobie wyszukam i sobie zamowie, ale dzis bylo juz 7 za $35 wiec szybko zamowilam, skoro juz 'stracilam' jedna pare stringow, ( no ale i tak to swietny deal, bo zazwycaj robia 5 za $35, a oryginalna cena za pare stringow to $14.50) Na pocieche dokupilam stanik, rowniez w promocji (ponad $20 tanszy niz w oryginalnej cenie)

PaniR w zeszly weekend odbebnilam moje mikronakluwanie dermapenem (DNA lososia i peptydy), bylam czerwona i luszczylam sie przez pare dni, ale dzis juz pieknie
doszedl olaplex 4 i 7. Uzylam dzis 7 z 6 na mokre wlosy, a jak wyschly to jeszcze odrobine 7 i efekt jest super Dziekuje za polecenie

Kasztanko przeczytalam, ze wyslalas komus 4 zeby a Ty tylko wstalas o 4, zeby cos zrobic No i doczytalam o kradziezy i bardzo wspolczuje hugs!!
Mam nadzieje, ze to chociaz byla jakas glodna, bezdomna osoba (czego i tak to nic nie usprawiedliwia) niz jakis bezczelny zlodziej a na tej kamerce nie widac, kto to zrobil? nie widac twarzy?

Sukienki sliczne

Cinde zazdroszcze wypadu do lasu
Mnie rowniez strasznie szkoda Ukraincow I tez tak sobie myslalam, co by to bylo, gdyby to sie wydarzylo w Polsce??? Ja rodzine bym sciagala, ale nie wszyscy chca jechac (juz pytalam), w dodatku niektorym sie paszporty przeterminowaly ( doprowadzila mnie ta wiadomsc niemal do zawalu) a teraz takie kolejki i trudnosci z wyrobieniem nowych...
Kurde, mam nadzieje,z e ta wojna sie wkoncu skonczy

Super Wasze nowe nabytki

Soso wspolczuje chorobska, dobrze, ze nie covid, mam nadzieje,z e juz lepiej

Finlora witaj i pisz z nami i sie nie pytaj, zawsze to milo jak ktos nowy sie dopisze

Kama Ty lepiej cos pisz, bo mnie stresujesz jak nie piszesz

Efka a ja lubilam grac na nintendo i playstation

milego weekendu

aha, klaczka babci mojego pacjenta sie niedawno ozrebila, widzialam malenka, jest cudowna, wsadze fotke

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2022-03-21 o 00:50
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-19, 06:53   #4566
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign, bezdomna osoba raczej za duzo by nie skorzystala z surowych skladnikow bo to nie sa gotowe do zjedzenia posilki ktore trzeba tylko podgrzac. To normalne surowe skladniki ktore trzeba samemu ugotowac.
I twarz widac srednio, ale po lokalizacji porzuconego pustego pudla i innych smieci wynika ze to sasiadka mieszkajaca dwa budynki dalej sie polasila na moje jedzenie. No coz, przynajmniej dostalam credit note i bede miala dzieki temu jedno pudlo prawie za darmo. Ogolnie jestem z tego rozwiazania dosc zadowolona, moglo byc gorzej.

Jakos przezylam kolejny tydzien.
Znowu przytargalismy do domu tego biednego kota ktorego ostatnio zabieralismy do weta.
Moze za jakis czas nasze wredne kocie dziecko zaakceptuje rodzenstwo?
Trzymajcie kciuki.

Wrzucam screen z insta, komentarze pod postem lokalnego kanalu wiadomosci z info o wojnie w Ukrainie.
Australijczycy tez wydaja sie nie wierzyc w wojne, domyslam sie ze to te 5% spoleczenstwa ktore nie wierzy w covid i za nic w swiecie sie nie zaszczepi chocby mieli przez to stracic zrodlo dochodu

Wrzucam tez screen mojego dzisiejszego zamowienia z Sephory, wzielo mnie na testowanie nowosci, jestem spozniona na ten caly szal wokol Rare Beauty. Tam na dole jeszcze jest ich pedzel do korektora, nie zmiescil sie na ekranie. Mialam 20% znizki i 18% cashback, przy takiej okazji byloby zal nie kupic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C454DF53-DE14-49EC-89F2-EA1C0AF79949.jpg (157,2 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30900DF1-38B7-4FCE-988A-6489854F1786.jpg (64,3 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg D8470B37-499C-477E-A071-D126B93CF128.jpg (80,2 KB, 51 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-19, 09:05   #4567
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Ostatnio jestem zauroczona trendem oldschoolowe adidasy plus grube skarpety --> klik Kupilam wielopak takich skarpet, nawet mam podobny plaszcz, jestem gotowa wyzwolic wewnetrzna Diane.
Mnie również się ten trend bardzo podoba . Widziałam też zakładanie tego typu skarpetek do klapek i też mi się podoba , już nie wspominając o wygodzie... Ostatnie zdanie mnie rozbawiło .

Pani_R, mam nadzieje, ze zmiany na lepsze. Trzymam kciuki

Reign, to niedobrze, że masz ataki paniki. Współczuję Ci! Wiem, że to nie rozwiąże problemu, ale suplementujesz magnez? Wzmocniłabyś tym sobie układ nerwowy. Ogranicz też kawe. Zakupy fajne .

Ja byłam odnawiać paszport tydzień temu, ale nie dlatego, żeby uciekać przed wojną w razie W, ale autentycznie wygasa mi ważność 30 kwietnia w tym roku. Mogłam to zrobić już wcześniej, ale prokrastynacja ma się u mnie dobrze. Stałam 2,5 godziny w kolejce. Pani w okienku i tak powiedziała mi, że chyba urodziłam się pod szczęśliwą gwiazdą, bo dzień wcześniej ludzie stali po 6 godzin

Kasztanko, Bowie patrzy z wyrzutem i miną, która mówi: "matka, co ty robisz"

Marigold, napisz pare słów o sobie .

Mario był fajny, ale moją grą numer 1 był Rayman. Nie wiem czy ktoś kojarzy?

Co u Kamy?

Nie podrażnił mnie ten niacinamide z Paula's Choice. Za wcześnie by cokolwiek więcej powiedzieć. Mieszam go z serum z The Origins. Wczoraj po kąpieli też nałożyłam Olaplex 3.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Rozbawiło mnie to: https://www.facebook.com/simone.mcph...59715673613643

Tak było... przynajmniej jak porównuje siebie z tamtych lat z moją siostrzenicą .

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2022-03-19 o 08:22
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-19, 16:53   #4568
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

jestem, podczytuje...
Dzis zaktywizował mnie wpis pani R o zimowych rzeczach, wyniosłam zimowe kurtki i buty, przyniosłam wiosenne. jeszcze czeka na mnie garderoba...ale to cały dzien roboty, nie dzisiaj Przy okazji odgracilismy kilka półek w kotłowni...tzn troche do wyrzucenia, troche do oddanie, a troche zmieni miejsce i powedruje na strych. jak lew i sto tygrysow walczyłam z tz o suknie balowe mojej mamy i moja slubna
Nie moge czytac o zwierzakach skrzywdzonych, pomagam finansowo naprawde duzo, ale to kropla w morzu potrzeb, na te z ukrainy tez dałam...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-19, 17:06   #4569
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde świetne Symbole dorosłości musiały być - Marlboro i wódka z sokiem pomarańczowym - często łyk z butelki zapity łykiem z kartonika.
Do tego obowiązkowo każde Juwenalia, darmowe koncerty, koncerty lokalnych szarpidrutów z wejściówkami po 5zl i pogo pod sceną.

Do klapek takich sportowych vintage? To chyba basenówki Adidas. W sumie bym przymierzyła, tylko pewnie mi stopa wyleci

Kurczę weszłam na chwilę na Facebook i naprawdę nie wiem co za sort ludzi tam pozostał. Pod postem miasta o parku swietlnym pełno wysr*wów, bo inaczej się tego nie da nazwać - tymi słodkimi światełkami, które wrzucałam w lutym - że kicz, że maszkara Widać, że tacy prości ludzie to hejtują - ogromne błędy w pisowni itp. Remontują perełkę secesyjną w śródmieściu i jakiś pan musiał wtrącić swoje rubaszne że hehe ile tam lodow lodzkie k... zrobiły. Zapytałam go, czy się chciał pochwalić, czy szuka specjalisty od chorób zakaźnych i czy żona wie, bo oczywiście cały profil to zdjęcia z bombelkami i partnerką No to sobie chociaż tę nadwątloną męskośc przedłużył komentarzem.
Post z pytaniem o kastrację psów... i wysyp "sam se obetnij", "ja bym mojemu psu tego nie zrobił", "okaleczanie". Trzymam tam konto tylko z powodu kilku kontaktów, a to rzadkich i chyba muszę przestać całkowicie zaglądać, bo jakby ktoś na człowieka chlusnął pomyjami jak się na to zerknie. Grupy kosmetyczne - panie z serii zamiast z dzieckiem do lekarza, to pytają na FB, a odpisują im same "specjalistki" wymyślając choroby

Kasztanka kciuki za rudego malucha i humor rudego dziada. Świetne macie te Cashbacki. Ja własnie dostałam CB za zakupu witamin. 50 groszy jak się duzo kupuje, to w Polsce myślę można oszczędzić do 100zł rocznie

Reign masz opracowane techniki, które działają w związku z atakami paniki? Może medytacja za dnia albo oddychanie z zatrzymywaniem powietrza? 4 wdech, 4 zatrzymanie, 6 wydech i tak kilka razy. Mnie się buzia wyleczyła, kurczę jest kolorystycznie naprawdę już świetnie. Teraz przydałby się tylko jakiś sznyt od estetycznej tu i tam
Cieszy mnie, że jesteś zadowolona z tricku Olaplex 6+7
Ja dziś będę testowała "Plex" od Revox 3 i 6, podróbki Zaraz idę zmyć z siebie kurz dnia i mam nadzieję humor

Zaczęłam z Adapalenem i gadałam z tą kosmetyczką, która mi ustawi pielęgnację. Poleca ten kosmetyk do mycia i zmywania SPF (jednoetapowo): https://www.bioderma.pl/produkty/ato...uile-de-douche Pisała też, że myje tym ciało. Muszę przetestować na moją wiecznie ściągniętą skórę. Tym bardziej, że wychodzi taniej niż Whamisa. O połowę taniej... teraz zerknełam na Ceneo... 1/4 ceny Whamisa.

Efka niesamowicie zazdroszczę ogrodu. Moja marzenie. Pegasusa też miałam, ale ja gier się boję, bo wsiąknę. I tak muszę poćwiczyć nawyki, bo pierdzę w stołek przy komputerze zbyt wiele czasu i nic z tego nie mam. Ani rozrywki, ani nauki. taka prokrastynacja. Jak grałam w Wieśka, to minimum te 5h ciągiem, a i 12 się zdarzało... Ja z tych, co przy premierze zamykali się na tydzień w domu, zarastali brudem i resztkami jedzenia

Mam juz do siebie pretensje, że nie pionizuje Rycha, a już powinnam, plecy to były "dawno 3 dni temu", że się lenię, że nie dbam o psy. I tak sobie dzisiaj leżę i czuję, że znowu boli.

Zobaczcie jaka prognoza... To na szczęście chwilowe, bo wścieka mnie pogoda typu - szorty i crop top vs pikowana kurtka do kostek. Mam ramoneski, trencz, kamizelki, cienkie płaszcze, bluzki z jednym rekawem, spodnie mające więcej dziur niż materiału, które chciałabym założyć częściej niż 1x w roku.

Kama do Dniepropietrowska odcietego od dostaw karmy (najslynniejsze schronisko w UA) dotarł polski kierowca z dostawami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-2609.jpg (244,4 KB, 55 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-03-19 o 18:53
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-19, 18:52   #4570
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama, jeśli zechcialabys pokazać chociaż jedną suknię balową to byłabym wniebowzięta!
Pani Robot, z prognozy wygląda na wiosnę. Jestem zdziwiona. Oby kwiecień nie był rozczarowujący.
Dzisiaj miałam prawie 3-godzinną przechadzkę z koleżanką, na koniec było mi już bardzo gorąco. Rolnicy nieśmiało ruszają też w pole. Skoro sezon ogrodniczy powoli się rozkręca to ja przywiozłam sobie obornik od znajomych XD Od kilku lat używałam granulowanego, bo łatwiej go przetransportować, ale wszystko drożeje i szukam opcji free Muszę jutro iść w krzaki po materiał do wypełnienia domku dla dzikich pszczół. Tata zbił mi domek kilka lat temu, ale nie miałam narzędzi do przygotowania wkładu - w tym roku kupiłam kilka sprzętów i mogę działać. W moim domu zdecydowanie to ja jestem złotą rączką

Edytowane przez Efkakam
Czas edycji: 2022-03-19 o 19:25
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-19, 19:17   #4571
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Super! Ja jestem mistrzyni prowizorki, czyli wszystko "na gwoździk", ale działa latami Czasem coś odpadnie, bo nie wkręcę jakiejś śrubki Tez tnę wydatki, vide zabawy we fryzjera i kosmetologa w domu Jeszcze planuję nauczyć się wykonywania makijażu permanentnego.

Jestem po włosingu z Plexem. No 3 zmiękcza bardzo włosy, tak jak Olaplex 3. Plex 6 nadaje im lekką tępość, ale absolutnie nie ten efekt kurzu co aktywator Cantu. Oporządzę fryzurę i wrzucę foto. Sama jestem ciekawa... Myślę, że musiałabym stosować z miesiąc, żeby zobaczyć, czy nastąpi pogorszenie względem oryginałów. Cieszy mnie też bardzo, że chemiczna Karyna spiera się już ładnie w naturalną wiewiórkę. Jeszcze ze 3 mycia i będziemy w domu. Wczoraj byłam przerażona, bo włosy zaczynały iść w stronę coraz jaśniejszej czerwieni Będę skracała fryzurę, bo zaczynają siadać. Nie mam już tej rozbieganej fali grzywy a'la Jessica Rabbit, którą tak lubię. Może jutro do tego się zabiorę, bo musze psychicznie przygotować na wszystko, łącznie ze mną, w drobnych igiełkach Nigdy nie wpadłam, żeby kupić sobie pelerynę.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-19, 19:36   #4572
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Darmową fryzjerkę mam już od lat. Koleżanka podcina mi włosy maszynką, bez cieniowania. Ostatnio drastycznie skróciłam długość, bo z włosów za łopatki zażyczyłam sobie long boba. Odjęło mi lat i zawsze to coś nowego. Przestałam chodzić do fryzjera, gdy za podcięcie końcówek zapłaciłam 50 zł (przy minimalnej krajowej, którą wtedy zarabiałam).
Pamiętam te około 15 lat temu wszyscy fryzjerzy używali częściej degażówek, niż zwykłych nożyczek. No i przy tym cieniowaniu zawsze był argument, żeby dodać objętość... taaa. Jak ktoś ma włosy takie, jak moje, czyli grube, ciężkie i proste jak druty, a do tego długie, to choćby skały srały to bez stylizacji tego odbicia od nasady nie będzie. Jak miałam włosy do łopatek to cieniowanie zaczynało się już w okolicach żuchwy. Potem po miesiącu chodziło się z wyszarpanymi końcami, bo wszystko się kruszyło.

Dodaję wiosenny spam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiosna 1.jpg (284,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna 2.jpg (137,9 KB, 46 załadowań)
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-19, 20:36   #4573
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Piękny wiosenny spam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-19, 20:37   #4574
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

U mnie dzisiaj tak IMG_1167.jpg
IMG_1080.jpg
IMG_1076.jpg
IMG_0913.jpg
IMG_0817.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-19, 21:50   #4575
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kurczę weszłam na chwilę na Facebook i naprawdę nie wiem co za sort ludzi tam pozostał. Pod postem miasta o parku swietlnym pełno wysr*wów, bo inaczej się tego nie da nazwać - tymi słodkimi światełkami, które wrzucałam w lutym - że kicz, że maszkara Widać, że tacy prości ludzie to hejtują - ogromne błędy w pisowni itp. Remontują perełkę secesyjną w śródmieściu i jakiś pan musiał wtrącić swoje rubaszne że hehe ile tam lodow lodzkie k... zrobiły. Zapytałam go, czy się chciał pochwalić, czy szuka specjalisty od chorób zakaźnych i czy żona wie, bo oczywiście cały profil to zdjęcia z bombelkami i partnerką No to sobie chociaż tę nadwątloną męskośc przedłużył komentarzem.
Post z pytaniem o kastrację psów... i wysyp "sam se obetnij", "ja bym mojemu psu tego nie zrobił", "okaleczanie". Trzymam tam konto tylko z powodu kilku kontaktów, a to rzadkich i chyba muszę przestać całkowicie zaglądać, bo jakby ktoś na człowieka chlusnął pomyjami jak się na to zerknie. Grupy kosmetyczne - panie z serii zamiast z dzieckiem do lekarza, to pytają na FB, a odpisują im same "specjalistki" wymyślając choroby

Kasztanka kciuki za rudego malucha i humor rudego dziada. Świetne macie te Cashbacki. Ja własnie dostałam CB za zakupu witamin. 50 groszy jak się duzo kupuje, to w Polsce myślę można oszczędzić do 100zł rocznie
Pogrubione - piekne, brawo Co tacy toksyczni maja w glowach zeby pisac takie komentarze to ja nie wiem. Tzn pewnie taki konkretny przeciag miedzy uszami

Odpowiedzi na pytanie o kastracje nawet nie skomentuje
Kocham Bowiego i kocham wszystkie inne zwierzaki ale nigdy nie projektowalam na nich ludzkich uczuc i potrzeb, kot czy pies nie musi czuc sie meski i korzystac z tego, no ludzie

Te cashbacki sa naprawde swietne u nas, korzystam mniej wiecej od swiat BN 2020 i przez ten czas uzbieralo mi sie $817 na jednej apce i $509 na drugiej, tylko obie to sa lokalne apki z australijskimi sklepami.

Czekam na moje pudlo Hello Fresh, ma dotrzec w ciagu najblizszej godziny, trzymajcie kciuki

A ten drugi kotek wcale nie jest mlody, obstawiam po ilosci piegow na rozowym nosku ze raczej jest starszy od Bowiego. Tylko jest troszke mniejszy i krotkowlosy przez co tym bardziej wyglada na mniejszego.
Dalismy mu lek na pchly i tabletke odrobaczajaca wczoraj, dzisiaj pewnie czeka go kapiel.
Jest niesamowicie przytulasny, wczoraj po pracy przez dobre 2h lezalam na kanapie przed tv i tulilam mruczacego kota. Bowie tak nie potrafi No coz, moze teraz sie nauczy, wredna gadzina.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-19, 22:31   #4576
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Wzięłam dziś kota, polozylam sobie na klatce i miziałam... o Pani, nieszczęście, uciekać, wyrwać się, walczyć o życie! Mruczenie tak, ciało kota zareagowało, ale sam kot pozostał sceptyczny...

Wściekłam się właśnie na siebie... poczułam jak gorąco jest w pomieszczeniu, co znaczy, że nici ze spania. Już trzy noce się męczyłam i ciągle zapominam wymienić podartą przez Felkę siatkę w sypialni. Nie będę spała z robakami (już są), a mam w mieszkaniu 23 stopnie. To dla mnie upał Wypiję kawę, poogarniam jeszcze z godzinę-dwie i padnę. Akurat cała kuchnia wygląda jak "skonczyły się czyste szklanki i nie wyniesiesz na raz tych śmieci".


EDIT:
No nie wyniosę tych smieci na raz, ani na dwa , ale uczciwie przejrzałam wszystkie kosmetyki - zapasy, szuflady i regał w łazience. Wszystko z szuflady "czyśćca" już wyrzucone, a wylądowała w niej nowa partia Sporo ułatwił mi fakt, że masa rzeczy była przeterminowana. Niemniej mam jeszcze ze 20-30 fiolek i tubek, z którymi nie bardzo wiem co począć. Do końca roku się przeterminują Mam ogromną nadzieję odgracić się w końcu z covidowych zakupów 2020.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-03-20 o 01:57
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-20, 07:10   #4577
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Może wystaw zbiorcze pudełko niechcianych, ale nieprzeterminowanych produktów za jakąś dość symboliczną kwotę? Albo wymiana na jakąś puszkę karmy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-20, 09:39   #4578
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cinde świetne Symbole dorosłości musiały być - Marlboro i wódka z sokiem pomarańczowym - często łyk z butelki zapity łykiem z kartonika.
Do tego obowiązkowo każde Juwenalia, darmowe koncerty, koncerty lokalnych szarpidrutów z wejściówkami po 5zl i pogo pod sceną.
Niebywale nas roznosiło

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Do klapek takich sportowych vintage? To chyba basenówki Adidas. W sumie bym przymierzyła, tylko pewnie mi stopa wyleci
Tak, tych basenówek, albo tego typu:

https://www.asos.com/asos-design/aso...E&gclsrc=aw.ds

Widze, że Oysho też je ma: https://www.oysho.com/pl/obuwie/sand...E&gclsrc=aw.ds

Nie wiem jaką te klapki mają nazwe, ale dość mocno w trendach ostatnio były. Dostępne w różnych kolorach.

Kama, to dobrze, że wszystko okay

Ja też się zainspirowałam Waszymi porządkami i wczoraj całą kuchnie wysprzątałam, wyodkurzałam. Do tego 4 duże i pękate wory ciuchów poszły do kontenera PCK. Przyszła wiosna i się od razu więcej chce. Zupełnie inaczej się czuje.

Co do FB, to mi się wydaje, ze z reguły komentują tam ci, którzy za dużo w głowie nie mają - takie obserwacje.

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Pamiętam te około 15 lat temu wszyscy fryzjerzy używali częściej degażówek, niż zwykłych nożyczek. No i przy tym cieniowaniu zawsze był argument, żeby dodać objętość... taaa. Jak ktoś ma włosy takie, jak moje, czyli grube, ciężkie i proste jak druty, a do tego długie, to choćby skały srały to bez stylizacji tego odbicia od nasady nie będzie. Jak miałam włosy do łopatek to cieniowanie zaczynało się już w okolicach żuchwy. Potem po miesiącu chodziło się z wyszarpanymi końcami, bo wszystko się kruszyło.
Cieniowanie chyba właśnie jedynie ma sens i sprawdza się przy grubych, ciężkich włosach. Ja mam delikatne, cienkie, i cieniowanie jest absolutnie nie dla mnie. Pamiętam te manie wiele lat temu na cieniowanie, zero pomyślunku w tym było - taki mocny trend i fryzjerzy myśleli, że niezależnie od rodzaju włosów, typu urody, etc. to każdemu będzie służyć - taśmowa produkcja. Człowiek zostawał z grzybkiem u góry i wiszącymi smętnie strąkami na dole

Mam próbke tej maseczki. Wczoraj użyłam i wow: https://www.topestetic.pl/dermaquest...-dyniowa-57-ml

Jest świetna. Szkoda tylko, że cena tak wysoka.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2022-03-20 o 10:01
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-20, 10:07   #4579
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Mnie przydałoby się podcięcie włosów i w ogóle masa zabiegów, siedzę w domu chora i czuję się taka zaniedbana totalnie... Najpierw przez pracę a teraz to ;/ Moim problemem jest to, że jestem w trakcie depilacji laserowej i teraz przez min. 2-3 tygodnie nie pójdę, bo praktycznie wyklucza zrobienie depilacji na twarzy...

Cinde, a co byś chciała wiedzieć? Bo po Twoim pytaniu zorientowałam się, że tu wpadłam tak bez przywitania Ale odpowiadam kryteriom tytularnym to przycupnęłam Szczególnie, że jeszcze Ciebie tak kojarzę z początków Wizażu, niewiele już tutaj Wizażanek z tamtego okresu albo ja na nie trafiam.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-20, 10:13   #4580
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mnie przydałoby się podcięcie włosów i w ogóle masa zabiegów, siedzę w domu chora i czuję się taka zaniedbana totalnie... Najpierw przez pracę a teraz to ;/ Moim problemem jest to, że jestem w trakcie depilacji laserowej i teraz przez min. 2-3 tygodnie nie pójdę, bo praktycznie wyklucza zrobienie depilacji na twarzy...
Czuję się tak samo . Również pracuje z domu, więc nie mam na nic ciśnienia. Trzeba się odgruzować. Już powoli zaczęłam coś robić przy cerze po zimie i nieśmiało widzę pierwsze efekty. Koniecznie czeka mnie fryzjer. Pasowałoby mi też zacząc się więcej ruszać. Chudnąć nie chce, ale ujędrnić lekko - już tak.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Cinde, a co byś chciała wiedzieć? Bo po Twoim pytaniu zorientowałam się, że tu wpadłam tak bez przywitania Ale odpowiadam kryteriom tytularnym to przycupnęłam Szczególnie, że jeszcze Ciebie tak kojarzę z początków Wizażu, niewiele już tutaj Wizażanek z tamtego okresu albo ja na nie trafiam.
Chyba ogólnie - zainteresowania, czym się zajmujesz na co dzień, w związku/singielka, etc.

Tak, dołączyłam do forum dawno temu, chyba końcem 2007 roku. Pamiętam, że pracowałam wtedy w Anglii (wzięłam urlop dziekański), praca biurowa - nudziłam się w niej, a brakowało mi kontaktu z j. polskim, i tak trafiłam na Wizaż, i zostałam .
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-20, 11:21   #4581
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Zamuliłam do 3 w nocy, tzn wysprzatałam kuchnię i zrobiłam te kosmetyki, a obudziłam się po 10 Cały wiatrołap stoi worów ze śmieciami, ale niestety to głównie śmieci obecne z ostatniego półtora tygodnia i te kosmetyki. Aczkolwiek mam wrażenie, że mi sie przejaśnia w mieszkaniu. Przez pandemię zrobił się tu magazyn, co mnie mocno męczy wizualnie. Wózek inwalidzki na środku salonu jakby najmniej przeszkadza, choć szczerze jest większy niż ten ludzki i ludzki się składa na płasko. Naszykowałam jeszcze karton rzeczy do sprzedania w Remix albo wymiany na bon w Zalando. Gdzieś wykopany z działu "nie wiem, muszę przymierzyć". Jeszcze mam zwitek takiej partii do przymiarki i zdecydowania, przerzucany z kąta w kąt. Ale to już może z 15-20 ciuchów. I wielki kosz "uprane gdzieś w listopadzie, ale w sierści" Też do przejrzenia

Trzymam się tych godzinnych medytacji popołudniowo-wieczornych i mam wrażenie, że mi służą. Jak ustabilizuję jakoś dobę, to będę wracała do intermittent fasting. Ono jest jednak najprostsze w obsłudze, a ze 4kg potrzebuję w dół, bo w ciuchy nie wchodzę i mam drugi podbródek To tez pospolite ruszenie na wiosnę jak nic

Cinde 4 wory brzmią naprawde dobrze - jak dużo powietrza i przestrzeni w szafach. Świetne te klapki z Oysho Dermaquest to rewelacyjna marka, ale ceny są zaporowe jak na przeciętną, polską kieszeń. Co do FB to chyba ani w głowie, ani życia zbyt ciekawego... bo kto by miał energię na takie rzeczy. To jak siedzieć w piaskownicy i rzucać się kupą...

U mnie cztery dni z adapalenem. Uzywałam jak w ulotce, bez bawienia się w 2x w tygodniu czy co 2 dzień - po prostu codziennie na noc. Pierwszego dnia miałam przesusz, uzyłam Cosrx Ceramide Cream i już jest absolutnie normalnie. Zero podrażnienia, zero uwrazliwienia skóry, przesuszu. Nosek czysty, póki co żadnej niespodzianki na twarzy. Pewnie za tydzień znowu zrobię zabieg retinolowy z dermapenem, bo to teoretycznie koniec okresu retinolu i TCA tak do września.

Mari rozumiem, przy chorobie każdy czuje się jakby się już rozkładał

Ja może dziś przytnę te 4cm. Śniło mi się, że już obcinałam

Efka może i tak zrobię, dobra myśl. Za symboliczną kwotę łatwiej mi się będzie rozstać niż kompletnie za darmo. Przeterminowane wyleciały, a te jeszcze ważne zaczęłam zbierać do osobnej reklamówki.

Grube włosy po cieniowaniu wyglądają na pogryzione i każdy sterczy w inna stronę. Zawsze wydawało mi się, że to opcja dla cienkich, niskoporów.

Co do Plexa od Revox, to niestety dziś włosy są matowe. Trzeba wrócić potulnie do Olaplex lub Joico jednak. Znowu jest w dobrej cenie, tylko pojemności salonowej: https://allegro.pl/oferta/joico-k-pa...8-d97c5513907c
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-20, 16:14   #4582
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Tez zamulam po nocy i pije wino i sprzatam bo w dzien nie mialam kiedy bo nadzorowalam moje kocie dzieci Bowie jest taka wredna gadzina ze nie wiem jak sobie z nim poradzic obecnie
Drugi kotek (nazwany przez wetke z ktora w ostatnich tygodniach wspolpracowalam Finn) jest cudny, przytulasny, kochany, ZERO agresji, zje cokolwiek bez wybrzydzania i tylko bedzie sie domagac drapania pod broda. Bowie powinien obserwowac i sie uczyc jak byc bezproblemowym kocim dzieckiem
Ale nie, oczywiscie jest agresja, syczenie i darcie paszczy Jakim cudem wychowalam takiego kociego dupka? Bo serio nie wiem, poddaje sie Ale Finn (myslimy o innym imieniu tylko ciezko sie przestawic) sie nigdzie nie wybiera, jutro go zabieramy do "naszego" weta na kilka dodatkowych badan. Dalam mu wczoraj leki na pchly i robaki, jutro czeka go jeszcze prysznic bo od tulenia takiego brudnego kota ja mam dla odmiany alergie i wszystko mnie swedzi od ramion az po skore glowy, Charlie tez ma nawrot alergii, cieknacy nos itp.
Finn mieszka sobie w kojcu w osobnym pokoju, ma w duzym kojcu miski z jedzeniem i woda, kuwete, poduszke do spania i dwa kartony - jeden do ktorego moze wejsc do srodka i drugi na ktorym moze sobie siedziec. Mam nadzieje ze w najblizszych dniach Bowie zacznie chociaz tolerowac nowy koci nabytek

Z innych wiesci to nie wiem jak, gdzie i kiedy, ale uszkodzilam sobie prawa stope.
Nie jestem w stanie jej zgiac w taki sposob w jaki np. sie wygina w obcasach.
Wybieram sie w najblizszych dniach do lekarza bo naprawde nie wiem co mi jest w te stope

Cinde, odgruzowanie to swietne okreslenie na to czego mi obecnie potrzeba.
Otworzylam nowe konto w innym banku, bede tam wplacac kase ze sprzedazy nienoszonych ciuchow.
Musze tez niedlugo wymienic telefon, moj XS max ma juz sporo ponad 3 lata i naprawde bateria jest bardzo slaba, czesto nie wytrzymuje mi nawet 8h, w drodze z pracy do domu musze ladowac.

Obejrzalam (z Finnem owinietym w koc w ramionach) po raz kolejny Tick tick boom!
Jak nie lubie wiekszosci musicali tak ten jest jednym z niewielu ktore bardzo mi przypadly do gustu, w zyciu nie podejrzewalam ze Andrew Garfield potrafi tak spiewac, 30/90 ciagle slucham w Spotify.

I mam ostatnio tez ciagle natretne mysli o zmianie pracy bo juz naprawde mnie nosi i cierpliwosc mi sie konczy, obecnie to chyba moj zyciowy rekord siedzenia w jednym miejscu - ponad dwa lata. I wytrzymalam tak dlugo chyba tylko z uwagi na 3 lockdowny i siedzenie w domu po 3 miesiace
Przydalaby mi sie jakas praca w ktorej moglabym co pare tygodni byc w jakims innym miejscu.
Moze to by mi sie nie znudzilo jak wszystko inne w zyciu
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-20, 17:25   #4583
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja po drzemce, wstałam, reaplikowałam filtr wytarty w pościel i rozglądam się po ozłoconym słońcem salonie... "jak by tu było pięknie gdybym posprzatała". Marzec nas rozpieszcza jak chyba nigdy. Codziennie słońce od wschodu do zachodu. Okno w kuchni już otwarte na całą szerokość, ptaki zaczęły swoje koncerty.

Jak ja marzyłam o takich włosach w tych i późniejszych czasach: https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/10...-535803259.jpg

Te loki https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/10...-281452222.jpg
Dzisiaj męskie fryzury to raczej ponury żart. Może poza koczkami u hipsterów. Ciekawe co by panowie powiedzieli, gdybyśmy nagle zaczęły się wszystkie chapać w domu byle jak maszynką na 9mm zamiast nosić włosy Są oczywiście ci z proporcjonalnymi czaszkami, którzy wyglądają w krótkich włosach dobrze, ale to mniejszość i nie ta sama, co strzyże się na ślepo nad umywalką... Tak sobie teraz smutno pomyślałam, że gdybym miała prezentować się estetycznie jak wiekszość polskich męzczyzn prezentuje się w moich oczach, to musiałabym ostrzyc głowę maszynką po uprzednim wypiciu litra wódki duszkiem, zapuścić włosy na całym ciele, zrezygnować z codziennego mycia i zacząć ubierać w darach dla bezdomnych. Wtedy odbieralibyśmy siebie na podobnym poziomie estetycznym. I weź tu się z kimś umów, kiedy oni wyglądają tak, że chcesz tylko odwrócić wzrok Oczywiście, że widuję czasem przystojniaka na ulicy , ale nigdy singla To jest towar deficytowy...

Chyba mam fetysz na modę lat 90-tych. Gdybym zobaczyła faceta w takich spodniach i sneakersach, do tego z dłuższymi włosami jak Brad na zdjęciu po lewej, wybiłabym sobie zęby potykając się o własne nogi... https://shilpaahuja.com/wp-content/uploads/2017/12/90s-mens-fashion-style-jeans-brad-1-pitt.jpg

Kasztanka kciuki, żeby ze stopą to było tylko jakieś naciągnięcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-2667.jpg (967,6 KB, 72 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-21, 00:12   #4584
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

To mnie sie najbardziej u mezczyzn podoba dlugosc wlosow 5-7 cm, za dluzszymi chyba nigdy nie przepadalam a takie calkiem dlugie loki na meskiej glowie to juz wybitnie nie w moim typie sa


Moje kocie dzieci (a zwlaszcza to wredne ) sie uspokoily po nocy spedzonej w osobnych pomieszczeniach, po calym domu mamy porozstawiane puste pudla z Hello Fresh, obydwa koty sobie w nich drzemia obecnie.


Szukam trencza zapinanego na jeden rzad guzikow i po przejrzeniu kilkuset stron w roznych sklepach znalazlam dwa: Uniqlo i Saba. Pierwszy jest w miare tani i brzydki, drugi kosztuje prawie $500 i nadal jest brzydki. Wszystko inne jest nudne i/lub dwurzedowe. Jak mam kupowac dwurzedowy, to kupie w Review
Zaluje ze moje dwa piekne jednorzedowe trencze z Review z zeszlego roku sa troche przyciasne.
Musze dzisiaj podjechac do Review, bo wzielam ostatnio ten kardigan KLIK w swoim standardowym rozmiarze i jest sporo za duzy, nie wiem tylko czy potrzebuje jeden rozmiar mniejszy czy dwa rozmiary dlatego wole nie zalatwiac wymiany online tylko isc do sklepu i przymierzyc mniejszy rozmiar.


Czytalyscie ze Cher oferuje mozliwosc zamieszkania u niej w domu dla ukrainskich uchodzcow i apeluje do osob o podobnej sytuacji materialnej (w wiekszosci innych gwiazd i celebrytow) o to samo?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-21, 00:41   #4585
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

No czesc Maluchy jak Wam uplywa weekend?

Mnie leniwie ale ja jestem teraz w takim stanie ducha, ze tego akurat potrzebuje.

Znow sie bujalam w pizamie do 13-ej (uwielbiam te moje 3 dniowe weekendy), ale za to z olaplexem 3 na glowie
Tak ze 2 h potrzymalam, wyprobowalam potem fioletowy szampon olaplex 4 i ok dziala, chlodniejszy ton, ale ja mialam tez takie wrazenie, ze mi przesuszyl wlosy, bo byly juz takie gorsze w dotyku dowalilam wiec 5 na pare minut, a potem w/g wskazowek PaniR 6 i 7 na mokre, a jak wyschly to jeszcze dodalam 7 od ucha w dol no i juz potem bylam zadowolona

ale tak szczerze, to nie wiem, czy polecac ten filetowy szampon...ten ichni regularny polecam na pewno! No nie wiem, moze za dlugo trzymalam???
( a trzymalam tak dlugo ile mi zajelo golenie nog, a nie mam do cholery futra!!!) takie jakies dziwne wlosy byly w dotyku, takie przesuszone, no takie jakie sa w dotyku jak sie rozjasnia bez olaplexu, mam nadzieje, ze wiecie co mam na mysli? No nic, bede mieszala z regularnym szamponem

Wczoraj bylam na pedi/mani, mam sliczna czerwona hybrydke, a pan byl tak delikatny i dokladny, ze poprosilam go o karte biznesowa i bede tylko do niego chodzila!

Kasztanko uhh, nie pomyslalam, no, ale jesli po twarzy mniej wiecej wiecie kto to, znacie ta sasiadke, to nie da sie jej jakos postraszyc chociaz policja? albo isc na policje, niech przejza video i cos zrobia. Ja sama nie jestem klotliwa, ale raczej bym tego tak nie zostawila. Ja duzo i ciezko pracuje, nikomu nic nie ukradlam, jak cos mam to za ciezko zarobione pieniadze i nie zycze sobie, zeby ktos mnie okradal, wiec gdybym wiedziala kto to, to juz bym cos z tym zrobila. Tzn, ja wcale Ciebie do tego nie namawiam, no tylko jestem oburzona, ze cos takiego Cie spotkalo i uwazam, ze osoba, ktora Cie okradla powinna poniesc konsekwencje, bo jak tak kazdy bedzie mily i bedzie popuszczal, to ta bedzie jeszcze bardziej kradla, bo bedzie sie czula bezkarna.
ot moje 2 centy, w kazdym razie b. mi przykro, ze Was to dotknelo!

Trzymam kciuki za rodzenstwo dla Bowiego Bowie faktycznie patrzy z takim wyrzutem,ze mu zafundowalas rodzenstwo ale sliczny ten kotek, podobny do Waszego, tylko krotsza siersc

Mysmy Oscarka postawili przed faktem dokonanym, tez nie byl zadowolony, byla duza roznica wieku,bo 10 lat, bywalo ciezko, ale jakos sie pogodzili mam nadzieje, ze i Wam sie uda

Ktory model ifka masz na mysli? bo i ja planuje w koncu wziac nowy model chyba 13 pro max, ale kolory nie sa za ciekawe, rozowego nie ma ... no, ale zawsze mozna dokupic jakies ladny ochraniacz

Cinde dziekuje! tak suplementuje

holender, no to sie zalamalam ta 6 h kolejka! Moja Mama tyle nie wystoi

Kama dobrze, ze sie odezwalas

PaniR no tak, mam taka jedna technike, musze sie poprzytulac do meza ale nie zawsze jest w zasiegu reki no to wtedy oddychanie

Super, ze tez jestes zadowolona z dermapenu

Czyli nie polecasz tego Plexu?
ciekawe co Ava i LaMary o tym mysla, bo tez wspominaly, ze kupily?

Gosiu super! Fajnie,z e sie odezwlas, bo ostatnio Cie nie bylo, no tak myslalam, ze jestes zajeta, no ale dobrze,z e juz jestes sliczne widoczki, fajnie, ze pomimo tylu zajec, mozecie wygospodarowac czas, aby pobyc z rodzinka

Marigold rowniez witaj

slodkich snow
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-21, 00:59   #4586
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Czytałam przed chwila u Ciebie na insta o Cher.
Sama boje się trochę spróbować choć przymierzyć wiosenne ciuchy… obawiam się, ze wiem jaki będzie efekt
Przejasnia mi się powoli w mieszkaniu. Rozpracowałam jeden drobny kąt dzisiaj, wyniosłam wczorajsze góry śmieci, spakowalam paczkę do Remixu. Fotel patrzy na mnie złożonym praniem i kurtką do reklamacji. Felicja domknęła swój 6-mczny cykl podróży po różnych miejscach do spania i powróciła do kosza na parapecie. Lubię ją tam mieć. Robi mi piękny content do relacji na IG.

Naszykowalam tez kilkanaście kosmetyków do wystawienia grupowo na OLX, sporo kosztowały wiec może „na waciki” się wróci.

Trafiłam na wpis o tiamidolu (ma go tylko Eucerin i Nivea- to jeden koncern). Działa równie mocno co hydrochinon którego u nas nie ma. Remedium na przebarwienia, również rozlane typu melazma i to efekty są w 12 tygodni. Oraz… na wpis o retinolu, bez źródła co prawda, ale puściły go w obieg kosmetolozki. A sam wpis o tym, ze retinoidy niegdyś wrzucono do jednego worka z kwasami, które faktycznie uwrażliwiają cerę na UV. Dziś już mówi się o używaniu retinolu cały rok i po prostu pamiętaniu o SPF.

Strasznie nie lubię końca miesiąca teraz kiedy spłacam długi, bo mi zawsze zostaje za dużo dni
Jutro w końcu robię brwi i muszę zanieść jakiś zwrot do galerii. Rano ma dotrzeć shopper z H&M i spinki.

I osluchuje się przykładnie minimum godzinę dziennie z językiem angielskim. Poza medytacja słucham sobie „Sleepcastow”, czyli takich prostych opowieści snutych sennym głosem, głównie opisujących wizualnie, w których bardzo niewiele się dzieje. Dzisiejsza czyta John Legend i nie brzmi jak zawodowy lektor, ale to dobrze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-21, 01:04   #4587
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign Ava kupiła chyba jeszcze inny, od Revolution, a ja mam Revox. Co do szamponu typu silver, czyli fioletowego niestety One susza włosy jak płukanki.

Będę jeszcze Revox nr 3 sprawdzała z Olaplex 6 i Biosilkiem (używam go jako Zastepstwo O. 7)

Znalazłam fajna wersje Rekonstruktora Joico, tyle, ze butelkę musiałabym szczelnie zamknąć, bo pojemność na półtora roku albo dłużej… litrowa do salonu wychodzi o niebo taniej niż te domowe dla klientów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-21, 01:39   #4588
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Wrzucam moje nowe kocie dziecko.
Jakie to jest przeslodkie stworzenie jest to nie mam slow, najbardziej przytulasny kot jakiego w zyciu widzialam.

Reign, nie wiem ktora to sasiadka bo tam jest z 6-8 mieszkan i nie znamy w ogole tych ludzi
Wczorajsze pudlo z jedzeniem na szczescie dotarlo do mnie bez zadnych komplikacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A517D3EE-2E4E-4191-B5AC-E308BE38B4E5.jpg (59,8 KB, 67 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-21, 08:01   #4589
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Niestety kotek testowal pozytywnie na FIV i nie moze u nas zostac bo Bowie ze swoja sklonnoscia do atakowania i gryzienia wszystkiego i wszystkich predko by sie zarazil wirusem o ile juz sie to nie stalo
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-21, 08:10   #4590
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Niestety kotek testowal pozytywnie na FIV i nie moze u nas zostac bo Bowie ze swoja sklonnoscia do atakowania i gryzienia wszystkiego i wszystkich predko by sie zarazil wirusem o ile juz sie to nie stalo

Oj, szkoda


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.