Zamykanie wątków na intymnie - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-03, 14:22   #151
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Możesz mi napisać, w czym konkretnie minęłam się z prawdą? W tym, że ktoś zbiera info o Tinker a inni proszą go o linki?

Zajrzyj na wątek Tinker- posty od 152 do 168.
Przecież nikt info o niej nie zbierał. Ktoś był na innym portalu i natknął się na identyczny zamieszczony przez nią temat, wiele osób również widywało ja na fejsie, bo były w tych samych grupach. To skojarzenie faktów a nie szpiegowanie i "zbieranie info".

Wiecie co? Ja chyba zaczynam mieć tego forum po dziurki w nosie. Są tu wspaniałe, mądre kobiety, jest sporo rozrywki, trochę powagi, ale cenzury nie zniosę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 14:39   #152
9436a3955e4ffdff99da230456d338dc0303348e_62f82cf251cf9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 64
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Możesz mi napisać, w czym konkretnie minęłam się z prawdą? W tym, że ktoś zbiera info o Tinker a inni proszą go o linki?

Zajrzyj na wątek Tinker- posty od 152 do 168.
W postach 95 i 108 nie napisałaś o proszeniu o linki, tylko kilkukrotnie wspomniałaś o proponowaniu przez "kogoś" dzielenia się prywatnymi informacjami przez PW, co nie miało miejsca w zamkniętym wątku i łatwo to zweryfikować w postach, które sama przywołałaś. Dlaczego przypisałaś "komuś" odpowiedzialność za prośby innych osób?
9436a3955e4ffdff99da230456d338dc0303348e_62f82cf251cf9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 14:44   #153
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Czytając te posty, to w każdym jest trochę racji, jednak kiedy w tym wątku tinker rozpoczęły się wycieczki po jej innych wątkach na innym forum, wspominanie fejsa itp, to dla mnie to było przegięcie.
Niektórzy chyba powinni robić sobie przerwy od internetu, bo traktując sytuacje tutaj aż tak poważnie doprowadza się do niezłych patologii, bawienie się w policjanta, w detektywa, w adwokata, sędziego, oskarżyciela - żenujące i straszne to jest. To wciąż tylko forum, nie trzeba się aż tak wkręcać i kogoś dołować, śmiać się i cokolwiek. Nie rozumiem co ma to mieć na celu. Dobrze, że jej wątek został zamknięty.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 15:02   #154
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

[1=9436a3955e4ffdff99da230 456d338dc0303348e_62f82cf 251cf9;89172460]W postach 95 i 108 nie napisałaś o proszeniu o linki, tylko kilkukrotnie wspomniałaś o proponowaniu przez "kogoś" dzielenia się prywatnymi informacjami przez PW, co nie miało miejsca w zamkniętym wątku i łatwo to zweryfikować w postach, które sama przywołałaś. Dlaczego przypisałaś "komuś" odpowiedzialność za prośby innych osób?[/QUOTE]

Rzeczywiście, miało miejsce proszenie, nie proponowanie i tutaj przyznaję Ci rację jednocześnie przepraszam za swoją pomyłkę. Natomiast nikomu konkretnemu nie przypisałam odpowiedzialnosci za prośby tychże osób. Jednak temu, że takie informacje (ktos cos gdzieś o Tinker znalazł)i prośby się pojawiły (co było także powodem zamknięcia wątku) trudno przeczyć.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 16:40   #155
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Jak najbardziej podałas.
Tylko widzisz, powołać się na źródło to jedno. A posłużyć się takim argumentem rozmawiając z kimś w trudnej sytuacji i powiedzieć takiej osobie, że widocznie rola ofiary jej odpowiada to zupełnie co innego. To jest wręcz nieprofesjonalne w tej sytuacji.
Dobrze Mijanou od dnia dzisiejszego każdą moją merytorczną wypowiedź uzupełniać będę o bibligrafię abyś miała pewność że kierowane do autorów wątku słowa to nie jest czysta złościliwość. Jednakże prosiłabym abyś w podobnym tonie zachowywała się w stosunku do swoich dyskutantów i podawała konkretne punkty regulaminu na podstawie których podejmujesz takie a nie inne decyzje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 17:14   #156
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89172542]Dobrze Mijanou od dnia dzisiejszego każdą moją merytorczną wypowiedź uzupełniać będę o bibligrafię abyś miała pewność że kierowane do autorów wątku słowa to nie jest czysta złościliwość. Jednakże prosiłabym abyś w podobnym tonie zachowywała się w stosunku do swoich dyskutantów i podawała konkretne punkty regulaminu na podstawie których podejmujesz takie a nie inne decyzje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nikt nie twierdzi, że cokolwiek zrobiłaś złośliwie, na bogów. Nawet Ciebie nie podejrzewam o taką perfidię, słowo. Po prostu rozmowa z osobą, która ma problemy to nie była właściwa okazja do zastosowania informacji/argumentu, która płynie z zacytowanego źródła. Raczej myślę, że był to niefortunny zbieg okoliczności a nie celowe działanie z Twojej strony. Zabrzmiało, jak zabrzmiało- niemniej o celowe dobijanie adwersarza Ciebie nie posądzam.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 17:27   #157
Basia303030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 137
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Ale się narobiło.

Ewidentnie widać że z dziewczyną jest coś nie tak i cała dyskusja na jej wątku zamiast ją wspomóc mogła doprowadzić do jakiejś tragedii. Dobrze że watek został zamknięty. Wielokrotnie widziałam posty Tinker w których opowiadała o swoich problemach psychicznych ,leczeniu . Ta dziewczyna ma problemy i nie musi się tłumaczyć obcym ludziom z internetu ze swojego( dziwnego) zachowania.

Edytowane przez Basia303030
Czas edycji: 2022-04-03 o 17:29
Basia303030 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-03, 17:37   #158
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nikt nie twierdzi, że cokolwiek zrobiłaś złośliwie, na bogów. Nawet Ciebie nie podejrzewam o taką perfidię, słowo. Po prostu rozmowa z osobą, która ma problemy to nie była właściwa okazja do zastosowania informacji/argumentu, która płynie z zacytowanego źródła. Raczej myślę, że był to niefortunny zbieg okoliczności a nie celowe działanie z Twojej strony. Zabrzmiało, jak zabrzmiało- niemniej o celowe dobijanie adwersarza Ciebie nie posądzam.
No to Mijanou skoro wiesz ze z mojej strony to nie był złośliwy zabieg to przemyśl sobie teraz na spokojnie czy mamy tutaj pisać tylko to co autor chce usłyszeć czy to co my uważamy za słuszne jeżeli oczywiście ta wypowiedź nie stanowi naruszenia regulaminu. Nie uważam aby napisanie komuś że przesadza że swoimi reakcjami było szerzeniem szkodliwych treści.

Ogólnie to Trzepotka edytowała mojego posta więc trochę tłumaczysz się nie ze swoich decyzji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 17:41   #159
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Taka_Ona, no trudno jest nie usunąć posta, w którym piszesz komuś w dołku, że: "Brzmisz troszkę jakby rola ofiary tak naprawdę Ci odpowiadała." Nie wiem, jakie miałaś intencje zamieszczając tego typu stwierdzenie, ale jest to (a przynajmniej tak brzmi) jak victim blaming.

moim zdaniem trzeba być przewrażliwionym, żeby w zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi w tamtej sytuacji widzieć problem. ja nie widzę w niej nic szkodliwego. widzę natomiast (w kontekście zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi) przesadzoną poprawność polityczną.
btw. ludzie w dołku potrzebują różnych rzeczy, bo są różni. jeden potrzebuje głaskania po główce, inny potrzebuje potrząśnięcia. niestety żyjemy w czasach, w których potrząsanie jest niemile widziane i trzeba się z każdym obchodzić jak z jajkiem.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 17:55   #160
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89172597]No to Mijanou skoro wiesz ze z mojej strony to nie był złośliwy zabieg to przemyśl sobie teraz na spokojnie czy mamy tutaj pisać tylko to co autor chce usłyszeć czy to co my uważamy za słuszne jeżeli oczywiście ta wypowiedź nie stanowi naruszenia regulaminu. Nie uważam aby napisanie komuś że przesadza że swoimi reakcjami było szerzeniem szkodliwych treści.

Ogólnie to Trzepotka edytowała mojego posta więc trochę tłumaczysz się nie ze swoich decyzji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Absolutnie nie i nie taki jest mój zamiar.

Zwracam jedynie uwagę na wydźwięk Twoich słów, nie na intencję. A ten wydźwięk jest szkodliwy. Gdybym natomiast posądziła Cię o celowy victim blaming to zapewne teraz byśmy nie rozmawiały już na forum.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
moim zdaniem trzeba być przewrażliwionym, żeby w zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi w tamtej sytuacji widzieć problem. ja nie widzę w niej nic szkodliwego. widzę natomiast (w kontekście zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi) przesadzoną poprawność polityczną.
btw. ludzie w dołku potrzebują różnych rzeczy, bo są różni. jeden potrzebuje głaskania po główce, inny potrzebuje potrząśnięcia. niestety żyjemy w czasach, w których potrząsanie jest niemile widziane i trzeba się z każdym obchodzić jak z jajkiem.
Tylko zanim się potrząśnie to trzeba być pewnym, że w danym przypadku to potrząśnięcie nie przyniesie skutków odwrotnych. Dlatego tu należy zachować ostrożność.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 17:56   #161
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 982
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-03, 18:46   #162
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

[QUOTE=Mijanou;89172619]
Tylko zanim się potrząśnie to trzeba być pewnym, że w danym przypadku to potrząśnięcie nie przyniesie skutków odwrotnych.QUOTE]

No ale głaskanie po główce też może przynieść negatywne skutki. Wniosek - najlepiej nie wypowiadać się w ogóle, bo nie wiadomo jakie będą skutki wyrażania swojego zdania. Pozamykać fora, wyłączyć internety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 18:49   #163
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Tylko zanim się potrząśnie to trzeba być pewnym, że w danym przypadku to potrząśnięcie nie przyniesie skutków odwrotnych. Dlatego tu należy zachować ostrożność.

tylko że Ty tak samo nie wiesz, czy nie szkodzisz głaskaniem po główce w jakimś konkretnym przypadku. bo skąd niby można coś takiego wiedzieć? nie można. ale z jakiegoś powodu uważasz, że opcją domyślną powinno być zawsze głaskanie po główce.
ogólnie to dziwi mnie, że Tinker nie dostała przy okazji bana. jedno konto ma już zbanowane i zrobiła w jajo pół wizażu, kłamała, przeinaczała, ludzie się poangażowali, poświęcali swój czas, żeby pomagać. i po co to wszystko?


dlaczego wizażankom, które się angażują na darmo, można powiedzieć - sama sobie jesteś winna, taki jest internet, tu każdy może zmyślać, nie powinnaś się angażować,
a takim ludziom jak Tinker trzeba zamykać wątki "dla ich dobra", zamiast powiedzieć - sama jesteś sobie winna, taki jest internet, jak kłamiesz, to ludzie mają prawo czuć się oszukani i reagować na swój, nieprzyjemny dla Ciebie sposób?
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 18:55   #164
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

A musi być tylko głaskanie albo potrząsanie? Nic nie ma pomiędzy tą alternatywą?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 18:57   #165
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Trzepotka przepraszam ale Ty na moderatorkę kompletnie się nie nadajesz. Z Mijonau to można wejść jeszcze w jakąś sensowną polemikę z Tobą ciężko cokolwiek ustalić. Przyznałaś mi upomnienie za atak na moderację? Rozumiem że krytyka Twojej pracy jest atakiem? Możesz równie dobrze od razu przyznać mi bana bo tematu nie odpuszczę. To co Ty uprawiasz jest przekroczeniem swoich kompetencji i nadużyciem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Czas edycji: 2022-04-03 o 19:09
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 19:19   #166
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 982
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 19:19   #167
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
A musi być tylko głaskanie albo potrząsanie? Nic nie ma pomiędzy tą alternatywą?

nie lubię, gdy ja się produkuję nad postem, a ktoś mi odpowiada pytaniem.
czy mam rozumieć, że Tinker jest na tym forum jakimś chronionym użytkownikiem?
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 19:27   #168
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
nie lubię, gdy ja się produkuję nad postem, a ktoś mi odpowiada pytaniem.
czy mam rozumieć, że Tinker jest na tym forum jakimś chronionym użytkownikiem?
W sumie też nie lubię

Nie, Tinker nie jest chroniona w żaden sposób. Jak pisałam, jeśli Tiker pojawi się na forum zostanie poproszona o wyjaśnienie nieścisłości. I wtedy też zostanie podjęta decyzja w jej sprawie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 19:28   #169
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Powiedzenie osobie która zakłada wątek dlatego że jest w kryzysie psychicznym (która na dodatek w samotności to przeżywa, nie jest toksykiem/ciężarem dla osób z własnego otoczenia, nie wini innych i nie jest ciężarem dla społeczeństwa) że jest w tym kryzysie dlatego że "lubi robić z siebie ofiarę" nie jest żadnym potrząsaniem tylko kopaniem leżącego i powielaniem szkodliwego postrzegania osób w kryzysie, nie mówiąc o chorobach psychicznych. Bicie piany o regulamin albo jakieś ubrane w ładne słowa fikołki które sprowadzają się do przekazu "moderacja usuwając komentarz naraziła na krzywdę komentującego a to poważny występek i trzeba ją ukarać za spowodowanie ryzyka uszczerbku na samopoczuciu i przekroczenie uprawnień, co z tego że to była chęć ochrony zdrowia psychicznego autorki wątku w kryzysie z myślami o tym że lepiej żeby jej nie było (gdzie jest ryzyko przekształcenia się dalej w faktycznie myśli samobójcze), ja mam sobie prawo krzywdzić osobę w kryzysie bo takie moje widzimisię i chęć potrząsania bo regulamin daje taką furtkę" jest w mojej opinii nie na miejscu.


edit:

A tinkier niedbająca o swoje dane osobowe to osoba mająca problemy ze zdrowiem, a nie celebrytka której biznesplanem było sprzedawanie swojego życia i potem chroniona jak coś nabroi czy wywoła skandal. Nie czerpie korzyści finansowych że śledzimy jej życie jak w jakimś reality show. Co z tego że gdzieś coś można łatwo znaleźć albo że już dawno powinna przetrawić fakt że ktoś ją może namierzyć, teraz życie jej się wali i dorzucanie że x osób śledzi jej życie łącznie z twarzą mogło by być dla jej zdrowia niebezpieczne akurat w tym momencie. Jest na tyle charakterystyczna i konfabulująca że to naturalne że użytkownicy wiążą wątki w których się udzielała, ale takie podawanie sobie na priw czy zachęcanie nowych osób do szukania danych co kieedyś podała bo jak poszukają to znajdą jest o krok za daleko.

Edytowane przez Overcooked
Czas edycji: 2022-04-03 o 19:36
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-03, 19:29   #170
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
W sumie też nie lubię

Nie, Tinker nie jest chroniona w żaden sposób. Jak pisałam, jeśli Tiker pojawi się na forum zostanie poproszona o wyjaśnienie nieścisłości. I wtedy też zostanie podjęta decyzja w jej sprawie.

a co z pkt. 22 netykiety?
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 19:38   #171
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Tinker nie ukrywała, że poprzednio miała inny nick i nie wypowiadała się z dwóch kont w jednym wątku jako dwie różne osoby.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 19:39   #172
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
W sumie też nie lubię

Nie, Tinker nie jest chroniona w żaden sposób. Jak pisałam, jeśli Tiker pojawi się na forum zostanie poproszona o wyjaśnienie nieścisłości. I wtedy też zostanie podjęta decyzja w jej sprawie.
czy zawsze pytacie ludzi podejrzanych o trolowanie o wyjasnienie niescislosci czy poprostu banujecie?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 19:44   #173
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Basia303030 Pokaż wiadomość
Ale się narobiło.

Ewidentnie widać że z dziewczyną jest coś nie tak i cała dyskusja na jej wątku zamiast ją wspomóc mogła doprowadzić do jakiejś tragedii. Dobrze że watek został zamknięty. Wielokrotnie widziałam posty Tinker w których opowiadała o swoich problemach psychicznych ,leczeniu . Ta dziewczyna ma problemy i nie musi się tłumaczyć obcym ludziom z internetu ze swojego( dziwnego) zachowania.

Moim zdaniem jeśli moderacja martwi sie o stan psychiczny tej dziewczyny, to niech dla jej dobra zamknie jej konto. Kierując sie tą sama logika, ktora pozwoliła moderacji zamknac jej wątek. Skoro moderacja uważa ze forum jej szkodzi - czemu nie usunie jej konta („dla jej dobra”)? Moim zdaniem nie ma tu logiki, rozumiem ze moderacja martwi się o jej stan, ale wszystko jest takie jakies niejasne, dziwne, mętne.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 19:49   #174
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Tinker nie ukrywała, że poprzednio miała inny nick i nie wypowiadała się z dwóch kont w jednym wątku jako dwie różne osoby.

aha. to ciekawe, bo jak pojawia się klon edana czy innego męskiego trolla, to dostaje bana z marszu, choć wcale nie wypowiada (ani nie wypowiadał się) się na jednym wątku jako dwie różne osoby. nie jest to jakiś przytyk bezpośrednio do Ciebie, bo nie wiem, kto tych męskich trolli banuje, nie mniej jednak ktoś banuje, a gdy moderatorzy postępują niespójnie, to to niestety odbija się na ich wizerunku.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jeśli moderacja martwi sie o stan psychiczny tej dziewczyny, to niech dla jej dobra zamknie jej konto. Kierując sie tą sama logika, ktora pozwoliła moderacji zamknac jej wątek. Skoro moderacja uważa ze forum jej szkodzi - czemu nie usunie jej konta („dla jej dobra”)? Moim zdaniem nie ma tu logiki, rozumiem ze moderacja martwi się o jej stan, ale wszystko jest takie jakies niejasne, dziwne, mętne.

no i o to właśnie chodzi. gdybym ja gdzieś przeczytała choć jedną wypowiedź moderatorki, że jest tylko człowiekiem i popełnia błędy jak każdy, że czasami kieruje się bardziej sercem niż netykietą, to miałabym do niej ogromny szacunek. a tak to mam wrażenie, że moderatorowi wręcz nie wolno pod żadnym pozorem przyznać się do tego, że nie jest nieomylny.

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2022-04-03 o 21:17
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 19:53   #175
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jeśli moderacja martwi sie o stan psychiczny tej dziewczyny, to niech dla jej dobra zamknie jej konto. Kierując sie tą sama logika, ktora pozwoliła moderacji zamknac jej wątek. Skoro moderacja uważa ze forum jej szkodzi - czemu nie usunie jej konta („dla jej dobra”)? Moim zdaniem nie ma tu logiki, rozumiem ze moderacja martwi się o jej stan, ale wszystko jest takie jakies niejasne, dziwne, mętne.
Dlaczego zamknęłyśmy wątek, a raczej ja to zrobiłam, już wyjaśniałam.

Dlaczego nie zamknęłyśmy konta dla jej dobra? W myśl zasady: primum non nocere. Ponieważ nie mamy pewności, więc zaczekamy i wyjaśnimy sprawę, po czym nastąpi adekwatna reakcja z naszej strony.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 19:54   #176
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Powiedzenie osobie która zakłada wątek dlatego że jest w kryzysie psychicznym (która na dodatek w samotności to przeżywa, nie jest toksykiem/ciężarem dla osób z własnego otoczenia, nie wini innych i nie jest ciężarem dla społeczeństwa) że jest w tym kryzysie dlatego że "lubi robić z siebie ofiarę" nie jest żadnym potrząsaniem tylko kopaniem leżącego i powielaniem szkodliwego postrzegania osób w kryzysie, nie mówiąc o chorobach psychicznych. Bicie piany o regulamin albo jakieś ubrane w ładne słowa fikołki które sprowadzają się do przekazu "moderacja usuwając komentarz naraziła na krzywdę komentującego a to poważny występek i trzeba ją ukarać za spowodowanie ryzyka uszczerbku na samopoczuciu i przekroczenie uprawnień, co z tego że to była chęć ochrony zdrowia psychicznego autorki wątku w kryzysie z myślami o tym że lepiej żeby jej nie było (gdzie jest ryzyko przekształcenia się dalej w faktycznie myśli samobójcze), ja mam sobie prawo krzywdzić osobę w kryzysie bo takie moje widzimisię i chęć potrząsania bo regulamin daje taką furtkę" jest w mojej opinii nie na miejscu.


edit:

A tinkier niedbająca o swoje dane osobowe to osoba mająca problemy ze zdrowiem, a nie celebrytka której biznesplanem było sprzedawanie swojego życia i potem chroniona jak coś nabroi czy wywoła skandal. Nie czerpie korzyści finansowych że śledzimy jej życie jak w jakimś reality show. Co z tego że gdzieś coś można łatwo znaleźć albo że już dawno powinna przetrawić fakt że ktoś ją może namierzyć, teraz życie jej się wali i dorzucanie że x osób śledzi jej życie łącznie z twarzą mogło by być dla jej zdrowia niebezpieczne akurat w tym momencie. Jest na tyle charakterystyczna i konfabulująca że to naturalne że użytkownicy wiążą wątki w których się udzielała, ale takie podawanie sobie na priw czy zachęcanie nowych osób do szukania danych co kieedyś podała bo jak poszukają to znajdą jest o krok za daleko.

To może w takiej sytuacji, kiedy moderacja martwi się o zdrowie i życie autorki, bardziej odpowiednie byłoby nie publikowanie wątku i pw z autorką, aby zwróciła się do lekarza/na sor? A nie wystawiała sie na opinie publiczna.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 20:04   #177
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 483
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Tinker nie ukrywała, że poprzednio miała inny nick i nie wypowiadała się z dwóch kont w jednym wątku jako dwie różne osoby.
I dlaczego to jest tolerowane? Jaki to miało cel takie zachowanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 20:06   #178
Basia303030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 137
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jeśli moderacja martwi sie o stan psychiczny tej dziewczyny, to niech dla jej dobra zamknie jej konto. Kierując sie tą sama logika, ktora pozwoliła moderacji zamknac jej wątek. Skoro moderacja uważa ze forum jej szkodzi - czemu nie usunie jej konta („dla jej dobra”)? Moim zdaniem nie ma tu logiki, rozumiem ze moderacja martwi się o jej stan, ale wszystko jest takie jakies niejasne, dziwne, mętne.
A to swoją drogą. Chociaż uważam że gdyby nie zamęt w tamtym wątku to zamykanie go nie byłoby konieczne.

Dziwi mnie zaś oburzenie niektórych użytkowniczek które poczuły się okłamane czy wprowadzone w błąd przez tą dziewczynę zarzucając jej niejasność faktów ,zupełnie pomijając fakt że leczy się ona psychiatrycznie od wielu lat. Traktowanie takiej osoby na równi z sobą samym już nie w porządku.

Edytowane przez Basia303030
Czas edycji: 2022-04-03 o 20:08
Basia303030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 20:21   #179
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
To może w takiej sytuacji, kiedy moderacja martwi się o zdrowie i życie autorki, bardziej odpowiednie byłoby nie publikowanie wątku i pw z autorką, aby zwróciła się do lekarza/na sor? A nie wystawiała sie na opinie publiczna.
Pierwsza część postu nie odnosiła się do tinker a do wątku gdzie inna osoba pisała że nie daje już rady. Moderacja zjawiła z zaniepokojeniem PO komentarzach gdzie tylko jeden post był szkodliwy i zareagowała na szkodliwy a szybko sama autorka zaś potwierdziła że wątek jej pomaga, na wątku względny spokój i sytuacja nie eskaluje. Dlaczego miałby być cały usuwany z powierzchni ziemi a autorka zamiast pomocy dostałaby zamknięcie pola do wyrażenia się usunięcie z przestrzeni forum? U tinkier odwrotnie - ona sama się zapada pod ziemię i jest ryzyko że znowu jej prywatne dane będą odkopywane na oczach wszystkich w poszukiwaniu jeszcze większych szczegółów i łączenie poszlak w kolejne wrażliwe dane co może być niebezpieczne.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 21:01   #180
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
aha. to ciekawe, bo jak pojawia się klon edana czy innego męskiego trolla, to dostaje bana z marszu, choć wcale nie wypowiada (ani nie wypowiadał się) się na jednym wątku jako dwie różne osoby. nie jest to jakiś przytyk bezpośrednio do Ciebie, bo nie wiem, kto tych męskich trolli banuje, nie mniej jednak ktoś banuje, a gdy moderatorzy postępują niespójnie, to to niestety odbija się na ich wizerunku.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------




no i o to właśnie chodzi. gdybym ja gdzieś przeczytała choć jedną wypowiedź moderatorki, że jest tylko człowiekiem i popełnia błędy jak każdy, że czasami kieruje się bardziej sercem niż netykietą, to miałabym do niej ogromny szacunek. a tak to mam wrażenie, że moderatorowi wręcz nie wolno pod żadnym pozorem przyznać się do nieomylności.
No przecież masz wyżej jak byk takie stwierdzenie moderatorki. To jak rozumiem juz ZDOBYLA Twoj szacunek?

Poza tym, ja proszę ponownie zeby te użytkowniczki, które wypowiadały się, że regulamin jest zły i nie przystaje do sytuacji, aby opisaly swoje propozycje DO REGULAMINU. Bo padła jedna i cisza, do moich uwag- cisza. Interesuje mnie dyskusja a nie takie bicie piany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2022-04-03 o 21:06
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-04 20:59:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.