Starania o dziecko od 2022 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-05, 10:06   #1921
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
A jak się zaopatrujecie na aktywność fizyczna? Co tydzień chodzę na fitnes, wczoraj tez byłam, ale już podświadomie ćwiczyłam lżej, żeby nic nie obciążyć, nie naderwać. W pierwszej ciąży cwiczylam do 7 mca, potem spacery, a teraz, po wszystkim przez co przeszłam, panikuję z każdego powodu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ja też starałam się być aktywna...
ale teraz w 30 tyg dostałam po uszach, bo mam szyjkę macicy skracającą się i mam leżeć....
także nie pochodzę sobie za bardzo
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-05, 13:15   #1922
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Jutro lekarz, a ja dziś nie mogę wytrzymać z bólu brzucha. Chyba zrobię betę dziś dodatkowo, żeby się uspokoić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-05, 13:38   #1923
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Jutro lekarz, a ja dziś nie mogę wytrzymać z bólu brzucha. Chyba zrobię betę dziś dodatkowo, żeby się uspokoić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Aż taki mocny? Może na IP warto jechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-05, 15:04   #1924
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Jutro lekarz, a ja dziś nie mogę wytrzymać z bólu brzucha. Chyba zrobię betę dziś dodatkowo, żeby się uspokoić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może to być ze stresu, kciukasy za Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-05, 17:15   #1925
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Jutro lekarz, a ja dziś nie mogę wytrzymać z bólu brzucha. Chyba zrobię betę dziś dodatkowo, żeby się uspokoić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I jak, robiłaś betę ?

Ja tez myśle, ze to może być z przejęcia i stresu po prostu. Trzymam mocno kciukasy
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-05, 17:28   #1926
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Położyłam się po pracy, przespałam i obudziłam się już bez bólu.

Beta na dziś - 3767.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-05, 18:00   #1927
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Położyłam się po pracy, przespałam i obudziłam się już bez bólu.

Beta na dziś - 3767.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No cudowna, coś czuję że ból brzucha minął jak ręką odjąć może zaparz sobie melisę jeśli masz lub skonsultuj z lekarzem przez telefon jak masz możliwość wzięcie nospy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-06, 05:54   #1928
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Położyłam się po pracy, przespałam i obudziłam się już bez bólu.

Beta na dziś - 3767.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Piękna beta, mam nadzieję, że ból brzucha już nie wróci.

Ja zaraz zamykam pierwszy cyk starań - dziś teoretycznie powinnam dostać okres, ale trochę się spóźnia. Robiłam rano jeszcze jeden test, wyszedł negatywny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 07:18   #1929
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Zrobiłam dziś test ciążowy, 10 Facelle. Oczywiście bialusieńki Wg OvuFriend jestem 4 dni przed okresem. Chyba pozostaje mi czekać na @ i próbować dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 07:26   #1930
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Piękna beta, mam nadzieję, że ból brzucha już nie wróci.

Ja zaraz zamykam pierwszy cyk starań - dziś teoretycznie powinnam dostać okres, ale trochę się spóźnia. Robiłam rano jeszcze jeden test, wyszedł negatywny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oj, ja świrowałam w pierwszym cyklu - 3 testy Oczywiście negatywne.

Okres trochę się spóźnił i jak już się zaczął to masakra.
10 dni po stosunku w teście powinno być coś widać, 14 dni po to tak na 100%.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 07:35   #1931
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś test ciążowy, 10 Facelle. Oczywiście bialusieńki Wg OvuFriend jestem 4 dni przed okresem. Chyba pozostaje mi czekać na @ i próbować dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Skoro do @ jeszcze 4 dni, to nie powiedziane, ze nic się na teście nie pojawi

Mimo wszystko nie masz się co łamać, bo to dopiero wasz pierwszy cykl starań Niestety zajście w planowana ciąże z reguły nie jest tak łatwe jakbyśmy chciały

Niemniej jednak totalnie rozumiem Twoje rozczarowanie i zawód, bo czułam się dokładnie tak samo przez dłuższy czas nie zmienia to jednak faktu, ze w końcu zobaczysz upragnione 2 kreski i mam nadzieje, ze to jeszcze w tym cyklu
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-06, 08:24   #1932
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Oj, ja świrowałam w pierwszym cyklu - 3 testy Oczywiście negatywne.

Okres trochę się spóźnił i jak już się zaczął to masakra.
10 dni po stosunku w teście powinno być coś widać, 14 dni po to tak na 100%.

Wiem, dlatego już uważam ten cykl za nieudany No trudno, będziemy walczyć dalej

Najlepsze jest to, że ja tak naprawdę to wiem, jakie są szanse na zajście w ciążę i że większość par musi się starać parę miesięcy zanim cokolwiek z tego wyjdzie, więc na poziomie logicznym nie świruję ani się nie martwię. No ale jednak jest mi trochę przykro.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 08:32   #1933
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Wiem, dlatego już uważam ten cykl za nieudany No trudno, będziemy walczyć dalej

Najlepsze jest to, że ja tak naprawdę to wiem, jakie są szanse na zajście w ciążę i że większość par musi się starać parę miesięcy zanim cokolwiek z tego wyjdzie, więc na poziomie logicznym nie świruję ani się nie martwię. No ale jednak jest mi trochę przykro.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Napijesz się winka i za kilka dni od początku

Przykro, bo się ma nadzieję, że jednak uda się szybciej.
Myślałam, że będę miała raczej luźne podejście, bo nie mamy deadline nad głową - dobrze będzie za miesiąc, dobrze będzie za pół roku. Ale jednak rozczarowanie było.
Na razie jest za wcześnie żebym się nakręcała, ale w tym cyklu też mogę świrować przy terminie @, bo idealnie wstrzeliliśmy się w owu.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 08:44   #1934
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Wiem, dlatego już uważam ten cykl za nieudany No trudno, będziemy walczyć dalej

Najlepsze jest to, że ja tak naprawdę to wiem, jakie są szanse na zajście w ciążę i że większość par musi się starać parę miesięcy zanim cokolwiek z tego wyjdzie, więc na poziomie logicznym nie świruję ani się nie martwię. No ale jednak jest mi trochę przykro.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moim zdaniem logika nie ma nic do rzeczy przy staraniach możemy mieć bowiem cała wiedzę świata, a i tak przy nieudanych cyklach czujemy rozczarowanie i jest nam przykro.

Podczas starań władze nad nami chyba całkowicie przejmuje serce. Pragniemy tego dzieciątka, marzymy o nim, staramy się, a później przychodzą bolesne rozczarowania.

Naprawdę wiem co czujecie dziewczyny, bo czułam to samo Nakręcałam się w każdym cyklu, sprawdzałam po 100 razy dni płodne, później doszukiwałam sie objawów, a na koniec przychodziła @

Wiem, ze zabrzmi to sztampowo ale przyjdzie dzień, w którym każdej z nas sie uda
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 09:44   #1935
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Skoro do @ jeszcze 4 dni, to nie powiedziane, ze nic się na teście nie pojawi

Mimo wszystko nie masz się co łamać, bo to dopiero wasz pierwszy cykl starań Niestety zajście w planowana ciąże z reguły nie jest tak łatwe jakbyśmy chciały

Niemniej jednak totalnie rozumiem Twoje rozczarowanie i zawód, bo czułam się dokładnie tak samo przez dłuższy czas nie zmienia to jednak faktu, ze w końcu zobaczysz upragnione 2 kreski i mam nadzieje, ze to jeszcze w tym cyklu
Pierwszy cykl taki naturalny, po naturalnej miesiączce. To fakt. Ja wiem. Niestety tak bardzo nakręciłam się tym pozytywnym testem owulacyjnym i innymi objawami, że nie wiem. A przecież te testy nie gwarantują owulacji. Może coś nie tak u mnie, może do owulacji jednak nie dochodzi i powinnam iść na monitoring? Albo u męża z nasieniem... Tydzień temu byłam u mojego psychiatry i powiedział, że on, na miejscu mojego męża, od razu by zrobił badanie nasienia, żeby ewentualnie wcześniej wiedzieć...
Poczekam jeszcze te kilka dni i jak @ nie przyjdzie, to powtórzę test, ale coś mi się wydaje, że przyjdzie
Najgorsze jest czekanie. Najpierw na dni płodne, a potem na termin miesiączki. No strasznie wolno mi leci czas pod tym względem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Wiem, dlatego już uważam ten cykl za nieudany No trudno, będziemy walczyć dalej

Najlepsze jest to, że ja tak naprawdę to wiem, jakie są szanse na zajście w ciążę i że większość par musi się starać parę miesięcy zanim cokolwiek z tego wyjdzie, więc na poziomie logicznym nie świruję ani się nie martwię. No ale jednak jest mi trochę przykro.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To jesteśmy w podobnej sytuacji.
U mnie dziś powiało świeżą bielą na teście. Podświadomie wkręciłam sobie, że jeśli oboje z mężem jesteśmy zdrowi, to ciąża nie powinna być problemem. Ale wiem, że tak nie jest, kilka miesięcy starań to norma u zdrowych par.
Powodzenia za miesiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 10:05   #1936
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Pierwszy cykl taki naturalny, po naturalnej miesiączce. To fakt. Ja wiem. Niestety tak bardzo nakręciłam się tym pozytywnym testem owulacyjnym i innymi objawami, że nie wiem. A przecież te testy nie gwarantują owulacji. Może coś nie tak u mnie, może do owulacji jednak nie dochodzi i powinnam iść na monitoring? Albo u męża z nasieniem... Tydzień temu byłam u mojego psychiatry i powiedział, że on, na miejscu mojego męża, od razu by zrobił badanie nasienia, żeby ewentualnie wcześniej wiedzieć...
Poczekam jeszcze te kilka dni i jak @ nie przyjdzie, to powtórzę test, ale coś mi się wydaje, że przyjdzie
Najgorsze jest czekanie. Najpierw na dni płodne, a potem na termin miesiączki. No strasznie wolno mi leci czas pod tym względem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście badania możecie zrobić w każdej chwili, ale pytanie czy jest sens aż tak nakręcać się od samego początku bo to może być w tym wszystkim najgorsze Jeśli macie jakieś obawy/dolegliwości to ok, ale jeśli nic wam nie jest, to czy warto od razu zakładać najgorsze?

Naprawdę wierz mi, że brak ciąży nie musi być spowodowany tym, że nie miałaś owulacji czy że coś jest nie tak. Po prostu nie wyszło, co jest naturalne.

Jeśli to ma was uspokoić to jak najbardziej zróbcie badania natomiast też nie podchodźcie do tego jak do laboratorium i zadaniowo. Cieszcie się zbliżeniami, bo to jest w tym wszystkim najważniejsze.

Wiem, ze te czekanie wykańcza. Przeżywałam to samo i rozumiem to całkowicie. Ale wiem tez jak ważna jest w tym wszystkim miłość obojga partnerów, a nie tylko „o mam owulacje idziemy się kochać” a gdzie w tym namietnosc, chec bliskości i przyjemność ? wydaje mi się, ze nastrój tez ma wiele tu do rzeczy
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 12:11   #1937
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Oczywiście badania możecie zrobić w każdej chwili, ale pytanie czy jest sens aż tak nakręcać się od samego początku bo to może być w tym wszystkim najgorsze Jeśli macie jakieś obawy/dolegliwości to ok, ale jeśli nic wam nie jest, to czy warto od razu zakładać najgorsze?

Naprawdę wierz mi, że brak ciąży nie musi być spowodowany tym, że nie miałaś owulacji czy że coś jest nie tak. Po prostu nie wyszło, co jest naturalne.

Jeśli to ma was uspokoić to jak najbardziej zróbcie badania natomiast też nie podchodźcie do tego jak do laboratorium i zadaniowo. Cieszcie się zbliżeniami, bo to jest w tym wszystkim najważniejsze.

Wiem, ze te czekanie wykańcza. Przeżywałam to samo i rozumiem to całkowicie. Ale wiem tez jak ważna jest w tym wszystkim miłość obojga partnerów, a nie tylko „o mam owulacje idziemy się kochać” a gdzie w tym namietnosc, chec bliskości i przyjemność ? wydaje mi się, ze nastrój tez ma wiele tu do rzeczy
U męża nic nie wiadomo, jeśli chodzi o płodność, złych objawów brak. U mnie natomiast były w przeszłości problemy, ale związane z tarczycą, która obecnie jest ładnie wyregulowana. Przed antykoncepcją miałam USG ginekologiczne i wyszły policystyczne jajniki, ale też wyglądało na to, że była owulacja. Stosunek LH/FSH miałam 2, więc też wskazywało to na policystyczne jajniki. Poza tym reszta hormonów bardzo ładnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 12:13   #1938
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
U męża nic nie wiadomo, jeśli chodzi o płodność, złych objawów brak. U mnie natomiast były w przeszłości problemy, ale związane z tarczycą, która obecnie jest ładnie wyregulowana. Przed antykoncepcją miałam USG ginekologiczne i wyszły policystyczne jajniki, ale też wyglądało na to, że była owulacja. Stosunek LH/FSH miałam 2, więc też wskazywało to na policystyczne jajniki. Poza tym reszta hormonów bardzo ładnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Okej, a jak to teraz wyglada? Byłaś na kontroli u gina, robiłaś badania dotyczące PCOS? Bo jeśli nie, to moim zdaniem warto i wtedy faktycznie może monitoring owulacji byłby dobry.

Bo jednak PCOS potrafi namieszać w hormonach.

Niemniej trzymam cały czas za Ciebie kciuki i wierze, ze wszystko się uda i będzie dobrze
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 12:59   #1939
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Okej, a jak to teraz wyglada? Byłaś na kontroli u gina, robiłaś badania dotyczące PCOS? Bo jeśli nie, to moim zdaniem warto i wtedy faktycznie może monitoring owulacji byłby dobry.

Bo jednak PCOS potrafi namieszać w hormonach.

Niemniej trzymam cały czas za Ciebie kciuki i wierze, ze wszystko się uda i będzie dobrze
Póki co, zarówno ginekolożka, jak i endokrynolożka powiedziały, że nie na sensu robić badań, bo wszystko musi unormować się po antykoncepcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-06, 17:04   #1940
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Póki co, zarówno ginekolożka, jak i endokrynolożka powiedziały, że nie na sensu robić badań, bo wszystko musi unormować się po antykoncepcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie jestem lekarzem wiec nie zamierzam się kłócić z informacjami, które otrzymałaś jeśli na razie nie kazali robić badań, to nie stresuj się tak i po prostu idź na żywioł tak jak już mówiłam trzymam mocno kciuki

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Jutro lekarz, a ja dziś nie mogę wytrzymać z bólu brzucha. Chyba zrobię betę dziś dodatkowo, żeby się uspokoić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
I jak wizyta u lekarza? Z niecierpliwością czekam na wieści !
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 19:24   #1941
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Nie jestem lekarzem wiec nie zamierzam się kłócić z informacjami, które otrzymałaś jeśli na razie nie kazali robić badań, to nie stresuj się tak i po prostu idź na żywioł tak jak już mówiłam trzymam mocno kciuki



I jak wizyta u lekarza? Z niecierpliwością czekam na wieści !

Czekam na wizytę właśnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 19:33   #1942
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Czekam na wizytę właśnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O mamo to trzymam kciuki
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 19:42   #1943
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
O mamo to trzymam kciuki

Opóźnienie niezłe, 7 pacjentek przede mną dlatego myśle, ze sobie jeszcze poczekam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 19:43   #1944
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Opóźnienie niezłe, 7 pacjentek przede mną dlatego myśle, ze sobie jeszcze poczekam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ojejku podziwiam tego lekarza, bo jak nic do 24 w gabinecie siedzi przy tylu pacjentkach i takich opóźnieniach

A chodzisz na NFZ, czy prywatnie ?
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 21:17   #1945
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Ojejku podziwiam tego lekarza, bo jak nic do 24 w gabinecie siedzi przy tylu pacjentkach i takich opóźnieniach

A chodzisz na NFZ, czy prywatnie ?

Tylko prywatnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Mamy uwidoczniony pęcherzyk żółtkowy zdaniem lekarza ciąża wyglada obiecująco, następna wizyta za 2 tygodnie. Z leków dołączamy progesteron, a za dwa tygodnie heparynę. Kamień z serca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-06, 21:18   #1946
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Tylko prywatnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Mamy uwidoczniony pęcherzyk żółtkowy zdaniem lekarza ciąża wyglada obiecująco, następna wizyta za 2 tygodnie. Z leków dołączamy progesteron, a za dwa tygodnie heparynę. Kamień z serca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oh to cudowne wieści! Mocno trzymam kciuki, aby wszystko dalej dobrze się rozwijało !

Mam nadzieje, ze na swojej wizycie w przyszłym tygodniu tez usłyszę same dobre informacje
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-07, 07:02   #1947
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Oh to cudowne wieści! Mocno trzymam kciuki, aby wszystko dalej dobrze się rozwijało !

Mam nadzieje, ze na swojej wizycie w przyszłym tygodniu tez usłyszę same dobre informacje

Dzięki trzymam mocno kciuki
Chociaż dziś obudziłam się przerażona, bo nic mnie nie bolało chyba będę świrować i się nakręcać przez cały czas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-07, 07:13   #1948
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Dzięki trzymam mocno kciuki
Chociaż dziś obudziłam się przerażona, bo nic mnie nie bolało chyba będę świrować i się nakręcać przez cały czas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Właśnie ja mam to samo, bo mi kompletnie nic nie jest od początku przez to już szajby dostaje
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-07, 07:19   #1949
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You;89175957[COLOR=Silver
}
[/COLOR]Mamy uwidoczniony pęcherzyk żółtkowy zdaniem lekarza ciąża wyglada obiecująco, następna wizyta za 2 tygodnie. Z leków dołączamy progesteron, a za dwa tygodnie heparynę. Kamień z serca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale super!
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-07, 07:48   #1950
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Tylko prywatnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Mamy uwidoczniony pęcherzyk żółtkowy zdaniem lekarza ciąża wyglada obiecująco, następna wizyta za 2 tygodnie. Z leków dołączamy progesteron, a za dwa tygodnie heparynę. Kamień z serca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.