Starania o dziecko od 2022 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-07, 09:18   #1951
Magnolia19878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Mazi00 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny u mnie starania raczej na luzie od tego miesiąca mam 30 lat, dzieci brak powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hej jest na coraz wiecej . SUPER ! Powodzenia
Magnolia19878 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-07, 20:58   #1952
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Chyba mam pierwsze objawy swojej ciąży zaczynaja mnie boleć piersi

W sobotę idę na betę, zobaczymy co tam się dzieje
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-07, 21:19   #1953
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Chyba mam pierwsze objawy swojej ciąży zaczynaja mnie boleć piersi

W sobotę idę na betę, zobaczymy co tam się dzieje

Dobre wieści


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-08, 09:01   #1954
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Chyba mam pierwsze objawy swojej ciąży zaczynaja mnie boleć piersi

W sobotę idę na betę, zobaczymy co tam się dzieje
Trzymam kciuki

U mnie z samopoczuciem raz lepiej, raz gorzej. Domowy test pokazał, że to covid. Do objawów doszedł katar i mam wrażenie, że mi głowa eksploduje 🤯 Nie biorę żadnych leków, nawet takich na katar.
Zastanawiam się czy i ewentualnie kiedy testować ciążowo Okres powinnam mieć za 2 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-08, 09:16   #1955
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki

U mnie z samopoczuciem raz lepiej, raz gorzej. Domowy test pokazał, że to covid. Do objawów doszedł katar i mam wrażenie, że mi głowa eksploduje Nie biorę żadnych leków, nawet takich na katar.
Zastanawiam się czy i ewentualnie kiedy testować ciążowo Okres powinnam mieć za 2 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak objawy były tak mi przeszły już mnie piersi nie bolą, dalej nic mi nie jest. Czekam z niecierpliwością na jutrzejszą betę.

Ja testowałam zawsze najwcześniej w dzień spodziewanej @ lub po. Wiem jednak, ze niektórym dziewczynom testy już od 9 dpo pokazywały blada kreskę. Tak wiec decyzja należy tylko do Ciebie kiedy będziesz testować

Ale z tego co wiem na większości testów jest napisane, ze najlepiej w dniu spodziewanej @
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-08, 12:09   #1956
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Jak objawy były tak mi przeszły już mnie piersi nie bolą, dalej nic mi nie jest. Czekam z niecierpliwością na jutrzejszą betę.

Ja testowałam zawsze najwcześniej w dzień spodziewanej @ lub po. Wiem jednak, ze niektórym dziewczynom testy już od 9 dpo pokazywały blada kreskę. Tak wiec decyzja należy tylko do Ciebie kiedy będziesz testować

Ale z tego co wiem na większości testów jest napisane, ze najlepiej w dniu spodziewanej @
2 dni temu najczulszy test Facelle mi wyszedł negatywny. To był 10 dzień po owulacji. Dziś 12. Dlatego poczekam do niedzieli, może poniedziałku, jeśli nie dostanę @.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-08, 13:31   #1957
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
2 dni temu najczulszy test Facelle mi wyszedł negatywny. To był 10 dzień po owulacji. Dziś 12. Dlatego poczekam do niedzieli, może poniedziałku, jeśli nie dostanę @.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje Kobietom zaciążonym pięknych wyników i udanych wizyt ️ oby tylko tak dalej

Ja też z Córeczką miałam biel vizira 10 dpo a 12 dpo jak zrobiłam test bez nadziei na cokolwiek i poszłam sobie zrobić kawę to jak wróciłam to się zdziwiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-08, 13:37   #1958
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Chyba mam pierwsze objawy swojej ciąży zaczynaja mnie boleć piersi

W sobotę idę na betę, zobaczymy co tam się dzieje

ooo to dobry znak
trzymam kciuki!
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-08, 13:40   #1959
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
ooo to dobry znak
trzymam kciuki!

Tak jak już pisałam, objaw minął wiec cholerka wie o co chodzi
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-08, 13:40   #1960
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Gratulacje Kobietom zaciążonym pięknych wyników i udanych wizyt ️ oby tylko tak dalej

Ja też z Córeczką miałam biel vizira 10 dpo a 12 dpo jak zrobiłam test bez nadziei na cokolwiek i poszłam sobie zrobić kawę to jak wróciłam to się zdziwiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dajesz mi nadzieję
Chociaż ja już mentalnie nastawiłam się, że nic z tego, że cykl zmarnowany. Już nawet przeżyłam swego rodzaju "żałobę" Myślę, że test zrobię w niedzielę lub poniedziałek, jeśli nie dostanę okresu. To będzie 14/15 dzień po owulacji. Wcześniej nie będę robić, tym bardziej, że mam test 25 (Quixx), a je się robi najwcześniej w terminie @. Już w tym cyklu nie będę kupować kolejnych testów, bo wstyd się przyznać, ale jakoś za dużo ich chyba kupuję... No chyba, że @ nie przyjdzie, a test będzie negatywny, to za kilka dni mogę powtórzyć. A jeśli w końcu okres przyjdzie, to mówi się trudno, zacznie się tym samym kolejny cykl i kolejna szansa na poczęcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-08, 14:44   #1961
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ja dziś dostałam @@@, spóźniony pierwszy raz od nie pamietam kiedy Wychodzi więc chyb też na to, że moglam źle wyliczyć dni płodne. Także po @@@ kontynuujemy starania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-08, 15:14   #1962
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Ja dziś dostałam @@@, spóźniony pierwszy raz od nie pamietam kiedy Wychodzi więc chyb też na to, że moglam źle wyliczyć dni płodne. Także po @@@ kontynuujemy starania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja powinnam dostać w niedzielę, a zatem startujemy z nowym cyklem w podobnym czasie.
Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-08, 17:04   #1963
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Dajesz mi nadzieję
Chociaż ja już mentalnie nastawiłam się, że nic z tego, że cykl zmarnowany. Już nawet przeżyłam swego rodzaju "żałobę" Myślę, że test zrobię w niedzielę lub poniedziałek, jeśli nie dostanę okresu. To będzie 14/15 dzień po owulacji. Wcześniej nie będę robić, tym bardziej, że mam test 25 (Quixx), a je się robi najwcześniej w terminie @. Już w tym cyklu nie będę kupować kolejnych testów, bo wstyd się przyznać, ale jakoś za dużo ich chyba kupuję... No chyba, że @ nie przyjdzie, a test będzie negatywny, to za kilka dni mogę powtórzyć. A jeśli w końcu okres przyjdzie, to mówi się trudno, zacznie się tym samym kolejny cykl i kolejna szansa na poczęcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czułam to samo. Ale podziwiam, bo ja miałam cały zapas testów i musiały być 10 bo 25 u mnie nie wchodziły w grę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-08, 21:18   #1964
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Ja czułam to samo. Ale podziwiam, bo ja miałam cały zapas testów i musiały być 10 bo 25 u mnie nie wchodziły w grę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie podziwiaj. Mąż mi kupił test Pink płytkowy i strumieniowy (oba o czułości 10). Niewiele myśląc, zrobiłam ten płytkowy z wieczornego moczu. No stara baba, a głupia Oczywiście wyszedł negatyw. Powinnam mieć zakaz kupowania testów poza terminem @...
Teraz tak sobie myślę, że może owulacja wcale nie była 13 dnia, bo ja przed antykoncepcją miewałam cykle trwające średnio 30 dni, a teraz uczepiłam się tego OvuFriend, który wyliczył mi 27 dni... A jak by było 30 dni, to 17 dzień cyklu brzmi bardziej prawdopodobnie. Oczywiście, jeśli faza lutealna trwa u mnie 14 dni Ale to bym teraz była dopiero w 8 dniu po owulacji, więc jeszcze za wcześnie na pozytywny test. Plus do zapłodnienia mogłoby dojść po owulacji. Już sama nie wiem, co myśleć. Chyba osiwieję całkowicie przez te starania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-08, 21:34   #1965
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Nie podziwiaj. Mąż mi kupił test Pink płytkowy i strumieniowy (oba o czułości 10). Niewiele myśląc, zrobiłam ten płytkowy z wieczornego moczu. No stara baba, a głupia Oczywiście wyszedł negatyw. Powinnam mieć zakaz kupowania testów poza terminem @...
Teraz tak sobie myślę, że może owulacja wcale nie była 13 dnia, bo ja przed antykoncepcją miewałam cykle trwające średnio 30 dni, a teraz uczepiłam się tego OvuFriend, który wyliczył mi 27 dni... A jak by było 30 dni, to 17 dzień cyklu brzmi bardziej prawdopodobnie. Oczywiście, jeśli faza lutealna trwa u mnie 14 dni Ale to bym teraz była dopiero w 8 dniu po owulacji, więc jeszcze za wcześnie na pozytywny test. Plus do zapłodnienia mogłoby dojść po owulacji. Już sama nie wiem, co myśleć. Chyba osiwieję całkowicie przez te starania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wiem, ze jest ciężko, ale może po prostu przestań tak wszystko analizować? Rozumiem, ze bardzo chcecie tego dziecka i życzę Wam, aby jak najszybciej się udało

Jednak takie analizowanie, ciagle śledzenie cyklu i robienie z tego laboratorium raczej nie pomaga spróbuj może chociaż 1 cykl tak wszystkiego nie śledzić, nie pilnować?

Niemniej ciagle trzymam kciuki, żebyś jeszcze w tym cyklu zobaczyła upragnione 2 kreski
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-08, 21:57   #1966
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Wiem, ze jest ciężko, ale może po prostu przestań tak wszystko analizować? Rozumiem, ze bardzo chcecie tego dziecka i życzę Wam, aby jak najszybciej się udało

Jednak takie analizowanie, ciagle śledzenie cyklu i robienie z tego laboratorium raczej nie pomaga spróbuj może chociaż 1 cykl tak wszystkiego nie śledzić, nie pilnować?

Niemniej ciagle trzymam kciuki, żebyś jeszcze w tym cyklu zobaczyła upragnione 2 kreski
Tak najlepiej, już trzech lekarzy mi o tym powiedziało. I chyba trzeba będzie tak zrobić, bo zupełnie oszaleję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 02:11   #1967
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Nie podziwiaj. Mąż mi kupił test Pink płytkowy i strumieniowy (oba o czułości 10). Niewiele myśląc, zrobiłam ten płytkowy z wieczornego moczu. No stara baba, a głupia Oczywiście wyszedł negatyw. Powinnam mieć zakaz kupowania testów poza terminem @...
Teraz tak sobie myślę, że może owulacja wcale nie była 13 dnia, bo ja przed antykoncepcją miewałam cykle trwające średnio 30 dni, a teraz uczepiłam się tego OvuFriend, który wyliczył mi 27 dni... A jak by było 30 dni, to 17 dzień cyklu brzmi bardziej prawdopodobnie. Oczywiście, jeśli faza lutealna trwa u mnie 14 dni Ale to bym teraz była dopiero w 8 dniu po owulacji, więc jeszcze za wcześnie na pozytywny test. Plus do zapłodnienia mogłoby dojść po owulacji. Już sama nie wiem, co myśleć. Chyba osiwieję całkowicie przez te starania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj kochana Staruszko tulę Cię mocno i rozumiem bardzo dobrze. Poczekaj jak my z TŻ zaczniemy starania od maja/ czerwca to zobaczysz dopiero świra ja miałam cykle 30-32 dni więc przy obu ciążach owubw okolicy 14-15 dnia + 12 dni do pozytywnego słabego Bladzioszka na pinku strumieniowym i ja kupowałam pojemniczek do którego zbierałam mocz i dopiero test zanurzałam i 10 i 12 dpo trzymałam 30 sekund zamiast 10 i jak była biel to była a jak była ciąża to pojawiła się kreseczka hi hi tak więc na spokojnie, u mnie pierwszy w sumie cień cienia bym to nazwała był w 28 DC a faza lutealna 17 dni trwała akurat w tym cyklu.

U mnie praktycznie bezbłędnie owu, termin porodu a nawet płeć wskazywały kalkulatory na dzidziusiowo.pl także polecam sobie tam wprowadzić daty i sprawdzić. Zawsze wiadomo, że niezależnie od wszystkiego jakiś margines błędu też trzeba wziąć pod uwagę.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez AnielkaMamusiax2
Czas edycji: 2022-04-09 o 02:15
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 07:43   #1968
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Oj kochana Staruszko tulę Cię mocno i rozumiem bardzo dobrze. Poczekaj jak my z TŻ zaczniemy starania od maja/ czerwca to zobaczysz dopiero świra ja miałam cykle 30-32 dni więc przy obu ciążach owubw okolicy 14-15 dnia + 12 dni do pozytywnego słabego Bladzioszka na pinku strumieniowym i ja kupowałam pojemniczek do którego zbierałam mocz i dopiero test zanurzałam i 10 i 12 dpo trzymałam 30 sekund zamiast 10 i jak była biel to była a jak była ciąża to pojawiła się kreseczka hi hi tak więc na spokojnie, u mnie pierwszy w sumie cień cienia bym to nazwała był w 28 DC a faza lutealna 17 dni trwała akurat w tym cyklu.

U mnie praktycznie bezbłędnie owu, termin porodu a nawet płeć wskazywały kalkulatory na dzidziusiowo.pl także polecam sobie tam wprowadzić daty i sprawdzić. Zawsze wiadomo, że niezależnie od wszystkiego jakiś margines błędu też trzeba wziąć pod uwagę.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wg dzidziusiowo okres powinnam dostać dopiero 14.04. Dziękuję za polecenie - wygląda na fajną stronkę Chętnie sobie poczytam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 11:02   #1969
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Beta dzisiaj 12372
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-09, 12:06   #1970
xflamesxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 853
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Beta dzisiaj 12372
Super, już nie badaj przyrostów bo przy takich wartościach patrzy się już na obraz usg, bo przyrosty bety mogą być mniejsze i nie potrzebnie będziesz się stresować
xflamesxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 12:14   #1971
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Wg dzidziusiowo okres powinnam dostać dopiero 14.04. Dziękuję za polecenie - wygląda na fajną stronkę Chętnie sobie poczytam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Beta dzisiaj 12372
To biegusiem można lecieć na USG, od 10000 będzie już serduszko, pięknie, gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 12:52   #1972
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
[/COLOR]To biegusiem można lecieć na USG, od 10000 będzie już serduszko, pięknie, gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
USG mam we wtorek razem z wizyta u ginekologa to będzie 7 tc i celowo czekałam tak długo, żeby właśnie serduszko już było
Cytat:
Napisane przez xflamesxx Pokaż wiadomość
Super, już nie badaj przyrostów bo przy takich wartościach patrzy się już na obraz usg, bo przyrosty bety mogą być mniejsze i nie potrzebnie będziesz się stresować

Nie planuje już badać przyrostów, tylko od 30.03 nie badałam bety, nie miałam żadnych objawów i we wtorek mam ginekologa, wiec przy okazji TSH, glukozy i morfologii sobie zbadałam betę
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 14:15   #1973
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
USG mam we wtorek razem z wizyta u ginekologa to będzie 7 tc i celowo czekałam tak długo, żeby właśnie serduszko już było



Nie planuje już badać przyrostów, tylko od 30.03 nie badałam bety, nie miałam żadnych objawów i we wtorek mam ginekologa, wiec przy okazji TSH, glukozy i morfologii sobie zbadałam betę
Wszystko będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 14:28   #1974
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Beta dzisiaj 12372



A mnie dziś brzuch bardzo boli, jak podczas okresu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez magdamarysia84
Czas edycji: 2022-04-09 o 14:31
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 14:44   #1975
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość



A mnie dziś brzuch bardzo boli, jak podczas okresu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Końcówka implantacji może być bardzo bolesna. Mnie brzuch bolał, plecy tak bolały jakby mi nóż ktoś wkładał i w ogóle chodziłam ledwo żywa i 2 dni później wyszedł cień cienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 16:46   #1976
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Końcówka implantacji może być bardzo bolesna. Mnie brzuch bolał, plecy tak bolały jakby mi nóż ktoś wkładał i w ogóle chodziłam ledwo żywa i 2 dni później wyszedł cień cienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby to było to, bo na okres jeszcze trochę wcześnie. Nigdy mnie tak brzuch nie bolał, chyba że podczas @ właśnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 17:03   #1977
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Wszystko będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Oby to było to, bo na okres jeszcze trochę wcześnie. Nigdy mnie tak brzuch nie bolał, chyba że podczas @ właśnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 19:41   #1978
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Oby to było to, bo na okres jeszcze trochę wcześnie. Nigdy mnie tak brzuch nie bolał, chyba że podczas @ właśnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To właśnie przypomina bóle okresowe i też jak przeszło to przez cały 1 trymestr byłam okropnie senna między innymi. Więc 3mam kciukasy za Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 20:43   #1979
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Beta dzisiaj 12372
Piękna beta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-10, 05:45   #1980
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
To właśnie przypomina bóle okresowe i też jak przeszło to przez cały 1 trymestr byłam okropnie senna między innymi. Więc 3mam kciukasy za Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziś, wg OvuFriend, termin @. Brzuch i krzyż bolą. Mam mdłości. Ani śladu krwi... Zawsze jak mnie tak bolał brzuch/plecy, to w ciągu max dwóch godzin pojawiało się krwawienie. A tu już od wczoraj cisza w eterze. Wczoraj z trudem usnęłam, czułam jakiś dyskomfort w brzuchu.
Zrobiłam dziś test ciążowy Pink 10 strumieniowy i w zależności od oświetlenia widzę cień cienia cienia. Próbowałam uchwycić to na zdjęciu, żeby Wam pokazać, ale nic nie wychodzi. Ta plastikowa szybka jest trochę podrapana Bez tej szybki by było widać lepiej. Albo tak bardzo chcę zobaczyć ten cień, że mam zwidy i nadinterpretuję. Najlepiej byłoby iść na betę do laboratorium i chyba tak zrobię.

Edit: wykupiłam sobie badanie w punkcie pobrań czynnym w niedzielę, idę na 10 i wszystko będzie jasne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez magdamarysia84
Czas edycji: 2022-04-10 o 05:59
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.