Mamy lipcowe 2022 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-08, 19:30   #2221
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Cytat:
Napisane przez Ritka18 Pokaż wiadomość
Patzi ja też zostaje tutaj. 1 kg to już ładny chłopczyk, zobaczymy jak u mnie będzie na wizycie za tydzień. Może przy okazji ogarnę prenatalne za jednym zamachem.
Czujecie skurcze przepowiadające? Jak się to będzie objawiało, bo mi dziś jakoś "niewygodnie" w dole. I nie wiem czy mała zmieniła swoje położenie na bardziej uciążliwe czy jak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie ja się zastanawiałam czy moje dzisiejsze ciagniecie i bóle to były skurcze czy nie - miałam wrażenia podobne jak na początku okresu. Wydaje mi się, że to było jakieś nowe ułożenie dziecka, ale trochę obolala i zestresowana byłam.
W pierwszej ciąży jedyne skurcze, które miałam, były od razu związane z akcją porodowa, i nie wiem jakie są przepowiadajace.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-08, 21:16   #2222
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
No właśnie ja się zastanawiałam czy moje dzisiejsze ciagniecie i bóle to były skurcze czy nie - miałam wrażenia podobne jak na początku okresu. Wydaje mi się, że to było jakieś nowe ułożenie dziecka, ale trochę obolala i zestresowana byłam.
W pierwszej ciąży jedyne skurcze, które miałam, były od razu związane z akcją porodowa, i nie wiem jakie są przepowiadajace.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam to samo. Moje jedyne skurcze to były od rana w dniu porodu i też nie wiem co to skurcze przepowiadające. I w sumie nie będę się gniewać jak teraz będzie tak samo, bo mnie podczas skurczy strasznie bolały plecy...
Cytat:
Napisane przez Ritka18 Pokaż wiadomość
Patzi ja też zostaje tutaj. 1 kg to już ładny chłopczyk, zobaczymy jak u mnie będzie na wizycie za tydzień. Może przy okazji ogarnę prenatalne za jednym zamachem.
Czujecie skurcze przepowiadające? Jak się to będzie objawiało, bo mi dziś jakoś "niewygodnie" w dole. I nie wiem czy mała zmieniła swoje położenie na bardziej uciążliwe czy jak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nic nie czuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-09, 07:49   #2223
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Ja dziś na badaniach. Pomiar z palca to 81, to chociaż nie martwię się o pierwszy pomiar glukozy.
Ciekawi mnie, co wyjdzie z hemoglobina, bo biorę żelazo z dwóch firm plus suplement ciążowy zawierający żelazo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-09, 08:08   #2224
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
Ja dziś na badaniach. Pomiar z palca to 81, to chociaż nie martwię się o pierwszy pomiar glukozy.
Ciekawi mnie, co wyjdzie z hemoglobina, bo biorę żelazo z dwóch firm plus suplement ciążowy zawierający żelazo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też rano byłam zrobić tsh i t4. Teraz pije kawe i później jakieś sobotnie sprzątanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-09, 08:55   #2225
chuda_blondyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 25
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Cześć dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam, trochę nadrobiłam z wyprawką, miałam ostatnio nawrót nudnosci, do tego aktualnie walczę z cukrzycą, niedoborem witaminy D i nadciśnieniem :/ wszystko poza cukrem w miarę da się ustabilizować, ale ten cukier to ciężka sprawa. Poza tym ostatnio dużo leżę bo przy każdym ruchu czuję takie mocne kłucie po lewej stronie brzucha i trochę mnie to martwi, więc oszczędzam się do piątkowej wizyty, a jak mi nie przejdzie to chyba pojadę na SOR, Marysia też charakterna babka będzie, bo zawsze jak dłużej się nie rusza to albo się wiercę albo ja tracą żeby się ruszyła i wtedy kopie w pęcherz.�� Ale wolę to, niż się o nią martwić ��
chuda_blondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-09, 09:02   #2226
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Coś dużo z nas ma te bóle z lewej strony...

Ja dopiero wstałam i się zbieram na zakupy.

Wczoraj dokupiłem trochę ciuszków dla Maluszka, rzeczy z apteki te wszystkie ręczniki, gaziki, podkłady. Tylko problem mam z koszulami dla siebie, bo już mi się włączył syndrom matka i na siebie mi szkoda wydawać
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-09, 10:37   #2227
patzi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 311
Dot.: Mamy lipcowe 2022

U mnie na szczęście żadnych skurczy nie odczułam, twardnienie brzucha też mi odpuściło, może to za sprawą zwiekszenia dawki magnezu do 3 tabletek.
Ja jestem ciągle ciekawa czy mój maluch sie obróci w brzuchu, bo ciągle siedzi w położeniu miednicowym, jak sie nic nie zmieni to cesarka będzie. Generalnie zdaje sie na los w tej sprawie, wiem że planować można dużo a życie i tak weryfikuje nasze plany ważne żeby dla maluszka było jak najbezpieczniej no i dla mnie też

Ja mam koszyk zakupów w gemini, też właśnie te podkłady, majtki, gaziki, maść do pupy, nożyczki, wszystkie niezbędniki
W tym miesiącu ubranka już odpuściłam. Też ciągle dumam nad tymi koszulami, niczego drogiego nie szukam, ale zwlekam bo rozmiar mnie zastanawia, nie wiem jaki brzuch będę miała pod koniec ciąży i czy nie bedzie za ciasno

Miłej, spokojnej soboty Wam życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patzi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-09, 10:53   #2228
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Cytat:
Napisane przez patzi88 Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście żadnych skurczy nie odczułam, twardnienie brzucha też mi odpuściło, może to za sprawą zwiekszenia dawki magnezu do 3 tabletek.
Ja jestem ciągle ciekawa czy mój maluch sie obróci w brzuchu, bo ciągle siedzi w położeniu miednicowym, jak sie nic nie zmieni to cesarka będzie. Generalnie zdaje sie na los w tej sprawie, wiem że planować można dużo a życie i tak weryfikuje nasze plany ważne żeby dla maluszka było jak najbezpieczniej no i dla mnie też

Ja mam koszyk zakupów w gemini, też właśnie te podkłady, majtki, gaziki, maść do pupy, nożyczki, wszystkie niezbędniki
W tym miesiącu ubranka już odpuściłam. Też ciągle dumam nad tymi koszulami, niczego drogiego nie szukam, ale zwlekam bo rozmiar mnie zastanawia, nie wiem jaki brzuch będę miała pod koniec ciąży i czy nie bedzie za ciasno

Miłej, spokojnej soboty Wam życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maluszek na pewno jeszcze kilka razy się obróci Czytałam o historiach jak na porodówce kobieta była gotowa na CC a się okazało, że maluch w ostatniej chwili się obrócił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-09, 11:02   #2229
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Ja zakładam, że dziecko ciągle tam zmienia pozycję. Zresztą - czuć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-09, 12:53   #2230
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 896
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
Maluszek na pewno jeszcze kilka razy się obróci Czytałam o historiach jak na porodówce kobieta była gotowa na CC a się okazało, że maluch w ostatniej chwili się obrócił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja znam historię prosto od lekarza, że kobieta już była na stole pocięta i się okazało, że dziecko jest prawidłowo ułożone. Musieliby chyba lekarze jeszcze przed samym CC robić usg, żeby było wiadomo jak jest dziecko ułożone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-09, 12:58   #2231
patzi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 311
Dot.: Mamy lipcowe 2022

No historii jest wiele, ruchy czuć intensywnie ale to może być na zasadzie machania rączkami i nóżkami
U mnie na każdym usg siedzi tak samo, raczej nie ustawia sie do badania specjalnie chyba że w poczekalni jak czekam na wizyte.
Może mu tak wygodnie, a nie do góry nogami 🤣 zobaczymy jak na kolejnej będzie.

Ale mi ostatnio sennie jest w okolicy godziny 13/14, jak w 1 trymestrze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patzi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-10, 09:30   #2232
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Ja mam w końcu dostępne wczorajsze wyniki - hemoglobina podskoczyla z 10.8 do 11.9, glukoza też się mieści w widelkach, więc jest całkiem ok.

Starszak ciągle zakatarzony, także chyba spędzę z nim najbliższe dni w domu.

Wyły u Was syreny? U mnie w dzielnicy było słychać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-10, 11:10   #2233
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
Ja mam w końcu dostępne wczorajsze wyniki - hemoglobina podskoczyla z 10.8 do 11.9, glukoza też się mieści w widelkach, więc jest całkiem ok.

Starszak ciągle zakatarzony, także chyba spędzę z nim najbliższe dni w domu.

Wyły u Was syreny? U mnie w dzielnicy było słychać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, to teraz już super wyniki

Ja nie wiem czy u nas syreny wyły, bo spałam Wstałam dzisiaj wyjątkowo późno, bo w nocy po toalecie nie mogłam długo zasnąć i dopiero kopniaki mnie obudziły. Chyba syn się upominał, że jeszcze śniadania nie ma

Ale wiem, że prezydent był przeciwko i nie wyrażał zgody na syreny.
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-10, 11:43   #2234
patzi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 311
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Ja o 7.30 już nie śpie, jak rano mnie potrzeba sikania budzi to później ciężko zasnąć, u mnie w mieście nie słyszałam żadnej syreny.
My dzisiaj z mężem skorzystaliśmy z niedzieli handlowej i zrobiliśmy zakupy spożywcze dla obywateli Ukrainy, u nas w mieście jest magazyn o którym było głośno w tv i poza granicami kraju, gdzie w rózne środki, żywność zaopatrywani są odwiedzajacy z Ukrainy.
Codziennie nie umiem sie pogodzić z tym że tyle ludzi ginie na Ukrainie, coś ciężkiego do wyobrażenia w dzisiejszych czasach

Mały aktywny od rana, kopniaczki daje non stop

Ritka sprawdź priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patzi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-10, 12:23   #2235
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Ja słyszałam syreny i to dość głośno. Mieszkam niedaleko od centrum więc w sumie tak myślałam, że będę głośno słyszeć.
Od paru już dni źle sypiam. Nie mogę znaleźć dobrej pozycji mimo, że mam poduchę tą dla kobiet w ciąży. Bolą mnie plecy i kręcą nogi.
No i te wycieczki do toalety.. poszłam spać dziś o 23 trochę się budziłam. O 4:30 siku i do 6 nie spałam... potem zasnęłam i pies zbudził mnie po 8.. czuję się beznadziejnie.
Pogoda też nie rozpieszcza, wieje i zimno jest. Ja też skorzystałam z niedzieli handlowej i pojechałam do lumpleksu- było -90 procent hihi coś tam małemu kupiłam i dla męża dwie fajne koszule.
Zaraz będę robić obiad bo mąż z racji niedzieli handlowej pracuje i wróci pewnie zmęczony.

Ostatnio też mnie wkurza że kogo nie spotkam z kim nie popiszę to każdy mnie straszy. A to porodem, a to kolkami, a to że nie będę spać przy dziecku, a to zobaczę jak to jest itp.. ok wiem przecież i jestem świadoma, ze dziecko to rewolucja w życiu.
No ale takim gadaniem to nikt mi nie pomoga..

A i ostatnio teściowa mnie rozwaliła, spytała czy Aleksander to według mnie dobre imię bo tak nazywa się Łukaszenko...
Eeeee brak słów..
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-10, 12:31   #2236
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Marlenqa kisnę z teściowej xD


Dobrze, że u mnie nie wiedzą to nikt na ten moment nie wymyśli podobnego komentarza. Znaczy rodzina nie wie, a znajomym tak się spodobało, że bardziej są pewni tego imienia niż my Jeśli nic się nie zmieni to będzie Cezary. Trochę krzywdy Cezar narobił a gdyby nie chrześniak męża to Aleksander też byłby brany pod uwagę, bo mąż jest wielkim fanem Aleksandra Wielkiego a i mi się Alek podoba
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-10, 13:59   #2237
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Aleksander, super imię!
My mamy za długie nazwisko, no i siostra myśli o Amelii i Aleksandrze, więc nie rozpatrywalismy tego imienia.

A Cezary ma ładne zdrobnienia

Moja mama prorokuje, że urodzę w czerwcu, a to dla mnie za wcześnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-10, 14:42   #2238
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
Ja mam w końcu dostępne wczorajsze wyniki - hemoglobina podskoczyla z 10.8 do 11.9, glukoza też się mieści w widelkach, więc jest całkiem ok.

Starszak ciągle zakatarzony, także chyba spędzę z nim najbliższe dni w domu.

Wyły u Was syreny? U mnie w dzielnicy było słychać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety wyły
Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam syreny i to dość głośno. Mieszkam niedaleko od centrum więc w sumie tak myślałam, że będę głośno słyszeć.
Od paru już dni źle sypiam. Nie mogę znaleźć dobrej pozycji mimo, że mam poduchę tą dla kobiet w ciąży. Bolą mnie plecy i kręcą nogi.
No i te wycieczki do toalety.. poszłam spać dziś o 23 trochę się budziłam. O 4:30 siku i do 6 nie spałam... potem zasnęłam i pies zbudził mnie po 8.. czuję się beznadziejnie.
Pogoda też nie rozpieszcza, wieje i zimno jest. Ja też skorzystałam z niedzieli handlowej i pojechałam do lumpleksu- było -90 procent hihi coś tam małemu kupiłam i dla męża dwie fajne koszule.
Zaraz będę robić obiad bo mąż z racji niedzieli handlowej pracuje i wróci pewnie zmęczony.

Ostatnio też mnie wkurza że kogo nie spotkam z kim nie popiszę to każdy mnie straszy. A to porodem, a to kolkami, a to że nie będę spać przy dziecku, a to zobaczę jak to jest itp.. ok wiem przecież i jestem świadoma, ze dziecko to rewolucja w życiu.
No ale takim gadaniem to nikt mi nie pomoga..

A i ostatnio teściowa mnie rozwaliła, spytała czy Aleksander to według mnie dobre imię bo tak nazywa się Łukaszenko...
Eeeee brak słów..
U nas pierwszy miał być Aleksander, ale w końcu stanęło na Tomku. A teraz już nie biorę pod uwagę tych imion co wtedy.

Właśnie teściowa mnie dziś pytała czy mamy już imię. A ja mówię że nie i mam jeszcze czas. Ale faktycznie mam problem żeby coś wybrac.

Od dwóch dni znowu mam taką wysypkę na twarzy że mi się płakać chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-10, 18:33   #2239
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Ostatnio też mnie wkurza że kogo nie spotkam z kim nie popiszę to każdy mnie straszy. A to porodem, a to kolkami, a to że nie będę spać przy dziecku, a to zobaczę jak to jest itp.. ok wiem przecież i jestem świadoma, ze dziecko to rewolucja w życiu.
No ale takim gadaniem to nikt mi nie pomoga..

A i ostatnio teściowa mnie rozwaliła, spytała czy Aleksander to według mnie dobre imię bo tak nazywa się Łukaszenko...
Eeeee brak słów..
Uśmiałam się

U mnie też mama, że jak ktoś miałby robić wesele to dla mnie lepiej teraz, bo jak się dziecko urodzi to się już nie pobawię. A z brzuchem to bym rzeczywiscie poszalala a dziecko nie śpi, po prostu każde płacze i nie śpi. Tak samo straszyła ciąża. Dlatego ja puszczam jednym, wypuszczam drugim.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-10, 19:04   #2240
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Ostatnio na koszule do karmienia była promocja - 50% w robik.radom
https://m.facebook.com/story.php?sto...62001317171008
Tyle że tylko na te w kolorze szarym, ale mi to akurat nie przeszkadzało, bo zamierzam je mieć tylko do szpitala. Za 2szt plus przesyłka wychodziło 42 zł. Z piżam wezmę do szpitala te dwie plus jakieś ewentualnie t-shirty i spodenki/leginsy. W szpitalu raczej dają koszule do porodu, ale chyba wezmę swoją w razie czego taka jednorazówkę.. W maju kupuje aptekę i resztę do walizki. Zostanie mi komoda i półko-przewijak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-11, 11:39   #2241
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Hej

Wizytuje ktoś jeszcze przed świętami?

Ja dzisiaj byłam w labie na wymazie, mam nadzieję, że już czysto i do końca ciąży będzie spokój z infekcjami. Ciąży już nie mam sposoby ukryć, w labie pierwsze pytanie to było, który to tydzień a potem dopiero jakie badanie
W czwartek muszę zrobić krew, mocz i krzywa glukozowa, a wizyta dopiero po świętach.

Zapisałam nas w końcu do szkoły rodzenia. Jedyny termin jaki nam pasował to koniec maja, mam nadzieję, że będę jeszcze na chodzie Chcę jeszcze dokupić warsztaty z pierwszej pomocy, ale na razie nie ma terminów na maj... Mam tylko nadzieję, że nie będą 14.05, bo to jedyny weekend, w który mąż ma już plany i to takie nie do przełożenia.
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-11, 11:54   #2242
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Ja wizytuje, mam iście Wielki Tydzień Jutro immunolog, w środę ginekolog na NFZ a w czwartek mój prywatny Dzisiaj już o 7 byłam na krwi, czekam na wynik morfologii i moczu.

Do szkoły rodzenia online "chodzimy" od 21tc. W kwietniu mamy zajęcia stacjonarne też. Na pierwszą pomoc też się czaimy na maj, bo akurat w naszej szkole organizują co miesiąc. Mam nadzieję, że będzie nam pasował termin.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-11, 12:03   #2243
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Mamy lipcowe 2022

U nas też właśnie raz w miesiącu. W czerwcu już sobie nie wyobrażam ćwiczyć, także chyba codziennie będę odświeżać stronę

Ja jestem trochę spokojniejsza, bo mimo że późno, to teraz mam te spotkania z położną (w środę kąpiel ) i najwyżej mąż będzie potem sam chodził jeśli ja już bym nie była w stanie Szkoda tylko, że nie można on-line części zajęć, bo dwa dni są takie czysto teoretyczne.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Napis to faktycznie intensywny tydzień Cię czeka
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-11, 12:12   #2244
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Ja mam wizytę w środę, moja druga po przejściu do luxmedu. Wybrałam inną lekarke, bo poprzedni lekarz zlecił mi tylko teleporadę na kwiecień, a ja bym chciała mieć sprawdzoną dlugosc szyjki itd, więc idę w inne miejsce.

Ja jeszcze się nie zmobilizowałam i nie dzwoniłam do szkoły rodzenia, z uwagi na starszaka, mnie interesują tylko formy online, bo nie chce mi się samej jeździć w godzinach 18-21 czy w weekend.
Ale te godziny mnie nie przekonują, o 21 to zwykle jestem niezywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-11, 12:15   #2245
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
Ja jestem trochę spokojniejsza, bo mimo że późno, to teraz mam te spotkania z położną (w środę kąpiel ) i najwyżej mąż będzie potem sam chodził jeśli ja już bym nie była w stanie Szkoda tylko, że nie można on-line części zajęć, bo dwa dni są takie czysto teoretyczne.[COLOR="Silver"]
O kurde, odważny ten Twój mąż, mój to w ogóle jak go zapytałam czy będzie chodził ze mną to powiedział "jak muszę" XD. Ale tez ciekawe czy to nie będzie w godzinach jego pracy bo jeśli tak to na cześć mogę chodzić sama, a na te najważniejsze z nim.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-11, 15:50   #2246
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Mòj mąż chętnie chodzi do szkoły rodzenia bo mamy fajną prowadzącą i ogólnie duzo facetow chodzi. Ostatnio na 12 kobiet tylko 3 były same.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-11, 16:13   #2247
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Ja wizytuję 22 kwietnia- będzie to USG trzeciego trymestru i wznowili wizyty z osobami towarzyszącymi więc mąż może iść ze mną i zobaczy dzidzię.

U nas w szkole rodzenia dużo osób chodziło na wykłady- mieliśmy dwa tygodnie ciurkiem i było około 80 osób. Praktycznie każda dziewczyna była z facetem.
Mój to był mega zaangażowany, robił zdjęcia slajdom, dopytywał się

Czeka nas jeszcze w maju przygotowanie do porodu rodzinnego ( nauka pozycji i oddychania itp) i zajęcia praktyczne z kąpania na lalkach.

Póki co też nadal jeżdżę na gimnastykę dwa razy w tygodniu daję radę jeszcze chociaż już z brzuchem ciężko, a i mały dość mocno kopie
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-11, 17:45   #2248
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Ja mam USG trzeciego trymestru 4.05. 30.04 mam wizytę ale tak właściwie po to żeby dostać zwolnienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-11, 18:48   #2249
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Ja wizytuję 22 kwietnia- będzie to USG trzeciego trymestru i wznowili wizyty z osobami towarzyszącymi więc mąż może iść ze mną i zobaczy dzidzię.



U nas w szkole rodzenia dużo osób chodziło na wykłady- mieliśmy dwa tygodnie ciurkiem i było około 80 osób. Praktycznie każda dziewczyna była z facetem.

Mój to był mega zaangażowany, robił zdjęcia slajdom, dopytywał się



Czeka nas jeszcze w maju przygotowanie do porodu rodzinnego ( nauka pozycji i oddychania itp) i zajęcia praktyczne z kąpania na lalkach.



Póki co też nadal jeżdżę na gimnastykę dwa razy w tygodniu daję radę jeszcze chociaż już z brzuchem ciężko, a i mały dość mocno kopie
Trochę zazdroszczę, u mnie niestety nic nie wiadomo żebym mogła iść na to USG z mężem. Mam nadzieję chociaż, że wszystko będzie ok i Synek zrobi mi ładny prezent na urodziny (USG mam dzień wcześniej). Po drodze jeszcze wizyta u mojego lekarza po świętach i echo serca tydzień później, także teraz się powinnam z dzieckiem widzieć co tydzień prawie

Ja bym wolała wykłady mieć z domu, bo tam jednak zajęcia ponad dwie godziny a już u fryzjera ostatnio godzinę było mi ciężko.

No i ćwiczeń też zazdroszczę . Chciałam iść, żeby też inne mamy poznać ale była ta infekcja więc ryzyko, że z szyjką coś nie tak, a teraz więzadła tak mi dają popalić, że jednak boję się czegoś więcej niż joga w domu.
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-12, 07:57   #2250
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Mamy lipcowe 2022

Jak już czytam na grupach, że w szpitalach odwiedziny wróciły i oczywiście babki już się cieszą, że mąż pół dnia na sali siedział to mi słabo
Czuje, że jak trafię na takich to się nie polubimy

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-08 12:16:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.