Randki przez Internet cz. 3. - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-05-29, 17:24   #3721
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 886
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A, umknęło mi to o tym, że do pracy się jednak wybiera. Niemniej tym bardziej bym chyba się od razu nie umawiała na sztywno, gdybym była w takiej sytuacji. Acz oczywiście na dwoje babka wróżyła, pełna zgodna. Czas pokaże, najbliższy, czy faktycznie chodziło o niedyspozycję.
Tylko, że oni z powodu tego zgrywania grafików jednak niestety muszą się trochę umawiać "na sztywo", bo jak ominą ich te dni, to potem perspektywa czekania kolejny tydzień, jak nie dłużej. Trochę tak "jak krew z nosa" się z tego może zrobić niechcący. Jeszcze moment i wspomnienie pierwszego udanego spotkania się zatrze w pamięci.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 17:33   #3722
Malinowanuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 257
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

U mnie bieda na tinderze xd z nikim nie pisze
Malinowanuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 20:09   #3723
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Malinowanuta Pokaż wiadomość
U mnie bieda na tinderze xd z nikim nie pisze
Z powodu braku osoby w twoim guście czy przerwa?
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 10:21   #3724
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Posłuchałam was trochę w tym wątku, wróciłam na tindera i jest zupełnie inaczej. Trochę zmieniłam opis, przestałam ignorować czerwone flagi, tłumaczyć się - ucinam niepasujące mi rozmowy.

Nie skupiam się na jednym bo to bez sensu i rozmawiam obecnie z kilkoma panami. Wszyscy mili na swój sposób, żadnych burackich tekstów.

Dzisiaj jestem umówiona z jednym facetem. Dzwoni dość często ale nie zbyt często, jest miły, zero red flagow wiec bardzo się cieszę.
Ma sporo zdjęć jednak obawiam się jedynie czy będzie do końca w moim typie bo jest sporo starszy . No ale przynajmniej jestem pewna ze miło siedzę wieczór
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 10:23   #3725
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Gruszzzka Pokaż wiadomość
Posłuchałam was trochę w tym wątku, wróciłam na tindera i jest zupełnie inaczej. Trochę zmieniłam opis, przestałam ignorować czerwone flagi, tłumaczyć się - ucinam niepasujące mi rozmowy.

Nie skupiam się na jednym bo to bez sensu i rozmawiam obecnie z kilkoma panami. Wszyscy mili na swój sposób, żadnych burackich tekstów.

Dzisiaj jestem umówiona z jednym facetem. Dzwoni dość często ale nie zbyt często, jest miły, zero red flagow wiec bardzo się cieszę.
Ma sporo zdjęć jednak obawiam się jedynie czy będzie do końca w moim typie bo jest sporo starszy . No ale przynajmniej jestem pewna ze miło siedzę wieczór

Brzmi fajnie!


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 11:04   #3726
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Brzmi fajnie!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jestem podekscytowana ale tez trochę zestresowana bo nigdy nie spotykałam się z facetem starszym 10 lat ale to taki podniecający stresik
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 11:25   #3727
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 886
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Chodzi o to, ze on pracuje na zmiany, wiec jak ma 2ga zmiane to raczej sie nie spotkamy na tygdoniu, ja za to mam na ten tydzien poustawiane kilka spraw do zalatwienia po pracy.
Udało się ustalić termin?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-02, 11:28   #3728
nawetniezezdystansem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 130
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Gruszzzka Pokaż wiadomość
Posłuchałam was trochę w tym wątku, wróciłam na tindera i jest zupełnie inaczej. Trochę zmieniłam opis, przestałam ignorować czerwone flagi, tłumaczyć się - ucinam niepasujące mi rozmowy.

Nie skupiam się na jednym bo to bez sensu i rozmawiam obecnie z kilkoma panami. Wszyscy mili na swój sposób, żadnych burackich tekstów.

Dzisiaj jestem umówiona z jednym facetem. Dzwoni dość często ale nie zbyt często, jest miły, zero red flagow wiec bardzo się cieszę.
Ma sporo zdjęć jednak obawiam się jedynie czy będzie do końca w moim typie bo jest sporo starszy . No ale przynajmniej jestem pewna ze miło siedzę wieczór
tak z ciekawosci,jaki masz opis?
nawetniezezdystansem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 12:32   #3729
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez nawetniezezdystansem Pokaż wiadomość
tak z ciekawosci,jaki masz opis?
Konkretny
Opis jaka jestem i jakie mam wymagania.

Ogólnie odkąd zmieniłam nastawienie i zaczęłam od razu robić selekcje jak mi coś nie pasuje to nie otrzymałam żadnego niewygodnego dopytywania o prace, źródło dochodu itp.
Miałyście racje ze wybierałam wcześniej jakiś buraków
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 12:34   #3730
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Gruszzzka Pokaż wiadomość
Konkretny
Opis jaka jestem i jakie mam wymagania.

Ogólnie odkąd zmieniłam nastawienie i zaczęłam od razu robić selekcje jak mi coś nie pasuje to nie otrzymałam żadnego niewygodnego dopytywania o prace, źródło dochodu itp.
Miałyście racje ze wybierałam wcześniej jakiś buraków

Otoz to, wspominałam wcześniej, ze moim zdaniem tu leży poniekąd klucz. Konkrety, pewność siebie, nie pozwalac sobie na pewne zachowania i tyle. A przy tym oczywiście być miłą i otwarta.

To z kim gadamy i kogo przyciągamy to trochę takie odbicie naszego obecnego stanu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 12:47   #3731
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Otoz to, wspominałam wcześniej, ze moim zdaniem tu leży poniekąd klucz. Konkrety, pewność siebie, nie pozwalac sobie na pewne zachowania i tyle. A przy tym oczywiście być miłą i otwarta.

To z kim gadamy i kogo przyciągamy to trochę takie odbicie naszego obecnego stanu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Być miłym otwartym pożartować ale tez się za bardzo nie wysilać i pokazać ze ma się trochę wy ***, nie mówić Za wiele prywatnych rzeczy
I wtedy nagle sytuacja się odwraca

Wcześniej tez robiłam błąd se skupiłam się za mocno na jednej osobie i przeżywałam

Warto słuchać wizażu
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-02, 17:50   #3732
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Udało się ustalić termin?
Wlasnie wrocilam z randki. Szczerze troche mam metlik w glowie teraz. Bardzo milo spedzilismy czas, dobrze sie dogadujemy, ale... Wlasnie, jak piszemy to daje jasne sygnaly, ze jest zainteresowany itd, a jak sie spotkalismy, to poza buziakiem w policzek na przywitanie i na pozegnanie nie bylo nic. Tak sie teraz zastanawiam czy okaze sie typem, co potrzebuje na zywo nieco wiecej czasu czy przy ewentualnym nastepnym spotkaniu nie przejac inicjatywy (chocia bardzo tego nie lubie) i zainicjowac jakis kontakt

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 18:02   #3733
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam z randki. Szczerze troche mam metlik w glowie teraz. Bardzo milo spedzilismy czas, dobrze sie dogadujemy, ale... Wlasnie, jak piszemy to daje jasne sygnaly, ze jest zainteresowany itd, a jak sie spotkalismy, to poza buziakiem w policzek na przywitanie i na pozegnanie nie bylo nic. Tak sie teraz zastanawiam czy okaze sie typem, co potrzebuje na zywo nieco wiecej czasu czy przy ewentualnym nastepnym spotkaniu nie przejac inicjatywy (chocia bardzo tego nie lubie) i zainicjowac jakis kontakt

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Takie typki często maja problemy potem w sferze seksualnej - albo mu konar nie płonie albo przedwcześnie strzela
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 18:06   #3734
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 886
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam z randki. Szczerze troche mam metlik w glowie teraz. Bardzo milo spedzilismy czas, dobrze sie dogadujemy, ale... Wlasnie, jak piszemy to daje jasne sygnaly, ze jest zainteresowany itd, a jak sie spotkalismy, to poza buziakiem w policzek na przywitanie i na pozegnanie nie bylo nic. Tak sie teraz zastanawiam czy okaze sie typem, co potrzebuje na zywo nieco wiecej czasu czy przy ewentualnym nastepnym spotkaniu nie przejac inicjatywy (chocia bardzo tego nie lubie) i zainicjowac jakis kontakt
Jasne, na trzeciej randce myślę, że możesz zainicjować jakieś przytulanki, czy coś i zobaczysz reakcję. Fajnie, że facet dotrzymał słowa i nie zaczął się migać od spotkania.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 18:09   #3735
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jasne, na trzeciej randce myślę, że możesz zainicjować jakieś przytulanki, czy coś i zobaczysz reakcję. Fajnie, że facet dotrzymał słowa i nie zaczął się migać od spotkania.
No i chyba tak zrobie, jesli sie umowimy na kolejna randke, w koncu dorosli jestesmy. Problem w tym, ze jak przejmuje inicjatywe to zawsze gdzies z tylu glowy mam "desperatka" to chyba poklosie tego, ze cale zycie wpaja sie nam, ze to mezczyzna powinien pierwszy przytulic, pierwszy zlapac za reke, pierwszy pocalowac, a kobieta ma czekac jak ksiezniczka

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 18:17   #3736
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 886
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
No i chyba tak zrobie, jesli sie umowimy na kolejna randke, w koncu dorosli jestesmy. Problem w tym, ze jak przejmuje inicjatywe to zawsze gdzies z tylu glowy mam "desperatka" to chyba poklosie tego, ze cale zycie wpaja sie nam, ze to mezczyzna powinien pierwszy przytulic, pierwszy zlapac za reke, pierwszy pocalowac, a kobieta ma czekac jak ksiezniczka
Nie musisz od razu iść na całość. Ale jakieś dłuższe całowanie się, czy przytulenie siedząc obok siebie. Sama zobaczysz, czy facet reaguje pozytywnie, czy jedynie na zasadzie "okej, niech jej będzie". Czy też od razu wejdzie w tryb napaleńca, z którym się już nie da nawet normalnie pogadać. Oceniaj i kontroluj sytuację na bieżąco.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 18:20   #3737
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie musisz od razu iść na całość. Ale jakieś dłuższe całowanie się, czy przytulenie siedząc obok siebie. Sama zobaczysz, czy facet reaguje pozytywnie, czy jedynie na zasadzie "okej, niech jej będzie". Czy też od razu wejdzie w tryb napaleńca, z którym się już nie da nawet normalnie pogadać. Oceniaj i kontroluj sytuację na bieżąco.
Nie chodzi mi o to, zeby od razu do lozka wskakiwac tylko wlasnie gdzies w glowie siedzi, ze jak kobieta pierwsza pocaluje to zrobi juz wszystko. Wiem ze czasu sie zmienily, postrzeganie zachowania tez, nieraz sama inicjowalam kontakt z innymi (chociazby pierwsza calowalam) ale zawsze mialam uczucie, ze wolalabym zeby to facet pierwszy zaczal

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 18:25   #3738
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 886
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o to, zeby od razu do lozka wskakiwac tylko wlasnie gdzies w glowie siedzi, ze jak kobieta pierwsza pocaluje to zrobi juz wszystko. Wiem ze czasu sie zmienily, postrzeganie zachowania tez, nieraz sama inicjowalam kontakt z innymi (chociazby pierwsza calowalam) ale zawsze mialam uczucie, ze wolalabym zeby to facet pierwszy zaczal
Może on również czeka z jakimiś rzeczami, większymi niż całus, do co najmniej trzeciego spotkania. Zobacz jak będzie, na spokojnie i zacznij mu dawać sygnały - przysuń się blisko, dotykaj jego dłoni. No wiadomo o co chodzi. Jeżeli on dalej nic, czy wręcz zacznie robić dystans, to jasne - wtedy to bym nawet nie próbowała atakować tematu bardziej, bo trzeba też wiedzieć gdzie nas nie chcą. Na razie były dwa udane spotkania. Bądź dobrej myśli. Jeżeli rzeczywiście na trzecim spotkaniu coś nie bardzo będzie reagował na sygnały od Ciebie, to najwyżej porusz ten temat po spotkaniu, aby wiedzieć na czym stoisz. O ile nie będziesz miała odwagi, aby inicjować jakiś większy kontakt fizyczny na żywo.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 19:35   #3739
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Hej, jeśli to było wasza pierwsza randka w ogóle to myślę, że on normalnie się zachował. Nie jedna kobieta nie lubi jak facet za bardzo się "klei" już na pierwszym spotkaniu, kiedy jeszcze ledwo się znają. Na tym etapie jak najbardziej buziak w policzek może być ok. Umów się po prostu jeszcze na 2ga czy 3cia randkę i wtedy zobaczysz, czy to się dalej rozwija i czy facet ma trochę inicjatywy.
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-02, 19:37   #3740
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Hej, jeśli to było wasza pierwsza randka w ogóle to myślę, że on normalnie się zachował. Nie jedna kobieta nie lubi jak facet za bardzo się "klei" już na pierwszym spotkaniu, kiedy jeszcze ledwo się znają. Na tym etapie jak najbardziej buziak w policzek może być ok. Umów się po prostu jeszcze na 2ga czy 3cia randkę i wtedy zobaczysz, czy to się dalej rozwija i czy facet ma trochę inicjatywy.
To wlasnie byla 2

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 22:26   #3741
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Gruszzzka Pokaż wiadomość
Takie typki często maja problemy potem w sferze seksualnej - albo mu konar nie płonie albo przedwcześnie strzela
Oj, Gruszko, Gruszko.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
To wlasnie byla 2
Ja bym jeszcze absolutnie nie panikowała. To była dopiero druga randka, nie każdy jest wyrywny.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-03, 06:19   #3742
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Hej, jeśli to było wasza pierwsza randka w ogóle to myślę, że on normalnie się zachował. Nie jedna kobieta nie lubi jak facet za bardzo się "klei" już na pierwszym spotkaniu, kiedy jeszcze ledwo się znają. Na tym etapie jak najbardziej buziak w policzek może być ok. Umów się po prostu jeszcze na 2ga czy 3cia randkę i wtedy zobaczysz, czy to się dalej rozwija i czy facet ma trochę inicjatywy.


Dokładnie, też bym nie skreślała faceta. Ogólnie to też zazwyczaj miałam myśli, że jak na 1-2 randce nic, nie ma tej mitycznej chemii, pocałunku, to facet mnie nie chce bla bla. A moje najlepsze relacje właśnie były z facetami z którymi większy fizyczny kontakt miałam po 3-4 spotkaniu.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-03, 07:35   #3743
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89244140]



Dokładnie, też bym nie skreślała faceta. Ogólnie to też zazwyczaj miałam myśli, że jak na 1-2 randce nic, nie ma tej mitycznej chemii, pocałunku, to facet mnie nie chce bla bla. A moje najlepsze relacje właśnie były z facetami z którymi większy fizyczny kontakt miałam po 3-4 spotkaniu.[/QUOTE]No wlasnie to chyba kwestia tego, ze jak bylo fajnie to facet od razu okazywal bliskosc. W sumie jak sie zastanowie z takich spotkan z panami wylewnymi nic na dluzsza mete nie wychodzilo
Nie chce skreslac, bo naprawde dobrze sie przy nim czuje, ma kilka cech ktore nie do konca mi sie podobaja, ale nie ukrywajmy, nie znajdziemy kogos w 100% pod nasze widzimisie, a nie sa to wady, ktore by skreslaly w przedbiegach.
Z tym czekaniem to tez kwestia wrodzonego braku cierpliwosci z mojej strony raz zaczelam widywac sie z facetem ktory przez 4 czy 5 spotkan, w tym u niego w domu, w ogole wykazywal 0 rekacji, lekki dotyk dlonia, przyblizanie sie do niego i nic, temu panu podziekowalam, bo mialam wrazenie po tych kilku randkach ze bardziej szukal kompanki do seansow filmowych niz bliskosci

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-03, 08:09   #3744
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Mialam miec dziaiaj randke, ale przelozylismy na tygosdniu, zeby sie odbyla, bo napisal ze sie zle czuje. Z jednej strony mamy ciagly kontakt, z drugiej nabyty pesymizm mnie straszy, zeby nie wyszlo jak zazwyczaj, ze 100 wymowek i facet zapada sie pod ziemie zostaje cierpliwie czekac do tego przelozonego spotkania

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Na wymówkę ze złym samopoczuciem to bym uważała .. tym bardziej ze dopiero za tydzień się możecie zgrać. I nie ukawialabum się z nim od razu za tydzień tzn nie godziłabym się od razu.

Mój tez przełożył Haha zadzwonił pare godzin wcześniej wiec ok. Powiedziałam ze zobaczymy
Ponoć go problemy z pracownikami zatrzymały 300 km dalej. Sprawdziłam lokalizacje na t. I się zgadzała wiec moZe nie ściemnia

Powiedział ze mnie zabierze na zakupy albo mam sobie coś wybrać za to ze nie dotarł ale tak jakoś nie wiedziałam co odpowiedzieć i poczułam się niezręcznie bo nie znam faceta a wyjeżdża z czyms takim :0 i tez mi się lampka zapala czy nie ściemnia żeby zrobić na mnie wrażenie

Edytowane przez Gruszzzka
Czas edycji: 2022-06-03 o 08:12
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-03, 08:12   #3745
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Gruszzzka Pokaż wiadomość
Mój tez przełożył Haha zadzwonił pare godzin wcześniej wiec ok
Ponoć go problemy z pracownikami zatrzymały 300 km dalej. Sprawdziłam lokalizacje na t. I się zgadzała wiec moZe nie ściemnia

Powiedział ze mnie zabierze na zakupy albo mam sobie coś wybrać za to ze nie dotarł ale tak jakoś nie wiedziałam co odpowiedzieć i poczułam się niezręcznie bo nie znam faceta a wyjeżdża z czyms takim :0
Co to za dziwna propozycja ?poczułabym się urażona gdyby facet zaproponował mi coś takiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-03, 08:15   #3746
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Beznadziejna propozycja, jak dla mnie z tymi zakupami. Raczej bym mu już nie odpisała.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-03, 08:19   #3747
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Gruszzzka Pokaż wiadomość
Na wymówkę ze złym samopoczuciem to bym uważała .. tym bardziej ze dopiero za tydzień się możecie zgrać. I nie ukawialabum się z nim od razu za tydzień tzn nie godziłabym się od razu.
Chyba nie czytalas dalszych postow ta przelozona randka odbyla sie wczoraj

W sumie nie rozumiem czemu bym sie miala nie zgadzacnod razu na jakis termin, jesli mi pasuje bo wiem ze nie mam planow, a z tym zgadywaniem sie to jest problem taki, ze randkowicz pracuje na zmiany, wiec wiadomo ze jak ma 2 zmiane to spotkanie o 23 odpada

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-03, 08:19   #3748
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89244232]Beznadziejna propozycja, jak dla mnie z tymi zakupami. Raczej bym mu już nie odpisała.[/QUOTE]

Ja też. To brzmi jak propozycja sponsoringu. Co następne? Wycieczka zagraniczna w zamian za obciągniecie jego kumplowi?
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-03, 08:20   #3749
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Ja bym nie chciała żeby facet mnie dotykał na drugiej randce. Chyba, że miałaby to być relacja fwb, to jak najbardziej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-03, 08:22   #3750
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
Co to za dziwna propozycja ?poczułabym się urażona gdyby facet zaproponował mi coś takiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Urażona propozycja zakupów czy prezentu?:0

Ja się poczułam niezręcznie ze względu na to ze go wcale nie znam i na oczy nie widziałam ale w samej chęci wynagrodzenia komuś niestawienia się na spotkanie, widzę same pozytywy świadczące o zaangażowaniu.
Kwestia tylko tego czy nie ściemnia bo powiedzieć można wszystko jednak na żadne zakupy z nim nie pojadę ani nie zaczęłam wybierać prezentu zobaczymy jak to się rozwinie

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Chyba nie czytalas dalszych postow ta przelozona randka odbyla sie wczoraj

W sumie nie rozumiem czemu bym sie miala nie zgadzacnod razu na jakis termin, jesli mi pasuje bo wiem ze nie mam planow, a z tym zgadywaniem sie to jest problem taki, ze randkowicz pracuje na zmiany, wiec wiadomo ze jak ma 2 zmiane to spotkanie o 23 odpada

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Sorki pomyliłam strony to super

Edytowane przez Gruszzzka
Czas edycji: 2022-06-03 o 08:23
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-19 17:44:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.