Jestem chyba tylko opcją - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-09, 12:38   #61
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Cytat:
Napisane przez Lucy2222lucy Pokaż wiadomość
Tak... Totalnie zmienia temat, sam zagaduje jak się czuję itd, a tamtego jakby nie było widzę że jedynie luźna znajomość z nim.
Żadna znajomość, skoro liczyłaś na więcej i się zaczęłaś angażować. Powinnaś to uciąć, bo mimo wszystko będzie się w Tobie tliła nadzieja. Ty nie szukasz luźnej znajomości, to po co Ci to?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-09, 12:44   #62
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Żadna znajomość, skoro liczyłaś na więcej i się zaczęłaś angażować. Powinnaś to uciąć, bo mimo wszystko będzie się w Tobie tliła nadzieja. Ty nie szukasz luźnej znajomości, to po co Ci to?

Bo może mu się odmieni….


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-09, 13:17   #63
Lucy2222lucy
Raczkowanie
 
Avatar Lucy2222lucy
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 30
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Dla miłego spędzania czasu, nadziei nie mam już. A tak to mogę szukać kogoś na partnera życiowego.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Ha, myślę że nie
Lucy2222lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-09, 16:52   #64
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Cytat:
Napisane przez Lucy2222lucy Pokaż wiadomość
Dla miłego spędzania czasu, nadziei nie mam już. A tak to mogę szukać kogoś na partnera życiowego.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Ha, myślę że nie
Nie spędzisz miło czasu z kimś, co do kogo miałaś nadzieję, że może coś z tego będzie. Nie ma się co oszukiwać. Coś takiego jest możliwe tylko jeżeli układ od początku jest jasny i ktoś nie szuka po cichu związku, nie liczy na niego. Zdecydowanie nie dla każdego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-09, 17:31   #65
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie spędzisz miło czasu z kimś, co do kogo miałaś nadzieję, że może coś z tego będzie. Nie ma się co oszukiwać. Coś takiego jest możliwe tylko jeżeli układ od początku jest jasny i ktoś nie szuka po cichu związku, nie liczy na niego. Zdecydowanie nie dla każdego.
Też tak uważam Zwłaszcza, gdy facet znajdzie sobie kogoś, kto naprawdę mu zawróci w głowie i pójdziesz w odstawkę. Nie wiem po co sobie fundować coś takiego, zamiast uciąć znajomość i szukać na spokojnie kogoś innego, kto na poważnie będzie Tobą zainteresowany.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-09, 18:41   #66
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Ech. Autorko... Wiesz o tym, że facet cały czas ma konto na portalu randkowym i jest tam aktywny. Ba! Dodaje wciąż nowe zdjęcia.

Jednocześnie ukrywa Cię na FB przed znajomymi i rodziną. Nigdy Cię do siebie nie zaprosił.

To o czym tu mowa? Przecież to nawet nie jest przyjaźń ani koleżeństwo. Bo znajomych nikt nie ukrywa. Myślisz, że wychodzisz sobie związek, miłość, zaangażowanie? Dziewczyno. Napisałabym, że skoro teraz Cię zdradza, i to w żywe oczy, to zawsze będzie. Tyle że to nawet nie jest zdrada.

Mogłabyś być kochana, chciana, zapraszana przez fajnego faceta, a tkwisz w czymś takim. Dlaczego?



Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-09, 18:46   #67
Wszedobylska_Snupa
Jadowita Żmija
 
Avatar Wszedobylska_Snupa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 459
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

To jasne ze szuka dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,, Rasowy?
– Poczwórnie.
– To znaczy, że jak?
– Znaczy nogi jamnika, morda buldoga, uszy wyżła, ogon owczarka – a razem, uważasz pan, mój pies''
Wszedobylska_Snupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-09, 19:35   #68
Ciniminis10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Jak dla mnie gość zachowuje się jak typowy wyrywacz.
1) Gadka o stałym związku i dzieciach - wiele kobiet się na to łapie.
2) Tylko on do Ciebie przyjeżdża. W dodatku olał Twoje propozycje na odwrotną wizytę. Ma coś do ukrycia. Może kręci jeszcze z kimś innym i nie chce być przyłapany przez znajomych/sąsiadów/partnerkę.
3) Nie chce mieć Cię w znajomych na FB. Powód taki jak powyżej.
4) Mydli Ci oczy jakimiś dziwnymi tekstami - tak, żeby nadal tlić w Tobie nadzieję.

A dlaczego to wszystko?
Facet szuka wrażeń, a nie związku. Wygodnie mu spotykać się bez zobowiązań.

Ewentualnie opcja 2:
Lubi spędzać z Tobą czas, ale inaczej sobie wyobraża swoją przyszłą partnerkę. Ludzie są wygodni i jak nie mają tego czego pragną to biorą to co jest pod ręką i czekają na lepszą okazję.

Tak czy siak - uważam, że najlepiej zrobisz jak się odetniesz. Oczywiście zadziała tu pewnie zasada ,,psa ogrodnika" i pan nagle będzie zabiegał o kontakt. Ty znowu się wkręcisz i wrócicie do punktu wyjścia.

Jeśli szukasz stałego związku to temu gościowi powinnaś podziękować i iść dalej.
Ciniminis10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-10, 07:54   #69
Lucy2222lucy
Raczkowanie
 
Avatar Lucy2222lucy
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 30
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Spotkaliśmy się i było tak jak zawsze - bardzo miło, ale sama widzę że to się nie rozwija i że on chce głównie jednego. A tkwię w tym dlatego że to nie jest tak że jest mi tylko smutno - jest mi bardzo dobrze z nim na spotkaniach, także jak z nim piszę. Ale jednak to wszystko boli, włożył mnie do pewnej szufladki i koniec. Też się uaktywnię na koncie randkowym i będę szukać. Tylko znając moje szczęście mogę znowu trafić na podobnego
Lucy2222lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-10, 08:12   #70
olennnkaaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 554
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Cytat:
Napisane przez Lucy2222lucy Pokaż wiadomość
Spotkaliśmy się i było tak jak zawsze - bardzo miło, ale sama widzę że to się nie rozwija i że on chce głównie jednego. A tkwię w tym dlatego że to nie jest tak że jest mi tylko smutno - jest mi bardzo dobrze z nim na spotkaniach, także jak z nim piszę. Ale jednak to wszystko boli, włożył mnie do pewnej szufladki i koniec. Też się uaktywnię na koncie randkowym i będę szukać. Tylko znając moje szczęście mogę znowu trafić na podobnego
Tu już ktoś mądrze napisał, że nie możesz patrzeć na niego, czego on chce i czy Cię włożył do szufladki, czy nie, ale sprawdzać, jak jego zachowania wpływają na Ciebie. Gdzieś przeczytałam fajne porównanie, że to Ty masz być reżyserem swojego życia (), robić swego rodzaju casting, a nie uczestniczyć w czyimś, być statystą, gotowym dla roli w cudzym filmie dosłownie na wszystko. Zadeklarowałaś mu na początku, jaki ma to być film, do jakiej roli są przesłuchania On się nie stara, dlatego powinnaś mu powiedzieć thank you, next. A Ty zamiast ufać swoim emocjom pytasz na forum, czy na pewno Twoje emocje są uzasadnione, czy może inni stwierdzą, że przesadzasz. Szukasz pocieszenia, że on taki niedobry, ale jednak z nadzieją, że ktoś Ci podpowie, jak go przekonać. Nie przekonasz go.

Uczucia masz w najlepszym razie ambiwalentne, bo cieszysz się, że z Tobą pisze i się spotyka, to Cię dowartościowuje, ale chciałabyś być dla niego kimś więcej, stąd smutek, rozczarowanie, a nawet ból. Jego zachowania nie zmienisz, na pewno nie indagowaniem, naciskami, sugestiami. Wniosek powinien być jasny, w trosce o samą siebie ucinasz kontakt i szukasz kogoś, kto sprawi, że będziesz czuła tylko pozytywne emocje.

Edytowane przez olennnkaaaa
Czas edycji: 2022-06-10 o 08:24
olennnkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-10, 08:54   #71
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Trochę honoru dziewczyno, nie chodzi o to, że wam nie wyszło, ale facet ci pluje w twarz. Nawet kolezanka/znajomą dla niego nie jesteś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-10, 09:27   #72
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Cytat:
Napisane przez Lucy2222lucy Pokaż wiadomość
Spotkaliśmy się i było tak jak zawsze - bardzo miło, ale sama widzę że to się nie rozwija i że on chce głównie jednego. A tkwię w tym dlatego że to nie jest tak że jest mi tylko smutno - jest mi bardzo dobrze z nim na spotkaniach, także jak z nim piszę. Ale jednak to wszystko boli, włożył mnie do pewnej szufladki i koniec. Też się uaktywnię na koncie randkowym i będę szukać. Tylko znając moje szczęście mogę znowu trafić na podobnego
Strzelasz sobie samobója, ale cóż, Twoje życie. Żeby tylko potem nie było gorzkich żali, że facet oszukał, bo po co się spotykał.

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Trochę honoru dziewczyno, nie chodzi o to, że wam nie wyszło, ale facet ci pluje w twarz. Nawet kolezanka/znajomą dla niego nie jesteś.
Heh, dokładnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-10, 09:32   #73
olennnkaaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 554
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Strzelasz sobie samobója, ale cóż, Twoje życie. Żeby tylko potem nie było gorzkich żali, że facet oszukał, bo po co się spotykał.
To jest takie cedowanie odpowiedzialnosci za swoje życie na kogoś.

Zastanawiasz się, czemu on wysyła mieszane sygnały, tzn. spotyka się, ale nie angażuje naprawdę. A dlaczego Ty, majac mieszane odczucia, się nie odetniesz od niego? No i klasyczna próba rozkminy: co on myśli, dlaczego tak się zachowuje, jak śmie. Zamiast stwierdzić, że to Tobie nie pasuje jego zachowanie, nieważne, co za tym stoi. Tak jakbyś czekała na każdą słabą wymowkę z jego strony, byle go usprawiedliwić.

Edytowane przez olennnkaaaa
Czas edycji: 2022-06-10 o 09:37
olennnkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-11, 12:17   #74
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Nie jesteś bezwolną mimozą autorko. Masz wpływ na sytuacje. Grasz w czymś, w czym nie chcesz, i to za darmo. Dziwne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-11, 13:52   #75
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 378
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Swojego czasu oglądałam wiele kanałów randkowych mężczyzn dla kobiet i pamietam ze w pamięci utkwiły mi dwie rady które z mojego doświadczenia są w 100% prawdą



1) jeżeli musisz się zastanawiać czy facet jest zainteresowany to NIE JEST!!!! Jeżeli jest to nie pozostawi ci co do tego wątpliwości.

2) dla przeciętnego mężczyzny jakakolwiek kobieta, nawet taka która nie do końca mu się podoba jest lepsza żadna . Dlatego tez w zapasie trzymają jako opcje równiez kobiety którymi nie są zainteresowani.
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-11, 16:10   #76
Lucy2222lucy
Raczkowanie
 
Avatar Lucy2222lucy
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 30
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Za darmo? Co masz na myśli?

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Okazuje mi zainteresowanie, lecz nie w stronę związkową...
Lucy2222lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-11, 18:01   #77
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Cytat:
Napisane przez Lucy2222lucy Pokaż wiadomość
Za darmo? Co masz na myśli?

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Okazuje mi zainteresowanie, lecz nie w stronę związkową...
Pewnie to, że czasami ludzie znoszą coś co im nie pasuje dla jakiejś korzyści, a ty z tej znajomości nic nie masz i nie masz na co liczyć.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-12, 05:40   #78
Lucy2222lucy
Raczkowanie
 
Avatar Lucy2222lucy
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 30
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Całkiem dużo mam
Lucy2222lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-12, 07:03   #79
Wszedobylska_Snupa
Jadowita Żmija
 
Avatar Wszedobylska_Snupa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 459
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Cytat:
Napisane przez Lucy2222lucy Pokaż wiadomość
Całkiem dużo mam
No tak ze jestes tylko opcja, faktycznie duzo masz..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,, Rasowy?
– Poczwórnie.
– To znaczy, że jak?
– Znaczy nogi jamnika, morda buldoga, uszy wyżła, ogon owczarka – a razem, uważasz pan, mój pies''
Wszedobylska_Snupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-12, 09:34   #80
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Cytat:
Napisane przez Lucy2222lucy Pokaż wiadomość
Całkiem dużo mam
Czyli w sumie kłamałaś na początku, bo tobie też nie chodzi tylko o związek
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-12, 09:47   #81
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Cytat:
Napisane przez Lucy2222lucy Pokaż wiadomość
Całkiem dużo mam
ale co takiego ? ; D
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-12, 13:31   #82
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Cytat:
Napisane przez rybeczkawizaz Pokaż wiadomość
ale co takiego ? ; D
Pewnie seks, jakieś tam uczucie fizycznej bliskości bo ma się do kogo przytulić i możliwość spędzenia z kimś czasu, pójścia do kina czy coś
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-12, 13:34   #83
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

To po co ten wątek, nie kumam. Tzn wiem, że ten tekst to taka reakcja wywołana jakaś złością i niemocą, może trochę upokorzeniem, że trzymamy się faceta, który ma nas gdzieś, no ale tutaj nie ma czego się wstydzić, nie ma też sensu dalej się w to wikłać :p


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-12, 13:38   #84
Lucy2222lucy
Raczkowanie
 
Avatar Lucy2222lucy
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 30
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Tak, dokładnie po to ten wątek i wtedy się jeszcze zastanawiałam.
Lucy2222lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-12, 14:00   #85
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Hehe no to poczekaj jak pozna inną dziewczynę a ty pójdziesz w odstawkę.

Mogę się założyć, że wtedy całkowicie utnie z Tobą kontakt a Ty będziesz rozpaczać.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-12, 14:17   #86
Lucy2222lucy
Raczkowanie
 
Avatar Lucy2222lucy
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 30
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

No już nie zamierzam czekać na to, "hehe"
Lucy2222lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-12, 16:54   #87
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-06-12 o 18:06
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-12, 16:58   #88
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Hehe no to poczekaj jak pozna inną dziewczynę a ty pójdziesz w odstawkę.

Mogę się założyć, że wtedy całkowicie utnie z Tobą kontakt a Ty będziesz rozpaczać.
Ja czekam na wątek z gorzkimi żalami, że facet wykorzystał, oszukał i ogólnie okazał się d..., bo przecież mógł wiedzieć, że jej chodzi o związek i spotkaniami dawał nadzieję mimo wszystko. Często to skręca w tym kierunku i idę i zakład, że tu będzie tak samo, jak już panna zrozumie, że on serio serio się nagle nie zauroczy i nie zakocha.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-12, 18:04   #89
Lucy2222lucy
Raczkowanie
 
Avatar Lucy2222lucy
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 30
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Tak, jednocześnie nie nastawiając się na związek z nim. Po prostu olałam temat bo nie zamierzam walić głową w ścianę, uważam że w każdej relacji każda ze stron powinna być otwarta na rozmowę, także jeżeli chodzi o poważne tematy, on nie jest. A że taka relacja luźna mi nie wystarcza, bo chcę czegoś więcej, nie zamierzam w tym tkwić niewiadomo jak długo, nastawiać się na niewiadomo co i czekać na to aż pójdę w odstawkę. Trochę dalyscie mi do myślenia...
Lucy2222lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-12, 18:07   #90
Lucy2222lucy
Raczkowanie
 
Avatar Lucy2222lucy
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 30
Dot.: Jestem chyba tylko opcją

Hm, nie uważam żeby mnie wykorzystywał, w każdej chwili mogę odejść. I wiedziałam ze ktoś poruszy to że potem będę rozpaczać i że on taki zły itd Ale nie czekaj na to, bo jesteś w błędzie, taki wątek nie powstanie, przynajmniej nie ode mnie.
Lucy2222lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-16 06:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.