Randki przez Internet cz. 3. - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-06-16, 10:47   #4171
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Jest coś pomiędzy księżniczka a szara mysza weź serio przestań tak szczekać na wszystkich
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 10:48   #4172
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Gruszzzka Pokaż wiadomość
Skoro Twój model jest lepszy to czemu ciagle tu jesteś
Wole być księżniczka jak to mówisz niż szara myszą

Ja przynajmniej miło spędzam czas na spotkaniach i przede wszystkim je mam a Ty narzekałaś na posuchę

Może to zazdrość przez Ciebie przemawia bo już któryś raz tu się mnie czepiasz?
Faktycznie, opisujesz tu takie świetne partie, że nic, tylko pozazdrościć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 10:49   #4173
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Gruszzzka Pokaż wiadomość
Skoro Twój model jest lepszy to czemu ciagle tu jesteś



Ja przynajmniej miło spędzam czas na spotkaniach i przede wszystkim je mam a Ty narzekałaś na posuchę



Może to zazdrość przez Ciebie przemawia bo już któryś raz tu się mnie czepiasz?
Ja nie mowie wszystkim dookola, ze moj "model" randki jest jedynym slusznym, a jak facet nie wyskakuje z kasy na moj widok, znaczy ze traktuje po macoszemu

Wyobraz sobie, kolezanko, ze tez miewam przyjemne randki, z ktorych po prostu nie wychodzi dluzsza znajomosc, a na forach po prostu czesto wypisuje sie kwiatki, jakie sie spotyka. Nie bede calego zycia wypisywala na forum, tylko konkretne przyklady, kiedy po prostu czuje ze musze cos z siebie wyrzucic i sie z kims tym podzielic.

Tak, zazdrosc przeze mnie przemawia, bo wole polazic po pieknym parku i posluchac spiewu ptakow, niz rozplywac sie ze facet zamowil mi taksowke i otworzyl drzwi.

Moze i sie czepiam, bo mnie po oczach kluje, jak sie wywyzszasz, wrecz szpile wbijasz momentami innym dziewczynom, ze nie widza problemu w tym, zeby randka byla budzetowa, albo aktywna, albo po prostu taka jak one chca, bo TOBIE sie to wydaje zalozne, ze inna kobieta moze miec inny punkt widzenia niz ty

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 10:56   #4174
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Ja nie mowie wszystkim dookola, ze moj "model" randki jest jedynym slusznym, a jak facet nie wyskakuje z kasy na moj widok, znaczy ze traktuje po macoszemu

Wyobraz sobie, kolezanko, ze tez miewam przyjemne randki, z ktorych po prostu nie wychodzi dluzsza znajomosc, a na forach po prostu czesto wypisuje sie kwiatki, jakie sie spotyka. Nie bede calego zycia wypisywala na forum, tylko konkretne przyklady, kiedy po prostu czuje ze musze cos z siebie wyrzucic i sie z kims tym podzielic.

Tak, zazdrosc przeze mnie przemawia, bo wole polazic po pieknym parku i posluchac spiewu ptakow, niz rozplywac sie ze facet zamowil mi taksowke i otworzyl drzwi.

Moze i sie czepiam, bo mnie po oczach kluje, jak sie wywyzszasz, wrecz szpile wbijasz momentami innym dziewczynom, ze nie widza problemu w tym, zeby randka byla budzetowa, albo aktywna, albo po prostu taka jak one chca, bo TOBIE sie to wydaje zalozne, ze inna kobieta moze miec inny punkt widzenia niz ty

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Ja tez spaceruje na randkach .. ale po kolacji

Kłuje Cię w oczy bo opisuje swoje randki a Tobie nikt nie chce postawić kawy. Sorry ale ciagle tutaj odnosisz siè niemiło do moich wypowiedzi… staram się to ignorować ale ile można.
Jakoś inne dziewczyny rozumieją ze każdy ma swoje podejście i wszyscy normalnie rozmawiają
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 11:06   #4175
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Gruszzzka Pokaż wiadomość
Ja tez spaceruje na randkach .. ale po kolacji



Kłuje Cię w oczy bo opisuje swoje randki a Tobie nikt nie chce postawić kawy. Sorry ale ciagle tutaj odnosisz siè niemiło do moich wypowiedzi… staram się to ignorować ale ile można.

Jakoś inne dziewczyny rozumieją ze każdy ma swoje podejście i wszyscy normalnie rozmawiają
Tu juz polecialas z tym, ze nikt mi nie chce nawet kawy postawic.
I nie kluje mnie w oczy ze opisujesz swoje randki, tylko sposob w jaki sie odnosisz do calosci, chociazby ze jak facet nie zaprosi do knajpy, to od razu nie traktuje kobiety powaznie.
I chyba czytasz wybiorczo
Spotykaj sie i z milionerami, co beda specjalnie dla ciebie przylatywac z drugiego konca swiata zeby kawe za 20zl postawic, twoje zycie, twoje wybory ale nie mow, ze wszyscy dookola ci zazdroszcza, bo tak nie jest.

Poza tym jak opisywalam tu niektore swoje przeboje, dziewczyny tez i mi pisaly swoje spostrzetrzenia, czasem trudne do przelkniecia, ale po przemysleniu na spokojnie okazywalo sie, ze mialy racje, a ty ciagle bezkrytycznie podchodzisz do swoich randkowiczow i wielce obrazona, ze ktos smial stwierdzic, ze wybierasz konkretny schemat zachowan facetow


Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Yellow_Cherry
Czas edycji: 2022-06-16 o 11:10
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 11:09   #4176
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 11:13   #4177
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
I nie kluje mnie w oczy ze opisujesz swoje randki, tylko sposob w jaki sie odnosisz do calosci, chociazby ze jak facet nie zaprosi do knajpy, to od razu nie traktuje kobiety powaznie.
I peany pochwalne na temat faceta, bo bez mrugnięcia okiem wyskoczył na randce z 4 stówek (czy ile to tam było)
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-16, 11:25   #4178
Malinowanuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 257
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Ja znowu muszę odinstalować tindera, bo tym razem złapało mnie takie wewnętrzne zniechęcenie. W sensie wiecie, nawet mam tam spore powodzenie, dostałam kilka propozycji spotkań, ale te wszystkie rozmowy są takie nudne, ze chyba mi się nie chce spotykać na żywo. Jakoś to poznawanie przez internet chyba nie jest do końca dla mnie.
Malinowanuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 11:26   #4179
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Malinowanuta Pokaż wiadomość
Ja znowu muszę odinstalować tindera, bo tym razem złapało mnie takie wewnętrzne zniechęcenie. W sensie wiecie, nawet mam tam spore powodzenie, dostałam kilka propozycji spotkań, ale te wszystkie rozmowy są takie nudne, ze chyba mi się nie chce spotykać na żywo. Jakoś to poznawanie przez internet chyba nie jest do końca dla mnie.
A dałaś szansę spotkaniu na żywo z kimkolwiek? Nie każdy jest mistrzem pisania. Poza tym może się z kimś super pisać, a na spotkaniu zero chemii. Lub odwrotnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 11:46   #4180
Malinowanuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 257
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A dałaś szansę spotkaniu na żywo z kimkolwiek? Nie każdy jest mistrzem pisania. Poza tym może się z kimś super pisać, a na spotkaniu zero chemii. Lub odwrotnie.
Tak, dość często wychodziłam na spotkania z tindera. Po prostu teraz trafiam na takich panów, którzy najchętniej pisaliby np kilka tygodni. Z jednym piszę od 3 tygodni, zaproponowałam nawet kiedyś spotkanie, ale nie pasowało mu. Nie możemy się zgrać z terminem. Inny to samo- oferowanie spotkania, pisanie ok 2 tygodni a gdy już miało do niego dojść facet zapadł się pod ziemię. Kolejny- propozycja spotkania, potem przestał pisać na 2 tygodnie, wielki powrót i znowu propozycja spotkania. Bardziej brakuje mi takiej spontaniczności, że wiecie popiszmy 2-3 dni tak wstępnie, ale spotkajmy się od razu na żywo, a nie takie przeciąganie w nieskończoność.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

A jeszcze co do spacerów- ja chyba nawet preferuję taki typ randki nie raz umawiałam się w kawiarni/restauracji, a po 5 min miałam ochotę uciec ze spotkania, bo nie było żadnego flow i wtedy robił się przypał, że trzeba czekać z 40 min na posiłek ze spaceru łatwiej się zmyć, a też myślę, że atmosfera jest wtedy luźniejsza i przyjemniejsza. Na kolejną randkę- restauracja jak najbardziej.
Malinowanuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 11:58   #4181
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Malinowanuta Pokaż wiadomość
Tak, dość często wychodziłam na spotkania z tindera. Po prostu teraz trafiam na takich panów, którzy najchętniej pisaliby np kilka tygodni. Z jednym piszę od 3 tygodni, zaproponowałam nawet kiedyś spotkanie, ale nie pasowało mu. Nie możemy się zgrać z terminem. Inny to samo- oferowanie spotkania, pisanie ok 2 tygodni a gdy już miało do niego dojść facet zapadł się pod ziemię. Kolejny- propozycja spotkania, potem przestał pisać na 2 tygodnie, wielki powrót i znowu propozycja spotkania. Bardziej brakuje mi takiej spontaniczności, że wiecie popiszmy 2-3 dni tak wstępnie, ale spotkajmy się od razu na żywo, a nie takie przeciąganie w nieskończoność.
(...)
A to rzeczywiście niech spadają. Za długa pisanina i mała chęć spotkania = NIE.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-16, 12:06   #4182
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Ja pisząc o pierwszym spotkaniu w knajpie, miałam na myśli wyjście na kawę, a nie na posiłek, na który trzeba 40 minut czekać jak będzie fajnie, to można coś domówić albo zmienić lokal, a jak słabo, to po kawie można się spokojnie zmyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 12:14   #4183
Malinowanuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 257
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A to rzeczywiście niech spadają. Za długa pisanina i mała chęć spotkania = NIE.
No o to mi właśnie chodziło- zero konkretów albo paruje mnie gościami z miejscowości oddalonych np o 120 km, pomimo mniejszego zakresu odległości ustawionego. Spoko, jakby dobrze się gadało, to mogłabym zaryzykować, ale zwykle chwilę popiszą a potem koniec rozmowy.
A 2 wniosek do którego ostatnio doszłam, życie singla ma sporo plusów i w sumie lubię to. Wiadomo, fajnie by było zakochać się i mieć kogoś u boku, ale nie mam parcia, lubię swoje życie.
Malinowanuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 12:19   #4184
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Malinowanuta Pokaż wiadomość
A 2 wniosek do którego ostatnio doszłam, życie singla ma sporo plusów i w sumie lubię to. Wiadomo, fajnie by było zakochać się i mieć kogoś u boku, ale nie mam parcia, lubię swoje życie.
Oczywiście, że tak Lubić swoje życie, bez względu na randki, czy ich brak, to podstawa. Niestety wciąż masa osób myśli, że osoba przy boku będzie plasterkiem na wszystkie nasze bolączki i nasze życie magicznie odmieni się na lepsze. No nie...
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 12:20   #4185
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
I peany pochwalne na temat faceta, bo bez mrugnięcia okiem wyskoczył na randce z 4 stówek (czy ile to tam było)
No u nas posucha, a u niej jak widać sami książęta tylko póki co, chyba jeszcze pod postacią żab.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 12:24   #4186
Malinowanuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 257
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89259303]Oczywiście, że tak Lubić swoje życie, bez względu na randki, czy ich brak, to podstawa. Niestety wciąż masa osób myśli, że osoba przy boku będzie plasterkiem na wszystkie nasze bolączki i nasze życie magicznie odmieni się na lepsze. No nie...[/QUOTE]

To chyba podstawowy błąd większości osób na apkach randkowych, które myślą, że posiadanie partnera magicznie odmieni ich życie na lepsze. Sama pamiętam moment, gdy świeżo po rozstaniu zainstalowałam tindera. Byłam zfrustrowana i cieszyłam się, że ktoś zwrócił na mnie uwagę. Nic dobrego z tych znajomości nie wyszło.
Malinowanuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 12:30   #4187
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Malinowanuta Pokaż wiadomość
To chyba podstawowy błąd większości osób na apkach randkowych, które myślą, że posiadanie partnera magicznie odmieni ich życie na lepsze. Sama pamiętam moment, gdy świeżo po rozstaniu zainstalowałam tindera. Byłam zfrustrowana i cieszyłam się, że ktoś zwrócił na mnie uwagę. Nic dobrego z tych znajomości nie wyszło.
Mam podobne doświadczenia. Nic złego po rozstaniu spotkać się na randkę, seks, cokolwiek. Ale dopóki nie przepracujemy tego, co mamy do przepracowania - raczej nie uda nam się czegoś zbudować. Mam tu na myśli klasyczny związek, żadne FWB czy coś.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 13:22   #4188
karamelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 374
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Malinowanuta Pokaż wiadomość
Ja znowu muszę odinstalować tindera, bo tym razem złapało mnie takie wewnętrzne zniechęcenie. W sensie wiecie, nawet mam tam spore powodzenie, dostałam kilka propozycji spotkań, ale te wszystkie rozmowy są takie nudne, ze chyba mi się nie chce spotykać na żywo. Jakoś to poznawanie przez internet chyba nie jest do końca dla mnie.
ja poprzednim razem na tinderze - jakies 2 lata temu, kiedy poznalam tam juz mojego bylego, spotykalam chyba wiecej sensownych facetow niz teraz. teraz jest slabo, bardzo slabo.

generalnie jak widze ze ktos pisze dlugo to sama proponuje kiedy sie spotkamy. jezeli nie ma z drugiej strony takiej checi to po prostu usuwam pare. nie trwam w pseudo internetowych znajomosciach bo to bez sensu.
bardzo czesto ci, ktorzy duzo pisza na zywo okazuja sie bardzo slabi.
karamelli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-16, 15:50   #4189
Ryba147
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Gruszzzka Pokaż wiadomość
Skoro Twój model jest lepszy to czemu ciagle tu jesteś
Wole być księżniczka jak to mówisz niż szara myszą

Ja przynajmniej miło spędzam czas na spotkaniach i przede wszystkim je mam a Ty narzekałaś na posuchę

Może to zazdrość przez Ciebie przemawia bo już któryś raz tu się mnie czepiasz?

Ej ale bez takich. NAwet doceniam Twój trolling na tym forum i że jeszcze nie wyłapałeś bana, ale jechanie personalnie po kimś innym jest nie w porządku.
Ryba147 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-17, 08:30   #4190
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Dziewczyny no nie mówcie, że traktujecie na serio owocowe posty
Aż kipi z nich chęcią dowartościowania się w internecie, bo na żywo nie ma na to szans
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-17, 08:35   #4191
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A dałaś szansę spotkaniu na żywo z kimkolwiek? Nie każdy jest mistrzem pisania. Poza tym może się z kimś super pisać, a na spotkaniu zero chemii. Lub odwrotnie.
Ja coś ostatnio się boję spotkać z kimś poznanym w Internecie. Martwi mnie jakoś właśnie ta różnica między byciem online, a światem rzeczywistym. Trochę chyba obudziły się we mnie kompleksy i niepewność siebie, sama nie wiem. Przeraża mnie jak się komuś podobam na zdjęciach, że w rzeczywistości już się podobać nie będę. Najbardziej martwi mnie właśnie ten aspekt fizyczny.
Boję się takiego momentu, że ktoś mnie zobaczy i powie "eeee". I że się za bardzo przejmę wtedy.
Zastanawiam się skąd się to bierze i chyba właśnie z tych aplikacji, bo czuję jakby wygląd był najważniejszy dla innych, na jego podstawie szybko leci się w prawo lub w lewo itd...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-17, 08:56   #4192
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Zastanawiam się skąd się to bierze i chyba właśnie z tych aplikacji, bo czuję jakby wygląd był najważniejszy dla innych, na jego podstawie szybko leci się w prawo lub w lewo itd...
No przecież nie lecisz w prawo lub lewo na podstawie opisu charakteru gościa
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-17, 09:22   #4193
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Ja coś ostatnio się boję spotkać z kimś poznanym w Internecie. Martwi mnie jakoś właśnie ta różnica między byciem online, a światem rzeczywistym. Trochę chyba obudziły się we mnie kompleksy i niepewność siebie, sama nie wiem. Przeraża mnie jak się komuś podobam na zdjęciach, że w rzeczywistości już się podobać nie będę. Najbardziej martwi mnie właśnie ten aspekt fizyczny.
Boję się takiego momentu, że ktoś mnie zobaczy i powie "eeee". I że się za bardzo przejmę wtedy.
Zastanawiam się skąd się to bierze i chyba właśnie z tych aplikacji, bo czuję jakby wygląd był najważniejszy dla innych, na jego podstawie szybko leci się w prawo lub w lewo itd...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może dawaj zdjęcia, na których wyszłaś średnio i gorzej niż w rzeczywistości?
Mnie już dwóch facetów powiedziało, że w rzeczywistości wyglądam dużo lepiej i ogólnie nikt nie był rozczarowany, więc tego się nie obawiam. Niestety mój charakter za to nie wszystkim pasuje i już jedna znajomość mi się przez to rozleciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-17, 09:38   #4194
CrispyCookie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 211
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89259967]Może dawaj zdjęcia, na których wyszłaś średnio i gorzej niż w rzeczywistości?
Mnie już dwóch facetów powiedziało, że w rzeczywistości wyglądam dużo lepiej i ogólnie nikt nie był rozczarowany, więc tego się nie obawiam. Niestety mój charakter za to nie wszystkim pasuje i już jedna znajomość mi się przez to rozleciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Też tak mam, mój ostatni ziomek kilka lat młodszy, bardzo przystojny zresztą, mówił przy mojej rodzinie, że jestem totalnym przeciwieństwem Tinderówek - bo one w necie wyglądają jak misski a na żywo w większości faceci się rozczarowują jak je spotkają, ja się nie maluję do zdjęć i niczym ich nigdy nie poprawiałam, więc wg niego na fotach wyglądałam mniej atrakcyjnie niż na żywo, bo na fotach mysza a na żywo absolutnie nie. Nie mam potrzeby nabijac sobie atencji w sieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CrispyCookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-17, 09:49   #4195
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89259967]Niestety mój charakter za to nie wszystkim pasuje i już jedna znajomość mi się przez to rozleciała. [/QUOTE]
A co jest z Tobą nie tak?
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-17, 09:52   #4196
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89259967]Może dawaj zdjęcia, na których wyszłaś średnio i gorzej niż w rzeczywistości?
Mnie już dwóch facetów powiedziało, że w rzeczywistości wyglądam dużo lepiej i ogólnie nikt nie był rozczarowany, więc tego się nie obawiam. Niestety mój charakter za to nie wszystkim pasuje i już jedna znajomość mi się przez to rozleciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tez zdarzylo mi sie uslyszec, ze wygladam lepiej na zywo chociaz dla mnie to nie jest wyczyn, bo aparat nigdy mnie bie lubil

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-17, 10:06   #4197
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez CrispyCookie Pokaż wiadomość
Też tak mam, mój ostatni ziomek kilka lat młodszy, bardzo przystojny zresztą, mówił przy mojej rodzinie, że jestem totalnym przeciwieństwem Tinderówek - bo one w necie wyglądają jak misski a na żywo w większości faceci się rozczarowują jak je spotkają, ja się nie maluję do zdjęć i niczym ich nigdy nie poprawiałam, więc wg niego na fotach wyglądałam mniej atrakcyjnie niż na żywo, bo na fotach mysza a na żywo absolutnie nie. Nie mam potrzeby nabijac sobie atencji w sieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ładnie nam wszystkim pocisnęłaś bo wiadomo, że te baby na tinderze to wszystkie takie same. raz na jakiś czas trafi się wyjątkowa, jak płatek śniegu, naturalna, delikatna bla bla. ziew.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Tez zdarzylo mi sie uslyszec, ze wygladam lepiej na zywo chociaz dla mnie to nie jest wyczyn, bo aparat nigdy mnie bie lubil

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
własnie mi uświadomiłyście, że żaden facet z tindera nie skomentował mojego wyglądu. Myślę, że ja prawie 1:1 wyglądam na żywo, tak samo jak na zdjęciach. Na żywo jedynie dekolt może pozytywnie zaskoczyć, bo na zdjęciach go nie pokazuję nigdy
Ale prawie zawsze słyszę, że charakter lepszy niż przy pisaniu. Zero zdziwienia, bo nie lubię pisać
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-17, 10:27   #4198
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89260000]ładnie nam wszystkim pocisnęłaś bo wiadomo, że te baby na tinderze to wszystkie takie same. raz na jakiś czas trafi się wyjątkowa, jak płatek śniegu, naturalna, delikatna bla bla. ziew.[/QUOTE]

No nie?

Z Tindera już kilka lat nie korzystam, ale z tego co pamiętam to zarówno wśród facetów, jak i kobiet było sporo takich naturalnych, bo mi nawet koledzy pokazywali z kim się umawiają. Także może twój kolega po prostu zwraca uwagę na takie bardziej zrobione 'miski', a w głębi ducha tak naprawdę wzdycha do twojej naturalnej, nieosiągalnej wyjątkowości

Cytat:
własnie mi uświadomiłyście, że żaden facet z tindera nie skomentował mojego wyglądu. Myślę, że ja prawie 1:1 wyglądam na żywo, tak samo jak na zdjęciach. Na żywo jedynie dekolt może pozytywnie zaskoczyć, bo na zdjęciach go nie pokazuję nigdy
Ale prawie zawsze słyszę, że charakter lepszy niż przy pisaniu. Zero zdziwienia, bo nie lubię pisać
Ja też sobie nie przypominam, żeby ktoś komentował, ze wyglądam lepiej/gorzej niż w Internecie. A miałam super korzystne zdjęcia z wakacji - opalona, uśmiechnięta, w sukience podkreślającej figurę. Widać na żywo nie było jakiejś wielkiej różnicy, chociaż chodzę głównie jeansach i bez makijażu.

Ja bym się tym w każdym bądź razie nie przejmowała na zapas. Wygląd jest ważny, ale randki to też nie konkurs piękności. No i panowie też zwykle wyglądają zwyczajnie, a nie jak z żurnala.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-17, 10:29   #4199
CrispyCookie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 211
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89260000]ładnie nam wszystkim pocisnęłaś bo wiadomo, że te baby na tinderze to wszystkie takie same. raz na jakiś czas trafi się wyjątkowa, jak płatek śniegu, naturalna, delikatna bla bla. ziew.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------



własnie mi uświadomiłyście, że żaden facet z tindera nie skomentował mojego wyglądu. Myślę, że ja prawie 1:1 wyglądam na żywo, tak samo jak na zdjęciach. Na żywo jedynie dekolt może pozytywnie zaskoczyć, bo na zdjęciach go nie pokazuję nigdy
Ale prawie zawsze słyszę, że charakter lepszy niż przy pisaniu. Zero zdziwienia, bo nie lubię pisać[/QUOTE]To nie jest moje zdanie tylko chłopa, ja nie wiem jak wyglądają dziewczyny na portalach, bo ich nie szukam. Wielu facetów pewnie uważa, że przez zbytnie obrabianie zdjęć i mega makijaż, część na spotkaniu nie przypomina siebie. Moja rada była taka, żeby dawać bardziej realne zdjęcia na portal randkowy a nie siebie w wersji, która nie istnieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CrispyCookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-17, 10:34   #4200
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Ja bym powiedziała, żeby przede wszystkim dawać aktualne zdjęcia. A nie taki z balu maturalnego, mając już lat 30+. Albo zdjęcia sprzed 20 kg, bo to naprawdę widać i nie ma sensu oszukiwać. W końcu chodzi o to, żeby ktoś nas akceptował takimi jakimi jesteśmy teraz. Razem z wałeczkami albo zakolami.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez CrispyCookie Pokaż wiadomość
To nie jest moje zdanie tylko chłopa, ja nie wiem jak wyglądają dziewczyny na portalach, bo ich nie szukam. Wielu facetów pewnie uważa, że przez zbytnie obrabianie zdjęć i mega makijaż, część na spotkaniu nie przypomina siebie. Moja rada była taka, żeby dawać bardziej realne zdjęcia na portal randkowy a nie siebie w wersji, która nie istnieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja myślę, że kolega po prostu cię chciał w taki pokraczny sposób skomplementować, może mu się podobasz i boli go, że jesteś zajęta, kiedy on się bezskutecznie umawia na randki. Raczej nijak to się ma do faktycznego wyglądu użytkowników portali randkowych.

Edytowane przez d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Czas edycji: 2022-06-17 o 10:38
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-19 17:44:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.