To przyjaźń czy coś więcej? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-03, 08:45   #151
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89244291]Bo tak naprawdę to jest puste gadanie, że sobie odpuści. Zerwanie takiej znajomości też wymaga odwagi. Zwłaszcza, że facet może szukać wyjaśnień, dlaczego go nagle zaczęła unikać, a mają wspólną paczkę. Także podejrzewam, że w praktyce nic nie zrobi, będzie się bujać dalej tak jak teraz. Potem facet za jakiś czas znajdzie sobie faktyczną dziewczynę, ona pójdzie w odstawkę i będzie płacz, że kolejny ją wykorzystał. [/QUOTE]

Niestety tak własnie może być.

Moim zdaniem facet tworzy okazje, aby ona mogła zobaczyć, ze chodzi mu o cos wiecej, ale czeka też na jej ruch, bo skoro ona mu opowiadala o swoich randkach z tindera, to moze przez to... nie wiem. Mam wrazenie, ze ludzie niby są z kimś blisko, ale szczerze pogadać? Nie, nie ma mowy
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 08:46   #152
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

No tak to jest jak jednej stronie zależy bardziej…


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 08:48   #153
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89244291]Bo tak naprawdę to jest puste gadanie, że sobie odpuści. Zerwanie takiej znajomości też wymaga odwagi. Zwłaszcza, że facet może szukać wyjaśnień, dlaczego go nagle zaczęła unikać, a mają wspólną paczkę. Także podejrzewam, że w praktyce nic nie zrobi, będzie się bujać dalej tak jak teraz. Potem facet za jakiś czas znajdzie sobie faktyczną dziewczynę, ona pójdzie w odstawkę i będzie płacz, że kolejny ją wykorzystał. [/QUOTE]No niestety wszystko wskazuje na to że będzie dokładnie tak jak to opisałaś. Terapia terapią ale sama teoria życia nie zmieni. Trzeba również to czego na terapi się nauczyliśmy używać w praktyce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 08:59   #154
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89244297]
Moim zdaniem facet tworzy okazje, aby ona mogła zobaczyć, ze chodzi mu o cos wiecej, ale czeka też na jej ruch, bo skoro ona mu opowiadala o swoich randkach z tindera, to moze przez to... nie wiem. Mam wrazenie, ze ludzie niby są z kimś blisko, ale szczerze pogadać? Nie, nie ma mowy [/QUOTE]
Ja to tak samo odbieram, choć wiadomo, możemy się mylić. W ogóle zadziwia mnie, ile oni mają okazji, by nawiązać konretnie do tematu, a tego nie robią - tu propozycja urodzinowego wyjazdu, tu posiadówka przy świecach, i dalej nic. Przeciez to aż się prosi, by skorzystać z okazji i coś sobie ustalić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 13:07   #155
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Autorko mnie w ogóle dziwi ze on ciebie pociąga jako fscet
Prawie 30 lat a niezdecydowany , jak chorągiewka, boi się dotykać , jakieś gierki w ciepło -zimno.
Mi by szybko zeszło powietrze .

Doczytałam ze cię zaprasza i świeczki pali .. tez złe.
Jak rozpalił te świeczki to co dalej robiliście? JAkie były twoje oczekiwania skoro napisałaś „rozpalił świeczki i nic”?

Edytowane przez Gruszzzka
Czas edycji: 2022-06-03 o 13:14
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 19:33   #156
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Chyba nic z tego xd umówiliśmy się do kina pisząc we dwoje i jeszcze jedna kolezanka miała z nami iść. Ja napisałam do niego czy będą przytulanki? A on ze nie i ze czemu maja być, i jak chce przytulanki to musze sobie znaleźć chlopaka….
Mnie zamurowało coś tam odpisałam. I teraz on do mnie wypisuje co tam itp bo pojechałam na weekend do domu ale nawet mu nie odpisuje….
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 19:56   #157
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Chyba nic z tego xd umówiliśmy się do kina pisząc we dwoje i jeszcze jedna kolezanka miała z nami iść. Ja napisałam do niego czy będą przytulanki? A on ze nie i ze czemu maja być, i jak chce przytulanki to musze sobie znaleźć chlopaka….
Mnie zamurowało coś tam odpisałam. I teraz on do mnie wypisuje co tam itp bo pojechałam na weekend do domu ale nawet mu nie odpisuje….
przynajmniej juz masz jasnosc
napisz ze jestes zajeta a pozniej ochlodz znajomosc
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-17, 19:59   #158
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89260499]przynajmniej juz masz jasnosc
napisz ze jestes zajeta a pozniej ochlodz znajomosc[/QUOTE]


Ale tez uważasz tak jak ja, ze to jasny sygnał, ze sory ale będziemy się tylko kumplować? Na pewno?
Kurczę szkoda mi, ostatnie trzy dni spędziliśmy we dwoje tylko. Non stop razem. I ciagle do mnie pisze, zagaduje…. Dziwnie szczerze nigdy wcześniej nikt mnie nie zfriendzonowal xD nie wiem czy chodzi o mój wygląd czy charakter?
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 20:02   #159
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Chyba nic z tego xd umówiliśmy się do kina pisząc we dwoje i jeszcze jedna kolezanka miała z nami iść. Ja napisałam do niego czy będą przytulanki? A on ze nie i ze czemu maja być, i jak chce przytulanki to musze sobie znaleźć chlopaka….
Mnie zamurowało coś tam odpisałam. I teraz on do mnie wypisuje co tam itp bo pojechałam na weekend do domu ale nawet mu nie odpisuje….
Jednoznacznie więc Ci odpowiedział. Tu nie ma miejsca na "chyba". On chce w Tobie mieć tylko koleżankę i towarzystwo na różne aktywności. Tobie to nie pasuje,o czym świadczy ten wątek, więc czas zerwać kontakty i tyle. W dowodzie go nie masz wpisanego.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Ale tez uważasz tak jak ja, ze to jasny sygnał, ze sory ale będziemy się tylko kumplować? Na pewno?
Kurczę szkoda mi, ostatnie trzy dni spędziliśmy we dwoje tylko. Non stop razem. I ciagle do mnie pisze, zagaduje…. Dziwnie szczerze nigdy wcześniej nikt mnie nie zfriendzonowal xD nie wiem czy chodzi o mój wygląd czy charakter?
Jaśniejszy już by być nie mógł. Facet ma Ci brzydko napisać, abyś się odp... od pewnych tematów, abyś zyskała większą jasność? Co Ty się tak na niego uparłaś?

Piszę do Ciebie, bo widać się nudzi i nikt inny pewnie nie ma czasu. Ot taki typ. Masz wpływ na to co i z kim robisz. Nie jesteś skazana na tą znajomość, więc przestań stawiać się w roli ofiary. Po prostu to zakończ.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 20:10   #160
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jednoznacznie więc Ci odpowiedział. Tu nie ma miejsca na "chyba". On chce w Tobie mieć tylko koleżankę i towarzystwo na różne aktywności. Tobie to nie pasuje,o czym świadczy ten wątek, więc czas zerwać kontakty i tyle. W dowodzie go nie masz wpisanego.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------



Jaśniejszy już by być nie mógł. Facet ma Ci brzydko napisać, abyś się odp... od pewnych tematów, abyś zyskała większą jasność? Co Ty się tak na niego uparłaś?

Piszę do Ciebie, bo widać się nudzi i nikt inny pewnie nie ma czasu. Ot taki typ. Masz wpływ na to co i z kim robisz. Nie jesteś skazana na tą znajomość, więc przestań stawiać się w roli ofiary. Po prostu to zakończ.

Ellen, ale naprawdę myślisz, ze on sie do mnie odzywa dlatego ze się nudzi i nie ma z kim innym pogadać? Serio? Myślałam ze po prostu ma mnie za przyjaciółkę a nie ze jestem z braku laku…. Jak ty myślisz?
Szczerze pytam bo nigdy nie miałam takiej relacji z chłopakiem hetero… tzn takiej ze się ciagle widywaliśmy itp a on nic nie chciał ode mnie. Serio. Szok
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 20:20   #161
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Ellen, ale naprawdę myślisz, ze on sie do mnie odzywa dlatego ze się nudzi i nie ma z kim innym pogadać? Serio? Myślałam ze po prostu ma mnie za przyjaciółkę a nie ze jestem z braku laku…. Jak ty myślisz?
Szczerze pytam bo nigdy nie miałam takiej relacji z chłopakiem hetero… tzn takiej ze się ciagle widywaliśmy itp a on nic nie chciał ode mnie. Serio. Szok
On nie chce od Ciebie przytulanek. Stwierdził, że jak tego chcesz, to masz sobie znaleźć chłopaka. Nie da się jaśniej.

I sorry, tak naprawdę nie możesz sobie dać ręki uciąć, że on jest hetero. Czy że nie interesują go np. małe dziewczynki zamiast dorosłych kobiet. Tak naprawdę to wcale dużo o nim nie wiesz. Wasze relacje są pozornie bliskie przez to całe przesiadywanie razem. Natomiast to wcale nie oznacza realnej bliskości i jakiejś realnej wiedzy o tym człowieku.

Nieważne za kogo on Cię uważa. Ważne za kogo Ty go chciałaś mieć. I już wiesz, że on Ci tego nie da. Serio, słończ z tą desperacją i doszukiwaniem się 10 dna i zakończ to. Nie jest Wam ze sobą po drodze, bo dla Ciebie to nie jest czysta przyjaźń, a dla niego nie wiadomo co to jest. Według mnie na pewno nie serdeczne koleżeństwo, bo by inaczej z Tobą pogadał.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-17, 20:24   #162
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
On nie chce od Ciebie przytulanek. Stwierdził, że jak tego chcesz, to masz sobie znaleźć chłopaka. Nie da się jaśniej.

Nieważne za kogo on Cię uważa. Ważne za kogo Ty go chciałaś mieć. I już wiesz, że on Ci tego nie da. Serio, słończ z tą desperacją i doszukiwaniem się 10 dna i zakończ to. Nie jest Wam ze sobą po drodze, bo dla Ciebie to nie jest czysta przyjaźń, a dla niego nie wiadomo co to jest. Według mnie na pewno nie serdeczne koleżeństwo, bo by inaczej z Tobą pogadał.

Ale ja chce to zakończyć. Nie odpisuje mu. I jestem tego pewna. Po prostu chce to rozkminić. Tak mam. Nie rozumiem co masz na myśli mówiąc, ze to dla niego na pewno nie jest serdeczne koleżeństwo? Uważasz ze złe mnie traktuje? I jak by wtedy pogadał?
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 20:26   #163
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Ale ja chce to zakończyć. Nie odpisuje mu. I jestem tego pewna. Po prostu chce to rozkminić. Tak mam. Nie rozumiem co masz na myśli mówiąc, ze to dla niego na pewno nie jest serdeczne koleżeństwo? Uważasz ze złe mnie traktuje? I jak by wtedy pogadał?
Nie rozkminisz. To jest tylko gdybanie. W głowie mu nie siedzisz.

Nie chce mi się już dłużej tłumaczyć, bo skoro chcesz to zakończyć, to to kończ i tyle. Jeżeli na żywo, czy w wiadomościach go tak męczyłaś, to w sumie nie dziwię się, że tak Ci odpisał.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 20:29   #164
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie rozkminisz. To jest tylko gdybanie. W głowie mu nie siedzisz.

Nie chce mi się już dłużej tłumaczyć, bo skoro chcesz to zakończyć, to to kończ i tyle. Jeżeli na żywo, czy w wiadomościach go tak męczyłaś, to w sumie nie dziwię się, że tak Ci odpisał.

Ja go męczyłam? Niby czym? To on do mnie pisał i proponował spotkania…
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 20:32   #165
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

A ten wspólny wyjazd na kilka dni już się odbył?

Według mnie to różnie mogło być; może na początku wpadłaś mu w oko, ale szybko przeszło; może poznał kogoś innego; może, może... to jest tak naprawdę nieważne i nie będziesz wiedzieć tego ani Ty, ani my, bo nie siedzimy w jego głowie. Dostałaś KONRETNY komunikat i na nim się trzeba skupić, zamiast na szukaniu piątego i dziesiątego dna.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 20:33   #166
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Ten wyjazd miał się odbyć za 3 tygodnie jescxe dopytywał czy aktualne dla mnie to mega dziwne, nie miałam takich bliskich relacji z facetem hetero gdy on nie chciał nic więcej….
Po prostu zastanawiam się czy może ja coś zrobiłam złe. Ellen napisała ze go męczyłam wiadomościami kompletnie nie rozumiem o co chodzi
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 20:41   #167
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Po prostu zastanawiam się czy może ja coś zrobiłam złe.
Powtórzę - nie siedzę w jego głowie więc ani ja, ani nikt inny nie wyłoży tu łopatologicznie, co się miedzy Wami zadziało.
Może zamiast takiego gdybania, wyciągnij z tego naukę, żeby jednak wcześniej komunikować, jak widzisz relację/jaki chciałabyś nadać jej tor i co facet na to. Od początku doradzałyśmy Ci tu kawę na ławę, bo takie przeciąganie tylko sprawia, że teraz masz więcej rozkmin i domysłów.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 20:45   #168
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

No tak tylko pierwszy raz mam taks sytuacje.. ciągle pisanie proponowanie spotkan PRZEZ NIEGO. 3 dni spędziliśmy razem a tu jednak sorry ale z tobą nie będę się przytulał. Dla mnie to zabrzmiało tez chamsko….


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 20:51   #169
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
No tak tylko pierwszy raz mam taks sytuacje.. ciągle pisanie proponowanie spotkan PRZEZ NIEGO. 3 dni spędziliśmy razem a tu jednak sorry ale z tobą nie będę się przytulał. Dla mnie to zabrzmiało tez chamsko….


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Postawił jasno granicę, że jesteście kolegami/przyjaciółmi. Trudno tak się zdarza. Po prostu on tego nie czuje. Twoja decyzja czy to dla Ciebie ok i pozostajecie kolegami czy ucinasz

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-17, 20:53   #170
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
No tak tylko pierwszy raz mam taks sytuacje.. ciągle pisanie proponowanie spotkan PRZEZ NIEGO. 3 dni spędziliśmy razem a tu jednak sorry ale z tobą nie będę się przytulał. Dla mnie to zabrzmiało tez chamsko….


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ale co mial ci napisac jak nie chce sie z toba przytulac?
moim zdaniem odpisal ci normalnie
nie chce z toba relacji fizycznej lubi cie pewnie jako kumpele,czlowieka ale nie jest zainteresowanym fizycznym zwiazkiem z z toba
nie wiem dlaczego to do ciebie nie dociera?
piszesz ze nigdy nie mialas bliskiej relacji z facetem ktory nic od ciebie nie chce(nie chce cie zaciagnac do lozka) wydaje mi sie ze nie potrafisz sie odnalesc w sytuacji w ktorej nie pociagasz faceta fizycznie i dlatego tak rozbijasz gowno na atomy twoja duma wlasna ucierpiala ,jak to mozliwe ze ktos nie chce seksu z TOBA
no nie chce,niektorzy chca miec kolezanke,wola chlopcow,wola blondynki,wiekszy biust itp nie musisz sie kazdemu facetowi podobac ktory z toba rozmawia pora sie z tym pogodzic
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 20:55   #171
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
No tak tylko pierwszy raz mam taks sytuacje.. ciągle pisanie proponowanie spotkan PRZEZ NIEGO. 3 dni spędziliśmy razem a tu jednak sorry ale z tobą nie będę się przytulał. Dla mnie to zabrzmiało tez chamsko….


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Co to znaczy, że trzy dni spędziliście razem? I dalej do niczego nie doszło, żadnego dotyku ani rozmowy?

No nie był to miły tekst, ale przynajmniej w końcu masz jasność. Bujać się na spacerki, kino, piwko można długo i wcale nie musi z tego wyniknąć romantyczna relacja
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 20:57   #172
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

No nie doszło do niczego. Po prostu nigdy nie miałam aż tak bliskiej przyjacielskiej relacji z facetem który nie jest gejem… serio… jest mi przykro… No spędzamy ciagle czas ze sobą i to on większość spotkan proponuje…. Ale No przestałam mu odpisywać. Niech spada. Pewnie chodzi o wygląd? Czy bardziej charakter?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 21:00   #173
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
No nie doszło do niczego. Po prostu nigdy nie miałam aż tak bliskiej przyjacielskiej relacji z facetem który nie jest gejem… serio… jest mi przykro… No spędzamy ciagle czas ze sobą i to on większość spotkan proponuje…. Ale No przestałam mu odpisywać. Niech spada. Pewnie chodzi o wygląd? Czy bardziej charakter?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My Ci tego nie powiemy bo to wie tylko on

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 21:00   #174
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
No nie doszło do niczego. Po prostu nigdy nie miałam aż tak bliskiej przyjacielskiej relacji z facetem który nie jest gejem… serio… jest mi przykro… No spędzamy ciagle czas ze sobą i to on większość spotkan proponuje…. Ale No przestałam mu odpisywać. Niech spada. Pewnie chodzi o wygląd? Czy bardziej charakter?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zachowujesz sie dziecinnie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 21:05   #175
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89260558]zachowujesz sie dziecinnie[/QUOTE]


Tak wiem ze jestem bardzo niedojrzała
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 21:06   #176
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89260553]ale co mial ci napisac jak nie chce sie z toba przytulac?
moim zdaniem odpisal ci normalnie
nie chce z toba relacji fizycznej lubi cie pewnie jako kumpele,czlowieka ale nie jest zainteresowanym fizycznym zwiazkiem z z toba
nie wiem dlaczego to do ciebie nie dociera?
piszesz ze nigdy nie mialas bliskiej relacji z facetem ktory nic od ciebie nie chce(nie chce cie zaciagnac do lozka) wydaje mi sie ze nie potrafisz sie odnalesc w sytuacji w ktorej nie pociagasz faceta fizycznie i dlatego tak rozbijasz gowno na atomy twoja duma wlasna ucierpiala ,jak to mozliwe ze ktos nie chce seksu z TOBA
no nie chce,niektorzy chca miec kolezanke,wola chlopcow,wola blondynki,wiekszy biust itp nie musisz sie kazdemu facetowi podobac ktory z toba rozmawia pora sie z tym pogodzic[/QUOTE]

Dokładnie.

Chyba do autorki nie dochodzi, że dostała kosza. Bo jak to tak ona mogła dostać kosza? Nie podoba się facetowi? No szok!

Duma urażona i dlatego przeżywa.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 21:06   #177
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Tak wiem ze jestem bardzo niedojrzała
w tym momencie nie nadajesz sie do zwiazku moze poczekaj az dojrzejesz ;-)
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 21:10   #178
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Po prostu chce wiedzieć czy to wygląd czy charakter… to takie dziwne?
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 21:13   #179
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Po prostu chce wiedzieć czy to wygląd czy charakter… to takie dziwne?
Ale litości, skąd ktoś na forum może to wiedzieć??
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 21:15   #180
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: To przyjaźń czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Po prostu chce wiedzieć czy to wygląd czy charakter… to takie dziwne?
Ile ty masz lat? 15?
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-18 09:34:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.