Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65. - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-25, 18:08   #4861
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

[1=6ab835231803f4b1cac896d 6aed120cccc2755ce_6576510 2cc8be;89297564]Czy wyniki morfologii i oznaczenie hormonów tarczycowych mogą być znacząco zakłamane po covid (10 dni po pozytywnym teście)?[/QUOTE]

Mi lekarz sugerował odczekać chociaż tydzień po ponownym przestestowaniu i negatywnym wyniku.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 18:50   #4862
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Bombshe ma fajne - marynarka i cygaretki. Ja swoje cygaretki musiałam u krawcowej poprawiać ale ja każde spodnie (inne niż jeansy) w sumie muszę bo mam spora różnice między talia a tyłkiem.

W zarze można dostać ale trzeba mocno na składy patrzeć

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

No tak tylko h&m ma raczej poliester z tego co się kiedyś orientowałam

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Dzięki za podpowiedź Przeglądam właśnie ich stronę i widzę potencjał, ale jakoś nie mogę na szybko dopasować, które spodnie są do danej marynarki Mogliby dodać jakiś zgrabny up-sell i oszczędzić trudu porównywania tych beżowych i kremowych odcieni. Siądę do tego na spokojnie na komputerze.

Tak, w HM prawie wszystko odpada przez poliester, a jak jest wersja premium, to takie mocno workowate niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 19:38   #4863
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Garnitur damski
Kiełkuje we mnie potrzeba posiadania eleganckiego i dobrej jakości garnituru damskiego, jednak mam duży problem, żeby taki znaleźć.
Przede wszystkim musi być porządny, nie może już z dala krzyczeć "zobacz, jaki piękny poliester!". Zgrabnie wykończony, porządne szwy.
Po drugie - musi pasować do sportowych butów
Po trzecie - spodnie nie mogą być mocno oversize, ani też super skinny. Lekko dopasowane i bardzo wygodne - takie właśnie będą optymalne.
Czy może wiecie, gdzie mogę znaleźć takie cudo?

Inspiracje poniżej (ten najjaśniejszy jest z Zalando i prawdopodobnie go sprawdzę bliżej, ale z racji lekkiego materiału nie wiem, czy nie będzie zbyt letni).Załącznik 7776421Załącznik 7776422Załącznik 7776423Załącznik 7776424

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Według mnie naprawdę spoko marynarki i garnitury ma Zara. Marynarki naprawdę są dobrze wykończone i uszyte. Składy też można znaleźć bardzo dobre. Przykładowo ten zestaw jest w 100% z lnu, za całość 388 zł. Można poszukać w nowej kolekcji albo jeszcze coś upolować na wyprzedaży.
Screenshot_20220725-203639178~2.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2022-07-25 o 19:39
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 20:55   #4864
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Według mnie naprawdę spoko marynarki i garnitury ma Zara. Marynarki naprawdę są dobrze wykończone i uszyte. Składy też można znaleźć bardzo dobre. Przykładowo ten zestaw jest w 100% z lnu, za całość 388 zł. Można poszukać w nowej kolekcji albo jeszcze coś upolować na wyprzedaży.
Załącznik 7776432

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za propozycję Niestety z Zarą bardzo się nie lubimy - jeśli już znajdzie się dobry skład, to fason jest bardzo niekorzystny (tutaj te spodnie tak bardzo luźne). A jak wygląd zainteresuje, to skład kiepski...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 20:59   #4865
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
W moim hotelu nie można, a to dosyć duży kompleks, składający się z kilku budynków. Tak samo w każdym miejscu, które do tej pory zwiedzaliśmy - wszędzie są tabliczki, żeby nie wrzucać papieru do toalety.
Dziwne to.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że to wina rur.
No ale jeśli chodzi o korzystanie z WC na greckich wyspach, to po jedynce papier szedł do kosza (opróżniany był codziennie), a po dwójce do toalety, bo przerosło mnie wyrzucanie go gdzieś indziej ale starałam się po prostu jak najwięcej korzystać z bidetu.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Mnie też by to przerosło

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 21:07   #4866
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu kupowalas? Niestety nie widzę obecnie na stronie czegos, co wpadnie mi w oko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W tym roku

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
No tak tylko h&m ma raczej poliester z tego co się kiedyś orientowałam

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
W sumie racja, ale może da radę znaleźć lepsze składy.



Co lepsze - pończochy samonośne czy pas do pończoch? Nigdy nie nosiłam ani jednego ani drugiego, a będę potrzebować.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 21:36   #4867
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość

Po każdej chorobie mogą być zakłamane, bo organizm jest osłabiony. Miałaś zalecenie od lekarza żeby zrobić w tym czasie?
Akurat tak wypada mi "na styk" przed wizytą po roku, na którą czeka się hoho. No trudno
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-25, 21:40   #4868
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
W tym roku





W sumie racja, ale może da radę znaleźć lepsze składy.







Co lepsze - pończochy samonośne czy pas do pończoch? Nigdy nie nosiłam ani jednego ani drugiego, a będę potrzebować.
Samonośne

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 22:28   #4869
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 874
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
W tym roku


W sumie racja, ale może da radę znaleźć lepsze składy.



Co lepsze - pończochy samonośne czy pas do pończoch? Nigdy nie nosiłam ani jednego ani drugiego, a będę potrzebować.
Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Samonośne

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Nie mam doświadczenia z pasem, ale samonośne jak ważyłam trochę więcej robiły mi wałki na udach. W sensie nad silikonowym paskiem robiła się buła. Oczywiście świadczyło to o tym, że są z małe, ale nie ma zbyt dużego wyboru w rozmiarach. Chyba, że WhiteCherry jest szczupła to luz.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 06:19   #4870
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Nie mam doświadczenia z pasem, ale samonośne jak ważyłam trochę więcej robiły mi wałki na udach. W sensie nad silikonowym paskiem robiła się buła. Oczywiście świadczyło to o tym, że są z małe, ale nie ma zbyt dużego wyboru w rozmiarach. Chyba, że WhiteCherry jest szczupła to luz.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Ja zawsze kupowałam pończochy samonośne przez internet, tam wybór większych rozmiarów
Stacjonarnie to faktycznie zazwyczaj mały wybór.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 06:20   #4871
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Nie mam doświadczenia z pasem, ale samonośne jak ważyłam trochę więcej robiły mi wałki na udach. W sensie nad silikonowym paskiem robiła się buła. Oczywiście świadczyło to o tym, że są z małe, ale nie ma zbyt dużego wyboru w rozmiarach. Chyba, że WhiteCherry jest szczupła to luz.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Jak jest zbyt szczupła, to znowu lecą z nóg, bo nie mają się na czym trzymać. Tak miałam, jak byłam szczuplejsza, musiałam kombinować do nich pasek. Jak trochę przytyłam to problem znikł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-26, 07:45   #4872
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Macie doświadczenia z opieką medyczną PZU? Zwłaszcza z dostępnością lekarzy? A jeszcze lepiej jak ktoś ma porównanie z LuxMedem – tam mam właśnie słabe doświadczenia z dostępnością.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 08:06   #4873
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2022-07-26 o 08:07
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 08:23   #4874
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Jakie elementy powinno się obecnie zamieścić w CV? Wykształcenie, poprzednie zatrudnienia i umiejętności to oczywistość, ale dawno nie szukałam nowej pracy więc nie orientuję się czy koniecznie trzeba dać zdjecie i dopisywać jeszcze jakieś informacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 08:30   #4875
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Pytanie do dziewczyn biorących metforminę: jest szansa na to, że za jakiś czas będziecie mogły odstawić lek czy bierze się to dożywotnio (ew. do czasu przejścia na insulinę)?

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jakie elementy powinno się obecnie zamieścić w CV? Wykształcenie, poprzednie zatrudnienia i umiejętności to oczywistość, ale dawno nie szukałam nowej pracy więc nie orientuję się czy koniecznie trzeba dać zdjecie i dopisywać jeszcze jakieś informacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nowa klauzula RODO Niby oczywistość, ale śmieję się, bo wczoraj dostałam CV aplikantki adwokackiej z klauzulą jeszcze z ustawy o ochronie danych osobowych
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 08:53   #4876
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 08:56   #4877
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To raczej pytanie do HRów, bo ja w temacie nie siedzę. Natomiast cały czas mnie bawi ta ustawa o ochronie danych osobowych, szczególnie jak wrzucają ją osoby, które ze względu na wykształcenie powinny wiedzieć przynajmniej tyle, że to już nie obowiązuje.

Widziała też milion wersji nowej klauzuli: o zgodzie na tę konkretną rekrutację, zgodzie na przyszłe rekrutacje, ze wskazaniem firmy, bez wskazania firmy. Hitem była zgoda małą czcionką na całą stronę a4

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2022-07-26 o 08:57
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 09:05   #4878
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jakie elementy powinno się obecnie zamieścić w CV? Wykształcenie, poprzednie zatrudnienia i umiejętności to oczywistość, ale dawno nie szukałam nowej pracy więc nie orientuję się czy koniecznie trzeba dać zdjecie i dopisywać jeszcze jakieś informacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zależy od branży i pracy jakie szukasz. Nie ma obowiązku dawać zdjęcia, ale dużo ludzi daje. Ogólnie lepiej chyba pominąć niż dać jakieś mocno nieprofesjonalnie. Nie powinno się podawać wieku, dokładnego adresu zamieszkania. Wystarczy email czy telefon kontaktowy. Poprzednie zatrudnienie tak, ale jeśli jest związane jakkolwiek z pracą, której teraz szukasz. Umiejętności można porozwijać na twarde, miękkie, języki. Jeżeli masz jakieś certyfikaty czy odbywałaś szkolenia związane z pracą, której szukasz to też warto wspomnieć. Niektórzy dają też zainteresowania, ale moim zdaniem to zbędna rubryka i nie powinno się w ogóle oceniać kandydatów na tej podstawie.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 09:09   #4879
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Garnitur damski
Kiełkuje we mnie potrzeba posiadania eleganckiego i dobrej jakości garnituru damskiego, jednak mam duży problem, żeby taki znaleźć.
Przede wszystkim musi być porządny, nie może już z dala krzyczeć "zobacz, jaki piękny poliester!". Zgrabnie wykończony, porządne szwy.
Po drugie - musi pasować do sportowych butów
Po trzecie - spodnie nie mogą być mocno oversize, ani też super skinny. Lekko dopasowane i bardzo wygodne - takie właśnie będą optymalne.
Czy może wiecie, gdzie mogę znaleźć takie cudo?

Inspiracje poniżej (ten najjaśniejszy jest z Zalando i prawdopodobnie go sprawdzę bliżej, ale z racji lekkiego materiału nie wiem, czy nie będzie zbyt letni).Załącznik 7776421Załącznik 7776422Załącznik 7776423Załącznik 7776424

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak z zarą się nie lubisz to ja polecam polską markę edan. Ich garnitury możesz znaleźć np. na stronie fancy fashion. Dużo kolorów, spodnie długie, krótkie szorty, marynarki chyba w dwóch fasonach. Mam od nich kilka marynarek i spodni i jestem zadowolona.


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
W moim hotelu nie można, a to dosyć duży kompleks, składający się z kilku budynków. Tak samo w każdym miejscu, które do tej pory zwiedzaliśmy - wszędzie są tabliczki, żeby nie wrzucać papieru do toalety.

Pewnie zależy od hotelu i od tego kiedy coś było budowane.



[1=6ab835231803f4b1cac896d 6aed120cccc2755ce_6576510 2cc8be;89298136]Akurat tak wypada mi "na styk" przed wizytą po roku, na którą czeka się hoho. No trudno [/QUOTE]


To idź z tym co masz. Lekarz powinien wiedzieć ma co jaki wpływ mogła mieć choroba, najwyżej będzie kazał powtórzyć badania.


Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Firmy często podają swoje. W sensie jest w nich umieszczona nazwa firmy.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-26, 10:27   #4880
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89298467]To zależy od branży i pracy jakie szukasz. Nie ma obowiązku dawać zdjęcia, ale dużo ludzi daje. Ogólnie lepiej chyba pominąć niż dać jakieś mocno nieprofesjonalnie. Nie powinno się podawać wieku, dokładnego adresu zamieszkania. Wystarczy email czy telefon kontaktowy. Poprzednie zatrudnienie tak, ale jeśli jest związane jakkolwiek z pracą, której teraz szukasz. Umiejętności można porozwijać na twarde, miękkie, języki. Jeżeli masz jakieś certyfikaty czy odbywałaś szkolenia związane z pracą, której szukasz to też warto wspomnieć. Niektórzy dają też zainteresowania, ale moim zdaniem to zbędna rubryka i nie powinno się w ogóle oceniać kandydatów na tej podstawie.[/QUOTE]Dzięki, właśnie nad zdjęciem się zastanawiam bo noszę okulary i musiałabym iść specjalnie do fotografa żeby nie mieć flesza odbitego w szkłach. Będę szukać pracy biurowej, najlepiej bez bezpośredniego kontaktu z klientem twarzą w twarz więc chyba aż tak ważne to zdjęcie nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 10:36   #4881
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Jak z zarą się nie lubisz to ja polecam polską markę edan. Ich garnitury możesz znaleźć np. na stronie fancy fashion. Dużo kolorów, spodnie długie, krótkie szorty, marynarki chyba w dwóch fasonach. Mam od nich kilka marynarek i spodni i jestem zadowolona.
Dzięki. Niestety poliestrowe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 10:40   #4882
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dzięki. Niestety poliestrowe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Niestety w przypadku garniturów ciężko o inny materiał
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 11:19   #4883
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Niestety w przypadku garniturów ciężko o inny materiał
Monika Kamińska ma wełniane i lniane, ale nie bardzo widzę je do butów sportowych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220726-121830_Brave.jpg (55,4 KB, 138 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 11:45   #4884
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Niestety w przypadku garniturów ciężko o inny materiał
No właśnie od jakiegoś czasu coraz lepiej z tym jest tylko trzeba dobrze szukać i mieć środki bo wiadomo - poliestrowe będą tanie (choć w zarze można się naciąć, cena kosmos a skład plastikowy).

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Monika Kamińska ma wełniane i lniane, ale nie bardzo widzę je do butów sportowych.
Ja do trampek bym widziała akurat ten co wstawiłaś choć bardziej takie zarowe można łatwiej z trampkami zestawić bo mają zazwyczaj luźniejszy krój.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 11:50   #4885
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Monika Kamińska ma wełniane i lniane, ale nie bardzo widzę je do butów sportowych.

Ładny i jak dla mnie sportowe by do tego uszły. No, ale cena zaporowa



Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
No właśnie od jakiegoś czasu coraz lepiej z tym jest tylko trzeba dobrze szukać i mieć środki bo wiadomo - poliestrowe będą tanie (choć w zarze można się naciąć, cena kosmos a skład plastikowy).

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Ja do trampek bym widziała akurat ten co wstawiłaś choć bardziej takie zarowe można łatwiej z trampkami zestawić bo mają zazwyczaj luźniejszy krój.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

No właśnie takie jak wyżej ładnie i skład ok, ale mnie nie stać na marynarkę za 1300 zł
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 12:16   #4886
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ładny i jak dla mnie sportowe by do tego uszły. No, ale cena zaporowa






No właśnie takie jak wyżej ładnie i skład ok, ale mnie nie stać na marynarkę za 1300 zł
Dlatego ja kupiłam swoi czarny w bombshe i jestem zadowolona a cena przyjaźniejsza i o dziwo, nie wygórowana jak na polska markę z polskim szyciem

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Ja w ogóle z monika Kamińska mam ten problem ze nawet jakbym chciała coś kupić to spodnie czy spódnice odpadają bo robi bardzo szeroką talię. A sukienki to same wory ostatnio i dziwne kroje i wzory. I figura Kamińskiej średnio mi się podoba a raczej to jak na niej leżą te ciuchy, tak mało kobieco a ja lubię jednak lekki, delikatny kobiecy styl (jeśli wiecie co mam na mysli) - lubię podkreślać talię, lubię zwięźle materiały itp

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 12:32   #4887
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Po aktualizacji messengera zniknęło mi większość dostępnych emotikon.
Czy ktoś też tak miał?
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 12:42   #4888
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Monika Kamińska ma wełniane i lniane, ale nie bardzo widzę je do butów sportowych.
Kompletnie nie znałam tej projektantki!
Dzięki za namiary. Rzeczywiście ceny spore, ale za to dobre materiały i butik w centrum. W wolnej chwili z chęcią przejdę się, żeby na żywo od razu obmacać i sprawdzić, czy będzie efekt WOW. Za tę cenę nie oczekuję niczego mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 12:43   #4889
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jakie elementy powinno się obecnie zamieścić w CV? Wykształcenie, poprzednie zatrudnienia i umiejętności to oczywistość, ale dawno nie szukałam nowej pracy więc nie orientuję się czy koniecznie trzeba dać zdjecie i dopisywać jeszcze jakieś informacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno swoje podstawowe dane, adres e-mail, nr tel, adres zamieszkania ja też pisałam. No i wykształcenie

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Jakieś kursy, szkolenia też można wymienić

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-26, 16:37   #4890
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dzięki za odp. Za Luxmed musiałabym płacić trzy razy tyle co za większy pakiet w PZU, więc chyba sobie go daruje. Chociaż jak czytam, że trzeba się umawiać przez infolinię to już mi słabo

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 09:10:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.