Starania o dziecko od 2022 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-07-27, 12:45   #3331
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ja mam wizytę u gina dopiero za tydzień, to jest tak że mnie boli pulsuje kilka kilkanaście minut potem odpuszcza. No nic zrobić niemoge muszę czekać do wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 12:55   #3332
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
A co się dzieje z takim polipem gdybys teraz zaszła w ciążę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie wiem, generalnie czytalam gdzies ze jesli bym zaszla w ciaze to istnialoby ryzyko poronienia ze niby ciezko byloby sie zagniezdzic zarodkowi ale generalnie chyba na blogu mamyginekolog pisalo ze w zasadzie zalezy od umiejscowienia tego polipa. Te endometrialne nie powinny wplywac na plodnosc ( no ale moga) ale ze warto je usywac. Nie mniej nie jest to koniec swiata i masa kobiet je ma w nie wie ( przynajmniej tak tam pisalo) sama bym nie wiedziala gdybym nie poszla na monitoring. Nie schizuje sie jakos bardzo. Nie obawiam sie tego polipa - jedyne czegos sie obawiam to czasu oczekiwania na ewentualny zabieg itp. Jestem strasznie niecierpliwa a wiem ze w przypadku leczenia szpitalnego to sie na wszystko czeka
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 13:15   #3333
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
A co się dzieje z takim polipem gdybys teraz zaszła w ciążę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazwyczaj nie jest groźny dla ciąży jeśli już jest, ale utrudnia samo zajście i zagnieżdzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 14:01   #3334
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Zazwyczaj nie jest groźny dla ciąży jeśli już jest, ale utrudnia samo zajście i zagnieżdzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokladnie tak tez wyczytalam. Wiec w sumie nie wiem czy jest sens liczyc ze sie zluszczy z tym okresem jesli w poprzednim cyklu bolaly mnie jajniki przez caly czas od owulacji i wychodzi na to ze sie nie zluszczyl skoro w nowym cyklu nadal jest..
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 16:44   #3335
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Wyczytalam teraz ze w sumie pokrzywa i skrzyp moga wspomoc walke z tymi polipami.

Chyba zaczne pic bo kiedys jeszcze za czasow pracy stacjonarnej w biurze uchodzilam za milosniczke ziół wszelakich. Pamietam ze pilam te kompozycje skrzypu i pokrzywy na wlosy. Teraz tez mi leca garsciami wiec mysle ze to dobry pomysl zeby zaczac to pic. Wtedy kapitalnie mi sie podnioslo zelazo. Mialam go chyba az za duzo bo dziennie potrafilam wypic z 5 kubkow takiego napoju. Chyba wroce do tego i od jutra zaczne pic. Tylko ja mam taki przestoj z pieciem ziol latem bo poprostu jest za cieplo na takie ziolowe napary. Za to z poczatkiem jesieni to duzo pije roznych mieszanek
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 17:08   #3336
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Wyczytalam teraz ze w sumie pokrzywa i skrzyp moga wspomoc walke z tymi polipami.

Chyba zaczne pic bo kiedys jeszcze za czasow pracy stacjonarnej w biurze uchodzilam za milosniczke ziół wszelakich. Pamietam ze pilam te kompozycje skrzypu i pokrzywy na wlosy. Teraz tez mi leca garsciami wiec mysle ze to dobry pomysl zeby zaczac to pic. Wtedy kapitalnie mi sie podnioslo zelazo. Mialam go chyba az za duzo bo dziennie potrafilam wypic z 5 kubkow takiego napoju. Chyba wroce do tego i od jutra zaczne pic. Tylko ja mam taki przestoj z pieciem ziol latem bo poprostu jest za cieplo na takie ziolowe napary. Za to z poczatkiem jesieni to duzo pije roznych mieszanek
Ja latem pije po prostu zimną pokrzywę po wystygnięciu czasami czystek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 17:30   #3337
Mazi00
Raczkowanie
 
Avatar Mazi00
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 99
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Kiedyś nałogowo piłam pokrzywę z mango z Lipton ostatnio się przerzuciłam na herbatki miętowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mazi00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-27, 17:33   #3338
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Mazi00 Pokaż wiadomość
Kiedyś nałogowo piłam pokrzywę z mango z Lipton ostatnio się przerzuciłam na herbatki miętowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam ją, pachnie pieknie ale jakos smakowo mi nie podchodzi - juz wole klasyczna. Szkoda ze o niej zapomnialam- wracam
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 17:42   #3339
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 232
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Oska jak Ty? chyba dzis mialas gineko?
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 17:50   #3340
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez maja5433 Pokaż wiadomość
Oska jak Ty? chyba dzis mialas gineko?
Właśnie czekam, to będzie chyba moja ostatnia wizyta na nfz, co tutaj jestem to godzina obsuwy...teraz też.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 17:57   #3341
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 232
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Właśnie czekam, to będzie chyba moja ostatnia wizyta na nfz, co tutaj jestem to godzina obsuwy...teraz też.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
kciuki
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-27, 18:03   #3342
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Właśnie czekam, to będzie chyba moja ostatnia wizyta na nfz, co tutaj jestem to godzina obsuwy...teraz też.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Właśnie tego nie znoszę na NFZ A już w ciąży czekać godzinę na wejście to juz w ogóle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 18:08   #3343
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Właśnie tego nie znoszę na NFZ A już w ciąży czekać godzinę na wejście to juz w ogóle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dramat

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 18:57   #3344
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

I nadal czekasz?
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 19:06   #3345
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
I nadal czekasz?
Nadal!!!

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 19:11   #3346
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ja pierniczne, uciekaj stamtad do prywatnego lekarza jesli cie stac. Kolejki tragiczne
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 20:02   #3347
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Ja pierniczne, uciekaj stamtad do prywatnego lekarza jesli cie stac. Kolejki tragiczne
Pewnie, pisalam ze ostatni raz tu jestem

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

No więc mamy to!!! Jest serduszko!!! 114-119uderzen. 10.08 kolejna wizyta, i jak będzie wszystko prawidlowo to zleci wszystkie badania
No i teraz nie wiem, czy znow czekac 1,5h w poczekalni ale wszystkie badania mieć mieć nfz, czy jednak prywata

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 20:11   #3348
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Gratulacje!

Zalezy jakie badania. Jesli mialabym za nie dac 100zl to wolalabym zaplacic
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 20:17   #3349
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Pewnie, pisalam ze ostatni raz tu jestem

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

No więc mamy to!!! Jest serduszko!!! 114-119uderzen. 10.08 kolejna wizyta, i jak będzie wszystko prawidlowo to zleci wszystkie badania
No i teraz nie wiem, czy znow czekac 1,5h w poczekalni ale wszystkie badania mieć mieć nfz, czy jednak prywata

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Gratulacje co do lekarza to ja chodzę tylko na NFZ więc długie czekanie mi nieorzeszkadza 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-27, 20:20   #3350
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 232
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Pewnie, pisalam ze ostatni raz tu jestem

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

No więc mamy to!!! Jest serduszko!!! 114-119uderzen. 10.08 kolejna wizyta, i jak będzie wszystko prawidlowo to zleci wszystkie badania
No i teraz nie wiem, czy znow czekac 1,5h w poczekalni ale wszystkie badania mieć mieć nfz, czy jednak prywata

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka


gratki, wspaniale
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 20:42   #3351
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Pewnie, pisalam ze ostatni raz tu jestem

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

No więc mamy to!!! Jest serduszko!!! 114-119uderzen. 10.08 kolejna wizyta, i jak będzie wszystko prawidlowo to zleci wszystkie badania
No i teraz nie wiem, czy znow czekac 1,5h w poczekalni ale wszystkie badania mieć mieć nfz, czy jednak prywata

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Cudownie trzymaj się zdrowo
Zależy czy lekarz jest wart tego czekania. Jeśli tak to możesz rozważyć zostanie tam. Zawsze to pieniądze w kieszeni na zakupy dla malucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 20:45   #3352
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Pewnie, pisalam ze ostatni raz tu jestem

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

No więc mamy to!!! Jest serduszko!!! 114-119uderzen. 10.08 kolejna wizyta, i jak będzie wszystko prawidlowo to zleci wszystkie badania
No i teraz nie wiem, czy znow czekac 1,5h w poczekalni ale wszystkie badania mieć mieć nfz, czy jednak prywata

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Gratulacje 🥰
Te pierwsze badania są bardzo drogie, w pierwszej ciąży robiłam prywatnie i zapłaciłam prawie 500zł 🥴 Także pierwsze badania polecam zrobić na NFZ, potem już jest znośniej bo zazwyczaj morfologia + mocz i ewentualnie od czasu do czasu coś dodatkowego. Ja w tej ciąży też korzystam z NFZ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 21:03   #3353
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Gratulacje
Te pierwsze badania są bardzo drogie, w pierwszej ciąży robiłam prywatnie i zapłaciłam prawie 500zł Także pierwsze badania polecam zrobić na NFZ, potem już jest znośniej bo zazwyczaj morfologia + mocz i ewentualnie od czasu do czasu coś dodatkowego. Ja w tej ciąży też korzystam z NFZ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, dziękuję za info!

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 06:54   #3354
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Dokladnie tak tez wyczytalam. Wiec w sumie nie wiem czy jest sens liczyc ze sie zluszczy z tym okresem jesli w poprzednim cyklu bolaly mnie jajniki przez caly czas od owulacji i wychodzi na to ze sie nie zluszczyl skoro w nowym cyklu nadal jest..

Mi się złuszczyl z okresem a tez jestem nerwus i jak ginekolog powiedział, ze jest polip, ze jak nie zejdzie, to zabieg, to byłam tak zła, ze szukałam miejsca, w którym usune go prywatnie, żeby mieć to jak najszybciej z głowy. Jak dostałam okres lekarz kazał dzwonić i przyjechałam na wizytę, a tam polipa brak. Miałam bardzo bolesna miesiączkę wtedy, ale się ładnie oczyściło, a dwa miesiące później byłam już w ciąży.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 07:36   #3355
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Mi się złuszczyl z okresem a tez jestem nerwus i jak ginekolog powiedział, ze jest polip, ze jak nie zejdzie, to zabieg, to byłam tak zła, ze szukałam miejsca, w którym usune go prywatnie, żeby mieć to jak najszybciej z głowy. Jak dostałam okres lekarz kazał dzwonić i przyjechałam na wizytę, a tam polipa brak. Miałam bardzo bolesna miesiączkę wtedy, ale się ładnie oczyściło, a dwa miesiące później byłam już w ciąży.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A kojarzysz albo przypuszczasz ile go mialas? U mnie to swiez spraw ale pamietam w poprzednim cyklu przed okresem plamienia i wychodzi na to ze z poprzednim okresem sie nie zluszczyl z tad brak mojej nadzieji ze z tym tez i tez juz szukam miejsca na zabieg ( bo jestes niecierpliwaa
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 07:51   #3356
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
A kojarzysz albo przypuszczasz ile go mialas? U mnie to swiez spraw ale pamietam w poprzednim cyklu przed okresem plamienia i wychodzi na to ze z poprzednim okresem sie nie zluszczyl z tad brak mojej nadzieji ze z tym tez i tez juz szukam miejsca na zabieg ( bo jestes niecierpliwaa

W grudniu dostałam dostałam miesiączkę po łyżeczkowaniu i krótko później zaczęły się plamienia. Myślałam, ze to jakieś „pozostałości” po zabiegu, wiec nawet jeśli bardziej bolało, to myślałam „ze tak musi być” i trochę minie zanim sie ustabilizuje. W styczniu w połowie cyklu znów plamienie, od razu wizyta i diagnoza - polip. W lutym przy miesiączce już go nie było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 08:13   #3357
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
W grudniu dostałam dostałam miesiączkę po łyżeczkowaniu i krótko później zaczęły się plamienia. Myślałam, ze to jakieś „pozostałości” po zabiegu, wiec nawet jeśli bardziej bolało, to myślałam „ze tak musi być” i trochę minie zanim sie ustabilizuje. W styczniu w połowie cyklu znów plamienie, od razu wizyta i diagnoza - polip. W lutym przy miesiączce już go nie było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czyli dobrze rozumiem ze w kolejnej miesiaczce sie zluszczyl czy dopiero po dwoch cyklach? Duzego polipa mialas?
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 08:19   #3358
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Czyli dobrze rozumiem ze w kolejnej miesiaczce sie zluszczyl czy dopiero po dwoch cyklach? Duzego polipa mialas?

1,05 cm. Z drugą miesiączka się zluszczył, bo podejrzewam i lekarz również, ze pojawił się w grudniu, a to pierwsze plamienie nie było po łyżeczkowaniu tylko właśnie zwiastowało polip.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 08:24   #3359
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Matko to jest dla mnie nadzieja ze sam sie zluszczy.. pocieszasz mnie. Zabiegu sie nie boje ewentualnego bo trzeba go zrobic i tyle. Nawet czytalam ze to spoko opcja bo robia od razu diagnostyke macicy i sprawdzaja dokladnie co i jak. Ja nigdy nie mialam tego typu problemow ale jak juz sprawdzaja polipy to dokladnie sprawdzaja cala macice. Czytalam ze nawet wykonuje sie taka histeroskopię diagnostyczna wiec jakby totalnie zabiegu sie nie boje(nawet moze byc na korzysc) jedynie czego sie to czasu oczekiwania. I tego wlasnie chcialabym uniknac bo wiadomo jak to wszystko wyglada na nfz. Moja tesciowa miala polipa endometrialnego i u niej konieczny byl zabieg bo wiadomo ze jest juz po menopauzie wiec nie ma opcji na zluszczenie i pamietam ze czekala na zabieg kilka ladnych miesiecy a u kobiet po okresie przekwitania juz takie polipy mogą byc nowotworowe
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 08:29   #3360
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Matko to jest dla mnie nadzieja ze sam sie zluszczy.. pocieszasz mnie. Zabiegu sie nie boje ewentualnego bo trzeba go zrobic i tyle. Nawet czytalam ze to spoko opcja bo robia od razu diagnostyke macicy i sprawdzaja dokladnie co i jak. Ja nigdy nie mialam tego typu problemow ale jak juz sprawdzaja polipy to dokladnie sprawdzaja cala macice. Czytalam ze nawet wykonuje sie taka histeroskopię diagnostyczna wiec jakby totalnie zabiegu sie nie boje(nawet moze byc na korzysc) jedynie czego sie to czasu oczekiwania. I tego wlasnie chcialabym uniknac bo wiadomo jak to wszystko wyglada na nfz. Moja tesciowa miala polipa endometrialnego i u niej konieczny byl zabieg bo wiadomo ze jest juz po menopauzie wiec nie ma opcji na zluszczenie i pamietam ze czekala na zabieg kilka ladnych miesiecy a u kobiet po okresie przekwitania juz takie polipy mogą byc nowotworowe

Właśnie w szpitalu, w którym miałabym mieć robiony zabieg czas oczekiwania to około 3-4 miesiące. I dla mnie to strasznie długo było, dlatego byłam gotowa iść prywatnie. Bo zabieg odwlekł by w czasie leczenie immunologiczne, które już miałam ustawione przez docenta i nie chciałam czekać znów. Trzymam kciuki żeby się udało i żeby skończyło się jak u mnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.