Listopadówki 2021! Część III ;) - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-09, 07:08   #871
aga019es
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 600
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Moje dziecko nie spało dziś od 1 do 4, już drugi raz mam taką akcję w ciagu kilku dni skok? Ona się świetnie wtedy bawi 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 07:52   #872
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez aga019es Pokaż wiadomość
Moje dziecko nie spało dziś od 1 do 4, już drugi raz mam taką akcję w ciagu kilku dni skok? Ona się świetnie wtedy bawi 🤦♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aga współczuję, takiej drugiej przerwy nocnej to ja nie miałam na skokach sie nie znam ja tu mysle ze skok mamy od urodzenia

Dzis mam kryzys mega wszystkiego, nasze rd to jakas porażka, w ogole nic prawie nie je co jej podaje, czy do rączki czy łyżeczką. I zamiast więcej jesc produktów stałych a coraz mniej mleka to jest na odwrót. I w ogole tesknie za samym mlekiem. Musze podawać jej więcej posiłków przecież ale mnie to mega zniechęca jak wywalam wszystko do kosza, sprzątania na 15 min a jedzenia zero

W dodatku zaczynam żałować podania smoczka w 3 miesiącu, sobie chciałam ułatwić zycie a teraz mam wrażenie że nasze pobodki to coraz częściej bo przypomni sobie ze smoczka w gębie nie ma a sama znalezc nie moze w ciemności. Czasem wstaje po kilka razy w nocy tylko po to by jej smoczka dac, plus do tego 2 razy karmienie obecnie.
Jak u Was z nocnymi karmieniami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 08:26   #873
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Aga współczuję, takiej drugiej przerwy nocnej to ja nie miałam na skokach sie nie znam ja tu mysle ze skok mamy od urodzenia

Dzis mam kryzys mega wszystkiego, nasze rd to jakas porażka, w ogole nic prawie nie je co jej podaje, czy do rączki czy łyżeczką. I zamiast więcej jesc produktów stałych a coraz mniej mleka to jest na odwrót. I w ogole tesknie za samym mlekiem. Musze podawać jej więcej posiłków przecież ale mnie to mega zniechęca jak wywalam wszystko do kosza, sprzątania na 15 min a jedzenia zero

W dodatku zaczynam żałować podania smoczka w 3 miesiącu, sobie chciałam ułatwić zycie a teraz mam wrażenie że nasze pobodki to coraz częściej bo przypomni sobie ze smoczka w gębie nie ma a sama znalezc nie moze w ciemności. Czasem wstaje po kilka razy w nocy tylko po to by jej smoczka dac, plus do tego 2 razy karmienie obecnie.
Jak u Was z nocnymi karmieniami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jedytka, a jak ze słoiczkami? Emilka w sumie miała dobre początki. Ząbki jej nie dokuczają?
Ogólnie ten 8/9 miesiąc to jakiś jeden wielki kryzys. Spanie, jedzenie, no wszystko się wykrzacza.
Ja też już nie wiem czym i w jakich ilościach on się najada.

Ze smoczkiem nie miej do siebie pretensji bo bardzo możliwe, że zamiast tego byłaby pierś albo dodatkowe karmienie. Ja chciałabym odstawić smoka do zasypiania, ale teraz to nie przejdzie, Mały jeszcze go potrzebuje.
Mój nie budzi się na karmienie od ok. 2 miesięcy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 09:42   #874
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Laura je Ostatni raz na śpiocha ok 22-23. I śpi do 7-8. Mój syn budził się na jedzenie raz o 4 rano do ponad roku. Wiec to cecha osobnicza.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 10:10   #875
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
Jedytka, a jak ze słoiczkami? Emilka w sumie miała dobre początki. Ząbki jej nie dokuczają?
Ogólnie ten 8/9 miesiąc to jakiś jeden wielki kryzys. Spanie, jedzenie, no wszystko się wykrzacza.
Ja też już nie wiem czym i w jakich ilościach on się najada.

Ze smoczkiem nie miej do siebie pretensji bo bardzo możliwe, że zamiast tego byłaby pierś albo dodatkowe karmienie. Ja chciałabym odstawić smoka do zasypiania, ale teraz to nie przejdzie, Mały jeszcze go potrzebuje.
Mój nie budzi się na karmienie od ok. 2 miesięcy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Miała dobre począki bo praktycznie wszystko testowała co jej dawałam, teraz to słoiczki czasem zje a czasem nie. Podaje jej te obiadowe i to jest loteria z tym. Śniadania to dramat praktycznie prawie wcale. No nie wiem chyba ze to z dzieckiem trzeba 2h siedziec aby raz na 20 min jest wzięło.
Zęby na dole jej dwa już wyszły dawno, i co chwile zaglądam ale nowych nie widzę.
Zaazdro że się nie budzi już w nocy U nas był epizod że spała mega ładnie , budziła się raz na karmienie kolo 4-5 i od razu zasypiała. Teraz budzi sie co chwile, karmie 2 razy i w sumie tez nigdy nie wiem kiedy ona to mleko chce jak marudzi, nad ranem po zjedzeniu ciężko ją uśpić.
No dla mnie to chyba najgorsze z tego wszystkiego rd i wiecznie niewyspanie od połowy ciazy ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 11:17   #876
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Laura je Ostatni raz na śpiocha ok 22-23. I śpi do 7-8. Mój syn budził się na jedzenie raz o 4 rano do ponad roku. Wiec to cecha osobnicza.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hej, witam się po przerwie wakacyjnej.
Wakacje z dwójką dzieci to mijają tak szybko że doba jakby się skróciła. My u siebie w domu w Polsce ale mimo wszystko zanim z rana się ogarnie to już zaraz południe.
Ogólnie na synka nie mogę narzekać bo je ładnie, umie się bawić trochę sam ,ale trzeba było ciągle mieć na oku bo chodził z krzesłem lub pchał się na schody.
Córkę czasami podrzucałam do rodziny i bawiła się ze starszymi dziećmi brata, wracała zmęczona i jak nie usnęła to była męka marudzenia.
Teraz już oboje pod opieką w żłobku i półkoloniach więc mogę spokojnie ogarnąć dom i internet. W wakacje był czas tylko późnym wieczorem więc tylko was czytałam.
U nas Oli właśnie miał w nocy ostatnio często pobudki, a zębów nadal brak więc chyba to mu doskwiera. Raz po ciężkiej nocy, następnej dałam syrop i lepiej spał. Teraz nie jest bardzo źle ale mogłoby być lepiej.
Ostatniej nocy odsypiał chyba zmiany, powrót do żłobka i z wakacji więc dosyć ładnie spał. Zaczyna coraz częściej spać na brzuchu, w tej pozycji jakoś lepiej i dłużej śpi.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 12:22   #877
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej, witam się po przerwie wakacyjnej.
Wakacje z dwójką dzieci to mijają tak szybko że doba jakby się skróciła. My u siebie w domu w Polsce ale mimo wszystko zanim z rana się ogarnie to już zaraz południe.
Ogólnie na synka nie mogę narzekać bo je ładnie, umie się bawić trochę sam ,ale trzeba było ciągle mieć na oku bo chodził z krzesłem lub pchał się na schody.
Córkę czasami podrzucałam do rodziny i bawiła się ze starszymi dziećmi brata, wracała zmęczona i jak nie usnęła to była męka marudzenia.
Teraz już oboje pod opieką w żłobku i półkoloniach więc mogę spokojnie ogarnąć dom i internet. W wakacje był czas tylko późnym wieczorem więc tylko was czytałam.
U nas Oli właśnie miał w nocy ostatnio często pobudki, a zębów nadal brak więc chyba to mu doskwiera. Raz po ciężkiej nocy, następnej dałam syrop i lepiej spał. Teraz nie jest bardzo źle ale mogłoby być lepiej.
Ostatniej nocy odsypiał chyba zmiany, powrót do żłobka i z wakacji więc dosyć ładnie spał. Zaczyna coraz częściej spać na brzuchu, w tej pozycji jakoś lepiej i dłużej śpi.
Witamy po wakacjach

Używacie jakiś wielorazowtvh podkładow na przewijak, takich ktore nie wyglądają jak cerata a można wyprać w pralce?
Ja obecnie używam jednorazowych ale to ani eko ani wygodne bo co chwile kupowac trzeba i trzymać nie ma gdzie tych paczek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-09, 12:30   #878
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Miała dobre począki bo praktycznie wszystko testowała co jej dawałam, teraz to słoiczki czasem zje a czasem nie. Podaje jej te obiadowe i to jest loteria z tym. Śniadania to dramat praktycznie prawie wcale. No nie wiem chyba ze to z dzieckiem trzeba 2h siedziec aby raz na 20 min jest wzięło.
Zęby na dole jej dwa już wyszły dawno, i co chwile zaglądam ale nowych nie widzę.
Zaazdro że się nie budzi już w nocy U nas był epizod że spała mega ładnie , budziła się raz na karmienie kolo 4-5 i od razu zasypiała. Teraz budzi sie co chwile, karmie 2 razy i w sumie tez nigdy nie wiem kiedy ona to mleko chce jak marudzi, nad ranem po zjedzeniu ciężko ją uśpić.
No dla mnie to chyba najgorsze z tego wszystkiego rd i wiecznie niewyspanie od połowy ciazy ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie najgorsze marudzenie
Jestem po takim dniu padnięta i przebodźcowana maksymalnie.
Wczoraj TŻ śmiał się ze mnie jak oklapłam przy stole, ale sam miał okazję jeść kolację przy jękach rodem z czyśćca i stwierdził, że bierze potępieńca na spacer bo w domu nie idzie tego zdzierżyć

Z tym jedzeniem to trochę się schodzi to fakt. Do tego jeszcze gotowanie i czas kurczy się niemożebnie, ech.

Podkłady używam jednorazowe i póki co tak zostaje. Niestety mam wyrzuty sumienia ile śmieci, plastiku i śladu węglowego wygenerowałam w tym roku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 12:36   #879
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Juz dawno nie używam podkładów. Mam pokrowce na przewijak ale baaardzo rzadko jakieś plamy z przewijania.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 14:11   #880
aga019es
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 600
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Nocne karmienia od zawsze od 3 do 8. Nie jest źle jak chociaż zasypia od razu, gorzej jak się wierci i budzi 🤦☠♀️
Jak czytam że wasze dzieci nie budzą się na karmienia po ostatnim tygodniu to płakać mi się chce
Młoda je nawet ok, lubi kaszki z owocami. Gotuje jej zupki, suchy makaron też jej wchodzi. A chleb z masłem to życie
Ja już dawno nie używam przewijaka bo ucieka mi z niego. Na łóżko kładę podkład, taki ceratowy z pepco, i na tym ja przewijam. Myje go w misce z wodą mydłem albo wkładam pod prysznic i raz dwa czysty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 14:49   #881
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
Dla mnie najgorsze marudzenie
Jestem po takim dniu padnięta i przebodźcowana maksymalnie.
Wczoraj TŻ śmiał się ze mnie jak oklapłam przy stole, ale sam miał okazję jeść kolację przy jękach rodem z czyśćca i stwierdził, że bierze potępieńca na spacer bo w domu nie idzie tego zdzierżyć

Z tym jedzeniem to trochę się schodzi to fakt. Do tego jeszcze gotowanie i czas kurczy się niemożebnie, ech.

Podkłady używam jednorazowe i póki co tak zostaje. Niestety mam wyrzuty sumienia ile śmieci, plastiku i śladu węglowego wygenerowałam w tym roku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A taaak zapomniałam marudzenie ciągłe też mnie mega męczy



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Juz dawno nie używam podkładów. Mam pokrowce na przewijak ale baaardzo rzadko jakieś plamy z przewijania.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Wlasnie też nam coraz rzadziej się coś brudzi wiec stwierdziłam że lepiej wybrać i wyjdzie taniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Ja właśnie nie wolałabym nie taki ceratowy, tak to na sam przewijak mogłabym położyć i zetrzeć go w razie czego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-09, 19:49   #882
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Ja już używam podkładów tylko jak jest coś większego w pieluszce. A tak to kładę normalnie na prześcieradle od przewijaka. Jak zabrudzi, zasika, to się pierze i tyle. Podkłady są nieekologiczne i nieekonomiczne. Jeszcze jak więcej rzeczy zamawiałam z apteki, to się opłacało zamawiać te z Akuku, wychodziło chyba 60 groszy za podkład. Ale teraz już bardo rzadko zamawiam coś w aptece, więc podkłady kupuję w R i mnie przeraża lekko cena 1,50 zł za sztukę, a to są te najtańsze Babydream.

Ze spaniem to różnie - noce są albo bez pobudek albo 1-2 pobudki. Ale u nas to szama i dalej śpi, żadnych cyrków w nocy nie odstawia. W dzień fajnie zjada, już coraz więcej rzeczy lubi i kawałki zaczęła jeść powoli.

Jesteśmy na wakajkach. Ciekawa jaka ta pierwsza noc będzie
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 20:09   #883
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Witamy po wakacjach

Używacie jakiś wielorazowtvh podkładow na przewijak, takich ktore nie wyglądają jak cerata a można wyprać w pralce?
Ja obecnie używam jednorazowych ale to ani eko ani wygodne bo co chwile kupowac trzeba i trzymać nie ma gdzie tych paczek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam jednorazowe ale starczają mi na długo, bo mam mało wpadek. Mam też tzw pieluchoceratki, fajna rzecz. Z jednej strony flanela a od spodu ceratka, więc nie przemaka.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 20:47   #884
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Pani do Airbnb powiedziała, że fajne mamy maleństwo i z tej okazji parking mamy gratis przez cały pobyt. Pierwszy raz udało się coś wydębić za uśmiech bombelka

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2022-08-09 o 20:48
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 21:07   #885
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

U nas noce to się tak pozmieniały na gorsze kiedyś to on się budził 1-2 razy, ja się naprawdę wyspiałam. A teraz co dwie godziny, potrafi co godzinę się budzić. Powtórka z rozrywki jak z Jankiem. Mam nadzieję że to przez te zęby... Ale z Jaśkiem też zganiałam na zęby, od 3 miesiąca życia chyba a zęby mu wyszły jak miał 10 msc także ten, takie egzemplarze po prostu.

Cieszy mnie jedno, że teraz ma prawie 5 lat i w końcu elegancko przesypia całe noce, czasami tylko przychodzi do nas w nocy. Ale to też położy się i śpi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 21:38   #886
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Ja już używam podkładów tylko jak jest coś większego w pieluszce. A tak to kładę normalnie na prześcieradle od przewijaka. Jak zabrudzi, zasika, to się pierze i tyle. Podkłady są nieekologiczne i nieekonomiczne. Jeszcze jak więcej rzeczy zamawiałam z apteki, to się opłacało zamawiać te z Akuku, wychodziło chyba 60 groszy za podkład. Ale teraz już bardo rzadko zamawiam coś w aptece, więc podkłady kupuję w R i mnie przeraża lekko cena 1,50 zł za sztukę, a to są te najtańsze Babydream.

Ze spaniem to różnie - noce są albo bez pobudek albo 1-2 pobudki. Ale u nas to szama i dalej śpi, żadnych cyrków w nocy nie odstawia. W dzień fajnie zjada, już coraz więcej rzeczy lubi i kawałki zaczęła jeść powoli.

Jesteśmy na wakajkach. Ciekawa jaka ta pierwsza noc będzie
Loool to ja nie wiedziałam że są prześcieradła na przewijak, ja dlatego kładę te podkłady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Ja mam jednorazowe ale starczają mi na długo, bo mam mało wpadek. Mam też tzw pieluchoceratki, fajna rzecz. Z jednej strony flanela a od spodu ceratka, więc nie przemaka.
O takie coś właśnie by mi się przydało, gdzie kupiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Pani do Airbnb powiedziała, że fajne mamy maleństwo i z tej okazji parking mamy gratis przez cały pobyt. Pierwszy raz udało się coś wydębić za uśmiech bombelka
Nooo jaa i to rozumiem, dziecko zaczyna się zwracać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Czyli wiele z Was ma nie najlepsze noce ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 22:02   #887
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Loool to ja nie wiedziałam że są prześcieradła na przewijak, ja dlatego kładę te podkłady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

O takie coś właśnie by mi się przydało, gdzie kupiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Nooo jaa i to rozumiem, dziecko zaczyna się zwracać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Czyli wiele z Was ma nie najlepsze noce ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na aledrogo
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 07:27   #888
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Olga_1988 Pokaż wiadomość
U nas noce to się tak pozmieniały na gorsze kiedyś to on się budził 1-2 razy, ja się naprawdę wyspiałam. A teraz co dwie godziny, potrafi co godzinę się budzić. Powtórka z rozrywki jak z Jankiem. Mam nadzieję że to przez te zęby... Ale z Jaśkiem też zganiałam na zęby, od 3 miesiąca życia chyba a zęby mu wyszły jak miał 10 msc także ten, takie egzemplarze po prostu.

Cieszy mnie jedno, że teraz ma prawie 5 lat i w końcu elegancko przesypia całe noce, czasami tylko przychodzi do nas w nocy. Ale to też położy się i śpi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dlatego nie przywiązuję się do tego stanu rzeczy, to może być tymczasowa promocja

A dzisiaj o 1 zerwał się z płaczem, utuliłam i zasnął po chwili. Obstawiam pierdyliard możliwości.

Dzień dobry z cieplutką kawką. Zamówiłam na wyprzy ciuszki z Newbie i zonk. To jest ogromne. Wszystko do wymiany na mniejsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 08:06   #889
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
Dlatego nie przywiązuję się do tego stanu rzeczy, to może być tymczasowa promocja

A dzisiaj o 1 zerwał się z płaczem, utuliłam i zasnął po chwili. Obstawiam pierdyliard możliwości.

Dzień dobry z cieplutką kawką. Zamówiłam na wyprzy ciuszki z Newbie i zonk. To jest ogromne. Wszystko do wymiany na mniejsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Newbie przebija H&M na glowe jezeli chodzi o wielkosc. Laura nosi 62 z Nebie a 74 z h&M
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-10, 08:34   #890
Ewelinatir
Zadomowienie
 
Avatar Ewelinatir
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 976
Listopadówki 2021! Część III

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Newbie przebija H&M na glowe jezeli chodzi o wielkosc. Laura nosi 62 z Nebie a 74 z h&M

My teraz nosimy 68 z newbie (chociaż legginsy już są trochę krótkie). Na wyprzedaży zamówiłam 74 żeby miała na później


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Ewelinatir
Czas edycji: 2022-08-10 o 08:37
Ewelinatir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 08:42   #891
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Newbie przebija H&M na glowe jezeli chodzi o wielkosc. Laura nosi 62 z Nebie a 74 z h&M

W sumie jakoś nie przewidziałam, że mogą mieć zawyżoną rozmiarówkę na rynek skandynawski. Ech.

Młody właśnie podarł kilka stron ślicznego wydania wierszy Brzechwy…serce mnie nieco krwawi, a to dopiero początek serii strat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 12:27   #892
aga019es
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 600
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Olga_1988 Pokaż wiadomość
U nas noce to się tak pozmieniały na gorsze kiedyś to on się budził 1-2 razy, ja się naprawdę wyspiałam. A teraz co dwie godziny, potrafi co godzinę się budzić. Powtórka z rozrywki jak z Jankiem. Mam nadzieję że to przez te zęby... Ale z Jaśkiem też zganiałam na zęby, od 3 miesiąca życia chyba a zęby mu wyszły jak miał 10 msc także ten, takie egzemplarze po prostu.

Cieszy mnie jedno, że teraz ma prawie 5 lat i w końcu elegancko przesypia całe noce, czasami tylko przychodzi do nas w nocy. Ale to też położy się i śpi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak u nas było ze starszym, pierwszy rok istna masakra, a później inne dziecko, noce super. Od dłuższe czasu potrafi już sam zasypiać wystarczy leżeć koło niego ale od września przedszkole więc szykuje się na najgorsze
Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Pani do Airbnb powiedziała, że fajne mamy maleństwo i z tej okazji parking mamy gratis przez cały pobyt. Pierwszy raz udało się coś wydębić za uśmiech bombelka
I to jest bonus za dziecko jak nocka, mała dala rade?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 20:50   #893
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez aga019es Pokaż wiadomość
Tak u nas było ze starszym, pierwszy rok istna masakra, a później inne dziecko, noce super. Od dłuższe czasu potrafi już sam zasypiać wystarczy leżeć koło niego ale od września przedszkole więc szykuje się na najgorsze I to jest bonus za dziecko jak nocka, mała dala rade?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miała drobne problemy z aklimatyzacją i znalezieniem dobrej pozycji w nowym łóżeczku, ale ostatecznie od 23 do 7 przespane ciągiem, więc nieźle. Dzisiaj już bez żadnych dramatów, wróciliśmy, mycie tyłka pod kranem ( ), mleko i dobranoc.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 08:59   #894
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Mikoma miłego urlopowania 🥰🥰

Oo w koncu dorwałam biedronkowe dady, szkoda ze podrożały o 4 zł 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 09:50   #895
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Mikoma miłego urlopowania

Oo w koncu dorwałam biedronkowe dady, szkoda ze podrożały o 4 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Biedra ogólnie ogłasza podwyżki, będzie można się mocno zdziwić przy kasie od teraz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 10:23   #896
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
Biedra ogólnie ogłasza podwyżki, będzie można się mocno zdziwić przy kasie od teraz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O mamo a zerowy vat tylko do konca sierpnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-12, 08:46   #897
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
O mamo a zerowy vat tylko do konca sierpnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

He he. Chyba się poodchudzam na jesieni.

Mój ziomek dzisiaj mamoza totalna. Za to wydłużył sobie spanie i jeszcze wydłuża sobie czas czuwania (ale to jeszcze nie na stałe, dzisiaj musiałam go położyć 2h po pobudce). Zęby jeszcze się nie przebiły
Tym sposobem plan dnia ulega ciągłym zmianom.

Nie wiem czy to pełnia czy co, ale budzę się o 4-ej i nie mogę zasnąć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-12, 11:46   #898
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
He he. Chyba się poodchudzam na jesieni.

Mój ziomek dzisiaj mamoza totalna. Za to wydłużył sobie spanie i jeszcze wydłuża sobie czas czuwania (ale to jeszcze nie na stałe, dzisiaj musiałam go położyć 2h po pobudce). Zęby jeszcze się nie przebiły
Tym sposobem plan dnia ulega ciągłym zmianom.

Nie wiem czy to pełnia czy co, ale budzę się o 4-ej i nie mogę zasnąć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na pierwszą drzemkę u nas zawsze 2h od wstania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-12, 15:45   #899
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Dziewczyny, polecacie jakiś konkretny namiot plażowy?
Decathlonowe są ok?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-12, 19:42   #900
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 925
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Witam się z wakacji u rodziców! W niedzielę już koniec i wracamy do siebie
Mój syn opanował dzisiaj "kosi kosi łapci" i jestem dumna jak paw

Co do wyprzy to zamówiłam sporo z H&M na kolejne lato, bo ceny świetnie ☺ a dzisiaj domowilam jeszcze trochę rzeczy z reserved bo jest dodatkowe -20 na przeceny, polecam!

Lagun mam namiot z decathlonu i jest świetny! Zamówiłam większy i na spokojnie mieściłam się z mlodzieńcem plus nasze graty Warto obejrzeć instrukcje składania na yotube

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-13 20:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.