Brak świadomości własnej atrakcyjności... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-22, 15:02   #1
brzozowska001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 28

Brak świadomości własnej atrakcyjności...


Mam 20 lat i wiem, że jestem jeszcze dosyć młoda, ale przez ostatnie trzy miesiące chodziłam na terapię grupową. Zgłosiłam się tam z problemem w nawiązywaniu bliskich relacji z ludźmi. Na co dzień na uczelni czy w pracy jestem taką konkretną babką, silną osobowością, ale kiedy przychodzi do nawiązywania jakiś bliskich, bardziej intymnych relacji z ludźmi, to wtedy jestem bardzo zamknięta. Grupa i terapeuci zwracali uwagę na to, że jestem bardzo nieświadoma własnej atrakcyjności. Myślę, że tak może być - mimo to że na co dzień przywiązuję dużą wagę do swojego wyglądu, tzn. maluję się, dobieram starannie outfity, często chodzę w sukienkach czy spódnicach, to jestem wycofana, nie postrzegam siebie jako jakoś szczególnie atrakcyjną dziewczynę. Tyle się dowiedziałam na terapii i jakoś to do mnie ciągle wraca. Na terapii dostałam informację zwrotną dotyczącą mojej osoby, ale nie dostałam rad, co z tym zrobić - bo tak terapia nie działa. Dlatego chciałam Was się poradzić, może zainspirować się, co zrobić, żeby zdobyć tę świadomość własnej atrakcyjności?
brzozowska001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-22, 15:48   #2
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Brak świadomości własnej atrakcyjności...

To może dobry moment, żeby pomyśleć o terapii indywidualnej?


Cytat:
Napisane przez brzozowska001 Pokaż wiadomość
Mam 20 lat i wiem, że jestem jeszcze dosyć młoda, ale przez ostatnie trzy miesiące chodziłam na terapię grupową. Zgłosiłam się tam z problemem w nawiązywaniu bliskich relacji z ludźmi. Na co dzień na uczelni czy w pracy jestem taką konkretną babką, silną osobowością, ale kiedy przychodzi do nawiązywania jakiś bliskich, bardziej intymnych relacji z ludźmi, to wtedy jestem bardzo zamknięta. Grupa i terapeuci zwracali uwagę na to, że jestem bardzo nieświadoma własnej atrakcyjności. Myślę, że tak może być - mimo to że na co dzień przywiązuję dużą wagę do swojego wyglądu, tzn. maluję się, dobieram starannie outfity, często chodzę w sukienkach czy spódnicach, to jestem wycofana, nie postrzegam siebie jako jakoś szczególnie atrakcyjną dziewczynę. Tyle się dowiedziałam na terapii i jakoś to do mnie ciągle wraca. Na terapii dostałam informację zwrotną dotyczącą mojej osoby, ale nie dostałam rad, co z tym zrobić - bo tak terapia nie działa. Dlatego chciałam Was się poradzić, może zainspirować się, co zrobić, żeby zdobyć tę świadomość własnej atrakcyjności?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 19:44   #3
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 109
Dot.: Brak świadomości własnej atrakcyjności...

Powinnaś zdobyć poczucie własnej atrakcyjności intelektualnej, zawodowej, społecznej i jako człowieka. Uroda przemija, nie uważam by budowanie na niej swojej samooceny było dobrym posunięciem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-23 20:44:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.