praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town.. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-08, 16:17   #331
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Dzięki Fiona za odpowiedź. Gratuluję i życzę miłej pracy

Mam jeszcze jedno pytanie Czy same zgłaszacie się do danego sklepu że chcecie w nim pracować czy tylko wtedy gdy są ogłoszenia
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 16:38   #332
Fiona88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Witaj ARIZOONA
Ja po prostu weszłam do sklepu i spytałam czy są jakieś wolne etaty - trafiłam na kierowniczke , która wzieła ode mnie CV
Fiona88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 18:07   #333
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Sesja, Arizoona na rozmowę ubrałam się w czarne eleganckie szorty, fioletowe rajstopy i bluzkę w takim samym kolorze, do tego czarne lakierowane buty i taki pasek na talię + czarna biżu. Można o tym pisać, ale tak naprawdę musiałybyście zobaczyć foto

Kociaak to tylko i wyłączanie zależy od Twojego potencjalnego przyszłego pracodawcy. Choć wydaje mi się że w wypadku studiów dziennych i takiej ilości zajęć dodatkowych może być ciężko...
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 06:23   #334
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Fiona88 Pokaż wiadomość
Witaj ARIZOONA
Ja po prostu weszłam do sklepu i spytałam czy są jakieś wolne etaty - trafiłam na kierowniczke , która wzieła ode mnie CV
aha Ja zgłosiłam się na ogłoszenie ale w innych też będe pytała
Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Sesja, Arizoona na rozmowę ubrałam się w czarne eleganckie szorty, fioletowe rajstopy i bluzkę w takim samym kolorze, do tego czarne lakierowane buty i taki pasek na talię + czarna biżu. Można o tym pisać, ale tak naprawdę musiałybyście zobaczyć foto

Kociaak to tylko i wyłączanie zależy od Twojego potencjalnego przyszłego pracodawcy. Choć wydaje mi się że w wypadku studiów dziennych i takiej ilości zajęć dodatkowych może być ciężko...
Cashmere no to nie daj się prosić i zaprezentuj nam swój strój
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 10:08   #335
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak myślicie, da się połączyć- studia dzienne, kurs językowy (ale to tylko do grudnia), treningi i turnieje w niektóre weekendy z pracą?
chyba zależy od tego ile masz godzin do wypracowania i w jakim stopniu możesz sobie grafik dostosować "pod siebie". Wydaje mi sie że na cały etat nie wyrobisz, może na pół?
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 16:06   #336
Fiona88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Hej dziewczyny Właśnie dzisiaj dzwonili do mnie z New Yoker - zaprosili mnie na rozmowę ...a ja juz od tyg. pracuje w Reporterze hihi
W sumie moje pierwsze pytanie było - jaką proponują mi stawke za h ( to niegrzeczne- tak sie nie powinno zaczynać rozmowy) ale mam juz pracę i tylko to mnie interesowało przy rozpatrzeniu ich propozycji :P W poniedziałek jade na rozmowę i opowiem wam co i jak
Pozdrawiam
Fiona88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 17:29   #337
nov@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 200
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez lipsy Pokaż wiadomość
Uff za 3 godziny mam rozmowę kwalifikacyjną w Mango :x
Troche mnie żołądek ściska
Lipsy teraz ja staram się o pracę w Mango Byłam już zresztą na pierwszej rozmowie i chociaż wydawało mi się, że nie wypadłam najlepiej po kilku dniach dostałam zaproszenie na 2 etap Cieszyłabym się ogromnie ponieważ bardzo lubię tę markę. A Tobie jak się pracuje? Pamiętasz może na czym polega właśnie ten 2 etap bo pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, a pracowałam już w kilku sklepach?
nov@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 17:46   #338
fiszowata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

a ja właśnie czytając ten wątek wpadłam na pomysł, że skoro w przyszłe wakacje będę już mieć 18 lat to mogłabym spróbować zatrudnić się w którymś odzieżowym sklepie w centrum handlowym w sąsiednim mieście tylko zastanawiam się jakie będę mieć szanse, skoro będę mogła przepracować max. 1,5 miesiąca. ogólnie nie mam wymagań co do zarobków, bo chciałabym zarobić cokolwiek , a przede wszystkim zdobyć doświadczenie, którego narazie brak (a w CV zawsze się przyda)..
fiszowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 10:44   #339
linka1988r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Hej Dziewczyny. Mam jutro rozmowe kwalifikacyjna w mango. Czy ktoras z was tam pracuje badz pracowala ? Jak wyglada ta rozmowa, o co pytaja?Czy odrazu biora na godziny probne?Troche sie boje bo to bedzie moja pierwsza praca w sklepie..Nie wiem jakie maja tam wymagania. Studiuje dziennie i chcialabym pracowac w weekendy czy jest w ogole taka mozliwosc?
linka1988r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 16:00   #340
SweetLitlleGirl
Przyczajenie
 
Avatar SweetLitlleGirl
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Hej mam pytanko...dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną w royal collection, czy ktos z Was tam kiedyś pracował?? Chciałabym wiedzieć jak tam jest... No i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, jak myslicie o co będą pytać?? Pozdrawiam
__________________
Odwróciła się…nie udało Ci się w niej zakochać...była jest i będzie w gruncie rzeczy zimną. Kochałeś, ale wyszła .
I zrozumiałeś że siebie…
SweetLitlleGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 17:55   #341
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Fiona88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Właśnie dzisiaj dzwonili do mnie z New Yoker - zaprosili mnie na rozmowę ...a ja juz od tyg. pracuje w Reporterze hihi
W sumie moje pierwsze pytanie było - jaką proponują mi stawke za h ( to niegrzeczne- tak sie nie powinno zaczynać rozmowy) ale mam juz pracę i tylko to mnie interesowało przy rozpatrzeniu ich propozycji :P W poniedziałek jade na rozmowę i opowiem wam co i jak
Pozdrawiam
no no mow mow aha...jak to jest? sa znizki na ciuchy, iwesz cos o tym? w ogole czy w takich sklepach jak sie pracuje to dostaje sie znizki?
jaka jest pensja na miech?;p
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 18:31   #342
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Opłaca się praca za 960 zł na rękę w sklepie bezcłowym z ubraniami w godzinach 10-18 pon-piątek i 10-14 sobota?
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 20:20   #343
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Wychodzi ok 5,5zl za godzine, czy sie oplaca? Zalezy czy masz doswiadczenie i jak bardzo zalezy Ci na pracy, jak dla mnie to raczej slaba stawka.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 20:30   #344
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

To znaczy pieniążki byłyby tylko dla mnie (nie musze płacić za mieszkanie, jedzenie, itd...), nie muszę pracować, ale chce bo nudzę się w domu doświadczenia w handlu nie mam :P
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 21:28   #345
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

chyba ze;p
a tak normalnie jakie stawki sa? ja np. za rok licze na min. 1300zl.
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 22:33   #346
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez SweetLitlleGirl Pokaż wiadomość
Hej mam pytanko...dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną w royal collection, czy ktos z Was tam kiedyś pracował?? Chciałabym wiedzieć jak tam jest... No i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, jak myslicie o co będą pytać?? Pozdrawiam
kolezanka pracowała kiedys w royalu i uciekała stamtąd w podskokach...obiecywali kupe kasy a okazało się że tak windowali targety ze niemozliwoscią było je wyrobic i potem sie wychodziło z goła podstawa "bo miesiąc niewyrobiony".nie wiem jak to teraz wygląda -moze cos zmienili.popytaj dobrze jak to jest
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 18:22   #347
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez *brydzia* Pokaż wiadomość
chyba ze;p
a tak normalnie jakie stawki sa? ja np. za rok licze na min. 1300zl.
Nie ma czegoś takiego jak "normalna stawka". W jednym sklepie zapłacą Ci 4zł/h w innym 9. Czasem jest niższa stawka godzinowa, ale za to dodają premię za utargi. Wszystko zależy od firmy.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 18:34   #348
Moniika666
Przyczajenie
 
Avatar Moniika666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

a co kobiety powiecie i sklepie vero moda w galerii krakowiskiej? Jaka tam panuje atmosfera? jaka jest kierowniczka? I oczywiscie dziewczyny tam pracujące?
Zastanawiam sie nad zlozeniem cv.
Pozdrawiam
Moniika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 15:42   #349
Tiffany K
Przyczajenie
 
Avatar Tiffany K
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Złozyłam Cv do vero mody jakis czas temu zadzwonili poszlam na dwie godziny probne sprzedałam 3 rzeczy choc ruch byl mizerny bylam z siebie bardzo zadowolono choc nie mialam doswiadczenia ,niestety nie zadzwonili ale to bylo na florianskiej w galeri nie wiem jak jest
Tiffany K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 20:01   #350
bandit queen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 994
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Ja Wam tylko szczerze nie polecam sklepu Prima Moda w Plazie... Co miesiąc szukają tam dziewczyn, które popracują na umowę zlecenie i je po tym czasie zwalniają i zatrudniają nowe i tak w kółko...
bandit queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 20:10   #351
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez bandit queen Pokaż wiadomość
Ja Wam tylko szczerze nie polecam sklepu Prima Moda w Plazie... Co miesiąc szukają tam dziewczyn, które popracują na umowę zlecenie i je po tym czasie zwalniają i zatrudniają nowe i tak w kółko...
Zwalniają czy te dziewczyny odchodzą same? Jeśli firma rzeczywiście ma taką politykę że co miesiąc wymienia kadrę to po prostu Przecież wiadomo że z nowo zatrudnionymi osobami jest więcej problemów bo nie wiedzą wszystkiego, jeszcze nie wszystko umieją...
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 20:23   #352
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Nie tylko w tam, tę praktykę stosuje wiele sklepów. Nie ma to jak oszczędności
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 15:16   #353
MadameAmbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 64
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez bejbi19 Pokaż wiadomość
To znaczy pieniążki byłyby tylko dla mnie (nie musze płacić za mieszkanie, jedzenie, itd...), nie muszę pracować, ale chce bo nudzę się w domu doświadczenia w handlu nie mam :P
Jeśli nie musisz, to uciekaj od sklepów gdzie pieprz rośnie! Chyba, że chcesz czuć się jak niewolnica.
__________________
MadameAmbra
MadameAmbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:33   #354
bandit queen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 994
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Zwalniają czy te dziewczyny odchodzą same? Jeśli firma rzeczywiście ma taką politykę że co miesiąc wymienia kadrę to po prostu Przecież wiadomo że z nowo zatrudnionymi osobami jest więcej problemów bo nie wiedzą wszystkiego, jeszcze nie wszystko umieją...
Zwalniają te dziewczyny, a na stałe pracują tam dwie, które muszą szkolić non stop te nowe A i najlepsze jeszcze jest to, że jak przychodzi do wypłaty, to udają, że takiej osoby tam nie było zatrudnionej, nie znają i zwodzą.
W moim przypadku pomogła interwencja osoby dorosłej, która postraszyła inspekcją pracy i sądem, bo tam w ogóle wynikło coś takiego, że to co wykonywałyśmy w ogóle nie powinno być na umowę zlecenie tylko umowę o pracę i takie tam różne niejasności...
bandit queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 16:16   #355
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Dziewczyny a pracował ktoś z Was w Cotton Club ?
Wiecie jak tam wygląda praca ? Jakie stawki ?
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 17:22   #356
Fiona88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez *brydzia* Pokaż wiadomość
no no mow mow aha...jak to jest? sa znizki na ciuchy, iwesz cos o tym? w ogole czy w takich sklepach jak sie pracuje to dostaje sie znizki?
jaka jest pensja na miech?;p
Witaj BRYDZIA Hej dziewczyny
Byłam na rozmowie w New Yoker i powiedzieli ,ze pod koniec tygodnia dadzą mi odpowiedź - po 2 dniach odpowiedzieli,że chca bym dla nich pracowała
Teraz mam pytanie- czy któras z was pracowała w New Yoker?- jak wyglada praca w tym sklepie? Rozmawiałam o tej ofercie ze swoją kierowniczka z Reportera ( tak się złożyło,że w tym samym dniu chciała ze mną podpisac umowę więc musiałam jej powiedzieć ,ze się zastanawiam ) i ona mi mówiła ,ze jeszcze rok temu była zwykłą pracownicą a dzisiaj jest juz kierowniczka , bym nie odchodziła , bo w ich sklepie moge szybko awansować ...
Nie mam pojecia co mam zrobić - wiem ,że w New Yoker jest wyższa pensja ale w Reporterze można zarobic wiecej jesli dostanie sie premię - obie firmy dały mi czas na zastanowienie, obie chca bym u nich pracowała a ja jestem w kropce. W sumie bardzo mnie kusi praca w New Yoker a z drugiej strony żal mi opuszczać obecnej ekipy (moja kierowniczka to super babka a koleżanki i koledzy z pracy tworzą bardzo zgrany zespół) Jedyne co mnie razi w repotrerze to chodzenie za klientem :/ Prosze doradźcie coś....
Fiona88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 22:04   #357
nacka
Raczkowanie
 
Avatar nacka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 152
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez SweetLitlleGirl Pokaż wiadomość
Hej mam pytanko...dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną w royal collection, czy ktos z Was tam kiedyś pracował?? Chciałabym wiedzieć jak tam jest... No i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, jak myslicie o co będą pytać?? Pozdrawiam
Też właśnie interesuje mnie ten sklep... Przeżyłaś już rozmowę? Może już będziesz się miała czym podzielić
__________________
.nikt nie jest aż tak ślepy, żeby nigdy nie przejrzeć na oczy


Edytowane przez nacka
Czas edycji: 2008-09-20 o 22:05 Powód: tak to jest, jak się do końca nie czyta
nacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 16:09   #358
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Fiona88 Pokaż wiadomość
Witaj BRYDZIA Hej dziewczyny
Byłam na rozmowie w New Yoker i powiedzieli ,ze pod koniec tygodnia dadzą mi odpowiedź - po 2 dniach odpowiedzieli,że chca bym dla nich pracowała
Teraz mam pytanie- czy któras z was pracowała w New Yoker?- jak wyglada praca w tym sklepie? Rozmawiałam o tej ofercie ze swoją kierowniczka z Reportera ( tak się złożyło,że w tym samym dniu chciała ze mną podpisac umowę więc musiałam jej powiedzieć ,ze się zastanawiam ) i ona mi mówiła ,ze jeszcze rok temu była zwykłą pracownicą a dzisiaj jest juz kierowniczka , bym nie odchodziła , bo w ich sklepie moge szybko awansować ...
Nie mam pojecia co mam zrobić - wiem ,że w New Yoker jest wyższa pensja ale w Reporterze można zarobic wiecej jesli dostanie sie premię - obie firmy dały mi czas na zastanowienie, obie chca bym u nich pracowała a ja jestem w kropce. W sumie bardzo mnie kusi praca w New Yoker a z drugiej strony żal mi opuszczać obecnej ekipy (moja kierowniczka to super babka a koleżanki i koledzy z pracy tworzą bardzo zgrany zespół) Jedyne co mnie razi w repotrerze to chodzenie za klientem :/ Prosze doradźcie coś....
Wybierz korzystniejszą dla Ciebie oczywiście finansowo jak i psychicznie
Ja wybieram się jutro na dzień próbny życzcie mi powodzenia

arizoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:46   #359
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Fiona88 Pokaż wiadomość
Witaj BRYDZIA Hej dziewczyny
Byłam na rozmowie w New Yoker i powiedzieli ,ze pod koniec tygodnia dadzą mi odpowiedź - po 2 dniach odpowiedzieli,że chca bym dla nich pracowała
Teraz mam pytanie- czy któras z was pracowała w New Yoker?- jak wyglada praca w tym sklepie? Rozmawiałam o tej ofercie ze swoją kierowniczka z Reportera ( tak się złożyło,że w tym samym dniu chciała ze mną podpisac umowę więc musiałam jej powiedzieć ,ze się zastanawiam ) i ona mi mówiła ,ze jeszcze rok temu była zwykłą pracownicą a dzisiaj jest juz kierowniczka , bym nie odchodziła , bo w ich sklepie moge szybko awansować ...
Nie mam pojecia co mam zrobić - wiem ,że w New Yoker jest wyższa pensja ale w Reporterze można zarobic wiecej jesli dostanie sie premię - obie firmy dały mi czas na zastanowienie, obie chca bym u nich pracowała a ja jestem w kropce. W sumie bardzo mnie kusi praca w New Yoker a z drugiej strony żal mi opuszczać obecnej ekipy (moja kierowniczka to super babka a koleżanki i koledzy z pracy tworzą bardzo zgrany zespół) Jedyne co mnie razi w repotrerze to chodzenie za klientem :/ Prosze doradźcie coś....
A duża jest różnica w wynagrodzeniu?
W Reporterze już wiesz że jest świetna atmosfera a ludzie wporządku, a nie masz pojęcia jak będzie w NY. Może też tak być, ale wcale nie musi. Pomyśl czy nie będziesz potem żałować że np. zrezygnowałaś z miejsca ze zdrową atmosferą dla czegoś gorszego dla paru groszy. Niestety nie znam nikogo kto pracował lub pracuje w NY. Jedynie moją koleżankę tam chcieli zatrudnić, ale miała też propozycję z H&M i wybrała tą drugą firmę.


Cytat:
Napisane przez arizoona Pokaż wiadomość
Wybierz korzystniejszą dla Ciebie oczywiście finansowo jak i psychicznie
Ja wybieram się jutro na dzień próbny życzcie mi powodzenia

Powodzenia! Daj znać jak będziesz "po" jak było.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 20:15   #360
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Pracowała któraś w Inglocie? ja dostałam dzisiaj pracę i bardzo się cieszę
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-04 19:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.