Starania o dziecko od 2022 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-10-08, 13:52   #4111
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Bardzo, aż sama się zdziwilam zakladalam te 6-12mc starań, tym bardziej że ja w tym roku 35 lat koncze

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

A jak się czujesz? Męczą Cię dolegliwości czy raczej luz?
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-08, 16:26   #4112
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Jakos mi uciekło ile masz lat a ja tu ubolewam, ze mam 36 i to pozno już trochę na szybką ciąże. Super, że tak się udało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama bylam w szoku kiedyś nawet się zastanawiałam czy ja w ogóle nie będę mieć problemów z zajściem, i nawet pytałam lekarza czy robi takie badania. To mocno się zdziwił, i powiedział że dopiero po 2 latach bezskutecznych starań kieruje na takie badania a ja ponad 10lat na antykoncepcji, różne rzeczy tez sie o niej słyszy więc dziwne myśli chwilami były, na szczęście udało się szybko znam kilka historii o in vitro jakie to koszty to se wyobrażać nawet nie chce. Droga adopcji tez przez mękę. Strach się bać. Ale na szczęście poza mną takie tematy. Bogu dziekowac.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-08, 16:35   #4113
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Sama bylam w szoku kiedyś nawet się zastanawiałam czy ja w ogóle nie będę mieć problemów z zajściem, i nawet pytałam lekarza czy robi takie badania. To mocno się zdziwił, i powiedział że dopiero po 2 latach bezskutecznych starań kieruje na takie badania a ja ponad 10lat na antykoncepcji, różne rzeczy tez sie o niej słyszy więc dziwne myśli chwilami były, na szczęście udało się szybko znam kilka historii o in vitro jakie to koszty to se wyobrażać nawet nie chce. Droga adopcji tez przez mękę. Strach się bać. Ale na szczęście poza mną takie tematy. Bogu dziekowac.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
U nas jak nie bylo efektu to tez ja 1sza szlam na badania w tym droznosc bo sobie wkręciłam, ze jestem stara a tymczasem problem biologiczny ma TZ. Dokładnie tak jak piszesz. Co scenariusz rozwiazania to droga przez meke a cierpliwości coraz mniej. Super, ze u Was tak sie to powiodlo i kazdej kobiecie życze, zeby nie musiala staran spedzac w szpitalu, poradni itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-09, 06:06   #4114
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
U nas jak nie bylo efektu to tez ja 1sza szlam na badania w tym droznosc bo sobie wkręciłam, ze jestem stara a tymczasem problem biologiczny ma TZ. Dokładnie tak jak piszesz. Co scenariusz rozwiazania to droga przez meke a cierpliwości coraz mniej. Super, ze u Was tak sie to powiodlo i kazdej kobiecie życze, zeby nie musiala staran spedzac w szpitalu, poradni itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A widzisz, bo my baby tak chyba mamy. Ja wam dziewczyny tez życzę, byście jak najszybciej zobaczyły 2 kreseczki

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-09, 19:39   #4115
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Mam 24dc, boli mnie brzuch i jakos mi rozowo w sluzie. Ocipiec mozna z tym cyklem. Obawiam sie ze mam za krótka te faze a to zle bo nawet jak sie sie chce zagniezdzic ciaza to przyjdzie okres. Wymiekam juz z tym wszystkim 🤯 Do menopauzy sie nie wyrobimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-09, 20:29   #4116
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Mam 24dc, boli mnie brzuch i jakos mi rozowo w sluzie. Ocipiec mozna z tym cyklem. Obawiam sie ze mam za krótka te faze a to zle bo nawet jak sie sie chce zagniezdzic ciaza to przyjdzie okres. Wymiekam juz z tym wszystkim 🤯 Do menopauzy sie nie wyrobimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może to implantacja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-09, 22:34   #4117
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
A może to implantacja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mysle ze nie. Implantacja raczej wyglada po prostu jak krew a tu tak jak na miesiaczke taki mleczny roz. Czekam na rozwoj wypadkow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-10, 08:35   #4118
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Mysle ze nie. Implantacja raczej wyglada po prostu jak krew a tu tak jak na miesiaczke taki mleczny roz. Czekam na rozwoj wypadkow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja np implantacji nie zauważyłam w ogóle, nic, zero plamienia czy czegokolwiek. Każda z nas przechodzi inaczej ciążę itd. Nie ma co się nastawiać, u mnie w zasadzie brak wlasciwie negatywnych objawów jak mdłości czy wymioty, teraz widzę że szybciej się mecze, i chwilami mi slabo np w sklepach czy coś. Ale nie jest tak źle. To tak samo jak z brzuszkiem i waga. U mnie np w sumie waga stoi w miejscu, brzuszka tez jeszcze nie mam, a moja waga to ok 71kg. W sobotę weszliśmy w 5miesiac i tak to trwa i trwa

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-10, 08:43   #4119
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Mysle ze nie. Implantacja raczej wyglada po prostu jak krew a tu tak jak na miesiaczke taki mleczny roz. Czekam na rozwoj wypadkow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Implantacja różnie może wyglądać, u jednych jej w ogóle nie widać (u mnie w obu ciążach brak jakichkolwiek objawów), u jednych jest to odrobina brązowego śluzu a u innych właśnie śluz różowawy albo mleczny z drobnymi nitkami krwi. Ale to prawda, że może to być także początek okresu, wtedy mogłoby to świadczyć o niewydolnosci ciałka żółtego. Badałaś progesteron 7 dni po owu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-10, 16:40   #4120
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Implantacja różnie może wyglądać, u jednych jej w ogóle nie widać (u mnie w obu ciążach brak jakichkolwiek objawów), u jednych jest to odrobina brązowego śluzu a u innych właśnie śluz różowawy albo mleczny z drobnymi nitkami krwi. Ale to prawda, że może to być także początek okresu, wtedy mogłoby to świadczyć o niewydolnosci ciałka żółtego. Badałaś progesteron 7 dni po owu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Badalam na poczatlu staran 2 cykle czyli z pol roku temu i bylo ok, cykl mial dobra dlugosc itp. To wsparcie bylej lekarki i hormony wszystko rozregulowały. Zobacze co bedzie ale ostatnio okres tez byl kolo 26dc a owulacja 2 dni pozniej. Chyba ze tak juz będzie i taka moja uroda. Bede obserwować a TZ niech sie ogarnie ze sobą bo nie mam zupelnie przestrzeni na nowe zagadki o moim organizmie. Nie mniej mysle ze to okres idzie. No trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-10, 22:01   #4121
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Faceci… Mój TŻ był mega zaangażowany w starania, brał witaminy, sam chciał iść na badania po jakimś czasie, a i tak mnie czasem osłabiał. Mieliśmy nie pić alkoholu, ale wypadło mu wyjście z kumplami, potem trzecie i piąte. Mieliśmy się zdrowo odżywiać, a tu przychodzi do domu z zapiekankami wypakowanymi tłuszczami trans I tak dalej, i tak dalej. Co nie zmienia faktu, że w udanym cyklu praktycznie odpuściliśmy dietę i suplementację, mieliśmy ze dwie zakrapiane imprezy i ogólnie żyliśmy dużo bardziej niezdrowo niż przez wcześniejsze pół roku albo i rok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-11, 08:03   #4122
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Dziewczyny a ja sie wtrące i poprosze o kciuki bo dzisiaj o 17:30 mam badania prenatalne i jak sie nie stresowalam tak dzisiaj odczuwam mega stres bo w nocy sniły sie jakies glupoty
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 08:10   #4123
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja sie wtrące i poprosze o kciuki bo dzisiaj o 17:30 mam badania prenatalne i jak sie nie stresowalam tak dzisiaj odczuwam mega stres bo w nocy sniły sie jakies glupoty

Trzymam mocno Stres jest naturalny w tej sytuacji. Miałaś już badania krwi czy dopiero będziesz robić? Czy robisz samo usg?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 08:22   #4124
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja sie wtrące i poprosze o kciuki bo dzisiaj o 17:30 mam badania prenatalne i jak sie nie stresowalam tak dzisiaj odczuwam mega stres bo w nocy sniły sie jakies glupoty
Jasne trzymamy kciuki, będzie dobrze

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 09:03   #4125
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Mialam juz robioną Pappe i Beta HCG, zabieram ze sobą na badanie
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 09:14   #4126
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Mialam juz robioną Pappe i Beta HCG, zabieram ze sobą na badanie

To super, od razu powinnaś mieć już ostateczny wynik prenatalnych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 09:16   #4127
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Mysle ze tak ale stresik jest. Jakies glupie sny cala noc. Mowie do meza ze w sumie juz bym dzisiaj nie musiala byc bo w nocy juz mialam 3 rozne badania
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 09:43   #4128
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Mysle ze tak ale stresik jest. Jakies glupie sny cala noc. Mowie do meza ze w sumie juz bym dzisiaj nie musiala byc bo w nocy juz mialam 3 rozne badania
Hehe, to ciekawe sny, zrozumiale ze jest stres, ale jak za duży to też niedobrze. Daj koniecznie znac jak po badaniach.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 13:35   #4129
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

No i @ sie rozkrecila a moj TZ sie rano zakrecil w misji i wszystko za pozno ogarnal i ma za malo preparatu do badania. Kolejne 25go a wtedy wypada ovu czyli odpada bo 3 dni wstrzemiezliwosci a po niej wyjeżdża oczywiscie norwowa atmosfera, on sie bwz sensu nakręca i potem jest jak jest. Tak to sie nigdy nie ogarniemy

TZ sie wkurza i twierdzi za malo do badania bo na zawołanie, lekarz jest zdania ze jednak z 3 dni albo cos jest albo nie i atmosfera jest coraz gorsza.

Nigdy nie mówiliśmy czyja wina itp a on sie nakreca ze ja na pewno tak mysle, ze to jego wina itp. Wkurza go ze mamy cyklicznie iles czasu robic i ze presja ale to tryb leczenia a nie nasz wymysl. Ma 48 lat i fatalne wyniki to sam lekarz mowi ze gora pol roku diagnoz i decyzje bo nie ma czasu.
Kiepsko to wszystko widze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja sie wtrące i poprosze o kciuki bo dzisiaj o 17:30 mam badania prenatalne i jak sie nie stresowalam tak dzisiaj odczuwam mega stres bo w nocy sniły sie jakies glupoty
Daj koniecznie znac i trzymam kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Caro_Carolla
Czas edycji: 2022-10-11 o 13:34
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-11, 14:21   #4130
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Hmmm niepotrzebnie się nakreca. Wiadomo że na zawolanie ale co na to poradzic? Jak sie człowiek diagnozuje to niestety trzeba to robic na zawołanie wiem zle to brzmi ale takie sa realia niestety. Każdego kto sie stara boli to ze to wszystko odbywa się tak mechanicznie często bez emocji. Niestety ale ja sama widziałam po sobie i swoim meżu ze mimo iz nie staralismy sie dlugo to tez np niedomagał bo mowil ze nie umie na zawołanie. Ja sama tez przy swoim niskim libido najchetniej uprawialabym sex tylko w owu i tyle.

Moze Caro na spokojnie usiasc i mi wytlumaczyc ze nikogo nie winisz tylko poprostu tak trzeba i już. A co oznacza mała materialu? Moze wlasnie w tym tkwi probpem ze nie wazne czy nakrecony czy nie to materialu nie ma za wiele?
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 16:50   #4131
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Dżizas u mnie sie opoznia i umieram ze stresu
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 17:22   #4132
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Hmmm niepotrzebnie się nakreca. Wiadomo że na zawolanie ale co na to poradzic? Jak sie człowiek diagnozuje to niestety trzeba to robic na zawołanie wiem zle to brzmi ale takie sa realia niestety. Każdego kto sie stara boli to ze to wszystko odbywa się tak mechanicznie często bez emocji. Niestety ale ja sama widziałam po sobie i swoim meżu ze mimo iz nie staralismy sie dlugo to tez np niedomagał bo mowil ze nie umie na zawołanie. Ja sama tez przy swoim niskim libido najchetniej uprawialabym sex tylko w owu i tyle.

Moze Caro na spokojnie usiasc i mi wytlumaczyc ze nikogo nie winisz tylko poprostu tak trzeba i już. A co oznacza mała materialu? Moze wlasnie w tym tkwi probpem ze nie wazne czy nakrecony czy nie to materialu nie ma za wiele?
Tak, rozmawialiśmy o tym, a jest tak jak mówisz, że mała ilość to nie kwestia nakręcania tylko faktow. Widac to tez w naszych akcjach ze jest mało i juz. Mi sie juz nie chce cudowac naturalnie. To juz 11 mc i nic nie wyglada lepiej. Trzeba pomyslec o insyminacji po tych badaniach bo to nie ma sensu. 2 poprzednie mialy mega rozbiezny wynik ale jak ustalimy co i jak musimy podjac decyzje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 18:15   #4133
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Starania o dziecko od 2022

Chyba czas na inseminacje faktycznie

Dziewczyny u mnie ryzyka baaardzo niskie. Badanie trwalo bardzo dlugo z 40 minut wyniki skorelowane z Pappą i z 80% dziewczynki stał sie 100% facet ale powiem Wam ze stres jak dla mnie nie do opisania.. nawet lezac na lozku mialam problem z opanowaniem sie
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 18:36   #4134
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Chyba czas na inseminacje faktycznie

Dziewczyny u mnie ryzyka baaardzo niskie. Badanie trwalo bardzo dlugo z 40 minut wyniki skorelowane z Pappą i z 80% dziewczynki stał sie 100% facet ale powiem Wam ze stres jak dla mnie nie do opisania.. nawet lezac na lozku mialam problem z opanowaniem sie

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Świetna wiadomość! A jaką płeć Ty obstawiałaś? Na kiedy masz w ogóle termin?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Tak, rozmawialiśmy o tym, a jest tak jak mówisz, że mała ilość to nie kwestia nakręcania tylko faktow. Widac to tez w naszych akcjach ze jest mało i juz. Mi sie juz nie chce cudowac naturalnie. To juz 11 mc i nic nie wyglada lepiej. Trzeba pomyslec o insyminacji po tych badaniach bo to nie ma sensu. 2 poprzednie mialy mega rozbiezny wynik ale jak ustalimy co i jak musimy podjac decyzje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Caro, bardzo Wam współczuję, ale też trzymam kciuki za starania. Chyba każda z dziewczyn na wątku wie, jakie to jest frustrujace.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez farfarae
Czas edycji: 2022-10-11 o 18:34
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 18:46   #4135
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Obstawialam na pcozatku syna ale pozniej sie przywiazalam do mysli o córce i teraz taki zonk a mialam wybrane imie dla corki - Róża
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 19:09   #4136
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Obstawialam na pcozatku syna ale pozniej sie przywiazalam do mysli o córce i teraz taki zonk a mialam wybrane imie dla corki - Róża
Super ciesze się że wszystko ok i jednak syn mi przyspieszyli połówkowe o tydzień, czyli 3.11 mam nadzieję ze się potwierdzi po raz 3 córka inaczej syn będzie miał życie usłane różami w gondoli i spacerówce taaaa, wiem szybko. Ale mieliśmy zapas kasy, a wozek w dobrej cenie i dobrym stanie pojawił się na olx

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 19:12   #4137
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Super ciesze się że wszystko ok i jednak syn mi przyspieszyli połówkowe o tydzień, czyli 3.11 mam nadzieję ze się potwierdzi po raz 3 córka inaczej syn będzie miał życie usłane różami w gondoli i spacerówce taaaa, wiem szybko. Ale mieliśmy zapas kasy, a wozek w dobrej cenie i dobrym stanie pojawił się na olx

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

Czyżby Cybex?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 19:53   #4138
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Czyżby Cybex?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niet, roan bloom night flower

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 19:57   #4139
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Chyba czas na inseminacje faktycznie

Dziewczyny u mnie ryzyka baaardzo niskie. Badanie trwalo bardzo dlugo z 40 minut wyniki skorelowane z Pappą i z 80% dziewczynki stał sie 100% facet ale powiem Wam ze stres jak dla mnie nie do opisania.. nawet lezac na lozku mialam problem z opanowaniem sie
Cudnie, gratuluje!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-11, 20:39   #4140
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Dziewczyny dajcie jakies propozycje meskich imion, co Wam sie podoba
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.