Chcę rozwodu. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-09, 12:53   #121
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Chcę rozwodu.

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Czytałam ten wątek jeszcze gdy nie było w nim odpowiedzi i zanim rozwinęła się ta dziwaczna przepychanka o pietruszkę. To co uderzyło mnie wówczas to, że dziewczyna uprawia seks po którym za każdym razem czuje się coraz bardziej okropnie. I to, że jej jeszcze mąż nie traktuje serio jej komunikatów o statusie związku. I tym bardziej nie wierzę że nie ignoruje jej próby odmowy rezygnacji z seksu. I do którego dochodzi z jego inicjatywy. To prawda, nikt nie wie jak wygląda ich pomiędzy ''nie chcę z nim być'' a ''sypiamy ze sobą".
Przecież ona sama nie traktuje serio swoich komunikatów o statusie związku
Cytat:
Ale uważam że trzeba mieć sporo złej woli by zakładać że ktoś woli coraz bardziej się traumatyzować poprzez niechciane współżycie niż dawać jasne sygnały że nie chce tego współżycia.
Nie ma czego zakładać, bo ona sama napisała, że tak jest.
Cytat:
Jaka idealna sytuacja? Kochanki na boku, co za tym idzie jakieś tam skandale, plotki, może dramy bo to nie zasze są zdrowe emocjonalnie relacje, jakieś choroby weneryczne przywlekane do wspólnej łazienki itp.? Wybacz ona mu powiedziała że chce rozwodu. Powinno wystarczyć. Zabawne że bronisz człowieka stwierdzającego, że rozwód ble kochanki cacy. Niech się rozwiedzie wyprowadzi z domu teściów i wtedy zaspokaja już nie na boku.
Ty to masz niezłą tendencję do fantazjowania. Nie, kochanka na boku to nie jest od razu równoznaczna ani ze skandalami, ani z wenerykami. Poza tym wystarczy nie uprawiać seksu z kimś, od kogo można się zarazić wenerykiem. Proste.
A jeśli uważasz, że kogokolwiek w tym wątku bronię, to właśnie przerósł mnie twój brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i to będzie ostatnia twoją wypowiedź, na jaką odpisuję. Dyskutować mogę z tym, co naprawdę zostało napisane, a nie z twoimi fanowskimi teoriami z tylnej części ciała. Możesz się już nie trudzić z odpisywaniem na moje posty, bo kolejnego twojego nie zamierzam czytać.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 13:11   #122
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Chcę rozwodu.

Ona napisała że potrzebuje pomocy i jest za słaba by przeprowadzić rozstanie. Zbywa ją mąż uważając to za fanaberie i głupie głupoty, obawia się, że rodzina jej nie wesprze.
I jednym z kluczowych faktów bynajmniej nie z tyłka jest że facet nie ma problemu z postawą rozwód nie bo rodzina jest najważniejsza wkładanie innym kobietom jestem na tak.
Tak, silna osoba już dawno by mu wystawiła walizkę przed jej własny rodzinny dom, ameryki nie odkrywasz.

Mnie naprawdę nie interesuje ta Twoja nieznośna lekkość moralności. Jak dla mnie Twój facet może sobie sypiać z innymi kobietami w Twoim łóżku i pod Twoją w nim obecność. To się nazywa związek otwarty (forma tego) a którego autorka nie aprobuje. Po co usprawiedliwiasz przemocowca lub tylko zerową empatię w wykonaniu własnego partnera to nie wiem, jej mąż wygląda na to znakomicie sobie radzi i bez Twego w tym wsparcia.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2022-10-09 o 13:13
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 17:50   #123
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Chcę rozwodu.

Cytat:
Napisane przez peachk91 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za wszystkie porady i podtrzymanie mnie na duchu.

Długo nie odpisywałam, bo ciężko mi było przebrnąć przez całą tą dyskusję. Widzę, że niejasno się wyraziłam jeśli chodzi o złość męża w przypadku braku seksu. Objawia się to tak, że po prostu chodzi zły, wkurzony, nie jest zbyt miły. Kilka razy usłyszałam, że to z jaką częstotliwoscia sie kochamy to jest chore i ogolnie moze ja jestem chora. Zdarzylo sie nawet tak, ze mi oznajmil ze gdzieindziej bedzie szukal zaspokojenia. On sie tak zachowuje jakby to bylo dla niego najwazniejsze. I prostuje od razu: nie wybucha zloscia ani agresja gdy odmawiam
To następnym razem jak ci powie że poszuka zaspokojenia gdzie indziej to mu powiedz żeby szedł i od razu zabrał swoje rzeczy.

Dziewczyno musisz być konsekwentna. Nie uginac się.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 19:17   #124
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Chcę rozwodu.

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Ona napisała że potrzebuje pomocy i jest za słaba by przeprowadzić rozstanie. Zbywa ją mąż uważając to za fanaberie i głupie głupoty, obawia się, że rodzina jej nie wesprze.
I jednym z kluczowych faktów bynajmniej nie z tyłka jest że facet nie ma problemu z postawą rozwód nie bo rodzina jest najważniejsza wkładanie innym kobietom jestem na tak.
W tej sytuacji jedyna rada, jaka przyszła mi do głowy z jednoczesnym byciem choć w częsci zrozumianą przez matkę, to szczera z nią rozmowa. Ale w sensie, że nie rozmowa matki z córką ale, jak kobieta z kobietą. Powiedziałabym, ze rónią się z mężem bardzo w swoich potrzebach seksualnych i na tym polu żadne z nich nie jest zadowolone a w dłuzszym czasie i nieszczęsliwe. Powiedziałabym, że mąż uwaza częstotliwość jej potrzeb za chorobę, co jest bzdurą, bo nie od niej zależy jej libido i z tym nic nie można zrobić. Ani jego temperament zmiejszyć ani jej zwiększyc. Przez brak częstego seksu widzi drazliość męża, więc zmusza się do seksu przez co czuje się potem okropnie. On zaczyna przebąkiwac, ze kogoś sobie znajdzie na boku i, że ona czuje się z tym, jeszcze gorzej i, ze nie wie, jak ma dalej życ.


Od czegoś ona musi zacząć i myślę, ze jak w takiej formie naświetli matce to wszystko, co czuje, to ta zrozumie, ze jest problem a nie zadne jej widzimi sie.

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2022-10-09 o 19:19
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 19:37   #125
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Chcę rozwodu.

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
W tej sytuacji jedyna rada, jaka przyszła mi do głowy z jednoczesnym byciem choć w częsci zrozumianą przez matkę, to szczera z nią rozmowa. Ale w sensie, że nie rozmowa matki z córką ale, jak kobieta z kobietą. Powiedziałabym, ze rónią się z mężem bardzo w swoich potrzebach seksualnych i na tym polu żadne z nich nie jest zadowolone a w dłuzszym czasie i nieszczęsliwe. Powiedziałabym, że mąż uwaza częstotliwość jej potrzeb za chorobę, co jest bzdurą, bo nie od niej zależy jej libido i z tym nic nie można zrobić. Ani jego temperament zmiejszyć ani jej zwiększyc. Przez brak częstego seksu widzi drazliość męża, więc zmusza się do seksu przez co czuje się potem okropnie. On zaczyna przebąkiwac, ze kogoś sobie znajdzie na boku i, że ona czuje się z tym, jeszcze gorzej i, ze nie wie, jak ma dalej życ.


Od czegoś ona musi zacząć i myślę, ze jak w takiej formie naświetli matce to wszystko, co czuje, to ta zrozumie, ze jest problem a nie zadne jej widzimi sie.
Dzizas dlaczego uważasz, że dorosła kobieta powinna tłumaczyć się ze swojego życia seksualnego komukolwiek?? Ja mam z mamą świetne relacje, a nie widzę powodu, dla którego miałabym jej opowiadać szczegółowo o małżeńskim libido. Co to za pomysł w ogóle.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 19:55   #126
peachk91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 13
Dot.: Chcę rozwodu.

Ja tez nie wyobrazam sobie rozmawiac o tym z mama ani z kimkolwiek z otoczenia. Dlatego wolalam napisac tutaj i zasiegnac rady osob obcych.



Aktualizacja: mąż się dzisiaj wyprowadził
peachk91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 19:56   #127
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Chcę rozwodu.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-10-09 o 19:58
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-09, 19:57   #128
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Chcę rozwodu.

Cytat:
Napisane przez peachk91 Pokaż wiadomość
Ja tez nie wyobrazam sobie rozmawiac o tym z mama ani z kimkolwiek z otoczenia. Dlatego wolalam napisac tutaj i zasiegnac rady osob obcych.



Aktualizacja: mąż się dzisiaj wyprowadził
No i sprawa się rozwiązała. Mam nadzieję że uda wam się na spokojnie ustalić warunki rozwodu i opieki nad dzieckiem. Jak dasz mężowi chwilę ochłonąć aby emocje opadły to jest duża szansa że to się uda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 20:36   #129
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Chcę rozwodu.

Cytat:
Napisane przez peachk91 Pokaż wiadomość
Ja tez nie wyobrazam sobie rozmawiac o tym z mama ani z kimkolwiek z otoczenia. Dlatego wolalam napisac tutaj i zasiegnac rady osob obcych.



Aktualizacja: mąż się dzisiaj wyprowadził
I co na to Twoja rodzina skoro on taki oh i ah i nie było zadnych przesłanek, że u was jest coś zle? jak zareagowali?

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89374627]Dzizas dlaczego uważasz, że dorosła kobieta powinna tłumaczyć się ze swojego życia seksualnego komukolwiek?? Ja mam z mamą świetne relacje, a nie widzę powodu, dla którego miałabym jej opowiadać szczegółowo o małżeńskim libido. Co to za pomysł w ogóle.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

A dlaczego tonący łapie się brzytwy? To była rada. A czy skorzysta to jej sprawa. Tobie nie będe się tumaczyć z niczego.

Widać dla męza nie jest jednak najwazniejsza rodzina.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 20:41   #130
peachk91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 13
Dot.: Chcę rozwodu.

Jeszcze nikt o tym nie wie, że się wyprowadził...
peachk91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 22:24   #131
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Chcę rozwodu.

Cytat:
Napisane przez peachk91 Pokaż wiadomość
Jeszcze nikt o tym nie wie, że się wyprowadził...
Dlaczego się wyprowadził tak nagle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-09, 22:25   #132
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Chcę rozwodu.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 22:50   #133
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Chcę rozwodu.

Coś tu jest nie tak, że nikt nie zauważył, jak się pakował, że nie ma jego choćby butów, kurtki, szczoteczki do zębów, czy maszynki do golenia.
I nikt nie pyta o niego ?.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 01:49   #134
peachk91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 13
Dot.: Chcę rozwodu.

Porozmawialismy i w wyniku tej rozmowy sie wyprowadzil. Na razie wzial tylko kilka rzeczy, przyjedzie po reszte za dzien dwa. Nikt nie zauwazyl, bo obecnie nikt z nami nie mieszka i ja tez nikomu jeszcze nie mowilam
peachk91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 06:09   #135
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Chcę rozwodu.

Cytat:
Napisane przez peachk91 Pokaż wiadomość
Porozmawialismy i w wyniku tej rozmowy sie wyprowadzil. Na razie wzial tylko kilka rzeczy, przyjedzie po reszte za dzien dwa. Nikt nie zauwazyl, bo obecnie nikt z nami nie mieszka i ja tez nikomu jeszcze nie mowilam
I w srodku nocy wreszcie wymysliłaś odpowiedz.

Dobra mi już wystarczy.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 08:44   #136
peachk91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 13
Dot.: Chcę rozwodu.

Nie rozumiem. O co Ci chodzi?
peachk91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 09:51   #137
peachk91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 13
Problemy - psychiczne, rozstanie z mężem, nie radzę sobie z dzieckiem, duży uraz

Dziewczyny, wiem, ze mam ze sobą problem. Nie będę się już tak szczegółowo rozpisywać, w skrócie - rozstanie z mężem, nie radzę sobie z dzieckiem, duży uraz do bliskiej osoby.

Od czego zacząć? Psycholog, psychiatra? Jak wygląda pierwsza wizyta u obydwu specjalistów?
peachk91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 13:33   #138
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Problemy - psychiczne, rozstanie z mężem, nie radzę sobie z dzieckiem, duży ura

Skonsultuj się z psychoterapeutą ( nie tylko psychologiem), specjalista ułoży plan terapii i ewentualnie pokieruje też do psychiatry. Możesz też postąpić odwrotnie, ale niestety nie wszyscy lekarze kierują na terapię, a niestety sama lekoterapia to w takich przypadkach za mało.

Pierwsze konsultacje u terapeuty to z reguły: część informacyjna czym jrst terapia i na jakich zasadach się odbywa, wywiad wstępny, nakreślenie, z czym przychodzisz, wstępne ustalenie celu terapii i też ewentualne pokierowanie do innych specjalistów, jeśli terapeuta uzna to za zasadne.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-12, 22:16   #139
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 901
Dot.: Chcę rozwodu.

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Nie wierzę, facet zmusza autorkę do seksu, ale tu rady, czy na pewno chciałaby się rozstać. Naprawdę nie wierzę.
Przecież jej nie zmusza tylko ona się tak czuje, to 2 różne rzeczy i dorabiasz sobie ideologię.

Na kilometr widać, że już go nie kocha, więc i zupełnie przeszedł jej pociąg seksualny do męża. Dziecko to tylko częściowa wymówka, bo lepiej mieć oddzielnie oboje szczęśliwych rodziców, niż nieszczęśliwych w toksycznym związku. Po prostu z zewnątrz ich związek pewnie wygląda "ok", mąż nic złego nie robi, uczucie wygasło tak bywa. A kobieta boi się reakcji rodziny i otoczenia (bo przecież nic złego się nie dzieje w ich oczach).
Kobiety nadal w społeczeństwie podlegają dużo większej presji na zakładanie rodziny, związki czy ocenianie przy rozwodzie, i to zazwyczaj przez inne kobiety.
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-09, 16:53   #140
peachk91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 13
Zdradziłam

Taaaak, wiem jestem świnią...więc trochę się wytłumaczę.

Jestem z mężem prawie 5 lat po ślubie. Ostatnio nie układało się, było wręcz okropnie między nami, straciłam wszelkie uczucia do niego. Brakowało mi jego zainteresowania mną, komplementów, poczucia bycia ważną. Znalazłam to wszystko u innego faceta. Czułam się przez jakiś czas jak zakochana nastolatka, było idealnie między mną i tym "drugim". Na tyle idealnie, że nawet nie miałam wyrzutów sumienia, że zdradziłam męża. Chciałam odejść, rozstalismy się nawet, ale zaledwie na kilka dni...szybko wrócił, bo mnie kocha, bo rodzina jest najwazniejsza itp. Przekonał mnie. Postanowiłam dać nam szansę. Jednak on nie wie o zdradzie. I stąd moje pytanie do was i prośba o poradę - czy powinnam mu się do wszystkiego przyznać? Że go zdradziłam i że chciałam odejść do innego faceta?
peachk91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 21:36   #141
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Zdradziłam

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-11-09 o 21:38
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 21:40   #142
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zdradziłam

Cytat:
Napisane przez peachk91 Pokaż wiadomość
Taaaak, wiem jestem świnią...więc trochę się wytłumaczę.

Jestem z mężem prawie 5 lat po ślubie. Ostatnio nie układało się, było wręcz okropnie między nami, straciłam wszelkie uczucia do niego. Brakowało mi jego zainteresowania mną, komplementów, poczucia bycia ważną. Znalazłam to wszystko u innego faceta. Czułam się przez jakiś czas jak zakochana nastolatka, było idealnie między mną i tym "drugim". Na tyle idealnie, że nawet nie miałam wyrzutów sumienia, że zdradziłam męża. Chciałam odejść, rozstalismy się nawet, ale zaledwie na kilka dni...szybko wrócił, bo mnie kocha, bo rodzina jest najwazniejsza itp. Przekonał mnie. Postanowiłam dać nam szansę. Jednak on nie wie o zdradzie. I stąd moje pytanie do was i prośba o poradę - czy powinnam mu się do wszystkiego przyznać? Że go zdradziłam i że chciałam odejść do innego faceta?
Czy tym nowym nie wyszło, ze chcesz jednak do męża wracać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 21:41   #143
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Zdradziłam

A chcesz się przyznawać, bo...?
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 00:18   #144
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 901
Dot.: Zdradziłam

Cytat:
Napisane przez peachk91 Pokaż wiadomość
Taaaak, wiem jestem świnią...więc trochę się wytłumaczę.

Jestem z mężem prawie 5 lat po ślubie. Ostatnio nie układało się, było wręcz okropnie między nami, straciłam wszelkie uczucia do niego. Brakowało mi jego zainteresowania mną, komplementów, poczucia bycia ważną. Znalazłam to wszystko u innego faceta. Czułam się przez jakiś czas jak zakochana nastolatka, było idealnie między mną i tym "drugim". Na tyle idealnie, że nawet nie miałam wyrzutów sumienia, że zdradziłam męża. Chciałam odejść, rozstalismy się nawet, ale zaledwie na kilka dni...szybko wrócił, bo mnie kocha, bo rodzina jest najwazniejsza itp. Przekonał mnie. Postanowiłam dać nam szansę. Jednak on nie wie o zdradzie. I stąd moje pytanie do was i prośba o poradę - czy powinnam mu się do wszystkiego przyznać? Że go zdradziłam i że chciałam odejść do innego faceta?
Szansę, a jak z kochankiem i uczuciem po powrocie, chyba jak za sprawą czarodziejskiej sztuczki nie wróciło?
Kręcenie na boku i tkwienie w związku w którym nie jesteś szczęśliwa, na dłuższą metę nie wróży nic dobrego.
Kochanka gdzie wywiało ? Nowe uczucie, jak nastolatka, bez wyrzutów sumienia, odchodzisz dla niego i nagle znowu zwrot o 180 stopni?
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 07:01   #145
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Zdradziłam

Cytat:
Napisane przez peachk91 Pokaż wiadomość
Taaaak, wiem jestem świnią...więc trochę się wytłumaczę.

Jestem z mężem prawie 5 lat po ślubie. Ostatnio nie układało się, było wręcz okropnie między nami, straciłam wszelkie uczucia do niego. Brakowało mi jego zainteresowania mną, komplementów, poczucia bycia ważną. Znalazłam to wszystko u innego faceta. Czułam się przez jakiś czas jak zakochana nastolatka, było idealnie między mną i tym "drugim". Na tyle idealnie, że nawet nie miałam wyrzutów sumienia, że zdradziłam męża. Chciałam odejść, rozstalismy się nawet, ale zaledwie na kilka dni...szybko wrócił, bo mnie kocha, bo rodzina jest najwazniejsza itp. Przekonał mnie. Postanowiłam dać nam szansę. Jednak on nie wie o zdradzie. I stąd moje pytanie do was i prośba o poradę - czy powinnam mu się do wszystkiego przyznać? Że go zdradziłam i że chciałam odejść do innego faceta?

Za własne decyzje musisz wziąć sama odpowiedzialność. Jak postąpisz, Twoja sprawa. Nikt Ci na to nie odpowie. To Ty jesteś nieszczęśliwa i zdradzasz, to Ty jesteś nieszczęśliwa i wracasz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-10 08:01:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.